tęsknisz za byłym facetem? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-03, 22:52   #61
Kamiletta
Rozeznanie
 
Avatar Kamiletta
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: przestrzeń
Wiadomości: 548
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

nie rozumiem Was dlaczego uwazazie, ze za eksami nie powinno sie tesknic, ze skoro sa eksami to sobie na to zasluzyli.
w zyciu sa rozne sytuacje. z roznych powodow sa rozstania. czasem sa mimo woli. czasem wlasnie z tym eksem bylo to jedyne uczucie, bylo najwspanialej.
jedno jest pewne, nie ma co sie rozczulac nad soba i nad eksem, co bylo nie wroci, zycie toczy sie dalej.
ale czasami sentyment, albo tzw. slabosc, pozostaje.
Kamiletta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-03, 23:45   #62
Paulina121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 93
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Tęsknie. Pomimo tego, że to ja go zostawiłam. Z premedytacją, jak zimna suka zdeptalam jego uczucia. Bez wyjasnienia, bez konkretnego powodu. On nie wiedzial, ze strasznie sie przestraszyłam....zaangaż owania i tego, co może wyniknac z naszego zwiazku. Powiedzmy, że w jego zyciu zdarzyła sie osobista tragedia, która(wtedy tak myślałam) mogła rzutować na naszym zwiazku. Poza tym- miał tendencje do dominacji i chorobliwej zazdrości. Wiem, że spieprzyłam wszystko na własne życzenie....Ale kiedy go ostatnio spotkałam, po prawie pól roku unikania.....innego, odmienionego i dojrzalszego uswiadomilam sobie ze spieprzyłam najwieksza zyciowa szanse. Kochałam sie w nim platonicznie kilka lat, byłam z nim kilka miesiecy a żałować będę do końca życia. Może On jeszcze mnie kocha......twierdził ze czuje do mnie coś naprawde mocnego....i że tez wpierw obdarzył mnie uczuciem "platonicznym"......a le ja nie chce jeszcze raz rozwalać mu życia. Ma teraz kobiete, wydają się szczęśliwi. Tylko czasami, kiedy sie mijamy patrzy mi w oczy tak że ciary;] Ale to jest chyba moja kara od Boga. Za to jak postąpiłam teraz bede ogladac jego szczescie z inna. Dla takich jak ja nie ma drugiej szansy.
Paulina121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 00:58   #63
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 915
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Cytat:
Napisane przez Kamiletta Pokaż wiadomość
nie rozumiem Was dlaczego uwazazie, ze za eksami nie powinno sie tesknic, ze skoro sa eksami to sobie na to zasluzyli.
w zyciu sa rozne sytuacje. z roznych powodow sa rozstania. czasem sa mimo woli. czasem wlasnie z tym eksem bylo to jedyne uczucie, bylo najwspanialej.
jedno jest pewne, nie ma co sie rozczulac nad soba i nad eksem, co bylo nie wroci, zycie toczy sie dalej.
ale czasami sentyment, albo tzw. slabosc, pozostaje.
zgadzam sie.....moj eks mi w czyms bardzo pomogl i zeby sie nie rozwijac to tylko napisze ze gdyby nie on to bym wyladowala chyba u psychiatry...pojawil sie w odpowiednim momencie...a rozstania sa rzeczywiscie rozne ...i czasami mozna miec kogos w sercu choc nie mozna z nim byc
b2061242e79199a19ea25d448e737c2153b1403a_5fee6602bf23e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 14:33   #64
BarbiKena
Raczkowanie
 
Avatar BarbiKena
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 308
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Cytat:
Napisane przez Paulina121 Pokaż wiadomość
Tęsknie. Pomimo tego, że to ja go zostawiłam. Z premedytacją, jak zimna suka zdeptalam jego uczucia. Bez wyjasnienia, bez konkretnego powodu. On nie wiedzial, ze strasznie sie przestraszyłam....zaangaż owania i tego, co może wyniknac z naszego zwiazku. Powiedzmy, że w jego zyciu zdarzyła sie osobista tragedia, która(wtedy tak myślałam) mogła rzutować na naszym zwiazku. Poza tym- miał tendencje do dominacji i chorobliwej zazdrości. Wiem, że spieprzyłam wszystko na własne życzenie....Ale kiedy go ostatnio spotkałam, po prawie pól roku unikania.....innego, odmienionego i dojrzalszego uswiadomilam sobie ze spieprzyłam najwieksza zyciowa szanse. Kochałam sie w nim platonicznie kilka lat, byłam z nim kilka miesiecy a żałować będę do końca życia. Może On jeszcze mnie kocha......twierdził ze czuje do mnie coś naprawde mocnego....i że tez wpierw obdarzył mnie uczuciem "platonicznym"......a le ja nie chce jeszcze raz rozwalać mu życia. Ma teraz kobiete, wydają się szczęśliwi. Tylko czasami, kiedy sie mijamy patrzy mi w oczy tak że ciary;] Ale to jest chyba moja kara od Boga. Za to jak postąpiłam teraz bede ogladac jego szczescie z inna. Dla takich jak ja nie ma drugiej szansy.
baardzo dobrze wiem co czujesz. no ale czasu nie cofniesz. P.S. tez jestem Paulina.
BarbiKena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 14:38   #65
justys_555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 81
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

i ja tez tesknie.. mimo ze jestem w szczesliwym zwiazku od 3 lat.. czasami mam ochte przytulic sie i nie tylko do bylego....
__________________
Do objęć, które akceptują me słabości, do nich pragne! tylko do mej Miłości!!!
justys_555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 14:49   #66
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Cytat:
Napisane przez extravagans Pokaż wiadomość
tesknie.... mimo ze nie jestesmy razem pol roku mimo ze zrobil mi wielka krzywde, mimo ze zostawil mnie w trudnym okresie mimo ze ma inna, mimo mimo mimo... tesknie za Nim. Brakuje mi jego ramion, jego smiechu jego dotyku, rozmow... wszystkiego...

Zastanawiam sie czy on kieedykolwiek zateskni za mna...
czuje sie dokladnie tak samo, mimo ze minelo juz ponad 1.5 roku. i wiem ze zawsze bede na swoj sposob za nim tesknila, przede wszystkim jako za wspanialym przyjacielem, wiem ze juz nigdy nie bede miala drugiej takiej osoby
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 14:54   #67
Annake
Raczkowanie
 
Avatar Annake
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 302
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Ja na szczęście nie należę do osób, które tęsknią za swoim byłym. Na szczęście, bo niedługo po rozstaniu tęskniłam i to przeszkadzało mi ułożyć swoje życie na nowo. Teraz On należy tylko do przeszłości
Zresztą za moim obecnym TŻ tęsknię tak bardzo, że nie mam czasu myśleć o moim byłym:P
__________________
"To, co znajduje się za nami lub przed nami, to naprawdę drobnostka w porównaniu z tym, co leży w nas.."

R.W. Emerson
Annake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-04, 22:24   #68
aallusiaa
Raczkowanie
 
Avatar aallusiaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 60
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

czasami wracam myślami do dawnego związku... żeby sobie powspominać tak o... i wtedy zatęsknie przez chwilkę. Chociaż nie chciałabym z nim być znowu...
__________________
"Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami."
aallusiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 07:11   #69
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

nie tęsknię, bo nie jest tego wart
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-05, 07:19   #70
veron1988
Rozeznanie
 
Avatar veron1988
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 660
GG do veron1988
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Nie tęsknie, tylko czasem kiedy zbierze mi sie na wspomnienia, myślę o nim cieplej i chciałabym się na chwilę w niego wtulic...
Ale mam chłopaka, Kocham go i chcę z nim być juz na zawsze, więc tamten to tylko wspomnienie.............. ..
__________________
"Kiedy rodzi się człowiek z nieba spada dusza
i rozpada się na dwie części...
Jedna z nich trafia do Kobiety
druga do Mężczyzny...
Życie zaś polega na odnalezieniu tej drugiej połowy..."
veron1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 21:01   #71
aga4774
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

dokładnie... nie tęsknię, ale zdarza mi się powspominać, minęły już trzy lata, kocham i jestem kochana, mam wspaniałą córeczkę i nie ma czego rozpamiętywać... czasami gdy gdzieś na siebie wpadamy widzę, że to on żałuje... zwłaszcza, że do tej pory nie ułożył sobie życia, ale miał szansę... nie wykorzystał...
aga4774 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 13:52   #72
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Przez te tęsknoty, to można sobie życie spieprzyć. Tęskniłam 10 lat i żaden kolejny nie równał mu do stóp. Wtedy, jako 16-latka, myślałam, że na pęczki jest takich facetów, ale niestety. W końcu już nie tęsknię, bo znowu udało mi się zakochać. Byłam szczęśliwa, owszem pół roku. Jak się do mnie wprowadził, to niestety. Zero kwiatów, zero knajp, zero kina, zero prezentów, zero niczego. Są natomiast wymagania, a jakże - do kuchni, do pralni, do sprzątalni etc. Nie wiem, o co tu chodzi, ale jak poznacie faceta, od razu z nim zamieszkajcie, wszystko pryska jak bańka mydlana i można poznać prawdziwe wnętrze - czasem nieciekawe zamiast fasady. No i nie wiem, ale coś mi się rodzi w głowie, że to już mój eks, chociaż eksem jeszcze nie jest.
najgorsze, że za nimi, to zawsze się tęskni, od razu, a może 5 lat później. najlepiej płakać od razu. To, co niewypłakane, siedzi w nas 10 lat.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 15:59   #73
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Po raz kolejny nie tesknie. Choc udawany usmiech zadowolenia jeszcze bym mu zmazała z facjaty, ale tesknic- co to to nie. Najszczersze kondolencje z głebi serca dla tej ktora z nim teraz jest.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 16:11   #74
agaafurm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 399
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Nieeeeeeeee i dziękuje bogu, ze zdecydowalam się odejsc od tego drania,bo inaczej nie poznalabym mojego obecnego chlopaka!
__________________
If you could only see the beast you've made of me ...
agaafurm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 17:30   #75
ElettroVoce
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z dala od tego umysłowego pustostanu.
Wiadomości: 459
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

moi byli na których mi zależało sami się postarali żebym za nimi nigdy nie zatęskniła. zwłaszcza za moim pierwszym... chociaż ostatnio przejeżdżałam koło miejsca, które bardzo mocno mi się z nim kojarzy... taki piękny zaśnieżony krajobraz... aż łezka mi w oku stanęła i szybko sobie przypomniałam, że koleś ma w końcu zawiasy, dozór i sądowy zakaz zblizania do mnie... ufff i od razu lżej mi się na sercu zrobiło
ElettroVoce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 17:49   #76
TeQuiero
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 168
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Nie tyle że tęsknie... a może... nie wiem ?
Po prostu czasami o nim myśle.. A zranił mnie.
__________________

I will always love you.
You, my darling you
....
TeQuiero jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 18:40   #77
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Po raz kolejny nie tesknie. Choc udawany usmiech zadowolenia jeszcze bym mu zmazała z facjaty, ale tesknic- co to to nie. Najszczersze kondolencje z głebi serca dla tej ktora z nim teraz jest.
Moge się pod Twą wypowiedzią podpisać.
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 18:42   #78
nice6irl
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 191
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Wspominam moich byłych, ale za żadnym nie tęsknie.
Ale czasem gdy na jednego patrzę to myślę o miłych chwilach spędzonych razem.
__________________
znikam, ale...
wiecie, gdzie mnie szukać
nice6irl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 18:47   #79
LadyMakbet18
Rozeznanie
 
Avatar LadyMakbet18
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: piekło, na kolanach Lucyfera
Wiadomości: 696
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Odpowiadając na głowne pytanie, stwierdzam NIE, za nim nie tęsknię.
Prędzej za tym, że był ktoś na kim mogłam się wesprzeć, że miałam faceta do pójścia do kina. Poprostu po 2 latach wypaliło sie, jedyne czego mi żal to straconych 2 lat
__________________
Od paździora, studentka AGH, kierunek: automatyka i robotyka


Je t'adore mon cheri



Czy tkwisz w toksycznym związku?!

https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=3295
LadyMakbet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 18:54   #80
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Nie tęknię za żadnym byłym Nie są warci nawet myślenia o nich, a co dopiero mówić o tęsknocie
__________________
If I lose myself, I lose It all
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 19:30   #81
magdaaa12
Raczkowanie
 
Avatar magdaaa12
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Nie tesknie
magdaaa12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 21:02   #82
asienka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Za kryształową ścianą słów...
Wiadomości: 149
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

czasem tęsknie, choć wiem że nie jest tego wart...
asienka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 21:16   #83
Tycikata
Wtajemniczenie
 
Avatar Tycikata
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 410
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Niestety ale tak... był moim pierwszym poważnym chłopakiem, pierwszy raz naprawdę sie zakochałam i powiedziałam słowa "kocham Cię", i był pierwszym też pod innymi względami
Boli mnie to bardzo że kiedy byliśmy razem, on był naprawdę wspaniały, cudowny, widać było że mu zależało i traktował ten związek poważnie..zapoznał mnie z praktycznie całą swoją rodziną.. A tak nagle przez parę kłótni on poprostu przestał się odzywać...bez wyjaśnień.. strasznie to przeżywałam...

A ja...nie miałam i dalej nie mam do kogo się przytulić, pocałować, powiedzieć te piękne słowa, nie mam komu sie zwierzyć jak mi minął dzień.. telefon milczy, już nie ma pełno nieodebranych połączeń, pełno smsów, wiadomości na gg... i tak już pół roku.. Nawet jego rodzina z którą miałam kontakt wypytywali sie mnie co sie z nami stało, bo były przecież tak za mną szalał-a on im nie chciał nic wytłumaczyć...

Ehh, po paru miesącach takiego milczenia były się do mnie odezwał i przeprosił.., ale i tak to co było już nie wróci... i tak od tego "dziwnego" rozstania i on i ja dalej nikogo nie mamy... Ja chyba dalej nie jestem gotowa być z kimś innym..boję sie że właśnie będe za bardzo tęskniła i wspominała byłego.. a nie chciałabym kogoś innego tym skrzywdzić... (o ile taki ktoś jeszcze się pojawi w moim życiu...)
__________________
Nawet z mapą
gubię się
bo lubię


- Loesje
Tycikata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 10:32   #84
zara_84
Rozeznanie
 
Avatar zara_84
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 751
GG do zara_84
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Nie tęskniłam i nigdy nie będę.

Dzięki temu, że miałam odwagę go zostawić, teraz codziennie budzę się koło Kogoś wspaniałego. To było jak objawienie po beznadziejności poprzedniego związku, w ktorym tkwiłam, bo byłam przekonana, że wszyscy tak mają i że taka prawdziwa, szczera miłość bez wątpliwości to tylko w kinie..

Życzę takiego prawdziwego uczucia wszystkim tęskniącym.
__________________
When I'm good I'm very good. When I'm bad I'm even better...
zara_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 13:03   #85
Kallisto
Raczkowanie
 
Avatar Kallisto
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 258
GG do Kallisto
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

hmmm...
czy tesknie? pierwsza milosc, pierwsze kocham Cie, pierwsze okazywanie czulosci i cieplo, ale tez mase bolu, ciagle klotnie.
teraz jestem w nowym, normalnym zwiazku. z tamtym 2 lata. teraz pol roku. hm...
czasem tak sobie o bylym mysle, ale zazwyczaj w chwilach kiedy czuje sie beznadziejnie lub gdy pogoda jest taka jak stan moich uczuc kiedy z nim bylam. czyli ponuro, zapach deszczu i olbrzymi, swiszczacy wiatr
a to uczucie baznadziejnosc to tez wtedy nie mysle o nim pozytywnie i nagle poprawia mi sie humor tylko raczej przygnebiajace jeszcze bardziej. wiec czy to jest tesknota?
jednak, tamta milosc byla taka ze ciagle sama sobie i jemu udowadnialam, ze kocham go szczeze i to jest milosc pomimo wszystko, teraz jestem z tak cudownym czlowiekiem, ze czasem nie wiem czy to moje Kocham Cie jest tak mocne badz mocniejsze jak do P, czy tez jest wwdziecznoscia i odpowiedzia za uczucie Tzta. przezto czasem zastanawiam sie czy nie powinnam go zostawic, bo jezeli go nie kocham tak na 100% szczeze, a on mnie tak i coraz mocniej mnie kocha, przyzwyczaja sie to ja jestem nie warta jego i to nie ma najmniejszego sens?
do bylego nie wroce, niechce go widziec, spotykac go, rozmawiac z nim.

przepraszam za liczne bledy, literowki itp ale komputer zwalnia swoje tempo do minimum i szalu dostaje i chce skonczyc jak najszybciej pisanie i wogole..
__________________
_________________________ _________________________ ___

Odchudzam się i zapuszczam włoski!
Waga 54 a będzie:
50 ,
potem 48
a potem wymarzone 45
Kallisto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 13:24   #86
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

tęsknie, ale czasami wręcz przeciwnie - mam go powyżej kokardy! Dodam że byliśmy 4 lata i nie jesteśmy ze sobą 1,5 roku, przyjaźnimy się, zresztą za długo by opowiadać.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 13:51   #87
Dziubek90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 219
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

za jednym.. czasem tęsknie. bo chyba już zawsze będzie tym moim ideałem ktory poprzeczke podnosi bardzo wysoko, i po którym cięzko związać się z kimś innym.
__________________
  • Taking advantage of any situation
    that is what some people call... intelligence .

Dziubek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 14:15   #88
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

Cytat:
Napisane przez Dziubek90 Pokaż wiadomość
za jednym.. czasem tęsknie. bo chyba już zawsze będzie tym moim ideałem ktory poprzeczke podnosi bardzo wysoko, i po którym cięzko związać się z kimś innym.
obawiam sie ze mam tak samo, wszystko na to wskazuje... ;|
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 16:05   #89
Nikogo Słoneczko
Raczkowanie
 
Avatar Nikogo Słoneczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: .
Wiadomości: 473
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

tak, tęsknię.
__________________

emptiness.




"Z łez ocieraj cudze oczy, chociaż Twoich nie otarto.."
Nikogo Słoneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 19:42   #90
nadia07
Zakorzenienie
 
Avatar nadia07
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 561
GG do nadia07
Dot.: tęsknisz za byłym facetem?

nie, na szczescie nie tesknie czasem wiadome pojawi sie jakas mysl.. ale raczej w stylu : ale to dziwne (nie jestem z exem juz 9 miesiecy, a bylismy ze soba 5 lat i miewalam chwile za czasow jego kadencji, kiedy myslalam ze sie z niego nie wylecze, a tu prosze! Nawet bardzo szybko to poszlo).

Teraz jestem (tak przynajmniej czuje) w bardzo duzej mierze (nie powiem, że zupelnie) inna osoba Jestem spokojna, samowystarczalna, ze wszystkim sobie radze, jestem pewna siebie.. i czuje sie nawet atrakcyjna i bardzo sensowna
Pod kazdym wzgledem jest mi lepiej ) ale wygadac sie musialam, bo od czasow rozstania chyba tego nie robilam )
__________________
nadia07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-04 21:04:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.