Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2022-03-18, 07:23   #5011
mayuni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 21
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziewczyny o 16. Będzie d

Ruga doba. Ciężko wstać z leżenia, musi 🥞ktoś pomóc i to mnie dobija. Wczoraj od południa docwieczora miałam psychicznego spadka..czy warto, jaka ja jestem ubezwłasnowolniona. Zaczęło się jak zmieniano opatrunki i zobaczyłam małe cycki, pani dr powiedziała, że implanty są u góry /na miejscu dekold u/że pod mięsień trzeba było go upchać, że .jesień powoli będzie puszxzal,że to są krawieckie przymiarki, po 15dreny zdejmujemy i stanik do wyjścia zakładamy. I jak zobaczyłam te piersi tocaz mi się słabo zrobiłam bo myślałam że zobaczę piłeczki a tymczasem tak, no i wgniecione są póki co pani dr powiedziała
mayuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-18, 07:40   #5012
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mayuni Pokaż wiadomość
Dziewczyny o 16. Będzie d

Ruga doba. Ciężko wstać z leżenia, musi 🥞ktoś pomóc i to mnie dobija. Wczoraj od południa docwieczora miałam psychicznego spadka..czy warto, jaka ja jestem ubezwłasnowolniona. Zaczęło się jak zmieniano opatrunki i zobaczyłam małe cycki, pani dr powiedziała, że implanty są u góry /na miejscu dekold u/że pod mięsień trzeba było go upchać, że .jesień powoli będzie puszxzal,że to są krawieckie przymiarki, po 15dreny zdejmujemy i stanik do wyjścia zakładamy. I jak zobaczyłam te piersi tocaz mi się słabo zrobiłam bo myślałam że zobaczę piłeczki a tymczasem tak, no i wgniecione są póki co pani dr powiedziała
Gratuluję nowych nabytków!
Pierwsze doby są takie dziwne, najlepiej je przeżyć i nie patrzeć za bardzo na piersi Naprawdę najczęstszym problemem, o którym piszą dziewczyny po operacji to: "Dlaczego one takie małe i brzydkie? Czy to się zmieni?". I one się zmieniają! Bardzo.
Staraj się o tym nie myśleć, a zaufać całemu procesowi. Operacja to dopiero pierwsza część.
Co do tej zależności - na pewno też będzie inaczej gdy już wyjdziesz do domu i będziesz wśród "swoich". To na pewno łatwiejsze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-18, 11:59   #5013
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Ja u siebie zauważyłam że biust bardzo dużo zmienił w proporcjach ciała. Wcześniej miałam takie duże sterczące ramiona (bo biust był kilometr niżej) teraz całkiem inne proporcje. Także odpowiadam raz jeszcze warto zrobić operację. Mój mąż, raczej z grzeczności, do ostatniej chwili gdy odwoził mnie do szpitala twierdził że mu się mój biust podoba 🤮 teraz nie mogę go od niego odgonić. Ja mimo tego że ciągle męczę się z ropniami, gdybym miała wybierać to zrobiłabym operację jeszcze raz. To cudowne uczucie mieć piękne sterczące kobiece piersi.
Potwierdzam, z moimi 80cm pod biustem, a na wysokości ramion chyba 105cm wyglądałam potężnie, cycki bardzo zmieniły proporcje, a i talia wygląda na szczuplejszą.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-18, 13:18   #5014
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mayuni Pokaż wiadomość
Dziewczyny o 16. Będzie d

Ruga doba. Ciężko wstać z leżenia, musi 🥞ktoś pomóc i to mnie dobija. Wczoraj od południa docwieczora miałam psychicznego spadka..czy warto, jaka ja jestem ubezwłasnowolniona. Zaczęło się jak zmieniano opatrunki i zobaczyłam małe cycki, pani dr powiedziała, że implanty są u góry /na miejscu dekold u/że pod mięsień trzeba było go upchać, że .jesień powoli będzie puszxzal,że to są krawieckie przymiarki, po 15dreny zdejmujemy i stanik do wyjścia zakładamy. I jak zobaczyłam te piersi tocaz mi się słabo zrobiłam bo myślałam że zobaczę piłeczki a tymczasem tak, no i wgniecione są póki co pani dr powiedziała

Będzie dobrze Trochę pocierpieć trzeba, chociaż łatwo mówić. Najważniejsze, że już po operacji, teraz z kazdym dniem będzie lepiej. Podobno im większe implanty tym trudniej się przechodzi okres po zabiegu, a Ty z tego co pamiętam masz dosyć spore. I nie przejmuj się ich wyglądem, to się wszystko ułoży z czasem i będziesz się cieszyć zaj....tym biustem Teraz odpoczywaj i życzę szybkiego powrotu do formy.
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-20, 19:33   #5015
mayuni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 21
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dobry wieczór kochane...

Piszę sobie, no w łóżku bo gdzie indziej... Od popołudniu ciul lepiej się wstaje itp...wxzorsjxpopoludniu ostatnie dwa naraz wzięte ibupromy w południe.dziekuje za wyjaśnienie...więc nie patrzę na cycuszki teraz...niech opadają powoli sobie...ja wyjściowa a, pod biustem 74a w biuście 81, wzięłam mentor 350cc, cokolwiek znaczy to CC...🤭profil średniowysoki, acz szerszy w podstawie. Apetytu tak mam mało, dziś biegunka mnie złapała już biorę ciągle antybiotyk i dwie kapsułki trzy razy na dobę cyclonamina. Dziś dowieziono mi na biegunkę enterol. Wiecie, że bardzo ciężko, jest robić taka operację samotnej babce..niema mężczyzny troskliwego, w nocy służącego ręką jak beznadziejnie się lezyca plecy juzz bolą a na inną pozycję nie ma szans to choć na chwilę wstać a tu wstać samej dźwignąć nie idzie...i leżysz taka sama...i różne myśli, i w dzień też, i czekam aż to minie, bo takim smutkiem mi zalatuje...buuu dziś śpię z małymi w łóżku weekend spały u sąsiadki.

---------- Dopisano o 20:33 ---------- Poprzedni post napisano o 20:30 ----------

Przepraszam za brzydkie słowo...miało być ciut a nie ciu....l..przepraszam..
mayuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-20, 20:25   #5016
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Mayuni nie wiedziałam, że sama ogarniasz się po operacji. Jesteś bardzo dzielna i zdeterminowana! Pomysł, że najgorsze już prawie za Tobą i będzie każdego dnia coraz lepiej!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-21, 11:50   #5017
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Mayuni, naprawdę Cię podziwiam. Nie wyobrażam sobie przechodzić tego bez żadnej pomocy, przecież po operacji nie jest się w stanie ogarnąć dosłownie niczego. Jak Ty sobie dajesz radę z dziećmi w tej sytuacji? Mam nadzieję, że jak najszybciej dojdziesz do siebie, trzymam za to mocno kciuki
Squirrelqa, Ty za parę dni też będziesz po, jak tam nastrój? Stresujesz się już?
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-03-21, 13:51   #5018
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Mela07 ja w środę
Gdy zaczynam o tym myśleć, to zaczynam się stresować, więc staram się nie myśleć. Spakowałam wczoraj wszystkie dokumenty, żeby były gotowe, sprawdziłam certyfikat covid i w środę zamiast do pracy, to pojadę do kliniki.
Myślę, że będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-21, 17:32   #5019
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Mela07 ja w środę
Gdy zaczynam o tym myśleć, to zaczynam się stresować, więc staram się nie myśleć. Spakowałam wczoraj wszystkie dokumenty, żeby były gotowe, sprawdziłam certyfikat covid i w środę zamiast do pracy, to pojadę do kliniki.
Myślę, że będzie dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Pewnie, że będzie dobrze, bo dlaczego ma nie być? Trochę strachu przed i będzie super biust
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-21, 18:57   #5020
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Mayuni brawo dla Ciebie, też kiedyś bylam samotną matką i wiem że jesteśmy mega silne babki. Każdego dnia będzie coraz lepiej, a cyce opadną, ja mam wysoki profil I też opadły, jestem 5 miesiąc po operacji I ciągle się zmieniają. Są wysoko, ale naturalnie wyglądają. Mówię wysoko, bo porównuje do mojego poprzedniego okapu, do połowy brzucha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-21, 20:41   #5021
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mayuni Pokaż wiadomość
Dobry wieczór kochane...

Piszę sobie, no w łóżku bo gdzie indziej... Od popołudniu ciul lepiej się wstaje itp...wxzorsjxpopoludniu ostatnie dwa naraz wzięte ibupromy w południe.dziekuje za wyjaśnienie...więc nie patrzę na cycuszki teraz...niech opadają powoli sobie...ja wyjściowa a, pod biustem 74a w biuście 81, wzięłam mentor 350cc, cokolwiek znaczy to CC...🤭profil średniowysoki, acz szerszy w podstawie. Apetytu tak mam mało, dziś biegunka mnie złapała już biorę ciągle antybiotyk i dwie kapsułki trzy razy na dobę cyclonamina. Dziś dowieziono mi na biegunkę enterol. Wiecie, że bardzo ciężko, jest robić taka operację samotnej babce..niema mężczyzny troskliwego, w nocy służącego ręką jak beznadziejnie się lezyca plecy juzz bolą a na inną pozycję nie ma szans to choć na chwilę wstać a tu wstać samej dźwignąć nie idzie...i leżysz taka sama...i różne myśli, i w dzień też, i czekam aż to minie, bo takim smutkiem mi zalatuje...buuu dziś śpię z małymi w łóżku weekend spały u sąsiadki.
6 tabletek cyclonaminy? Lekarz operujący tak kazał brać? Jeśli tak, to ok. Kiedyś brałam ten lek jak dostawałam krwotoków w trakcie okresu, że podpaska w pół godziny była do wymiany, ale to była jedna tabletka i problem z głowy, dlatego 6 sztuk trochę mnie przeraża. Antybiotyk? To też dostałaś po operacji? Były jakieś komplikacje? Skomplikowana?


Co do spania, to ja już w pierwszych dniach zaczęłam spać na pół-boku, znaczy podkładałam sobie poduszkę pod plecy, no bo na plecach nie dawałam rady. Na boku chyba tak po tygodniu czy dwóch zaczęłam spać.
Żeby wstać, to najlepiej się tak jakby bujnąć, czasem trzeba kilka razy żeby się w końcu udało usiąść, ale jak się nie ma wyjścia to człowiek szybko ogarnia jak wszystko samodzielnie zrobić (pomijam kwestię dzieci, bo ich nie mam, ale po operacji nikogo do pomocy nie miałam). A leżeć za długo nie powinnaś, warto codziennie zrobić spacerek, no a w domu choć do ubikacji się przespacerować co jakiś czas.


Cytat:
Napisane przez Mela07 Pokaż wiadomość
Mayuni, naprawdę Cię podziwiam. Nie wyobrażam sobie przechodzić tego bez żadnej pomocy, przecież po operacji nie jest się w stanie ogarnąć dosłownie niczego.
Jak człowiek nie ma wyjścia, to da radę . Ja w dzień po operacji sama się ubrałam pod okiem pielęgniarki- chcieli mieć pewność, że dam sobie radę, wróciłam taksówką do domu i musiałam wszystko robić sama. W sumie okazało się, że było łatwiej niż się spodziewałam.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-22, 08:49   #5022
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja pamiętam kryzys, chyba druga noc w domu. Zwykle w nocy budził mnie ból pleców. I tak właśnie było wtedy. Obudził mnie taki piekący ból, mąż w drugim pokoju, jak się okazało w słuchawkach na uszach, nie byłam w stanie ruszyć się nawet o centymetr, jakkolwiek trochę inaczej się położyć. Od tego momentu spałam chyba 2 tygodnie na fotelu, on jest rozkładany, więc jak tylko mnie coś obudziło bo bolał, to tylko jezdzialm fotelem góra dół.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-22, 17:21   #5023
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

squirrelqa, powodzenia jutro na zabiegu daj znać jak się czujesz jak tylko będziesz mogła
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-22, 18:43   #5024
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mela07 Pokaż wiadomość
squirrelqa, powodzenia jutro na zabiegu daj znać jak się czujesz jak tylko będziesz mogła
Dzięki
Dam znać, sama jestem ciekawa, jak się będę czuła po
Wiecie co, miałam spore zastanowienia przez ten czas oczekiwania na operację, ale nic mnie tak nie zmotywowało do operacji, jak zrobienie sobie zdjęcia nago, które będę mogła porównywać do tego po operacji. Po raz pierwszy zobaczyłam na zdjęciu swoją beznadziejną sylwetkę. Nie chcę tak więcej wyglądać. Smutne i przykre, ale natura nie każdemu daje po równo i jeśli można, to czemu nie poprawić tego samodzielnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-24, 00:08   #5025
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Jestem po i niestety męczy mnie ból W klinice było dobrze, a w domu zaczął się rozkręcać. Jutro mam konsultację z lekarzem i może zmieni mi dawkowanie leków.
A piersi na razie wydaje się dość małe, ale to i tak jest dla mnie efekt WOW po całkowicie płaskiej klacie Żeby tylko przeżyć te kilka najcięższych dni i żeby było lepiej!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-24, 05:06   #5026
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Będzie dobrze, z każdym dniem będzie coraz lepiej. Ściskam i wysyłam dużo cierpliwości i siły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-24, 05:42   #5027
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez nikisa Pokaż wiadomość
Będzie dobrze, z każdym dniem będzie coraz lepiej. Ściskam i wysyłam dużo cierpliwości i siły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję tak właśnie myślę, żeby tylko przeszły te najgorsze dni i będę mogła w pełni cieszyć się z nowych nabytków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-24, 11:20   #5028
daryu
Raczkowanie
 
Avatar daryu
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 128
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

A propo powiększenia piersi Jan Śpiewak zrobił tyradę na instagramie, że Young Leosia zrobiła sobie cycki Ahhhh..
daryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-24, 12:41   #5029
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Dziękuję tak właśnie myślę, żeby tylko przeszły te najgorsze dni i będę mogła w pełni cieszyć się z nowych nabytków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Najważniejsze, że masz już operację za sobą Na pewno cierpisz, ale ból minie, a cycki zostaną sama bym chętnie pocierpiała, jakbym mogła być na Twoim miejscu Szybkiego dojścia do formy życzę
Ciekawe jak tam Mayuni, to już tydzień po zabiegu.
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-03-24, 13:20   #5030
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mela07 Pokaż wiadomość
Najważniejsze, że masz już operację za sobą Na pewno cierpisz, ale ból minie, a cycki zostaną sama bym chętnie pocierpiała, jakbym mogła być na Twoim miejscu Szybkiego dojścia do formy życzę
Ciekawe jak tam Mayuni, to już tydzień po zabiegu.
Dzięki Ty też się doczekasz swoich już niedługo.
Lekarz na kontroli powiedział, że mam ciasne tkanki i przez to ten ból taki mocny. Może takie miałam zawsze, może od ćwiczeń, nie wiem. No nic, implanty muszą to rozpracować i się ułożyć.
Widzę już jedną zmianę - gdy stoję w rozpiętej bluzce i staniku, to mąż jakoś nie patrzy mi za bardzo w oczy tylko niżej niby tylko 375ml, ale już jest różnica i coś tam się zaokrągla pod tym stanikiem Fajne uczucie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-24, 14:58   #5031
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Dzięki Ty też się doczekasz swoich już niedługo.
Lekarz na kontroli powiedział, że mam ciasne tkanki i przez to ten ból taki mocny. Może takie miałam zawsze, może od ćwiczeń, nie wiem. No nic, implanty muszą to rozpracować i się ułożyć.
Widzę już jedną zmianę - gdy stoję w rozpiętej bluzce i staniku, to mąż jakoś nie patrzy mi za bardzo w oczy tylko niżej niby tylko 375ml, ale już jest różnica i coś tam się zaokrągla pod tym stanikiem Fajne uczucie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Qrde, coś chyba pominęłam, myślałam, że robisz mniejsze wkładki, toż 375ml. to dużo Wcale nie dziwię się, że bardzo boli, w końcu są pod mięśniem, który się musi powoli rozciągnąć. Ale to minie, na forach czytałam, ze po tygodniu to już jest w miarę ok z bólem, nawet przy dużych implantach. A jak u Ciebie ze wstawaniem z pozycji leżącej, dajesz sama radę?


Dziewczyny, a tak z innej beczki, robiłyście sobie przed zabiegiem jakieś szczepienia? Lekarz coś w ogóle o tym wspominał?
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-24, 15:28   #5032
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez daryu Pokaż wiadomość
A propo powiększenia piersi Jan Śpiewak zrobił tyradę na instagramie, że Young Leosia zrobiła sobie cycki Ahhhh..
A kto to jest Śpiewak i Leosia i co złego jest w "robieniu sobie cycków "?
Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Dzięki Ty też się doczekasz swoich już niedługo.
Lekarz na kontroli powiedział, że mam ciasne tkanki i przez to ten ból taki mocny. Może takie miałam zawsze, może od ćwiczeń, nie wiem. No nic, implanty muszą to rozpracować i się ułożyć.
Widzę już jedną zmianę - gdy stoję w rozpiętej bluzce i staniku, to mąż jakoś nie patrzy mi za bardzo w oczy tylko niżej niby tylko 375ml, ale już jest różnica i coś tam się zaokrągla pod tym stanikiem Fajne uczucie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak kiedys czytałam że lepiej mieć słabe mięśnie, wtedy mniej boli. Myślę że w weekend znacząco lepiej będziesz się czuła. Głową do góry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-24, 15:40   #5033
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Squirrelqa, a propos męża, na razie nie może oderwać wzroku, a potem to rąk nie oderwie
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-24, 19:08   #5034
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mela07 Pokaż wiadomość
Qrde, coś chyba pominęłam, myślałam, że robisz mniejsze wkładki, toż 375ml. to dużo Wcale nie dziwię się, że bardzo boli, w końcu są pod mięśniem, który się musi powoli rozciągnąć. Ale to minie, na forach czytałam, ze po tygodniu to już jest w miarę ok z bólem, nawet przy dużych implantach. A jak u Ciebie ze wstawaniem z pozycji leżącej, dajesz sama radę?


Dziewczyny, a tak z innej beczki, robiłyście sobie przed zabiegiem jakieś szczepienia? Lekarz coś w ogóle o tym wspominał?
Tak, 375ml. Ale z totalnego zera, plus ten mięsień mocno obecnie spłaszcza, więc nie są obecnie jakieś widowiskowe. Ale spokojnie czekam, bo wiem, że to się jeszcze zmieni.
Ze wstawaniem tak sobie. Pierwszą noc całą przesiedziałam mając stos poduszek i kocy ułożony pod plecami, to z tej pozycji sama sobie wstałam. Ale ta pozycja i ból sprawiały, że się często budziłam. Teraz zasnęłam już tak trochę niżej i ładniej dłużej pospalam, ale mąż mnie przytrzymywał za plecy, żeby wstać. I już rozumiem, o czym wcześniej była mowa - mięśniami brzucha się nie pociągnie ciała Boli, jest dyskomfort, no generalnie nic przyjemnego.
Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
A kto to jest Śpiewak i Leosia i co złego jest w "robieniu sobie cycków "?Tak kiedys czytałam że lepiej mieć słabe mięśnie, wtedy mniej boli. Myślę że w weekend znacząco lepiej będziesz się czuła. Głową do góry

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak liczę, że jeszcze kilka dni i będzie lepiej! Dzięki
Cytat:
Napisane przez Mela07 Pokaż wiadomość
Squirrelqa, a propos męża, na razie nie może oderwać wzroku, a potem to rąk nie oderwie
Hahaha pewnie tak będzie! Pierwszy raz w życiu To dla mnie zupełna nowość, więc nawet takie malutkie rzeczy mnie zaskakują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-25, 08:58   #5035
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mela07 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a tak z innej beczki, robiłyście sobie przed zabiegiem jakieś szczepienia? Lekarz coś w ogóle o tym wspominał?
Ja nie, ale żółtaczkę lata temu sobie zrobiłam, warto mieć, bo nigdy nie wiadomo kiedy się do szpitala trafi.
Jakieś inne szczepienia masz jeszcze na myśli?
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-25, 14:30   #5036
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Ja nie, ale żółtaczkę lata temu sobie zrobiłam, warto mieć, bo nigdy nie wiadomo kiedy się do szpitala trafi.
Jakieś inne szczepienia masz jeszcze na myśli?

O tym właśnie myślałam. Nie miałam jeszcze nigdy żadnego zabiegu w szpitalu, więc nie jestem zaszczepiona przeciw wzw. Chyba po prostu zapytam jak będą do mnie dzwonić ze szpitala, obym nie zapomniała.
Dzisiaj byłam sobie zrobić mammografię, teraz czas na rtg płuc, tylko podobno potrzebne jest skierowanie. Chyba normalnie w przychodni mi dadzą jak ładnie poproszę?

Edytowane przez Mela07
Czas edycji: 2022-03-25 o 14:33
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-25, 14:54   #5037
asiulkaa
Zakorzenienie
 
Avatar asiulkaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 849
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Mela07 Pokaż wiadomość
O tym właśnie myślałam. Nie miałam jeszcze nigdy żadnego zabiegu w szpitalu, więc nie jestem zaszczepiona przeciw wzw. Chyba po prostu zapytam jak będą do mnie dzwonić ze szpitala, obym nie zapomniała.
Dzisiaj byłam sobie zrobić mammografię, teraz czas na rtg płuc, tylko podobno potrzebne jest skierowanie. Chyba normalnie w przychodni mi dadzą jak ładnie poproszę?
Nawet jeśli nie wymagają szczepienia, to warto sobie je zrobić, bo człowiek nie zna dnia ani godziny.
Na rtg niestety potrzeba skierowania, nasze państwo się boi, że jak go nie będzie, to sobie będziemy codziennie latać i się za bardzo napromieniujemy.
Nie rozumiem, jeśli lekarz operujący wymaga, to sam powinien wystawić, może zadzwoń, niech e-skierowanie Ci wystawi.
__________________
asia
asiulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-25, 18:51   #5038
Mela07
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 64
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez asiulkaa Pokaż wiadomość
Nawet jeśli nie wymagają szczepienia, to warto sobie je zrobić, bo człowiek nie zna dnia ani godziny.
Na rtg niestety potrzeba skierowania, nasze państwo się boi, że jak go nie będzie, to sobie będziemy codziennie latać i się za bardzo napromieniujemy.
Nie rozumiem, jeśli lekarz operujący wymaga, to sam powinien wystawić, może zadzwoń, niech e-skierowanie Ci wystawi.



Ja jeszcze nie dostałam wykazu badań do zrobienia, wiem tylko od lekarza mniej więcej co potrzebne. Chciałam sobie po prostu już zawczasu porobić badania te które można zrobić wcześniej. Może rzeczywiście poczekam i byc może dostanę to skierowanie z kliniki. Na wyniki mammografii czeka się miesiąc więc nie chciałam z tym czekać, z resztą i tak udało się zrobić na NFZ. Za część wiadomo, trzeba będzie zapłacić.
Mela07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-27, 16:28   #5039
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

U mnie czwarta doba po operacji i czuję się źle. Nadal boli, nadal mam ogromny problem ze wszystkimi czynnościami, trzymanie kubka w rękach to wyzwanie. Kiedy to przejdzie? Godziny mijają tak wolno, tak ślamazarnie... Czekam na poprawę, na mniej bólu i więcej możliwości ruchu. Marzę o pełnym zaczerpnięciu powietrza, o przeciągnięciu się, położeniu się i wstaniu bez bólu...
I"m telling you - it's not a picnic. Generalnie nie polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2022-03-27, 17:03   #5040
nikisa
Zakorzenienie
 
Avatar nikisa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: centralna
Wiadomości: 11 570
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
U mnie czwarta doba po operacji i czuję się źle. Nadal boli, nadal mam ogromny problem ze wszystkimi czynnościami, trzymanie kubka w rękach to wyzwanie. Kiedy to przejdzie? Godziny mijają tak wolno, tak ślamazarnie... Czekam na poprawę, na mniej bólu i więcej możliwości ruchu. Marzę o pełnym zaczerpnięciu powietrza, o przeciągnięciu się, położeniu się i wstaniu bez bólu...
I"m telling you - it's not a picnic. Generalnie nie polecam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po tygodniu będzie lekka poprawa, po 2 zaczniesz wracać do życia
Po miesiącu zapomnisz się i pobiegniesz do autobusu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nadal myślimy nad tym, co kupujemy

Piękno rodzi się w bólach niestety
290cc anatomy 29.04.2017 piękna data

nikisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:36.