Przytyłam przez chorobę i nie podobam się już mojemu chłopakowi. Szczerze mi przyznał - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-27, 21:35   #61
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

[1=93c415117c97e4de5dd6a9d a4f68eac238056681_62f82d1 ce6160;89270620]Why soo serious? Nie chodzi mi punktowanie na poważnie, tylko o pikantniejszy teasing. Dopytuje z ciekawości, nie mam nic do Ciebie, po prostu ciekawi mnie tok myślenia osób o odmiennych stanowiskach [/QUOTE]


Ja miałam takiego znajomego na studiach który właśnie stosował na mnie taki pikantniejszy teasing i wtedy oczywiście się śmiałam ze wszystkimi żeby nie było że jestem płatkiem śniegu a w środku mnie to [złe słowo] bolało także dzięki ale od takich śmieszków trzymam się z daleka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Wymiana

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-06-28 o 18:14 Powód: Słownictwo.
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-27, 22:24   #62
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

Cytat:
Napisane przez Katie090 Pokaż wiadomość
A ja jednak mysle ze to jest kluczowe co to za choroba. Jest roznica przytyc po sterydach gdzie naprawde malo co mozna zrobic i tyje sie praktycznie z automatu, a co innego roztyc sie bo ma problem z reka

Nie wiem na co chorujesz i nawet nie chce wiedziec, ale moze odpowiedz sobie szczerze czy ta choroba byla naprawde przyczyna czy tez wymowka?

Chlopak jest gburem to fakt, ale z opisu widac wyraznie ze nie czujesz sie dobrze sama ze soba i mysle ze w tej sytuacji warto gdybys faktycznie zaczela cwiczyc (jezeli faktycznie nie ma do tego przeciwskazan zdrowotnych). Ale dla samej siebie, nie dla niego. Moze wartoby sie skontaktowac z jakims sensownym trenerem personalnym - mogliby pomoc Ci ulozyc plan ktory bylby dostosowany do tego co mozesz/nie mozesz robic.
Ja nie wiem, czy czytanie ze zrozumieniem to jakaś magia? Dziewczyna pisała, że jej choroba bywa nawet śmiertelna, więc sądzisz, że to chora ręka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-27, 22:29   #63
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

[1=93c415117c97e4de5dd6a9d a4f68eac238056681_62f82d1 ce6160;89270620]Why soo serious? Nie chodzi mi punktowanie na poważnie, tylko o pikantniejszy teasing. Dopytuje z ciekawości, nie mam nic do Ciebie, po prostu ciekawi mnie tok myślenia osób o odmiennych stanowiskach [/QUOTE]To nie są najczęściej żadne pikantniejsze żarty, a popis zwykłego chamstwa i buractwa, ukrytego pod płaszczykiem źle pojętego poczucia humoru. A im bardziej ktoś zakompleksiony i niepewny siebie, tym częściej po takie denne żarty sięga.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-27, 22:41   #64
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ja miałam takiego znajomego na studiach który właśnie stosował na mnie taki pikantniejszy teasing i wtedy oczywiście się śmiałam ze wszystkimi żeby nie było że jestem płatkiem śniegu a w środku mnie to [złe słowo] bolało także dzięki ale od takich śmieszków trzymam się z daleka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
I takich historii jest wiele - człowiek robi dobrą minę do złej gry, żeby właśnie nie wyjść na "sztywniaka bez dystansu", a tak naprawdę mu przykro, bo ktoś pod płaszczykiem śmieszków heheszków zwyczajnie go rani. Dlatego moim zdaniem nie powinno się normalizować takich złośliwości i jeszcze przerzucac winy na komentowanego "no co tyyyy, na żartach się nie znasz".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-06-28 o 18:14 Powód: Słownictwo w cytacie.
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-27, 22:52   #65
bloom26
Raczkowanie
 
Avatar bloom26
 
Zarejestrowany: 2021-11
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
I takich historii jest wiele - człowiek robi dobrą minę do złej gry, żeby właśnie nie wyjść na "sztywniaka bez dystansu", a tak naprawdę mu przykro, bo ktoś pod płaszczykiem śmieszków heheszków zwyczajnie go rani. Dlatego moim zdaniem nie powinno się normalizować takich złośliwości i jeszcze przerzucac winy na komentowanego "no co tyyyy, na żartach się nie znasz".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Totalnie się zgadzam. Nie ma nic gorszego niż rzucanie takich "żartów" a jak ktoś nie zareaguje śmiechem to zarzuca się "brak poczucia humoru i dystansu". Koszmar.

Jeszcze jak dana osoba sama się z siebie zaśmieje i zażartuje to ok, wtedy można uznać, że jej to nie przeszkadza i nie ma nic przeciwko żeby sobie z siebie pożartować ale to jest JEJ DECYZJA.

A naśmiewanie się kogoś w imię takich przykrywek pod postacią dystansu - nope. Podziękuję.
bloom26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-27, 22:56   #66
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Ja miałam takiego znajomego na studiach który właśnie stosował na mnie taki pikantniejszy teasing i wtedy oczywiście się śmiałam ze wszystkimi żeby nie było że jestem płatkiem śniegu a w środku mnie to [złe słowo] bolało także dzięki ale od takich śmieszków trzymam się z daleka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też znałam takiego chłopaka na uczelni. Niby mnie lubił i dużo że mną rozmawiał. Jednak teksty miał jak dla mnie chamskie np przy wszystkich że coś przytyłam albo że mam siwego włosa. Było mi przykro. Uważam że to robienie sensacji z niczego i chyba wielu osobom mogłoby być przykro. Nie musi każdy przecież słyszeć uwag na temat mojego wyglądu. Nie to jest też miarą człowieka. On miał taki styl bycia i dużo miał chamskich żartów ale właśnie dla mnie to jest niedobre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-06-28 o 18:15 Powód: Słownictwo w cytacie.
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 00:24   #67
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

Ja bym się na twoim miejscu ucieszyła, że wyszło, kim twój facet jest naprawdę.

Jakby nie patrzeć ludzie się zmieniają. Czasem tyją, czasem przez chorobę, czasem zmianę nawyków żywieniowych itd. I moim zdaniem nie musisz mieć "wizażowego pozwolenia na tycie", nieważne, jaką masz chorobę, no przytyłaś, zdarza się.

Facetowi też nie musi się to podobać niestety, jakkolwiek nieprzyjemna taka myśl jest. Ja tego nie rozumiem, ale nie mamy za wiele wpływu na to, co nas pociąga i nie ma możliwości się do tego pociągu zmusić.

I tutaj oboje macie ciężką sytuację bez winnych.

Problem się zaczyna, kiedy on na tobie wymusza chudnięcie, wyraźnie się ciebie wstydzi przed rodziną i jasno ci komunikuje, że cię nie akceptuje w tej formie.

Jest milion dyplomatycznych zachowań w takiej sytuacji ze strony partnera osoby, która przytyła, łącznie z rozstaniem się, jeżeli facet nie czuje pociągu, a wygląda na to, że szybko nie schudniesz.

Ale takie zachowanie jest po prostu nie fair. Ty masz się wyleczyć i poprawić swoją zdrowie, a nie zostać wpędzona przez faceta w zaburzenia odżywiania, jakbyś mało miała zmartwień na głowie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-28, 05:37   #68
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

No dobra, nawet jak teraz schudniesz, to co będzie jak zajdziesz w ciążę i przytyjesz?
Co będzie jak w średnim wieku zwolni metabolizm i przybędzie kilka kg?
Przepraszam, ale masz niedojrzałego dupka za chłopaka (co za ulga, że to nie mąż), a o jego matce nic nawet nie powiem, tylko tyle, że widać jaki dała świetny przykład swojemu synowi:/
Na Twoim miejscu szybko bym ,,podziękowała" za wspólnie spędzony czas...kopem w odwłokD i dała sobie szansę na normalny związek
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 06:44   #69
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi przyznal.

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Ja też znałam takiego chłopaka na uczelni. Niby mnie lubił i dużo że mną rozmawiał. Jednak teksty miał jak dla mnie chamskie np przy wszystkich że coś przytyłam albo że mam siwego włosa. Było mi przykro. Uważam że to robienie sensacji z niczego i chyba wielu osobom mogłoby być przykro. Nie musi każdy przecież słyszeć uwag na temat mojego wyglądu. Nie to jest też miarą człowieka. On miał taki styl bycia i dużo miał chamskich żartów ale właśnie dla mnie to jest niedobre.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No wlasnie to jest dziwne, ze niektodzy czuja, ze są w ogóle w pozycji by mówić komuś takie rzeczy. Jak wspomniałam, to ich sposób radzenia sobie z kompleksami. Mówią, ze są zdystansowane, zabawne, troszkę ironiczne (to moje ulubione) i myślą, że są drugim dr housem, ale nie, są po prostu chamskie, ludzie maja dość ich tekstów, ale większość się głupio uśmiechnie i pominie, bo nie ma nawet co komentować.
Myślą, ze są „poziom wyżej”, bo kumają, że to zabawne, a Ty powinieneś nauczyć się „dystansu” i to jest takie… smutne. Słabsze osoby często idą w przemoc, czy to fizyczna czy właśnie psychiczna, gdzie na swój sposób mogą poczuć, ze są „górą”. Nie rozumieją, ze tak serio to normalnej osoby nie za bardzo interesuje, czy myśli, ze ktoś jest gruby, czy ma zeza, Krzywe nogi, czy może brzydki perfum i, źe to dla normalnej osoby po prostu nic, na co zwracałoby sie uwage w ten sposób.
Tez znam takie osoby, są bardzo męczące no klasyczne toksyki i wampiry energetyczne. To jest dla mnie wersja takich osób co ciagle mówią „ale jestem brzydka” przy każdej możliwej okazji, by zwrócić na siebie uwagę i żeby ktoś im powiedział „nieee, no co ty” tylko ta gorsza xD w obu przypadkach osoby chcą podbudować sobie sztucznie ego, ale jedna staje w pozycji ofiary, druga na odwrot.

I nie, ja nie jestem uszczypliwa w stosunku do znajomych i nie byłam, bo są to osoby, które lubię i szanuję. Niektórym dziewczynom trudno jest pojąć , ze są faceci, którzy nie bija i wyzywają - a takiemu Kornelowi trudno jest pojąć, ze ludzie sa dla siebie…. Mili i, ze przychodzi im to naturalnie. Nie musza sie powstrzymywać przed takimi negatywnymi toksycznymi komentarzami (no nie mów ze ci sie nie zdarzyło hehe) bo po prostu nie maja takiej mentalności i nie przychodzi im to do głowy xD.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Edytowane przez chwast
Czas edycji: 2022-06-28 o 07:00
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 07:07   #70
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 1 085
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
No wlasnie to jest dziwne, ze niektodzy czuja, ze są w ogóle w pozycji by mówić komuś takie rzeczy. Jak wspomniałam, to ich sposób radzenia sobie z kompleksami. Mówią, ze są zdystansowane, zabawne, troszkę ironiczne (to moje ulubione) i myślą, że są drugim dr housem, ale nie, są po prostu chamskie, ludzie maja dość ich tekstów, ale większość się głupio uśmiechnie i pominie, bo nie ma nawet co komentować.
W takim razie ja się otaczam masochistami, bo taki humor to u mnie codzienność, a ludzi mam mnóstwo wokół siebie i jakoś nie widzę, żeby mnie unikali, zlewali, albo nie witali mnie uśmiechem. Nienormalni
93c415117c97e4de5dd6a9da4f68eac238056681_62f82d1ce6160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 07:09   #71
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

[1=93c415117c97e4de5dd6a9d a4f68eac238056681_62f82d1 ce6160;89270972]W takim razie ja się otaczam masochistami, bo taki humor to u mnie codzienność, a ludzi mam mnóstwo wokół siebie i jakoś nie widzę, żeby mnie unikali, zlewali, albo nie witali mnie uśmiechem. Nienormalni [/QUOTE]


No nie myśl, ze jesteś jedyny na świecie z takim mindsetem. Bez przesady


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-28, 07:14   #72
brandie
Wtajemniczenie
 
Avatar brandie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 169
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

Ja w ogóle unikam osób, które właśnie ciągle rzucają takie uszczypliwe żarciki i ich sposobem komunikacji są docinki i komentarze do wszystkiego, nie śmieją się z siebie tylko cały czas z kogoś innego. Niby w teorii nie robią niczego złego, ale przebywanie z nimi jest po prostu męczące i na dłuższą metę denerwujące.
brandie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 07:31   #73
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

Też się trzymam z daleka od osób, które w ramach żartu lubią publicznie kogoś ośmieszyć. Grubi ludzie nie są ślepi i wiedza, że są grubi, mogą mieć przez to kompleksy, nie trzeba im tego wytykać i robić z tego show.
W głowie mi się nie mieści nazywać kogoś mała świnka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 07:48   #74
Pedro94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 406
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
No dobra, nawet jak teraz schudniesz, to co będzie jak zajdziesz w ciążę i przytyjesz?
Co będzie jak w średnim wieku zwolni metabolizm i przybędzie kilka kg?
XD

To są akurat tylko wymówki. O ile ciężka choroba może być przyczyną tycia i ciężko mieć o to pretensje, to ciąża czy średni wiek to wymówka do tego żeby o siebie nie dbać.
Pedro94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 07:48   #75
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

[1=93c415117c97e4de5dd6a9d a4f68eac238056681_62f82d1 ce6160;89270972]W takim razie ja się otaczam masochistami, bo taki humor to u mnie codzienność, a ludzi mam mnóstwo wokół siebie i jakoś nie widzę, żeby mnie unikali, zlewali, albo nie witali mnie uśmiechem. Nienormalni [/QUOTE]Chamów na świecie nie brakuje, więc na pewno nie będziesz narzekał na brak towarzystwa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 08:14   #76
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

[1=93c415117c97e4de5dd6a9d a4f68eac238056681_62f82d1 ce6160;89270972]W takim razie ja się otaczam masochistami, bo taki humor to u mnie codzienność, a ludzi mam mnóstwo wokół siebie i jakoś nie widzę, żeby mnie unikali, zlewali, albo nie witali mnie uśmiechem. Nienormalni [/QUOTE]Dla mnie to zwykle chamstwo i nie zadaje się z takimi osobami. Wychowalam się w takim otoczeniu gdzie "ale mu pojechał hehe" to była najwyższa forma komplementu. Bardzo toksyczne środowisko, miałam wtedy niska samoocenę i duzy poziom leku. Zawsze wydawało mi się że ludzie widza.w innych tylko wady a ludzie mili są "falszywi". Zajęło mi dużo czasu i dystansu żeby wyrwać się z tej mentalności.
Obecnie mam partnera i znajomych, z którymi się nawzajem wspieramy, jesteśmy mili i zyczliwi dla siebie i żyje mi się dużo przyjemniej. Nie wyobrażam sobie żeby np w pracy skomentować uszczypliwie czyjś wygląd (chyba skończyłoby się to w HR). Lubię moje przyjaciółki i chcę żeby się dobrze czuly ze sobą, więc mówię im dużo komplementów


Sent from my BV9800Pro using Tapatalk
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 08:51   #77
Pedro94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 406
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

[1=b7c523c48d685fff13c5db5 a9d3e58ccf0b35a9f_65555d0 8413b4;89271021]Dla mnie to zwykle chamstwo i nie zadaje się z takimi osobami. Wychowalam się w takim otoczeniu gdzie "ale mu pojechał hehe" to była najwyższa forma komplementu. Bardzo toksyczne środowisko, miałam wtedy niska samoocenę i duzy poziom leku. Zawsze wydawało mi się że ludzie widza.w innych tylko wady a ludzie mili są "falszywi". Zajęło mi dużo czasu i dystansu żeby wyrwać się z tej mentalności.
Obecnie mam partnera i znajomych, z którymi się nawzajem wspieramy, jesteśmy mili i zyczliwi dla siebie i żyje mi się dużo przyjemniej. Nie wyobrażam sobie żeby np w pracy skomentować uszczypliwie czyjś wygląd (chyba skończyłoby się to w HR). Lubię moje przyjaciółki i chcę żeby się dobrze czuly ze sobą, więc mówię im dużo komplementów


Sent from my BV9800Pro using Tapatalk[/QUOTE]

Niektórzy myślą, że jak są ironiczni i cyniczni to są fajni, że inni ich lubią. Tak naprawdę to wszyscy nimi gardzą tylko udają sympatię, bo nie chcą żeby im się dostało. Można żartować z kogoś albo z kimś. Można mówić rzeczy, które kogoś dołują albo uskrzydlają. Ironia może być pozytywna. Tylko większość wybiera właśnie docinanie komuś, a inni się z tego śmieją, bo przynajmniej tym razem nie jest o nich i mają okazję poczuć się lepiej. Jak ktoś ogarnia angielski to polecam obejrzeć. Kilka minut, a fajnie tłumaczy jak można dalej być zabawnym i jednak uskrzydlać kogoś.

https://www.youtube.com/watch?v=osMgOSN_Cwk
Pedro94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 09:18   #78
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 892
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

Ironia i sarkazm są fajne do oglądania na ekranie. Na żywo od takich osób natychmiast się odcinam, życie jest za krótkie, żeby marnować je na pajaców, którzy próbują być zabawni obrażając innych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
e36b38c1b02253f65e484b4d30ebb09d9d5f8578_646d4571ebe9e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 09:23   #79
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

Otóż to! Również się odcinam od takich toksyków.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-28, 09:24   #80
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 243
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

Cytat:
Napisane przez Pedro94 Pokaż wiadomość
XD

To są akurat tylko wymówki. O ile ciężka choroba może być przyczyną tycia i ciężko mieć o to pretensje, to ciąża czy średni wiek to wymówka do tego żeby o siebie nie dbać.
Opowiedz, jak dbałeś o siebie w tych licznych ciążach.

PS Wiesz, że w ciąży się tyje tak z założeniach? Ma się w środku rosnący nowy organizm, wody płodowe, powiększającą się macicę - ciało się zmienia.
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 09:38   #81
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

Mam taką obserwację, że osoby o "ciętym poczuciu humoru", lubiące śmieszkować sobie z czyjejś tuszy, brzydoty czy nieporadności, same w odwrotną stronę bardzo źle znoszą krytykę czy takie właśnie żarty w swoją stronę.
Podobnie zresztą osoby, które mówią o sobie, że są szczere do bólu. Lubią komuś dowalić w dosadnych słowach ("obraziłaś się? przecież prawdę powiedziałem, jestem szczery"), ale sami bardzo źle znoszą ową prawdę na swój temat.
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 09:48   #82
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 2 742
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Mam taką obserwację, że osoby o "ciętym poczuciu humoru", lubiące śmieszkować sobie z czyjejś tuszy, brzydoty czy nieporadności, same w odwrotną stronę bardzo źle znoszą krytykę czy takie właśnie żarty w swoją stronę.
Podobnie zresztą osoby, które mówią o sobie, że są szczere do bólu. Lubią komuś dowalić w dosadnych słowach ("obraziłaś się? przecież prawdę powiedziałem, jestem szczery"), ale sami bardzo źle znoszą ową prawdę na swój temat.
Ha, klasyka - mylenie chamstwa i buractwa ze szczerością. Nie znoszę takich ludzi, którzy wszystko muszą klepać ozorem, bo ojej, są szczerzy do bólu. A fuj.

Wysłane z mojego SM-G780G przy użyciu Tapatalka
a5b2f04c728b42871bc12f2c24211f88ae37ff8d_643f21343ae75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 10:56   #83
Caudofemoralis
Tęczowa Jaszczurka
 
Avatar Caudofemoralis
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 911
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

[1=93c415117c97e4de5dd6a9d a4f68eac238056681_62f82d1 ce6160;89270586]A co to sa pewne idiotyzmy? Bo kontrowersyjny humor to był fundament House'a i klucz do sukcesu serialu.[/QUOTE]
Tak, tylko w przypadku serialu widzowie nie są częścią sceny. Nie utożsamiają się z "ofiarami" komentarzy House'a, tylko bezpiecznie, siedząc sobie w fotelu, oceniają celność riposty i inteligencję postaci. Ich te żarty nie dotyczą, a więc też nie bolą. W rzeczywistości, gdy odgrywasz takiego House'a, każdy z twoich widzów jest ofiarą, albo potencjalną ofiarą. Więc nie masz co liczyć, że będą cię oceniać tak samo, jak widzowie oceniają House'a—albo jak ty oceniasz sam siebie w swojej głowie.

[1=93c415117c97e4de5dd6a9d a4f68eac238056681_62f82d1 ce6160;89270608]Nie zdarzyło Ci się rzucić jakims uszczypliwym tekstem do znajomej/znajomego? Nie chce mi się w to wierzyć.[/QUOTE]
Nie. Mam za dużo empatii, żeby chcieć komukolwiek sprawiać ból, nieważne jak mały.
Caudofemoralis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 11:32   #84
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Też się trzymam z daleka od osób, które w ramach żartu lubią publicznie kogoś ośmieszyć. Grubi ludzie nie są ślepi i wiedza, że są grubi, mogą mieć przez to kompleksy, nie trzeba im tego wytykać i robić z tego show.
W głowie mi się nie mieści nazywać kogoś mała świnka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żeby tylko kompleksy, często to są osobiste życiowe dramaty. Stoją za tuszą i tusza jest ich przyczynkiem. A tu przychodzi jakiś młot i jeszcze dowala swoje.

Czasami mam wrażenie, że ludziom się wydaje, że jak ktoś jest gruby, to chyba jakiś głupi, bo nie rozumie, że można nie być grubym. Więc trzeba mu to powiedzieć, idiocie, niech się w końcu dowie.

Cytat:
Napisane przez Pedro94 Pokaż wiadomość
XD

To są akurat tylko wymówki. O ile ciężka choroba może być przyczyną tycia i ciężko mieć o to pretensje, to ciąża czy średni wiek to wymówka do tego żeby o siebie nie dbać.
A Ty kim jesteś żeby decydować co jest wymówką i czy w ogóle ma się prawo je mieć? Jest jakieś ogólnoświatowy nakaz dla rodzaju ludzkiego, że trzeba o siebie dbać?
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 11:54   #85
Pedro94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 406
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość

A Ty kim jesteś żeby decydować co jest wymówką i czy w ogóle ma się prawo je mieć? Jest jakieś ogólnoświatowy nakaz dla rodzaju ludzkiego, że trzeba o siebie dbać?
LOL. Oczywiście, że nie. Ale jak ktoś jest po ciąży gruby to niech powie, że nie chciało mu się zrzucać kilogramów, albo dbać o siebie podczas ciąży, albo że nie zależy mu na ładnym wyglądzie, albo że teraz nie ma czasu i chce to zrobić później. Ale powiedzenie, że jest się grubym bo się URODZIŁO to jest właśnie wymówka. Z definicji.

A jak ktoś chce być grubym i się z tym dobrze czuje to jego sprawa. Ja mówię o ludziach, którzy właśnie używają tego jako wymówek, bo są LENIWI, a dbanie o sylwetkę to ciężka praca, wymagająca wyrzeczeń takich jak wygodne siedzenie w fotelu czy jedzenie słodyczy. Więc chociaż źle się ze sobą czują, to mają w końcu wymówkę na to żeby nic nie robić. I znam mnóstwo osób, które po 30 przytyły jak i mnóstwo, które zrobił formę życia. Ci pierwsi często zwalają na zmianę metabolizmu, a Ci drudzy po prostu wkładają pracę, żeby osiągać to co chcą zamiast wymyślać wymówki i się usprawiedliwiać.
Pedro94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 11:57   #86
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
A Ty kim jesteś żeby decydować co jest wymówką i czy w ogóle ma się prawo je mieć? Jest jakieś ogólnoświatowy nakaz dla rodzaju ludzkiego, że trzeba o siebie dbać?
Dokładnie, przy czym dodalabym jeszcze, że waga wcale nie jest wyznacznikiem "dbania o siebie", a na pewno nie jedynym. Nie każda osoba nosząca rozmiar S o siebie dba, tak samo jak nie każda osoba o rozmiarze XL o siebie nie dba.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Pokaż wiadomość
Też się trzymam z daleka od osób, które w ramach żartu lubią publicznie kogoś ośmieszyć. Grubi ludzie nie są ślepi i wiedza, że są grubi, mogą mieć przez to kompleksy, nie trzeba im tego wytykać i robić z tego show.
W głowie mi się nie mieści nazywać kogoś mała świnka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mam tak samo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 11:59   #87
Hermiona83
Zadomowienie
 
Avatar Hermiona83
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1 243
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

Pedro94, poza tym, że nadal czekam na twoje doświadczenie z dbania o siebie w ciąży, to teraz jeszcze uprzejmie spytam, czy uważasz trzydziestkę za wiek średni. Bo wiesz, tu raczej chodzi o okolice pięćdziesiątki, menopauzę i zmiany w hormonach kobiety...
Hermiona83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 12:04   #88
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

Cytat:
Napisane przez Pedro94 Pokaż wiadomość
LOL. Oczywiście, że nie. Ale jak ktoś jest po ciąży gruby to niech powie, że nie chciało mu się zrzucać kilogramów, albo dbać o siebie podczas ciąży, albo że nie zależy mu na ładnym wyglądzie, albo że teraz nie ma czasu i chce to zrobić później. Ale powiedzenie, że jest się grubym bo się URODZIŁO to jest właśnie wymówka. Z definicji.

A jak ktoś chce być grubym i się z tym dobrze czuje to jego sprawa. Ja mówię o ludziach, którzy właśnie używają tego jako wymówek, bo są LENIWI, a dbanie o sylwetkę to ciężka praca, wymagająca wyrzeczeń takich jak wygodne siedzenie w fotelu czy jedzenie słodyczy. Więc chociaż źle się ze sobą czują, to mają w końcu wymówkę na to żeby nic nie robić. I znam mnóstwo osób, które po 30 przytyły jak i mnóstwo, które zrobił formę życia. Ci pierwsi często zwalają na zmianę metabolizmu, a Ci drudzy po prostu wkładają pracę, żeby osiągać to co chcą zamiast wymyślać wymówki i się usprawiedliwiać.

Ale ty wiesz, że średnio w zdrowej ciąży kobiety tyją około 20% wagi sprzed ciąży bo taka jest fizjologia?
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 12:11   #89
Pedro94
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-02
Wiadomości: 406
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

Cytat:
Napisane przez Hermiona83 Pokaż wiadomość
Pedro94, poza tym, że nadal czekam na twoje doświadczenie z dbania o siebie w ciąży, to teraz jeszcze uprzejmie spytam, czy uważasz trzydziestkę za wiek średni. Bo wiesz, tu raczej chodzi o okolice pięćdziesiątki, menopauzę i zmiany w hormonach kobiety...
A to pardon. Myślałem, że mówimy o osobach w przedziale 30-40. No tutaj się już nie wypowiem, nie mam styczności z takimi osobami. Ogólnie to sory, że się przyczepiłem tego tematu, ale że tak powiem to mój konik i z tego żyję, dlatego nie lubię strasznie jak ktoś szuka wymówek zamiast spojrzeć prawdzie prosto w oczy.


Co do ciąży to wiem, że się wtedy tyje. No błagam, nie róbcie ze mnie ignoranta. Jednak co innego jest przytyć 20%, a co innego 80%. Często kobiety po prostu uznają to za wymówkę, żeby w końcu sobie folgować z jedzeniem, jedzą bardzo dużo syfu, co też dla samego dziecka nie jest dobre. I NIE MÓWIĘ O WSZYSTKICH. Tylko, że tak często się zdarza. Jak już mówiłem, pracuję w branży fitness, więc wiem jak to wygląda od środka. Znajomy prowadzi zajęcia dla kobiet w ciąży. Nie dość, że jest później łatwiej urodzić i wpływa to pozytywnie na zdrowie dziecka, to zmniejsza właśnie przybieranie masy w trakcie ciąży, a po samej ciąży jest dużo łatwiej i szybciej wrócić do formy. Chodzi tylko o to żeby chcieć. A nie wykorzystać ciążę jako pierwszy w życiu pretekst żeby jeść do oporu cały syf którego się w życiu sobie odmawiało, bo mąż przecież nie będzie mógł mieć pretensji, że się w ciąży przytyło.

PS. Mówiąc dbać o siebie mam też na myśli dbanie o zdrowie. Jak się jest otyłym, to otyłe i otłuszczone stają się narządy, które gorzej funkcjonują, szybciej się starzeją, a przez to i całe ciało. I stąd wynikło moje pytanie o chorobę i leki. Bo po prostu to jest mój temat i moja działka życiowa dlatego mógłbym coś podpowiedzieć, nawet w kontekście wytłumaczenia tego jej facetowi.
Pedro94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 12:29   #90
Caudofemoralis
Tęczowa Jaszczurka
 
Avatar Caudofemoralis
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 911
Dot.: Przytylam przez chorobe i nie podobam sie juz mojemu chlopakowi. Szczeze mi prz

Cytat:
Napisane przez Pedro94 Pokaż wiadomość
LOL. Oczywiście, że nie. Ale jak ktoś jest po ciąży gruby to niech powie, że nie chciało mu się zrzucać kilogramów, albo dbać o siebie podczas ciąży,
A co, jeśli mu "się chciało", ale wysiłek, który trzeba by w to włożyć, przekraczał jego możliwości w tym momencie? Bo chyba nie zdajesz sobie sprawy, że ciąża to olbrzymie obciążenie dla organizmu, i nie wszystkie kobiety przechodzą ją w taki sposób, by chodzenie na zajęcia fitness wchodziło w grę. To, że niektóre mają taką możliwość—te, które widzisz na tych swoich zajęciach—nie znaczy, że wszystkie inne są po prostu leniwe.
Caudofemoralis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-30 10:44:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.