Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3. - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-22, 15:36   #391
asienaebaem1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 60
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Ja to oglądam jak nie mogę zasnąć
asienaebaem1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-22, 18:27   #392
abigail888
Raczkowanie
 
Avatar abigail888
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 78
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Vanillamilkshake Pokaż wiadomość
Andelek i jego jęki do mikrofonu - aż przewinęłam dalej. Koszmar xD
Andelek beczy jak baran, a cwaniaczek, który lansuje się przy nim w telewizji utwierdza biedaka w przekonaniu, że jest świetnym wokalistą. Poza tym Andelek nie przyswaja tekstu, nie jest w stanie powtórzyć prostych zdań, tylko mamrocze coś pod nosem i prawdopodobnie ma problem z czytaniem. Te występy to wyjątkowa żenada.
abigail888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-23, 07:45   #393
alternative1
Zadomowienie
 
Avatar alternative1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 338
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

koleś chce się wypromować i liczy że jak weźmie Andelka to ktoś się zainteresuje jego koncertami.
alternative1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-27, 14:51   #394
pppp1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 62
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Sezon 21 "Chłopaków do wzięcia" dobiegł końca. Jak go oceniacie? Dla mnie trochę za dużo Henia oraz duetu Karina&Stefan (teraz dołączyła Agnieszka), do tego nowi bohaterowie też nie porywają - są to "Degeneraci do wzięcia". Jeden wątek ciągnie się dobrych kilka odcinków. Brakuje informacji o starych bohaterach.

---------- Dopisano o 14:51 ---------- Poprzedni post napisano o 14:50 ----------

Moment sezonu - "zdolności" wokalne Andelka takiego czegoś jeszcze nie widziałem
pppp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-27, 14:55   #395
pppp1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 62
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Najwięcej uwagi było skupionych na ślubie Jarka, choć tutaj plus - nie było to podzielone na wiele odcinków tak jak np. ślub Tancerza i Zuzi.
pppp1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-27, 16:23   #396
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Nadrabiam właśnie jednym okiem i uchem odcinki drugiej części sezonu, czyli do 300.

Henio mnie irytuje - to jego kalkulowanie, że ta jego pani mało je, ciągłe - niby w żartach - zaganianie jej do roboty itd. Brrr. Pani Marysia, pani Marysia - mówi o niej jak o gosposi, nie partnerce. Może to się jakoś sklei, a może przyjdzie dosłownie lub w przenośni zima i kobieta uzna, że co będzie robić za parobka na tym zimnym zad...

Agnieszka nie wiem co robi u Stefana. Ani on nią nie jest zbyt zainteresowany, ani ona niby nim nie jest do końca (może tak tylko mówi, żeby nie było, że chce). Jakieś bujania się jako kumple, siedzenie u kogoś na chacie - inny świat, którego nie rozumiem.

Ten świetoje... co jeździ do Francji - nie wierzę w większość tego, co mówi. Dziwny gość. Nie wzbudza mojej sympatii. Mam wrażenie, że to typ mający mega wymagania wobec kobiety. Najlepiej jakaś o mentalności zakonnicy (stereotypowo), co by w domu siedziała, obiadki mu robiła, a jednocześnie miała pieniądze, żeby przypadkiem nie wyszło, że leci na jego kasę.

Ten artysta Rafał - fajnie, że kogoś poznał. Ciekawe, czy im wyjdzie. Jestem sceptyczna z uwagi na jego pracę i tryb życia. Wkurzałoby mnie bardzo, gdyby facetowi całą noc "pikał" telefon. Serio nie można włączyć trybu samolotowego?

Andelek... szkoda gadać. On chyba już sam co do siebie i swojego życia nie ma złudzeń i zaczął dostrzegać, że ludzie w jego otoczeniu go wykorzystują do chwilowego fejmu, a on guzik z tego ma.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2022-06-27 o 16:54
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-28, 16:47   #397
Marcin89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 432
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez abigail888 Pokaż wiadomość
Słyszałeś o tym, że są ludzie, których interesuje życie? Również to życie, którego nie znają i ludzie, z którymi na co dzień nie mają do czynienia. Czytelnicy np. Oscara Lewisa, Marlona Jamesa, Iris Johansen, Jamesa Joyce’a to wg ciebie prości ludzie? Nawet nasi poczciwi ,,Chłopi’’ Reymonta to po części degeneraci, którymi nie powinniśmy sobie zawracać głowy. Nie wiem, czy w swej prostocie jesteś w stanie to zrozumieć.
Trudno mi się wypowiadać o tym konkretnym programie gdyż go po prostu nie znam (nie widziałem żadnego odcinka). Jestem konsekwentny, nie uczestniczę w tego typu rozrywce. Nie jestem typem osoby która krytykuje disco polo czy takie programy, ale zna melodię czy fabułę.

Szczerze powiedzawszy nie wiem po co promować proste zachowania, ludzi o niskiej kulturze czy wzorzec życia ocierający się o patologię. Nie oceniam tych ludzi. Oceniam zasadość promowania tego typu wzorców w mediach. Mnie wystarcza spacer w okolicy dworca w moim mieście czy kontakty z kilkoma natarczywymi ludźmi i mam dość. Podobne zdanie mam o różnych "wyszczekanych" ludziach z programó typu Big Brother czy Królowe Życia.

W wolnym czasie nie chcę mieć z takimi wzorcami za wiele wspólnego gdyż to żaden odpoczynek. Nie ciekawią mnie takie wzorce, nie odpoczywam przy podobnym przekazie i słownictwie.

Oczywiście można kreślić jakieś porównania z chłopomanią, naturalizmem itd. Trudno jednak poważnie porównywać to z Joycem, Wyspiańskim czy Reymontem. Inni odbiorcy, inny kontekst społeczny, inna wartość utworu literackiego. Ostatni wymieniony był zresztą mocno krytyczny wobec swoich bohaterów.

Edytowane przez Marcin89
Czas edycji: 2022-06-28 o 16:50 Powód: ...
Marcin89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-29, 16:26   #398
abigail888
Raczkowanie
 
Avatar abigail888
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 78
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

[QUOTE=Marcin89;89271560]Trudno mi się wypowiadać o tym konkretnym programie gdyż go po prostu nie znam (nie widziałem żadnego odcinka). Jestem konsekwentny, nie uczestniczę w tego typu rozrywce. Nie jestem typem osoby która krytykuje disco polo czy takie programy, ale zna melodię czy fabułę.

Trudno ci się wypowiadać, bo nie znasz programu, ale wiesz, że jest idealną rozrywką dla prostych ludzi. Niezłe. Druga część wypowiedzi jest jeszcze bardziej pozbawiona logiki. Krytykować coś mogą jedynie osoby, które to coś znają. Mnie muzyka disco polo doprowadza do białej gorączki, gdyż zdarza mi się ją słyszeć (w ChDW staram się o niej zapominać), na temat Pendereckiego się nie wypowiadam, bo go nie znam i specjalnie się nie palę do poznania.


Twórcy programu niczego nie promują. On pokazują pewną stronę życia, a człowiek myślący sam dokonuje wyboru, potrafi odróżnić ziarno od plew i na ogół nie potrzebuje żadnych wzorców, bo okres dzieciństwa i dojrzewania ma już za sobą i ma własne ugruntowane poglądy. Być może dla ciebie TV pełni misję wychowawczą, wówczas rzeczywiście lepiej nie oglądaj takiej patologii, bo możesz się zgorszyć, albo nawet stoczyć. Przypuszczam, że TV TRWAM ma dużo ciekawych programów o wydźwięku edukacyjnym, promujących właściwe wzorce i postawy. Ja tego nie krytykuję, bo po prostu nie znam, a na promowanie czegokolwiek jestem zaimpregnowana.
abigail888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-01, 11:50   #399
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Marcin, moja św.p. babcia mowila o takich ludziach że wyżej srają niż dupę mają. Nikt Ci nie każe być fanem niskiej kultury, słuchać kiepskiej muzyki, ale serio, ja fanką konkretnego typu muzyki czy chce czy nie to niestety znam parę tekstów disco polo i nie dlatego że to coś czego słucham. To prosta muzyka i mega proste teksty które raz zasłyszane zostają. Cieszę się jednak że są ludzie którzy zamiast oglądać chłopaków wolą spędzać czas w muzeach i teatrach. Tylko pozazdrościć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-08, 09:26   #400
Marcin89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 432
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

"Trudno ci się wypowiadać, bo nie znasz programu, ale wiesz, że jest idealną rozrywką dla prostych ludzi".

Widziałem jakieś urywki tego typu programów: tego o złomowisku, o ludziach spędzających wczasy za granicą, może również tego.
No raczej rozwijająca rozrywka to nie jest. Dla mnie to nawet nie rozrywka ponieważ nic mnie z tymi ludźmi nie łączy i nie potrafię się z mimi utożsamiać.


"Niezłe. Druga część wypowiedzi jest jeszcze bardziej pozbawiona logiki. Krytykować coś mogą jedynie osoby, które to coś znają."

??? Poważnie tak uważasz? Jest przecież tzw. "ogólna opinia" na dany temat. Dla przykładu: raz włączyłem bodaj Polo TV i po 30 sekundach rozbolała mnie głowa. Nie muszę słuchać tego godzinami by wyrobić sobie opinię. Podobnie np z ludźmi pijącymi jakiś alkohol w miejscu publicznym. Nie muszę ich wszystkich znać by wiedzeieć, że mnie nie ciekawią. Podobnie jest z Tobą: nie znasz Pendereckiego i wiesz, że raczej cię nie ciekawi.

" Mnie muzyka disco polo doprowadza do białej gorączki, gdyż zdarza mi się ją słyszeć (w ChDW staram się o niej zapominać), na temat Pendereckiego się nie wypowiadam, bo go nie znam i specjalnie się nie palę do poznania."

Penderecki akurat bardzo ciekawy

"Twórcy programu niczego nie promują. On pokazują pewną stronę życia, a człowiek myślący sam dokonuje wyboru, potrafi odróżnić ziarno od plew i na ogół nie potrzebuje żadnych wzorców, bo okres dzieciństwa i dojrzewania ma już za sobą i ma własne ugruntowane poglądy."

Zawsze lepiej promować rzeczy bardziej wartościowe niż te mniej.
Taki teatr telewizji czy choćby Penderecki to trochę bardziej wartościowa rozrywka niż ten program

"Być może dla ciebie TV pełni misję wychowawczą, wówczas rzeczywiście lepiej nie oglądaj takiej patologii, bo możesz się zgorszyć, albo nawet stoczyć"

Nie chodzi o wielką misję. Po prostu lepiej równać w górę niż w dół.

Edytowane przez Marcin89
Czas edycji: 2022-07-08 o 09:27
Marcin89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-08, 22:25   #401
Marcin89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 432
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Marcin, moja św.p. babcia mowila o takich ludziach że wyżej srają niż dupę mają.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślałem o tym kiedyś. To określenie jednak mało do mnie pasuje gdyż nie robię nic na pokaz. Posłucham sobie Czajkowskiego w domu czy Pendereckiego w filharmonii i nie oczekuję jakiegoś aplauzu, podziwu, szacunku. Kompletnie mnie to nie ciekawi.
Marcin89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-09, 15:16   #402
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Marcin89 Pokaż wiadomość
Myślałem o tym kiedyś. To określenie jednak mało do mnie pasuje gdyż nie robię nic na pokaz. Posłucham sobie Czajkowskiego w domu czy Pendereckiego w filharmonii i nie oczekuję jakiegoś aplauzu, podziwu, szacunku. Kompletnie mnie to nie ciekawi.
No to super, a w domu na ścianie pewnie Malczewski wisi. Spoko, to co ty tutaj robisz. Nawiedzony koleś siedzący na wizażu, z duszą która chciała by latać pod niebiosa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-09, 22:11   #403
abigail888
Raczkowanie
 
Avatar abigail888
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 78
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Myślę, że ten wątek powstał po to, by rozmawiać o programie i jego bohaterach, a nie po to, by prowadzić jałowe dyskusje z ludźmi, którzy sami przyznają się do tego, że nie widzieli ani jednego odcinka i krytykują coś, czego nie znają - to absurdalne wyznanie dyskwalifikuje cię jako rozmówcę.
Proponuję zatem byś nie zaśmiecał już tego wątku swoimi wątpliwej jakości mądrościami. Ja w każdym razie nie mam zamiaru prowadzić z tobą dalej konwersacji, bo nie masz argumentów i po prostu mnie nudzisz.

Edytowane przez abigail888
Czas edycji: 2022-07-09 o 22:12
abigail888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-11, 07:04   #404
brofar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 75
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Marcinku, dla mnie jesteś chłopczykiem z małym fiutkiem który myśli ,że jak zna parę nazwisk, ze słyszenia w szkole to od razu jest kimś ponad. Po co tu wszedłeś? po to żeby Twój mały siurak urusł choć troszkę. Bo słucham Pendereckiego...
brofar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-11, 11:29   #405
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Słucha Pendereckiego i nie ogląda Chdw, na wizażu jest żeby zrobić badania naukowe, z tego jak ciemny lud spędza wolny czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-11, 12:32   #406
Marcin89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 432
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Słucha Pendereckiego i nie ogląda Chdw, na wizażu jest żeby zrobić badania naukowe, z tego jak ciemny lud spędza wolny czas

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uczepili się tego Pendereckiego (słuchałem wielokrotnie na żywo i w domu również słucham). Co w tym złego?

Nic nie mam do waszego ukochanego programu. Po prostu gust odbiorców bardzo się zmienił przez ostatnie 30 lat. Do pewnego stopnia jest to ciekawe socjologicznie (podkreślam). Sama treść tego typu programów jest równie ciekawa jak ... (nie dokończę), ale pod względem odbiorców, mody, zmian społecznych to bardzo frapujące. Można na ten temat prowadzić ciekawe badania naukowe.

Edytowane przez Marcin89
Czas edycji: 2022-07-11 o 12:35
Marcin89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-11, 15:10   #407
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Marcin89 Pokaż wiadomość
Uczepili się tego Pendereckiego (słuchałem wielokrotnie na żywo i w domu również słucham). Co w tym złego?

Nic nie mam do waszego ukochanego programu. Po prostu gust odbiorców bardzo się zmienił przez ostatnie 30 lat. Do pewnego stopnia jest to ciekawe socjologicznie (podkreślam). Sama treść tego typu programów jest równie ciekawa jak ... (nie dokończę), ale pod względem odbiorców, mody, zmian społecznych to bardzo frapujące. Można na ten temat prowadzić ciekawe badania naukowe.
Żebyś się nie [złe słowo] swoją wyjątkowością. Im większe zero tym bardziej nadęte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-07-19 o 12:18 Powód: Słownictwo.
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-11, 15:21   #408
Marcin89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 432
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez fehn Pokaż wiadomość
Żebyś się nie [złe słowo] swoją wyjątkowością. Im większe zero tym bardziej nadęte

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie przypominam sobie byśmy a) byli na Ty, b) obrażał Cię, c) zwracał Ci personalnie uwagę, d) kierował w Twoją stronę jakieś osobiste uwagi. Musisz jeszcze sporo popracować nad sobą i własnym poziomem kultury i może warto będzie z tobą dyskutować (oczywiście lepiej wybieraj sobie kogoś ze swoich kręgów do dyskusji, podobnych sfer, ludzi o podobnym słownictwie itd.).

Warto jednak syskutować o tym programie. Dla przykładu: Bronisław Malinowski próbował dyskutować z Aborygenami i nauka sporo na tym zyskała.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-07-19 o 12:18 Powód: Słownictwo w cytacie.
Marcin89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-11, 15:42   #409
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Tylko potwierdzasz co wcześniej napisałam im większe zero tym bardziej nadęte. Wielki filozof na forum 🤮

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-07-11, 16:08   #410
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Kochani, zgódźcie się z tym, że się nie zgadzacie i może pora kończyć ten OT? Jak dla mnie to Marcin89 sieje ferment, a inni niepotrzebnie mu odpowiadają na te pseudo-intelektualne zaczepki. W wątku o programie jakby nie było niskich lotów. No błagam - o co tu kruszyć kopie.

Marcin89, załóż wątek o jakimś ambitnym i wartym promowania programie tv (tak, istnieją takie) lub kanale / kanałach i po sprawie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-17, 15:31   #411
brofar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 75
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Kochani, zgódźcie się z tym, że się nie zgadzacie i może pora kończyć ten OT? Jak dla mnie to Marcin89 sieje ferment, a inni niepotrzebnie mu odpowiadają na te pseudo-intelektualne zaczepki. W wątku o programie jakby nie było niskich lotów. No błagam - o co tu kruszyć kopie.

Marcin89, załóż wątek o jakimś ambitnym i wartym promowania programie tv (tak, istnieją takie) lub kanale / kanałach i po sprawie.
Myślę ,że Marcin89 to taki typowy chłopak do wzięcia, wszedł na ten temat żeby sie zareklamować jaki jest wspaniały a w rzeczywistości jest jak bohaterzy ChDW
brofar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-19, 14:14   #412
abigail888
Raczkowanie
 
Avatar abigail888
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 78
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Czekam na kolejną serię i cieszę się, że twórcom programu jeszcze się chce w to bawić. Moje pobożne życzenia:
-Zrezygnować z Andelka. Jest wyjątkowo antypatyczny, a jego kumpel-mentor w nieodłącznej czapce irytuje mnie wybujałym ego.
-Nie zapraszać do programu ludzi agresywnych – np. ten piegowaty góral, co wszystkie rozumy pozjadał.
-Nie zapraszać ludzi, którzy chcą zaistnieć w TV i mieć darmową reklamę – np. ,,muzycy’’ typu Hadżi i ten, któremu tak bardzo podoba się wokal Andelka, że byłby skłonny nawet z nim coś nagrywać. Karina, która bardzo intensywnie produkuje się w mediach społecznościowych.
abigail888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 12:30   #413
slawek73
Raczkowanie
 
Avatar slawek73
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 134
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Dajcie już spokój z tym Marcinem
Chłopak ewidentnie próbuje się tutaj dowartościować.
Ja "Chłopaków" oglądam od pierwszego odcinka, już chyba z 10 lat, podobnie jak wszelkie tego typu produkcje. Uwielbiam też reality show
Ogólnie jestem gościem ze wsi, co zamieszkał 25 lat temu w mieście, pokończył studia, napisał i wydali mu chyba z dziesięć książek i... lubi disco polo, bo kocha prostotę.
I wcale się tego nie wstydzi
slawek73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-28, 17:36   #414
Marcin89
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 432
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez slawek73 Pokaż wiadomość
Dajcie już spokój z tym Marcinem
Chłopak ewidentnie próbuje się tutaj dowartościować.
Ja "Chłopaków" oglądam od pierwszego odcinka, już chyba z 10 lat, podobnie jak wszelkie tego typu produkcje. Uwielbiam też reality show
Ogólnie jestem gościem ze wsi, co zamieszkał 25 lat temu w mieście, pokończył studia, napisał i wydali mu chyba z dziesięć książek i... lubi disco polo, bo kocha prostotę.
I wcale się tego nie wstydzi
To dobrze i nikt tego nie ocenia. Taki masz gust muzyczny oraz telewizyjny i takie potrzeby. Ja takich programów nie oglądam gdyż trochę mi tych ludzi żal, mają bardzo nieciekawe życie. W większości telenowel i części paradokumentów jest jakiś kontekst ironiczny. W takich programach uczestnicy mogą wzbudzać jedyniep olitowanie i współczucie.

Edytowane przez Marcin89
Czas edycji: 2022-07-28 o 17:38 Powód: ...
Marcin89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-29, 07:09   #415
slawek73
Raczkowanie
 
Avatar slawek73
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 134
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Tak samo jak niektóre dziewczyny tutaj, mnie również bawi, że wszedłeś na forum Wizaż, założyłeś konto, wbiłeś na topik o programie, którego nie lubisz i zacząłeś dyskutować
Mam już trochę lat, widziałem w życiu wiele i wiem, że takie rzeczy nie dzieją się bez powodu
slawek73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-02, 16:51   #416
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-03, 05:03   #417
Baskinia
Zadomowienie
 
Avatar Baskinia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 259
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Co tam u Jarusia i Pączusiowej? Chyba Kampio znalazł swoją miłość, bo coś cicho o nim ..m
Baskinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-08, 09:49   #418
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Ooo, też jestem ciekawa co tam u Jarusia i jego żony, czy dalej tam taka wielka miłości i czy ta kobieta (sąsiadka czy matka, nie wiem) się im tam nie wciska w życie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-23, 09:22   #419
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Uciekam stąd dziewczyny, bo jak mam dostawać ostrzeżenia za to ostatnią akcje z tym kolesiem od Pendereckiego to wolę nie czytać i sie nie w☠☠☠☠iac glupotą. Pozdrawiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-23, 09:59   #420
abigail888
Raczkowanie
 
Avatar abigail888
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 78
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.



---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Fehn, nawet jak ten koleś wróci, nie warto sobie nim głowy zawracać.
abigail888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 4 (0 użytkowników i 4 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-08 12:29:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:24.