Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3. - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-11-17, 11:40   #511
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
To ona w końcu była z nim w ciąży, czy nie??? Nawet nie wiedziałam, że ma być jeszcze jakaś seria. Może zahaczę okiem na szybkim przewijaniu.
Toz to się działa cała drama przez lato, okazało się że Aldona oszustka mała kłamczuszka była w ciąży 10 miesiąc, lekarz stwierdził że ciąży nie ma i nie było. Okropność.
Stefan ciągle próbuje dojść do siebie po tych cyrkach, ludzie im wyprawkę wózki za darmo oddawali a tu się okazało że Aldona miała pusto w brzuchu.

Co do tancerza. Obrzydliwy typ, szkoda Zuzi bo to klasa laska, jej były mąż nie dość że jest internetowym zboczeń em to jeszcze gra wielce skrzywdzoneg przez zła kobietę. Ciągle nie rozumiem co kierowało Zuzia żeby w ogóle spojrzeć w jego stronę, wyjsc za mąż i utrzymywać
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-18, 20:19   #512
czystepny
Przyczajenie
 
Avatar czystepny
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 29
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Jeszcze chwila i zrobicie z Zuzi miss świata.
czystepny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-19, 15:35   #513
abigail888
Raczkowanie
 
Avatar abigail888
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 78
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
To ona w końcu była z nim w ciąży, czy nie??? Nawet nie wiedziałam, że ma być jeszcze jakaś seria. Może zahaczę okiem na szybkim przewijaniu.

To jakiś szczególny przypadek. Ja rozumiem ludzi, którzy oszukują, bo wiedzą, że przyniesie im to w przyszłości korzyści. Ale trzeba być skończonym głupcem, albo mieć totalnie zrytą psychikę, by wikłać się w kłamstwa, wiedząc, że lada moment wszystko wyjdzie na jaw.
Ciekawa jestem co ona czuła, gdy przychodziły te akcesoria dla niemowlaka od obcych ludzi, wybierali ze Stefanem imię dla dziewczynki, a sam Stefan był taki rozpromieniony.
abigail888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-19, 20:00   #514
Katerina_00
Zakorzenienie
 
Avatar Katerina_00
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 5 195
GG do Katerina_00
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez czystepny Pokaż wiadomość
Jeszcze chwila i zrobicie z Zuzi miss świata.
Miss to może nie ale żadna kobieta nie zasługuje na rogi zwłaszcza przyklejone publicznie, jeśli Zuzia by poszła z dowodami które biegają po internecie dostalaby rozwód z orzeczeniem o jego winie bez dwóch zdań, obrzydliwy typ który gra ofiarę
Katerina_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-19, 20:54   #515
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Czy ten program ten poprzedni sezon można gdzieś w sieci zobaczyć za darmo? Bo z tego, co widzę tylko Polsat GO za 3 dychy za miesiąc...
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 14:18   #516
brofar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 75
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Czy ten program ten poprzedni sezon można gdzieś w sieci zobaczyć za darmo? Bo z tego, co widzę tylko Polsat GO za 3 dychy za miesiąc...
https://filman.cc/serial-online/1227...aki-do-wziecia
brofar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-20, 16:10   #517
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Niestety nie działa. Założyłam konto, ale gdy chcę obejrzeć odcinek, to albo mi mówi, że nie nam konta premium, albo każe wysyłać jakieś szemrane smsy niby w celu udowodnienia, że nie jestem robotem. :/
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2023-11-20 o 16:16
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-11-20, 18:56   #518
abigail888
Raczkowanie
 
Avatar abigail888
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 78
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

W następnym odcinku ma wrócić Pączkowa. Żal serce ściska, jak znów narzuca się Stefanowi. Znalazłam coś takiego:


,, Samą tę radość jak on zobaczy dziecko, on sam będzie chciał ją wziąć na ręce, przytulić… Jak nie będzie wiedział, ja mu wytłumaczę, ja też nie wiedziałam pewnych rzeczy, jak ja ją urodziłam. (…) I mnie się wydaję, że jakby jemu się dziecko urodziło, on by dla dziecka zrobił wszystko. Bo on taki jest, on ma dobre serce. Tylko że nie trafił na taką kobietę, która nim pokieruje, która jak przyjedzie z pracy – bo przyjeżdża po całym tygodniu, jak jest w pracy za granicą – że wie, że przyjedzie do domu, że będzie miał posprzątane, będzie miał czysto. Przyjedzie, że wie, że ten ktoś na niego czeka. Jest ta radość, usłyszy miłe słowo. A nie awantury, czy jakieś inne sytuacje i spekulacje. Bo to nie na tym polega związek''.
https://rozrywka.lelum.pl/chlopaki-d...-sk-mci-201123
abigail888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-21, 14:41   #519
brofar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 75
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Niestety nie działa. Założyłam konto, ale gdy chcę obejrzeć odcinek, to albo mi mówi, że nie nam konta premium, albo każe wysyłać jakieś szemrane smsy niby w celu udowodnienia, że nie jestem robotem. :/
nie trzeba się logować , nie klikać w odtwarzacz bez limitów(ten pierwszy z gwiazdką) i najlepiej miec adblock żeby nie wyskakiwały reklamy
brofar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-22, 08:31   #520
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez brofar Pokaż wiadomość
nie trzeba się logować , nie klikać w odtwarzacz bez limitów(ten pierwszy z gwiazdką) i najlepiej miec adblock żeby nie wyskakiwały reklamy
Niestety większość z tym streamów nie działa, a aż tak mi nie zależy, żeby tracić po kilka minut na szukanie działającego. Szkoda, że teraz to już nie jest dostępne jak kiedyś.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-22, 15:25   #521
brofar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 75
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Niestety większość z tym streamów nie działa, a aż tak mi nie zależy, żeby tracić po kilka minut na szukanie działającego. Szkoda, że teraz to już nie jest dostępne jak kiedyś.
dziwne bo u mnie wszystkie działają
brofar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-11-28, 18:53   #522
fehn
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 958
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Cytat:
Napisane przez Katerina_00 Pokaż wiadomość
Miss to może nie ale żadna kobieta nie zasługuje na rogi zwłaszcza przyklejone publicznie, jeśli Zuzia by poszła z dowodami które biegają po internecie dostalaby rozwód z orzeczeniem o jego winie bez dwóch zdań, obrzydliwy typ który gra ofiarę
Serio, znalazła się jeszcze jakaś zdesperowana i rzuciła się na tego obrzydliwego lenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fehn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-13, 11:54   #523
abigail888
Raczkowanie
 
Avatar abigail888
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 78
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Dwa lata temu, podczas pandemii odkryłam to forum, a co za tym idzie Chłopaków. Oczywiście wiedziałam wcześniej, że jest w TV taki dokumentalny serial, ale nie sądziłam, że to taka perełka, znakomicie zrealizowana, pozbawiona sztuczności, pokazująca trochę egzotyczny świat.
Przez 3 miesiące oglądałam wszystkie dostępne archiwalne odcinki, czytając równocześnie wypowiedzi na forum.


Dziękuję wszystkim uczestnikom za ciekawe wypowiedzi, za linki do filmów, za to, że dzięki Wam poznałam kawałek innego świata i jest mi bardzo żal, że to już koniec.


Założyłam wprawdzie konto na Discordzie, ale szybko je usunęłam (znika po 14 dniach od zgłoszenia), gdyż nie odpowiada mi ten groch z kapustą, który tam panuje i czarne tło, męczące wzrok.
abigail888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-12-20, 12:28   #524
Neldoreth_
Raczkowanie
 
Avatar Neldoreth_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Na discordzie można sobie zmienić tło na jasne.
Neldoreth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-01-08, 11:29   #525
brofar
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 75
Dot.: Dokument "Chłopaki do wzięcia", cz. 3.

Pączkowa próbuje zgwałcić biedaka a Stefek nieczuły na jej zaloty
brofar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-08 12:29:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.