Problem :( ..... z wejsciem :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-09, 21:40   #1
niebieskooka_20
Przyczajenie
 
Avatar niebieskooka_20
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Rzeszów x]
Wiadomości: 23
Red face

Problem :( ..... z wejsciem :(


Witam Was
Jestem tu nowa. Kilka dni temu weszłam na Wasze forum i bardzo mi sie spodobało, gdyz mozna nalezc tu odpowied na wiele trudnych pytan. Moje jednak nie pojawiło sie w tym dziale. Otoz mam 20 lat i jakiś miesiac temu zdecydowałam sie na swoj pierwszy raz z męzczyzna 3 lata ode mnie starszym z którym jestem od 6 miesiecy. Pierwszy raz niestety był nieudany gdyż ukochany nie mogł "we mnie wejsc". a drugim razem czyli tydzien pozniej udalo się. Odczułam lekki, niewielki bol, pojawiła się krew więc niby wszystko w poradku. 2 tygodnie pozniej chcielismy to powtorzyc ale znowu pojawil sie problem. mimo ze tydzien wczesniej udało się, tym razem znowu nie mógl wejsc. Wiec odlozylismy to na pozniej, stwierdzajac ze mamy na to czas i nigdzie nam sie nie spieszy. dzisiaj nastapila kolejna próba i nowu to samo Nie wiem co jest ze mną nie tak i co mam robic. Dziewczyny czy macie jakies rady?
niebieskooka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 21:50   #2
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

Nie jestem specjalista ale po babsku powiem ci tak - zbyt malo podniecona , w sensie za malo nawilzona, i spieta. Moze obawiasz sie bolu, tego ze nie wejdzie i sie tym przejmujesz spinasz i kolko sie zamyka.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 21:53   #3
niebieskooka_20
Przyczajenie
 
Avatar niebieskooka_20
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Rzeszów x]
Wiadomości: 23
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

No własnie w tym problem że podniecona byłam wystarczająca Byłam tam wilgotna i to bardzo... I w trakcie nie myślę o bólu. Bólu akurat nie boję się w ogole poniewaz już chyba mam go za sobą. Skoro wtedy krwawiłam to znaczy że dziewicą już nie jestem i chyba ten ból mam już za sobą?
niebieskooka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-09, 22:27   #4
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

Cytat:
Napisane przez niebieskooka_20 Pokaż wiadomość
Skoro wtedy krwawiłam to znaczy że dziewicą już nie jestem i chyba ten ból mam już za sobą?
Niekoniecznie.

Wiadomo ze kazda kobieta jest inna ale bol u wielu kobiet pojawia sie takze w trakcie kilku nastepnych 'pierwszych' stosunkow. To nie jest tak ze raz za boli potem juz spokoj. Ja bylam jedna z tych kobiet ktora dlugo odczuwala spory dyskomfort podczas 'poczatkowego' wprowadzania penisa.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 06:02   #5
niebieskooka_20
Przyczajenie
 
Avatar niebieskooka_20
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Rzeszów x]
Wiadomości: 23
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

Cytat:
Napisane przez hecate Pokaż wiadomość
Niekoniecznie.

Wiadomo ze kazda kobieta jest inna ale bol u wielu kobiet pojawia sie takze w trakcie kilku nastepnych 'pierwszych' stosunkow. To nie jest tak ze raz za boli potem juz spokoj. Ja bylam jedna z tych kobiet ktora dlugo odczuwala spory dyskomfort podczas 'poczatkowego' wprowadzania penisa.

Może i tak, ale mnie nie może paraliżowac lęk pred bólem bo ja tego lęku naprawdę nie mam. Kocham mojego chłopaka, czuję się przy nim dobrze, niczego się nie boję, nie wstydze. Więc atmosfera z żadnej strony nie jest dla mnie krępująca.

Dziewczyny nikt więcej sie nie wypowie?
Bo mi nie chodzi o przyczyny mojego problemu, tylko bardziej jak temu zaradzic
niebieskooka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 08:18   #6
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

gdy nie poznasz przyczyn to nie bedziesz wiedziała jak problemowi zaradzić mnie tez sie wydaje ze to przez spiecie moze male piwko przed?
Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 09:33   #7
D O R I
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 79
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

nie martw się
ja mimo że współżyłam juz pół roku miałam podobną sytucja, po około 2 tygodniowej przerwie, powinniscie w takiej sytuacji zmienić pozycje to pomaga albo palcówka przed
D O R I jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-10, 09:44   #8
zgrywuska
Raczkowanie
 
Avatar zgrywuska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 32
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

Cytat:
Napisane przez D O R I Pokaż wiadomość
nie martw się
ja mimo że współżyłam juz pół roku miałam podobną sytucja, po około 2 tygodniowej przerwie, powinniscie w takiej sytuacji zmienić pozycje to pomaga albo palcówka przed

zgadzam sie wczesniej pobawcie sie jakos na odprezenie, rozciagnijcie wejscie palcówką i wtedy bedzie łatwiej
ja tak miałam przy pierwszym razie, duzo cierpliwosci trzeba na mnie było bo straznie wrazliwa na bol jestem, i było powoli powoli a mimo wszystko i tak zabolało troszke, nie zrazaj sie tym tylko wytrzymaj troche bol, a On niech wchodzi delikatnie jakby wachadłowym ruchem (nie wiem jak to okreslic - niech powoli rusza sie do przodu i do tyłu ale na wyczucie) kroczek po kroczku i sie uda
__________________
Zakochałam sie po uszy!

Ciągle z głową w chmurach - co za bzdura!
Miłosno mi, gdy mandolina brzmi.
Zagraj mi znów!
... nuty bez słów.

zgrywuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 10:08   #9
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

Cierpliwość, rozluźnienie, spokój (brak adrenalinki, że ktoś wejdzie itd), zwinne paluszki i to, co Zgrywuska określiła ruchem wachadłowym Kilkukrotna próba wejścia, za każdym razem dalej... Nie od razu.. i staraj się nie myśleć wtedy o niczym...
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 12:43   #10
jotek
Raczkowanie
 
Avatar jotek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: (Po)południe PRL-u
Wiadomości: 254
Smile Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

Tak jak ktoś już mówił wczesniej i naprawdę to pomaga czyli:
na 3 godz przed - jedno piwko ( nie więcej ! ) dla rozluźnienia.
potem na 2 godz przed drugie piwko ( nie więcej ) ,bo tamto powoli przestaje działać.
na godzinę przed jeszcze jedno piwko , bo tamto pierwsze zupełnie przestało działać
Faktycznie to najważniejszy jest spokój i cierpliwość...jak nie na siłę to inteligencją ... wedle przysłowia i w tym wypadku to się sprawdza na 100 %
PS.Jak już wszystko będzie OK , to z tym piwkiem można odpuścić , bo można wpaść w nałóg z tego sexu
__________________

......
jotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 13:28   #11
**pysiaczek**
Raczkowanie
 
Avatar **pysiaczek**
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z domciu;p
Wiadomości: 231
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

hehe, fajne okreslenie "palcówka"
__________________
Jesteś dla mnie wszystkim, marzeniem, przyszłością... Jesteś całym światem, ogromną miłością!
I choć będziemy na ziemi to chyba mówić nie trzeba, że stworzę specjalnie dla Ciebie taki malutki kawałek nieba
.....................moje postanowienie noworoczne............... .:
**pysiaczek** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-10, 15:02   #12
niebieskooka_20
Przyczajenie
 
Avatar niebieskooka_20
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Rzeszów x]
Wiadomości: 23
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
Cierpliwość, rozluźnienie, spokój (brak adrenalinki, że ktoś wejdzie itd), zwinne paluszki i to, co Zgrywuska określiła ruchem wachadłowym Kilkukrotna próba wejścia, za każdym razem dalej... Nie od razu.. i staraj się nie myśleć wtedy o niczym...
o to ze ktos wejdzie akurat nie mamy co sie bac, mezczyzna mojego zycia ma drzwi zamykane na kluczyk poza tym w wiekszosci przypadkow nikogo nie bylo w domku

Dziękuje Wam za rady dziewczyny, spróbujemy Miejmy nadzieje, ze nastepnym razem wszystko będzie tak jak powinno
Jeszcze raz dziękuje
niebieskooka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 16:05   #13
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

Cytat:
Napisane przez jotek Pokaż wiadomość
Tak jak ktoś już mówił wczesniej i naprawdę to pomaga czyli:
na 3 godz przed - jedno piwko ( nie więcej ! ) dla rozluźnienia.
potem na 2 godz przed drugie piwko ( nie więcej ) ,bo tamto powoli przestaje działać.
na godzinę przed jeszcze jedno piwko , bo tamto pierwsze zupełnie przestało działać
Faktycznie to najważniejszy jest spokój i cierpliwość...jak nie na siłę to inteligencją ... wedle przysłowia i w tym wypadku to się sprawdza na 100 %
PS.Jak już wszystko będzie OK , to z tym piwkiem można odpuścić , bo można wpaść w nałóg z tego sexu
myślałam że jeszcze na koniec dołożysz jeszcze jedno piwko
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 16:10   #14
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

a co do tego piwa, to sex po alkoholu jest najczęściej beznadziejny i wcale nie rozluźniający
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 16:20   #15
kasia20a
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 140
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
a co do tego piwa, to sex po alkoholu jest najczęściej beznadziejny i wcale nie rozluźniający
chilanes jak popatzryłam na twój awatar to dziwnie mi się skojarzył
__________________
moje ciuszki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=172523
kasia20a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 16:46   #16
xyoko
Zakorzenienie
 
Avatar xyoko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 289
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

Cytat:
Napisane przez kasia20a Pokaż wiadomość
myślałam że jeszcze na koniec dołożysz jeszcze jedno piwko
Ja też czekałam na jeszcze jedno piwko "po"
xyoko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 17:06   #17
pokochaj_mnie
Raczkowanie
 
Avatar pokochaj_mnie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

^^
__________________
Każdego dnia bardziej i bardziej
potrzebuję Cię, kocham, podziwiam.
Każdego dnia coraz mniej i mniej
liczy się cokolwiek oprócz Ciebie.

Edytowane przez pokochaj_mnie
Czas edycji: 2007-02-22 o 14:46
pokochaj_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 20:01   #18
Pachnąca_trawą
Zadomowienie
 
Avatar Pachnąca_trawą
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 235
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

Cytat:
Napisane przez kasia20a Pokaż wiadomość
chilanes jak popatzryłam na twój awatar to dziwnie mi się skojarzył
pfff, mi też

wyluzuj, może to stres
A hmm..czy wcześniej uprawialiście np petting albo seks oralny? bo moze to trochę taki stres wynikający ze wstydu? Ja np wstydzę okrutnie swojego za małego biustu..
__________________
Wild child.
Pachnąca_trawą jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 20:49   #19
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Smile Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

A ja proponuję żelik nawilżający do tego tak trochę,fajnie nawilża i łatwo się wtedy wsunąć Napewno nie zaszkodzi
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-10, 21:38   #20
niebieskooka_20
Przyczajenie
 
Avatar niebieskooka_20
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Rzeszów x]
Wiadomości: 23
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

Cytat:
Napisane przez Pachnąca_trawą Pokaż wiadomość
pfff, mi też

wyluzuj, może to stres
A hmm..czy wcześniej uprawialiście np petting albo seks oralny? bo moze to trochę taki stres wynikający ze wstydu? Ja np wstydzę okrutnie swojego za małego biustu..
Tak uprawialiśmy seks oralny, wiele razy, więc naprawdę nie wstydzę sie go.... Kocham go i nie czuję zadnego wstydu przed nim ponieważ zanim zdecydowaliśmy się na nasz pierwszy raz wiele razy widział mnie nago... Dzisiaj znowu próbowaliśmy i dalej nic nie wiem czym jest to spowodowane poniewa naprawdę nie jestem spięta, wszystko jest tak jak powinno. Próbowaliśmy kilkanaście minut i nic A potem pękła gumka, a że ja nie biorę tabletek, więc nie ryzykowaliśmy dalej BEZ nie wiem już co mam zrobic, skoro spięta nie jestem, wcześniej się udało nie rozumiem...... naprawdę już nie wiem co mam robic dzisiaj np. byłam bardzo podniecona i zrobił mi "palcówke" przed heh i dalej nic nie wiem, naprawde nie wiem ;(
niebieskooka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 21:54   #21
agaciq
Raczkowanie
 
Avatar agaciq
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 93
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

A moze to on jest za malo sztywny?
agaciq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 22:17   #22
niebieskooka_20
Przyczajenie
 
Avatar niebieskooka_20
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Rzeszów x]
Wiadomości: 23
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

Cytat:
Napisane przez agaciq Pokaż wiadomość
A moze to on jest za malo sztywny?
No właśnie z tym też nie ma problemu Tzn. po kilkunastu minutach prób on po prostu... opada W sumei to nie dziwne, ze przestaje byc podniecony skoro znowu nic z tego Zawsze jest dluga gra wstępna to znaczy ja dogadzam mu rączką, on mi też. NAprawde jestem pewna w 100% że nie jest to spowodowane jakimkolwiek wstydem czy lękiem, ponieważ od 6 miesięcy uprawiamy petting i seks oralny więc nasze ciała i reakcje na wzajemne pieszczoty znamy bardzo dobrze.
niebieskooka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-10, 22:25   #23
niebieskooka_20
Przyczajenie
 
Avatar niebieskooka_20
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Rzeszów x]
Wiadomości: 23
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

Więc może... opowiem Wam jak było dzisiaj. Całowaliśmy się, byliśmy całkiem nadzy, on wsadzil paluszek, potem drugi.... Potem pieścił mnie tam języczkiem.... I dopiero później spróbowaliśmy znowu. I dalej nic Próbowaliśmy ok. 15 minut a w końcu opadł Postarałam się go podniecic i znowu wrócił do normy ale wtedy.... pękła gumka :/ Jednym slowem porażka na całej linii.....
niebieskooka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 17:30   #24
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

hmm troche mnie to dziwi....skoro robi Ci jak to określiły dziewczyny "palcówke" i wsadza palec,drugi,trzeci i jest ok,nie rozumiem czemu nie wchodzi członek?:/

Proponuje żel nawilżający DUREX'A...nie musisz byc wtedy bardzo podniecona,wszystko jest łatwiejsze

PS.dlaczego wam pęka gumka?
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 18:05   #25
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

Cytat:
Napisane przez jotek Pokaż wiadomość
Tak jak ktoś już mówił wczesniej i naprawdę to pomaga czyli:
na 3 godz przed - jedno piwko ( nie więcej ! ) dla rozluźnienia.
potem na 2 godz przed drugie piwko ( nie więcej ) ,bo tamto powoli przestaje działać.
na godzinę przed jeszcze jedno piwko , bo tamto pierwsze zupełnie przestało działać
Faktycznie to najważniejszy jest spokój i cierpliwość...jak nie na siłę to inteligencją ... wedle przysłowia i w tym wypadku to się sprawdza na 100 %
PS.Jak już wszystko będzie OK , to z tym piwkiem można odpuścić , bo można wpaść w nałóg z tego sexu
a potem po tych piwkach to z moim pęcherzem pędziłabym do kibelka na siusiu co trzy minuty i jedyne na czym bym się podczas sexu skupiała to: chce mi się siusiu, znowu chce mi się siusiu

Cytat:
Napisane przez chilanes Pokaż wiadomość
a co do tego piwa, to sex po alkoholu jest najczęściej beznadziejny i wcale nie rozluźniający
e tam beznadziejny. To kwestia chyba długiego bycia z partnerem i chwili. Mnie się wydaje że sex po alkoholu czasem jest fajny (czasem), dużo bardziej ostry i jak ostatnio z TŻ zastanawialiśmy się jakie numerki tak ogólnie w historii naszego związku najbardziej zapadły nam w pamięć to pojawiały się też te po alkoholu, bo wariowaliśmy jak dzieci

Cytat:
Napisane przez moren Pokaż wiadomość
A ja proponuję żelik nawilżający do tego tak trochę,fajnie nawilża i łatwo się wtedy wsunąć Napewno nie zaszkodzi
może się przydać. zdziwisz się jaki to fajny wynalazek. sama tylko raz próbowałam ale muszę koniecznie się zaopatrzyć, bo tamten wykradłam rodzicom

Cytat:
Napisane przez niebieskooka_20 Pokaż wiadomość
Więc może... opowiem Wam jak było dzisiaj. Całowaliśmy się, byliśmy całkiem nadzy, on wsadzil paluszek, potem drugi.... Potem pieścił mnie tam języczkiem.... I dopiero później spróbowaliśmy znowu. I dalej nic Próbowaliśmy ok. 15 minut a w końcu opadł Postarałam się go podniecic i znowu wrócił do normy ale wtedy.... pękła gumka :/ Jednym slowem porażka na całej linii.....
e tam, złe miłego początki
dzieje się pewnie tak dlatego, że za bardzo tego chcesz. spróbuj zamiast tych wszystkich piw kiliszka wina i będzie dobrze
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 20:27   #26
pokochaj_mnie
Raczkowanie
 
Avatar pokochaj_mnie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

^^
__________________
Każdego dnia bardziej i bardziej
potrzebuję Cię, kocham, podziwiam.
Każdego dnia coraz mniej i mniej
liczy się cokolwiek oprócz Ciebie.

Edytowane przez pokochaj_mnie
Czas edycji: 2007-02-22 o 14:47
pokochaj_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 21:12   #27
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

Cytat:
Napisane przez side85 Pokaż wiadomość
a potem po tych piwkach to z moim pęcherzem pędziłabym do kibelka na siusiu co trzy minuty i jedyne na czym bym się podczas sexu skupiała to: chce mi się siusiu, znowu chce mi się siusiu
ja jako że pije ciągle czerwoną i zieloną herbatke to ciągle do kibelka latam, mój Tż ma mnie już dość, przychodzi co do czego a ja nagle "kochanie..." ( i ta bezcenna mina Tż) "znowuuuuu?!" i dlatego ja też podczas seksu skupiam sie ostatnio tylko na "chce mi sie siusiu,chce mi sie siusiu "
Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 07:40   #28
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

Cytat:
Napisane przez Candiiia Pokaż wiadomość
ja jako że pije ciągle czerwoną i zieloną herbatke to ciągle do kibelka latam, mój Tż ma mnie już dość, przychodzi co do czego a ja nagle "kochanie..." ( i ta bezcenna mina Tż) "znowuuuuu?!" i dlatego ja też podczas seksu skupiam sie ostatnio tylko na "chce mi sie siusiu,chce mi sie siusiu "
hehehe jeszcze póki co w czasie sexu nigdy nie miałam tego problemu, ale tak mi się z tymi piwami śmiesznie skojarzyło...bo wiem że jak tyle wypiję to zawsze biegam w pubie do kibelka co 5 minut
__________________
Piotruś
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 08:57   #29
zgrywuska
Raczkowanie
 
Avatar zgrywuska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 32
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

Cytat:
Napisane przez niebieskooka_20 Pokaż wiadomość
Więc może... opowiem Wam jak było dzisiaj. Całowaliśmy się, byliśmy całkiem nadzy, on wsadzil paluszek, potem drugi.... Potem pieścił mnie tam języczkiem.... I dopiero później spróbowaliśmy znowu. I dalej nic Próbowaliśmy ok. 15 minut a w końcu opadł Postarałam się go podniecic i znowu wrócił do normy ale wtedy.... pękła gumka :/ Jednym slowem porażka na całej linii.....
a może wejsc spróbujcie bez gumki? a jak juz sie uda to dopiero załozycie bo z doswiadczenia wiem ze z gumka tak inaczej jest, i mi osobiscie bez było lżej
__________________
Zakochałam sie po uszy!

Ciągle z głową w chmurach - co za bzdura!
Miłosno mi, gdy mandolina brzmi.
Zagraj mi znów!
... nuty bez słów.

zgrywuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 14:52   #30
chilanes
Zakorzenienie
 
Avatar chilanes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11 126
Dot.: Problem :( ..... z wejsciem :(

side85 dlatego nie napisałam, że zawsze, choć jak z doświadczeń wynika ... ale wszystko zależy od zażyłości i temperamentu
chilanes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:46.