W³osy Nicole Scherzinger - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-11-03, 10:13   #1
honecka
Raczkowanie
 
Avatar honecka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomo¶ci: 62

W³osy Nicole Scherzinger


Jajku jakie ¶liczne w³osy ma Nicole, jak u³o¿yæ tak± fryzurkê ³adn±..? Tzn nie mam fotki, ale chodiz mi o tak± fryzurkê gdzie Nicole ma lekkie fale
__________________
Nie ma rzeczy niemo¿liwych!

empire state of mind..
honecka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-11-11, 19:47   #2
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 14 598
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

jak nie masz fotki to sk±d mamy wiedzieæ o jak± fryzurê chodzi
__________________
*
£ydka
*
rzyrafka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-11-12, 10:35   #3
ania_lublin
Raczkowanie
 
Avatar ania_lublin
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: LBN
Wiadomo¶ci: 385
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

pewnie cos takiego ;P
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg whateverulike0um8.jpg (109,5 KB, 625 za³adowañ)
ania_lublin jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-11-12, 11:30   #4
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 4 854
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

albo takie:
lokowka, albo grube walki, duzo lakieru i brak deszczu
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2ad26278000c41de4630135b.jpg (60,8 KB, 632 za³adowañ)
kosmita77 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-09, 18:08   #5
martuskak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

jak uzyskac taki kolor wlosow jak ma nicole scherzinger?jest to czarny kolor ale z odcieiem brazu,szarosci..?
martuskak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-09, 20:15   #6
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomo¶ci: 1 881
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

To chyba co¶ w stylu Gorzka czekolada, palona kawa?
iustitia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-02-16, 20:11   #7
1985SiWA
Zakorzenienie
 
Avatar 1985SiWA
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomo¶ci: 10 212
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

Jest to naturalna czern b±dz hebanowa, sama taka nosze.
__________________
02.09.2015 dr. L.P Ostrava, Czechy - ¯elki! ju¿ s±
395 ml Sebbin Clasic, Textured Okr±g³e Wysoki Profil + korekcja powiek górnych
1985SiWA jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2009-02-17, 15:52   #8
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 583
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

zeby miec fryzure jak Nicole, trzeba najpierw miec takie wlosy, czyli mocne, lsniace, zadbane, zdrowe, gêste jak diabli i naturalne czarne. a zeby takie miec, trzeba miec inne pochodzenie etniczne...slowianki maja zupelnie inny rodzaj wlosow...woec nawet jesli wydasz krocie na zadbane wlosy, farbowanie itp, to nigdy nie beda one wygladac tak jak u nicole.
moga wygladac co najwyzej jak ladne, zadbane wlosy ufarbowane na czarno.

do tego dochodzi jeszcze koloryt cery...takie wlosy wygladaja super jesli sie ma br±zow± (naturalnie, nie z solarium) skóre.

a tak poza ty, kazda z nas ma ladne wlosy, trzeba tylko je docenic
Malaika85 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-03-12, 15:44   #9
Tyris
Rozeznanie
 
Avatar Tyris
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 684
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

Ja mam takie wlosy.. i w przeciwienstwie do tej pani swoje wlasne a nie doczepiane Mam swietny patent na taka fryzuje heheh to banalnie proste.. po umyciu i wyschnieciu wlosow (jak sa jeszcze delikatnie wilgotne) robie z nich koka..takiego slimaka i trzymam tak przez jakis czas (zazwyczaj pol dnia..bo i mam wlosy do pasa.. i strasznie ciezko z nimi funkcjonowac) Po rozpuszczeniu wlosow przeczesuje je tylko grzebieniem .. ewentualnie leciutko tapiruje od skory glowy Dodam tylko ze moje wlosy sa baaardzo plastyczne i podatne na ukladanie.. osobom o sztywnych, grubych wlosach polecam to samo z zastosowaniem suszarki i ewentualnej pianki do utrwalenia



PS..aaaa.. no i bardzo wazne jest samo ciecie :P ksztalt twojej fryzury! bez cieniowania nie da rady. Mniej wiecej pokaze jak to wyglada.. 1 zdjecie to ten slimaczek :p a drugie to efekt po rozpuszczeniu slimaczka.. (tylko dodam ze padal deszcze to raz.. a dwa ze bylam po dosc ciezkim koncercie i kilkugodzinnym jechaniu busem)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00062.jpg (55,3 KB, 910 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC00065.jpg (50,3 KB, 1189 za³adowañ)

Edytowane przez Tyris
Czas edycji: 2009-03-12 o 15:52
Tyris jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-04-01, 21:22   #10
pauulla
Raczkowanie
 
Avatar pauulla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomo¶ci: 34
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
zeby miec fryzure jak Nicole, trzeba najpierw miec takie wlosy, czyli mocne, lsniace, zadbane, zdrowe, gêste jak diabli i naturalne czarne. a zeby takie miec, trzeba miec inne pochodzenie etniczne...slowianki maja zupelnie inny rodzaj wlosow...woec nawet jesli wydasz krocie na zadbane wlosy, farbowanie itp, to nigdy nie beda one wygladac tak jak u nicole.
moga wygladac co najwyzej jak ladne, zadbane wlosy ufarbowane na czarno.

do tego dochodzi jeszcze koloryt cery...takie wlosy wygladaja super jesli sie ma br±zow± (naturalnie, nie z solarium) skóre.

a tak poza ty, kazda z nas ma ladne wlosy, trzeba tylko je docenic




taaa...:P ja mam takie wlosy:P uzywam farby granatowa czern lub hebanowa czern...wlosy sa mocne i lsniace,mile w dotyku a taka fryzura jest dosyc prosta w ulozeniu tylko potrzeba na to troszke czasu w zaleznosci jeszcze od ich dlugoscija na mokre wlosy nakladam timotei lekka pianke, ktora zwiaksza objetosc wlosow. Susze je pozniej normalnie suszarka z glowa w dol, a pozniej biore na gruba lokowke przed tym psikajac pasma zelem w sprayu. Fryzura utrzymuje sie dosyc dlugobuziaki i pozdrawiam
ps. co do opalenizny to rewelacyjny jest balsam st.tropezznajdz sobie na allegro
pauulla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-05-22, 10:36   #11
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

Jej-nicole ma boskie w³osy-mój idea³,staram sie doj¶æ co nieco do niego;p
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-21, 10:41   #12
kaolo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
zeby miec fryzure jak Nicole, trzeba najpierw miec takie wlosy, czyli mocne, lsniace, zadbane, zdrowe, gêste jak diabli i naturalne czarne. a zeby takie miec, trzeba miec inne pochodzenie etniczne...slowianki maja zupelnie inny rodzaj wlosow...woec nawet jesli wydasz krocie na zadbane wlosy, farbowanie itp, to nigdy nie beda one wygladac tak jak u nicole.
moga wygladac co najwyzej jak ladne, zadbane wlosy ufarbowane na czarno.

do tego dochodzi jeszcze koloryt cery...takie wlosy wygladaja super jesli sie ma br±zow± (naturalnie, nie z solarium) skóre.

a tak poza ty, kazda z nas ma ladne wlosy, trzeba tylko je docenic
Oj powiem ci tylko tyle ¿e Nicol chodzi do solarium popatrz na zdjêcia sprzed 5 lat a teraz jest ró¿nica
kaolo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-07-21, 13:34   #13
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

Cytat:
Napisane przez kaolo Poka¿ wiadomo¶æ
Oj powiem ci tylko tyle ¿e Nicol chodzi do solarium popatrz na zdjêcia sprzed 5 lat a teraz jest ró¿nica
Powaznie mówisz,ciekawe
__________________
Uzale¿niona od Wiza¿u
Staram siê spe³niæ marzenia...za d³ugo odk³adane
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2009-11-30, 15:13   #14
QNS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

Cytat:
Napisane przez Tyris Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam takie wlosy.. i w przeciwienstwie do tej pani swoje wlasne a nie doczepiane Mam swietny patent na taka fryzuje heheh to banalnie proste.. po umyciu i wyschnieciu wlosow (jak sa jeszcze delikatnie wilgotne) robie z nich koka..takiego slimaka i trzymam tak przez jakis czas (zazwyczaj pol dnia..bo i mam wlosy do pasa.. i strasznie ciezko z nimi funkcjonowac) Po rozpuszczeniu wlosow przeczesuje je tylko grzebieniem .. ewentualnie leciutko tapiruje od skory glowy Dodam tylko ze moje wlosy sa baaardzo plastyczne i podatne na ukladanie.. osobom o sztywnych, grubych wlosach polecam to samo z zastosowaniem suszarki i ewentualnej pianki do utrwalenia



PS..aaaa.. no i bardzo wazne jest samo ciecie :P ksztalt twojej fryzury! bez cieniowania nie da rady. Mniej wiecej pokaze jak to wyglada.. 1 zdjecie to ten slimaczek :p a drugie to efekt po rozpuszczeniu slimaczka.. (tylko dodam ze padal deszcze to raz.. a dwa ze bylam po dosc ciezkim koncercie i kilkugodzinnym jechaniu busem)
LADNIE POCIENIOWANE WLOSKI
JA WLASNIE ZAMIERZAM UDAC SIE DO FRYCA

MOZESZ MI NAPISAC JAK WYKONALA FRYZJERKA TAKIE CUDO???
SA CIENIOWANE I SKRACALA Z DLUGOSCI CZY NIE BO MI ZALERZY ABY BYLY NIE RUSZANE PO DLUGOSCI BO MAM KRECONE WIADOMO POTEM BARNA JAK NIC

BEDE WDZIECZNA ZA ODPOWIEDZ ,CHYBA ZE MASZ JAKIES FOTO TYLU WYRAZNIEJSZE TO WYDRUKUJE I POKAZE FRYZJERCE

Pozdro
QNS jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-14, 15:05   #15
S1oneczko
Raczkowanie
 
Avatar S1oneczko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 202
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

Cytat:
Napisane przez Tyris Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam takie wlosy.. i w przeciwienstwie do tej pani swoje wlasne a nie doczepiane Mam swietny patent na taka fryzuje heheh to banalnie proste.. po umyciu i wyschnieciu wlosow (jak sa jeszcze delikatnie wilgotne) robie z nich koka..takiego slimaka i trzymam tak przez jakis czas (zazwyczaj pol dnia..bo i mam wlosy do pasa.. i strasznie ciezko z nimi funkcjonowac) Po rozpuszczeniu wlosow przeczesuje je tylko grzebieniem .. ewentualnie leciutko tapiruje od skory glowy Dodam tylko ze moje wlosy sa baaardzo plastyczne i podatne na ukladanie.. osobom o sztywnych, grubych wlosach polecam to samo z zastosowaniem suszarki i ewentualnej pianki do utrwalenia



PS..aaaa.. no i bardzo wazne jest samo ciecie :P ksztalt twojej fryzury! bez cieniowania nie da rady. Mniej wiecej pokaze jak to wyglada.. 1 zdjecie to ten slimaczek :p a drugie to efekt po rozpuszczeniu slimaczka.. (tylko dodam ze padal deszcze to raz.. a dwa ze bylam po dosc ciezkim koncercie i kilkugodzinnym jechaniu busem)
Nie obra¼ siê, bo nie chcê Ciê uraziæ, ale Twoje w³osy wygladaj± na matowe, zmêczone i lekko przesuszone... Mo¿e to kwestia farbowania, bo widaæ, ¿e kolor wyblak³ i prawdopodobnie sama nie masz ciemnych w³osów(sa prze¶wity jasniejszych) i wygl±daj± troszke jak czarny he³m. To nie to samo co u Nicole. Interesuje mnie cieniowanie, bo tutaj muszê przyznaæ, ¿e ten element mi sie podoba.


Ja uwielbiam w³osy Nicole w teledysku "baby love".
S1oneczko jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-03-14, 15:34   #16
Anethka
Zakorzenienie
 
Avatar Anethka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Pleasant Hill
Wiadomo¶ci: 7 852
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Poka¿ wiadomo¶æ
zeby miec fryzure jak Nicole, trzeba najpierw miec takie wlosy, czyli mocne, lsniace, zadbane, zdrowe, gêste jak diabli i naturalne czarne. a zeby takie miec, trzeba miec inne pochodzenie etniczne...slowianki maja zupelnie inny rodzaj wlosow...woec nawet jesli wydasz krocie na zadbane wlosy, farbowanie itp, to nigdy nie beda one wygladac tak jak u nicole.
moga wygladac co najwyzej jak ladne, zadbane wlosy ufarbowane na czarno.

do tego dochodzi jeszcze koloryt cery...takie wlosy wygladaja super jesli sie ma br±zow± (naturalnie, nie z solarium) skóre.

a tak poza ty, kazda z nas ma ladne wlosy, trzeba tylko je docenic
E tam . Niektóre Polki te¿ maj± podobne... . No chyba, ¿e korzenie wêgierskie to inne pochodzenie etniczne .

¯eby zrobiæ takie loczki, jakie ma Nicole wystarczy pobawiæ siê trochê prostownic±...
__________________
¯ycie w Dubaju z mojej perspektywy

KLIK

Edytowane przez Anethka
Czas edycji: 2010-03-14 o 18:31
Anethka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-18, 16:18   #17
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 2 655
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

odpowiednia dlugosc wlosow
prostownica/lokowka/walki
lakier/pianka
dbanie o wlosy

gotowe..;]
__________________
zapuszczam w³osy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam siê!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-23, 23:17   #18
Caarroolliinnee
Raczkowanie
 
Avatar Caarroolliinnee
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 467
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

Rozumiem Wasz zachwyt, jednak nie oszukujmy siê... jej w³osy robi± takie ogromne wr¿enie w po³±czeniu z jej piêknem, egzotyczn± urod± i bosk± figur±.. Osobi¶cie uwa¿am Nicole za najpiêkniejsz± kobietê na ¶wiecie, d³ugo nosi³am czarne w³osy próbuj±c wygl±daæ jak ona.. jednak nie oszukujmy siê.. do takich wlosow trzeba miec urodê.. przy niebieskich oczach i jasnej karnacji niewiele jestesmy w stanie zdzialac, a mocna opalenizna z solarium i mocny ciemny makijaz tylko sprawia ze wyglada sie smiesznie... taka prawda... ubolewam, ale coz
__________________
PM 2016 <3



Caarroolliinnee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-07-26, 09:31   #19
shadowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

W³osy Nicole s± robione i stylizwane przed wyj¶ciem jakie¶ trzy godziny. Dlatego wygl±daj± zawsze l¶ni±co i zdrowo. Do tego dochodzi jej egzotyka. Takie dziewczyny z natury maj± piêkne w³osy a ja sobie o takich mogê tylko pomarzyæ. Niestety :-(
shadowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-27, 18:10   #20
TakaJednaDziwnaOsoba
Wtajemniczenie
 
Avatar TakaJednaDziwnaOsoba
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomo¶ci: 2 655
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

Dok³adnie, ona ma je specjalnie wystylizowane Taka jest prawda, ¿e gdyby ka¿da z nas mia³aby swojego fryzjera i pieni±dze to kto wie, mo¿e w³osy Nicole mog³yby siê schowaæ A niestety nie ka¿da z nas umie odpowiednio u³o¿yæ sobie w³oski
__________________
zapuszczam w³osy
1.08.2011-12cm
1.09.2011-13cm
Cel: 50 cm
odchudzam siê!

suwaczek
TakaJednaDziwnaOsoba jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-11, 18:20   #21
Adriannax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

Droga Caroline, nie ka¿da Polka s³ynie z jasnej karnacji i niebieskich oczu. Ja jestem 100% Polk± a mam ciemn± karnacje, prawie czarne w³osy i ciemne br±zowe oczy i osobi¶cie powiem, ¿e Nicole tak¿e jest moja idolk± jesli chodzi o wygl±d
PS. Aby uprzedziæ pó¼niejsze domniemania: nie chodzê na solarkê i nigdy nie farbowa³am w³osów ;P

Edytowane przez Adriannax
Czas edycji: 2011-08-11 o 18:21 Powód: dodanie paru s³ów
Adriannax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-08-30, 20:00   #22
Dani22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

Ja mam takie w³osy jak Nicole, a jestem Polk±. A jesli chodzi o solarium to nie rozumiem o co tyle krzyku, jak sie z nim nie przesadza to efekt jest naprawde bardzo dobry. Dodam tylko, ze z natury mam ciemne w³osy i ciemnobrazowe oczy. Opalam sie szybko na czekoladowy braz. Nicole ma to szczescie, ze mieszka w miejscu gdzie do woli mozna lezec na plazy. W Polskich realiach solarium jest jedynym supstytutem.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg moje wloski.jpg (24,2 KB, 408 za³adowañ)
Dani22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-05, 09:58   #23
czekoladka513
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

Masz piêkne w³osy zdrad¼ mi proszê sekret jak uzyskaæ takie uczesanie
czekoladka513 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-22, 13:34   #24
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

Cytat:
Napisane przez Caarroolliinnee Poka¿ wiadomo¶æ
Rozumiem Wasz zachwyt, jednak nie oszukujmy siê... jej w³osy robi± takie ogromne wr¿enie w po³±czeniu z jej piêknem, egzotyczn± urod± i bosk± figur±.. Osobi¶cie uwa¿am Nicole za najpiêkniejsz± kobietê na ¶wiecie, d³ugo nosi³am czarne w³osy próbuj±c wygl±daæ jak ona.. jednak nie oszukujmy siê.. do takich wlosow trzeba miec urodê.. przy niebieskich oczach i jasnej karnacji niewiele jestesmy w stanie zdzialac, a mocna opalenizna z solarium i mocny ciemny makijaz tylko sprawia ze wyglada sie smiesznie... taka prawda... ubolewam, ale coz
O tak, przez d³ugi czas i ja chcia³am siê do niej upodobniæ .Przesadza³am z samoopalaczem i ciemnym, mocny makija¿em, nie wygl±da³am zbyt korzystnie, w dodatku staro.
Dobrze, ¿e ju¿ tego nie stosujê
Ale Nicole, prawda jest baaaardzo piêkna. Chocia¿ ju¿ przesz³a mi faza na tak± egzotyczn± urodê, chocia¿ do teraz zazdroszczê jej gêstych i grubych w³osów, ja mam cieniutkie I do tego te fale, u mnie nie da siê takich zrobiæ, w ogóle siê nie trzymaj± d³u¿ej ni¿ 15 min
__________________



Edytowane przez Azalia91
Czas edycji: 2011-12-23 o 16:11
Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-03, 19:08   #25
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

Dla posiadaczek jasnej karnacji i niebieskich oczu: mo¿e Nicole nie bêdziemy, bo ona to typowa mulatka, ale jest inna piêkno¶æ o ciemnych piêknych w³osach, a niebieskich oczach i jasnej karnacji. Mi siê zawsze podoba³a i zawsze chcia³am wygl±daæ jak ona Na my¶li mam Megan Fox Te¿ jest boska
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-03, 19:22   #26
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka¿ wiadomo¶æ
Dla posiadaczek jasnej karnacji i niebieskich oczu: mo¿e Nicole nie bêdziemy, bo ona to typowa mulatka, ale jest inna piêkno¶æ o ciemnych piêknych w³osach, a niebieskich oczach i jasnej karnacji. Mi siê zawsze podoba³a i zawsze chcia³am wygl±daæ jak ona Na my¶li mam Megan Fox Te¿ jest boska
Tak, ona jest niew±tpliwie piêkna- Megan Fox, ale dla mnie mimo wszystko to nadal nie to samo co Nicole, ona jest najpiêkniejsza dla mnie Ale o takim wygl±dzie mogê sobie pomarzyæ. Co do Megan ona ma duuu¿y seksapil w sobie, tak± drapie¿n± urodê, ja w takim wizerunku dziwnie bym siê czu³a Chocia¿ i jej urody zazdroszczê, ale jak ju¿ napisa³am to nie to samo co Nicole Chocia¿ w³osy bym mog³a mieæ tak gêste jak one
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-04, 07:06   #27
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

Co¿, ze smutkiem stwierdzam, ¿e jak siê nie ma takich bujnych w³osów jak Nicole, ciemnej karnacji i ³adnej twarzy, to nic nikomu ta fryzura nie da. I na pewno do Nicole nie upodobni. Wystarczy obejrzec filmiki na YouTube. Nieurodziwe dziewczyny nawet w makija¿u i fryzurze Nicole nie wygl±daj± powalaj±co. Za to trafi³am na filmik, gdzie dziewczyna naprawdê wygl±da jak Nicole!!! Ma takie same w³osy, karnacjê...zazdrosciæ tylko. Boska

http://www.youtube.com/watch?v=K5RQVP6gSbs

Momentami mam wra¿enie, ¿e to sama Nicole
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-04, 10:55   #28
Azalia91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka¿ wiadomo¶æ
Co¿, ze smutkiem stwierdzam, ¿e jak siê nie ma takich bujnych w³osów jak Nicole, ciemnej karnacji i ³adnej twarzy, to nic nikomu ta fryzura nie da. I na pewno do Nicole nie upodobni. Wystarczy obejrzec filmiki na YouTube. Nieurodziwe dziewczyny nawet w makija¿u i fryzurze Nicole nie wygl±daj± powalaj±co. Za to trafi³am na filmik, gdzie dziewczyna naprawdê wygl±da jak Nicole!!! Ma takie same w³osy, karnacjê...zazdrosciæ tylko. Boska

http://www.youtube.com/watch?v=K5RQVP6gSbs

Momentami mam wra¿enie, ¿e to sama Nicole
Jaaa, ale ona piêkna Jednak typowa Polka nie bêdzie tak wygl±daæ, nawet jak siê przerobi Takiej to mo¿na pozazdro¶ciæ naturalnej, egzotyczniej i piêknej urody
__________________


Azalia91 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-04, 16:35   #29
KinkyGirl
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomo¶ci: 2 292
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

No w³a¶nie Typowa Niemka te¿ tak nie wygl±da
KinkyGirl jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-04, 17:21   #30
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolny¶l±sk
Wiadomo¶ci: 2 309
Dot.: W³osy Nicole Scherzinger

Cytat:
Napisane przez KinkyGirl Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie Typowa Niemka te¿ tak nie wygl±da
Bo w Niemczech pe³no Turasów,ona pewnie te¿ cos z Turka ma
__________________
Uzale¿niona od Wiza¿u
Staram siê spe³niæ marzenia...za d³ugo odk³adane
guniaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-07-28 23:41:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.