Wizażanki pomóżcie:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-19, 11:07   #1
UrszulaKun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pisz
Wiadomości: 61
GG do UrszulaKun
Unhappy

Wizażanki pomóżcie:(



Edytowane przez UrszulaKun
Czas edycji: 2008-03-19 o 15:13
UrszulaKun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 11:22   #2
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

skoro wymieniałaś się na targowisku, to nie wiem czemu prosisz tu o darowiznę....

jesli miałabym takie ciuchy to bym pomogła ale nie byłam nigdy w ciązy więc siłą rzeczy nie mam.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 11:25   #3
UrszulaKun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pisz
Wiadomości: 61
GG do UrszulaKun
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(


Edytowane przez UrszulaKun
Czas edycji: 2008-03-19 o 15:14
UrszulaKun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 11:28   #4
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

Jeśli nie stać Cię na kupienie nowych tunik zakrywających brzuch, to polecam wizytę w lokalnym lumpeksie. Można znaleźć fajne rzeczy za praktycznie grosze. Ciuchy ciążowe są rzeczywiście bardzo drogie, a starczają na krótko.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 11:29   #5
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

ale nie możesz oczekiwać od ludzi, że zawsze będą pomagać wtedy kiedy tego potrzebujemy.
albo nie mogą albo nie chcą nic z tym nie zrobisz.
może poczekaj trochę, coś się może ruszy jeszcze na targowisku.
poza tym skąd tak naprawdę mamy wiedzieć, ze rzeczywiście potrzebujesz pomocy a nie np. chcesz sprzedawać używane rzeczy na allegro.
różnie bywa stąd też obawy i pytania wizażanek.

a lumpex tez polecam, jesli nie masz w ogóle pieniędzy to może caritas czy opieka społeczna?
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 11:32   #6
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

popatrz na allegro... ja sobie pare rzeczy ciazowe zamowilam wlasnie stamtad... za gorsze trzeba aukcje poszukac tylko..
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 11:35   #7
UrszulaKun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pisz
Wiadomości: 61
GG do UrszulaKun
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(


Edytowane przez UrszulaKun
Czas edycji: 2008-03-19 o 15:14
UrszulaKun jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 11:40   #8
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

Nie mam takich ciuchów a wiec nie pomogę,ale jak juz dziewczyny mówiły poszukaj w lumpeksach, tam za grosze znajdziesz pewnie jakies pasujące na Ciebie ciucy. Pełno ludzio tak robi, bo po co kupować drogie ciuchy ciążowe skoro po urodzeniu już się ich nie będzie nociś
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 11:48   #9
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 511
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

Zupełnie nie rozumiem Twojego oburzenia, że nikt nie chce Tobie pomóc. Czasami jak nie możemy liczyć na kogoś, to musimy niestety liczyć na siebie.

Ciuchy w lumpeksach można kupić już za 2 złote. Za tyle moja mama kupiła mi nową (z metką) tunikę, w którą się mieściłam do ósmego miesiąca ciąży.

A dlaczego nie możesz zwrócić się do Caritasu czy pomocy społecznej? Może dochody Twojego taty będą się kwalifikowały do natychmiastowej pomocy. Trzeba po prostu pytać.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 11:58   #10
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

Cytat:
Napisane przez UrszulaKun Pokaż wiadomość
widze ze tutaj tez nie mam co liczyc na pomoc... Caritas w moim mieście oczekuje zeby mu dać kwity ile się zarabia zanim pomoże a opieka społeczna ...?
Coż mam 17 lat więc nie mam co liczyć na ich pomoc... Nie mam zadnych dochodow a moj tata nie ma pieniedzy bo ledwo starcza z miesiąca na miesiąc... Chlopak z kolei szuka pracy... wiec ... Dziekuje bardzo za pomoc!

Wątek nieaktualny!!!
"Wspaniałe" podejście. Dwie dziewczyny Ci pomogły, a Ty sie rzucasz, bo liczyłaś na kontener darów? W cięzkiej sytuacji materialnej każdą rzeczy, każda pomoc trzeba przyjmować z usmiechem, ale widzę, że jestem zwyczajnie zachłanna. A to, że Caritas oczekuje kwitów to normalka, dziwne tylko, że zamiast przedstawić zaświadczenie o zarobkach taty i tym, że jesteś na jego utrzymaniu robisz z tego wielki problem. Najprościej byłoby wyciągnąć rękę i od razu dostać???
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 12:13   #11
Dezzire
Zadomowienie
 
Avatar Dezzire
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: krainasnow
Wiadomości: 1 180
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

niestety tez nie moge ci pomoc chociaz w ciazy bylam 3 lata temu to nie tak dawno ale nie kupowalam zadnych ciuchow na ciaze no moze jedynie spodnie ale oddalam je siostrze przegladalam twoj watek z ciuchami niektore w ubran mozesz wykorzystac na ciaze np spodnica taka szarawo niebieska bluzeczki przeciez nie musza byc typowo ciazowe , taka przy ciele tez moze sie nadawac swietnie do ciazy ,Urszulo a nie masz nikogo w srod kolezanek ktora mogla by tobie pozyczac ciuchy ,moze masz ktoras z kolezanek ktora jest przy kosci (jesli chcesz luzniejsze ubrania) ktora by pozyczyla a moze i nawet oddala ubranie
powiedz mi skad jestes ?
Dezzire jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 12:14   #12
martinka_m
BAN stały
 
Avatar martinka_m
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 577
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

moze zamiast oczekiwac pomocy na wizazu () poszukaj w internecie organizacji ktore sie rzeczywiscie beda w stanie ci pomoc?
martinka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 14:16   #13
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

ciekawe kto oplaca twoj dostep do internetu .

widzac takie posty i zachowanie odechciewa sie komentowac a tym bardziej wysylac cokolwiek.

Jestes niepelnoletnia wiec pod czyjas opieka ,opieka spoleczna ,chlopak i lokalne portale to pierwsze osoby ktore powinny ci pomoc.Chdzisz do szkoly ?popytaj wsrod kolezanek.idz chociazby do ksiedza.

lumpeksy to tez dobry pomysl tanio i czesto super ciuchy.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 14:30   #14
iziaczek
Zadomowienie
 
Avatar iziaczek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 252
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

A ja sie zastanawiam za co w takim razie wychowasz dziecko,skoro teraz nie masz na ciuchy(a dziecko jednak duzo pieniedzy pochłania).


Chyba nie założysz znowu wątku z postawą roszczeniową wobec wszystkich wizażanek
iziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 14:58   #15
UrszulaKun
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Pisz
Wiadomości: 61
GG do UrszulaKun
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

UrszulaKun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 15:01   #16
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

Cytat:
Napisane przez UrszulaKun Pokaż wiadomość
Mi nie chodziło żeby mi odrazu kontenery ciuchów wysyłać! patrze ze szybszą pomoc uzyskalaby tu jakas narkomanka niz ktos porzadny...
Ty chyba żartujesz...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 15:08   #17
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

Cytat:
Napisane przez UrszulaKun Pokaż wiadomość
Mi nie chodziło żeby mi odrazu kontenery ciuchów wysyłać! patrze ze szybszą pomoc uzyskalaby tu jakas narkomanka niz ktos porzadny...
No nie....
Ten tekst mnie powalil.
traci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 15:13   #18
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

Chwila, chwila, bo ja czegoś tu nie rozumiem.

Autorko wątku! W żadnym z założonych przez Ciebie na ten temat wątków, nie znalazłam żadnej wzmianki o Twojej trudnej sytuacji materialnej, żadnego sygnału o tym dlaczego potrzebujesz pomocy, żadnego argumentu...

Zatem chyba zdajesz sobie sprawę, że Twoja roszczeniowa postawa nie spotka się z aprobatą wśród Wizażanek?

Nie bardzo wiem dlaczego ktoś miałby Ci coś oddać...Dlatego, że jesteś w ciąży?

Może zechciałabyś to wyjaśnić? Musisz zrozumieć, że to nie tak funkcjonuje i nie możesz się oburzać tylko dlatego, że ktoś sam nie chce być oszukany, w związku z czym pragnie dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 15:17   #19
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

Cytat:
Caritas w moim mieście oczekuje zeby mu dać kwity ile się zarabia zanim pomoże a opieka społeczna ...?
Coż mam 17 lat więc nie mam co liczyć na ich pomoc...
Ale nie oburzaj się tym, że ludzie nie łykają wszystkiego od razu tylko chcą jakichkolwiek potwierdzeń Twoich słów.
Najlepiej zainteresuj się najpierw, jak uzyskać pomoc, dopiero potem mogłabyś stwierdzić, że nie możesz na nic liczyć. Ale myślę, że szansę na jakąś pomoc socjalną masz.
Pozdrawiam.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-19, 15:18   #20
myShaczeQ
Zadomowienie
 
Avatar myShaczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 767
GG do myShaczeQ
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

cisnie mi sie na usta mega zloscilwosc o zabezpieczaniu i 17 latach, ale daruje sobie

Pomoc Ci niestety tez nie moge, bo nie mam w domu ani jednago ubrania ciazowego.

http://www.caritas.pl/ <- to jest adres pod ktorym powinnas szukac pomocy.

I tez bardzo zastanawia mnie kto opłaca Ci dostep do neta, ktory tani przeciez nie jest, a na ciuchy by bylo jak znalazl.
__________________





myShaczeQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 15:25   #21
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

A jeszcze w tym momencie, nie pozostaje mi chyba nic innego jak siedmiodniowy ban dla Urszuli za totalne zniszczenie zawartości wątku poprzez edycję pierwszego posta...
Wątek stracił sens...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~


Zresztą, tak jak napisałam - Urszulo, zamiast sobie pomóc, tylko szkodzisz sobie takim zachowaniem, jakie tu prezentujesz
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 15:27   #22
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

No tak jak pomocy zadowolajacej nie uzyskala to skasowala posty.Jak ja tego nie cierpie.
traci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 15:40   #23
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

Cytat:
Napisane przez myShaczeQ Pokaż wiadomość
cisnie mi sie na usta mega zloscilwosc o zabezpieczaniu i 17 latach, ale daruje sobie
to fajnie



Niestety nie wiem co było w pierwszym poście, ale dziewczyny troszkę przesadzacie chyba. Rozumiem że potrzebne są konkretne informacje itd ale chyba wtedy kiedy ktoś ewentualnie chciałby pomóc i wtedy nawiązałby bezpośredni kontakt.

I wiecie taka prośba na forum nie jest jakimś dziwnym zjawiskiem bo moja ciotka choć nie jest uboga to od koleżanki z forum dostała pocztą cały karton ciuszków po jej córeczce za darmo. Znam też inne takie sytuacje, ludzie w ten sposób sobie pomagają. Przecież autorka nie poprosiła o przelanie na jej konto pięciu stów a reakcje są takie jakby conajmniej o to prosiła.

A kto powiedział że dziewczyna korzysta z internetu w domu?
Kto chce niech nie pomaga ale niektórych komentarzy możnaby sobie oszczędzić a złośliwości przemilczeć. Nie wiadomo czy któraś z was też nie będzie kiedyś potrzebowała pomocy i bywa tak że nie ma wsparcia od rodziny a rękę wyciągają właśnie obcy ludzie.

Gdybym miała takie rzeczy niepotrzebne chętnie bym pomogła ale niestety nie mam dzieci i nie byłam w ciąży.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 15:49   #24
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

Diamentowa, ale chyba nie czytałaś tego krótkiego (w końcu) wątku...

Gdyby zwyczajnie napisała "ciężko mi, proszę o pomoc", myślę, że spotkałaby się z zupełnie inną reakcją. Tu nie chodzi o to, że ktoś coś komuś oddaje. My na prawdę wiemy, że to normalne, że ludzie oddają sobie ciuchy, z których wyrosły dzieci

To, że ma 17 lat i jest w ciąży, jest niestety dla mnie marnym argumentem...i nie oznacza automatycznie - jak chyba myślała Urszula - że w związku z tym ludzie zobligowani są oddać jej ubrania.

Ujawniłabym treść PW, które dostałam, ale tego nie zrobię, a szkoda, że nie mogę, bo dopełniłoby to obrazu całości postawy roszczeniowej autorki wątku i totalnego niezrozumienia sytuacji. To przykre.

W tym momencie, zamiast bana tygodniowego, ma stałego, ponieważ wcześniej miała czerwone kartki na koncie
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 15:59   #25
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

Ja wszystko rozumiem, możliwe że nie jestem do końca w temacie, choć krótki wątek przeczytałam (zwykle to robię zanim się w którymś wypowiem). Nie mam prawa nikogo pouczać, może dziewczyna faktycznie nieodpowiednio podeszła do sprawy. Widocznie skoro wszystkie macie podobny pogląd na sprawę to coś w tym musi być.
Ale niektóre odpowiedzi były dosyć złośliwe, poprostu mi się to nie spodobało.
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 16:04   #26
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

No, ale przyznaj, że te złośliwe wypowiedzi same się cisną na język (choć nie jest to żadne wytłumaczenie)
Nikt jeszcze nigdy siłą niczego nie osiągnął, no, a przynajmniej nie było to nic dobrego.
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 16:13   #27
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

Jasne ale wiadomo, że to takie wzajemne nakręcanie się. Tak czy inaczej autorka zachowała się dośc dziecinnie "tupiąc nóżką" i usuwając posty.

Sytuacje są różne, wiadomo odnieść się można do wypowiedzi autorki ale ten tekst o zabezpieczeniu w wieku 17 lat... czy dziewczyny będące w ciąży w tym wieku są gorsze, winne nawet jeśli popełniły błąd? Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień... (to tak w odniesieniu do kwestii ogólnie, a tego konkretnego przypadku). Napisałam co wiedziałam, nie offtopuję już więcej .

P.S. a z tym Caritasem sprawa nie jest tak prosta jak się na pierwszy rzut oka może wydawać
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-19, 16:18   #28
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Wizażanki pomóżcie:(

To jest taka zwyczajna, ludzka zasada o tym, że żeby coś w takiej sytuacji otrzymać - należy o to poprosić, a nie tego żądać - a tym bardziej łamać zasady.
Niestety, więcej od autorki się nie dowiemy, a szkoda. Wątek w tym wypadku stracił całkowicie sens. Pomoc osobie, która nie może korzystać z forum jest niemożliwa. A o nieobecnych się nie dyskutuje.

Wątek zamykamy
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:21.