musze się komuś wyzalić... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-23, 12:11   #1
ansy
Raczkowanie
 
Avatar ansy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 339
Unhappy

musze się komuś wyzalić...


postaram sie krótko i nie zanudzać.

wiec jestem w związku już długi okres ale od początku czuje obecnośc tej 3ciej :/
a problem polega na tym ze moj chłopak (z którym planowaliśmy od dłuższego czasu ślub) ma ..."koleżanke"...
ta dziewucha nie daje mu spokoju! ciagle do niego pisze, dzwoni , prosi o spotkanie i pomoc!
znalazłam ja na jego gronie. typowa pusta lala. tysiąc durnych zdjec z cyckami na wierzchu i milion fotek z facetami z całego świata :/ a w rubryce "LoVcIaM" jest jego nazwisko
najgorsze jest to ze on nie widzi w tm nic ze go a co gorsze uwaza ze ją bardzo lubi i tylko jej ufa (!!!!!!!!!)
ciągle o niej mówi i wykorzystuje kazdą okazje zeby sie z nią spotkać.
planuje porozmawiać z nim i licze sie ze ta rozmowa moze skonczyć się rozłąką jak on wybierze ją...
ansy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:15   #2
Olcia-Fluffy
Raczkowanie
 
Avatar Olcia-Fluffy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 61
Kochana Ansy! Rzeczywiscie kiepsko to wyglada.. Kobieta wyglada z opisu na kogos, komu tylko zalezy na zdobyciu 2 osoby, a pozniej czy tak sie nia znudzi.. Mam wielka nadzieje, ze Twoj Facet 'nie da' sie Jej glupim gierkom.. i najlepsza jest rozmowa, tylko nie rob mu wyrzutow.. trzymam kciuki..!

I jeszcze cos.. jak rzeczywiscie wybralby tamta.. to mysle, z gora pol roku moze ze soba beda (ale nie sadze..) a pozniej bedzie zalowal..! a Ty oczywiscie przez caly ten czas pokazuj klase..! Mam nadzieje, ze do tego nie dojdzie..!

Edytowane przez Lexie
Czas edycji: 2008-03-23 o 13:11 Powód: Post pod postem. Proszę używać Edycji lub Multicytowania.
Olcia-Fluffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:19   #3
ansy
Raczkowanie
 
Avatar ansy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: musze się komuś wyzalić...

od początku nie podobala mi sie ta dziewczyna ale staralam sie być tolerancyjna a przy okazji wmawialam sobie ze to ze mną jest coś nie tak ze jestem histeryczką i chorą zazdrośnicą, ale z czasem przestałam to akceptować, nie podoba mi sie to i chce coś z tym zrobić.
ansy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:20   #4
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: musze się komuś wyzalić...

nie wygląda to kolorowo szkoda że Twój TŻ nie dostrzega w tym nic złego... a jeszcze bardziej SZKODA, że nie widzi że to sprawia Tobie ból... Ciekawe co powiedziałby na takiego kolegę, który non stop do Ciebie by dzwonił, słał smsy, spotykał się, a TY opowiadałabyś tylko o nim jaki to jest wspaniały...

i jak to "tylko jej ufa" ?! takie stwierdzenie to już w pewnym sensie przekreslenie związku....
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:23   #5
ansy
Raczkowanie
 
Avatar ansy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: musze się komuś wyzalić...

Cytat:
Napisane przez Olcia-Fluffy Pokaż wiadomość
I jeszcze cos.. jak rzeczywiscie wybralby tamta.. to mysle, z gora pol roku moze ze soba beda (ale nie sadze..) a pozniej bedzie zalowal..! a Ty oczywiscie przez caly ten czas pokazuj klase..! Mam nadzieje, ze do tego nie dojdzie..!
no jak na nią patrze to wydaje mi sie ze jest zwyklą prostytutą lubiacą psuć zwiazki innych i robiącą to specjalnie :/
jak mnie zostawi, postaram sie z tym pogodzić (a z tą myslą oswajam sie juz od kilku dni) ale już nie dam mu drugiej szansy bo uprzedzałam go. od dluższego czasu mialam do niej pretensje i nie ukrywalam tego a chłopak nic sobie z tego nie robił
ansy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:25   #6
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: musze się komuś wyzalić...

Ansy nie jestem w stanie zrozumiec jak dajesz rade zyc w takim zwiazku. ja z moim zazdrosnictwem chyba bym zwariowala. jak dlugo jestescie ze soba?? odkad "ona" jest taka jego wielka przyjaciolka?? jakie jest jej zachowanie w stosunku do Ciebie? napisz cos wiecej...
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:25   #7
ansy
Raczkowanie
 
Avatar ansy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: musze się komuś wyzalić...

Cytat:
Napisane przez niezwykla22 Pokaż wiadomość
nie wygląda to kolorowo szkoda że Twój TŻ nie dostrzega w tym nic złego... a jeszcze bardziej SZKODA, że nie widzi że to sprawia Tobie ból... Ciekawe co powiedziałby na takiego kolegę, który non stop do Ciebie by dzwonił, słał smsy, spotykał się, a TY opowiadałabyś tylko o nim jaki to jest wspaniały...

i jak to "tylko jej ufa" ?! takie stwierdzenie to już w pewnym sensie przekreslenie związku....
no własnie...a jak ma wskazać dwie najważniejsze osoby w swoim życiu wskazuje w pierwszej kolejności "klaudie" a w drugiej mnie.
ansy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 12:28   #8
ansy
Raczkowanie
 
Avatar ansy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: musze się komuś wyzalić...

jesteśmy razem juz ponad rok.
ja tej dziewczyny osobiście nie znam... tyle co na zdjeciach i z opinii innych.

wydaje mi sie ze wytrzymalam juz i tak dlugo i za dużo dalam mu szans a on wszystkie zmarnowal a to jest strasznym ciosem, moze być ktoś wazniejszy ode mnie.. i to jest w dodtaku kolezanka!
ansy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:29   #9
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: musze się komuś wyzalić...

to życz mu z klaudusią wszystkiego najlepszego, ciekawe ile wytrzyma z pustą panienką, która "wyrywa" zajętych facetów i która tworzy jakieś chore rubryki / listy LoVcIAM, i która szpanuje fotosami z milionem facetów.

widać On też nie jest zbyt rozsądny, skoro nie wie co się w życiu liczy naprawdę...
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:29   #10
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: musze się komuś wyzalić...

Porozmawiaj z nim i powiedz otwarcie o Twoich obawach...
Myślisz, że może coś być między nimi? Skoro wykorzystuje każdą okazję, by się z nią spotkać, to coś jest nie tak
Głowa do góry i nie łam się- jeśli okaże się, że wybrał tą "pustą laskę" to tylko znaczy, że nie był Ciebie wart.
Mam nadzieję, że rozmowa wiele wyjaśni i do rozstania jednak nie dojdzie
april:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:31   #11
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: musze się komuś wyzalić...

Cytat:
Napisane przez april:) Pokaż wiadomość
Porozmawiaj z nim i powiedz otwarcie o Twoich obawach...
Myślisz, że może coś być między nimi? Skoro wykorzystuje każdą okazję, by się z nią spotkać, to coś jest nie tak
Głowa do góry i nie łam się- jeśli okaże się, że wybrał tą "pustą laskę" to tylko znaczy, że nie był Ciebie wart.
Mam nadzieję, że rozmowa wiele wyjaśni i do rozstania jednak nie dojdzie
tylko, że już próbowała... i nic sobie z tego nie zrobił... wygląda jakby mu nie zależało na tym związku
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 12:31   #12
Olcia-Fluffy
Raczkowanie
 
Avatar Olcia-Fluffy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 61
Dot.: musze się komuś wyzalić...

Ansy to jest naprawde przegiecie.. Jezeli oswajasz sie z ta mysla, to najlepiej postawic go przed wyborem 'ona albo Ty' powiedz mu, ze mu mowilas jak bardzo Cie ona denerwuje.. i ze Ci przukro z tego powdu bo przeciez On wie jak bardzo go kochasz.. ale nie wyobrazasz sobie zwiazku ' w 3'
Olcia-Fluffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:34   #13
ansy
Raczkowanie
 
Avatar ansy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: musze się komuś wyzalić...

dzieki za wsparcie

z pustą "dyskotekową" barbie przyszłości mieć nie bedzie. a jesli ja mam w tym chorym zwiazku być nadal to wole z niego zrezygnować i zrobie to jak mnie nie zrozumie i nie bedzie chciał zmian
aha..i jescze z tego co wiem to "klaudia" kreci z 2 innymi facetami (w tym jeden też zajety)
ansy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:34   #14
lara
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: road paved in gold
Wiadomości: 872
Dot.: musze się komuś wyzalić...

Cytat:
Napisane przez ansy Pokaż wiadomość
no własnie...a jak ma wskazać dwie najważniejsze osoby w swoim życiu wskazuje w pierwszej kolejności "klaudie" a w drugiej mnie.
porozmawiaj z nim... spokojnie, ale stanowczo... jest Ci zle z taka sytuacja, i uwazam ze masz do tego pelne prawo!
lara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:34   #15
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: musze się komuś wyzalić...

Skoro Klaudia jest wazniejsza to niech sobie bedzie z nia i krzyz na droge. Dziwne ze bedac z nim rok nie znasz jego najlepszej przyjaciolki. Byloby to zrozumiale gdybys byla z nim miesiac. ta cala sytuacja jest toksyczna. a moze poprostu jest z toba bo Klaudia nie chce z nim byc? A Klaudia zrobila sobie z niego pieska na posylki... (tak tylko teoretyzuje)
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:36   #16
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: musze się komuś wyzalić...

Cytat:
Napisane przez ansy Pokaż wiadomość
dzieki za wsparcie

z pustą "dyskotekową" barbie przyszłości mieć nie bedzie. a jesli ja mam w tym chorym zwiazku być nadal to wole z niego zrezygnować i zrobie to jak mnie nie zrozumie i nie bedzie chciał zmian
aha..i jescze z tego co wiem to "klaudia" kreci z 2 innymi facetami (w tym jeden też zajety)
no to klaudunia niezła jest :/
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:37   #17
ansy
Raczkowanie
 
Avatar ansy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: musze się komuś wyzalić...

potrafila nawet zadzwonić to niego w srodku nicy a on biegł na kazde jej wezwanie.
a namawiac go nie trzebabyło bo sam do niej też dzwoni...
a denerwują mnie i takie szczegoły np pamieta o jej imieninach a o moich nie!
ansy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:37   #18
ImFlaeless2459
Przyczajenie
 
Avatar ImFlaeless2459
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 16
Dot.: musze się komuś wyzalić...

Jeżeli rzeczywiście z osób dla niego najważniejszych stawia "przyjaciółkę" przed Tobą to coś tu jest nie tak.Jesteście w końcu ze sobą rok,to chyba wystarczająco dużo czasu,aby zorientować się co do Ciebie czuje i kto jest dla niego najważniejszy.
Ja wiem,że przyjaciele są ważni,ale jeśli ma się drugą połowę to chyba powinno najbardziej zalezeć nam na niej,albo przynajmniej zorganizowac to tak,żeby Cię nie ranić.Nie latać na spotkanie z nią kiedy tylko zadzwoni,wprowadzić jakieś proporcje odpowiednie.Chyba mu się trochę priorytety poprzestawiały.
Oczywiście musi być szczera rozmowa z ,której wypłyną konkretne wnioski.Jeżeli to Cię męczy to nie ma co tego przedłużać.Życzę powodzenia
__________________
Mój nick jest wynikiem desperackich prób zarejestrowania się,nie doszukuj się w nim sensu
ImFlaeless2459 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:38   #19
april:)
Zakorzenienie
 
Avatar april:)
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3 470
Dot.: musze się komuś wyzalić...

Cytat:
Napisane przez ansy Pokaż wiadomość
no własnie...a jak ma wskazać dwie najważniejsze osoby w swoim życiu wskazuje w pierwszej kolejności "klaudie" a w drugiej mnie.
dla mnie takie coś byłoby nie do zaakceptowania. A pytałaś go, dlaczego jest z Tobą, skoro ona jest dla niego ważniejsza od Ciebie?
april:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-23, 12:38   #20
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: musze się komuś wyzalić...

Cytat:
Napisane przez ansy Pokaż wiadomość
potrafila nawet zadzwonić to niego w srodku nicy a on biegł na kazde jej wezwanie.
a namawiac go nie trzebabyło bo sam do niej też dzwoni...
a denerwują mnie i takie szczegoły np pamieta o jej imieninach a o moich nie!
dziewczyno, uciekaj! szkoda Ciebie...
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:42   #21
ansy
Raczkowanie
 
Avatar ansy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: musze się komuś wyzalić...

on uważa ze jest ze mną bo mnie kocha, ale ona jest jego najlepszą przyjaciółką. o niej opowiadsac moze cały dzień,a o mnie nawet nie probuje...
ansy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:45   #22
ansy
Raczkowanie
 
Avatar ansy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: musze się komuś wyzalić...

gdybyście widziały jak on jej broni jak ktoś mowi o niej źle, jak napala sie na pomoc jej..jak ją szanuje...swiata nie widzi...
uf ale trudno, płakałam za kazdym razem jak on miał coś z nią wspolnego i to za dużo. rozmowe z nim planuje na wtrek bo jutro wyjezdzam a dzisiaj on wyjechal i nie mam znim bardzo kontaktu, a przez telefon to nie to...
mozliwe ze jeszcze wczoraj był z nią na spacerze...;/
ansy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:46   #23
sirgunia
Raczkowanie
 
Avatar sirgunia
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 474
Dot.: musze się komuś wyzalić...

Cytat:
Napisane przez ansy Pokaż wiadomość
potrafila nawet zadzwonić to niego w srodku nicy a on biegł na kazde jej wezwanie.
a namawiac go nie trzebabyło bo sam do niej też dzwoni...
a denerwują mnie i takie szczegoły np pamieta o jej imieninach a o moich nie!
No to jestes w zwiazku z zakochym facetem ale... nie w Tobie... przykro mi.
sirgunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:46   #24
niezwykla22
Zakorzenienie
 
Avatar niezwykla22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 8 366
Dot.: musze się komuś wyzalić...

Cytat:
Napisane przez ansy Pokaż wiadomość
on uważa ze jest ze mną bo mnie kocha, ale ona jest jego najlepszą przyjaciółką. o niej opowiadsac moze cały dzień,a o mnie nawet nie probuje...
moim zdaniem czyny świadczą o milosci, a ON swoim zachowaniem Ciebie rani... reszte mozna dopowiedziec sobie samemu
__________________
niezwykla22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:48   #25
ansy
Raczkowanie
 
Avatar ansy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: musze się komuś wyzalić...

dziisaj rozmaiwalam z koleżanka i jest tego samego zdania co wy.
kocham go straszzzniiee........ale widocznie kocham tego ktorego poznalam ponad rok temu a nie tego którym jest dzisiaj. i niebede dłużej zwlekać, pomogłyście mi, bardzooooo Wam dziękuje =*=*=*
ansy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:51   #26
Olcia-Fluffy
Raczkowanie
 
Avatar Olcia-Fluffy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 61
Dot.: musze się komuś wyzalić...

Wkurza mnie ten facet (nie mowiac o niej..) i chetnie skopalabym im obojgu tylki..! Jak tak wyglada sprawa, to ja bym z nim skonczyla.. a facet dostanie taka nauczke i sam zobaczy jak to wspaniale jest, jak jest 3 osoba w zwiazku jak sie zwiąrze z 'klaudunka..' ;/ Dostanie za swoje.. a Ty pewnie troszke pocierpisz, ale pozniej ach dziewczyno bedziesz wolna, swiat bedzie Twoj..! Zycie bedzie piekne..! Jestesmy z Toba.!
Olcia-Fluffy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:56   #27
ansy
Raczkowanie
 
Avatar ansy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: musze się komuś wyzalić...

ja czesem odnosze wrazenie ze on jest taki...głupi..naiwny i daje sie "zaczarować" takim pustym laką ktre proszą go o pomoc bo są takie..slabe... :/

bez niego moze odpoczne od ciąglego stresu i placzu po nocach.
ansy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:57   #28
ansy
Raczkowanie
 
Avatar ansy
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: musze się komuś wyzalić...

Cytat:
Napisane przez Olcia-Fluffy Pokaż wiadomość
Wkurza mnie ten facet (nie mowiac o niej..) i chetnie skopalabym im obojgu tylki..! Jak tak wyglada sprawa, to ja bym z nim skonczyla.. a facet dostanie taka nauczke i sam zobaczy jak to wspaniale jest, jak jest 3 osoba w zwiazku jak sie zwiąrze z 'klaudunka..' ;/ Dostanie za swoje.. a Ty pewnie troszke pocierpisz, ale pozniej ach dziewczyno bedziesz wolna, swiat bedzie Twoj..! Zycie bedzie piekne..! Jestesmy z Toba.!

mam nadzieje:cmok : bedzie lepiej, zrozumiałam ze nie ma o co walczyc
ansy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:57   #29
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: musze się komuś wyzalić...

Kopnęła bym takie w dupe (sorki ale dosadnie musiało to zabrzmieć). Niech sobie idzie do tej lali i niech się LoVcIaJą razem
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-23, 12:58   #30
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 720
Dot.: musze się komuś wyzalić...

Takie platynowe, solarkowe cizie są okropne. Uważają się za piękności świata, a tak naprawdę to jeden wielki kicz. Najgorsze jest to, że wyrwałyby najchętniej 100 facetów naraz. Wyrazy współczucia. Tak jak inne dziewczyny uważam, że nawet jakby wybrał tą cała Klaudusie, to długo z nią nie wytrzyma. Ona zaraz będzie goniła za kimś innym. Jak najszybciej porozmawiaj o wszystkim ze swoim TŻ. Jak wybierze ją to niech potem nie przybiega z podkulonym ogonem przepraszać. Pozdrawiam.
9ae544c8ed618748ef1b3bf710ce6405c703bba9_5d8e948b3a8b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:13.