Walka z CELLULITEM w miesiąc - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-06, 18:14   #31
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

slyszalam ze masaze to podstawa i oprocz takich specjalnymi urzadzeniami (lub niezastapiona szczotka ) trzeba stosowac takie przy nakladaniu preparatu anty, poszperalam troche i znalazlam instrukcje , wrzucam moze wam tez sie przyda (zrodlo www.obcasy.pl)

Cellulit- masaż wspomagający leczenie.

Zabiegi uciskania skóry, masaż wspomagający leczenie cellulitu. Efektem masażu jest skóra napięta, bardziej jędrna.

Masaż wspomagający leczenie cellulitu.
Ma na celu usuwanie złogów toksyn, pobudzając właściwe funkcjonowanie skóry.
W gabinetach masaże wykonywane są zwykle seryjnie po 5, 10 zabiegów, natomiast w domowych warunkach należy wykonywać zabiegi trwające ok 20-30 minut.
Efekt jest taki, że skóra staje się napięta, bardziej jędrna zaś efekty przy odpowiednim zachowaniu diety i ćwiczeń, utrzymują się przez długi czas,

1 ruch
Masaż należy wykonywać po kąpieli lub prysznicu o naprzemiennej temperaturze wody. WAżne jest aby pobudzić krążenie krwi. Na rękę nakładamy rękawicę odpowiednio do tego wykonaną lub szorstką myjkę z trawy morskiej. Masaż rozpoczynamy od kostki przesuwając się w kierunku pochwy. Ruchy są koliste i spokojne.

2 ruch
Przyjmijmy pozycję siędzącą z lekko uniesionymi nogami do góry. Ruchem pociągłym rozpoczynamy masaż od kostki do ud i pachwin. Wspomagająco proponujemy zastosować preparaty antycellulitowe lub nawilżające (olejki, mleczka, oliwki)
Jeśli masz skórę skłonną do naczyń unikaj preparatów rozgrzewających oraz zawierających ksantyny, np. kofeinę lub teofilinę. Ich działanie polega na rozkurczaniu naczyń wywołujących osłabienie ściany.

3 ruch
Kolejna propozycja to delikatne uciskanie miejsc szczególnie objętych cellulitem czyli partii ud i pośladków). Układ dłoni tworzy zaciśniętą dłoń w pięść. Ćwiczenie to powtarzamy kilkakrotnie.

4 ruch
Chwytamy fałd skórny obiema dłońmi i uciskamy rytmicznie palcami. Uciskamy rytmicznie ale delikatnie, tak aby nie doprowadzić do efektu pieczenia skóry.

5 ruch
Zabiegi uciskania skóry są niezwykle efektywne, dlatego należy stosować je często. Kolejny przykład uciskania skóry polega na uchwyceniu fałdu skórnego obiema dłońmi i przesuwaniu jej w przeciwnych biegunach tworząc "ruchowy wał"

6 ruch
W końcowym etapie ćwiczeń należy wmasować preparaty antycellulitowe deliakatnymi spokojnymi ruchami. Rozpoczynamy od kostki, kierując się do ud i pośladków.
Cały zabieg jest dość wyczerpujący, dlatego bezpośrednio po nim należy przyjąc postawe relaksującą, usiąść wygodnie z uniesionymi lekko do góry nogami na czas 10-20 minut.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 18:42   #32
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Też mam ten problem - jestem szczupła, kiedyś nawet chciałam przytyć, nigdy nie miałam takich problemów typu cellulit, a teraz przy drugim opakowaniu hormonów (muszę brać) zauważyłam lekką pomarańczową skórkę na pupie i trochę na udach z tyłu, u góry.
Niby nie tak strasznie, ale dla mnie to szok. Jak mam się tego pozbyć?
Tabletek narazie nie zmienię, bo generalnie świetnie mi po nich i wizytę mam w wakacje dopiero, więc mam do wybrania aktualne opakowanie + jeszcze jedno.
Zaczęłam już ćwiczyć i myślę nad jakimś kremem - z Eveline 3D ponoć jest dobry? Diety żadne nie wchodzą w grę.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 21:01   #33
anathalla
Raczkowanie
 
Avatar anathalla
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 402
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Stan na dziś: godzina szybkiego tańca
godzina jazdy na rowerze
ok. 8 km. pokonane w 7 cm szpilkach
anathalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 21:11   #34
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez anathalla Pokaż wiadomość
Stan na dziś: godzina szybkiego tańca
godzina jazdy na rowerze
ok. 8 km. pokonane w 7 cm szpilkach
WOW! Brzmi imponujaco
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 21:25   #35
anathalla
Raczkowanie
 
Avatar anathalla
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 402
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Haha to o szpilkach brzmi najbardziej imponująco Obeszłam z koleżanką 2 razy całe miasto w poszukiwaniu jednego stroju kąpielowego Była baaaaardzo niezdecydowana :P
anathalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 21:58   #36
rose87
Raczkowanie
 
Avatar rose87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 127
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

witam! ja też chce się w końcu pozbyć Pana C, tak od wczoraj nad tym myśle i doszłam do wniosku że mój plan będzie się opierał na:
-dużej ilości wody niegazowanej
-masażach
-ćwiczeniach
-co do diety to fast foody tylko okazjonalnie, ograniczę słodycze, ale nie zrezygnuję

ogólnie to niestety jestem bardzo leniwa i zawsze szukam wymówki żeby czegoś nie zrobić, więc największy problem będę miała z ćwiczeniami i masażami, ale obiecuję że się postaram
w razie napadu mojego lenistwa proszę Was dziewczynki o przywołanie mnie do porządku, im drastyczniejsze metody tym lepiej

pozdrawiam i życzę Wam wytrwałości (sobie samej też)
__________________


Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych



rose87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-06, 22:13   #37
hotaria
Przyczajenie
 
Avatar hotaria
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Tak jak napisała nanaaaa87, masaże wydają się niezbędne do szybkiego pozbycia sie pomarańczowej. Nie wystarczy tylko wklepać krem, ja proponuje wykonywać masaze np oliwką, wtedy lepszy poślizg jest Co do używania szczotki do wlosow do masowania to faktycznie czasem stosuje taka, tyle że drewnianą.
Po przeczytaniu postów kilku użytkowniczek chyba skuszę się do włączenia do mojego małego programu ćwiczeń jeszcze 8 BUNS (filmik jest na youtube.com). Zacznę je wykonywać od następnego tygodnia, gdyż nadchodzący weekend mam mocno napięty (wesele, w niedziele mecz ). Dlaczego leniwiec taki jak ja decyduje sie na dodatkowe katusze;p? Bo wydaje mi się, że te ćwiczenia świetne podnoszą pupę, a to jest właśnie to, co chce osiągnąć ( o rozbijaniu grudek cellulitu nie wspominając). Jest to tylko 8 minut (coś czuję, że bedzię to najdłuższe osiem minut w ciągu całej doby), myślę więc, że warto włączyć to w program walki. A poza tym na początku, gdy wykonywałam ćwiczenia, które opisałam w 1. poście były dla mnie dość cięzkie, zakwasy były. A teraz? Robię je z łatwością, więc warto trochę podkręcić trudność:P Zobaczymy, czy dam rade przesrtzregać tego, jak nie to zrezygnuje z 8 buns...
Póki co jednak idę wmasować kremik... Do zobaczenia w kolejnym dniu walki!
PS. Anathalla, obym ja jutro wytrzymała na weselu w moich 5 cm butach, nie wiem jak Ty to zrobiłaś, ale perspektywa tańcy cała noc na szpileczkach już teraz powoduje u mnie ból stóp :P
hotaria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-07, 07:50   #38
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

http://pl.youtube.com/watch?v=dqkqmaF2ov4

to o ten filmik chodzi?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 09:15   #39
mahusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 51
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

mahusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 09:44   #40
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

to też będę wykonywać te ćwiczenia
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 10:45   #41
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

ja tez z zapalem robilam 8 min abs legs i buns ale niestety tylko 3 dni... ale wroce do tego po sesji!! bo te cwiczenia sa super szybkie w miare latwe i skuteczne.
A moje dzialanie na dzis wmierzone w wroga :P to zostawienie samochodu pod domem i pojscie na opalanko 5 km na pieszo, mysle ze w drodze dodatkowo sie opale wiec same plusy, szukam juz jakichkolwiek sytuacji wspomagajach walke... :P
Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-07, 11:26   #42
PriVativ
Zadomowienie
 
Avatar PriVativ
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: moje własne
Wiadomości: 1 546
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez hotaria Pokaż wiadomość
Wiem, że słodycze są sprawcą cellulitu ale nie sposób mi odmówić
lodów lub ciasteczek z czekoladą. Jak już pisałam wczesniej jestem leniuszkiem i nie stać mnie na takie poświecenie jak ćwiczenia, masaże i dieta równoczesnie, więc ograniczam sie do dwóch pierwszych czynności. Z resztą nie mam problemu z wagą, mam 170 i ważę 55 kg, figurę mam w porządku poza tym cellulitem i nieumięśnionym tyłeczkiem. Ale tak jak pisałam wcześniej, po tygodniu walki widze wzmocnienie mięśni i chyba poprawę w redukcji cellulitu. Także dziewczyny, walczymy
zgadzam sie w 100% !!! Ja niemialam juz ce;lulotu wcale!! Dpslownie ani przy uszczypnieciu ani nic (ciezko z tym walczylam!!) a pozniej popadlam w bulimie i zaczelam zrec nietylko normalne jedzenie ale i tony slodyczy i celulit mi wrocil. Moze nie az taki jaki mialam ale mam i teraz na nowo z tym walcze. Jednak nadal zmagam sie z ta choroba i mimo iz jest duzo lepiej zero napadow itp to slodkiego niepotrafie juz odstawic Woec zastanawiam sie czy te kremy masaze i peelingi i owijanie folia z kawa maja sens skoro wcinam slodkie jak malpa kicz
__________________
PriVativ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 14:46   #43
MySSaaa
Zadomowienie
 
Avatar MySSaaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 1 694
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

kochane czy moge sie do Was dolaczyc? ja mam okropny cellulit po ciazy nie wiem juz co robic;(
MySSaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 15:19   #44
rose87
Raczkowanie
 
Avatar rose87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 127
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

MySSaaa im nas więcej tym lepiej

ja już sobie dzisiaj poćwiczyłam, 8 minute stretch, bun workout, abs, i ćwiczenia z tej stronki:http://www.bstok.pl/fitness/?t=tydzien20 (tych które sie powtarzały już nie robiłam), masaż (jakieś 15min), a w planie mam jeszcze poskakać sobie na skakance

z cellulitem to jest tak że cały czas trzeba się pilnować, bo nawet jak się go pozbędziesz to w każdej chwili może wrócić
__________________


Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych



rose87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 17:44   #45
anathalla
Raczkowanie
 
Avatar anathalla
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 402
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

MySSaaa witamy

Ja dziś tańczyłam sobie jakieś salsy i inne wariactwa przez 45 minut. Wieczorem pojeżdzę z 1,5 godziny na rowerku.
anathalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 18:52   #46
the magus
Wtajemniczenie
 
Avatar the magus
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: moon
Wiadomości: 2 558
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

hej hej
można się przyłączyć?
też zaczynam walke! mam superowy plan pozbycia się pana C do połowy lipca, bo wtedy czeka mnie wyjazd do Bułgarii z paczką znajomych i nie mam zamiaru się wstydzić swojego cellulitu w kupie raźniej, więc... do roboty!

oprócz siłowni, którą odwiedzam 3 razy w tygodniu postanowiłam włączyć do planu:
masaże (bo proste i przyjemne )
wcieranie kremów (które najlepsze???)
ograniczenie słodkości i tłuszczy, picie spoorej dawki wody i zielonej herbaty
+ ćwiczenia 8 buns

pozdrawiam serdecznie, mam nadzieje, że razem damy rade
the magus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 19:08   #47
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez the magus Pokaż wiadomość
hej hej
można się przyłączyć?
też zaczynam walke! mam superowy plan pozbycia się pana C do połowy lipca, bo wtedy czeka mnie wyjazd do Bułgarii z paczką znajomych i nie mam zamiaru się wstydzić swojego cellulitu w kupie raźniej, więc... do roboty!

oprócz siłowni, którą odwiedzam 3 razy w tygodniu postanowiłam włączyć do planu:
masaże (bo proste i przyjemne )
wcieranie kremów (które najlepsze???)
ograniczenie słodkości i tłuszczy, picie spoorej dawki wody i zielonej herbaty
+ ćwiczenia 8 buns

pozdrawiam serdecznie, mam nadzieje, że razem damy rade
no jasne ze mozna w koncu jak powiedzialas w kupie razniej czekamy na relacje z pola walki!!!!
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-07, 23:16   #48
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Kolejna prosi o przyłączenie mam obóz taneczny 21 czerwca i do tego czasu chciałabym się pozbyć Pana C... tuż nad kolanami już zniknął, wyżej jest już drobniejszy, najgorzej jest na pupie i po wewnętrznej i tylnej stronie ud :/ no i trochę mam na brzuchu :/

Piję dużo wody niegazowanej, czerwonej herbaty, ćwiczę, alem ostatnio przestała (jeśli dalej tak będę robić, to możecie mnie zbić :P) i muszę ograniczyć jedzonko... Nie jem specjalnie dużo słodyczy, ale bardzo dużo solę i troszkę za dużo jem...

Ogólnie się odchudzam- 170 cm wysokości i 58kg, chcę zejść do mojej najlepszej wagi- 55kg...
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 09:11   #49
candace1
Zakorzenienie
 
Avatar candace1
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15 873
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez rose87 Pokaż wiadomość

z cellulitem to jest tak że cały czas trzeba się pilnować, bo nawet jak się go pozbędziesz to w każdej chwili może wrócić
No właśnie ze mną tak jest.

Kiedyś miałam pana C potem z nim walczyłam i wygrałam a potem jak o nim zapomniałam to uderzył z podwójną siłą.
To "potem" to po ciąży.

Teraz już mam m-c walki za sobą i widzę spore efekty, ale ponieważ jestem dość leniwa to znowu będę musiała tą moją walkę wspomóc czymś silnym i jeszcze w tym mcu sięgnę do portfela i kupię sobie guam
__________________
'If nobody hates you,
you're doing something wrong'
House
candace1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-08, 09:24   #50
letik
Zadomowienie
 
Avatar letik
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Oczko górnego śląska:)
Wiadomości: 1 182
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Kurcze jak czytam te Wasze postanowienai to sama też myślę,że powinnam coś ze sobą zrobic a nie tylko ciągle mówić, że "muszę". Tylko moje lenistwo jest czasami silniejsze. Póki co mam w planach Body-Space,może coś niecoś pomoże)Powodzenia!!
letik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 09:36   #51
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

A te 8 min Buns, Legs to ile razy w tygodniu robicie?
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 09:42   #52
mmooonia
Rozeznanie
 
Avatar mmooonia
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 587
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Hej dziewczyny !! Ja rowniez sie przylaczam
Jakos od miesiaca cwiczylam regularnie, ale przyszla sesja i sobie odpuscilam bo czas gonil, teraz jeszcze czekaja mnie egzaminy ale w wiekszym odstepie wiec wracam z powrotem do cwiczen

Oprocz tego czasami sie masuje (nieraz zapominam albo juz mi sie nie chce <glupek> ), i robilam dwa razy kawe na cialo i teraz mam zamiar zrobic taka serie 10 ..

Cwicze co dwa dni - silowe cwiczenia a teraz bede jeszcze biegac (juz sie doczekac nie moge pierwszego wolnego ranka )

A te 8 min buns i legs to tak najlepiej co dwa dni wykonywac nie czesciej
mmooonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 10:36   #53
rose87
Raczkowanie
 
Avatar rose87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 127
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez candace1 Pokaż wiadomość
No właśnie ze mną tak jest.

Kiedyś miałam pana C potem z nim walczyłam i wygrałam a potem jak o nim zapomniałam to uderzył z podwójną siłą.
To "potem" to po ciąży.

Teraz już mam m-c walki za sobą i widzę spore efekty, ale ponieważ jestem dość leniwa to znowu będę musiała tą moją walkę wspomóc czymś silnym i jeszcze w tym mcu sięgnę do portfela i kupię sobie guam
dlatego ja postanowiłam że nawet jak już rozstanę się z panem C to nadal będę ćwiczyć (może nawet więcej niż teraz, musze tylko nabrać jakiejś kondycji bo narazie nie mam żadnej) i będę pić dużo wody

Cytat:
Napisane przez letik Pokaż wiadomość
Kurcze jak czytam te Wasze postanowienai to sama też myślę,że powinnam coś ze sobą zrobic a nie tylko ciągle mówić, że "muszę". Tylko moje lenistwo jest czasami silniejsze. Póki co mam w planach Body-Space,może coś niecoś pomoże)Powodzenia!!
przestań myśleć, zacznij działać!!! ja też długo z tym zwlekałam, myślałam że mam I stopień i jeszcze zdążę się tego pozbyć, a tu się okazuje że to już chyba II...

ja dzisiaj już po ćwiczeniach, wczoraj na skakance tylko kilka minut, bo złapała mnie kolka... tak jak już pisałam-zero kondycji
__________________


Idź własną drogą, bo w tym cały sens istnienia,
Żeby umieć żyć
Bez znieczulenia, bez niepotrzebnych niespełnienia
myśli złych



rose87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 12:59   #54
Jil Sander
Raczkowanie
 
Avatar Jil Sander
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 106
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Ja od mniej więcej trzech tygodni ćwiczę w miarę regularnie. Wychodzi średnio jakieś 5 godzin tygodniowo: callanetics i PBU. Do tego codzienne poranne masaże i wcieranie CelluReverse Elancyl`a. W ciągu dnia jakieś 4 zielone herbaty. Parę dni temu odstawiłam słodycze i kawę. Darowałam sobie też większość spożywanych węglowodanów.
Póki co po masażach i ćwiczeniach cellulit znacznie się wygładza. Na efekty diety przyjdzie mi jeszcze trochę poczekać. Byle tylko starczyło mi cierpliwości i samozaparcia;-)
__________________
"W życiu zawsze wszystko jest po coś." - Beata Tyszkiewicz
Jil Sander jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 13:35   #55
wiki124
Rozeznanie
 
Avatar wiki124
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Heaven :)
Wiadomości: 897
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Widze , ze mój Pan C. sie przyjął

Utworzylam sobie plan działania podpatrując wasze
-codzienne masaże takim oto swietnym przyrzadem(zalacznik)
-codziennie cwiczenia na "motylku" (zalacznik), ktorego wam polecam na uda od strony wewnetrznej, naprawde czuc miesnie
-picie conajmniej 1,5 litra wody niegazowanej
-2 herbatki zielone dziennie
-codziennie lub co drugi dzien 8 min buns i legs
-co drugi dzien orbitrek
-do tego koniec ze słodyczami , pieczywem, sokami, chipsami i wszelkimi fastfoodami
-za to wieksza ilosc spozywanych warzyw i owoców
-codzienne smarowanie sie kremem antycellulitowym, ktorego nadal szukam-chce zeby byl skuteczny a w miare w przystepnej cenie. znacie takie??
-co 2-3 dzien peeling kawowy i pytanie czy ta kawa musi byc zaparzona czy nie??
i mam do was pytanie odnosnie owijania sie folia....kawe z czym polaczyc zeby to sie trzymalo na skorze i dało efekty? i ile z tym siedziec?

a teraz lece na orbitreka ale mi sie nie chceeee...
A i moze wypisujcie wszystkie jakich kremow uzywacie i czy daja jakies efekty
3mam kciuki za Nas dziewczyny
__________________
55-54-53-52-51-50

http://twoflyingflowers.blogspot.com/ - Blog
http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/#signform - ratujmy pieski!
wiki124 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 15:31   #56
hotaria
Przyczajenie
 
Avatar hotaria
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Witam Jestem po weselu i nie mam siły na żadne ćwiczenia, dzisiaj ograniczę się do masaży a ze sportu to obejrzę mecz Polska: Niemcy .
Co do kremu to ja stosuję Eveline Slim Extreme 3D Termoaktywne serum wyszczuplające
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...zuplajace.html
Nie jest drogi, mocno rozgrzewa, na efekty muszę poczekać bo stosuję dopiero od kilku dni ( skóra jest jednak miła w dotyku).
Póki co idę oddać się słodkiemu lenistwu ( no jeden dzień nie zaszkodzi )

Trzymajcie sie!
hotaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 17:44   #57
nanaaaa87
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

Cytat:
Napisane przez wiki124 Pokaż wiadomość
Widze , ze mój Pan C. sie przyjął

-codzienne masaże takim oto swietnym przyrzadem(zalacznik)


-co 2-3 dzien peeling kawowy i pytanie czy ta kawa musi byc zaparzona czy nie??
i mam do was pytanie odnosnie owijania sie folia....kawe z czym polaczyc zeby to sie trzymalo na skorze i dało efekty? i ile z tym siedziec?


A i moze wypisujcie wszystkie jakich kremow uzywacie i czy daja jakies efekty
3mam kciuki za Nas dziewczyny
ooo i co fajnie sie tym masaz robi? wlasnie poszukuje nowego bo w moj mi skore szczypie i siniaki mi sie robia chyba sobie zakupie taki jak Twoj

podlaczam sie do pytania o ten slynny peeling kawowy, wiem z tego co doczytalam na jego watku ze trzeba z zaparzona bo wtedy jest kofeina rozpuszczona ale nie wiem jak to zrobic zeby sie pod folia trzymalo i ile tak trzymac

ja uzywam aktualnie ampulek oriflame na noc a rano zelu z oriflame swedish spa antycelulitwego ale szczerze mowiac to nie wiem czy dzialaja czy nie jak na razie specjalnych efektow nie widze moze dlatego ze dopiero tydzien stosuje, napewno mam gladsze uda ale nie wiem czy to od tego czy od masazu szorstka rekawica. Dalej szukam swojego KWC antycellulitowego i znalesc nie moge moze dlatego ze takowego nie ma :P poprostu ruch i zdrowa dieta :P


hotaria no to jak bez ruchu przeciez pewnie cala noc na parkiecie szalalas, jak bylo?
ja meczu zadnego nie odpuszcze siedze i wszystkie emocjonujaco ogladam a na dzisiejszym Polski to juz chyba do konca paznokcie poobgryzam z nerwow :P
Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 18:57   #58
anathalla
Raczkowanie
 
Avatar anathalla
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 402
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

W czsie meczu pojeżdzę na rowerku 90 minut :P
anathalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 19:24   #59
hotaria
Przyczajenie
 
Avatar hotaria
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 23
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

nanaaaa87, no tańczyło się tańczyło, ale jak wiadomo na weselu to co chwila jakieś dania podają, ja dwa pierwsze zjadłam w miarę ale kolejne to raczej symbolicznie do spróbowania :P. No ale w sumie wyszło na równi pod względem spalonych i zjedzonych kalorii...
Także dziś leniwie, ale od jutra wracam do moich rytuałów ( dodam także 8 buns, zobaczymy, czy dam rade leniowi :P ). Dziewczyny, wy także walczcie, pamiętajcie, że rezultaty przychodzą z czasem! Powtarzam się, ale to po to żeby zagrzać do walki ( samą siebie również). Powodzenia
hotaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-08, 20:07   #60
rebel123456
Raczkowanie
 
Avatar rebel123456
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 91
Dot.: Walka z CELLULITEM w miesiąc

witam wszystkich
mam problem z cellulitem mimo tego, ze jestem młodziutka i raczej szczupła
walcze z nim juz od dłuzszego czasu..stosowałam masaże, zimne prysznice i kremy anty - nie pomogło..
juz mialam sie poddawac, ale zobaczylam ten wątek iiii...poszłam poćwiczyć (50 podnoszeń na każdą noge na wprost i kolejne 50 na każdą noge na bok oraz pare min rowerka w powietrzu) oprocz tego zamierzam stosować zdrową diete, wcześniej niby stosowałam, ale mi nie szło
tak wiec zaczynam od nowa!!!
ćwiczenia, dieta, masaze, zimne natryski i kremy = BRAK CELLULITU
rebel123456 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.