Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: ciemny czy jasny
jasny 2 50,00%
ciemny 2 50,00%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 4. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-17, 17:06   #1321
Sophe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Myślę, że każda z nas farbujących w domu zaliczyła niejedną wpadkę. ;

Kup jakąś z amoniakiem. Ja tam nie ufam tym bez amoniaku, jeśli chodzi o jakieś większe zmiany.

Będę trzymać kciuki.
W takim razie mam pytanie z jakiej firmy mi polecisz? Garnier, Schwarzkopf,czy może...Syloss? W domu z amoniakiem mam tylko 9.5...

Dzięki za mega pomoc,
Sophe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 17:11   #1322
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Jeśli chodzi o wymienione to Garnier u mnie sprawdza się najlepiej.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-17, 17:19   #1323
Sophe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o wymienione to Garnier u mnie sprawdza się najlepiej.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
martaakow podkusilas mnie tą kąpielą rozjaśniającą, nie mam wiedzy na ten temat, bo rozjaśniałam dotychczas bezproblemowo, do czasu tej wpadki z zielenią i tak przyglądam się moim włosom i przyglądam, hmmm, może przeżyją kolejne rozjasnienie? W końcu to nie danie rozjaśniacza, tylko kąpiel...Ależ mam dylemat teraz, czy pigmentacja, czy rozjaśnienie.


Dodam tylko, że o 18ej, po pracy nałożyłam sobie tak z ciekawości maseczkę z cynamonu, miodu prawdziwego, odrobiną cytryny i oleju/kupiony specjalnie do włosów, taka mieszanka, dałam łyżkę. Po 1,5h spłukałam i nie mogę się nadziwić co się stało z moimi pasmami zielonymi, albo jestem ślepa, albo sobie wmawiam, ale zieleń się wytrąciła. Skąd taka reakcja nie wiem, ale skoro tak ładnie włosy zareagowały, powtórzę zabieg jeszcze kilka razy. Chyba, że to źle, to dajcie proszę znać

Edytowane przez Sophe
Czas edycji: 2015-09-17 o 18:55
Sophe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 17:13   #1324
Sophe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 111
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Słońce, czy ja dobrze dumam, że jak teraz naloze po 3tyg.blond 8.3to logicznie czerwień plus żółć daje......zieleń?czy teraz powinnam położyć np samo 8.0 lub też 7.0?
Sophe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-05, 19:22   #1325
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Nie. Popiel (niebieski) plus złoto (żółty) daje zieleń.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 10:10   #1326
kattbienias
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 49
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

O swoim efekcie nie będę nawet pisała - spróbowałam Garniera i wyszła klapa. Z ciemnego blondu chciałam przejść na kasztankę, jednakże efekt przypomina masę ziemniaczaną. Zastanawiam się, czy lepiej dać sobie kilka dni na wstrzymanie i znowu farbować czy od razu farbować na inny odcień?
kattbienias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 11:50   #1327
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Wyplucz najpierw trochę pigment.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-06, 15:18   #1328
aToFeler
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 11
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kattbienias Pokaż wiadomość
O swoim efekcie nie będę nawet pisała - spróbowałam Garniera i wyszła klapa. Z ciemnego blondu chciałam przejść na kasztankę, jednakże efekt przypomina masę ziemniaczaną. Zastanawiam się, czy lepiej dać sobie kilka dni na wstrzymanie i znowu farbować czy od razu farbować na inny odcień?
Chyba zawsze po farbowaniu najlepiej trochę dać włosom odpocząć. Tak mi się wydaje przynajmniej
aToFeler jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-06, 17:42   #1329
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Dobrze jest spłukać kolor trochę, bo gdy jest świeży pigment i jest go za dużo, kolejny może chwycić nierówno.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-13, 20:38   #1330
idylle
Przyczajenie
 
Avatar idylle
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8
Porażka fryzjera - źle zafarbowane włosy

Witam, mam pytanie dotyczące.. tego bajzlu, który mam na głowie. Mianowicie - wymyśliłam sobie, by pofarbować dziś włosy na jasny blond (mam ciemny blond). Kupiłam 2 opakowania farby i poszłam do fryzjera w wiadomym celu. Nadmienię, że mam dość długie włosy.. Wszystko szło dobrze, do momentu, gdy zostało 15 cm. włosów, a farby zabrakło. Fryzjerka postanowiła dołożyć swojej, jednak była ona w kolorze średniego blondu. Zaprotestowałam, bo jak to będzie wyglądać.. Ale ona na to, że nie, nie, będzie super efekt.. Maznęła mi tą farbą ciemniejszą po całej długości włosów.. Jaki efekt? No nawet fajny, przeglądam się u niej w lustrze, super. Wracam do domu, przeglądam się u siebie, biorę włosy do góry, a tam.. SZOK, jakieś 20 cm. od czubka głowy włosy pofarbowane na jasny blond, a dalej moje naturalne włosy. Nie muszę chyba mówić jak wyglądają te moje jasne.. ,,odrosty" z tymi ciemnymi.
Moje pytanie - czy mogę je pofarbować za jakieś 2-3 dni, tzn te końcówki, na których nie wiem co się stało, czy farba nie załapała, czy to ta ciemniejsza?
Wyglądam fatalnie, płakać mi się chce.. Dodam, że wybrałam sobie chłodny odcień tego jasnego blondu, więc nie ma rudości, tyle tylko, że mam jakieś odwrotne ombre na głowie.
idylle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-14, 13:37   #1331
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Porażka fryzjera - źle zafarbowane włosy

Jeśli to nie ciemna farba a Twoje naturalne włosy i farba ta Twoja Ci na nich ładnie wyszła to na spokojnie możesz kłaść.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-14, 14:20   #1332
PieknaDanusia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 15
Dot.: Porażka fryzjera - źle zafarbowane włosy

TEż mi się wydaje, że swoje możesz spokojnie zafarbować Skoro nic się z nimi nie działo.
PieknaDanusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 13:24   #1333
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Witam, pojawiłam się na tym forum ponieważ mam problem z włosami. Wcześniej miałam rozjaśniane, farbowane u fryzjerki. W tym miesiącu krucho z kasą a odrosty miałam już spore więc farbował mi chłopak... Kupiłam syoss mixing colors mroźny lśniący blond. Mam na głowie masakrę, czy mogę pofarbować jeszcze raz tym samym kolorem w celu jego wyrównania? czy lepiej odczekać? wygląda to strasznie, odrosty wpadają w rudy, włosy tak do ramion mają ładny zimny odcień, a dalej są zółte, wygląda to śmiesznie, pomocy
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 20:04   #1334
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Spróbuj jeszcze raz- lub też wybierz jakiś perłowy odcień, powinno być lepiej.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 09:27   #1335
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Dzięki za odpowiedź. Tylko jeśli będę malować drugi raz to trzymać tą farbę krócej, czy tyle ile jest napisane? bo minęły dopiero 4 dni
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 09:52   #1336
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Annia26 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź. Tylko jeśli będę malować drugi raz to trzymać tą farbę krócej, czy tyle ile jest napisane? bo minęły dopiero 4 dni
tyle ile jest napisane na opakowaniu zalecane przy twoich włosach, nie bój sie
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-22, 18:26   #1337
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Możesz trzymać trochę krócej - i! Koniecznie zmień oxydant. W tej farbie jest 9 lub 12%, co dodatkowo wybija Ci żółty. Generalnie do tonowania 3%, ale w tym przypadku z racji rudego użyłabym 6.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Lub też trzymaj pełen czas na odrostach, na reszcie trochę krócej.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 09:18   #1338
Annia26
Zadomowienie
 
Avatar Annia26
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 630
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Chłopak przywiózł mi z drogerii wellaton 12/1 bo mu tak ekspedientka doradziła (była promocja)... byłam na początku zła. Nie mieszałam z innym oksydantem bo nie miałam, ale trzymałam dłużej na odrostach. Kolor wygląda dużo lepiej, bardziej się ujednolicił, nie ma rudości, tam gdzie był żółty jest taki ciepły jasny blond, te włosy które poprzednio były białe, już nie są białe tylko jasne ( a może to tylko takie złudzenie, bo nie ma tej rudości). Wygląda to naturalnie, będąc dzieckiem miałam takie kolorki latem. Na 15 dzień jest dołączony jakiś reaktywator koloru. Narazie jest ok, oby się tylko za szybko nie wypłukiwał Dziękuję za wszystkie porady
Annia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 13:50   #1339
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

No to bardzo fajnie . Miejmy nadzieję, że się tak utrzyma.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-28, 20:29   #1340
wisia11
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 103
Mam różowe włosy! Jak to zmyć??

Zaszalałam ostatnio i chciałam zobaczyć, jak wyglądam w rudych włosach. Kupiłam szamponetkę marion winna czerwień. Moje włosy to bardzo jasny blond, więc pomyślałam, że wyjdzie mi kolor jak na obrazku, bo kiedyś słyszałam, że są one robione na odbarwionych włosach. A wyszedł mi róż i to potworny, żarówiasty. Do tego nierówno na włosach (fryzjerka też sobie golnęła). Żeby coś z tym zrobić kupiłam drugą szmponetkę Marion, tym razem bardziej rudą, ale włosy sa nadal różowe, tylko mniej żarówa. Może ktoś wie, co z tym zrobić? Na opakowaniach było, że 4-8 myć i zejdzie, więc jeśli będę myla włosy teraz codziennie to do przyszłego tygodnia się pozbędę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12187687_948704625204584_3042344700086535479_n.jpg (100,4 KB, 56 załadowań)
wisia11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 14:25   #1341
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: Mam różowe włosy! Jak to zmyć??

hehehe a Ty zarty sobie robisz z nas
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-29, 19:40   #1342
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Mam różowe włosy! Jak to zmyć??

Jej... . Niestety, szamponetki czasem bardzo ciężko schodzą z włosów. Myj przeciwłupiezowym, spróbuj maski z miodu i żółtka. Ewentualnie miód plus woda. Jeśli nie- zostaje Ci rozjaśnienie.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-30, 11:42   #1343
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Mnie ta szamponetka przy codziennym myciu zaczynała się wymywać po ok. 10-12 dniach. Ale nie wiem, czy wypłukuję się całkowicie, bo za każdym razem odświeżałam kolor i nie próbowałam się jej pozbyć.

Ale nie wiem, jak nie zauważyłaś, że ten odcień jest różowy. Ten odcień ku mojej radości na próbniku był właśnie piękny czerwono-różowy, dlatego nim farbowałam.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 12:39   #1344
nivix89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Masakra na włosach

Witam, nie wiem czy już ktoś był taki mądry jak ja i miał taki problem jak ja, więc napiszę od początku. Od lipca miałam pięknie zafarbowane włosy w salonie w odcieniu brązu. Wcześniej to było wszystko na głowie. Tak więc w lipcu po tym jak już włosy zostały odrośnięte poszłam do fryzjera salon loreal, więc tymi farbami zrobił mi piękny kolorek brązu. włoski zdrowe kolor fajny. Ale oczywiście wczoraj coś mnie naszło i stwierdziłam chcę znowu blond. Dodam, że mój naturalny kolor to taki ni pies ni wydra... ni blond ni brąz taki ciemny mysi. Kupiłam rozjaśniacz joanna do pasemek ten mocniejszy i nie znając tematu pojechałam po samych odrostach w moim naturalnym kolorze na resztę brakło tego rozjaśniacza, więc resztkami posmarowałam resztę. Efekt jak wiadomo bez kaptura nie wychodź. Na górze biało żółty, na reszcie taki nawet nawet jasny brąz z jasnymi pasemkami. wiem, że chytry traci dwa razy, ale najzwyczajniej nie miałam tyle, żeby pójść do fryzjera. Moje pytanie jest takie, czy nałożyć dziś rozjaśniacz na resztę włosów, potem mam farbę z joanny 212 szlachetna perła i walnąć to na koniec jakimś fioletowym szamponem. czy kupić inną farbę jakąś ciemniejszą która mi te biało żółte odcienie zakryje (bo wyglądam z daleka jakbym była łysa) dodam, że włosy mi nie wypadły nie są jakieś wytrawione. normalne wszystko jest tylko trochę mnie tylko skóra piecze. Włosy mam gęste do ramion. proszę o pomoc.
nivix89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 16:07   #1345
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Dziewczyny, siostra mojego chłopaka kupiła sobie farbę (chyba rewia czy coś takiego) w odcieniu blond. Po prostu blond. Włosy ma naturalnie ciemny blond i wyszły jej blondo - rude. Ona chciałaby mieć ładny, słoneczny blond, co teraz? Co nałożyć?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 19:53   #1346
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Masakra na włosach

Cytat:
Napisane przez nivix89 Pokaż wiadomość
Witam, nie wiem czy już ktoś był taki mądry jak ja i miał taki problem jak ja, więc napiszę od początku. Od lipca miałam pięknie zafarbowane włosy w salonie w odcieniu brązu. Wcześniej to było wszystko na głowie. Tak więc w lipcu po tym jak już włosy zostały odrośnięte poszłam do fryzjera salon loreal, więc tymi farbami zrobił mi piękny kolorek brązu. włoski zdrowe kolor fajny. Ale oczywiście wczoraj coś mnie naszło i stwierdziłam chcę znowu blond. Dodam, że mój naturalny kolor to taki ni pies ni wydra... ni blond ni brąz taki ciemny mysi. Kupiłam rozjaśniacz joanna do pasemek ten mocniejszy i nie znając tematu pojechałam po samych odrostach w moim naturalnym kolorze na resztę brakło tego rozjaśniacza, więc resztkami posmarowałam resztę. Efekt jak wiadomo bez kaptura nie wychodź. Na górze biało żółty, na reszcie taki nawet nawet jasny brąz z jasnymi pasemkami. wiem, że chytry traci dwa razy, ale najzwyczajniej nie miałam tyle, żeby pójść do fryzjera. Moje pytanie jest takie, czy nałożyć dziś rozjaśniacz na resztę włosów, potem mam farbę z joanny 212 szlachetna perła i walnąć to na koniec jakimś fioletowym szamponem. czy kupić inną farbę jakąś ciemniejszą która mi te biało żółte odcienie zakryje (bo wyglądam z daleka jakbym była łysa) dodam, że włosy mi nie wypadły nie są jakieś wytrawione. normalne wszystko jest tylko trochę mnie tylko skóra piecze. Włosy mam gęste do ramion. proszę o pomoc.
Zostaw już te jasna górę i spróbuj rozjaśnic resztę. Tylko nie tym rozjaśniaczem, to istne zło. Perła do tonowania to bardzo fajny pomysł, jeśli będzie żółto. Ewentualnie farba typu 8.2.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:52 ----------

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Dziewczyny, siostra mojego chłopaka kupiła sobie farbę (chyba rewia czy coś takiego) w odcieniu blond. Po prostu blond. Włosy ma naturalnie ciemny blond i wyszły jej blondo - rude. Ona chciałaby mieć ładny, słoneczny blond, co teraz? Co nałożyć?
Popielaty blond poziom 8- jeśli nie jest też żółto.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-02, 23:47   #1347
nivix89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Masakra na włosach

Nałożyłam samą perłę i szamponem fioletowym umyłam dodatkowo włosy. Efekt = jest lepiej, tzn. nie ma takiej okropnej różnicy odcięcia, ale jeszcze jest mała masakra. Poczekam jeszcze trochę i farbą spróbuję ten dół rozjaśnić
nivix89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 12:23   #1348
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Czy jeśli nałoży srebrny pył lub szlachetna perłe z Joanny to zejdzie jej rudoblond?
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-03, 14:04   #1349
Gosia8814
Raczkowanie
 
Avatar Gosia8814
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Łódź , Pabianice
Wiadomości: 109
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez _Tinkerbell Pokaż wiadomość
Czy jeśli nałoży srebrny pył lub szlachetna perłe z Joanny to zejdzie jej rudoblond?
Jeśli włosy są żółte nałóż perłę z Joanny jeśli stanowczo uderza w rudy to spróbuj Gołębi popiel z Joanny, ale jeśli nie potrafisz do końca zidentyfikować tego koloru połącz te dwie farby
Gosia8814 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 13:13   #1350
Redbu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17
Dot.: Nieudane farbowanie - wątek zbiorczy

Witam,
Farbuje się już około 2 lata w jednym salonie. Niestety chyba o jedno farbowanie za dużo. Szanowna pani fryzjerka, mimo szczegółowego opisu i historii farbowania moich włosów, źle dobrała kolor. Na odrośnie mam dość intensywny rudo-czerwony jasny brąz, partie do ucha są rownież z poziomu jasnego brązu, ale wybija strasznie żółty odcień . A od ucha w dół jest kolor, który chciałabym mieć na całych włosach, czyli średni brąz z odcięciem czerwonego. Zależy mi po prostu na kolorze zbliżonego do kasztana.

Naturalnie mam kolor ciemny blond - mysi. I właśnie ten mysi odrost złapał na czerwono-miedzianie, a reszta nie ruszyła w ogóle.

Chciałabym zrównać kolor, w pierwszej kolejności zniwelować czerwono- miedziany odrost i żółty ton części do ucha. Czy farbą sayos color carem 5.1 albo castingiem 5.15 mi się uda? Chciałabym najpierw osiągnąć kolor taki w miarę wyjściowy, zeby bawić się potem w farby fryzjerskie zamiast drogeryjnych. Dlatego pomyslałam o jasnym brązie 5 - bo wyczytałam z opinii, ze farby drogeryjne wychodzą trochę ciemniej. I po kropce 1 aby zniwelować żółto- miedziane tony. Uda się, czy raczej powinnam innych numeracji farb szukać?

Dziękuje za pomoc.
Redbu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-16 17:07:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:47.