Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków.Offtopowo część 2 :) - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-19, 18:37   #2701
Lenka1000
Rozeznanie
 
Avatar Lenka1000
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 834
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
no to

wstaaaaaw zdjęcie
obecne czy jak wroce do swoich ?
Lenka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:44   #2702
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Lenka1000 Pokaż wiadomość
byłam u fryzjerki i pomalowałam włosy tlenione pod kolor odrostu...
super. teraz już na pewno wytrwam w powrocie do swoich własnych
Ja pamietam,jak 2 lata temu tez zafarbowalam sobie moje jasne blond farbowane wlosy pod kolor odrostu...Szybko sie zalamalam,bo farba z jasnych wlosów schodzila,przbijaly mi sie te jasne wlosy i w efekcie mialam czerwonawo-rudawy odcien Teraz mam nadzieje,ze przetrwam te pare lat i wróce do naturalnych wlosków,choc duzo roboty mnie czeka,zeby nie tylko kolorek miec naturalny ale równiez,zeby te wlosy byly w swietnym stanie...
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 18:56   #2703
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Lenka1000 Pokaż wiadomość
obecne czy jak wroce do swoich ?
jak wrócisz do swoich to obowiązek

obecne !
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-19, 20:03   #2704
Natalisis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 234
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja też dziewuszki jestem singielką, bo trafiam na samych dupków, na których szkoda czasu. No ale może w końcu znajdę tego właściwego
Natalisis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 11:04   #2705
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dziś robię coś dla włosów i nałożyłam olej na włoski i skalp, a niech mają coś dobrego

Jak głupia codziennie oglądam swoje fotki z czasów gdy miałam naturalne włosy
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 11:53   #2706
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Ja sobie tez siedze z tlustymi wloskami Zakokosowanymi
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 12:00   #2707
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Mam dylemat. Chcę zaczac stosować płukanke z ziela skrzypu i liści pokrzywy. Pokrzywa powoduje ciemnienie włosów, co było by mi na ręke, bo mam jasny odrost i sprane czarne farbowańce. Ale co mi po mniej rzucającym się w oczy odroście, jak bede miała odrost odrostu potem. Teraz nie wiem co zrobić. Któraś z Was stosowała pokrzywę do jasnych włosów? Mocno pociemniały i czy zeszło to poźniej?? Zaznaczam że to suszona pokrzywa, najbardziej barwi napar z świeżej pokrzywy. Co mi poradzicie?? I chyba nie będzie to uznane jako farbowanie ?? Moj odrościk troche ruszył z miejsca, więc chce go wspomagać
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami


Edytowane przez justevi
Czas edycji: 2011-01-20 o 12:06
justevi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 12:57   #2708
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Dziś robię coś dla włosów i nałożyłam olej na włoski i skalp, a niech mają coś dobrego

Jak głupia codziennie oglądam swoje fotki z czasów gdy miałam naturalne włosy
Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Ja sobie tez siedze z tlustymi wloskami Zakokosowanymi
A ja właśnie wróciłam ze sklepu, kupiłam oliwę z oliwek i olej z pestek winogron
Mam nadzieję, że spodoba się to moim włoskom
Myślałam jeszcze o dokupieniu oleju kokosowego, ale miałam już vatikę i parachute i mi nie służyły, więc nie wiem czy ryzykować

I w ogóle coś mi jest Cokolwiek zjem to mi niedobrze, już tak od kilku dni... Mam nadzieję, że to przez stres albo przemęczenie, a nie żadna jelitówka
__________________
Peace, love, zumba !

Edytowane przez xyolax
Czas edycji: 2011-01-20 o 12:58
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 13:03   #2709
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

I tak dla odświeżenia zdjęcia mojego odrostu, co by was zmobilizować moje drogie dziewczynki do pokazania swoich

W ogóle jaka różnica jest w stanie włosów pomiędzy naturalkami a farbowańcami, mimo, że przy tym foto zostały nieco ujarzmione :P



edit.
Przepraszam za zdublowanie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 201101191158.jpg (22,7 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 201101191160.jpg (25,3 KB, 56 załadowań)
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 13:19   #2710
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez ShinePure Pokaż wiadomość
Może ja się podzielę doświadczeniem próby powrotu do naturalnego koloru.
Próbowałam to zrobić sama
Kupiłam "dekoloryzator" na allegro, dałam za niego może 70 złotych. Potraktowałam nim moje czarne włosy. Po kilku nałożeniach moje włosy zrobiły się różnokolorowe (rude, białe, blond - te przeważały). To była katastrofa, włosy zrobiły się sianowate. Potem potraktowałam te różnokolorowe włosy farbą koloru zbliżonego do moich naturalnych. Całkiem dobrze wyszło, ale później farba (piszę o ciemnym blondzie) zaczęła schodzić i włosy miałam rude, marchewkowe wręcz...
Musiałam ściąć włosy na bardzo krótko i poczekać, aż odżyją.
Możesz się podzielić z nami doświadczeniami co do powrotu do naturalek poprzez zapuszczanie ich
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 14:17   #2711
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
I tak dla odświeżenia zdjęcia mojego odrostu, co by was zmobilizować moje drogie dziewczynki do pokazania swoich

W ogóle jaka różnica jest w stanie włosów pomiędzy naturalkami a farbowańcami, mimo, że przy tym foto zostały nieco ujarzmione :P



edit.
Przepraszam za zdublowanie
Woow ja tam prawie zadnego odrostu nie widze Ja swoje wkleje jutro,bo dzis caly dzien z tym kokosem siedze.Nie wiem,czy to jest konkretna firma-pisze tylko Perflecty Pure no i cocount oil Mam nadzieje,ze bede zadowolona z efektu
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-20, 14:36   #2712
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez ShinePure Pokaż wiadomość
Zaskakująco szybko mi rosły Później nagle "zahamowały", być może mi się wydawało, ponieważ od pewnego momentu zaczęły się falować.
Przez pewien okres czasu wyglądałam mało atrakcyjnie, jak to się mówi teraz, jak szogun Różnej wielkości na różnych częściach głowy.
Po czasie odzyskały swój dawny blask, stały się silniejsze. Na pewno przyczyniło się do tego stosowanie masek, odżywek w celu rekompensaty wcześniejszych ich cierpień
Włosy odrosły do ramion i stwierdziłam, że... mój naturalny kolor zwyczajnie mi się nie podoba. Przefarbowałam je po raz kolejny i jestem zadowolona. Bardziej o nie dbam, niżeli przy pierwszych farbowaniach przed dekoloryzacją, no i myślę, że w aktualnym kolorze jest mi o wiele lepiej. Potwierdzają to również znajomi.
To w takim razie musimy Cię wygonić ;-) My nie farbujemy włosów, wracamy do naturalek poprzez zapuszczanie ich a wszelkie farby, rozjaśniacze to dla nas największe zło ;-) A najpiękniejszym kolorem dla nas jest nasz kolor naturalny i do tego dążymy.

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Woow ja tam prawie zadnego odrostu nie widze Ja swoje wkleje jutro,bo dzis caly dzien z tym kokosem siedze.Nie wiem,czy to jest konkretna firma-pisze tylko Perflecty Pure no i cocount oil Mam nadzieje,ze bede zadowolona z efektu
Eeeej nooo
To może podpowiem, przy pierwszym załamaniu od góry naturalki przechodzą w farbowańce (to załamanie stąd, że włosy były w kitce)

Ja właśnie sobie dałam porcyjkę oleju z pestek winogron na włosy, zamierzam jutro zmyć, ciekawa jestem efektów
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 14:59   #2713
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość

Eeeej nooo
To może podpowiem, przy pierwszym załamaniu od góry naturalki przechodzą w farbowańce (to załamanie stąd, że włosy były w kitce)

Ja właśnie sobie dałam porcyjkę oleju z pestek winogron na włosy, zamierzam jutro zmyć, ciekawa jestem efektów
Naprawde nie widze róznicy miedzy Twoimi naturelkami a farbowancami Jedynie na dole masz jasniejsze...Jak zobaczysz moje odrosty jutro to padniesz
Przed chwila mi dzwonili z pracy,ze musze przyjsc na 19 a ja zakokosowana-nie ma bata bede z czepkiem pracowac-nie zmyje kokosu
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 16:04   #2714
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Naprawde nie widze róznicy miedzy Twoimi naturelkami a farbowancami Jedynie na dole masz jasniejsze...Jak zobaczysz moje odrosty jutro to padniesz
Przed chwila mi dzwonili z pracy,ze musze przyjsc na 19 a ja zakokosowana-nie ma bata bede z czepkiem pracowac-nie zmyje kokosu
To czekam niecierpliwie

haha, a można wiedzieć jako kto pracujesz? tzn. np w biurze czy masz kontakt z klientami non stop?
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 18:25   #2715
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

JUSTEVI Nie znam się na płukankach z pokrzywy, ale ona jest zielona, żeby potem nie było że włosy nabiorą zielonkowatego kolorku...

Zamierzam zrobić miesięczną kurację pokrzywową tzn. kupię i będę sobie parzyć do picia

XYOLAX wygląda jakbyś miała pasemka. Odrostu bardzo nie widać, ale widać te piękny połysk na włoskach
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 18:59   #2716
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
JUSTEVI Nie znam się na płukankach z pokrzywy, ale ona jest zielona, żeby potem nie było że włosy nabiorą zielonkowatego kolorku...

Zamierzam zrobić miesięczną kurację pokrzywową tzn. kupię i będę sobie parzyć do picia

XYOLAX wygląda jakbyś miała pasemka. Odrostu bardzo nie widać, ale widać te piękny połysk na włoskach
Dziękuję Może ja tylko dostrzegam gdzie się kończą naturalki a zaczynają farbowańce, bo widzę jak te włosy wyglądają w świetle dziennym, gdzie tym bardziej po kondycji włosów widać różnicę. Szkoda, że całe włosy nie są takie wygładzone, ale postanowiłam sobie, że przez miesiąc spróbuję intensywnego nawilżania olejami i zobaczymy co z tego będzie

Po miesiącu ciężko o efekty :P
Ja właśnie odstawiam pokrzywę i wszelkie suplementy...


justevi, a Ty wejdź na wątek Pijaczek Pokrzywy, tam kilka dziewczyn pisało o płukankach z pokrzywy, ale nie pamiętam czy wspominały coś o zielonkawym odcieniu

Pamiętacie dziewczyny co was tak o kliki męczyłam w baner?
To muszę się pochwalić, że dostałam dzisiaj nagrodę z tego konkursu
A dokładniej to żelazko iii jest wypasione Mimo, że dawno z żelazkiem nie miałam do czynienia to to mi się straaaaaaasznie podoba
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:19   #2717
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Dziewczyny nie piszcie tyle jak ja nie mogę tu zaglądać, no :P

xyolax to gratulacje żelazka Ja tam umiem wypatrzeć Twój odrost. Ale rzeczywiście bardzo mało odróżnia się od naturalnych

Mam wrażenie, że moje włosy stanęły w miejscu ostatnio, a ja nie wiem czemu Biorę suplementy, myję ziołowymi szamponami (rzepa, pokrzywa, rozmaryn, skrzyp), nakładam WAXA, mam mgiełkę Radicala od której do tej pory na głowie rosło mi mnóstwo nowych włosiątek, do tego odżywki i maski bez silikonów, nawet olejowanie i pstro. Myślicie, że powinnam chwilowo przestać się "wspomagać"? A może też znowu pić pokrzywę?
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:33   #2718
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

A mnie dziś kolega pochwalił za odrost. Stwierdził że te moje maną dziwny kolor taki "ni to ciemny ni to jasny... hm taki średni blond albo z popielem, a na dodatek te Twoje się tak błyszczą bardzo, biją zdrowiem i naturą, jaka Ty głupia byłaś, po co farbowałaś? Nie ruszaj tego odrostu zapuszczaj je! Z resztą ja to bym w ogóle na Twoim miejscu się obciął prawie na łyso, tak żebyś miała te pare cm odrostu swojego, może nawet szybciej by Ci rosły"
Ucieszyłam się jak by nie było a okazało się że mój cały odrost ma więcej niż 3,5 cm - są miejsca gdzie ma lekko ponad 5 cm. Mierzyliśmy centymetrem bo akurat takie dobre światło mieli w pokoju że mocno odcinał się odrost od farbowańców.

Wiecie co, ja to czasami chętnie bym się obcięła na te 5-7 cm. Ale jak mówiłam mi źle nawet w takich krótkich jakie mam (czyli około 38 cm) nie mierzyłam ponad 2 tyg, a mam wrażenie że właśnie ruszyły teraz strasznie po tej mojej kombinacji przyśpieszaczy porostu.
Teraz końcówki dopiero podetnę po sesji, ale tylko z 1 cm. Bo oprócz na naturalnych, to zależy mi właśnie na długich włosach.
(bo się mi układają świetnie długie, bo wyjdę jeszcze bardziej z cieniowania, bo mi o 100% lepiej itp.)
Dobra lecę spać, siedzę od pół godziny z olejkiem rewit. z Himalaya Herbals i zostawiam go na noc, a rano muszę wstać i umyć głowę a potem jadę z mym lubym do babć z okazji ich święta
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-20, 21:33   #2719
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez Chardon Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie piszcie tyle jak ja nie mogę tu zaglądać, no :P

xyolax to gratulacje żelazka Ja tam umiem wypatrzeć Twój odrost. Ale rzeczywiście bardzo mało odróżnia się od naturalnych

Mam wrażenie, że moje włosy stanęły w miejscu ostatnio, a ja nie wiem czemu Biorę suplementy, myję ziołowymi szamponami (rzepa, pokrzywa, rozmaryn, skrzyp), nakładam WAXA, mam mgiełkę Radicala od której do tej pory na głowie rosło mi mnóstwo nowych włosiątek, do tego odżywki i maski bez silikonów, nawet olejowanie i pstro. Myślicie, że powinnam chwilowo przestać się "wspomagać"? A może też znowu pić pokrzywę?
A dziękuję, to również dzięki Wam mi się udało

Pytanie brzmi czy długo to wszystko stosujesz?
Jeśli tak, zrobiłabym na Twoim miejscu przerwę, żeby włosy i skóra głowy odpoczęła od tego wszystkiego. Możliwe, że te specyfiki nie działają już na włosy, ponieważ się do niego przyzwyczaiły, tak samo z suplementami np. nie powinno się ich zażywać cały czas, żeby organizmu do tego nie przyzwyczajać.
Jeśli dopiero zaczynasz, może powinnaś jeszcze spróbować czegoś innego co przypasuje Twoim włosom i skórze głowy, wiesz na każdego działa co innego



I tak jak myślałam, coś mnie bierze, cokolwiek zjem to mi niedobrze, dreszcze mam, głowa mnie boli i do tego doszło jeszcze 38'.
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-21, 10:29   #2720
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
To czekam niecierpliwie

haha, a można wiedzieć jako kto pracujesz? tzn. np w biurze czy masz kontakt z klientami non stop?
Pracuje w chlodni wsród wielu ludzi-mialam ciepla czapeczke i nikt nic nie wiedzial choc troche zdziwieni byli,ze zawsze bez a tu nagle
Zdj. wkleje dzis-musze jeszcze jakies zrobic A Tobie radzilabym sie udac do lekarza
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 10:54   #2721
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

O taak! Komplementy innych na temat naszych włosów (naturalnych) chyba najbardziej motywują do zapuszczania odrostu
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 11:18   #2722
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Wszyscy znajomi (nawet ci starsi znajomi) mówia,ze mam zostac w tym jasnym blondzie...Juz sie zalamuje normalnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wloski.jpg (32,6 KB, 96 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg odrosty.jpg (40,5 KB, 105 załadowań)
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 11:49   #2723
jo4nna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 37
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Odrosty są prześliczne, takie gładkie i lśniące, a spójrz na resztę włosów- bez porównania. Jeśli tak bardzo przeszkadza Ci odrost i zależy Ci na opinii innych, to może zrób, to co duża część dziewczyn tutaj- pofarbuj włosy na kolor zbliżony do naturalnego. Wątpię, żeby się trzymał długo na tych rozjaśnionych włosach, ale na pewno Ci to bardzo ułatwi sprawę Nie poddawaj się, bo najpiękniejsza jesteś naturalna
jo4nna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 12:01   #2724
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez jo4nna Pokaż wiadomość
Odrosty są prześliczne, takie gładkie i lśniące, a spójrz na resztę włosów- bez porównania. Jeśli tak bardzo przeszkadza Ci odrost i zależy Ci na opinii innych, to może zrób, to co duża część dziewczyn tutaj- pofarbuj włosy na kolor zbliżony do naturalnego. Wątpię, żeby się trzymał długo na tych rozjaśnionych włosach, ale na pewno Ci to bardzo ułatwi sprawę Nie poddawaj się, bo najpiękniejsza jesteś naturalna
Dziekuje Ci Wiesz ja mysle,ze to efekt lampy blyskowej spowodowal az takie blyszczenie,bo normalnie to blyszcza sie cale moje wlosy
Kiedys skusilam sie na zafarbowanie pod kolor odrostu ale farba bardzo szybko sie splukala i kolor byl nieciekay...Chyba jednak postaram sie wytrwac i zapuscic naturalne...Troche sie tez obawiam,ze jak bede miala cale odrosniete to cos mi odbije i znów rozjasnie...No ale to byloby glupota-3 lata zapuszczac,zeby znów zniszczyc wlosy...Musze byc twarda a jak nie to
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 14:10   #2725
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Pracuje w chlodni wsród wielu ludzi-mialam ciepla czapeczke i nikt nic nie wiedzial choc troche zdziwieni byli,ze zawsze bez a tu nagle
Zdj. wkleje dzis-musze jeszcze jakies zrobic A Tobie radzilabym sie udac do lekarza
haha
no i kokos pod wpływem ciepła lepiej działał pewnie
Nie lubię lekarzy a właśnie piję gorące mleko z masłem i miodem

Cytat:
Napisane przez trihomonas Pokaż wiadomość
Wszyscy znajomi (nawet ci starsi znajomi) mówia,ze mam zostac w tym jasnym blondzie...Juz sie zalamuje normalnie
Jaaaakie długaśne
A odrost przepiękny !

Ja też się nie mogłam przekonać, żeby z platynowego blondu wrócić do naturalek, długo się wahałam ale im większy odrost tym bardziej jestem pewna, że to była dobra decyzja!
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 14:52   #2726
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Twój odrost jest naprawdę prześliczny !!! Jeśli mam być szczera to te coś-blond wcale mi się nie podoba...
__________________
Zapuszczam Naturalne Włosy od -> 15.12.2012 r.
Rośnijcie, rośnijcie włoski:
60 cm <-- 59 <-- 58 <-- 57 <-- 56 <-- 55,5 cm





Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 15:19   #2727
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

trihomonas zgadzam się z Exquise, mi też te rozjaśnione blond się całkowicie nie podoba. Więc nie miałabym żalu co do zapuszczania naturalnych czy nawet ścięcia farbowańców. Ale decyzja należy do Cibie, oczywiście zachecam do naturalnych Ja za moje kłaczki ostro sie wziałam o to co postanowiłam:
-codziennie kubek pokrzywy i skrzypu do wypicia
-na noc wcieram w skalp wode brzozową (gdy następnego dnia rano nie musze umyć włosów)
-na noc nakładam olej z pestek winogron (gdy rano musze umyć włosy)
-co 3-4 dni nakładam Waksa na 30 minut.
-po myciu płukam włosy w płukance ze skrzypu i pokrzywy
-stosuje mgiełke Radicala
-łykam tabletki Radical
To są nowe postanowienia, reszty standardowych czynności typu szampon odżywka nie pisze. Mam nadzieje, że to pogoni troche kłaczki.
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 15:33   #2728
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez justevi Pokaż wiadomość
trihomonas zgadzam się z Exquise, mi też te rozjaśnione blond się całkowicie nie podoba. Więc nie miałabym żalu co do zapuszczania naturalnych czy nawet ścięcia farbowańców. Ale decyzja należy do Cibie, oczywiście zachecam do naturalnych Ja za moje kłaczki ostro sie wziałam o to co postanowiłam:
-codziennie kubek pokrzywy i skrzypu do wypicia
-na noc wcieram w skalp wode brzozową (gdy następnego dnia rano nie musze umyć włosów)
-na noc nakładam olej z pestek winogron (gdy rano musze umyć włosy)
-co 3-4 dni nakładam Waksa na 30 minut.
-po myciu płukam włosy w płukance ze skrzypu i pokrzywy
-stosuje mgiełke Radicala
-łykam tabletki Radical
To są nowe postanowienia, reszty standardowych czynności typu szampon odżywka nie pisze. Mam nadzieje, że to pogoni troche kłaczki.
Tabletki Radicala zawierają w swoim składzie wyciąg z ziela skrzypu oraz liści pokrzywy. Nie powinnaś łączyć ich z piciem ziółek. Jeśli zamierzasz pić skrzyp i pokrzywę, odstaw tabletki. Albo tabletki albo ziółka, bo może Ci to przynieść efekty zupełnie przeciwne do oczekiwanych.

I uważaj przy mgiełce Radicala jeśli stosujesz ją na włosy, ponieważ ma ona na początku składu Alcohol denat, który może wysuszać

I tych płukanek też nie radziłabym robić co mycie, bo włosy mogą się do nich przyzwyczaić. Tymbardziej na dłuższą metę może ona wysuszyć włosy
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 16:40   #2729
justevi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 186
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

oooo dzieki za pomoc w takim wypadku odstawie picie ziołek na jakis czas a dokoncze tabletki. A taka intensywna pielęgnacje robie tylko raz na jakiś czas a potem przerwe, właśnie aby włosy sie nie przyzwyczaiły. hmm zrobie tak że będe płukac włosy co któreś mycie. a co wysuszenia, to nie powinno tak być bo stosuje mgiełke i wode na włosy blisko głowy, nasady gdzie mi się przetłuszczają dosyć ostatnimi czasy. Reszta włosów nie ma do czynienia z tymi specyfikami Zobacze jak zareagują i dalej bede modyfikować
__________________
Wymiana ciuszków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=489961

Wymiana kosmetyków: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=542170


22 września 2010 koniec z papierochami

justevi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-21, 16:43   #2730
trihomonas
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Utrecht
Wiadomości: 1 544
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosków. część 2 :)

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
haha
no i kokos pod wpływem ciepła lepiej działał pewnie
Nie lubię lekarzy a właśnie piję gorące mleko z masłem i miodem



Jaaaakie długaśne
A odrost przepiękny !

Ja też się nie mogłam przekonać, żeby z platynowego blondu wrócić do naturalek, długo się wahałam ale im większy odrost tym bardziej jestem pewna, że to była dobra decyzja!
Dziekuje co do lekarzy to kto ich lubi...Ja od jakiegos czasu mam problem z gardlem i nie potrafie sie wyleczyc ale moze mi sie uda namówic lekarza na wymaz...Co do dlugosci moich wlosów to marza mi sie dluzsze o 10 cm

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
Twój odrost jest naprawdę prześliczny !!! Jeśli mam być szczera to te coś-blond wcale mi się nie podoba...
Dzieki Mi jednak bardziej te jasne sie podobaja ale postanowilam wytrwac

Cytat:
Napisane przez justevi Pokaż wiadomość
trihomonas zgadzam się z Exquise, mi też te rozjaśnione blond się całkowicie nie podoba. Więc nie miałabym żalu co do zapuszczania naturalnych czy nawet ścięcia farbowańców. Ale decyzja należy do Cibie, oczywiście zachecam do naturalnych .
Oj nie dalabym rady zyc z krótkimi wlosamiPopadlabym w depresje
trihomonas jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:23.