hula - hop 4 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-18, 19:10   #31
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: hula - hop 4

Dziękuję dziewczyny za odpowiedzi! Trochę mi Madeira ulżyło, skoro mówisz, że to normalne to zaciskam zęby i przetrzymam.

Jestem już na dzisiaj po hulaniu, wytrzymałam 20 minut tym razem twardo wersją ciężką, jutro pewnie będę miała całe boki fioletowe...

Mam jeszcze jedno pytanie: umiecie kręcić tym cholerstwem prosto? Dziś spojrzałam na siebie w lustrze i hh lata wokół mnie jak pijane. Nawet gdy bardzo przyspieszam, jedna strona jest zawsze niżej niż druga. Obojętnie czy kręcę w prawo, czy w lewo, kiwa nim jak przy ciężkim sztormie. ?
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 19:10   #32
melt_my_heart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: myśli niespokojne
Wiadomości: 50
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Wiem, że zawsze nie mam co z rękami zrobić :P.
ja czasami biorę do rąk ciężarki i trzymam ręce wyprostowane albo do góry, albo w bok albo do przodu. Jak juz nie mam siły to uginam ręce albo odkładam

dziś 40 minut
melt_my_heart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 19:35   #33
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez melt_my_heart Pokaż wiadomość
ja czasami biorę do rąk ciężarki i trzymam ręce wyprostowane albo do góry, albo w bok albo do przodu. Jak juz nie mam siły to uginam ręce albo odkładam

dziś 40 minut
Dobry pomysł . Muszę spróbować. Nie mam ciężarków, ale jakaś butelkowana woda się w domu znajdzie .
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 19:50   #34
melt_my_heart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: myśli niespokojne
Wiadomości: 50
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Dobry pomysł . Muszę spróbować. Nie mam ciężarków, ale jakaś butelkowana woda się w domu znajdzie .
Wystarcza dwie 0,5 litrowe butelki z wodą ja mam ciężarki malutkie pół kilogramowe i to w zupełności wystarcza. Po dłuższym czasie trzymania "robią się cięższe"
melt_my_heart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 21:27   #35
Bayoo
Raczkowanie
 
Avatar Bayoo
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 243
Dot.: hula - hop 4

Coś ostatnio nie mogę znaleźć na to czasu =/ Tak samo na leg magic =/
A rano wstać i biegać ? Boże, co za ból... xd
W każdym razie w końcu trzeba wziąć sie za to hula hop raz a porządnie
Nawiasem, jak długo nie kręciłam to mogę zacząć odrazu od dłuższych sesji czy początkowo znowu ostrożnie ? Wczoraj kręciłam jakieś 10 minut i dzisiaj biodra, brzuszek, wszystko ekstra bez siniaków.
__________________
Rodowód NIE JEST gwarancją
Bayoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 21:31   #36
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: hula - hop 4

kurde zastrzelcie mnie bo ostatnio krecilam 2 sierpnia a nie dosc ze nie krece to nie jem wcale jakos dietkowo
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 21:32   #37
Bonata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 37
Dot.: hula - hop 4

Mi po długich kilka dniach bojów z hula-hop udalo się nauczyc kręcic!
Do tej pory jakoś nie miałam ochoty i motywacji- wiadomo jak się czegoś nie potrafi to sie nie chce

Ale wczoraj doznalam nagłego olśnienia i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki naucyzłam się kręcic i w prawo i w lewo

Na początek kręcę po 10 minut dłużej nie jestem w stanie nie panuje jeszcze nad tym na tyle:P

Ale jestem dobrej wiary i mam nadzieję, że dojdę do mistrzostwa, jak niektóre dziewczyny tutaj, które kręcą po godzine

Pozdrawiam
Bonata jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 08:04   #38
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Tapioka Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanie: umiecie kręcić tym cholerstwem prosto? Dziś spojrzałam na siebie w lustrze i hh lata wokół mnie jak pijane. Nawet gdy bardzo przyspieszam, jedna strona jest zawsze niżej niż druga. Obojętnie czy kręcę w prawo, czy w lewo, kiwa nim jak przy ciężkim sztormie. ?
A tu już nie wiem, może to zależy od materiału z którego hh jest zrobiony Bo wiesz, ja też mam tak, że jak kręcę to to nie jest idealny okrąg jak z plastiku, tylko robi się taki trochę owal No i wtedy wiadomo.. gibie się na boki

PS: Ale stoisz prosto, prawda? Bo wiem, że jak np pochyli się ciało do tyłu to automatycznie hh lata z przodu wyżej, jak pochylisz się do przodu, to odwrotnie.
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 09:20   #39
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: hula - hop 4

Madeira, wydaje mi się, że stoję prosto. Koło mam wielkie, a miejsca mało - raz tylko odważyłam się na zdjęcie lustra i obejrzenie się, normalnie nie mam takiej możliwości. Całkiem możliwe, że się garbię, albo pochylam do przodu, bo mam niestety takie tendencje.

Mam mniej siniaków! 5 małych i jeden większy na biodrze zlały się po wczorajszym w jeden wieeelki krwiak. Ale nic. Jak nie my ich, to oni nas
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 09:50   #40
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez m a d e i r a Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że są różne sposoby kręcenia. Ot każdy sie rusza tak żeby nie spadło Ja czasem kręcę stojąc w lekkim rozkroku i tylko jakby to powiedzieć, rzucam biodrami na boki Innym razem stoję znów w rozkroku, z tym że jedna noga trochę z przodu i ruszam biodrami tył-przód. Albo stoję ze złączonymi nogami, tylko wtedy jest trochę ciężko bo trzeba pracować nie tyle biodrami co brzuchem.
Sprawdź sobie na youtubie, jest pełno filmików tutoriali

----------------
Oczywiście, że tak!
Ja może nie będę po kilka godz kręcić, ale fajnie by było nauczyć się takich sztuczek jak ta dziewczyna: http://www.youtube.com/watch?v=7V0qhWdNjy0
No włąsnie ostatnio też porpóbowałam różnych technik. Najlepiej mi idzie tak jakby na jedną nogę, ale boję się, ze wteyd nierównomiernie mi się mogą jakoś mięśnie rozwinąc, bo na drugą już tak nie potrafie.

New record: Udało mi się kręcić 7 min i 6 s Ja w rękach trzymam stoper, ale moze w koncu przejde do tel, aby jeszcze smsy pisać. póki co za bardzo skupiam się na kręceniu. jeszcze widzę swoje odbicie w szybie w meblach i mózg nie rozumuje, bo musze kręcić np. w prawo, a oczy widzą w szybie, ze kręci się w lewo. Dlatego staram się nie patrzeć.
I że ja tez nie wpadłam na tutoriale

co do laski. Kiedyś widziałm w tv i też tą dziewczynkę w mam talent, one były niezłe. ta tutaj na fimiku świetnie się bawi do muzyki. Jestem ciekawa czy to ciałko, a zwłasczza pupa i brzuch, am tylko od kręcenia. Pewnie jeżeli nawet, to kręci kilka godzin dziennie...
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 10:09   #41
marcowa5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 125
Dot.: hula - hop 4

ja wczoraj znowu 30 minut..

ja planuję zakup twistera.. i właśnie się zastanawiam czy twister czy hh anionowe ?? bo narazie kręce takim za 7 zł
__________________
Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega.

— Stephen King
"Lśnienie"
marcowa5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 10:30   #42
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez marcowa5 Pokaż wiadomość
ja wczoraj znowu 30 minut..

ja planuję zakup twistera.. i właśnie się zastanawiam czy twister czy hh anionowe ?? bo narazie kręce takim za 7 zł
Pewnie to pytanie gdzieś już było, ale jakie to anionowe?
Jeśli z wypustkami, to ja mam z wypustkami, aaauaaa, nie polecam
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 10:45   #43
iguni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 70
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez melt_my_heart Pokaż wiadomość
Mialam 3 dni przerwy w kręceniu
Ja też.. ale dziś już nadrobiłam, pokręciłam 22 minuty ;p Ale coraz mniej mi się chcę ;[
__________________
09.09.2005r.
iguni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 10:58   #44
paulina.t11
Zadomowienie
 
Avatar paulina.t11
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 956
Dot.: hula - hop 4

Ostatnio ciągle przy chodzeniu strzelają mi stawy biodrowe. Nie wiem co się dzieje. Zrobię sobie z tydzień przerwy i przerzucę się na coś innego...
__________________
25.11.08r - 8.06.2010 - APARAT góra i dół

wątek wymiankowy
paulina.t11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 12:21   #45
marcowa5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 125
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Tapioka Pokaż wiadomość
Pewnie to pytanie gdzieś już było, ale jakie to anionowe?
Jeśli z wypustkami, to ja mam z wypustkami, aaauaaa, nie polecam
ooo z wypustkami mi chodziło.. ale dajesz rade na tym?? bo podobno od tego się lepiej chudnie to nieprawda??
__________________
Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega.

— Stephen King
"Lśnienie"
marcowa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 12:32   #46
Tapioka
Raczkowanie
 
Avatar Tapioka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 213
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez marcowa5 Pokaż wiadomość
ooo z wypustkami mi chodziło.. ale dajesz rade na tym?? bo podobno od tego się lepiej chudnie to nieprawda??
Mam to swoje z wypustkami dopiero od soboty, więc trudno mi ocenić jak się chudnie. Wrzuciłam link do zdjęcia na poprzedniej stronie, mam dokładnie takie, więc możesz obejrzeć wypustki - jest ich w sumie 16, całe koło jest bardzo grube i obłożone warstwą dość miękkiej pianki, ale wypustki i tak się czuje i to mocno!

Moje wrażenia są takie: mam okropne siniaki od wypustek. Codziennie większe, zwłaszcza na kościach miednicy. Z drugiej strony jest też efekt przyjemnego masażu - dziś już kręciłam 20 minut i cały brzuch, i boczki mam gorące i takie jakby zdrętwiałe - przy normalnym kole tego nie miałam.

Moje koło ma za to inny bajer. Jest rozkładane. To jest dopiero świetna sprawa! Wyjeżdżam dziś wieczorem na weekend, pokręciłam rano, a potem koło spakowałam do walizki i jedzie ze mną
Tapioka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 12:36   #47
marcowa5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 125
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez Tapioka Pokaż wiadomość
Mam to swoje z wypustkami dopiero od soboty, więc trudno mi ocenić jak się chudnie. Wrzuciłam link do zdjęcia na poprzedniej stronie, mam dokładnie takie, więc możesz obejrzeć wypustki - jest ich w sumie 16, całe koło jest bardzo grube i obłożone warstwą dość miękkiej pianki, ale wypustki i tak się czuje i to mocno!

Moje wrażenia są takie: mam okropne siniaki od wypustek. Codziennie większe, zwłaszcza na kościach miednicy. Z drugiej strony jest też efekt przyjemnego masażu - dziś już kręciłam 20 minut i cały brzuch, i boczki mam gorące i takie jakby zdrętwiałe - przy normalnym kole tego nie miałam.

Moje koło ma za to inny bajer. Jest rozkładane. To jest dopiero świetna sprawa! Wyjeżdżam dziś wieczorem na weekend, pokręciłam rano, a potem koło spakowałam do walizki i jedzie ze mną
hmm to się zastanowie właśnie też poluje na takie rozkładane zobaczymy muszę jeszcze trochę poczekać bo mam na głowie inne wydatki..

Miłego weekendu!
__________________
Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega.

— Stephen King
"Lśnienie"
marcowa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 13:53   #48
nowik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 2
Dot.: hula - hop 4

Dziewczyny, czy to hula naprawdę działa? ile trzeba ćwiczyć w tyg żeby były jakieś efekty?
nowik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 14:36   #49
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez nowik Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to hula naprawdę działa? ile trzeba ćwiczyć w tyg żeby były jakieś efekty?
czy naprawdę przez pełne 3 wątki nikt już o to nie pytał? przejrzyj sobie poprzednie wątki i na pewno znajdziesz odpowiedź.

a w ogóle to jak myślisz? Gdyby nie działało to czy ktokolwiek by kręcił ?!
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 18:18   #50
Rei_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 15
Dot.: hula - hop 4

i ja też kręcę z Wami po pierwszym razie też miałam siniaki, zrobiłam kilku dniową przerwę i zaczeły schodzić.
Teraz uczę się kręcić w drugą stronę tzn w lewo bo w prawo idzie mi idealnie a chyba jakaś równowaga musi być:P
Rei_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 19:05   #51
melt_my_heart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: myśli niespokojne
Wiadomości: 50
Dot.: hula - hop 4

Na dzis 45 minut

Kręcę tylko w prawo. Nigdy nawet nie myślałam o tym, żeby kręcić w drugą stronę Cas to zmienic
Tak więc w najbliższym czasie popróbuje w lewo
melt_my_heart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 20:10   #52
nona777
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 65
Dot.: hula - hop 4

Skonsultowałam się z fizjoterapeutką znajomą a propo tego, czemu nie udaje mi się kręcić, a jej tak. Dowiedziałam się, że mam biodra sztywne na amen a zwłaszcza usztywniony przód i najpierw muszę się nauczyć kręcić biodrami w ogóle Ale przecież widziałam, że na filmikach niektóre kręcą nie tyłkiem naokoło, tylko na boki... No i co teraz ?

Wkurza mnie w ogóle, że jak się pytam : "Ale jak mam kręcić ?!" to wszyscy mówią,że "Aaaa...to się nie da opisać, to kręcić i się wczuwasz". W co mam się wczuć, jak to zaraz spada ? Ja pytam konkretnie - kręcić kółka tyłkiem i całymi biodrami czy kręcić biodrami na boki ?
nona777 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 21:18   #53
Bonata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 37
Dot.: hula - hop 4

Ja się tak jakby bujam na boki.
Przenoszę ciężar ciała z jednej nogi na drugą i popycham kółko biodrem.
Jak kręcę w lewo to prawym, a jak w prawo to lewym
Uda Ci się kręcic, jak tylko załapiesz, w którym momencie powinnaś odepchnąc kółko biodrem

Ja 3 dni temu też jeszcze nie umiałam kręcic, a teraz śmiegam, aż miło
Bonata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 22:12   #54
marcowa5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 125
Dot.: hula - hop 4

ja kręciłam dziś w lewo a jutro w prawo.. zmieniamkierunki kręcenia..

kręce w taki sposób jak Bonata

codziennie 30 minut + 'gratisy' (czyt. jak mi się chce to robię jeszcze cos innego)
__________________
Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega.

— Stephen King
"Lśnienie"
marcowa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 07:34   #55
melt_my_heart
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: myśli niespokojne
Wiadomości: 50
Dot.: hula - hop 4

Ja kręce różnie, jak mi wygodnie. Wydaje mi sie, że nie chodzi tu o konkretną technikę tylko o złapanie "rytmu".

Najczęściej kręce w ten sposób, że jedna noga- konkretnie lewa- jest lekko wysunięta do przodu. Stopa caly czas styka się z podłogą palcami, i co chwile opuszczam piętę. Czyli tak jakby kiwam sobie ta nogą przed sobą a hh sie kręci.
Jak ktoś cos z tego zrozumie co napisalam to to będzie cud
Czasem kręce biodrami, to zależy od tego jak mi wygodnie.
"Kręcenie nogą" opisane wyżej wystepuje u mnie najcześciej. To chyba z lenistwa wynika
__________________
"Pamięć wskrzesza wszystko, prócz zapachów. Nic za to nie wskrzesza przeszłości w takiej pełni jak związany z nia niegdyś zapach."


aparatka
25.08.2010
melt_my_heart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 12:36   #56
iguni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 70
Dot.: hula - hop 4

ja dziś 25 min. przed śniadaniem : )
__________________
09.09.2005r.
iguni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:18   #57
marcowa5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 125
Dot.: hula - hop 4

ja wczoraj 30 minut, rowerek godzinka i bieganie uuuuffff...

a dzisiaj chyba tylko będę biegać wieczorkiem...
__________________
Nie śniło jej się nawet, że życie może nieść tyle bólu, chociaż fizycznie nic człowiekowi nie dolega.

— Stephen King
"Lśnienie"
marcowa5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 16:26   #58
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: hula - hop 4

Właśnie zaraz ide pokręcić, a wczoraj 35min
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 17:03   #59
thelilah
Zadomowienie
 
Avatar thelilah
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 745
Dot.: hula - hop 4

dobrze wiedzieć, ze nie jestem sama
http://www.youtube.com/watch?v=97aZW...eature=related
thelilah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-20, 18:42   #60
m a d e i r a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2 328
Dot.: hula - hop 4

Cytat:
Napisane przez thelilah Pokaż wiadomość
dobrze wiedzieć, ze nie jestem sama
http://www.youtube.com/watch?v=97aZW...eature=related
Myślałam że Shakira jest w tym dobra, w końcu tak się rusza a tu zonk
__________________
...
Otwierał drzwi, przepuszczał ją przodem, a wówczas lekko ocierała się o niego ramieniem i żyła tym do końca dnia.
Albo podawała mu szklankę herbaty i czubkami palców - przypadkowo? - dotykała jego palców, po czym rozmyślała o tym przez całą noc.

Do następnego spotkania.
..
m a d e i r a jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:40.