Oświadczyny w Pragua :D HELP :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-19, 21:32   #1
Bartosz91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1

Oświadczyny w Pragua :D HELP :)


Specjalnie założyłem tutaj konto by prosić Was o radę. Więc tak, zamierzam się oświadczyć w tym pięknym mieście moja Pani wiem, że nie chciałaby oświadczyn w miejscu publicznym. Idea w związku z tym jest taka, by zrobić to w parku z którego rozpościera się widok na całe miasto ... Liczę że pogoda będzie należyta ... Same oświadczyny planuje na kilka dni przed świętami a mój problem jest z RESTAURACJĄ. Nie wiem czy iść do niej przed, czy po zadaniu tego ważnego pytania, raczej kieruje się ku tej drugiej opcji. Niestety za późno zacząłem na to wszystko odkładać pieniądze, a że to musi byc ten wyjazd i to miejsce, szukam restauracji takiej w której nie zbankrutuje . Myślałem o tej http://www.nebozizek.cz/en/gallery. Fajna i przede wszystkim chodzi o ten wspaniały widok. Obawiam się natomiast, że zimą jak taras będzie zamknięty, może nie być tak fajnie. Więc proszę Was o pomoc czy byście coś zmienili w mym planie, no i jakie RESTAURACJE byście polecili, jeśli takie znacie

Dzięki za każdą odpowiedz
Bartosz91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 12:07   #2
mojchlopakniechce
Zadomowienie
 
Avatar mojchlopakniechce
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 1 044
Dot.: Oświadczyny w Pragua :D HELP :)

Cytat:
Napisane przez Bartosz91 Pokaż wiadomość
Specjalnie założyłem tutaj konto by prosić Was o radę. Więc tak, zamierzam się oświadczyć w tym pięknym mieście moja Pani wiem, że nie chciałaby oświadczyn w miejscu publicznym. Idea w związku z tym jest taka, by zrobić to w parku z którego rozpościera się widok na całe miasto ... Liczę że pogoda będzie należyta ... Same oświadczyny planuje na kilka dni przed świętami a mój problem jest z RESTAURACJĄ. Nie wiem czy iść do niej przed, czy po zadaniu tego ważnego pytania, raczej kieruje się ku tej drugiej opcji. Niestety za późno zacząłem na to wszystko odkładać pieniądze, a że to musi byc ten wyjazd i to miejsce, szukam restauracji takiej w której nie zbankrutuje . Myślałem o tej http://www.nebozizek.cz/en/gallery. Fajna i przede wszystkim chodzi o ten wspaniały widok. Obawiam się natomiast, że zimą jak taras będzie zamknięty, może nie być tak fajnie. Więc proszę Was o pomoc czy byście coś zmienili w mym planie, no i jakie RESTAURACJE byście polecili, jeśli takie znacie

Dzięki za każdą odpowiedz
Myślę,że najlepszym wyjściem było by pojście do restauracji przed.
Następnie podczas oglądania widoku zadać to pytanie.
PS. A masz jakąś konkretną datę ustaloną?
Trzymam kciuki i życzę powodzenia!
__________________
6.05.2010

2016:
mojchlopakniechce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 16:41   #3
201604261006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 18 633
Dot.: Oświadczyny w Pragua :D HELP :)

Z jednej strony fajnie by było pójść przed pytaniem. Ale z drugiej strony jesli nie chodzicie często do restauracji to może jej się wydać podejrzane i sie domysli wszystkiego. Jeśli chodzicie-zabierz ją przed Jesli nie-po oświadczynach zaproś ja na swiętowanie.
A restauracja faktycznie masz świetny widok Ale w zimę może być taras zamknięty.
201604261006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 17:24   #4
pattwie
Raczkowanie
 
Avatar pattwie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 54
Dot.: Oświadczyny w Pragua :D HELP :)

Mysza93

musisz tez wziac po uwage Twoje zestresowanie jezeli podchodzisz do tego na luzie to mozecie pojsc przed, a potem najedzeni wracajac do hotelu w trakcie spaceru
ale jezeli bedziesz sie stresowal to nic z tej kolacji nie bedziesz mial bedziesz spiety, wiec raz ze nic nie zjesz a dwa, ze bedziesz tylko o tym myslal i kolacja nie bedzie w tak fajnej atmosferze w jakiej planujesz i czegos sie moze domyslec
ja proponuje po calym wydarzeniu kolacje jezeli Dziewczyna oczekuje oswiadczyn to w trakcie kolacji bedzie juz oczekiwac, ze moze teraz, moze juz. i potem pomysli, ze byles zestresowany, zrezygnowales i dlateg odwazyles sie dopiero pozniej najpierw spacer i Twoja niespodzianka i potem juz na spokojnie, zrelaksowani, w cudnych nastrojach, uczcicie zareczyny dobrym jedzeniem
pattwie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 18:51   #5
solll
Zakorzenienie
 
Avatar solll
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 12 386
Dot.: Oświadczyny w Pragua :D HELP :)

Zgadzam się, kolacja po zaręczynach
__________________
„Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć”





solll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 19:12   #6
201801191006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 13 252
Dot.: Oświadczyny w Pragua :D HELP :)

jestem za opcją kolacji po zaręczynach
201801191006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-21, 17:45   #7
Firithreiel
Raczkowanie
 
Avatar Firithreiel
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 174
Dot.: Oświadczyny w Pragua :D HELP :)

Ja mogę Ci powiedzieć tyle, że mój TŻ oświadczył mi się przed jedzeniem. I o ile mknęłam na tą kolację z wizją kotletów które zaraz będę pożerać, to potem już nie mogłam się wcale skupić na jedzeniu. Więc może nie będzie miało aż takiego znaczenia gdzie i co będziecie jeść. Jeżeli marzysz o zabraniu ukochanej do eleganckiej restauracji, to niestety na starym mieście w Pradze jest upiornie drogo. Jeśli natomiast chcecie spróbować prawdziwej czeskiej kuchni dla tambylców w rozsądnej cenie polecam "Restaurace u Parlamentu" na ulicy Valentnska (blisko Rynku). Zaznaczam jednak, ze nie jest to super eleganckie miejsce.

Powodzenia!
Firithreiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-24, 16:13   #8
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Oświadczyny w Pragua :D HELP :)

Jestem za kolacją przed zaręczynami - głodna będzie wściekła i narzekająca że musi z Tobą gdzieś iść
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-25, 21:35   #9
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Oświadczyny w Pragua :D HELP :)

hej co do widoku całego miasta to polecam wieżę telewizyja zizkov

jest i hala widokowa czy jak to nazwac i mozna przejsc sie dookoła i obejrzeć miasto, a pare pieter niżej jest restauracja
z kaską roznie (raczej drożej jak 30koron za obiad:P) ale nie wiem dokladnie bo ja tam bylam na grupon czeski;D ale było pyszne jedzenie i całe miasto widac;D
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-05, 20:51   #10
barbarossan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Małopolska/ Łódzkie
Wiadomości: 776
Dot.: Oświadczyny w Pragua :D HELP :)

Zadać pytanie, a później do restauracji ;-) bo może się domyśleć!
Jak mnie Tż zabrał na romantyczny wyjazd w góry byłam przekonana że się oświadczy a tu lipa
__________________
Kontrola - najlepszą formą zaufania
Mam swoje zdanie na dany temat ,nie zawsze musimy mieć takie same

zamykam kolekcję półmaratonów czas na ...
barbarossan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-09, 12:48   #11
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Oświadczyny w Pragua :D HELP :)

Cytat:
Napisane przez barbarossan Pokaż wiadomość
Zadać pytanie, a później do restauracji ;-) bo może się domyśleć!
Jak mnie Tż zabrał na romantyczny wyjazd w góry byłam przekonana że się oświadczy a tu lipa
ja jadąc chciałam zeby była lipa...bo wiedziałam, że to się wydarzy a jednak chciałabym być zaskoczona no żadnym zaskoczeniem nie było jak w trakcie weekendu, po sobotniej romantycznej kolacji i zabraniu mnie na nocne indywidaualne zwiedzanie, nastąpią oswiadczyny
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-17, 13:24   #12
eeverybodylies
Raczkowanie
 
Avatar eeverybodylies
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 242
Dot.: Oświadczyny w Pragua :D HELP :)

Ale roomantyk z Ciebie <3 chcialabym zeby moj facet sie tak wysilil, a tu na razie nic ((

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Kochać to nie patrzeć na siebie, a w tym samym kierunku.

eeverybodylies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-17 14:24:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:04.