Studia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-09, 11:24   #1
agness_19
Przyczajenie
 
Avatar agness_19
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Talking

Studia


Witajecie jestem tegoroczną maturzystką postanowiłam założyć ten wątek, bo może jeszcze komuś z podobną sytuacja się przyda otóż zdaje maturę z biologii i chemii rozszerzonej,ale nie mam pojęcia co dalej robić ze sobą myślałam nieco o medycynie, ale jednak progi punktowe są tak wysokie, że nie wiem czy w ogóle uda mi sie tam dostać :/ dlatego też stad moje pytanie, czy studiujecie badź też studiowałyście na jakimś kierunku biologicznym? jakie studia mają przyszłość (poza technicznymi :P ) może ochrona środowiska (a tak nawiasem mówiąc czy to studnia biologiczne, gdyz do monitora badań klinicznych takie są wymagane,a ta praca baardzo mi się podoba ). Z góry dziękuje za odpowiedzi proszę o wyrozumiałość
agness_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 15:24   #2
Zoochaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 50
Dot.: Studia

hej też jestem tegoroczną maturzystą. Zdaję podstawową chemię a ty rozsz. chemię i biologię więc możliwości masz sporo
Skoro napomknęłaś w wypowiedzi o medycynie... to może DIETETYKA na uniwerku medycznym ? ))
Sama chcę się wybrać na dietetykę, ale na przyrodniczy albo na technologię żywności. - bardziej techniczny.

Hm... może biotechnologia ?
A co Cię interesuje? No nie wiem...lubisz pomagać ludziom czy może widzisz siebie w zawodzie, w laboratorium ? Pozdrawiam
Zoochaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-09, 18:15   #3
viva91
na przekór do celu
 
Avatar viva91
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39 095
Dot.: Studia

Cytat:
Napisane przez agness_19 Pokaż wiadomość
Witajecie jestem tegoroczną maturzystką postanowiłam założyć ten wątek, bo może jeszcze komuś z podobną sytuacja się przyda otóż zdaje maturę z biologii i chemii rozszerzonej,ale nie mam pojęcia co dalej robić ze sobą myślałam nieco o medycynie, ale jednak progi punktowe są tak wysokie, że nie wiem czy w ogóle uda mi sie tam dostać :/ dlatego też stad moje pytanie, czy studiujecie badź też studiowałyście na jakimś kierunku biologicznym? jakie studia mają przyszłość (poza technicznymi :P ) może ochrona środowiska (a tak nawiasem mówiąc czy to studnia biologiczne, gdyz do monitora badań klinicznych takie są wymagane,a ta praca baardzo mi się podoba ). Z góry dziękuje za odpowiedzi proszę o wyrozumiałość
wejdź na strony kilku uczelni, na których jest ochrona środowiska i pooglądaj sobie plany studiów dla tego kierunku, wtedy może Ci się rozjaśni, czy można te studia nazwać biologicznymi
__________________
viva91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-09 19:15:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.