Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-27, 18:33   #4471
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wkrecilam się mega w przetwory aż zabrakło słoików na ogródku zebrałam agrest i robi się dżem agrest - truskawka, następnie wrzucam truskawka-jablko- rabarbar
ja w weekend zbierałam owoce z krzaczków na dżemy i kompoty
Ale nie lubię jeść dżemów chyba, że świeżo robione, jeszcze ciepłe

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Prawda. U mnie jedno z gimnazjów powstało poprzez renowację starej podstawówki, czyli generalnie ok. Część została oddana na jadłodajnię i salę balową - są tam imprezy szkolne ale też np. wesela Może teraz klasy przerobią na klimatyczne pokoje i zrobią hotel
No genialne, sala weselna z hotelem dla gości biznes się kręci
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:34   #4472
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez basia296 Pokaż wiadomość
Zły dzień? Nie wiem po co dalej roztrząsasz ten temat. Powtarzam ktoś pytał, odpowiedziałam. "Nieładnie skomentowałam"? - żyję w wolnym kraju podobno i mam prawo wypowiadać to co myślę. Nie ślęczę na wątku od świtu do nocy jak większość i nie wiem czy ktoś wcześniej wspominał ,czy nie. Wiele razy jest tak, że pytanie o jakieś kody pada kilkanaście razy i nikt nie wykręca afery, że po raz 1568 pada odpowiedź.
Decyzję o pozostaniu ,bądź opuszczeniu wątku podejmę sama jeśli pozwolisz.
Ty masz prawo wypowiadać to co myślisz. My mamy prawo odpowiadać to co myślimy. Wolny kraj
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:37   #4473
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Chyba tak Wydaje mi się, że dzieciaki które właśnie skończyły VI klasę będą ostatnim rocznikiem starego systemu, natomiast ci którzy skończyli V pójdą jako pierwsi do 4letniego LO.
Ciekawe jak wyjdzie "w praniu"
Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi, co się stanie z tymi ładnymi, nowoczesnymi budynkami gimnazjów? Będą niszczeć i straszyć jako pustostany ? w każdej wiosce przecież jest nowe gimnazjum
Część będzie podstawówką, część liceum. Podstawówki zaplanowane na 6 klas nie pomieszczą takiej ilości dzieci, więc pewnie będzie więcej rejonów.
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
obiecuję się poprawić
Wpadam co jakiś czas, ale jak już nadrobie to zapominam co miałam pisać
Rozumiem. Grunt, że jesteś
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wkrecilam się mega w przetwory aż zabrakło słoików na ogródku zebrałam agrest i robi się dżem agrest - truskawka, następnie wrzucam truskawka-jablko- rabarbar
Ale mi smaka narobiłaś
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:38   #4474
kjd3
only smart shopping
 
Avatar kjd3
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wkrecilam się mega w przetwory aż zabrakło słoików na ogródku zebrałam agrest i robi się dżem agrest - truskawka, następnie wrzucam truskawka-jablko- rabarbar
Wpadnij, poratuję .
__________________

kjd3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:38   #4475
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Dziękuję za wszystkie gratulacje i miłe słowa jesteście kochane dostałam maila z rzodkiewą, ale nie kusi, czekam na boxa, jakiś prezent muszę sobie sprawić
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:41   #4476
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Jeszcze raz przeczytaj, bo nie zrozumiałaś. Nie mam zastrzeżeń, że podałaś jakąś informację, ale ton w jakim się wypowiedziałaś. Na forum są zasady i należy ich przestrzegać, ewentualną konsekwencją braku ich przestrzegania będzie sytuacja w której już nie sama decydujesz o opuszczeniu wątku a robią to moderatorzy.
A z tą wolnością jednostki to jest tak, że kończy się tam gdzie zaczyna wolność kolejnej - więc powtórzę: być niemiłą / obrażać uczestniczek wątku nie masz prawa. Miejsca, w których wg mnie zahaczyłaś o linię obrażania zaznaczyłam wyraźnie.
Zgadzam się z Tobą

---------- Dopisano o 18:41 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wszystkie gratulacje i miłe słowa jesteście kochane dostałam maila z rzodkiewą, ale nie kusi, czekam na boxa, jakiś prezent muszę sobie sprawić
Prezent musi być!
Halo, czy Sephora nas słyszy? Prosimy o boxa!
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:45   #4477
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Mam tą książkę Dzięki za rady, wypróbuję A zamieniałaś drożdże zwykłe na suche?
no widzisz drożdże dawałam normalne
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 18:46   #4478
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Ciekawe jak wyjdzie "w praniu"

Część będzie podstawówką, część liceum. Podstawówki zaplanowane na 6 klas nie pomieszczą takiej ilości dzieci, więc pewnie będzie więcej rejonów.

Rozumiem. Grunt, że jesteś

Ale mi smaka narobiłaś
No nie zrobią liceów w 4 wioskach w gminie jest u nas 1 i generalnie nie wiem jakim prawem to jeszcze istnieje są konkretne przekręty, ale to sprawa na osobny wątek w każdym razie wszyscy uciekają do miasta, mamy z dwoma fajne połączenie autobusowe i jest większy wybór, jakiekolwiek formy rozrywki/zajęć dodatkowych i przede wszystkim poziom. Niestety jeśli ktoś jest uzdolniony i pójdzie do słabej szkoły, to reszta ściągnie go za sobą w dół i nie nauczy się tyle ile by mógł z kolei słabsi mogą wybrać sobie jakieś zawodówki czy coś innego co ich interesuje, zamiast męczyć się w LO i nie mieć zawodu z mojej strony wielkie NIE dla wiejskich liceów
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:56   #4479
BigMama
Zakorzenienie
 
Avatar BigMama
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: .................... tych miasteczek nie ma już ............................
Wiadomości: 9 516
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
(...)

Dziewczyny, czy ktoś coś kojarzy z reformy edukacji? Czy moje dziecko, które teraz skończyło kl III będzie się uczyć w gimnazjum, czy już w nowej podstawówce?
"Wiadomo też już od rana, że PiS stanowczo chce powrotu do szkoły w systemie 8+4. Reforma zacznie się w roku 2017. Wtedy dzieci z obecnej klasy piątej nie pójdą po klasie szóstej do pierwszej klasy gimnazjum. Zaczną naukę w siódmej klasie szkoły podstawowej." zródło cytatu

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi, co się stanie z tymi ładnymi, nowoczesnymi budynkami gimnazjów? Będą niszczeć i straszyć jako pustostany ? w każdej wiosce przecież jest nowe gimnazjum
wierz mi - nie w każdej wiosce, a nawet nie w każdej gminie
w mojej wsi jedyne, co zostało zbudowane , to orlik i hala sportowa

myślę, że w większych miejscowościach zmieni się po prostu rejonizacja dla poszczególnych szkół i w tych nowopostawionych gimnazjach będą podstawówki
__________________






BigMama jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 18:58   #4480
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
No nie zrobią liceów w 4 wioskach w gminie jest u nas 1 i generalnie nie wiem jakim prawem to jeszcze istnieje są konkretne przekręty, ale to sprawa na osobny wątek w każdym razie wszyscy uciekają do miasta, mamy z dwoma fajne połączenie autobusowe i jest większy wybór, jakiekolwiek formy rozrywki/zajęć dodatkowych i przede wszystkim poziom. Niestety jeśli ktoś jest uzdolniony i pójdzie do słabej szkoły, to reszta ściągnie go za sobą w dół i nie nauczy się tyle ile by mógł z kolei słabsi mogą wybrać sobie jakieś zawodówki czy coś innego co ich interesuje, zamiast męczyć się w LO i nie mieć zawodu z mojej strony wielkie NIE dla wiejskich liceów


Moim zdaniem, część gimnazjów stanie się podstawówkami. Też uważam, że byle jakie licea nie mają sensu. Znając życie część budynków pewnie wykupią prywatne szkoły.
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 19:04   #4481
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
ja w weekend zbierałam owoce z krzaczków na dżemy i kompoty
Ale nie lubię jeść dżemów chyba, że świeżo robione, jeszcze ciepłe



No genialne, sala weselna z hotelem dla gości biznes się kręci
jakie robiłaś dżemiki?

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kjd3 Pokaż wiadomość
Wpadnij, poratuję .
Dziękuję, ale już za póżno umyłam termomixa jutro będę działać dalej

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Nie ma co się ślinić, tylko szybko robić dżemy truskawy się już kończą podobno chcą już 10zł za kg, a ja płaciłam 10zł za koszyk
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 19:07   #4482
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 19:11   #4483
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
No nie zrobią liceów w 4 wioskach w gminie jest u nas 1 i generalnie nie wiem jakim prawem to jeszcze istnieje są konkretne przekręty, ale to sprawa na osobny wątek w każdym razie wszyscy uciekają do miasta, mamy z dwoma fajne połączenie autobusowe i jest większy wybór, jakiekolwiek formy rozrywki/zajęć dodatkowych i przede wszystkim poziom. Niestety jeśli ktoś jest uzdolniony i pójdzie do słabej szkoły, to reszta ściągnie go za sobą w dół i nie nauczy się tyle ile by mógł z kolei słabsi mogą wybrać sobie jakieś zawodówki czy coś innego co ich interesuje, zamiast męczyć się w LO i nie mieć zawodu z mojej strony wielkie NIE dla wiejskich liceów
Pełna zgoda, już swego czasu bawili się w licea profilowane, na szczęście już nieistniejący twór oświaty.
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 19:13   #4484
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość

Nie ma co się ślinić, tylko szybko robić dżemy truskawy się już kończą podobno chcą już 10zł za kg, a ja płaciłam 10zł za koszyk
U mnie już są po 10zł/kg Ale w ogóle po tej stronie Polski wydaje mi się, że drożej wszystkie owoce i warzywa wychodzą, w lubelskim w sezonie truskawki są po 3zł, piękne czereśnie po 5.
Tutaj czereśnie 6-14zł, przy czym te poniżej dyszki nie wyglądają tak zachęcająco.
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 19:19   #4485
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
U mnie już są po 10zł/kg Ale w ogóle po tej stronie Polski wydaje mi się, że drożej wszystkie owoce i warzywa wychodzą, w lubelskim w sezonie truskawki są po 3zł, piękne czereśnie po 5.
Tutaj czereśnie 6-14zł, przy czym te poniżej dyszki nie wyglądają tak zachęcająco.
Na szczęście u nas niedaleko na giełdę owocowa stąd te fajnej ceny. W piątek kupiłam 3 koszyki za 18zl.
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 19:24   #4486
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Never (uwaga, podaję hasło. Hasło: KUTANGO), jak odbierasz na swojej skórze Gucci edp 2? Pamiętam, że u nas podobnie zachowują się perfumy na skórze. Mocno czuć ten rumianek czy wychodzi raczej drzewnie i słodko? Mam ostatnio fazę na lekkie zapachy, uwielbiam Chance eau tendre i nie wiem, czy nie kliknąć tego
zgłaszam sie .
Ja mam starszą wersje, na mnie jest słodki i dziewczęco . Rumianek tam jest?
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 19:26   #4487
oliwia18
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 005
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
zgłaszam sie .
Ja mam starszą wersje, na mnie jest słodki i dziewczęco . Rumianek tam jest?
I tak już kupiłam
oliwia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 19:27   #4488
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
jakie robiłaś dżemiki?

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------



Dziękuję, ale już za póżno umyłam termomixa jutro będę działać dalej

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Nie ma co się ślinić, tylko szybko robić dżemy truskawy się już kończą podobno chcą już 10zł za kg, a ja płaciłam 10zł za koszyk
U mnie w mieście od piątku nie ma truskawek Nie wiem co ja teraz będę jeść...

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
U mnie już są po 10zł/kg Ale w ogóle po tej stronie Polski wydaje mi się, że drożej wszystkie owoce i warzywa wychodzą, w lubelskim w sezonie truskawki są po 3zł, piękne czereśnie po 5.
Tutaj czereśnie 6-14zł, przy czym te poniżej dyszki nie wyglądają tak zachęcająco.
O matko, ja za takie dorodne czereśnie płaciłam najmniej 14 zł, a tak to ceny sięgały nawet 30 zł
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 19:31   #4489
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
I tak już kupiłam
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-27, 19:35   #4490
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;62311556]Treść usunięta[/QUOTE]
Dziękuję
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 19:36   #4491
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez BigMama Pokaż wiadomość
wierz mi - nie w każdej wiosce, a nawet nie w każdej gminie
w mojej wsi jedyne, co zostało zbudowane , to orlik i hala sportowa

myślę, że w większych miejscowościach zmieni się po prostu rejonizacja dla poszczególnych szkół i w tych nowopostawionych gimnazjach będą podstawówki
Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Moim zdaniem, część gimnazjów stanie się podstawówkami. Też uważam, że byle jakie licea nie mają sensu. Znając życie część budynków pewnie wykupią prywatne szkoły.
U mnie w powiecie w każdej wiosce powstało właśnie sprawdziłam, kilkanaście nowych szkół w większych miastach też nie budowali tyle nowych obiektów, często remontowali jakieś inne kamienice czy coś, bo mają większe pole manweru, to i teraz sobie lepiej poradzą ale u nas w podstawówce teraz są po 2 klasy po 15-20 dzieci, nie otworzą drugiej szkoły nawet 500+ nie pomoże

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
jakie robiłaś dżemiki?
Zajmowałam się w sumie sortowaniem owoców, porzeczek, truskawek, malin (mało mieliśmy, bo mamy młode krzaki i pies zjada połowę malin, gdzie sięga ), agrestu i trochę jabłek było (ze sklepu ). Później będzie druga tura z jabłkami, śliwkami, wiśniami, czereśniami, za niedługo będą też jagody
Mama z babcią robiły miksy smakowe
Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Pełna zgoda, już swego czasu bawili się w licea profilowane, na szczęście już nieistniejący twór oświaty.
Ojaaa, pamiętam to z nazwy brzmiało super, ale plan nauczania był kompletną lipą przynajmniej w tych, do których miałam dostęp (w sumie 1 szkoła + 1 klasa w innej szkole)
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 19:40   #4492
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
U mnie w powiecie w każdej wiosce powstało właśnie sprawdziłam, kilkanaście nowych szkół w większych miastach też nie budowali tyle nowych obiektów, często remontowali jakieś inne kamienice czy coś, bo mają większe pole manweru, to i teraz sobie lepiej poradzą ale u nas w podstawówce teraz są po 2 klasy po 15-20 dzieci, nie otworzą drugiej szkoły nawet 500+ nie pomoże


Zajmowałam się w sumie sortowaniem owoców, porzeczek, truskawek, malin (mało mieliśmy, bo mamy młode krzaki i pies zjada połowę malin, gdzie sięga ), agrestu i trochę jabłek było (ze sklepu ). Później będzie druga tura z jabłkami, śliwkami, wiśniami, czereśniami, za niedługo będą też jagody
Mama z babcią robiły miksy smakowe

Ojaaa, pamiętam to z nazwy brzmiało super, ale plan nauczania był kompletną lipą przynajmniej w tych, do których miałam dostęp (w sumie 1 szkoła + 1 klasa w innej szkole)
Też czekam na maliny, aż będą tańsze i będę działać dalej Zamówiłam naklejki na słoiki, ciekawe kiedy będą juz bym ładnie poopisywala
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 19:43   #4493
sand
Zakorzenienie
 
Avatar sand
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8 087
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Paulincia1234 gratulacje
__________________

sand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 19:48   #4494
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
U mnie w mieście od piątku nie ma truskawek Nie wiem co ja teraz będę jeść...

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------



O matko, ja za takie dorodne czereśnie płaciłam najmniej 14 zł, a tak to ceny sięgały nawet 30 zł
Ale teraz? Za tydzień powinny być tanie czereśnie. Ze 2 tygodnie temu i u mnie były po 30zł, a importowane są przecież normalnie poza sezonem po 40zł/kg Ale jeśli w szczycie sezonu będziesz miała takie ceny że min. 14 to słabo
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 19:53   #4495
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez sand Pokaż wiadomość
Paulincia1234 gratulacje
Dziękuję
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 20:08   #4496
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny wkrecilam się mega w przetwory aż zabrakło słoików na ogródku zebrałam agrest i robi się dżem agrest - truskawka, następnie wrzucam truskawka-jablko- rabarbar
Pzyjdę ze swoimi słoikami
Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
truskawy się już kończą podobno chcą już 10zł za kg, a ja płaciłam 10zł za koszyk
U mnie były dziś po 7,5 za kg, ale takie rozpadające się

Poklikałam w Zarze
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 20:10   #4497
201805141508
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Paulincia1234 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Z tej okazji Syforka powinna Ci skomponować jakiś wypasiony

Nam też, tak przy okazji
201805141508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 20:16   #4498
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Pzyjdę ze swoimi słoikami

U mnie były dziś po 7,5 za kg, ale takie rozpadające się

Poklikałam w Zarze
Zapraszam. Zostało mi sporo truskawek i rabarbar

---------- Dopisano o 21:16 ---------- Poprzedni post napisano o 21:15 ----------

Cytat:
Napisane przez love1234 Pokaż wiadomość
Z tej okazji Syforka powinna Ci skomponować jakiś wypasiony

Nam też, tak przy okazji
Jestem za
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 20:19   #4499
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Ale teraz? Za tydzień powinny być tanie czereśnie. Ze 2 tygodnie temu i u mnie były po 30zł, a importowane są przecież normalnie poza sezonem po 40zł/kg Ale jeśli w szczycie sezonu będziesz miała takie ceny że min. 14 to słabo
U mnie już nie ma czereśni, to normalne?
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 20:22   #4500
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXIII

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Poklikałam w Zarze
Allle zazdroszczę
Pokaz, co tam kliknełas
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-28 19:38:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:07.