związki z obcokrajowcami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-22, 23:05   #1
janka82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 8

związki z obcokrajowcami


Hej!szukam dziewczyn z Krakowa bądź okolicy,które są w związku z Grekiem. Jeśli znacie jakichś Greków mieszkających w Krakowie to też piszciejesli spotykacie się z jakimś innym obcokrakowcem również czekam na wiadomości
pozdrawiam
joanna
janka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 23:19   #2
ineczkaxD
Raczkowanie
 
Avatar ineczkaxD
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 306
GG do ineczkaxD
Dot.: związki z obcokrajowcami

Ja znam sporo Greków, ale żadnego z Krakowa
Większość tych, któryvh znam mieszka w Grecji, ewentualnie w Warszawie.
Związek z Grekiem - myślę, że to nie lada wyzwanie
__________________
"Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość."
- Audrey Hepburn
ineczkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 23:32   #3
klaudia 2010
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: moje wymarzone miejsce ;)
Wiadomości: 289
Dot.: związki z obcokrajowcami

Cytat:
Napisane przez ineczkaxD Pokaż wiadomość
Ja znam sporo Greków, ale żadnego z Krakowa
Większość tych, któryvh znam mieszka w Grecji, ewentualnie w Warszawie.
Związek z Grekiem - myślę, że to nie lada wyzwanie
oj zgadzam sie
klaudia 2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-22, 23:35   #4
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: związki z obcokrajowcami

tez mi sie wydaje, ze zwiazek z grekiem, to nie lada wyzwanie. stereotypy' byc moze. trudno porownywac zwiazek z obcokrajowcem do zwiazku z obcokrajowcem. bo taki na przyklad zwiazek z czechem a zwiazek z kongijczykiem, obydwaj obcokrajowy przeciez, ale czesi przeciez nie odbiegaja d nas jakos bardzo kultrowo- obyczajowo, jak na np. kongijczycy, juz sie nie chce wglebiac w to, co by sasiedzi powiedzieli)
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 09:03   #5
ineczkaxD
Raczkowanie
 
Avatar ineczkaxD
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 306
GG do ineczkaxD
Dot.: związki z obcokrajowcami

Grecy to też Europejczycy, ale to zupełnie inna kultura.
Poza tym jest różnica między np. Kreteńczykiem a Ateńczykiem.
Na Krecie prowadzi się zupełnie inny tryb życia, oni mało czym się przejmują, każdego wieczora imprezują, wszyscy są dla siebie mili, sąsiedzi pomagają sobie, nie ma zazdrości ani zawiści, która u nas często występuje między sąsiadami. No i u nas myśli się przede wszytskim o przyszłości, ciągle składa się na coś pieniądze, oni żyją chwilą, jest to jedna z przyczyn dlaczego u nich jest kryzys... ale na ten temat mogłabym mówić o wiele dłużej.
Od kiedy wysiadłam na lotnisku spotkałam się z olbrzymim zainteresowaniem ze strony męzczyzn, byli niesamowicie uprzejmi i pomocni. Idąc ulicą 9/10 Greków, których spotykałam podchodziło, zagadywało i zapraszało na piwo/drinka. No i te ich spojrzenia... w Polsce się z takimi nie spotykałam... bardzo, bardzo intensywne. Świetnie się spędza z nimi czas, bo są zabawni, rozrywkowi...
Kiedy jeszcze dowiadywali się, że jestem z Polski i mówię po grecku to ich adoracja się jeszcze podwajała, proponowali mi zostanie w Grecji itd.
Ale niestety większośc z nich jest mało odpowiedzialna... normalne jest jeżdżenia po alkoholu (oni piją codziennie, powoli i nigdy się nie upijają), kiedyś jeden tak się zapatrzył na mnie i na koleżankę, że o mało się nie zabił na tej swojej motorynce.
Poznałam jednego, wyjątkowo fajnego Greka, zabierał mnie do takich super klubów... później się zorientowałam, że po to by się chwalić przed innymi, że wyrwał Polkę. Z rozmowy jego kolegów (oni nie do końca zdawali sobie spawę, że ja naprawdę znam grecki) dowiedziałam się, że naopowiadał wszystkim, że się ze mną przespał, choć wcale tak nie było
Poźniej oblukałam na fb profile tych wszystkich Greków, których poznałam i każdy miał pełno zdjęć ze Słowiankami (Polki i Czeszki są najbardziej cenną zdobyczą według nich), nawet ci, którzy mieli dziewczyny - Greczynki. Dla nich normalne jest podrywanie jak największej liczby dziewczyn - sezon turystyczny to dla nich raj.
Ateńczycy są trochę inni, ale również normalna jest dla nich stytuacja - chłopak widzi ładną dziewczynę w autobusie, dosiada się i pare przystanków później zaczynają się całować. Grecy nie są tak nieśmiali jak Polacy, dla nich to żadna strata, że dziewczyna da mu kosza, bo za chwilę podejdzie do następnej.
Grecy bardzo lubią podrywać kobiety, mają to we krwi i związek z takim Grekiem byłby wyzwaniem.
Nie generalizuje jednak, bo znam dwóch Greków, szczęśliwych, 100% monogamistów.
Chciaż wydaje mi się, że takiego trudno znaleźć na wyspach. Tam, jeden Grek, który miał prześliczną dziewczynę, też Greczynkę, razem wyglądali na szczęśliwych, ale jak tylko ta dziewczyna poszła, on zaczął mnie podrywać...
Z drugiej strony doskonale rozumiem wszystkie dziewczyny decydujące się na związek z Grekiem, potrafią oni niesamowicie strać się o kobietę, adorować, sypać komplmentami, są 100% gentelmanami, a przy tym bardzo miło się spędza z nimi czas.
__________________
"Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość."
- Audrey Hepburn

Edytowane przez ineczkaxD
Czas edycji: 2011-11-23 o 09:06
ineczkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 18:58   #6
janka82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 8
Dot.: związki z obcokrajowcami

Hej! ja właśnie już od 3lat jestem w związku z Grekiem. Mieszkamy trochę w Krakowie a trochę w Grecji. Chciałabym aby On się tutaj czuł dobrze,miał swoich znajomych i chetnie wracał. dlatego szukam również takich jak nasza- par mieszanych(niekoniecznie plka i grek) abyśmy mogli w czwórkę się spotykać,wyskoczyć na kawę,do klubu itd.,gdyż w 99%w takich związkach językiem porozumiewania się jest język angielski a większość moich znajomych go nie znawięc niestety ten kontakt jest trochę utrudniony.
janka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 19:03   #7
janka82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 8
Dot.: związki z obcokrajowcami

Hej!ja właśnie jestem w związku z grekiem już od 3lat!mieszkamy trochę w Krakowie a trochę w Grecji. Chciałabym aby On się czuł tutaj dobrze,miał swoich znajomych. Niestety większość moich znajomych nie mówi po angielsku więc szukam par mieszanych (niekoniecznie polka i grek)do wspólnego spędzania czasu,wyjścia do klubu, na kawę. W takich związkach zazwyczaj językiem rozmowy jest angielski więc nie byłoby problemu.
janka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.