WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-16, 12:48   #211
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Hej dziewczyny mam ogromną prosbe! czy kotras z Was moglaby mi napisac jakie byly zajecia i ile godzin przez 3 lata studiow. Ewentualnie moze skan suplementu?? bardzo bylabym wdzieczna.
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 13:28   #212
Camptonina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Magistara na WSZKiPZ, może zrobić każdy. Trzeba tylko posiadać już licencjat bo tą są studia drugieo stopnia. Studiują tam osoby z innych uczelni, wiem bo moja koleżanka kończyła licencjat w łodzi a teraz robi magistara na podwalu i jest zadowolona. Sama kończyłam tam kiedyś licencjat i uważam, ze były to studia na poziomie a to, że trzeba się uczyć to chyba normalne i współczuje tym, którzy przy wyborze uczelni kierują sie tym aby bylo mało zajęć?? ;/
Camptonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-30, 17:26   #213
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

kto sie wybiera na magisterke zaoczna od pazdziernika? i czy trzeba sie streszczac z rekrutacja? bo liczba miejsc ograniczona
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 07:16   #214
faust4474
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 8
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Cytat:
Napisane przez lewa102 Pokaż wiadomość
kto sie wybiera na magisterke zaoczna od pazdziernika? i czy trzeba sie streszczac z rekrutacja? bo liczba miejsc ograniczona
Rekrutacja trwa do końca wrzesnia, ale zawsze lepiej złożyć wcześniej dokumenty i jechać spokojnie na wakacje
faust4474 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 10:21   #215
Doriska17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Hej
mam pytanie, która się wybiera na licencjat dzienny od października??
Doriska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 11:34   #216
mery_93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Cytat:
Napisane przez Doriska17 Pokaż wiadomość
Hej
mam pytanie, która się wybiera na licencjat dzienny od października??
Hej, ja się wybieram
Zastanawiam się tylko, czy czekać z zapisem do 29 czerwca, gdy dostanę świadectwo maturalne, czy np wpłacić wpisowe i niektóre dokumenty złożyć już teraz, żeby mieć pewność, że znajdzie się dla mnie miejsce :P
Przyznam szczerze, że teraz przed przyjazdem do Warszawy powstrzymuje mnie Euro, wydaje mi się, że może być ciężko z dojazdem i jazdą po mieście.. A sam przelew wpisowego chyba nie załatwia sprawy, dobrze byłoby dostarczyć teczkę z formularzem, potwierdzeniem etc (na którymś forum czytałam, że to wystarczy żeby spać spokojnie, świadectwo można donieść później bez problemu). Sama nie wiem, czy czekać, czy może jednak spróbować przyjechać. W sumie dopiero jest początek czerwca, a czytałam na innym forum, że niektórzy zapisywali się na dzienne nawet we wrześniu, ale ja wolałabym załatwić to jak najszybciej.. A Ty już się zapisywałaś, czy jeszcze nie?
mery_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-07, 07:52   #217
Doriska17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Wiesz co, no ja już złożyłam wszystkie papiery w tamtym tygodniu oprócz oczywiście świadectwa maturalnego i podpisaniem jakiejś umowy. Bo tą umowę ma przygotować ta szkoła ale to później. Teraz mi kazali do 6 lipca dowieźć świadectwo maturalne. Ja się stresowałam, że potem by nie było dla mnie miejsca czy coś i dlatego już pojechałam ;p A skąd jesteś? Ja mieszkam 40 km od Warszawy.
Doriska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 13:41   #218
mery_93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 2
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Cytat:
Napisane przez Doriska17 Pokaż wiadomość
Wiesz co, no ja już złożyłam wszystkie papiery w tamtym tygodniu oprócz oczywiście świadectwa maturalnego i podpisaniem jakiejś umowy. Bo tą umowę ma przygotować ta szkoła ale to później. Teraz mi kazali do 6 lipca dowieźć świadectwo maturalne. Ja się stresowałam, że potem by nie było dla mnie miejsca czy coś i dlatego już pojechałam ;p A skąd jesteś? Ja mieszkam 40 km od Warszawy.
To ja w takim razie wybiorę się najprawdopodobniej w poniedziałek bo też się zaczynam teraz stresować, że może w tym roku zainteresowanie WSKiPZ wzrosło i szybko miejsc braknie :P Ja jestem z Częstochowy, więc mam trochę dalej, ale nie jest to też jakiś ogromny dystans..
Mam nadzieję, że nie będzie jeszcze problemów z miejscami w przyszłym tygodniu :P
mery_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-28, 11:49   #219
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Dziewczyny a mozecie powiedziec ile wynoszą stypendia naukowe? jakie sa progi?
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 20:47   #220
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

a czy ktoś się wybiera na rok zerowy?
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 11:45   #221
faust4474
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 8
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Nie musisz iść już na rok 0, teraz normalnie idziesz na pierwszy rok studiów magisterskich, a ewentualne róznice programowe uzupełniasz w trakcie studiów.

Fajny filmik mają o kosmetologii, naprawdę wygląda to imponująco
http://www.kosmetyka.edu.pl/rekrutacja/strona,1161.html
faust4474 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-19, 16:07   #222
lewa102
Raczkowanie
 
Avatar lewa102
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 205
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Cytat:
Napisane przez faust4474 Pokaż wiadomość
Nie musisz iść już na rok 0, teraz normalnie idziesz na pierwszy rok studiów magisterskich, a ewentualne róznice programowe uzupełniasz w trakcie studiów.

Fajny filmik mają o kosmetologii, naprawdę wygląda to imponująco
http://www.kosmetyka.edu.pl/rekrutacja/strona,1161.html
Miał byc rok zerowy, ale naszczescie nie bedzie

Edytowane przez lewa102
Czas edycji: 2012-07-20 o 21:41
lewa102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 08:00   #223
lewandosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 11
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Dziewczyny mam pytanie... W tym roku skończyłam studia I stopnia na kierunku administracja. Na studia II stopnia chciałabym iść na kosmetologię, bo zawsze podobał mi się ten kierunek tylko nie miałam stałej pracy żeby opłacić czesne. Jak myślicie taki "świeżak" z kosmetologii da sobie radę na studiach II stopnia?
Boję się, że nie podołam z nadrabianiem różnicy programowej i uczeniem się bieżących przedmiotów z racji tego, że poprzedni kierunek nie był w ogóle związany z kosmetyką.

Co sądzicie ? Jest jeszcze ktoś kto wybiera się na zaoczne II stopnia po innym kierunku studiów?

Edytowane przez lewandosia
Czas edycji: 2012-07-30 o 08:24
lewandosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 09:01   #224
faust4474
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 8
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Cytat:
Napisane przez lewandosia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie... W tym roku skończyłam studia I stopnia na kierunku administracja. Na studia II stopnia chciałabym iść na kosmetologię, bo zawsze podobał mi się ten kierunek tylko nie miałam stałej pracy żeby opłacić czesne. Jak myślicie taki "świeżak" z kosmetologii da sobie radę na studiach II stopnia?
Boję się, że nie podołam z nadrabianiem różnicy programowej i uczeniem się bieżących przedmiotów z racji tego, że poprzedni kierunek nie był w ogóle związany z kosmetyką.

Co sądzicie ? Jest jeszcze ktoś kto wybiera się na zaoczne II stopnia po innym kierunku studiów?
Nie mart się, z pewnością nie tylko Ty bedziesz miała taką sytuację, bedzie wiecej osób, które robia magisterkę na kosmetologii , nie mając wcześniejszego wykształcenia zwiazanego z kosmetologią. Jeżeli będziesz się starała, to z pewnością poradzisz sobie
Myślę ,że WSZKiPZ to dobry wybór. Wysoka jakość kształcenia, super przygotowanie praktyczne , no i dyplom tej uczelni liczy się na rynku pracy, tak więc bez obawy znajdziesz sobie wymarzoną pracę
faust4474 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-31, 14:58   #225
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Cytat:
Napisane przez lewandosia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie... W tym roku skończyłam studia I stopnia na kierunku administracja. Na studia II stopnia chciałabym iść na kosmetologię, bo zawsze podobał mi się ten kierunek tylko nie miałam stałej pracy żeby opłacić czesne. Jak myślicie taki "świeżak" z kosmetologii da sobie radę na studiach II stopnia?
Boję się, że nie podołam z nadrabianiem różnicy programowej i uczeniem się bieżących przedmiotów z racji tego, że poprzedni kierunek nie był w ogóle związany z kosmetyką.

Co sądzicie ? Jest jeszcze ktoś kto wybiera się na zaoczne II stopnia po innym kierunku studiów?

A czy wogóle można kontynuować kosmetologię 2 stopnia gdy nie skonczyło się 1 ? Mi się wydaje że A po drugie w necie piszą ze nie ma już kosmetologii 2 stopnia
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 09:51   #226
lewandosia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 11
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Kosmetologia II stopnia jest w WSZKiPZ tam również można iść na studia II stopnia po innym kierunku, ale trzeba nadrobić różnicę programową, która jest bardzo duża. Masz tutaj link:

http://www.kosmetyka.edu.pl/mgr/
lewandosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-01, 14:54   #227
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Cytat:
Napisane przez lewandosia Pokaż wiadomość
Kosmetologia II stopnia jest w WSZKiPZ tam również można iść na studia II stopnia po innym kierunku, ale trzeba nadrobić różnicę programową, która jest bardzo duża. Masz tutaj link:

http://www.kosmetyka.edu.pl/mgr/
Dziewne to ... Myślałam, że na magisterskie idzie się tylko gdy skończy się dany licencjat z dziedziny tej co magisterskie...
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 15:37   #228
Doraa989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Angry Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Studiuje na wszkipz już 5 rok. Obecnie trudzę się pisaniem pracy magisterskiej. Absolutnie najgorszemu wrogowi nie życzę tego co teraz przeżywam. Najpierw napisze może o systemie wybierania prac dyplomowych. Mianowicie, uczelnia podaje tematy prac dyplomowych (narzuca z góry tematy) mało tego nie podaje promotora pracy - nie wiadomo na kogo trafisz . Bardzo dużo jest tematów chemicznych. W pierwszej kolejności wybierają osoby z odpowiednią średnią. Wiadomo, że te osoby wybiorą każdy temat byleby nie był chemiczny. Dla osób ze słabszą średnią wybierających w ostatniej turze zostają tematy chemiczne. W moim przypadku było tak, ze w sumie z własnej głupoty wdepnęła w wielkie g.... . Chciałam byc ambitna wybrałam temat chemiczny. W trakcie studiów laboratoria chemiczne nie sprawiały mi większego problemu (pomagałam i tłumaczyłam innym). Myślałam, że ze względu, że jest to jakby nie było kosmetologia nie chemia przy takim temacie można liczyć na pomoc promotora.. Bardzo się pomyliłam promotor totalnie nic mi nie pomaga tylko wymaga.. żeby nie powiedzieć, że czasem nawet wyżywa gdy czegoś nie wiem... Nie jestem jedynym takim przypadkiem. Wadimo, że studentka kosmetologii nie będzie miała wiedzy chemika. Ja przeżywam teraz straszny stres, nie ma nawet osoby która mogłaby mi udzielić korepetycji. Chemiczki u których byłam z rozkładają ręce. MASAKRA NIKOMU NIE POLECAM TEJ UCZELNI.
Doraa989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 01:40   #229
katka11s
Raczkowanie
 
Avatar katka11s
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 47
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

a czy slyszala ktoras z was o tych studiach inzynierskich???inzynieri a produktów fmcg???BĘDE WDZIĘCZNA ZA WSZELKIE INFO ,CZY CIEZKO CZY DA SIE PRZEŻYC I WOGLE O WSZYSTKIM CHETNIE POSLUCHAM...
__________________
31.05
start; 86.3 kg

jest: 84.0kg

I etap ; 80 kg
II etap ; 75 kg
III etap 70 kg





katka11s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 15:12   #230
ineczkaxD
Raczkowanie
 
Avatar ineczkaxD
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 306
GG do ineczkaxD
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Wybiera się ktoś na kosmetologię w tym roku?
Kiedy składacie dokumenty?
__________________
"Piękno kobiety nie przejawia się w ubraniach, które nosi, w jej figurze lub sposobie w jaki układa włosy. Piękno kobiety musi być widoczne w oczach, ponieważ są one drzwiami do jej serca – miejsca gdzie mieszka miłość."
- Audrey Hepburn
ineczkaxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-21, 12:19   #231
spinkys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Hej Dziewczyny !
Która z Was wybiera się do tej szkoły?
spinkys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-02, 12:21   #232
jadziajagoda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1
Smile Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Idzie ktos na magisterke od tego roku dziennie na Kosmetologie estetyczna?
jadziajagoda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-23, 11:22   #233
Camptonina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

WSZKIPZ ma kosmetologię od 13 lat to chyba o czymś świadczy a nie jak inne uczelnie otwierają kierunek a potem zamykają bo mają mało kandydatów. A na Podwalu zawsze jest dużo chętnych. Zawsze znajdzie się ktoś kto nie jest zadowolony, to normalne jak trzeba się uczyć. Uczelnie docenia się dopiero jak się skończy i odbiera się dyplom z uśmiechem na twarzy a koleżanki ze studiów pozostają na lata Osoby, którym polecilam tą uczelnie jakoś nie żałują, mają pracę i całkiem dobrze zarabiają, widac warto się pouczyć i pomęczyć bo to potem owocuje dobrą pracą, ale jak innym zależy na tym by było łatwo i mieć papier to inne uczelnie stoją otworem- czemu nie.
Pozdrawiam wszystkie WSZKIPZowiczki rocznik 2003-2006!!! i Prowadzącą laborki Panią Karolinę ...super kobieta z mega wiedzą podejściem do studentów!
Camptonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 13:06   #234
Siwia
Przyczajenie
 
Avatar Siwia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 15
GG do Siwia
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Taka uczelnoa

Edytowane przez Siwia
Czas edycji: 2015-04-10 o 12:21
Siwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-01, 12:27   #235
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Ja jestem na nich wściekła, od 3 tygodniu bujam się z wyznaczeniem terminu obrony. W wakacje sekretariat wprowadził mnie w błąd i powiedział, że nie ma co składać pracy w lipcu, bo recenzenci są na urlopach i dopiero prace we wrześniu wezmą, złożyłam ją więc we wrześniu. A teraz okazalo się, że recenzent ma jedyne 3 miesiące na przeczytanie pracy... gdzie na normalnej uczelni jest to 2 tyg. Moja znajoma z innej uczelni złożyła pracę w tamtym tyg i JUŻ MA TERMIN OBRONY, a ja się o swój doprosić nie mogę.
Oczywiście złozyłam wszystkie stosowne podania w tej sprawie, które jak widać nic nie dały.

Lubię tą szkołę, robiłam tam licencjat, a panie z sekretariatu (może oprócz tych z 1 roku studiów) zawsze były dla mnie pomocne, a na sam koniec taki mi numer wywinęli.
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-28, 19:42   #236
Mandarin15
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Witam!
Pisząc opinię o Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki iPielęgnacji Zdrowia w Warszawie(WSZKiPZ) chciałabym wszystkich o czymś uświadomić. Jestem NA CAŁE SZCZĘŚCIE świeżą absolwentką tejże Uczelni na kierunku kosmetologia II stopnia stacjonarne. Dopiero co odebrałam dyplom. Mam porównanie z innymi Szkołami, choćby dlatego, bo ukończyłam studia licencjackie na zupełnie innej Uczelni w innym mieście, a ponad to mam koleżanki,które studiowały/studiują obecnie na chociażby UM w Łodzi, bądź UM w Szczecinie. WSZKiPZ robi przeogromne problemy z błahych spraw! Niemalże w każdym przypadku wymagają pisania jakiś podań, bez których można byłoby się obejść i załatwić sprawy od ręki! A czas ropatrywania tych podań często nie jest krótki i wymaga stania w kolejkach do sekretariatu, który jest otwarty jedynie 3 razy w tygodniu, po3 h dziennie i porach zupełnie niedogodnych dla studentów! Czasem miałam wrażenie, że jest to zrobione z premedytacją, żeby utrudniać załatwianie tych spraw, a co za tym idzie nie wyrabianie się w terminach i płacenie odsetek-czego bardzo pilnują! Jednak z ich strony niewyrabianie się w terminach nie jest niczym wynagradzane i niczym poważniejszym nie skutkuje. Panie z sekretariatu też pozostawiają dużo do życzenia...Czysta hipokryzja.
Pomimo,iż czynsz za tę Uczelnię jest bardzo wysoki standard pracowni kosmetycznych równa się z mierną oceną, a kosmetyki (które zdarzyły się nam na zajęciach PRZETERMINOWANE) są porcjowane przez Panią, która na zajęcia przynosiła jeden zestaw, który wydzielała nam na część dłoniową ręki. Ponad to odniosłam wrażenie i śmię twierdzić , że niektóre Panie, które prowadziły zajęcia praktyczne w pewien sposób można by uznać za niekompetentne, bez odznak zaangażowania (no tak, przecież powinnyśmy już wszystko umieć po studiach I stopnia!) i "świeciły bezguściem"...
Jeśli chodzi o stypendia, to bardzo ciężko jest je uzyskać, mimo że ma się naprawdę dobrą średnią ocen, a system wynagradzania studentów jest chory i jest połączony ze studiami zaocznymi - co jak wiadomo nie ma żadnego przełożenia - chociażby dlatego, iż studia dzienne podają odpowiedzi identycznych testów prowadzonych w trybie zaocznym .
Przez pierwszy rok nauczanie odbywało się w sposób tradycyjny tzn wykłady, seminaria na Uczelni itd Jednak na drugim roku bez jakiejkolwiek zgody studentów wprowadzona została platforma E-learningowa, która uniemożliwiała kontakt na bieżąco z wykładowcami,ponieważ wszystkie wykłady zostały wprowadzone w Internet, nie odbywały się "na żywo", a czynsz wynosił tyle samo . A "pisanie" quizówi egzaminów w tej platformie internetowej to jakiś śmiech na sali. Nie wspominając już o tym, że indeks nadal jest tradycyjny (a Uczelnia niby taka nowoczesna), a uzyskanie całości wpisów nie raz graniczyło z cudem.
Jedyne co mogę powiedzieć o tej Uczelni to to,że poziom nauczania jest wysoki (nacisk na chemię kosmetyczną) oraz kadra naukowa naprawdę godna podziwu, z wielką widzą(choć bywały wyjątki tak już wspomniałam) - szacunek dla nich!
Teraz najważniejsza kwestia - kwestia pracy magisterskiej = KOSZMAR. Temat pracy na zasadzie poniekąd wyścigu szczurów i na podstawie średniej ocen- głupszego systemu nie widziałam. Czyli ten kto ma lepszą średnią, ten ma pierwszeństwo do wyboru tematu, a reszta pisze to co mu pozostanie, a tematy są często z kosmosu i niemalże wszystkie badawcze. jakby nie można było pisać pracy magisterskiej wedle swoich fascynacji i upodobań z dziedziny kosmetologii. Potem pisanie jakiegoś bezsensownego
protokołu badań, którego akceptacja przez Panią Prorektor zajął 3 miesiące - hmm ciekawe czemu . Każdy ma przydzielonych odgórnie 2 promotorów,w moim przypadku z głównym promotorem nie można było przez cały rok swobodnie uzyskać kontaktu! Wieczne problemy i brak komunikacji =poważny zastój w pisaniu pracy!! Pracy nie da się napisać w tzw 2 miesiące, ja pracę pisałam praktycznie cały rok akademicki, a jeśli wcześniej któś napisze ją, nie ma możliwości wcześniejszego złożenia i wcześniej obrony. Temat obron to kompletne nieporozumienie!! Ja złożyłam najwcześniej jak się dało, czyli w lipcu, obrony miały być we wrześniu (byłyby 2 miesiące oczekiwania), aczkolwiek utrudnili mi o tyle, że obrony pracy mgr doczekałam się dopiero po 5 miesiącach . A dyplom odebrałam po 2.
Istnieje jeszcze wiele drobniejszych zatargów, o których nie będę już pisać.
Na koniec chciałam zaznaczyć, że byłam uczennicą dobrą i z mojej strony nigdy nie było problemów w utrzymaniu terminowości i uzyskiwaniu dobrych ocen w pierwszych terminach, a obroniłam się na ocenę bardzo dobrą. Wszystko inne powinno mówić samo za siebie....
Odradzam Wyższą Szkołę Zawodową Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie!
Mandarin15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 23:04   #237
xnian
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Również odradzam WSZKIPZ. Jestem studentką tej szkoły i gdyby nie byłoby mi szkoda pieniędzy, które już zapłaciłam chętnie bym sie przeniosła. Organizacja żadna, wszyscy mają studenta gdzieś. Jedni traktują jak debili, inni wymagają niewiadomo czego. Wystarczy jeden dzień spóźnić się z płatnością i już są naliczanie kolosalne odsetki. Na studia II stopnia z pewnością przeniosę się na inną uczelnie.
xnian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-13, 09:04   #238
malibuu6545
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Aż dziwne, że na Podwalu coś jeszcze jest. Jak się traktuje Nas jak śmieci to potem takie są efekty, że ludzie piszą na forach. Masz rację xnian. Szukaj innej szkoły.
malibuu6545 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-10, 12:17   #239
Siwia
Przyczajenie
 
Avatar Siwia
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 15
GG do Siwia
Dot.: WSZKiPZ --- Warszawa --- Kosmetologia

Dziewczeta poszukuje absolwentek ktore ukonczyly studia na wszkipz . propozycja pracy dla absolwentek. Prosze o kontakt na ciemnooka@op.pl
Siwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-10 13:17:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.