Chce umrzeć.!!!!!;((((((( - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-18, 10:43   #91
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Explosion - po 2 piwach, tak byś nie odpłynęla, poczuabys cos.. Przypomnij sobie lepiej, czy nie zostawialas swojej szklanki na jakiś czas, czy on mogl cos dosypac? Bo wg. mnie poprostu dostalas pigolke gwaltu i chlopak to wszystko zaplanowal. Inaczej by Cie nie zgwalcil, ale zgodnie z zalozeniem, jak ma taka pigulka dzialac, pomyslal ze na 100% sie nie obudzisz i nie bedziesz nic pamietala. Pomysl, co by sie stalo, gdybys sie nie boudzila kiedy on ubierall Ci spodnie? Wogole bys nie wiedziala, ze zostalas zgwalcona. WOGOLE. Poprostu poszlo nie po jego mysli i sie obudzilas.

On Cię zgwałcił, a Ty mówisz, że go Kochasz. Tak samo jak ofiary przemocy domowej, mówią, że kochają. Jak Ci kiedyś mąż podbije oko, potem zgwałci po pijaku i będzie molestował córkę, to też do niego zadzwonisz i powiesz : "Wytlumacz mi to wszystko, ja Cię koooooocham!!!!" ??? A jak wylaczy telefon to powiesz sobie : "Chcę umrzeć??".

Miej dla siebie szacunek i zostaw go. Powinnas to zglosic na policje. Ale raczej tego nie zrobisz, bo poprostu nie myslisz racjonalnie i jestes zaslepiona tą cala Twoją 'miloscia', wiec poprostu najlepiej go ZOSTAW.

Jak jedna z forumowiczek napisala, z kolesiem jest cos nie tak - najpierw gwalci (bardzo mozliwe, że zaplanowal to dodając jej pigulke gwaltu), potem placze, rozlacza sie i ustawia opis "chce umrzec" ON SAM KREUJE SIE TUTAJ NA OFIARE, SŁABY PSYCHICZNIE, NIEZRÓWNOWAŻONY PALANT-GWAŁCICIEL.
TAKI CHWYT PSYCHOLOGICZNY, a Ty mu na to pozwalasz i do niego wydzwaniasz. Chce w Tobie wzbudzic poczucie winy, podczas, gdy to on powinien miec SPRAWĘ W SĄDZIE.


Mężczyźni często mowią, że 'kochają' Okazują to baaaaaaaaaaardzo baaaaardo mocno, placzą przy nas, rozklejają się, są na każde zawolanie, ochy i achy Wiem, bo bylam w takim związku. Ale kiedy do glosu przychodzą pieniądze, seks, władza, i inne bardziej racjonalne rzeczy, to nagle uczucie jest na 2,3, 4 planie....
Joline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:43   #92
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Explosion Pokaż wiadomość
Rozmawiam z nim na gg i mowi mi ze klame, ze mi nie ufa juz... ze on mysl ze chcialam...


o boze... chcialam...? lezac tam i nie ruszajac sie tak chcialam...? o boze... tego sie po nim nie spodziewalam...;((( nie moge wytrzymac...
Na policję dzwoń,bo to nie ma co czekać.
Na gg masz dowód gwałtu i leć.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:44   #93
Michaline
Raczkowanie
 
Avatar Michaline
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Czasem z Grodu Kraka czasem z uroczej górskiej doliny :)
Wiadomości: 226
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Explosion Pokaż wiadomość
Rozmawiam z nim na gg i mowi mi ze klame, ze mi nie ufa juz... ze on mysl ze chcialam...


o boze... chcialam...? lezac tam i nie ruszajac sie tak chcialam...? o boze... tego sie po nim nie spodziewalam...;((( nie moge wytrzymac...
Aha, no tego koleżanki nie przewidziały...

co teraz o tym wszystkim myślisz?
__________________
69...68...67...66...65...64...63...62...61...60...59...58...57...56...55...54...53...52

CEL: 12kg/6mcy
Michaline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:44   #94
olbka
Zadomowienie
 
Avatar olbka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z pięknego miasta :)
Wiadomości: 1 342
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Dziewczyno, na co czekasz jeszcze?? Widzisz, zastanowil sie i doszedl do wniosku ze najlepsza forma obrony jest atak... to jest tak jak na ulicy na sie za krotka spodniczke - Twoja wina, ze Cie zgwałcono... Tutaj nie protestowalas, bo bylas nieswiadoma - tez Cie zgwałcono. sytuacje podobne
Zagroz policji i koncz ten zwiazek... On po prostu teraz zwali wine na Ciebie. A Ty mozesz mu powiedziec, ze idziesz na test na narkotyki. On wcale nie musi wiedziec, ze to niewykrywalne jest...
Rety, jaki sukinsyn...
__________________
Nadzieja umiera ostatnia...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5supjyv0nppsj9.png

Kasia
olbka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:46   #95
Explosion
Raczkowanie
 
Avatar Explosion
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 279
GG do Explosion
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

tak...;((((

o boze... nie wytrzymam juz nie moge...
Explosion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:47   #96
olbka
Zadomowienie
 
Avatar olbka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: z pięknego miasta :)
Wiadomości: 1 342
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

co: tak?

Teraz to przestan beczec, tylko mu powiedz ze idziesz na policje i przestan rozmawiac na gg. niech sie boi. a poryczysz potem...
__________________
Nadzieja umiera ostatnia...

http://www.suwaczki.com/tickers/km5supjyv0nppsj9.png

Kasia
olbka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:49   #97
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Explosion Pokaż wiadomość
tak...;((((

o boze... nie wytrzymam juz nie moge...
Uspokój się,idź do mamy niech dzwoni.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 10:49   #98
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Explosion, otwórz szeroko oczy! Facet Cię skrzywdził i jeszcze śmie twierdzić, że Ty tego chciałaś?!
A co, jeśli dosypał Ci coś do szklanki? Uwierz nam, to jest praktycznie niemożliwe, żeby po 2 piwach stracić świadomość na tyle, by nie wiedzieć co się dzieje z własnym ciałem!
Postrasz go, że idziesz robić testy na narkotyki, może wtedy powie Ci co naprawdę się stało?
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:50   #99
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

i idz do ginekologa. Niech sprawdzi czy ci czegos nie uszkodził.


FACET CIE NIE KOCHA. ON CIĘ TYLKO POŻĄDA.
Powiedzenie kilku słów bez znaczenia "kocham" to jak spluniecie. Miłośc przede wszystkim się udowadnia czynami! Jego czyn był karalny a nie miłosny.


I to jest własnie flagowy przykład - dlaczego ja nie piję alkoholu i nie palę trawki. Aby zawsze być w pełni świadoma swoich czynów. Aby mieć kontrole nd swoim zyciem.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:52   #100
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Zapewne będzie próbował osobiście się skontaktować i urobić autorkę wątku... On dobrze zdaje sobie sprawę, że za to, co zrobił może dostać karę więzienia, więc motywacja jego tym silniejsza

Tak się zastanawiam: bo gwałt można różnie pojmować, dla jednej osoby jest to rzecz napiętnowująca całę życie, dla kogoś innego po prostu mniej udany seks z kłótnią i rozmowami w tle (z istnienia tej ewentualności wcześniej nie zdawałam sobie sprawy)


Ale chyba każdy w tego typu strasznych wypadkach ma możliwość wyboru, z której opcji skorzysta... A może to mózg decyduje w jakim stopniu uważamy to za traumatyczne przeżycie. Nie wiem
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:54   #101
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Michaline Pokaż wiadomość
Aha, no tego koleżanki nie przewidziały...

co teraz o tym wszystkim myślisz?
takiego szczytu bezczelnosci nie
Mial mnostwo godzin,zeby zmienic linie obrony jak widac
Wczoraj jeszcze przepraszal, a tu prosze
I tez uwazam ,ze urwany film po 2 piwach to niemozliwe,moze gdybys byla niemowlakiem
Zapytaj go czy Ci czegos nie dal,bo nic nie pamietasz-glupie wiem ale moze sie przyzna
I czy pierwszy raz to robil,bo moze sie zdarzalo tylko tym razem wczesniej sie obudzilas
bess jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 10:54   #102
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Co za skur****syn. Boże bana dostane ale sory, z kimś takim jesteś od roku a on Cię bierze jak jesteś pijana? Masakra. Ja bym z tym poszła na policję. Każda dziewczyna marzy żeby jej pierwszy raz był wyjątkowy a ty tego nawet nie pamiętasz ;/
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:55   #103
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez byliczka Pokaż wiadomość
Co za skur****syn. Boże bana dostane ale sory, z kimś takim jesteś od roku a on Cię bierze jak jesteś pijana? Masakra. Ja bym z tym poszła na policję. Każda dziewczyna marzy żeby jej pierwszy raz był wyjątkowy a ty tego nawet nie pamiętasz ;/
Mam nadzieję,że autorka nie olewa tego co piszemy i pójdzie na policję.
Choć jest też opcja standard - będę z kretynem i jeszcze go przeproszę. I takie bez szacunku dla siebie bywały na Intymnym.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:57   #104
Michaline
Raczkowanie
 
Avatar Michaline
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Czasem z Grodu Kraka czasem z uroczej górskiej doliny :)
Wiadomości: 226
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Dziewczyny, może nie skaczcie tak z tą policją bo ona sama się pewnie tego boi. W końcu to też wymaga pewnego opanowania. Dajmy jej trochę się uspokoić i pomyśleć. Dajmy jej czas to ma być jej decyzja...

Explosion rozmawiasz z nim jeszcze? Spotkacie się?
__________________
69...68...67...66...65...64...63...62...61...60...59...58...57...56...55...54...53...52

CEL: 12kg/6mcy
Michaline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:58   #105
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Nie no, ja mam nadzieję, że autorka jest na tyle rozsądną dziewczyną, że do głowy jej nie przyjdzie by po tym wszystkim do niego wrócić z przeprosinami. Explosion, porozmawiaj z mamą. Z kimś musisz.
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 10:58   #106
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

no i zapytaj tez dlaczego wczoraj sie kajal przed Toba zamiast powiedziec,ze sama chcialas?
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:00   #107
Joline
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: NY
Wiadomości: 1 388
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Ja przyznam się szczerze, że też pomyslalam przez chwile o tym o czym pomyslala Elfir.
Byl z kolegami, jaka masz pewnosc, ze zrobil to tylko on ??
Pamietasz jak wrocilas do jego mieszkania?
Moze on to wszystko ukartowal z kolegami...
Joline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:00   #108
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Michaline Pokaż wiadomość
Dziewczyny, może nie skaczcie tak z tą policją bo ona sama się pewnie tego boi. W końcu to też wymaga pewnego opanowania. Dajmy jej trochę się uspokoić i pomyśleć. Dajmy jej czas to ma być jej decyzja...

Explosion rozmawiasz z nim jeszcze? Spotkacie się?
Ale to nie ma na co czekać.
Miłość miłością,ale jak on jej miłość potraktował ?
Zachciało mu się wytrysku,palantowi jednemu i sobie poużywał na własnej,ufającej mu bezgranicznie dziewczynie ?!
Na policję i niech gnije !
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:00   #109
-agniesia-
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 083
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Explosion najlepiej dla Ciebie byłoby gdybyś powiedziała o tym komuś bliskiemu, może mamie? Nie powinnaś być teraz sama. Po za tym potrzebujesz kogoś, kto będzie za Ciebie trzeźwo myślał i nie pozwoli, żeby on Tobą manipulował.
-agniesia- jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-18, 11:03   #110
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Okazał się jeszcze większym palantem. Myślę, że jego zachowanie i oskarżanie Ciebie trochę Ci wyklaruje jego miłośc do Ciebie... Może lepiej teraz niż po 20 latach regularnych gwałtów

Masz rozmowy na gg, masz ten wątek, masz tyle dowodów, o których niejedna zgwałcona mogłaby pomarzyć, wykorzystaj to, bo jego rodzina z nim samym będzie Cię wytykała palcami i zrzucała odpowiedzialność na Ciebie, żeby tylko odwrócić uwagę od syna, który postanowił się zabawić...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:03   #111
tola3804
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 429
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Explosion idź do tej apteki, tak jak radzą dziewczyny. Nie zastanawiaj się, idź, bo potem będzie za późno!
__________________
tola3804 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:04   #112
Michaline
Raczkowanie
 
Avatar Michaline
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Czasem z Grodu Kraka czasem z uroczej górskiej doliny :)
Wiadomości: 226
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Ale to nie ma na co czekać.
Miłość miłością,ale jak on jej miłość potraktował ?
Zachciało mu się wytrysku,palantowi jednemu i sobie poużywał na własnej,ufającej mu bezgranicznie dziewczynie ?!
Na policję i niech gnije !

Nie mówię tutaj o żadnej miłości. Czytając jej wypowiedzi mam przed oczami skrzywdzoną wystraszoną i roztrzęsioną dziewczynę...
Wiem jak to jest bo byłam jakiś czas temu w podobnej sytuacji. Wytrzaskałam chama po pysku i wybiegłam z domu. Na szczęście do niczego wielkiego nie doszło ale stanowczo próba gwałtu była. Wyobrażam sobie co ona czuje
Wszystko od tej strony wygląda całkiem inaczej
__________________
69...68...67...66...65...64...63...62...61...60...59...58...57...56...55...54...53...52

CEL: 12kg/6mcy
Michaline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:07   #113
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Michaline Pokaż wiadomość
Nie mówię tutaj o żadnej miłości. Czytając jej wypowiedzi mam przed oczami skrzywdzoną wystraszoną i roztrzęsioną dziewczynę...
Wiem jak to jest bo byłam jakiś czas temu w podobnej sytuacji. Wytrzaskałam chama po pysku i wybiegłam z domu. Na szczęście do niczego wielkiego nie doszło ale stanowczo próba gwałtu była. Wyobrażam sobie co ona czuje
Wszystko od tej strony wygląda całkiem inaczej
Rozumiem,co ona czuje,ale płacze i lamenty lamentami, to trzeba zgłosić na policję bezzwłocznie.
Niech idzie do ginekologa z mamą ,niech robi coś,bo on musi ponieść karę.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:07   #114
Explosion
Raczkowanie
 
Avatar Explosion
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 279
GG do Explosion
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Caly czas zarzuca mi ze klame... mowi ze klame bo on jest tego pewien... mowi ze go oszukuje, ze juz mi nie ufa... zapytalam go jak moze tak mowic i za kogo mnie wogole ma a on...: to raczej ja powinienem zadac Ci to pytanie...

heh ;(((((((

mowi ze od dzis nie ufa mi wcale...


on nic nie mowi o tym co sie stalo... tylko tyle, ze to ja klame, ze juz mi nie ufa... cala rozmowa tak wygladala... nie rozumiem ;((((( Cpal jak sie poznalismy, wyciagnelam go z tego... pomoglam mu uwierzyc, ze moze osiiagnac wszystko co chce... zawsze bylam, zawsze pomagalam... a on robi mi cos takiego ;(((
Explosion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:08   #115
tamonita
Zakorzenienie
 
Avatar tamonita
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poza granicami naszego pięknego kraju
Wiadomości: 5 977
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Explosion Pokaż wiadomość
Rozmawiam z nim na gg i mowi mi ze klame, ze mi nie ufa juz... ze on mysl ze chcialam...


o boze... chcialam...? lezac tam i nie ruszajac sie tak chcialam...? o boze... tego sie po nim nie spodziewalam...;((( nie moge wytrzymac...

Kurde, nie bylo mnie pare godzin, a tu takie rzeczy ??
Co za idiota !! Powiedz o tym mamie !!
Nie zostawiaj tego tak !
__________________
Jesteśmy razem od: 21.12.2008 r. http://www.suwaczek.pl/cache/f9e7365b00.png
Zaręczeni od: 09.07.2011 r.
http://www.suwaczek.pl/cache/008a20f1c3.png
Nasz Dzień: 04.08.2012 r. http://www.suwaczek.pl/cache/d5ce1e934e.png

Niech się stanie... !
KCP

tamonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:09   #116
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Jedym słowem zabawił się i teraz cię spławia.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:10   #117
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

kurcze


przykro mi się zrobiło 3maj sie jakoś


on próbuje odwrócić kota ogonem

nie bardzo rozumiem te jego wypowiedzi
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:10   #118
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Najlepiej jakby poszła jak najwcześniej, wytrąci mu to argument z dłoni, że: tyle lazła na policję, bo to nieprawda...

Pozostaje działać, Explosion traktuj go jak dwie rózne osoby, nie szukaj w nim kochającego chłopaka, bo on już przepadł wraz z gwałtem, teraz został tylko kłamliwy gwałciciel.

Nie martw się wszystko będzie dobrze
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:10   #119
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Explosion Pokaż wiadomość
Caly czas zarzuca mi ze klame... mowi ze klame bo on jest tego pewien... mowi ze go oszukuje, ze juz mi nie ufa... zapytalam go jak moze tak mowic i za kogo mnie wogole ma a on...: to raczej ja powinienem zadac Ci to pytanie...

heh ;(((((((

mowi ze od dzis nie ufa mi wcale...


on nic nie mowi o tym co sie stalo... tylko tyle, ze to ja klame, ze juz mi nie ufa... cala rozmowa tak wygladala... nie rozumiem ;((((( Cpal jak sie poznalismy, wyciagnelam go z tego... pomoglam mu uwierzyc, ze moze osiiagnac wszystko co chce... zawsze bylam, zawsze pomagalam... a on robi mi cos takiego ;(((
Dobra,odpowiedz na pytanie : idziesz na policję ? do ginekologa ?
Miej do siebie szacunek i nie daj się stłamsić.
On się łapie czego może,manipuluje Toba.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:11   #120
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Explosion Pokaż wiadomość
Caly czas zarzuca mi ze klame... mowi ze klame bo on jest tego pewien... mowi ze go oszukuje, ze juz mi nie ufa... zapytalam go jak moze tak mowic i za kogo mnie wogole ma a on...: to raczej ja powinienem zadac Ci to pytanie...

heh ;(((((((

mowi ze od dzis nie ufa mi wcale...


on nic nie mowi o tym co sie stalo... tylko tyle, ze to ja klame, ze juz mi nie ufa... cala rozmowa tak wygladala... nie rozumiem ;((((( Cpal jak sie poznalismy, wyciagnelam go z tego... pomoglam mu uwierzyc, ze moze osiiagnac wszystko co chce... zawsze bylam, zawsze pomagalam... a on robi mi cos takiego ;(((
no wlasnie to typowe dla tego najgorszego typu,obracanie kota ogonem,robienie wody z mozgu i doprowadzenie do tego zebys to Ty go prosila zby chcial byc z Toba

Co z tym zrobisz????uwazasz,ze ten zwiazek ma jeszcze sens??
bess jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.