Chce umrzeć.!!!!!;((((((( - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-22, 09:12   #331
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Jak dla mnie to wy wszystkie jesteście żałosne z tym bezsensownym gadaniem i z tymi zarzutami kto jak się zachował, kto jak co napisał, że teraz biedna Explosion nic nie pisze <lol> Co to za różnica czemu nie pisze? Może jest taka wrażliwa, że rzeczywiście nie pisze przez te wszystkie zarzuty o prowokacji (wszędzie tak jest, na tyle ludzi, na tyle różnych prowokacji zawsze się znajdą osoby, które nie wierzą, które potępią, myślę, że każdy ma tą świadomość, nie musiała pisać w internecie).A może po prostu pogodziła się z chłopakiem i teraz się zwyczajnie wstydzi lub jej się nie chce o tym pisać, bo nie chce jej się tłumaczyć co i jak, bo wie, że zaraz wszyscy ją potępią (i słusznie zresztą).
Ale co to za różnica?
Dajcie spokój, na prawdę.
Po co to Wam?
... Już nikomu w niczym nie pomagacie
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 13:53   #332
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez koKOro Pokaż wiadomość
równie dobrze mogę Ci napisać - podejrzewasz prowokację, nie czytaj wątku, omiń go szerokim łukiem
I to juz wybitnie do Ciebie napisze. Wiec gdzie wspomniałam cos o prowokacji ze strony autorki?Sama sobie cos wkrecasz.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 14:01   #333
Michaline
Raczkowanie
 
Avatar Michaline
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Czasem z Grodu Kraka czasem z uroczej górskiej doliny :)
Wiadomości: 226
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez ashlix Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to wy wszystkie jesteście żałosne z tym bezsensownym gadaniem
Dziękuję, wezmę to pod uwagę, konstruktywna krytyka. Następnym razem zastanowię się nad swoim "żałosnym" zachowaniem i może w ogóle przestanę udzielać porad i przejmować się tym co inni piszą...

Moja droga zastanów 10 razy zanim użyjesz sformułowań "wszyscy" "wszystkie" "każda z Was" czy rzeczywiście są adekwatne. Nie wiem jak reszta ale ja czuję się obrażona i ŻĄDAM z Twojej strony przeprosin!
__________________
69...68...67...66...65...64...63...62...61...60...59...58...57...56...55...54...53...52

CEL: 12kg/6mcy
Michaline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 14:01   #334
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem dostała bardzo duzo pomocy,bardzo duzo wspołczucia.
jak i rowniez dużo zarzutów o kręcenie i prowokacje...niewiele osob potrafilo wykazac sie zrozumieniem i podejsc do tematu powaznie.


Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
A co do bawienia sie w dochodzenie prawdy,to duzo z was to robi
"chciala pomocy,to dostała jeszcze za to... Wiec sie jej nie dziwie,ze sie nie odzywa"-co to jest jak nie bawienie sie w dochodzenie prawdy??Przyganiał kocioł garnkowi.
To według Ciebie jest zabawa w dochodzenie prawdy? W ogole zrozumialas zdanie,ktore zacytowałas? .... śmieszne..
Widze,ze ktoś tu probuje odkręcac kota ogonem za wszelka cene... Teraz kazdy zacznie sie wybielać.. normalne.. Szkoda moich słow.

To tyle ode mnie.
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 14:14   #335
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Michaline Pokaż wiadomość
Dziękuję, wezmę to pod uwagę, konstruktywna krytyka. Następnym razem zastanowię się nad swoim "żałosnym" zachowaniem i może w ogóle przestanę udzielać porad i przejmować się tym co inni piszą...

Moja droga zastanów 10 razy zanim użyjesz sformułowań "wszyscy" "wszystkie" "każda z Was" czy rzeczywiście są adekwatne. Nie wiem jak reszta ale ja czuję się obrażona i ŻĄDAM z Twojej strony przeprosin!
To nie wątek o Tobie i Twoich urażonych uczuciach.
A ja słowa "wszystkie" nie odniosłam do siebie, bo wiem, ze nie napisałam tu nic, co mogłoby urazić czy zranić Explosion, no ale Ty najwidoczniej masz coś na sumieniu. Po prostu sytuacja jaka tu się wytworzyła jest naprawdę chora.
No, ale trzymam kciuki za Explosion i mam nadzieję, ze nie wróci do kogoś, kto ją aż tak zranił. Więc nie zakładajcie najgorszego scenariusza.
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 14:27   #336
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Lena_20 Pokaż wiadomość
jak i rowniez dużo zarzutów o kręcenie i prowokacje...niewiele osob potrafilo wykazac sie zrozumieniem i podejsc do tematu powaznie.




To według Ciebie jest zabawa w dochodzenie prawdy? W ogole zrozumialas zdanie,ktore zacytowałas? .... śmieszne..
Widze,ze ktoś tu probuje odkręcac kota ogonem za wszelka cene... Teraz kazdy zacznie sie wybielać.. normalne.. Szkoda moich słow.

To tyle ode mnie.
Wcale sie nie wybielam. Konkrety prosze. Poza tym pisałam do konkretnej osoby,moze wprowadzimy do regulaminu rowniez to,zeby osoby nie pytane o zdanie sie nie odzywały. Tyle mam Ci w tej sprawie do powiedzenia. Jak ktos ma jakies zarzuty do mnie,prosze na priva.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 14:36   #337
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Wcale sie nie wybielam. Konkrety prosze. Poza tym pisałam do konkretnej osoby,moze wprowadzimy do regulaminu rowniez to,zeby osoby nie pytane o zdanie sie nie odzywały. Tyle mam Ci w tej sprawie do powiedzenia. Jak ktos ma jakies zarzuty do mnie,prosze na priva.
Cytowałaś moj post wiec odnosiłas sie mojej wypowiedzi, Proste. Na koncu jeszcze dodatkowo zacytowałas moje zdanie,do ktorego dopisalaś kompletną bzdure,wiec o co ci chodzi? Chyba juz tak sie pogubiłas sie nie wiesz co i do kogo piszesz.. Nie wiem

A tak przy okazji,osoby nie pytane o zdanie także mają prawo odnieść sie do czyjejś wypowiedzi,nie potrzeba do tego pozwolenia... To jest forum publiczne.
Sory,ze to powiem ale takimi postami sie ośmieszasz..
__________________


Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 14:43   #338
Michaline
Raczkowanie
 
Avatar Michaline
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Czasem z Grodu Kraka czasem z uroczej górskiej doliny :)
Wiadomości: 226
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Miśka84 Pokaż wiadomość
To nie wątek o Tobie i Twoich urażonych uczuciach.
A ja słowa "wszystkie" nie odniosłam do siebie, bo wiem, ze nie napisałam tu nic, co mogłoby urazić czy zranić Explosion, no ale Ty najwidoczniej masz coś na sumieniu. Po prostu sytuacja jaka tu się wytworzyła jest naprawdę chora.
No, ale trzymam kciuki za Explosion i mam nadzieję, ze nie wróci do kogoś, kto ją aż tak zranił. Więc nie zakładajcie najgorszego scenariusza.
Kochana... zobacz czyją wypowiedź cytowałam... Albo posiadasz dwa konta albo nieuważnie czytasz...

Pozdrawiam
__________________
69...68...67...66...65...64...63...62...61...60...59...58...57...56...55...54...53...52

CEL: 12kg/6mcy
Michaline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 14:43   #339
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Dokładnie jak napisałas. To jest forum publiczne i moge wyrazac swoje zdanie w dowolny sposob nie urazajac przy tym nikogo. TY mnie uraziłas. Poza tym piszesz o sprawach zupełnie nie zwiazanych z tematem watku,za to bardzo zwiazanych z moja osoba o ktorej nie masz pojecia.W przeciwienstwie do Ciebie mam jeszcze inne rzeczy do roboty niz sledzic dokładnie co kto do kog. Ponownie pisze- zarzuty co do mojej osoby prosze na priva,poniewaz NIE JEST TO MOJ WATEK.
A co do tego,czy pisze bzdury,to nie Tobie to oceniac. Spekulowałas,dlaczego autorka nie pisze,tak samo jak i ja. Czy tego tez nie zrozumiesz?Jak mam jasniej wytłumaczyc?
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 14:50   #340
Miśka84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 075
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Michaline Pokaż wiadomość
Kochana... zobacz czyją wypowiedź cytowałam... Albo posiadasz dwa konta albo nieuważnie czytasz...

Pozdrawiam
Dwa konta??? A czyją odpowiedź cytowałaś widziałam, tylko, ze ja słowa "wszyscy" z tej wypowiedzi nie odniosłam do siebie, bo nie mam sobie nic do zarzucenia.


No,ale może już skończmy wszystkie ten off-top???
Miśka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 14:55   #341
vanylka
Raczkowanie
 
Avatar vanylka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: PZN.
Wiadomości: 72
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

on może i Ciebie kocha ale tooo z wielkim naciągnięciem z tym słowem. wykorzystał sytuacje że byłaś pijana i Cie wykorzystał . to on powininien co 10sekund sprawdzać jak się czujesz i to on powinien latać za Tobą i przepraszać . jeżeli kocha ....
vanylka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-22, 15:02   #342
Lena_20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Mielec :D
Wiadomości: 20 712
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka1978 Pokaż wiadomość
Dokładnie jak napisałas. To jest forum publiczne i moge wyrazac swoje zdanie w dowolny sposob nie urazajac przy tym nikogo. TY mnie uraziłas. Poza tym piszesz o sprawach zupełnie nie zwiazanych z tematem watku,za to bardzo zwiazanych z moja osoba o ktorej nie masz pojecia.W przeciwienstwie do Ciebie mam jeszcze inne rzeczy do roboty niz sledzic dokładnie co kto do kog. Ponownie pisze- zarzuty co do mojej osoby prosze na priva,poniewaz NIE JEST TO MOJ WATEK.
A co do tego,czy pisze bzdury,to nie Tobie to oceniac. Spekulowałas,dlaczego autorka nie pisze,tak samo jak i ja. Czy tego tez nie zrozumiesz?Jak mam jasniej wytłumaczyc?
Nikogo nie urazilam. To po pierwsze. To Ty zarzuciłaś mi dochodzenie "co sie dzieje z autorką wątku",ktorego wybacz ale nie prowadzilam. Odniosłam sie do wypowiedzi kogoś innego i nijak ma sie to do tematu ogolnego "dochodzenia" . Zero spekulacji... i tym samym Twoja bezpodstawna sugestia. Jesli Ty to uwazasz za dochodzenie to sory... Twoja osoba mnie malo obchodzi,caly czas odnosze sie do tematu,widocznie masz ciagle przeswiadczenie o tym,ze jesli cos pisze to konkretnie do Ciebie. Owszem,zrobilam to raz,by wyrazić swoje zdanie i tyle. I kolejny zarzut z Twojej strony... Ze ja niby śledze "co kto do kogo" ? Na jakiej podstawie? Zapoznalam sie z tematem,wyrazam swoje zdanie i nie zycze sobie takich tekstów z Twojej strony. Nic Ci do tego czy mam cos do roboty czy nie.
Co do pisania przez Ciebie bzdur. Moge ocenić czy dla mnie są to bzdury skoro wypowiedz jest kierowana w moja strone,w takim wypadku chyba nikt lepiej jak ja tego nie oceni,logiczne. A moge smialo stwierdzić,ze to co napisalas odnoscie mojego cytatu bylo pozbawione sensu.
Z mojej strony to koniec tematu. Na priva nie bede pisac,bo "mam co innego do roboty" niż użeranie sie z kimś prywatnie co i tak nic dobrego nie przyniesie.

EOT.
__________________



Edytowane przez Lena_20
Czas edycji: 2008-07-22 o 15:17 Powód: dop.
Lena_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 15:18   #343
AgiGagi
Raczkowanie
 
Avatar AgiGagi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 190
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

koleś zachował się....kurna nawet nie mam słów jak to określi.Ale skoro na początku próbował Cię przepraszac a teraz się nie odzywa to chyba znaczy że się wystraszył i sam musi sobie teraz uświadomic co złego zrobił...
AgiGagi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 15:20   #344
ashlix
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 974
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Cytat:
Napisane przez Michaline Pokaż wiadomość
Następnym razem zastanowię się nad swoim "żałosnym" zachowaniem i może w ogóle przestanę udzielać porad i przejmować się tym co inni piszą...
Udzielać rad - ok - ale z tego co wiem to już te swoje rady udzieliłaś i autorka wątku ma już to gdzieś, a Ty piszesz nadal - a co piszesz? Hm wykłócasz się z każdym po kolei. I tak - to dla mnie jest żałosne.
A dostałam za ten swój post 2 punkty karne co uważam za kompletny bezsens - widzę, że tu nie można wyrazić swoje zdania nawet, które zresztą miały na celu zakończyć te bezsensowne kłótnie
ashlix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 15:54   #345
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Lena20 szkoda mi juz czasu rozwodzic sie nad Twoimi wypowiedziami na temat mojej osoby.
Ashlix,tez uwazam,ze dostałas punkt karny niesprawiedliwie i zupełnie bez powodu.
Uwazam,ze administrator jest nieobiektywny w tym konkretnym przypadku,choc pewnie ryzykuje i ja punkty karne ta wypowiedzia.
I chce dodac,ze w tym watku t moj ostatni post,chyba,ze wypowie sie sama autorka.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 16:55   #346
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Wątek zamykam, punkty rozdzielone.
Do następnego zniszczonego wątku, już za 2-3 wątki będzie o wiele mniej offtopowiczów na intymnie.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 17:29   #347
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: Chce umrzeć.!!!!!;(((((((

Dziewczyny ja już nie wiem jak mam reagować na takie zachowania. Rozwalacie któryś z kolei wątek skacząc sobie do gardła, albo wprowadzając dyskusję niedotyczącą tematu

Przeczytajcie proszę ten wątek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266575 dotyczący właśnie problemu forum Intymnie.

Na razie złagodzę punkty za ignorowanie poleceń moda na upomnienie, ale proszę o zachowywanie netykiety, kultury wypowiedzi i TEMATYKI WĄTKU !!!
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:47.