Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:) - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-08, 10:07   #4711
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Grażynko, ja sie konsultowałam z różnej maści psychologami i ponoć to jest całkiem naturalna rzecz; nawet co po niektórzy się ze mnie podśmiewali, że tak to przeżywam
Ale przyznam szczerze, przykro mi patrzeć na to, że chłop dorosły traci cały rezon jak mu pod bokiem drugi chłop dorasta... takie to trochę dla mnie rozpaczliwe, ta walka o przywództwo w stadzie... dobrze, że to tylko faceci tak mają... i hope
potwierdza sie mit samca alfa i omegi
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 07:20   #4712
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
Jak dla mnie ona farmazony gadała... na gównie się zna i gówno gada... widzi tylko swoją stronę medalu i jest bardzo ograniczona ;/
Jak bym słyszała moją dermatolog do kótrej poszłam 1 raz i ostatni...ehhh. Dlatego uważam że tvn się nie wysilił bo powinien zaprosić również kogoś kto stosuje i propaguje takie home made w kosmetyce... ja np sama sobie robię maseczkę owsianą która koi moje AZS bo nic innego nie pomaga... oprócz wazeliny, ale to inna para kaloszy
ja nie ogladalam ale kolezanka z pracy mi o tym mowila, szkoda ze w taki sposob, bo w sposob moim zdaniem stronniczy wypowiadala sie o recznie robionych kosmetykach..
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 13:51   #4713
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja nie ogladalam ale kolezanka z pracy mi o tym mowila, szkoda ze w taki sposob, bo w sposob moim zdaniem stronniczy wypowiadala sie o recznie robionych kosmetykach..
Ranko na poprzedniej stronie Melya wrzuciła link z tym wywiadem Oto on: http://dziendobry.tvn.pl/video/reczn...est,75561.html

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-02-09 o 13:54
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-09, 17:28   #4714
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Grażynko, ja sie konsultowałam z różnej maści psychologami i ponoć to jest całkiem naturalna rzecz; nawet co po niektórzy się ze mnie podśmiewali, że tak to przeżywam
Ale przyznam szczerze, przykro mi patrzeć na to, że chłop dorosły traci cały rezon jak mu pod bokiem drugi chłop dorasta... takie to trochę dla mnie rozpaczliwe, ta walka o przywództwo w stadzie... dobrze, że to tylko faceci tak mają... i hope
I tu też możemy przybić piatkę . Bardzo mocno przeżywam te starcia . Z jednej strony nie chcę podważać autorytetu małża a z drugiej szkoda mi Młodego . Wiele dyplomacji kosztują nas te alfy i omegi . I czasem też dyskretnie z politowaniem kiwam głową nad starszym .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 11:00   #4715
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

mój syn chyba podczytuje ten wątek poszedł wczoraj na urodziny do siostry swojego kolegi - taka mniej więcej gadka była:
- eee... Wojtek mnie zaprosił na nocowanie... bo jego rodziców nie będzie... bo jego siostra ma urodziny... i robi imprezę w domu...
ja: - to na urodziny siostry cię zaprosił
on: -no nie, Ewa mnie zaprasza

Dodam tylko, że Ewa skończyła 22 lata, studiuje na ASP i było z 50 osób

No ale poszedł, wrócił, wszystko ok
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 14:06   #4716
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
mój syn chyba podczytuje ten wątek poszedł wczoraj na urodziny do siostry swojego kolegi - taka mniej więcej gadka była:
- eee... Wojtek mnie zaprosił na nocowanie... bo jego rodziców nie będzie... bo jego siostra ma urodziny... i robi imprezę w domu...
ja: - to na urodziny siostry cię zaprosił
on: -no nie, Ewa mnie zaprasza

Dodam tylko, że Ewa skończyła 22 lata, studiuje na ASP i było z 50 osób

No ale poszedł, wrócił, wszystko ok
To się naoglądał jak studenci się bawią
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 14:46   #4717
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
To się naoglądał jak studenci się bawią
nooo i jeszcze mi trochę naopowiadał, coby matka wiedziała, jak się młodzież teraz bawi
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-10, 15:01   #4718
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
nooo i jeszcze mi trochę naopowiadał, coby matka wiedziała, jak się młodzież teraz bawi
To tyle dobrze, że może się Tobie wygadać



Hej dziewczyny, przedłużyli tą promocję walentynkową na pędzle bdellium, skusiłam się na jeszcze kilka modeli

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-02-13 o 08:19
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 09:49   #4719
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Pytanie do Mam: Co sądzicie o takim krzesełku? http://allegro.pl/krzeselko-do-karmi...994510087.html
Możecie polecić inne w razie czego? Na co zwracać uwagę kupując krzesełko dla malucha?
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:04   #4720
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

ja mialam podobne - i chwalilam stabilne, praktyczne, nic sie z nim nie dzialo
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:06   #4721
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Pytanie do Mam: Co sądzicie o takim krzesełku? http://allegro.pl/krzeselko-do-karmi...994510087.html
Możecie polecić inne w razie czego? Na co zwracać uwagę kupując krzesełko dla malucha?
ja mam takie fajne krzeselko że ten mini stoliczek sie odpina i krzeselko sklada w poziomie... wtedy to tworzy plaskie krzeslko z blatem np do rysowania bo pomiedzy nogami jest wlasnie taki blat... nie wiem jak to dokladnie opisac ale swietny wynalazek, dostalam od kolezanki po jej maluchu ja bym szukala czegos wlasnie takiego... zeby bylo wielofunkcyjne, tak jak teraz te smieszne wozki na 3 kolach
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 10:14   #4722
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja mialam podobne - i chwalilam stabilne, praktyczne, nic sie z nim nie dzialo
a z przodu są chyba nóżki, tylko z tyłu kółka prawda? Bo boimy się, że jak Mała podrośnie i się oprze to pojedzie...
Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
ja mam takie fajne krzeselko że ten mini stoliczek sie odpina i krzeselko sklada w poziomie... wtedy to tworzy plaskie krzeslko z blatem np do rysowania bo pomiedzy nogami jest wlasnie taki blat... nie wiem jak to dokladnie opisac ale swietny wynalazek, dostalam od kolezanki po jej maluchu ja bym szukala czegos wlasnie takiego... zeby bylo wielofunkcyjne, tak jak teraz te smieszne wozki na 3 kolach
dzięki za opinie
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:15   #4723
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Pytanie do Mam: Co sądzicie o takim krzesełku? http://allegro.pl/krzeselko-do-karmi...994510087.html
Możecie polecić inne w razie czego? Na co zwracać uwagę kupując krzesełko dla malucha?
Powiem z doświadczenia, że najważniejsza w krzesełku do karmienia jest łatwość utrzymania czystości i mały rozmiar. Mam dwa krzesełka jedno podobne do tego z aukcji, nawet identyczne, drugie to najprostrzy model z Ikea. To z aukcji nie sprawdza się bo po pierwsze trudno je domyć, ma mnóstwo zakamarków, poza tym mój synek już się w nim nie mieści i nie chce w nim siedzieć. Jest duże i nieporęczne. To byle jakie z Ikea, jak to moja teściowa okresliła sprawdziło się idealnie. Mogę je w całości wsadzić pod prysznic i umyć, kiedy Tomo był mały mogłam je zabierać na imprezy, tak zeby maluch mógł wygodnie siedzieć przy stole. Można je błyskawicznie złożyć i jest lekkie. Do teraz pupa synka się w nim mieści, nie żeby Tomek był jakiś puszysty Jest już dużym chłopcem, a zalezy mi żebyśmy jedli przynajmniej jeden wspólny posiłek przy stole. na zwykłe krzesło Tomek jest jeszcze za mały.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2013-02-13 o 10:18
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:25   #4724
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Powiem z doświadczenia, że najważniejsza w krzesełku do karmienia jest łatwość utrzymania czystości i mały rozmiar. Mam dwa krzesełka jedno podobne do tego z aukcji, nawet identyczne, drugie to najprostrzy model z Ikea. To z aukcji nie sprawdza się bo po pierwsze trudno je domyć, ma mnóstwo zakamarków, poza tym mój synek już się w nim nie mieści i nie chce w nim siedzieć. Jest duże i nieporęczne. To byle jakie z Ikea, jak to moja teściowa okresliła sprawdziło się idealnie. Mogę je w całości wsadzić pod prysznic i umyć, kiedy Tomo był mały mogłam je zabierać na imprezy, tak zeby maluch mógł wygodnie siedzieć przy stole. Można je błyskawicznie złożyć i jest lekkie. Do teraz pupa synka się w nim mieści, nie żeby Tomek był jakiś puszysty Jest już dużym chłopcem, a zalezy mi żebyśmy jedli przynajmniej jeden wspólny posiłek przy stole. na zwykłe krzesło Tomek jest jeszcze za mały.
o tak mozliwosc wymycia, wyczyszcżenia jest bardzo wazna... niby te wklesle miejsca na kubeczki sa fajne ale domyc tego pozniej nie idzie...i takie zachniete resztki tam siedza... blllech:/
takie z prostymi blatami sa lepsze... wole jak cos spadnie na podloge niz zostanie rozgniecione po katach stoliczka :/
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:30   #4725
margoltka
Wtajemniczenie
 
Avatar margoltka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 187
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
o tak mozliwosc wymycia, wyczyszcżenia jest bardzo wazna... niby te wklesle miejsca na kubeczki sa fajne ale domyc tego pozniej nie idzie...i takie zachniete resztki tam siedza... blllech:/
takie z prostymi blatami sa lepsze... wole jak cos spadnie na podloge niz zostanie rozgniecione po katach stoliczka :/
Żeby jeszcze chodziło o stoliczek Czasami wszystko wokół jest "uciaprane". Zdarzył się też mały wypadek z nieszczelną pieluszką i wtedy możliwość wstawienia całego krzesełka pod prysznic była zbawianiem! A tak nawiasem mówiąc, teraz już zdjęliśmy blat z krzesełka i dosuwamy je do stoła. Tomek wygodnie je posiłek z zastawy na stole. W przypadku tego z aukcji chyba nie dosunie się tak blisko.

Ps fajne sa też drewniane, z przesuwanym siedziskiem i podnóżkiem. Moje kuzynki bardzo sobie chwalą. Cos na wzór tego klik, ale trzeba by poszukać tańszej wersji.
__________________

T. H. P. moje szczęście, moja miłość, moje wszystko


mój naturalny zakątek: przyPoziomkowej.pl

Edytowane przez margoltka
Czas edycji: 2013-02-13 o 10:33
margoltka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:36   #4726
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Jak byłam nianią dzieci, które miały takie krzesełka z zakamarkami na tacce to rodzice za każdym razem do czyszczenia brali tacki pod prysznic, tak było szybciej i wygodniej. Nawet mi do głowy nie przyszło, żeby sie z tym bawić i wycierać szmatką Przy dzieciach trzeba działać szybko.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:41   #4727
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Pytanie do Mam: Co sądzicie o takim krzesełku? http://allegro.pl/krzeselko-do-karmi...994510087.html
Możecie polecić inne w razie czego? Na co zwracać uwagę kupując krzesełko dla malucha?
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja mialam podobne - i chwalilam stabilne, praktyczne, nic sie z nim nie dzialo

Mieliśmy takie samo, polecam, bardzo praktyczne, łatwe do utrzymania, solidne i stabilne, siedzisko można prać, ale syn mimo wszystko jak się po nim wspinał to miałam serce w gardle, więc jakie by nie było krzesełko, to trzeba mieć oczy z tyłu głowy, 4 pary Zaletą niewątpliwie są pasy. Dobra też jest ta cena.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2013-02-13 o 10:42
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:51   #4728
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Jak byłam nianią dzieci, które miały takie krzesełka z zakamarkami na tacce to rodzice za każdym razem do czyszczenia brali tacki pod prysznic, tak było szybciej i wygodniej. Nawet mi do głowy nie przyszło, żeby sie z tym bawić i wycierać szmatką Przy dzieciach trzeba działać szybko.
no tak, ale nie wszystkie blety da sie zdjac... ja tam nie wiem, to ktore mam jest calkiem przyzwoite, przerobilo podobno kilka maluchow i wszystkie byly zadowolone i nawet do auta sie miesci
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 10:57   #4729
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez _Kari_ Pokaż wiadomość
no tak, ale nie wszystkie blety da sie zdjac... ja tam nie wiem, to ktore mam jest calkiem przyzwoite, przerobilo podobno kilka maluchow i wszystkie byly zadowolone i nawet do auta sie miesci
Akurat w tym modelu w linku można obydwa blaty zdjąć bez problemu

Co do czyszczenia, to najczęściej wystarczyło przetrzeć wilgotną szmatką, a jak coś zaschło to prysznic w ruch.

Zaletą są te ograniczniki w blacie, ale mogą też być wadą, jak syn był starszy, to blaty poszly w odstawkę, dosuwaliśmy samo krzesełko do stołu "dorosłego" (można regulowac wysokość siedziska), syn malował, bawił się w tym krzesełku, z ogranicznikami było trudniej, bo ledwo kartka się mieściła z przyborami.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 11:09   #4730
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Mieliśmy takie samo, polecam, bardzo praktyczne, łatwe do utrzymania, solidne i stabilne, siedzisko można prać, ale syn mimo wszystko jak się po nim wspinał to miałam serce w gardle, więc jakie by nie było krzesełko, to trzeba mieć oczy z tyłu głowy, 4 pary Zaletą niewątpliwie są pasy. Dobra też jest ta cena.
dziękuję
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 11:19   #4731
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
dziękuję
Dopiero teraz doczytałam uwagi Margoltki, rzeczywiście krzesełko jest dośc duże, jeśli mieszkanie jest małe, to może zawadzać, ale poza tym to mialam zupełnie inne doswiadczenia z tym krzesełkiem, syn nie należy do małych dzieci, a jednak w krzesełku mieścił się kilka dobrych lat, mieściłby się dłużej, ale po prostu z czasem siadał już na normalnym krześle.

Z krzesełkiem z ikei mieliśmy do czynienia raz będąc w kawiarni w Ikei. Krzesełko fajne, bo właśnie takie kompaktowe ale nie wiem, czy bym zamieniła. Obydwa modele mają swoje zalety.

Mieliśmy też do czynienia z krzesełkami drewnianymi, też niezłe, ale trzeba bardziej dbać.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 11:28   #4732
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
a z przodu są chyba nóżki, tylko z tyłu kółka prawda? Bo boimy się, że jak Mała podrośnie i się oprze to pojedzie...

dzięki za opinie
tak masz racje ale ono nigdy mi nie odjechalo
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 11:34   #4733
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dopiero teraz doczytałam uwagi Margoltki, rzeczywiście krzesełko jest dośc duże, jeśli mieszkanie jest małe, to może zawadzać, ale poza tym to mialam zupełnie inne doswiadczenia z tym krzesełkiem, syn nie należy do małych dzieci, a jednak w krzesełku mieścił się kilka dobrych lat, mieściłby się dłużej, ale po prostu z czasem siadał już na normalnym krześle.

Z krzesełkiem z ikei mieliśmy do czynienia raz będąc w kawiarni w Ikei. Krzesełko fajne, bo właśnie takie kompaktowe ale nie wiem, czy bym zamieniła. Obydwa modele mają swoje zalety.

Mieliśmy też do czynienia z krzesełkami drewnianymi, też niezłe, ale trzeba bardziej dbać.
Rodzice dziecka mają duży dom, drugi w budowie także miejsce to nie problem
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 19:42   #4734
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Dziewczyny pilnujcie swoich bliskich, kiedy kąpią się w wannie.
Niech się odzywają co chwila, meldują, śpiewają, cokolwiek!
Rówieśnica mojej Małej, jej wieloletnia przyjaciółka i nasza sąsiadka, poszła wczoraj wieczorem wziąć kąpiel i zasłabła w wannie. Mama ją znalazła za późno. Pogrzeb w piątek.


Miała 17 lat. Była naprawdę świetną dziewczyną!
Poszła tylko wziąć kąpiel.......
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2013-02-13 o 19:44
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 19:47   #4735
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny pilnujcie swoich bliskich, kiedy kąpią się w wannie.
Niech się odzywają co chwila, meldują, śpiewają, cokolwiek!
Rówieśnica mojej Małej, jej wieloletnia przyjaciółka i nasza sąsiadka, poszła wczoraj wieczorem wziąć kąpiel i zasłabła w wannie. Mama ją znalazła za późno. Pogrzeb w piątek.


Miała 17 lat. Była naprawdę świetną dziewczyną!
Poszła tylko wziąć kąpiel.......
tylko zasłabła/zemdlala? masakra... moze woda byla za goraca?
mi kot naszczescie nie da swietego spokoju i nawet do lazienki chodzi ze mna... wiec drzwi sa tylko przymkniete zeby hrabini wedrowac mogla:/

szkoda tylko dziewczyny no i rodziny :/

Edytowane przez _Kari_
Czas edycji: 2013-02-13 o 19:48
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 20:09   #4736
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Zasłabła i utopiła się.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 20:17   #4737
_Kari_
Zakorzenienie
 
Avatar _Kari_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 523
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Zasłabła i utopiła się.
no to ze sie utopila to niestety oczywiste... tylko zastanawia dlaczego z jakiego powodu zaslabla, bo wszytko ma swoja przyczyne...
ale taka mlodziutka dziewczyna...straszne!!
_Kari_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 22:05   #4738
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny pilnujcie swoich bliskich, kiedy kąpią się w wannie.
Niech się odzywają co chwila, meldują, śpiewają, cokolwiek!
Rówieśnica mojej Małej, jej wieloletnia przyjaciółka i nasza sąsiadka, poszła wczoraj wieczorem wziąć kąpiel i zasłabła w wannie. Mama ją znalazła za późno. Pogrzeb w piątek.


Miała 17 lat. Była naprawdę świetną dziewczyną!
Poszła tylko wziąć kąpiel.......
O Boże... masakra... jak to niewiele trzeba do tragedii
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 22:46   #4739
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dziewczyny pilnujcie swoich bliskich, kiedy kąpią się w wannie.
Niech się odzywają co chwila, meldują, śpiewają, cokolwiek!
Rówieśnica mojej Małej, jej wieloletnia przyjaciółka i nasza sąsiadka, poszła wczoraj wieczorem wziąć kąpiel i zasłabła w wannie. Mama ją znalazła za późno. Pogrzeb w piątek.


Miała 17 lat. Była naprawdę świetną dziewczyną!
Poszła tylko wziąć kąpiel.......
smutne ;( ale pilnowanie nic nie da. Jak coś ma się stać to się stanie, jak nie w domu, to na ulicy. Nie wszystkiemu da się zapobiec niestety.
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-13, 23:43   #4740
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Anula, straszna historia. Co mi przypomniało moje przeżycie. Jak byłam dzieckiem, kąpałam się kiedyś z siostrą u babci i wybuchł stary bojler. Kawałki gorącej rury wpadły do wanny. Bogu dzięki siostra, która była wtedy malutka, wyszła z tego z malusieńkim oparzeniem na plecach. Natomiast u mnie poparzone zostało pół uda. Babcia miała po tym taką traumę, że nawet lata później prosiła, żeby uchylać drzwi łazienki i co jakiś czas dawać znać, że wszystko ok.
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:38.