Problemy z okresem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-26, 16:52   #1
Kami_ldz
Przyczajenie
 
Avatar Kami_ldz
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7

Problemy z okresem


Od dłuższego czasu zmagam się z brakiem miesiączek. Okres raz jest potem długo nic i tak w kółko. Zawsze sprawdzam czy to nie ciąża i zawsze wychodzi na to że nie. Teraz znów jest to samo. Okres był a teraz już ponad 3 miesiące nie ma. Lekarz zawsze dawał mi duphaston i na nim było super. No i tym razem też duphaston przydałby się bardzo ale nie mam możliwości pójścia do lekarza- proszę nie wnikajmy w szczegóły ale nie mogę. I stąd zastanawiam się skąd mogę wziąś duphaston. xxx No i czy znacie jakieś inne sposoby bez recepty na wywołanie okresu. Sytuacja bardzo mnie męczy a nie moge nic zrobic. Czuje sie bezsilna. Zwłaszcza że to ciągnie się za mną a tym razem czuje sie bardziej bezsilna. Bo zazwyczaj albo moge isc po leki albo okres sam wraca. A tym razem jest inaczej.

Generalnie dobrze się czuje ale pdychicznie zaczynam być wykończona.

Proszę o rady, lub informacje czy migłabym xxx.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-02-26 o 16:56 Powód: Oferta kupna.
Kami_ldz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 18:55   #2
kaczuszka69
potworkowa
 
Avatar kaczuszka69
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: u Jego boku :)
Wiadomości: 13 222
Dot.: Problemy z okresem

Cytat:
Napisane przez Kami_ldz Pokaż wiadomość
Od dłuższego czasu zmagam się z brakiem miesiączek. Okres raz jest potem długo nic i tak w kółko. Zawsze sprawdzam czy to nie ciąża i zawsze wychodzi na to że nie. Teraz znów jest to samo. Okres był a teraz już ponad 3 miesiące nie ma. Lekarz zawsze dawał mi duphaston i na nim było super. No i tym razem też duphaston przydałby się bardzo ale nie mam możliwości pójścia do lekarza- proszę nie wnikajmy w szczegóły ale nie mogę. I stąd zastanawiam się skąd mogę wziąś duphaston. xxx No i czy znacie jakieś inne sposoby bez recepty na wywołanie okresu. Sytuacja bardzo mnie męczy a nie moge nic zrobic. Czuje sie bezsilna. Zwłaszcza że to ciągnie się za mną a tym razem czuje sie bardziej bezsilna. Bo zazwyczaj albo moge isc po leki albo okres sam wraca. A tym razem jest inaczej.

Generalnie dobrze się czuje ale pdychicznie zaczynam być wykończona.

Proszę o rady, lub informacje czy migłabym xxx.
na brak okresu może mieć wiele czynników, z fusów niestety Ci nie wywróżymy. jeśli masz takie problemy, to trzeba udać się do lekarza, zrobi usg, zleci badania i wtedy będzie w miarę jasne, co się dzieje i jakie leczenie wdrożyć. Poza tym dziwne, że lekarz do którego chodziłaś zamiast szukać przyczyny problemu szedł po linii najmniejszego oporu
__________________
już nie zgaśnie ogień w nas,
tak się kocha tylko raz...


Mysza

-15kg


kaczuszka69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 19:14   #3
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Problemy z okresem

Bez lekarza się nie obejdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-02-26 20:14:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:58.