Jasny podkład - zbiorczy - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-02-15, 15:19   #1201
annmarie
Wtajemniczenie
 
Avatar annmarie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 809
GG do annmarie Send a message via Skype™ to annmarie
Dot.: poszukiwany bardzo bardzo jasny podklad

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki,

czy ma któraś z was podkład Rimmel Recover 100 ivory lub 101 porcelain? Jak bardzo jasne one są? Wpadają w żółty czy róż? Niestety w Rossmanach u mnie dostępnych najjaśniejszy nr to 103, który jest dla mnie za ciemny Chciałabym najpierw zasięgnąć języka a potem ewentualnie kupić na Allegro któryś z tych jaśniejszych.

Z góry dzięki za pomoc.
Ja miałam 100 i 103 - 100 jest jaśniejsza, acz nie jest to biały, oba są neutralne wg. mnie.
W moim odbiorze 103 było dla mnie idealne, 100 za jasna, ale nie jakoś drastycznie - troszeczkę.
__________________
Wymianka - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=926941
annmarie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 10:55   #1202
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

moze komus pomoże moja ręka wraz z podkładami
od lewej --
1. dermacol 217
2. gosh exceptional wear 11- porcelain
3. max factor LP 100 fair
4.matis Fluide Perfection fond de teint eclat 01
5.mincer - retinol A- jasny
6.revlon colourstay -ivory


oraz zdjecie numer dwa porownanie (od lewej) lasting performance ivory 100 oraz rimmel recover 100 -ivory


PS. przepraszam za te odrastajace włoski na ręce hehe, mam nadzieje, ze nie zafalszują koloru podkładów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg reka2.JPG (74,8 KB, 496 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rimmrl2.JPG (116,8 KB, 277 załadowań)
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 11:01   #1203
Milka19
Zakorzenienie
 
Avatar Milka19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 8 446
Smile Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Delilah* Pokaż wiadomość
moze komus pomoże moja ręka wraz z podkładami
od lewej --
1. dermacol 217
2. gosh exceptional wear 11- porcelain
3. max factor LP 100 fair
4.matis
5.mincer - retinol A- jasny
6.revlon colourstay -ivory


oraz zdjecie numer dwa porownanie (od lewej) lasting performance ivory 100 oraz rimmel recover 100 -ivory

Dziękuje Delilah

Mincer - retinol A- jasny jest przyjemnie jeśniutki Na KWC brak recenzji Ktoś może już stosował i ma jakieś doświadczenia

Dzisiaj w sklepie spierałam się z ekspedientką na temat podkładu gosha. Twierdziła, że najjaśniejszy dostępny to natural Czyżby w sklepach nie było już porcelain
Milka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 12:50   #1204
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ja mam jasną cerę z piegami. Używam podkładu Rimmela StayMate, Ivory Zadowolona jestem, bo i matuje, i naprawdę naturalny jest. Do jasnej twarzy piegowatej super
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-16, 13:12   #1205
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

No fakt, nie ma recenzji Mincera. Pokusze sie o szybka charakterystyke
- jaśniutki (beżowy, delikatnie w strone różu)
- fajnie nawilża cerę i nie tworzy maski
-mogłby bardziej kryć, dla bezproblemowych cer bedzie jak znalazł (daje efekt poltransparentego krycia) ja dodatkowo używam korektora
-nie zauwazylam zeby zapychal
-nie matowi jakoś powalająco
-ma dziwna konsystencje, tj. dziwnie sie rozprowadza, należy go wklepywac, wtedy jest ok.
-fajny morski zapach (mnie sie przynajmniej tak kojarzy)
-cena przystępna -kupilam go za 11 zl
-troche szybko ucieka z twarzy (no ale to pewnie kwestia przyzwyczajenia
ogolnie polecam, warto sprobowac .

Co do gosha "natural" to nie jest bardzo ciemniejszy od porcelain,ale roznice widac (stosuje go latem , niestety nie porownam go z porcelain ,bo gdzies zagubilam resztki naturala :/
DZiewczyny nie straszcie nawet ze porcelain wycofuja, istna Apokalipsa bedzie!
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 14:49   #1206
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Delilah, a czy Tobie ten podkład Mincer z retinolem też tak ciemnieje na twarzy Ja mam nawilżający w najjaśniejszym pastelowym odcieniu
http://www.mincer.com.pl/display_pro...16&product=273
i trochę ciemnieje
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-17, 17:25   #1207
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Delilah* Pokaż wiadomość
moze komus pomoże moja ręka wraz z podkładami
od lewej --
1. dermacol 217
2. gosh exceptional wear 11- porcelain
3. max factor LP 100 fair
4.matis Fluide Perfection fond de teint eclat 01
5.mincer - retinol A- jasny
6.revlon colourstay -ivory


oraz zdjecie numer dwa porownanie (od lewej) lasting performance ivory 100 oraz rimmel recover 100 -ivory


PS. przepraszam za te odrastajace włoski na ręce hehe, mam nadzieje, ze nie zafalszują koloru podkładów


rowniez dziekuej za fotki ale jak tak patrze to wszytskie wydaja mi sie starsznie ciemne a co drugi to o zgrozo a rimmel ivory jaki ciemny ;/ jedynie MF wydaje mi sie naprawde jasny...


ponawiam pytanie o podklad Burzujki 10 hours sleep kolor 71!
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-17, 22:40   #1208
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
rowniez dziekuej za fotki ale jak tak patrze to wszytskie wydaja mi sie starsznie ciemne a co drugi to o zgrozo a rimmel ivory jaki ciemny ;/ jedynie MF wydaje mi sie naprawde jasny...


ponawiam pytanie o podklad Burzujki 10 hours sleep kolor 71!
Niestety MF ciemnieje na twarzy. Odkąd znalazłam dobry korektor rzadko używam podkładu, ale któregoś dnia wyciągnęłam mój MF100 z szuflady i nałożyłam miejscowo na policzki. Przeglądając się w świetle dziennym kilka godzin później miałam ciemniejsze różowawe plamki na twarzy.

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Nick sprzedającej to eltena
http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=663392
Z tego co pamiętam, nie ma ona raczej wpływu na to co będzie mieć w ofercie, jaki dostanie kolor.
Mój się zupełnie biały, i teraz go doceniam w 100%
Z niepokojem patrzę na zmniejszającą się ilość podkładu.
Dziękuję
Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 13:26   #1209
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Kaledonia -- nie zauważyłam, zeby Retinol CE ciemniał na twarzy. Może to też kwestia skory (co skora to obyczaj)

MF LP nieco ciemnieje (a wlasciwie rozowieje:/), to fakt, ale mimo wszystko jest jednym z najjasniejszych podkladow jakie dane mi bylo przetestowac...
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-18, 14:21   #1210
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

MF paskudnie rozowieje, wyglada sie jak prosiak;/
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-27, 18:19   #1211
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Deliah, można wiedzieć, gdzie kupiłaś ten puder Minceru? Jakaś sieciowa drogeria, czy mała, osiedlowa? Zaciekawił mnie ten kosmetyk
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-29, 13:24   #1212
Delilah*
Raczkowanie
 
Avatar Delilah*
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 242
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Narek, osobiscie zakupiłam go na bazarku.
Mysle jednak, ze wlasnie w takich mniejszych sklepach osiedlowych,w dobrze zaopatrzonych sklepach z polskimi kosmetykami, bazarkach itp.bedzie go mozna znalesc., raczej nie w drogeriach typu rossman,natura. Owocnych poszukiwan
Delilah* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 14:50   #1213
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Delilah* Pokaż wiadomość
Narek, osobiscie zakupiłam go na bazarku.
Mysle jednak, ze wlasnie w takich mniejszych sklepach osiedlowych,w dobrze zaopatrzonych sklepach z polskimi kosmetykami, bazarkach itp.bedzie go mozna znalesc., raczej nie w drogeriach typu rossman,natura. Owocnych poszukiwan
Tak właśnie myślałam, bo podczas moich wizyt w Rossmann'ie nie widziałam tego kosmetyku. Dziękuje, będę się uważnie rozglądać
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 22:43   #1214
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Mi od MF łzawią oczy i prawdą jest, że ciemnieje na buzi.
Sama myśle nad True Match N1/ C1 lub revlon colorstay ivory
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-02-29, 23:59   #1215
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Na truskawie jest jasniutki podklad Borghese za $13.

http://www.strawberrynet.com/product...6840&CatgId=15

Tutaj opinie na MUA (tylko 3 recenzje ale ocena 5.0 i 100% kupi ponownie:

http://www.makeupalley.com/product/s...se/Foundations

Oczywiscie kliknelam. Zobaczymy jaki jest w rzeczywistosci.
ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 08:42   #1216
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Znów gonię króliczka
Przeszukuję internet, Allegro, Truskawę, czytam recenzję, przekopuję forum.

Zaciekawił mnie jeden w podkładów Smashbox, ma jasne odcienie Fair Zero, Fair 1, Fair 2.
Jasny na monitorze, jak jest w rzeczywistości tego jestem ciekawa, może któraś z Was je widziała, testowała?
http://www.smashbox.com/index.cfm/fu...-12c3be277b77/

Może któraś z Was miała przyjemność używać podkładów Cover Girl kolor Ivory, na ich stronie odcienie wyglądają na dość jasne. Opinii na KWC mało. Sama mam puder CG, używam go jedynie do przypruszania bazy na powiekach, ale mimo iż posiadany przeze mnie kolor nie jest jednym z pierwszych w palecie to i tak jest jasny.

Poluję już jakiś czas na Allegro na podkład Neutrogena w kolorze Ivore to Fair, polecany kiedyś na forum, ale nie pojawia się na aukcjach.

Ciekawi mnie też odcień Vanilia podkładów Heleny Rubinstein, on jest chyba najjaśniejszy?

Kolor Shell 1C1 Estee Lauder Double Wear, niedostępny oczywiście w PL też wygląda ciekawie

Chodzi za mną Guerlain, Fleur de Teint kolor 210, lub 510

Oczywiście żadnego z nich nie uświadczyłam na żywo, może dlatego mnie tak ciekawią

Kliknęłam przedwczoraj podkład H. Rubinstein. Sheer Clone 01 Lily White, dziś pewnie doleci do mnie, biały podkład, mam nadzieję że sprawdzi się tak jak Armani 0 w rozjaśnianiu za ciemnych podkładów.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif Double Wear Shell.gif (26,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpeg SMASHBOX HIGH DEFINITION PODKLAD.jpeg (42,5 KB, 117 załadowań)
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-06, 08:59   #1217
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Znów gonię króliczka
Przeszukuję internet, Allegro, Truskawę, czytam recenzję, przekopuję forum.

Zaciekawił mnie jeden w podkładów Smashbox, ma jasne odcienie Fair Zero, Fair 1, Fair 2.
Jasny na monitorze, jak jest w rzeczywistości tego jestem ciekawa, może któraś z Was je widziała, testowała?
http://www.smashbox.com/index.cfm/fu...-12c3be277b77/

Może któraś z Was miała przyjemność używać podkładów Cover Girl kolor Ivory, na ich stronie odcienie wyglądają na dość jasne. Opinii na KWC mało. Sama mam puder CG, używam go jedynie do przypruszania bazy na powiekach, ale mimo iż posiadany przeze mnie kolor nie jest jednym z pierwszych w palecie to i tak jest jasny.

Poluję już jakiś czas na Allegro na podkład Neutrogena w kolorze Ivore to Fair, polecany kiedyś na forum, ale nie pojawia się na aukcjach.

Ciekawi mnie też odcień Vanilia podkładów Heleny Rubinstein, on jest chyba najjaśniejszy?

Kolor Shell 1C1 Estee Lauder Double Wear, niedostępny oczywiście w PL też wygląda ciekawie

Chodzi za mną Guerlain, Fleur de Teint kolor 210, lub 510

Oczywiście żadnego z nich nie uświadczyłam na żywo, może dlatego mnie tak ciekawią

Kliknęłam przedwczoraj podkład H. Rubinstein. Sheer Clone 01 Lily White, dziś pewnie doleci do mnie, biały podkład, mam nadzieję że sprawdzi się tak jak Armani 0 w rozjaśnianiu za ciemnych podkładów.
Z H. Rubinstein to podobno np. na Allegro jest tak, że sprzedawcy raczej nie oferują tych najjaśniejszych kolorów. Nie używam, ale moja siostra już nie raz polowała i nie umiała znaleźć.

Firma Smashbox jest w Sephorze Nie wiem jednak, czy są te podkłady.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 19:17   #1218
irie18*
Wtajemniczenie
 
Avatar irie18*
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 036
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

ja mam pytanie ; uzywała ktoras z was odcienia ivory podkladu w musie avonu ? w katalogu wyglada na jasniutki ale wiadomo ze zdjecia bywaja przeklamane
__________________
Postanowienie na 2015: nauczę się grac na gitarze
i nie będę już farbować włosów
irie18* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-08, 22:20   #1219
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

opowiem Wam ostatnio co mi się przydarzyło :

Miałam wolny dzień i postanowiłam pójść do Sephory by ktoraś z wizażystek dobrała mi podkład do mojej cery (skórę na twarzy mam jaśniejszą niż na całym ciele).

Po kwadransie podeszła do mnie naburmuszona panienka, której powiedziałam o co mi chodzi. Ta roztarła mi na dłoni kolor,ale powiedziałam jej,że mam jasniejszą skórę na twarzy niż na ręce. Kobieta wspaniałomyślnie roztarła mi na dłoni jaśniejszy kolor mówiąc ''w takim razie ten bedzie idealny" i odeszła...Kopara opadła mi na ziemię!! Wkurzona na maxa wyszłam stamtąd i pokierowałam się w stronę Douglasa. Tam przyjęto mnie z uprzejmością ,Pani pomalowała mnie na całej twarzy mówiąc ''z tym kolorem nie będzie wygladała Pani jak biała ściana''. Trochę mnie to zbiło z tropu, gdyż panienka sama nie wyglądała jak mulatka ale mówię ''ok''-w tamtejszym lusterku i świetle nawet bardzo fajnie wyglądałam. Poprosiłam Panią o spisanie mi nazwy i numeru podkładu.
Zadowolona wróciłam do domu i spojrzałam w lustro. Nie mogłam uwierzyć w to co widzę!!!! Mulatka z białymi uszami!! Byłam w szoku!! Jechałam tak przez całe miasto. Potem dopiero przypomniały mi się słowa wizażystki " nie bedzie pani wyglądała jak ściana "-to była prawda...



Juz naprawde nie wiem czy kiedykolwiek odnajde swój podkład
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-09, 20:01   #1220
azure
Zadomowienie
 
Avatar azure
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 793
GG do azure
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

łoooł, jestem w szoku. Widać że zależy im tylko na sprzedaży wciskają co popadnie... albo po prostu pracownice do bani. Tak czy inaczej, żenua.

A ja mam dylemat, bo zastanawiam się nad zakupem Renew&Lift albo Cool Matte. Ale obawiam się że będą za ciemne. Cool Matte 103 jest zdecydowanie za żółty dla mnie. Mam zimną cerę. Niby odcień 201 jest ładny, ale nie wiem jak to będzie wyglądać na cerze, czy nie za ciemny? A może lepiej Renew&Lift wypróbować. Mam mętlik w głowie
azure jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-09, 21:52   #1221
Timmy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 162
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
ponawiam pytanie o podklad Burzujki 10 hours sleep kolor 71!
Używam tego podkładu od 4 miesięcy, sprawuje się doskonale z zieloną bazą Burżuja. W takiej kombinacji nie ciemnieje i dobrze kryje rumieńce Natomiast w wersji solo krycie jest dość słabe i moim zdaniem przez to nie nadaje się dla osób z tendecją do czerwienienia się. Ale w połączeniu z bazą oczywiście polecam
Timmy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 07:37   #1222
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
opowiem Wam ostatnio co mi się przydarzyło :

Miałam wolny dzień i postanowiłam pójść do Sephory by ktoraś z wizażystek dobrała mi podkład do mojej cery (skórę na twarzy mam jaśniejszą niż na całym ciele).

Po kwadransie podeszła do mnie naburmuszona panienka, której powiedziałam o co mi chodzi. Ta roztarła mi na dłoni kolor,ale powiedziałam jej,że mam jasniejszą skórę na twarzy niż na ręce. Kobieta wspaniałomyślnie roztarła mi na dłoni jaśniejszy kolor mówiąc ''w takim razie ten bedzie idealny" i odeszła...Kopara opadła mi na ziemię!! Wkurzona na maxa wyszłam stamtąd i pokierowałam się w stronę Douglasa. Tam przyjęto mnie z uprzejmością ,Pani pomalowała mnie na całej twarzy mówiąc ''z tym kolorem nie będzie wygladała Pani jak biała ściana''. Trochę mnie to zbiło z tropu, gdyż panienka sama nie wyglądała jak mulatka ale mówię ''ok''-w tamtejszym lusterku i świetle nawet bardzo fajnie wyglądałam. Poprosiłam Panią o spisanie mi nazwy i numeru podkładu.
Zadowolona wróciłam do domu i spojrzałam w lustro. Nie mogłam uwierzyć w to co widzę!!!! Mulatka z białymi uszami!! Byłam w szoku!! Jechałam tak przez całe miasto. Potem dopiero przypomniały mi się słowa wizażystki " nie bedzie pani wyglądała jak ściana "-to była prawda...



Juz naprawde nie wiem czy kiedykolwiek odnajde swój podkład
Miałam tak w Galerii Centrum gdy konsultant Max Factor chciał mi wcisnąć ten nowy podkład w kolorze Golden Twierdząc oczywiście,że to najlepszy odcień dla mnie

Mniej wciskają co popadnie w małych drogeriach-chyba zdają sobie sprawę,że jak coś będzie nie tak to ja być może już się tam nie pojawię

Zwracam honor podkładowi Mincer Krem zmieniłam i z ciemnieniem problemu nie ma Zakochałam się normalnie w tym podkładzie- nie spływa cały dzień
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 08:24   #1223
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Dziewczyny zamówiłam za Waszą radą podkład Color Stay Ivory, bo ostatnio zostawiłam w busie całą moją kosmetyczkę z przyborami do makijażu i musiałam się na gwałt zaopatrzać we wszystko od nowa :/ Dość traumatyczne przeżycie dla mojego portwela, dlatego wszystko pozamawiałam na allegro żeby było taniej.

Jedyna rzecz którą miałam w domu to nowiutki podkład mineralny w pudrze z Avonu w kolorze Ivory, który dostałam pod choinkę, ale jeszcze nie miałam okazji go zacząć używać od tamtego czasu. Otwarłam go i... szok. Używałam już chyba wszystkich podkładów z Avonu, z racji tego że jestem konsultantką, zawsze w tym samym odcieniu i bardzo do mnie pasował. Ale ten mineralny jest biały jak mąka! i wyglądam jakbym się mąką posypała! Jestem bladziuchem ale bez przesady... Mam nadzieję że ten Color Stay nie będzie aż tak jasny... :/ Sprawdzałam kolorki w sklepie i wydawał mi się ciut za jasny, ale już następny w kolejności odcień był dużo za ciemny. Nie wiem co o tym myśleć. Używała ktoras z Was tego podkłądu mineralnego z Avonu?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 09:25   #1224
lalaith
Zakorzenienie
 
Avatar lalaith
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 831
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Oj zapomniałam, chciałam Was jeszcze spytać: jak nakładacie ten podkład ColorStay ze słoiczka? Ja sobie kupiłam z dozownikiem bo nie wyobrażam sobie jak można nakładać podkład ze słoika bez niego. Jak to robicie?
lalaith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 09:46   #1225
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Oj zapomniałam, chciałam Was jeszcze spytać: jak nakładacie ten podkład ColorStay ze słoiczka? Ja sobie kupiłam z dozownikiem bo nie wyobrażam sobie jak można nakładać podkład ze słoika bez niego. Jak to robicie?
Delikatnie wylewam odpowiednią ilość na wierzch lewej dłoni, prawą nakładam na twarz. Ewentualnie pędzlem do podkładu. Moim zdaniem, można dojsć do wprawy. Ja z kolei za dozownikami nie przepadam, bo gdy się podkład kończy, nie raz zdarzyło mi się, że rozpryskiwał się naokoło i musiałam zmieniać ubranie
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 14:31   #1226
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
aco myslicie o kolorku 71 podkladu bourjois 10 hours sleep?
A co byś chciała o nim wiedzieć?
Jest jaśniutki, na moje oko minimalnie jaśniejszy od IsaDory Ivory Beige i Gosha Porcelain, idealnie neutralny - nie ma tam ani różu, ani żółci. Po prostu neutralny beżyk. Ale ostrzegam, że nie jest kryjący.

Gdzieś tam wcześniej w tym wątku wkleiłam jego fotkę w porównaniu z innymi posiadanymi przeze mnie jasnymi podkładami. Jak znajdę, to podlinkuję.

EDIT: Znalazłam

Wilhelmino - jest tam m.in. Rimmel Recover 100, o który pytałaś, możesz sobie obejrzeć.
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 14:53   #1227
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Na truskawie jest jasniutki podklad Borghese za $13.

http://www.strawberrynet.com/product...6840&CatgId=15

Tutaj opinie na MUA (tylko 3 recenzje ale ocena 5.0 i 100% kupi ponownie:

http://www.makeupalley.com/product/s...se/Foundations

Oczywiscie kliknelam. Zobaczymy jaki jest w rzeczywistosci.
moglabys napisac pare slow jak juz doleci? jak sie porownuje z innymi podkladami? zastanawialam sie nad nim ale ze nie znalazlam u nas kolorowki Borghese...
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 21:31   #1228
ananke_2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 756
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Wciaz czekam, ale obiecuje, ze jak tylko przyleci wkleje fotke
ananke_2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 21:52   #1229
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Ja miałam ten podkład Borghese
Zdjęcie na Tru jest przekłamane, on nie ma w sobie kropli różu. Jest bardzo jasny, piękny beżowy odcień
Niestety poza odcieniem nic mi w nim nie pasowało, kryje bardzo lekko, tylko wyrównuje koloryt i jest nietrwały. Z mojej mieszanej skóry znikał po kilku godzinach, troche podkreślał suche skórki itp. Ale miał fajny migdałowy zapach
Moim zdaniem dla osób o skórze niemal idealnej...

Mam jednak nadzieję ananke, że Tobie będzie odpowiadał...
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-10, 22:00   #1230
aur_0_ra
Raczkowanie
 
Avatar aur_0_ra
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lą
Wiadomości: 479
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Wciaz czekam, ale obiecuje, ze jak tylko przyleci wkleje fotke
z gory dziekuje

Dziekuje za opinie, Hanneke
__________________
"Everyone out there wants to be US."


aur_0_ra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.