Antidral - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-23, 23:00   #121
chocolate_brown
Rozeznanie
 
Avatar chocolate_brown
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 568
Dot.: antidral

Na mnie juz nie dziala. Mam nadzieje ze tylko dlatego ze sie przeterminowal ...
__________________
Always sentimental when I think of how it was..
chocolate_brown jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 17:27   #122
Marga6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 11
Dot.: antidral

A ja to już zupełnie nie wiem co o tym wszystkim mam myśleć. Niby mi ten Antidral troche pomógł, ale z tą pachą mi sie tak dziwnie porobiło. Z ciekawości kupiłam Etiaxil i postanowiłam go wypróbować. Jak nałozyłam pirewszej nocy to po 3 godzinach zmyłam bo nie wytrzymałam. Za 2 dni znów spróbowałam, bolało cholernie ale przetrwałam dzielnie całą noc. Wczoraj w nocy to juz szczypało duuużo mniej i spokojnie zasnęłam. Stosowałam co 2 dni ale teraz postanowłam przez 3 dni stosować codziennie i zobaczymy. Pocę sie zdecydowanie mniej, ale jednak ciagle. Dziwne jest to ze jak np. nie przyciskam pach do siebie to mam sucho, a jak na troszke przycisne to tak jakby wilgotna bluzeczka sie robi. Nie wiem co o tym myśleć. Dzisiaj miałam czarna bluzke i nie wiem czy byłyby plamy, ale jutro załozę kolorowa i zobaczymy. Mam nadzieje, że to mi sie tylko tak wydaje i będzie zupełnie sucho. A u was nie ma takiego uczucia wilgotnosci jak macie przyciśnięte do siebie pachy?
Marga6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 13:56   #123
szwedka84
Raczkowanie
 
Avatar szwedka84
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 256
Dot.: antidral

u mnie antidral sprawdza sie jak narazie (5 dzien stosowania) nawet przy bardzo stresujacych dniach ... )

mam jednak do was pytanie ... jak czesto go stosujecie ??? co ile dni???
ja zaczynam stosowac co 2 dzien (na noc oczywiscie) ... czy powinnam rzadziej????

boje sie zeby nie przestal dzialac :P
doslownie od razu czlowiek czuje sie lepiej jak ma sucho pod pacha taka mala rzecz a jak cieszy

Edytowane przez szwedka84
Czas edycji: 2006-05-25 o 14:38
szwedka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 22:19   #124
Izia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 12
Dot.: antidral

Ja też mam ogromne problemy z poceniem się dosłownie jeszcze zanim wyszłam z domu,to już miałam mokre pod pachami a co dopiero,kiedy jechałam zatłoczonym autobusie - tragedia Kupiłam dziś Antidral i też chciałabym się dowiedzieć,jak często mam go na początku stosować?? Proszę o odpowiedź,nawet jeśli już ktoś o to pytał
Pozdrowionka
Izia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-25, 22:57   #125
_kasiuuulka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4
Dot.: antidral

A co zrobic gdy antidral juz przestaje dzialac? Jest jeszcze cos mocniejszego?

A czy uzywala go ktoras z was na ręce?
_kasiuuulka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 08:24   #126
majaaa
Raczkowanie
 
Avatar majaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 63
GG do majaaa Send a message via Skype™ to majaaa
Dot.: antidral

O Antidralu usłyszałam od moich koleżanek, więc chyba czas teraz na mnie. Żadna nie mówiła, że ją coś piecze, używają tego co 4 dni i są bardzo zadowolone, więc ja dzisiaj pójdę do apteki i też to zakupię
__________________
Tysiące słów nie zastąpi jednego szczerego uśmiechu
majaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 09:02   #127
berruska
Rozeznanie
 
Avatar berruska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 765
Dot.: antidral

ja uzylam raz na rece i nastepnego dnia faktycznie mniej się pocily, ale jakos nie jestem do tego przekonana
jak narazie pod pachami sprawdza sie dzialanie
berruska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-26, 22:24   #128
Ja007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: antidral

Właśnie kupiłem Antidral i jestem bardzo zadowolony z jego działania. Pod pachami ani kropelki potu, a to dopiero drugi dzień kuracji. Mam tylko obawy co do rąk bo chyba w tym przypadku nie jest tak skuteczny jak pod pachami. Czy wiecie może jak skumulowac "jego" działanie na ręcę alboewentualnie jak "go" prawidłowo nakładać na ręce? Ja nakładam wieczorami, przed tym ręce myję mydłem, potem dokładnie wycieram ręcznikiem, czekam chwilę i dopiero nakładam ale jak narazie efektów nie widać. Jakimi ziołami można wstrzymać nadmierną potliwość? Czy lepsza jest herbata z pokrzywy czy z szałwi?
Ja007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 08:59   #129
km
Rozeznanie
 
Avatar km
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 514
GG do km
Dot.: antidral

ja zaczynalam kuracje do nakladania co 2 noc i bylo oki mysle ze codzienne nakladanie jest niepotrzebne, z czasem radze ograniczac stosowanie a co do nakladania do na rece to nigdy nie mialam takiej potrzeby ale czy to za bardzo nie wysusza? aha no i jak sie czlowiek zapomni to zeby przypadkiem nie zjadl tego troche hehe buzka
km jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 05:46   #130
Izia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 12
Dot.: antidral

Ja na początku popełniłam błąd,bo 3 dni z rzędu smarowałam sobie tym środkiem pod pachami Myślałam,że mi pachy wypali :/ Miałam takie podrażnione,że na 2 dni musiałam przerwać kurację Teraz zaczęłam spowrotem stosować,ale już nie codziennie,tylko na razie co drugi dzień,a później to się zobaczy I jest oki - to znaczy nie piecze A jeśli chodzi o to,czy pomaga,to na razie zbyt często nie wychodzę,więc ciężko stwierdzić. W domu mam nawet sucho pod pachami Mam nadzieję,że jak wyjdę na miasto to też tak będzie
Izia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 12:02   #131
Cfaniara87
Przyczajenie
 
Avatar Cfaniara87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk:)
Wiadomości: 15
GG do Cfaniara87
Dot.: antidral

Kupiłam wczoraj antidral i przed snem sie wysmarowałam. Swędziało okropnie ale wytrzymalam . Dzisiaj mam bardzo stresujacy dzień(pierwszy dzień w pracy ) i mam nadzieje że mnie nie zawiedzie . Po powrocie napisze jak sie sprawdził
Cfaniara87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-01, 12:52   #132
Agatunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 14
Dot.: antidral

A ja używam Antidlal jak mi się przypomni, zimą co 2 tygodnie, latem co tydzień. Moja mama wymyśliła taki patent na to szczypanie pod pachami. Smarujemy się Antidralem, czekamy jakieś pół godziny żeby zaczął działać i jeśli piecze nakładamy mąkę ziemniaczaną,(mnie zawsze piecze, chyba mam wrażliwą skórę), po 5 minutach szczypanie znika i można spokojnie kłaść się spać, bez konieczności zmywania tego preparatu. Rano myję paszki i jest super zero potu.
Agatunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 21:15   #133
Cfaniara87
Przyczajenie
 
Avatar Cfaniara87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk:)
Wiadomości: 15
GG do Cfaniara87
Dot.: antidral

wróciłam zmęczona, ale za to jaka szczęśliwa . Do tej pory mam suuuchutko! . Napewno będę go polecać innym
Cfaniara87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 10:40   #134
madzialena83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 1
Dot.: antidral

witam!
prosze pomóżcie, używam Antidralu od około 3 tygodni, nie powiem działa- ale na krótko ale nie w tym problem, od jakiegoś czasu bardzo bolą mnie obydwie pachy i to do tego stopnia że mam niekiedy problem z podniesieniem rąkboje się że coś jest nie tak, przeczytałam gdzies że Antidral może zatykac pory, czy coś w tym stylu-PROSZE PORADŹCIE COŚ, NIE WIEM CO ZROBIĆ
madzialena83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 11:19   #135
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: antidral

Ja zaczynam mieć obawy. Miałam zamiar kupić Antidral w najbliższym czasie, ale piszecie o guzkach... A jeśli on spowoduje poważniejsze guzy?
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 21:20   #136
myfka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 5
Wyślij wiadomość przez Yahoo do myfka
Dot.: antidral

Kochane!Chciałabym Wam wszystkim podziękować.Spróbowałam Antidrala i po prostu moje życie nabrało znowu kolorów.Mogłam kupić sobie nowe bluzki w innych kolorach prócz czarnego i białego.Chciałabym, aby to forum rozwijało się nadal na wysokim poziomie,a użytkownikami były dziewczyny z problemami jak większość z nas.Dziękuję ,że jesteście!:pr zytul:,od teraz zawsze będę w razie jakichkolwiek kłopotów tutaj zaglądać,
myfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 08:09   #137
soniczka
Raczkowanie
 
Avatar soniczka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mikołów
Wiadomości: 67
GG do soniczka
Dot.: antidral

moj antidral też się przeterminował,ale jest ok, zakupiłam nowy i już wczoraj zaaplikowałam

co do tych guzików pod pachami, obolałych pach i bóg wie co jeszcze, to jak na moj gust wszystko związane z gruzołami potnymi. wiec jak boli, zrezygnować z antidrala na kilka dni,bo potem bedziecie tak jak ja łazic po lekarzach bez celu ;p aż samo zniknie))))))
soniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-04, 10:28   #138
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez soniczka
co do tych guzików pod pachami, obolałych pach i bóg wie co jeszcze, to jak na moj gust wszystko związane z gruzołami potnymi. wiec jak boli, zrezygnować z antidrala na kilka dni,bo potem bedziecie tak jak ja łazic po lekarzach bez celu ;p aż samo zniknie))))))
Tylko czy takie guzki nie przerodzą się w coś niebezpiecznego?
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 21:33   #139
majaaa
Raczkowanie
 
Avatar majaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 63
GG do majaaa Send a message via Skype™ to majaaa
Thumbs up Dot.: antidral

Dziewczynki drogie od 3 dni uzywam antidralu i ani kropli potu pod paszkami;D az specjalnie ubierałam bluzki takie w ktorych sie pocilam zawsze i nic a nic ale mam mały problem... kupilam sobie wczoraj bluzkę szarą z ciemno-różowymi rękawkami i dzisiaj zauwazyłam ze mi sie odbarwiła pod paszkami ... czy moja bluzka wróci do swojego stanu początkowego? Szkoda mi nowej bluzki powiedzcie jak to usunąć czy się wogóle da.. Dodam że zmywałam rano antidral i zastosowałam normalny antyperspirant wiec nie wiem czemu tak się stało
__________________
Tysiące słów nie zastąpi jednego szczerego uśmiechu
majaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-06, 14:49   #140
sysuniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: antidral

do "majaaa" to sa takie biale slady na tej bluzce?? bo ja jak jeszcze nie uzywalam antidralu tylko zwyklego antyperspirantu to czasami one zostawialy takie bialawe slady.. =/ to zalezy co taki antyperspirant ma w skladzie.. i takich sladow po antyperspirancie chyba sie nie zmyje.. ale podkreslam chyba bo pewnosci nie mam.
sysuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 14:59   #141
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: antidral

Byłam wczoraj w aptece i chciałam przy okazji kupić Antidral, ale znów ogarnęły mnie wątpliwości Czy on aby napewno nie spowoduje w przyszłości problemów zdrowotnych (myślę o najgorszym - nowotworze)? Mam duży problem z poceniem, ale wciąż nie potrafią pozbyć się obaw...
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 18:55   #142
sysuniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9
Dot.: antidral

do "natka pietruszki" ja tez mialam z tym problem.. kupilam sobie, bo mowie sprobuje, jak widzialam jak kolezance pomoglo to tez nie chcialam tych nedznych kolek.. =/ powiedzialam mamie, ale nie kazala mi zbytnio uzywac tylko na jakies imprezy, bo jeszcze cos sie stanie, ale w koncu lek bez recepty to nie powinno mi sie nic zlego zrobic.. sprobowalam ok. miesiac temu i do tej pory uzylam tylko 2 razy.. bo po pierwszym razie, po kilku dniach cos pacha mnie bolala, tak dotykalam dotykalam i wyczulam guzka.. =/ ale mi zniknal po kilku dniach.. i teraz uzylam go z 2 tyg. temu. ja to w ogole mam jakos dziwnie.. w domu sie nie poce, ale jak wyjde gdzies to niezaleznie czy cieplo czy zimno to sie poce =/ (najlepiej bylo jak bylam u kuzynki w domu, nic nie robilam tylko siedzialam, a pod pachami kolka.. a jak poszlam z nia na dicho to mi zniknely.. tylko dopiero potem mialam, bo w koncu sie troche poci jak sie tancuje ;p) jeszcze zalezy jaka bluzka.. najczesciej sie poce w tych ktore tak blisko dotykaja pache.. teraz to tak uzywam jak ide gdzies na impreze czy jakas bluzke zakladam.. bo sie troche boje.. ale sporbuj, jak kilka razy uzyjesz to chyba sie nic nie stanie
sysuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-06, 22:00   #143
majaaa
Raczkowanie
 
Avatar majaaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk;)
Wiadomości: 63
GG do majaaa Send a message via Skype™ to majaaa
Dot.: antidral

Cytat:
Napisane przez sysuniaa
do "majaaa" to sa takie biale slady na tej bluzce?? bo ja jak jeszcze nie uzywalam antidralu tylko zwyklego antyperspirantu to czasami one zostawialy takie bialawe slady.. =/ to zalezy co taki antyperspirant ma w skladzie.. i takich sladow po antyperspirancie chyba sie nie zmyje.. ale podkreslam chyba bo pewnosci nie mam.

Nie mam bialych sladow, mi się odbarwił kolor bluzki od antidralu i martwie sie ze nie zejdzie to bo w sumie skoro jest odbarwione to nie ma jak wrócic do stanu początkowego chyba ze pokombinuje i reszte rekawkow tez odbarwie
__________________
Tysiące słów nie zastąpi jednego szczerego uśmiechu
majaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 09:55   #144
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: antidral

wiecie zaczelam uzywam antidralu w sierpniu zeszlego roku, do stycznia wszystko bylo super, na poczatku lutego przestal dzialac zrobilam przerwe i od jakiegos miesiaca znow uzywam- dziala, ale slabiej niz poprzednio. wczesniej smarowalam sie co 2-3 dni i bylo super, teraz uzywam co drugi dzien (nie chce czesciej bo podraznia) i tego drugiego dnia juz sie troszke poce... no i jak uzywalam go przez jakis czas codziennie (na poczatku lutego jak przestal dzialac) to chyba za duzo go bylo i mam pod pachami ciemniejsza skore:/ troszke wkurzajace akurat na wakacje jak sie w kostiumie lata... no ale coz- straty i tak sa mniejsze niz korzysci
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 19:37   #145
Izia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 12
Dot.: antidral

Hello ponownie Jejjj ale ulga Antidral zadziałał Na początku stosowałam go 3 dni z rzędu i mało działał,a prawie że mi paszki wypalił Nio a teraz tak co 2/3 dni używam i jest super Specjalnie nosiłam kolorowe bluzki,w których zawsze miałam ogromne plamiska pod pachami :| Co za ulga....to był dla mnie tak duży i kłopotliwy problem - wstydziłam się chodzić w koorowych bluzeczkach i bluzkach,bo zawsze miałam ogromniaste plamy potu,jeszcze zanim wyszłam z domu :/ A teraz...jak ręką odjął Polecam wszystkim!!! A jeśli chodzi o te guzki,to być może,że ktoś ma bardzo wrażliwą skórę i mu zatyka zbytnio pory. A może jest to po prostu chwilowa reakcja,taka jak po goleniu czasami - kiedy jakiś włosek się nie wybije to dostaje się zapalenia i w tym miejscu pojawia się taki mały,ale baaaardzo bolący guzek,że aż ręki unieść nie można :| Najlepiej przestać na kilka dni smarować I jeszcze jedno...nigdy nie stosujcie Antidralu codziennie, bo to tylko podrażnia...
Izia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 21:37   #146
jessika20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9
Smile Dot.: antidral

naczytalam sie tyle o tym antidralu ze pomyślałam - a co tam kupie - kosztował mnie jedyne 10.41 - mam nadzieje ze zadziala bo pol zycia mam juz ten problem - balam sie ze bedzie mnie cos piekło po posmarowaniu bo tyle osob o tym pisze a tu zero, nic nie piecze (odczekalam 2 dni po depilacji, pewnie po goleniu mozna odczekac nawet 1 dzien). Modle sie ze jutro zobacze poprawe albo chociaz w ciagu paru nastepnych dni - nie wyobrazam sobie jak to bedzie sie nie pocic Trzymajcie kciuki
jessika20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 15:28   #147
jessika20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9
Thumbs up Dot.: antidral

wiem ze za wczesnie aby oceniac skutecznosc w dluzszym czasie ale nie moglam dzis w to uwierzyc i caly czas sprawdzalam bluzke i calutki dzien byla sucha!!!!! chyba pierwszy raz od moze 8 lat no i nic mi sie nie podraznilo czy szczypalo. To jakis cud
jessika20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 15:32   #148
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: antidral

wiem jakie to wspaniale uczucie tez tak szalalam gdy odkrylam ze juz sie nie poce
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-09, 21:42   #149
skarbeczeQ
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczeQ
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 85
Dot.: antidral

a jaka pewnosc siebie wraca nie trzeba ogladac czy czasem nie mamplam a co do guzkow... ja nic u siebie nie zaobserwowalam. lewa apcha mnie swedzi ostatnio bardziej, ale mam wrazenie ze sobie za szeroko posmarowalam i swdzi mnie skora 'obok' pachy... nowotwory? hmm duzo osob straszy mnie ze zatkaja mi sie gruczoly potowe i bede miec operacje, nie raz slsyzalam... ale nuz mi sie uda? jedna operacja czy tysiace dni z mysla ze jestem cala mokra? a nigdy nie bylam bardziej pewna siebie niz od kiedy sie nie poce... moze gadam glupoty :P wybaczcie ale mowie to co mysle pzdr
__________________
okropna ta czcionka na nowej stronie!
skarbeczeQ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 11:22   #150
jessika20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 9
Thumbs up Dot.: antidral

mnie tez mama ciagle straszy rakiem piersi odkad przeczyatla takiego maila rozsylanego ze jak sie uzywa antyperspirantow czy czegos co hamuje gruczoly to tam sie cos zbiera i sie robi rak piersi. Ale nie chce mi sie wierzyc ze nawet zwykle antyperspiranty to powoduja bo nie byloby ich w sprzedazy przeciez czy jakos byloby to naglosnione.
a tymczasem dalej sie nie poce i normalnie ciagle jestem w szoku najpierw uzylam go 2razy pod rzad ale to chyba nie jest konieczne, teraz zrobilam odstep 1-dniowy i nadal jest ok, teraz zrobie 2 dni przerwy

zycie jest piekniejsze gdy sie nie musisz martwic o mokre bluzki pod pachami szkoda ze tak pozno odkrylam ten srodek, ale lepiej pozno niz wcale
jessika20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-06 10:08:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:34.