"Krakowianki" pomóżcie! Kto wie??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Decoupage

Notka

Decoupage Pod-forum decoupage to miejsce przygotowane specjalnie dla miłośników tej techniki. Lubisz decoupage? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-24, 09:55   #1
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Question

"Krakowianki" pomóżcie! Kto wie???


Cześć dziewczyny! Mam pytanko, chce sie zabrać do decoupage ale brak mi rzeczy do udekorowania. Jestem już na stancji więc mam tu tylko niezbędne rzeczy (brak piwnicy czy strychu jak w domu, gdzie zawsze mogłabym coś wynaleźć). Wiem że takie rzeczy można znaleźć w sklepie typu [B]wszystko po 5zł[B] (sama to komuś podsuwałam) ale [B]gdzie takie sklepy znaleźć w Krakowie???[B] Wiadomo mi tylko o jednym bodajże na ul Grodzkiej ale tam nie znalazłam takich rzeczy. Pomóżcie!!! (Dodam że szukałam w googlach i nic... (
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 10:40   #2
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: "Krakowianki" pomóżcie! Kto wie???

A gdzie mieszkasz dokłądnie? Tak było by nam chyba łatwiej nci cos wskazać.
Ja wiem na pewno o takim sklepie na Podgórzu, bodajże przy Koronie, a na pewno koło KFC.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-24, 10:55   #3
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: "Krakowianki" pomóżcie! Kto wie???

No ja mieszkam w okolicach Bronowic Nowych, ale jak będzie trzeba to się wybiorę gdzieś dalej (trzeba się poświęcić ) byle nie gdzieś w głąb Huty
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 08:05   #4
myszata21
Raczkowanie
 
Avatar myszata21
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: miasto Kraka
Wiadomości: 47
Dot.: "Krakowianki" pomóżcie! Kto wie???

z twgo co ja sie orientuje to jeden sklep jest kolo Tandety. przynajmniej byl tam przed wakacjami. nie wiem jak teraz bo robia tam remonty.


i widze ze jestesmy sasiadkami bo ja mieszkam w oleszycach
myszata21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 17:19   #5
mariib
Raczkowanie
 
Avatar mariib
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 75
Dot.: "Krakowianki" pomóżcie! Kto wie???

Pełno jest tych sklepów koło Hali Targowej na samej Hali conajmniej 3.Pozdrawiam
mariib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 17:43   #6
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: "Krakowianki" pomóżcie! Kto wie???

Myszata21 i Mariib - bardzo wam dziękuję, jutro pędzę na Halę targową a co mam nadzieje że coś wypatrze
...i farbe musze nową kupić bo w trakcie próby decu. na pudełku a właściwie w trakcie mycia się, okazało się że mam złą farbę... tak wspaniale mi pan w praktikerze doradził- a kilka razy powtarzałam że chce akrylową a dostałam jakąs emalie inną i nie mogłam sie domyć...a jak już kupiłąm rozpuszczalnik to całe mieskzanie śmierdzi a moja głowa pęka, przez co cały dizeń przespałąm... eh

Myszata21 - ty z oleszyc wow i tu się spotkałysmy? spoko
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 07:09   #7
mariib
Raczkowanie
 
Avatar mariib
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 75
Dot.: "Krakowianki" pomóżcie! Kto wie???

Nie ma za co W razie czego jeszcze jeden taki sklepik jest w kierunku banku BPH też koło Hali.Powodzenia z tymi farbami i otwórz okno, żebyś się nie podtruła.
mariib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-26, 08:30   #8
Alishia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-02
Wiadomości: 66
Dot.: "Krakowianki" pomóżcie! Kto wie???

Jeśli chodzi o farby i inne tego typu to w Empiku w Galerii Kazimierz jest cały dział rękodzieła, są tam też różniste pudełeczka, lampki, ramki do ozdabiania różnymi technikami.
Alishia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 08:41   #9
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: "Krakowianki" pomóżcie! Kto wie???

Farby i całą resztę to mam (serwetki w drodze) chodziło mi o przedmioty do ozdobienia... w Empiku już byłam, ale na zachwycaniu się poprzestałam bo ceny mnie przeraziły... Mają tam wspaniałe rzeczy ale jakoś nie widze żeby ktoś tam coś kupował... wszyscy oglądają i na tym się kończy... mogliby tak jakieś promocje tam robić kurcze...
no ja sie zaraz na hale targową wybieram więc wrócę pewnie wieczorem. Jak znajde coś ciekawego to dam znać...
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 08:52   #10
talestrin
BAN stały
 
Avatar talestrin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 61
Dot.: "Krakowianki" pomóżcie! Kto wie???

W Empiku do końca września jest promocja na dziale Sztuka Rodzinna-kupując trzy rzeczy płacisz za dwie,za najtańszą nie płacisz.
talestrin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 14:37   #11
Agrafka_20
Raczkowanie
 
Avatar Agrafka_20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 281
Dot.: "Krakowianki" pomóżcie! Kto wie???

Eh wróciłam z Hali Targowej ale znalazłam tam tylko jeden sklep po 4,5 (( i wogóle w nim takich pudełeczek nie było ani nic buuu chyba musze się szarpnnąć na coś z empiku... ale dzięki za rady pozdrawiam
Agrafka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-11, 15:48   #12
natewa
Rozeznanie
 
Avatar natewa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 846
Dot.: "Krakowianki" pomóżcie! Kto wie???

podnoszę wątek. Może ktoś wie jeszcze gdzie w Krakowie (opócz wspomnianego empiku) można kupić jakieś rzeczy do ozdobienia??
natewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 16:46   #13
tyreczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Dot.: "Krakowianki" pomóżcie! Kto wie???

Witam wszystkich bardzo serdecznie
Byłam ostatnio w Ikei i widziałam kilka fajnych puszek do ozdobienia, babusowe pudełka < tej juz troszke > droższe, ale mysle ze w hipermarketach czasmi znajduje sie fajne gażety Jak cos wpadnie mi w oko tio oczywiście dam znac
tyreczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-11, 17:51   #14
krufka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 777
Dot.: "Krakowianki" pomóżcie! Kto wie???

targi ze starociami, supermarkety wszelakie, Ikea w Krakowie jest no i z tego co sie orientuję sklep z drewnianymi rzeczami, www.drewnianadolina.pl
krufka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 05:58   #15
MKR
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: "Krakowianki" pomóżcie! Kto wie???

Cześć
Przy skrzyżowaniu koło Korony jest sklep 1001 drobiazgów tam ostanio mieli różne skrzyneczki i tym podobne rzeczy - w dość przystępnych cenach. Poza tym koło Korony znajduje się Sklep w Centrum Szydełkowania i Robótek Ręcznych mają tam różne Materiały do deku oraz przedmioty do ozdabiania. Jest to taka drewniana budka z zejście do podziemi przy samym przystanku koło Korony. Poza tym hipermarkety - liczne promocje na buteleczki i np białą porcelanę, doniczki z terakoty.
MKR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 13:49   #16
natewa
Rozeznanie
 
Avatar natewa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 846
Dot.: "Krakowianki" pomóżcie! Kto wie???

MKR napisz proszę czy w tym sklepiku można kupić, a jeśli tak to w jakich cenach, prepararty do decu, chodzi mi głównie o preparat do spękań i klej?? Jeśli się orientujesz, to czy ceny są bardzo zawyżone w stosunku do sklepów internetowych? Korona to dla mnie drugi koniec Krakowa, więc wolałabym wiedzieć, anim się tam wybiore. Z góry dzięki!!
natewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 11:53   #17
Kolczykarnia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: "Krakowianki" pomóżcie! Kto wie???

czesc, szukam kogoś z Krakowa, kto podzieliłby się ze mną tajnikami decoupage, czytalam juz na wielu forach jak się robi takie rzeczy, i generalnie wiem o co chodzi. Szukam jednak towarzystwa, kogoś kto mógłby mi pokazać na żywo i z kim mogłabym wspólnie potworzyć. Ja juz przeszlam przez robienie świeczek, biżuterii, kartek,albumów, chętnie podzielę się wiedzą w tym zakresie
Kolczykarnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-30, 17:54   #18
MKR
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 6
Dot.: "Krakowianki" pomóżcie! Kto wie???

Cytat:
Napisane przez MKR
Cześć
Przy skrzyżowaniu koło Korony jest sklep 1001 drobiazgów tam ostanio mieli różne skrzyneczki i tym podobne rzeczy - w dość przystępnych cenach. Poza tym koło Korony znajduje się Sklep w Centrum Szydełkowania i Robótek Ręcznych mają tam różne Materiały do deku oraz przedmioty do ozdabiania. Jest to taka drewniana budka z zejście do podziemi przy samym przystanku koło Korony. Poza tym hipermarkety - liczne promocje na buteleczki i np białą porcelanę, doniczki z terakoty.
Witam - przepraszam, że dopiero dziś odpisuję ale przez 2 tygodnie byłam nad polskim morzem (pogoda super). Mają tam klej, kraki, farby oraz papier i serwetki ryżowe - jest tego duży wybór a ceny podobne i nawet niższe niż w sklepach internetowych. Ostatnio kupowałam tam papier do deku stamperii i był po 7 złotych, a jeżeli częściej tam kupujesz to dostajesz rabat.
MKR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Decoupage


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:48.