Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-26, 01:02   #4591
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość
Jejku trudno nadarzyć z tym co pisałyście..... :P

Widze,ze temat zszedł na Shisiedo produkty kolorowe słoneczne ;
Naprawde jest to bardzo fajna seria,ale na pewno nie dla bladziochów,bo nawet najjasniejszy odcien jest za ciemny;
Podkład płynny generalnie nie kryje a wyrownuje koloryt,ale dosc przyzwoicie to wygląda z tym że bardzo ważne jest-zwłaszcza w przypadku cer ze skłonnością do wyprysków-aby uzywać dwu fazowego płynu do demakijażu tego produktu,bo niestety łatwo można nabawić sie pogorszenia stanu skóry;

Obecnie jak większośc z Was jestem na etapie poszukiwania filtra i mam dylemat.....
generalnie to serum+krem+filtr się w moim wypadku w ogole nie sprawdza,bo 1.podkład w ogóle się nei trzyma 2. to mnie strasznie zapycha
dodam,ze moja skóra wygląda może z ton ciemniej niż biały sufit więc filtr 30+ to minimum na jaki moge sobie pozwolić;
Co myślicie czy jeśli zastosuje serum + filrt to będzie ok?
Myslałam nad la prairie ...naprawde jest fantastyczny bo nie zostawia tłustej warstwy i nie bieli, w dodatku mam zaufanie do marki,ale zastanawiam się czy to aby nie za mało nawilży skórę????
A może pójśc w skład.... serum+krem+baza pod podkład z maca 50?

Czy ktoś zużył tą baze MACA? Bo ja jedynie testowałam,ale nie wiem czy zapycha czy nie...mam dylemat .
Uzywanie bazy MACa jako filtra nie ma sensu.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 06:06   #4592
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez uzunia Pokaż wiadomość

Obecnie jak większośc z Was jestem na etapie poszukiwania filtra i mam dylemat.....
generalnie to serum+krem+filtr się w moim wypadku w ogole nie sprawdza,bo 1.podkład w ogóle się nei trzyma 2. to mnie strasznie zapycha
dodam,ze moja skóra wygląda może z ton ciemniej niż biały sufit więc filtr 30+ to minimum na jaki moge sobie pozwolić;
Co myślicie czy jeśli zastosuje serum + filrt to będzie ok?
Myslałam nad la prairie ...naprawde jest fantastyczny bo nie zostawia tłustej warstwy i nie bieli, w dodatku mam zaufanie do marki,ale zastanawiam się czy to aby nie za mało nawilży skórę????
A może pójśc w skład.... serum+krem+baza pod podkład z maca 50?
Też mam nieustanny dylemat filtrowy, spowodowany nie tyle jasnością karnacji co dojrzałością mojej skóry i jej wysokimi wymaganiami pielęgnacyjnymi także z moich doświadczeń: zawsze szukam filtrów o wysokich walorach pielęgnacyjnych; bardzo dobre filtry ma Bioderma - np. Photoderm AntiAge SPF 30 nałożony na serum C zapewnia komfort przez cały dzień oraz filtry mineralne (też 30stki, też na serum) Phenome i John Masters Organics - ochrona pełna, bardzo dobra pielęgnacja, wykończenie - bez zarzutu One bardzo dobrze współgrają z makijażem (aktualnie mam "mineralne" pudry Clinique, TBS i Diora).
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 06:52   #4593
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Też mam nieustanny dylemat filtrowy, spowodowany nie tyle jasnością karnacji co dojrzałością mojej skóry i jej wysokimi wymaganiami pielęgnacyjnymi także z moich doświadczeń: zawsze szukam filtrów o wysokich walorach pielęgnacyjnych; bardzo dobre filtry ma Bioderma - np. Photoderm AntiAge SPF 30 nałożony na serum C zapewnia komfort przez cały dzień oraz filtry mineralne (też 30stki, też na serum) Phenome i John Masters Organics - ochrona pełna, bardzo dobra pielęgnacja, wykończenie - bez zarzutu One bardzo dobrze współgrają z makijażem (aktualnie mam "mineralne" pudry Clinique, TBS i Diora).
A miałaś filtry Lancaster do twarzy?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...#review-513565

Jak dla świetny jest ten krem, mimo iż tylko spf 30, jest tez moja recenzja, tak że możesz poczytać.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 06:54   #4594
kasia68
Zadomowienie
 
Avatar kasia68
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 756
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez danix Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, może wy się orientujecie jak napełnić atomizer/perfumetke (taka małą do torebki)? Kupiłam ją ostatnio w Sephorze niewiele myśląc bo była w promocji... i teraz nie mam kompletnie pomysłu jak ją napełnić perfumami

Ktokolwiek widział ktokolwiek wie!!! Bardzo proszę o pomoc
http://mauriko.pl/Jak_uzywac

Może chodzi o taki atomizer?
kasia68 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 08:02   #4595
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez elizabarbara Pokaż wiadomość
Hmm, mysle ze flaptop nie powinien Ci zrobic maski.. Moze po prostu za duzo produku mialas nałozone? A moze to po prostu kwestia małej wprawy osoby, ktora Ci nakładała podklad?

Mi wiekszosc podkladow podkresla pory, a ten o dziwo nie

Ale mysle ze to jednak jest kwestia indywidualna i kazda z nas musi znalezc zarowno swoj idealny podklad jak i sposob jego aplikacji
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
Uważam, że kwestia dobrania podkładu jest bardzo indywidualna, dla jednego typu cery może być świetny, dla innego nie. U mnie również zrobił tragedię na twarzy, więc sugeruj się raczej swoimi odczuciami po przetestowaniu, niż opinią innych
swoje ulubione podklady juz mam (Lingerie i Mat Lumiere), ale ten sloneczny znacznie dluzej utrzymal mat (nos, broda) i tylko to mi sie w nim podoba

przyznaje, ze filtrami malo sie przejmuje w miescie, co innego na plazy
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 08:21   #4596
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
GG do elizabarbara
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Ja rano uzywam idalist+biotherm krem nawilzajacy+filtr 50+ Anthelios (emulsji dla skory mieszanej) albo Avene + podklad sloneczny shiseido+ EL lucidity + brazer, roz rozswietlacz i takie tam
Maluję sie tak rano do pracy (troche to trwa), nic nie poprawiam w ciagu dnia, bo po 1 zapominam a po 2 nie mam czasu w pracy na to. Wracam zawsze wczesnym popoludniem i wszystko z makijazem ok Poprawiam go tylko jak jeszcze gdzies wieczorkiem wychodze
A dodam ze mam skore mieszana ze skłonnoscia do swiecenia



Moim ulubionym podkladem byl do tej pory parure extreme(zima jesien) i lingerie (na wiosne lato) Guerlaina . Ale odkąd odkryłam shiseido tamte stoja w kącie nieuzywane
Raz uzyłam ostatnio Lingerie na filtr, to nie dosc ze obrzydliwie wlazl mi w pory (bylam cala w kropki ) to dodatkowo splynal po 2 godzinach
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA

Edytowane przez elizabarbara
Czas edycji: 2012-05-26 o 08:24
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 08:32   #4597
wizjaa
Rozeznanie
 
Avatar wizjaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 572
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

dziewczyny czy istnieje w ogole taki krem, który mogłabym sobie nałozyc w duzej ilosci na zmeczona twarz po calym dniu. Wazne zeby nie był tlusty, fajnie gdyby chlodził i zostawial cere taka odzywiona, niwelowal opucniecia i matowal. Mam <20 i nie potrzebuje antyzmarszczkowego działania. Znacie cos takiego?
wizjaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 09:12   #4598
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

dziewczyny, czy do uzyskania zniżki przy zakupie 3 rzeczy w Sephorze potrzebny jest jakiś kupon?
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 09:25   #4599
wizjaa
Rozeznanie
 
Avatar wizjaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 572
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy do uzyskania zniżki przy zakupie 3 rzeczy w Sephorze potrzebny jest jakiś kupon?
jak trafisz na mila konsultantke to nie, wczoraj sama powiedziala ze jak dobiore trzeci produkt to powie w kasie zeby go doliczyli i bedzie -20%
wizjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 10:10   #4600
madzialenn
Zakorzenienie
 
Avatar madzialenn
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 955
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez xnika Pokaż wiadomość
A nie wiecie może czy w S. albo D. jest już najnowsza kolekcja Guerlain Terra Azzura?
jeszcze nie ma :d też czekam :d
__________________
kosmetyki + różności okazjonalnie :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835212


madzialenn bloguje o kosmetykach i modzie

Kosmetyki i codzienne stylizacje
http://madzialennx.blogspot.com/2014...ine-shawl.html
madzialenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 16:13   #4601
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Też mam nieustanny dylemat filtrowy, spowodowany nie tyle jasnością karnacji co dojrzałością mojej skóry i jej wysokimi wymaganiami pielęgnacyjnymi także z moich doświadczeń: zawsze szukam filtrów o wysokich walorach pielęgnacyjnych; bardzo dobre filtry ma Bioderma - np. Photoderm AntiAge SPF 30 nałożony na serum C zapewnia komfort przez cały dzień oraz filtry mineralne (też 30stki, też na serum) Phenome i John Masters Organics - ochrona pełna, bardzo dobra pielęgnacja, wykończenie - bez zarzutu One bardzo dobrze współgrają z makijażem (aktualnie mam "mineralne" pudry Clinique, TBS i Diora).
mhm, a jak to jest z makijażem niemineralnym (używam podkładu Bobbi Brown) nałożonym na filtr mineralny JMO?
Czy ten filtr wtedy działa, czy juz nie?
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 16:15   #4602
kraven
Zakorzenienie
 
Avatar kraven
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Z naszego mieszkanka
Wiadomości: 4 833
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Myśle, że trzeba tam po prostu napsikać perfum
__________________
Bo szczęście jest tam, gdzie jesteś Ty...

Jestem żonką

Dwa szczęścia:
Jaś - 08.11.2012
Hania - 06.11.2015
kraven jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 16:28   #4603
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Byłam dzisiaj w S. spytać się kiedy najprawdopodobniej będą nowe kulki Gueralin. Pani powiedziała, ze coś koło połowy czerwca, ale wiadomo, co konsultantka to inna data wejscia letniej kolekcji.
Ja coś tam przebrząkiwałam czy czasem nie przegapię ich, jak wyjdą wcześniej, bo raz ze rzadko w S. bywam, a dwa że dostają 2-3 pudełka na sklep. A Pani na to, ze moze mnie zapisać w kalendarzu i odłozyć je i jak przyjdą, to da znać, otwiera kalendarz, a tam już parę osób zapisanym na Puccinki i śmiac się zaczęła, że towaru nie ma, a już chodliwy
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 16:54   #4604
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
mhm, a jak to jest z makijażem niemineralnym (używam podkładu Bobbi Brown) nałożonym na filtr mineralny JMO?
Czy ten filtr wtedy działa, czy juz nie?
Mineralny działa, nie destabilizuje się pod wpływem kolorówki.
To filtry chemiczne rozpadają się pod wpływem talku i miki
Natomiast w przypadku mineralnego trzeba uważać, by go nie zetrzeć przy nakładaniu podkładu - to filtr fizyczny, pokrywa twarz delikatną powłoką, która łatwo usunąć pocierając;
Przy okazji powiem, że rabat w Marionnaud tylko do dzisiaj!!!
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 17:01   #4605
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w S. spytać się kiedy najprawdopodobniej będą nowe kulki Gueralin. Pani powiedziała, ze coś koło połowy czerwca, ale wiadomo, co konsultantka to inna data wejscia letniej kolekcji.
Ja coś tam przebrząkiwałam czy czasem nie przegapię ich, jak wyjdą wcześniej, bo raz ze rzadko w S. bywam, a dwa że dostają 2-3 pudełka na sklep. A Pani na to, ze moze mnie zapisać w kalendarzu i odłozyć je i jak przyjdą, to da znać, otwiera kalendarz, a tam już parę osób zapisanym na Puccinki i śmiac się zaczęła, że towaru nie ma, a już chodliwy
Ja tak Modern Mercury zdobylam. Tez na liscie kolejkowej bylam .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 17:15   #4606
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34339189]Ja tak Modern Mercury zdobylam. Tez na liscie kolejkowej bylam .[/QUOTE]

Czyli takie listy to w S. standard jeśli idzie o LE
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 17:24   #4607
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Czyli takie listy to w S. standard jeśli idzie o LE
Ja sie z czyms takim dopiero w zeszlym roku, w lecie, pierwszy raz spotkalam a kiedys nalogowo kupowalam limitowanki.

Ponoc przy Kamelonie EL tez takie cyrki byly. Co ciekawe pozniej przyszla dostawa, wiec ta lista kolejkowa zbedna byla. Zauwazylam zreszta, ze to polskie biuro EL ma taki durny sposob na marketing (sama konsultantka pierwsza mi o tym powiedziala ) - wysylaja dostawy w partiach i z kolekcji to juz "limitowanke limitowanki" robia .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 19:00   #4608
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Mineralny działa, nie destabilizuje się pod wpływem kolorówki.
To filtry chemiczne rozpadają się pod wpływem talku i miki
Natomiast w przypadku mineralnego trzeba uważać, by go nie zetrzeć przy nakładaniu podkładu - to filtr fizyczny, pokrywa twarz delikatną powłoką, która łatwo usunąć pocierając;
Przy okazji powiem, że rabat w Marionnaud tylko do dzisiaj!!!
Masz jakiś patent na nałożenie podkładu, tak żeby nie zetrzeć tego mineralnego filtra?
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 19:50   #4609
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;34339419]Ja sie z czyms takim dopiero w zeszlym roku, w lecie, pierwszy raz spotkalam a kiedys nalogowo kupowalam limitowanki.

Ponoc przy Kamelonie EL tez takie cyrki byly. Co ciekawe pozniej przyszla dostawa, wiec ta lista kolejkowa zbedna byla. Zauwazylam zreszta, ze to polskie biuro EL ma taki durny sposob na marketing (sama konsultantka pierwsza mi o tym powiedziala ) - wysylaja dostawy w partiach i z kolekcji to juz "limitowanke limitowanki" robia .[/QUOTE]

Przypomina mi to nieco "szał pał" na szminkowe LE MAC-a w USA - tam co fajniejsze kolory szminek rozchodzą się już w pierwszy dzień

Ale fakt, sposób EL na marketing jest głupawy, jakby nie można było dac tyle aby wystarczyło spokojnie, albo domówić na zamówienia klientek.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-26, 19:54   #4610
Lenka87
Rozeznanie
 
Avatar Lenka87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 942
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziewczyny używające DW lub innych, gęstych podkładów: czym wam się najlepiej je nakłada? Flat topem? Bo mam pędzelek typu "języczek" i do lżejszych podkładów jest ok, ale przy gęstszym przyczynia się do robienia maski na twarzy
Lenka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 20:03   #4611
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Tylko skunksy albo Beauty Blender sie u mnie sprawdzaja z DW, ostatnio nakladam go palcami i wklepuje BB. Wyglada naturalnie, krycie moge stopniowac, jest super.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 20:09   #4612
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Masz jakiś patent na nałożenie podkładu, tak żeby nie zetrzeć tego mineralnego filtra?
No mam taki, że używam tylko tych sypkich podkładów, co to niby mineralne są... daleko im do prawdziwych minerałów, ale przynajmniej dają się dobrze nakładać na wszelkie lepiszcza filtrowe choć akurat mineralny JMO nie jest taki klejący
Tylko minus jest taki, że ani podkład sypki TBS, ani Clinique ani Dior (nude) ani Halo - te akurat mam/miałam - nie dają pełnego krycia, z góry mówię
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 12:26   #4613
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Dziewczyny widziałam w najnowszym Elle reklamę YSL - Touch Eclat. Jest informacja, że prawdopodobnie przy zakupie jakichś produktów tej marki dostaje się ten korektor wydany w limitowanej edycji.

Sprawdzałam stronę Sephory ale nie znalazłam niczego na temat tej promocji... Macie może jakieś informacje ?
__________________
Go Vegetarian


Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 12:43   #4614
damon
Zakorzenienie
 
Avatar damon
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: The Frosty Far North
Wiadomości: 5 194
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
No mam taki, że używam tylko tych sypkich podkładów, co to niby mineralne są... daleko im do prawdziwych minerałów, ale przynajmniej dają się dobrze nakładać na wszelkie lepiszcza filtrowe choć akurat mineralny JMO nie jest taki klejący
Tylko minus jest taki, że ani podkład sypki TBS, ani Clinique ani Dior (nude) ani Halo - te akurat mam/miałam - nie dają pełnego krycia, z góry mówię
Jak słabe krycie, to jak dla mnie odpada.
__________________


insta

It's gonna be a good day
damon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 12:55   #4615
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Mineralny działa, nie destabilizuje się pod wpływem kolorówki.
To filtry chemiczne rozpadają się pod wpływem talku i miki
Natomiast w przypadku mineralnego trzeba uważać, by go nie zetrzeć przy nakładaniu podkładu - to filtr fizyczny, pokrywa twarz delikatną powłoką, która łatwo usunąć pocierając;
Przy okazji powiem, że rabat w Marionnaud tylko do dzisiaj!!!
dziękuję ufff... bo już się przestraszyłam
ja nakładam palcami podkład Bobbi Brown, on jest lekki i płynny, i wydaje mi się, że nie ścieram tej powłoczki filtrowej

ale dobrze wiedzieć
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 14:40   #4616
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez damon Pokaż wiadomość
Jak słabe krycie, to jak dla mnie odpada.
Zawsze możesz spróbowac z prawdziwymi minerałami w formule kryjącej... ja nigdy nie miałam, ale z tego, co wiem, dziewczyny chwalą - ponoć właśnie krycie to ich mocna strona.
Plusem jest jeszcze niespotykana w kolorówce tradycyjnej paleta kolorów; jednak osobiście uważam, że do tych prawdziwych minerałów trzeba mieć stalowe nerwy

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
dziękuję ufff... bo już się przestraszyłam
ja nakładam palcami podkład Bobbi Brown, on jest lekki i płynny, i wydaje mi się, że nie ścieram tej powłoczki filtrowej

ale dobrze wiedzieć
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 16:13   #4617
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

spieszę donieść, ze zakupiłam podkład Shiseido Sun i dziś po przejażdżce rowerowej w mega słońcu, gdy czułam jak mi pot spływa po czole sądziłam, ze nie będzie po nim śladu, a tu niespodzianka - wyglądał idealnie

oczywiście na planowane wyprawy na rower nie polecam, bo jednak bałam się, ze i tak się opalę, ale test wypadł pozytywnie

przy okazji wyprawy do CH zapisałam się na kurs makijażu Bobbi Brown chyba wybiorę twarz - moze czegoś o modelowaniu się dowiem były jeszcze oczy i usta do wyboru
ciekawe czy można na te dwie pozostałe lekcje się też umówić (mam dwa zaproszenia, bo teściowa dostała, a nie chciała)

była któraś na takiej lekcji? wiem, ze dużo zależy od prowadzącej, ale może jakieś stałe punkty programu są
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 17:32   #4618
.domi
Wtajemniczenie
 
Avatar .domi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 017
GG do .domi
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w S. spytać się kiedy najprawdopodobniej będą nowe kulki Gueralin. Pani powiedziała, ze coś koło połowy czerwca, ale wiadomo, co konsultantka to inna data wejscia letniej kolekcji.
Ja coś tam przebrząkiwałam czy czasem nie przegapię ich, jak wyjdą wcześniej, bo raz ze rzadko w S. bywam, a dwa że dostają 2-3 pudełka na sklep. A Pani na to, ze moze mnie zapisać w kalendarzu i odłozyć je i jak przyjdą, to da znać, otwiera kalendarz, a tam już parę osób zapisanym na Puccinki i śmiac się zaczęła, że towaru nie ma, a już chodliwy
może sie komuś przyda:
nowe kulki na allegro
http://allegro.pl/guerlain-meteorite...377447609.html

wyglądają pięknie ale ja bez macania nie kupie
.domi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 18:14   #4619
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Zawsze możesz spróbowac z prawdziwymi minerałami w formule kryjącej... ja nigdy nie miałam, ale z tego, co wiem, dziewczyny chwalą - ponoć właśnie krycie to ich mocna strona.
Plusem jest jeszcze niespotykana w kolorówce tradycyjnej paleta kolorów; jednak osobiście uważam, że do tych prawdziwych minerałów trzeba mieć stalowe nerwy
ja raz podchodziłam do minerałów, dawno temu do EDM i na tym skończyła się moja cierpliwość
Przy okazji wizyty w Douglasie (zapomniałam, że dzisiaj święto...) zapytam o puder mineralny Bobbi Brown. Może skuszę się na niego

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
spieszę donieść, ze zakupiłam podkład Shiseido Sun i dziś po przejażdżce rowerowej w mega słońcu, gdy czułam jak mi pot spływa po czole sądziłam, ze nie będzie po nim śladu, a tu niespodzianka - wyglądał idealnie

oczywiście na planowane wyprawy na rower nie polecam, bo jednak bałam się, ze i tak się opalę, ale test wypadł pozytywnie

przy okazji wyprawy do CH zapisałam się na kurs makijażu Bobbi Brown chyba wybiorę twarz - moze czegoś o modelowaniu się dowiem były jeszcze oczy i usta do wyboru
ciekawe czy można na te dwie pozostałe lekcje się też umówić (mam dwa zaproszenia, bo teściowa dostała, a nie chciała)

była któraś na takiej lekcji? wiem, ze dużo zależy od prowadzącej, ale może jakieś stałe punkty programu są
ja byłam dwa razy na makijażu Bobbi Brown (Sekret pięknej skóry i Smokey Eyes) i bardzo sobie chwalę. Trzeba jednak wiedzieć jaka jest idea pzrewodnia makijażu BB - to podkreślenie naturalnego piękna, więc nie jest to mega odjechany makijaż Mi się podoba taka idea + nieskomplikowane, wielofunkcyjne produkty
http://www.bobbibrowncosmetics.com/l...bag#video-play

milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 19:27   #4620
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnauud + OT, część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
ja raz podchodziłam do minerałów, dawno temu do EDM i na tym skończyła się moja cierpliwość
Przy okazji wizyty w Douglasie (zapomniałam, że dzisiaj święto...) zapytam o puder mineralny Bobbi Brown. Może skuszę się na niego
Dla mnie EDMy to najtrudniejsze minerały
Polecam The Body Shop - najlepszy stosunek "mineralności" do łatwości obsługi
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:23.