Uniwerytet Wrocławski, anglistyka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-09-28, 17:35   #1
Matteosz
Przyczajenie
 
Avatar Matteosz
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
Unhappy

Uniwerytet Wrocławski, anglistyka


Witam wszystkich
Jestem w klasie maturalnej i marzę o anglistyce. Nie wyobrażam sobie siebie nigdzie indziej. Najbliżej mojej rodzinnej miejscowości jest Wrocław, poza tym umiem się też już poruszać po tym mieście. Niestety, nigdzie w internecie nie mogę znaleźć informacji na pewien temat. Otóż jak wiadomo, od 2015 roku forma matury się zmieniła. Rekrutacja na UWr wygląda tak, że zdać trzeba na anglistykę obowiązkowo j. polski i j. angielski na poziomie rozszerzonym (z czym nie mam żadnego problemu), ale poza tym, powinno się też (ale nie trzeba) zdać TRZECI przedmiot, którym może być tylko i wyłącznie jeden z poniższych:
-historia,
-historia sztuki,
-j. łaciński i kultura antyczna
-inny język obcy
Na UWr nie ma nigdzie progów punktowych i tutaj moje pytanie, czy jest tu jakaś dobra dusza, która zdawała na filologię angielską na tym uniwerku tylko j. polski i angielski i dostała się? Jakie wyniki miałyście/mieliście? Bardzo bym chciał tu studiować, jednak nie ma szans, że zdam któryś z wymienionych przedmiotów na poziomie rozszerzonym na więcej niż 30%. Będę wdzięczny za pomoc!
Matteosz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-28 18:35:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.