Kosmetyki KALLOS - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-26, 23:38   #31
nafie
Wtajemniczenie
 
Avatar nafie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 070
GG do nafie
Dot.: Kosmetyki KALLOS

ehh ja jestem strasznie NIEZADOWOLONA z Kallosa !
dla mnie jest beznadziejny po prostu = szczegolnie BALSAM DO PROSTOWANIA
~masakra! kupilam na Allegro, nie pamietam juz ceny, wlosy mi sie jeszcze bardziej pusza i chocbym nie wiem ile prostowala i ile nakladala to i tak sie wykrecaja na koncach strasznie.. i w ogole s atakie suche... jak komus zalezy na czyms co nie obciaza wlosow to polecam wlasnie jego ale naprawde na moich wlosach (grube puszace sie) kompletnie sie nie sprawdzil...
klapa ! a kupilam caly LITR! (chyba sobie przypomnialam cene - cos kolo 40 zl) i oddalam go siostrze ktorej rowniez dziala podobnie ale ona jest cala zadowolona bo ma bardziej puszyste.. no ludzie.. nie tak mial dzialac
poza tym uwazam ze zapach ma nieprzyjemny
po zakupie hot lissa nie wyobrazam sobie lepszego srodka do prostowania
pozdrowionka
p.s.
WYDAJE MI SIE ZE DO TEJ HURTOWNI EUROKOS W POZNANIU NIE MOZNA SOBIE OT TAK WEJSC I KUPIC NIESTETY :/ KIEDYS MNIE WYWALILI I POWIEDZIELI ZE JAK NIE MAM ZAKLADU TO MAM SPADAC
__________________
"Gdybyśmy tylko mogli dostać to, co chcemy, gdy uważamy, że tego potrzebujemy, życie nie przedstawiałoby żadnego problemu, żadnej tajemnicy i żadnego znaczenia."

Henry Miller

nafie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 13:18   #32
pauulla
Raczkowanie
 
Avatar pauulla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 34
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez Dreamgirl
Odświeżam wątek, bo mam na oku balsam do prostowania włosów, litrowy w dodatku, i ciekawa jestem czy ktokolwiek używał kosmetyków tej firmy
ja uzywalam tego balsamu do prostowanie wlosowbyly po nim bardzo miekkie ale nie za bardzo proste heheale to naprawde dobre kosmetyki bo mialam jeszcze maseczke i byla rewelacyjnajesli dobrze pamietam to sa wegierskie kosmetyki hehebuziaki
pauulla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 13:31   #33
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Kosmetyki KALLOS

U mnie w domu stoi bioaktywny balsam do włosów, rewelacja to nie jest.
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 14:16   #34
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Kosmetyki KALLOS

a czy mze ktos sie jescze wypowiedziec na temat tej mlecznej odzywki?
bardzo mnie zainteresowala
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 20:34   #35
ania_jas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 11
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Witam
W Eurokosie mają dwa wejścia do sklepu i do hurtowni < chyba że coś się zmieniło, bo byłam tam dawno>. W Poznaniu jest jeszcze jeden sklep fryzjerski na ul. Słowiańskiej. Produkty Kallosa mają w sprzedaży <osobiści nie polecam> w cenach podobnych lub nawet tańszych niz na Allegro. Natomiast Wella Schwarzkopf Loreal są droższe niż w necie. Osobiście kupuję na Allegro i jestem bardzo zadowolona - jak do tej pory.
Pozdrawiam
ania_jas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 23:14   #36
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez leeloo
a czy mze ktos sie jescze wypowiedziec na temat tej mlecznej odzywki?
bardzo mnie zainteresowala
Ja mam takie duze pudlo 800ml dokladnie to sie nazywa Crema al Latte<bo to wloska firma^^ czyli Krem mleczny, wlasnie firmy Kallos Przepisze wam co napisali na opakowaniu
"Dzięki proteinom pozyskiwanym z mleka, krem wspaniale nadaje sie do kazdego rodzaju wlosow pozostawiajac je delikatne i odzywione. Doskonaly do zregenerowania wlosow oslabionych przez rozjasnianie, farbowanie oraz trwala ondulacje."

Dziewczyny ja go uwielbiam Kocham jego zapach i konsystencje.. jak dla mnie to jest number1 rewelacyjne sie po nim wloski robia
Ja go uzywam tak raz na 2 tygodnie tak na 30 minutek<po myciu> wloski w czepek taki specjalny foliowy i pozniej splukuje..

Goraco go polecam, nie wiem jak mozna go niedocenic!! Kupilam go u fryzjerki, widzialam,ze w wielu zakladach fryzjerskich maja..<przynajmniej w krakowie>
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 12:28   #37
Domenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawka
Wiadomości: 24
Dot.: Kosmetyki do prostowania włosów.

Widziałam jak dziewczyna miała prostowane włosy kosmetykami Seishin.
Słyszałam,że mają tam całą serię kosmetyków.
Efekt był zaskakujący,sama widziałam,że dziewczyna miała po zabiegu włosy proste i błyszczące .
Domenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-05, 17:18   #38
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: Kosmetyki do prostowania włosów.

ano wlasnie kupilam ta odzywke , juz trche zaluje, zobaczymy jak nan moich kreconych wlosach tez sie spisze, moze bedzie dobrze skoro Gryzaczek tak polecal
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-04, 09:52   #39
Kaisandra
Wtajemniczenie
 
Avatar Kaisandra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 221
Dot.: Kosmetyki do prostowania włosów.

ponawiam wątek
Czy ktoś wie gdzie w Warszawie można dostać produkty kallos?
Kaisandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 14:54   #40
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez gryzaczek
juz pisalam na innych watkach kocham odzywke mleczna kallos i maske z krowich dydkow jak mowia moje kolezanki a to po prostu z lozysk zwierzecych jest za litr place mleczna= 18zl maska 22zl mam krecone wysuszone klaczki a po mlecznej nabieraja pieknego skretu kupuje w kosmyku pozdrawiam
gryzaczek a ktora jest maska/odzywka tej firmy jest lepsza?ta mleczna czy z wyciagniem z lozysk?
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-13, 21:07   #41
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Kosmetyki KALLOS

witam to i ja się dołączę z kallosa używałam tej odżywki/maski z placentą, czyli niby z łożysk [napisałam, że niby bo choć nie znam włoskiego, ale jednak zgodnie z tego co zrozumiałam z włoskiego opisu kosmetyku to zawiera ona jedynie roślinny odpowiednik owej placenty czyli wyciąg z bambusa czy coś tam takiego]
w zasadzie to mam mieszane odczucia związane z tą maską. "męczyłam" się z nią prawie pół roku [miałam 1000ml opakowanie], czyli na pewno jest wydajna, a stosowałam często
zachwytu wielkiego nie odczułam.. ale z drugiej strony moje włoski wyglądały całkiem całkiem znośnie a różne rzeczy z nimi robiłam więc może je uratowała po prostu szkoda, że zapach taki sobie.. nie denerwujący ale nic specjalnego.. dlatego teraz kusi mnie ta mleczna bo czytałam zachwyty nad jej zapachem dlatego ciekawa jestem jakichś dalszych recenzji z używania tej mlecznej i do tego ta cena.. niziutka pozdrawiam serdecznie
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-14, 10:38   #42
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Kosmetyki KALLOS

no własnie cena rzeczywiscie niska jak na taka pojemnosc,wiec nasuwa sie pytanie czemu tak niska cena...czy wiaze sie to ze slabym dzialaniem tych kosmetykow czy jak?zastanawiam sie nad kupnem na allegro wlasnie maski albo z lozysk albo tej mlecznej...jestem ciekawa co one dokladniej robia bo na opisie na allegro mało informacji o tym..czy sa te odzywki w ogole lepsze od takich supermarketowych?
black_sun czyli ta maska z łożysk to tak naprawde tylko zawiera jakis wyciag z roslin a nie z lozysk zwierzecych??czyli jakby oszustwo??
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 11:01   #43
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Smile Dot.: Kosmetyki KALLOS

http://www.kosmetyki-sklep.com/ ja zamawiałąm w tym sklepie internetowym, z tym, ze mój brat, który studiuje w Krakowie odebrał mi to osobiście i zapłacił panu przy odbiorze.
Kupiłam odżywke mleczna 1000ml za 14,9 miałam tez do wypróbowania Kallos Relax balsam do prostowania włosów i według mnie jest dosć dobry
z odżywki jestem bardzo zadowolona, i do tego ma rewelacyjny zapach który mi bardzo odpowiada.Uważam, ze za taka cene jest ona naprawde dobra, wychodzi podobnie jak te tanie sklepowe odzywki (za 200mł 3,20) a jest o niebo lepsza

PS. mam nadzieję ze podanie stronki nie zostanie odebrane jako reklama, bo ja naprawde nie mam nic wspólnego z ta firma a zauważyłam, zę osoby które maja mało postów i podają, czasami jest im przypisywane, ze reklamuja bezpłatnie
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 11:33   #44
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez xgosik
http://www.kosmetyki-sklep.com/ ja zamawiałąm w tym sklepie internetowym, z tym, ze mój brat, który studiuje w Krakowie odebrał mi to osobiście i zapłacił panu przy odbiorze.
Kupiłam odżywke mleczna 1000ml za 14,9 miałam tez do wypróbowania Kallos Relax balsam do prostowania włosów i według mnie jest dosć dobry
z odżywki jestem bardzo zadowolona, i do tego ma rewelacyjny zapach który mi bardzo odpowiada.Uważam, ze za taka cene jest ona naprawde dobra, wychodzi podobnie jak te tanie sklepowe odzywki (za 200mł 3,20) a jest o niebo lepsza
xgosik a co dokladniej robi,jak dziala ta odzywka?
PS. mam nadzieję ze podanie stronki nie zostanie odebrane jako reklama, bo ja naprawde nie mam nic wspólnego z ta firma a zauważyłam, zę osoby które maja mało postów i podają, czasami jest im przypisywane, ze reklamuja bezpłatnie
xgosik a co dokladniej robi ta odzywka?jak dziala?
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 12:09   #45
Mona27
Raczkowanie
 
Avatar Mona27
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rumunia - Arad, Grudziądz
Wiadomości: 49
Dot.: Kosmetyki KALLOS

No to ja dołożę kilka słów o tych odżywkach, mieszkam w Rumunii i tutaj w każdym sklepie dostaniecie tę odżywkę, jest ona ogólnodostępna. W Polsce po prostu jest dostępna tylko w zakładach i hurtowniach fryzjerskich bo nie jest ona tak popularna. Tutaj traktowana jest jako normalna "sklepowa" odżywka. Miałam obie wersje i kilka słów o nich - ta mleczną - LATTE rewelacyjne regeneruje zniszczone farbowaniem bądź rozjaśnianiem włosy. Natomiast ta duga - zielony napis spowodowała, że po regularnym używaniu zauważyłam u siebie masę nowych, króciutkich włosków, moim zdaniem powoduje ona wzrost włosa i porost nowych. Po użyciu włosy są błyszczące i mięciutkie zarówno tej mlecznej jak i tej z drugiej. Zdecydowanie polecam, ponieważ moim zdaniem jej działanie jest zbliżone do wysławianego na innych tematach WAXU
Mona27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-14, 12:23   #46
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez tripka
black_sun czyli ta maska z łożysk to tak naprawde tylko zawiera jakis wyciag z roslin a nie z lozysk zwierzecych??czyli jakby oszustwo??
ja nie twierdzę że to oszustwo.. tylko nie rozumiem dlaczego na naklejonej ulotce po polsku informacja była taka, że zawiera ta cała maska wyciągi czy coś z łożysk zwierzęcych, a oryginalna informacja, po włosku, że to substytut roślinny tych łożysk - z bambusa. wczytywałam się w to, choć nie znam włoskiego [ale pewne słowa są jednak takie dość uniwersalne i podobne ] bo gdzieś na jakimś forum czytałam że tam wcale nie ma tych łożysk zwierzęcych to jednak nie zmienia faktu, że odżywka jest całkiem niezła, zwłaszcza jeśli wciąż pod uwagę cenę i pojemność, a oszustwa nie ma, tylko tłumacz znał mniej włoski niż ja niestety nie mam już opakowania po odżywce i nie mogę zacytować oryginalnego tekstu, ale może ktoś ma i popatrzy co tam powypisywali pozdrawiam!
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 23:03   #47
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Talking Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez tripka
xgosik a co dokladniej robi ta odzywka?jak dziala?
Mona27 juz wyczerpujaco odpowiedziłą, jest ona do włosów zniszczonych i rozjaśnianych, dla mnie pachnie przepięknie.
Koleżanka dla której mój brat tez przywiózł jest tez bardzo zadowolona i w zwiazku z tym polujemy teraz na szamponiki z tej firmy , brat oczywiście przywiezie jak bedzie trzeba
ja jestem maniaczka odżywek różnych. Mam ich obecnie 5 rodzajów łacznie prawie 4 L nie wiem kiedy zużyję.
Z tych tańszych bardzo dobra według mnie była także Allwaves - Maska 500ml intensywnie regenerującaAllwaves zamawiałam ja w http://www.amstar.bazarek.pl/kat.php/kid,3861/ap,0/ solidna firma, nie było zadnych problemów.
odżywka takze bardzo wydajna. Zamawiałm przez internet bo u mnie w sklepach fryzjerskich kosztowała 30zł Włosy są po niej mieciutkie i bardzo miłe
Ale kallos tez rewelacja i ten zapach
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 10:42   #48
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Kosmetyki KALLOS

czyli jednak ta mleczna odzywka lepsza niz z łozysk?bo nie umiem sie zdecydowac ktora zamowic..a czy to sa bardziej odzywki do czestszego stosowania czy raczej silniej dzialajace maski?ja dlugo je trzymacie na wloskach?
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 11:01   #49
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki KALLOS

tripka: ta odzywka moze według mnie słuzyć jako maska lub codzienna odzywka. ja najczęsciej stosuję ja jako maske i jeśli wiem ze bedę w domku i nigdzie nie bede wychodzić, myję głowe, delikatnie ją wycieram, w zasadzie gniote włosy (za zadne skarby nie można trzeć bo sie łamia i niszcza ) i nakładam odżywke mleczna, czy jakąkolwiek inną i chodzę sobie w niej po domu nawet 2h jesli nie mam czasu to nakładam ja na 5 minut i zarówno po pierwszym, czy drugim sposobie dokładnie zmywam

A która lepsza nie moge powiedzieć bo miałam ta mleczna. kupiłabym jescze tą drugą, ale nie zdążę wszystkich zuzyć, bo skonczy sie termin przydatnosci
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-16, 11:05   #50
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez xgosik
tripka: ta odzywka moze według mnie słuzyć jako maska lub codzienna odzywka. ja najczęsciej stosuję ja jako maske i jeśli wiem ze bedę w domku i nigdzie nie bede wychodzić, myję głowe, delikatnie ją wycieram, w zasadzie gniote włosy (za zadne skarby nie można trzeć bo sie łamia i niszcza ) i nakładam odżywke mleczna, czy jakąkolwiek inną i chodzę sobie w niej po domu nawet 2h jesli nie mam czasu to nakładam ja na 5 minut i zarówno po pierwszym, czy drugim sposobie dokładnie zmywam
czyli taka uniwersalna jest ta odzywka mozna powiedziec zlezy od tego jak dlugo sie ja trzyma na wlosach,to dobrzeszkoda tylko,ze odzywki kallosa sa tak malo popularne bo chcialabym wiedziec jak inne odzywki tej firmy dzialaja m.in ta z wyciagiem z łozysk..
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 12:20   #51
Mona27
Raczkowanie
 
Avatar Mona27
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Rumunia - Arad, Grudziądz
Wiadomości: 49
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Moim zdaniem mocniejsza i silniej regenerująca jest ta mleczna, jeśli chodzi o zapach to też ją wolę, zapach porównywakny jest do zapachu lodów waniliowych hmmm chciałoby się ją zjeść a nie nakładać na włosy. Odżywka z wyciągiem z placenty ma bardziej "chemiczny" zapach. Ja nakładam odżywkę na osuszone, umyte włosy, jakiś woreczek foliowy - podgrzewam suszarką i trzymam max. 30 minut. Uważam, że nie wszystko co droższe jest lepsze. Taki np. Loreal przeznacza bardzo dużo funduszy na reklamę dlatego kosmetyki - szampony i odżywki są dużo droższe. Trzeba przecież wypłacić wysokie honoraria gwiazdom występującym w reklamach Moim zdaniem odżywki KALLOSA są dobre i w dodatku tanie. Polecam
Mona27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 14:12   #52
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez gryzaczek
juz pisalam na innych watkach kocham odzywke mleczna kallos i maske z krowich dydkow jak mowia moje kolezanki a to po prostu z lozysk zwierzecych jest za litr place mleczna= 18zl maska 22zl mam krecone wysuszone klaczki a po mlecznej nabieraja pieknego skretu kupuje w kosmyku pozdrawiam
O właśnie też uzywam na moje loczki balsam mleczny,kocham ten zapach wlasnie kończe drugie opakowania iz astanawiam się czy by nie kupić tego z łożysk...ale troche mnie te łożyska odrzucająDoczytałam dalszy ciąg wątku i chyba jednak pozostane przy mlecznej
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 11:44   #53
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kosmetyki KALLOS

czy mowa jest o tej firmie kallos ?? bo opakowanie nieco inne niz na podawanych tutaj. http://www.allegro.pl/item102229631_..._wl.html#photo
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 16:10   #54
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Kosmetyki KALLOS

tak to jest akurat ta odżywka z wyciągiem z placenty( z łożysk) są różne pojemności tych odżywek,więc różnią sie opakowaniem
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-13, 18:25   #55
agusia_85
Zadomowienie
 
Avatar agusia_85
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 1 171
GG do agusia_85
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Cytat:
Napisane przez olka_222
czy mowa jest o tej firmie kallos ?? bo opakowanie nieco inne niz na podawanych tutaj. http://www.allegro.pl/item102229631_..._wl.html#photo
Tak, to chyba ta firma. Ale tego Sprzedającego chyba ktoś tu nie polecał

Ja zamówiłam wczoraj krem mleczny Kallos, też na allegro, czekam na przesyłkę i efekty
__________________

agusia_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 13:38   #56
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: Kosmetyki KALLOS

polecam Kallosa z czystym sumieniem uzywam juz regularnie przez jakis czas i moja fryzjerka powiedziął ze bardzo ładnie zregenerowała włosy
Polecam także link który podałam wyzej.Ceny chyba najniższe jakie widziłam, a pozatym jak ktos jest z Krakowa to nie ma problemu odebrać osobiscie. Ja umówiłam sie ze brat podejdzie i odbierze odżywke w supermarkecie.Pewnie był tam ten pan na zakupach.
Był punktualnie i zapłata nastapiła przy odbiorze.
Naprawde jestem baaaardzo zadowolona
Ps. nie mam profitów z reklamowania tego sklepu dla jasnosci D:
__________________
"Myślę że nie tylko makijaż i modna fryzura czynią kobietę piękną. Naprawdę olśniewajaco wygląda kobieta w której oczach widać wiarę w siłę swojej urody oraz madrość żyiowych doświadczeń"
SHARON STONE
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 10:29   #57
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Kosmetyki KALLOS

zakupiłam juz jakiś czas temu tą odżywke mleczną,i w sumie niewiem co sądzić..jestem troszke rozczarowana super zapach,bardzo oryginalny jak na odzywke,duza pojemnosc,niska cena,ale dzialanie odzywki...bez rewelacji niestety.Jedyne co robi,to nadaje bardzo ladny,zdrowy polysk,ale srednio sie rozczesuja,i wcale nie sa takie miekkie...probuje sie jakos wciaz przekonac to tej maski ale jak dla mnie jest za slaba,moze jest ok dla bardziej zdrowych wloskow,ale mysle,ze z suchymi,zniszczonymi sobie nie poradzi...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-02, 10:35   #58
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Kosmetyki KALLOS

kupiłam jednak tą odżywkę PLACENTA, narazie użyłam jej dwa razy więc nie mogę się jeszcze wypowiedzieć czy spełia moje oczekiwania. Wszyscy piszą o pięknym zapachu, mnie on jednak strasznie drażni, jest stanowczo za intensywny. Przyćmiwea zapach mojego pięęęęęęknie pachnącego szamponu nawilżającego Herbal essences.
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-05, 14:58   #59
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Kosmetyki KALLOS

mam pytanko do dziewczyn,które próbowały zarówno maski mlecznej Kallosa jak i Rigenolu-czy maja podobne dzialanie?ktora lepsza?pytam,bo zauwazylam,ze maja podobny skład...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 07:20   #60
TOMKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 75
Dot.: Kosmetyki KALLOS

Drogie Wizażanki!
Właśnie zamówiłam parę "perełek"Kallosa maskę placenta,mleczną oraz miodową ,skusiłam się jeszcze na szampon miodowy.Lubię testować różne
kosmetyki zwłaszcza do włosów.Jak je przetestuję ,to napewno zamieszczę dla was komentarz.
TOMKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-06 17:20:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:45.