Depilacja laserowa -moje doświadczenia - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-11-03, 22:40   #241
Czekoladowa Pani
Przyczajenie
 
Avatar Czekoladowa Pani
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 11
GG do Czekoladowa Pani
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cześć dziewczyny!

Zastanawiam sie nad depilacja laserowa. Nie wiem czy lepiej brazylijską czy nie zostawić paska. Czytałam różnego typu publikacje na temat zwiększenia zakażeń infekcyjnych tych miejsc po zabiegu. Jakie jest Wasże zdanie?
Czekoladowa Pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 20:47   #242
Fatalida
Raczkowanie
 
Avatar Fatalida
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Piękny Wschód ;)
Wiadomości: 254
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Dziewczyny słyszałyście o zabiegu laserem Spectro SP zwany też laserem Fotona?
To chyba coś nowego bo nie ma o nim za wiele informacji, jedyne co piszą że jest skuteczny, mniej bolesny i że jakaś głowica ssąca usuwa resztki włosków. Ten laser wykorzystuje się tez do innych celów np.usuwanie blizn.
Czy któraś z Was może korzystała z zabiegu z wykorzystaniem tego lasera?
prosze dajcie znać
__________________
Nick Vujicic:
'If you can't get a miracle, become one."
Fatalida jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-12, 16:49   #243
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Fatalida Pokaż wiadomość
Dziewczyny słyszałyście o zabiegu laserem Spectro SP zwany też laserem Fotona?
To chyba coś nowego bo nie ma o nim za wiele informacji, jedyne co piszą że jest skuteczny, mniej bolesny i że jakaś głowica ssąca usuwa resztki włosków. Ten laser wykorzystuje się tez do innych celów np.usuwanie blizn.
Czy któraś z Was może korzystała z zabiegu z wykorzystaniem tego lasera?
prosze dajcie znać
....
słyszałam o wykorzystywaniugo własnie do innych celów,ale nie do depilacji.... mimo wszystko najefektywniejszy jest do tego LightSheer..... co do tej głowicy......cała sprawa polega własnie na tym,żeby nie wyciągac naswietlonych włosów ,tylko poczekać aż same wypadną...więc ta głowica moim zdaniem tylko by szkodziła.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 20:19   #244
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez mistu Pokaż wiadomość
moim zdaniem najważniejsze, żeby było dokładnie i bezboleśnie. Ważna też jest dla mnie atmosfera, jaka panuje w gabinecie, żebym czuła się dobrze i nie była skrępowana. Ja jestem po kilku zabiegach depilacji laserowej w jednym z krakowskich salonów i bardzo jestem zadowolona z efektów.
....
no ale zabiegi laserowe bolą..mniej lub bardziej,ale bolą <zawsze mozna użyć Emli> nie bolą jak juz tylko naświetlania IPL....ale to wiadomo,nie laser
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 15:21   #245
dzoanna11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 7
Talking Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ja mialam problem z wrastajacymi wlosami , dermatolog Piasecka z Torunia skierowała mnie wlasnie na depilacje laserowa na Żeglarska do Estetico. Minal rok od ostatniego zabiegu na nogi ,jestem zadowolona . Ropne krostki zniknely na samym poczatku a wlosy juz po 4 zabiegu. Marzy mi sie jeszcze bikini!
dzoanna11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 13:17   #246
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Czy któraś robiła może NOGI? Miałabym kilka pytań
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-28, 14:21   #247
Kikia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 181
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ja jestem po pierwszej, wykonanej 2 tygodnie temu, depilacji bikini głębokiego.
Do cierpliwych nie należę, więc na początku mnie odrastające włoski bardzo denerwowały, ale zaczęły wypadać i po pierwszym zabiegu jestem zadowolona. Są miejsca, gdzie jestem już łysa, ale i są miejsca, gdzie dużo włosów odrosło. Zobaczymy jak będzie po drugim zabiegu, a idę dopiero na początku czerwca.
Szkoda, że zdecydowałam się tak późno, bo pewnie przed urlopem w sierpniu nie uda mi się na stałe pozbyć wszystkich włosów :/
Zadowolona efektami idę się jeszcze zapisać na pachy

I wcale nie było tak bardzo boleśnie, jak się tego obawiałam, i ja czytałam
Kikia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-06, 13:47   #248
Joe75
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Witam Was serdecznie,
Chciałam się podzielić swoim doświadczeniem w kwestii depilacji laserowej. Bardzo długo trwało zanim się zdecydowałam na ten zabieg. Po kilku latach czytania, studiowania i męczenia się z goleniem wstrętnego twardego i ciemnego owłosienia .... w końcu zdecydowałam się. Depilacja laserowa laserem Light Sheer. Jestem po pierwszym zabiegu wykonanym w marcu, na drugi zabieg wybieram się w tę sobotę. Depilację jaką zdecydowałam się zrobić to bikini całkowite. Zabieg bikini całkowitego wraz z linią stringów trwał 1 godzinę, Pani niezwykle delikatnie i ze spokojem wykonywała zabieg informując mnie na każdym kroku co robi. Bolało w miejscach gdzie kość jest najbliżej skóry tzn. wzgórek łonowy - mam dość wysoki próg bólu, jednak w tym miejscu - bolało. Nie używałam żadnej maści znieczulającej, worek z lodem załatwił wszystko - chociaż zęby trzeba było zacisnąć w niektórych momentach. Moja "szanowna" była bardzo zmasakrowana, ale po tych kilku tygodniach widząc jak dużo z tych włosów nie odrosło mam coraz większy apetyt na to aby wydepilować wszystko co się da. Osobiście jestem bardzo zadowolona i polecam Wam Moje Drogie. Nie opisuję kwestii wywiadu przed zabiegiem ani innych historii praktycznych bo to można wyczytać na każdej stronie salonu specjalizującego się w tym temacie.
Pozdrawiam,
Joe75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 10:45   #249
Aga_654
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Hej
Ja chodzę na depilację bikini i pachy do Gabinetu Olwin w Gali. Mają tam inny laser sPTF. To podobno nowość i pracuje na na podobnych mocach jak diodowe i co najważniejsze nie skacze się z bólu. Pani dokładnie ostrzeliwuje każde miejsce kilkakrotnie, pytając czy wszystko w porządku i mówiąc co robi. No i przy każdej wizycie mówi jaką moc ustawia i jakie są maksymalne. Już po pierwszym zabiegu wypadło sporo włosów, a teraz idę na trzeci. Polecam
Aga_654 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-04, 20:21   #250
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 140
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Aga_654 Pokaż wiadomość
Hej
Ja chodzę na depilację bikini i pachy do Gabinetu Olwin w Gali. Mają tam inny laser sPTF. To podobno nowość i pracuje na na podobnych mocach jak diodowe i co najważniejsze nie skacze się z bólu. Pani dokładnie ostrzeliwuje każde miejsce kilkakrotnie, pytając czy wszystko w porządku i mówiąc co robi. No i przy każdej wizycie mówi jaką moc ustawia i jakie są maksymalne. Już po pierwszym zabiegu wypadło sporo włosów, a teraz idę na trzeci. Polecam
Aga, jak Ci idzie depilacja?
__________________
"Z każdym dniem mojego życia zwiększa się nieuchronnie liczba tych, którzy mogą mnie pocałować w dupę."
sylwiani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-05, 09:15   #251
Aga_654
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Hej! U mnie rewelacja, zostało mi dosłownie parę włosków. Jestem na tyle zadowolona, że zaczęłam również nogi Super obsługa polecam
Aga_654 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-27, 11:36   #252
dryda
Rozeznanie
 
Avatar dryda
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 799
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Jak parę włosków tylko zostało, to szał
Ja nie z Krakowa, ale planuję sobie depilator kupić taki laserowy, żeby w domu samej spróbować.
W sieci czytałam, że równie skuteczna jak depilacja w salonie.
dryda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-27, 16:31   #253
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez dryda Pokaż wiadomość
Jak parę włosków tylko zostało, to szał
Ja nie z Krakowa, ale planuję sobie depilator kupić taki laserowy, żeby w domu samej spróbować.
W sieci czytałam, że równie skuteczna jak depilacja w salonie.
...
to chyba jakis żartowniś napisał,depilator typu ipl nigdy nie będzie tak skuteczny jak profesjonalny LASER
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-08, 14:01   #254
karolinak886
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Takie samo ma działanie? Ale roznica na pewno jest taka, ze w salonie wiedza jak to robic. Jak wykonywac taki zabieg. Profesjonalnie
karolinak886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 14:14   #255
makeup55
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

pozdrawiam Was, powiedzcie jak z tym bólem bikini ?

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2014-10-26 o 10:48 Powód: Nieopłacona reklama
makeup55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-24, 15:58   #256
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez makeup55 Pokaż wiadomość
pozdrawiam Was, powiedzcie jak z tym bólem bikini ?
...
maść znieczulająca-Emla
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo

Edytowane przez goooosienka
Czas edycji: 2014-10-26 o 10:48 Powód: zacytowana reklama :)
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 08:36   #257
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Miałam robione Light Sherem pachy i bikini w zeszłym roku. Niestety tylko trzy zabiegi bo musiałam przerwać. Co do pach. mało bolało i po trzech zabiegach włosków mam niewiele. Jeśli o bikini chodzi efekt już nie był tak dobry a bolało okrutnie ale dało się wytrzymać. Teraz zamierzam znów pójsc na laser.
Emlę zastosowałam na jeden zabieg i szczerze, nie odczułam żeby dużo mniej bolało, no może odrobinkę, więc na kolejny zabieg już dałam sobie spokój. Koleżanka za to strasznie emlę chwaliła ale dla niej ból przy laserze był nie do wytrzymania a przy emli dała radę. Myślę, że każdy inaczej odczuwa
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 09:40   #258
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Nameria Pokaż wiadomość
Miałam robione Light Sherem pachy i bikini w zeszłym roku. Niestety tylko trzy zabiegi bo musiałam przerwać. Co do pach. mało bolało i po trzech zabiegach włosków mam niewiele. Jeśli o bikini chodzi efekt już nie był tak dobry a bolało okrutnie ale dało się wytrzymać. Teraz zamierzam znów pójsc na laser.
Emlę zastosowałam na jeden zabieg i szczerze, nie odczułam żeby dużo mniej bolało, no może odrobinkę, więc na kolejny zabieg już dałam sobie spokój. Koleżanka za to strasznie emlę chwaliła ale dla niej ból przy laserze był nie do wytrzymania a przy emli dała radę. Myślę, że każdy inaczej odczuwa
...
zasadnicza kwestia to odpowiednie użycie emli,tak myśle
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 09:36   #259
karolinak886
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 62
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ból okrutny? ale to teza zalezy od salonu jak wpływaja łagodzaco na ból. Mną się idealnie zajeli i aż tak tego bólu nie czułam. A gdzie bylyście?
karolinak886 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-05, 12:53   #260
sinoom
Raczkowanie
 
Avatar sinoom
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 46
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

2 dni temu byłam na pierwszym zabiegu - nogi + bikini. Wszystko trwało półtorej godziny, depilowana byłam laserem Vectus i wcale tak mocno nie bolało. Pani wykonująca zabieg chłodziła mi skórę kostkami lodu i dopiero "strzelała" a ból był mniej więcej taki jak ukłucie igłą czy jakby mnie ktoś prądem dotknął - trudno to uczucie określić, ale bolało mniej niż depilacja depilatorem Brauna. Najbardziej wrażliwe miejsce to w moim przypadku były okolice kostek, już nawet bikini mniej chyba bolało. Nie wiem jaki będzie efekt jak wypadną te włoski i ile zabiegów będzie konieczne, ale mam nadzieję, że nie będę żałować wydanej kasy
__________________
Nie patrz wstecz
Nie idziesz w tę stronę
sinoom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 13:04   #261
bejbw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 9
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Dziewczyny mam takie pytanie, czy golenie nóg (zwykłą maszynką, bo wiem że depilator odpada) między zabiegami wpływa na wydłużenie czasu oczekiwania na kolejny zabieg ? Jeśli przykładowo jestem po pierwszym zabiegu, na drugi idę po trzech miesiącach to mogę po miesiącu ogolić nogi i iść terminowo, czy powoduje to wydłużenie tego czasu oczekiwania aż mi te zgolone włoski odrosną ? Wiecie nie chciałabym chodzić z buszem przez trzy miesiące
bejbw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-13, 22:19   #262
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez bejbw Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanie, czy golenie nóg (zwykłą maszynką, bo wiem że depilator odpada) między zabiegami wpływa na wydłużenie czasu oczekiwania na kolejny zabieg ? Jeśli przykładowo jestem po pierwszym zabiegu, na drugi idę po trzech miesiącach to mogę po miesiącu ogolić nogi i iść terminowo, czy powoduje to wydłużenie tego czasu oczekiwania aż mi te zgolone włoski odrosną ? Wiecie nie chciałabym chodzić z buszem przez trzy miesiące
....
mozna golic
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 11:38   #263
agnieszkapachnaca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ja też po trzecim zabiegu pod pachami nie mam już prawie włosów, ale zamierzam pozbyć się ich co do jednego :P Chociaż moja p. kosmetolog mówi że to już kwestia jednego zabiegu- zobaczymy jak będzie w rzeczywistości ))

Zabiegi robiłam LS małą głowicą.
Salon: Sieć salonów Laser Delux
agnieszkapachnaca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-26, 12:28   #264
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ja dziś ide pierwszy raz na pachy, jestem baaaardzo ciekawa efektów.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 14:32   #265
mam podobnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 14
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Mili_2121 Pokaż wiadomość
Witam, Ja robilam depilacje calego ciala (razem z posladkami i brwiami) poprostu wszystko co sie dalo. Na znieczulenie dostaniesz tylko masci, i jak zechcesz doktor zaleci Ci tabletke przeciwbolowa przed zabiegiem, ale to i tak nie pomaga. Depilacja bardzo bardzo boli kazdy kolejny zabieg jeszcze bardziej. Cena depilacji calego ciala to ok 1600pln za zabieg. W klinice w Gdansku, po kazdym nastepnym zabiegu dostaje sie upust. Pamietam ze za ostatni zabieg zaplacilam 900PLN.
Jesli masz duzo wlosow radze przed zabiegiem udac sie na zbadanie hormonow.
Ja przeszlam 6 zabiegow, wszystko wygladalo slicznie, wlosow prawie ze nie bylo, zostalo kilka ktore mozna bylo pensetka wyrwac, a reszta np. na udach wygladala jak bialy meszek wiec dla mnie rewelacja, jednak po pol roku, wlosy zaczely mi odrastac, zbulwersowala wrocilam do kliniki i pokazalam lekarzowi co sie dzieje, pwiedzialam ze wydalam prawie 10tys PLN ale wystepuje efekt jo-jo. On mi na to ze prosze zbadac hormony i ze jesli beda w normie nastepne zabiegi przeprowadzi za darmo. co sie okazalo poziom hormonow nie wygladal zbyt prawidlowo. Dziewczyny naprawde przed zabiegiem trzeba sprawdzic hormony bo mozna wywalic kase w bloto. !!!
Ja jestem teraz na kuracjo hormonalnej i jesli tylklo sie wyrownaja natychmiast wracam do kliniki, !!
pozdrawiam
Mili
Cześć Mili_2121 mam nadzieje, że mi odpiszesz pomimo Twojego dawnego wpisu Widzisz...jestem po 5 zabiegu depilacji laserowej nóg, zaczęłam ręce. Efekty są Po przeczytaniu Twojej wypowiedzi zaczęłam się niepokoić, że włoski znów odrosną bo podejzewałam podwyższony poziom testosteronu. Nie robiłam badań bo kosmetolog, który wykonuje mi depilacje powiedział, że nawet jeśli mam wysoki poziom testosteronu to w miejscu takim jak nogi po depilacji laserowej włoski nie odrosną bo jest to miejsce gdzie kobietom rosną włosy i to jest normalne inaczej w przypadku np. brody( zabiegi należy powtarzać ). Byłam poinformowana także, że po ciąży mogę wymagać 1 zabiegu uzupełniajacego (wiadomo hormony szaleją). Byłam spokojna a teraz się martwie bo testosteron wyszedł mi 57,72 przy normie 10,83-56,94. Niby nie wiele ale jednak w normie się nie mieści. Chciałam się zapytac czy twoj wynik był dużo poza norme czy tak jak u mnie ledwo co ponad.??
mam podobnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 08:41   #266
Glupotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ja długo zastanawiałam się nad depilacją bikini i w końcu zdecydowałam się na laser diodowy. Wykonane miałam 6 zabiegów na okolice bikini laserem Dilas Diode Laser, Inc. i niestety efektów nie ma żadnych, poza ubytkami w portfelu i gorzkimi wspomnieniami bólu i smrodu przypalanej skóry. Od pierwszego zabiegu minął prawie rok, a od ostatniego niecałe pół roku i mogę powiedzieć już na 100%, że efektów tych zabiegów nie mam żadnych. Włoski mam ciemne, podczas konsultacji pani kosmetyczka zapewniła mnie, że przy takim rodzaju włosa usunięcie owłosienia to maksymalnie 3-4 zabiegi. Po 5 tygodniach od 6 spasowałam. Oczywiście istnieje prawdopodobieństwo, że moje włoski są po prostu mega odporne za taki rodzaj depilacji, ale jakoś nie do końca mi się chce w to wierzyć. Wydaje mi się, że te zabiegi to jest niestety trochę obiecywanie gruszek na wierzbie. Kosztowne niestety... Radzę dobrze przemyśleć inwestowanie pieniędzy w taki zabieg, bo może się okazać, że tak jak ja, wyrzucicie 1000 zł w błoto.
Glupotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 20:42   #267
Nameria
Zadomowienie
 
Avatar Nameria
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: zaginiona w puszczy
Wiadomości: 1 508
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Glupotka Pokaż wiadomość
Ja długo zastanawiałam się nad depilacją bikini i w końcu zdecydowałam się na laser diodowy. Wykonane miałam 6 zabiegów na okolice bikini laserem Dilas Diode Laser, Inc. i niestety efektów nie ma żadnych, poza ubytkami w portfelu i gorzkimi wspomnieniami bólu i smrodu przypalanej skóry. Od pierwszego zabiegu minął prawie rok, a od ostatniego niecałe pół roku i mogę powiedzieć już na 100%, że efektów tych zabiegów nie mam żadnych. Włoski mam ciemne, podczas konsultacji pani kosmetyczka zapewniła mnie, że przy takim rodzaju włosa usunięcie owłosienia to maksymalnie 3-4 zabiegi. Po 5 tygodniach od 6 spasowałam. Oczywiście istnieje prawdopodobieństwo, że moje włoski są po prostu mega odporne za taki rodzaj depilacji, ale jakoś nie do końca mi się chce w to wierzyć. Wydaje mi się, że te zabiegi to jest niestety trochę obiecywanie gruszek na wierzbie. Kosztowne niestety... Radzę dobrze przemyśleć inwestowanie pieniędzy w taki zabieg, bo może się okazać, że tak jak ja, wyrzucicie 1000 zł w błoto.
Jak często miałaś zabiegi, tj jak długa była przerwa pomiędzy zabiegami?
Może po prostu miałaś pecha i trafiłaś na zły salon. Wiem, że niektóre salony niestety trochę oszukują, żeby była potrzebna większa ilość zabiegów i każą za często przychodzić lub robią na zbyt małej mocy lasera. Moja znajoma brunetka miała wykonywaną depilację laserową w jednym z salonów i kiedyś mi się poskarżyła, że nie widzi efektów ( ja chodziłam w tym samym czasie ). Okazało się, że jej zabieg nic a nic nie bolał, czuła tylko lekkie kłucie. Zmieniła salon i pojawiły się efekty.
__________________
Nigdy nie szczekam ale zdarza mi się warknąć.
Nameria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-22, 20:50   #268
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Ale to może też od włosów zależeć. Jestem po dwóch zabiegach na bikini i na pachy, robionych razem, przez jedna osobę. Na bikini widzę naprawdę sporą różnicę, z kolei na pachach niekoniecznie.

Mi babeczka powiedziała, że średnio jeden zabieg usuwa około 25% włosów. Ale to średnio, a wiadomo jak ze srednimi bywa. Jednym wysatrczą trzy zabiegi i będzie ok, innym potrzeba sześć. Ja do lata zdążę zrobić jeszcze jeden, może dwa na pachy, ale już widzę, że będę potrzebować pięciu, choć to też tak "na oko"
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 06:38   #269
Glupotka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

Niestety ja czułam zabieg bardzo mocno. Rozmawiałam z kosmetyczką przeprowadzającą zabieg na temat braku efektów i zapewniła mnie, że laser jest ustawiony na największą moc i nie mam powodów jej nie wierzyć. Zabiegi wykonywałam równo co 5 tygodni, może raz czy dwa z lekkim przesunięciem. Ale też oceniam efekty zabiegu dopiero po pół roku od ostatniego zabiegu, więc mogę ocenić go rzetelnie. A rzetelnie oceniając efekty zabiegu mogę powiedzieć, że jest to beznadzieja. Przynajmniej w moim przypadku. Żałuję, że po trzecim zabiegu, kiedy efekty były marne nie zrezygnowałam i katowałam się dalej. Niestety po pół roku wszystkie włoski pojawiły się znowu i albo są jakoś super zmutowane, albo niestety ten zabieg to pic na wodę.
Glupotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-23, 07:06   #270
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja laserowa -moje doświadczenia

A czemu robiłaś zabieg co 5 tyg? Mi powiedziano, ze czesciej niz co 8 tyg to strata pieniędzy.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-19 14:27:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:18.