Mamusie kwietniowe 2018 - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-23, 08:25   #3181
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

U mnie w płaszczu już widać że brzuch mam, ale ludzie w MPK wola udawać że nie widzą...

Pamiętam jak w poprzedniej ciąży korzystałam z tej specjalnej kasy pierwszeństwa w Auchan tak że podeszłam do kasjerki i spytałam czy mnie obsłuży, to jakie komentarze słyszałam od ludzi z kolejki to szkoda wspominać... Więc trochę się zrazilam niestety
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:29   #3182
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Ja niestety mam dość płaskie i córkę karmilam w kapturkach uciążliwe to było ale najważniejsze że się udało (prawie 2 lata). Teraz chce się spotkać z doradczynia laktacyjna żeby pomogła mi przystawic to może obędzie się bez nakładek Mnie jeszcze nikt nie ustąpił miejsca ani nie przepuscil w kolejce, no trudno. Sama się nie domagam bo czuje się spoko i mogę postać.
No ja 3/4 mc też kapturek + laktator, w 2 mc zaczęłam nosić muszle laktacyjne i mi się te sutki wyciągnęły, mam nadzieje że teraz nie będę musiała tych kapturków używać bo to strasznie problematyczne jest. Ja miałam doradców i bardzo miłe położne bo rodziłam w szpitalu "przyjaznym dziecku" ale niezależnie od techniki mała nie była w stanie uchwycić sutka... Czytałam natomiast że te wkładki modelujące naprawdę pomagają, stąd o nich myślę, chociaż moje się zmieniły i nie są już wklęsłe.
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:30   #3183
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

No niestety są ludzie i ludziska, mnie chyba najbardziej wkurza jak to kobietki puszczają wobec kobiet w ciąży te komentarze. Zresztą częściej facet ustąpi miejsca czy pomoże ciężarnej niż kobieta, przykre to jest.
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:41   #3184
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Cytat:
Napisane przez zosiaaa Pokaż wiadomość
No niestety są ludzie i ludziska, mnie chyba najbardziej wkurza jak to kobietki puszczają wobec kobiet w ciąży te komentarze. Zresztą częściej facet ustąpi miejsca czy pomoże ciężarnej niż kobieta, przykre to jest.
Moja znajoma raz w autobusie usłyszała od babci jakieś taki soczysty komentarz ..., że nawet nie wiedziała jak się zachować...

Z tego co pamiętam to nawet kierowca autobusu jest wtedy odpowiedzialny za kobietę w ciąży bo jej tata pracował w komunikacji miejskiej i mówił, że ogólnie ludzie przepuszczają bo boją się konsekwencji jakiś przykrych wydarzeń ale do rzeczy...

Ogólnie pusty autobus, parę babć bo to jakiś dzień targowy (a u nas te powyżej 70 r.ż mają darmowe przejazdy) .. siada na miejscu gdzie jest wolne, dużo wolnego... kilka miejsc dalej siedzą dwie babcie, jedna do drugiej .. "PATRZ ZOBACZ SE DZIW... dziecko zrobiła" .
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:45   #3185
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018



Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się ja gdyby nie fakt, że czasami pochodzę po sklepach to bym też nie miała nic :P i tak najważniejszego upatrzonego nie mam = wóżka

XD

jutro Wam pokaze co kupiłam bo wszystko pochowałam już zanim zrobiłam fociaki.
Czekam na fotki

---------- Dopisano o 09:43 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez patuska18 Pokaż wiadomość
Też mam takie grudki, chociaż na początku były bardziej wypukłe. I widoczne żyły. Ale spoko, cycki rosną co tżtowi się podoba mi mniej bo bolą.
To jest masakryczne
Mi się duże cycki nie podobają i chciałabym mieć takie B, max C

---------- Dopisano o 09:45 ---------- Poprzedni post napisano o 09:43 ----------

Cytat:
Napisane przez emelcia Pokaż wiadomość
Pieluszki muslinowe?
Mowa była o tetrowych i flanelowychn, a muslinowe to jakie i do czego?

Wybaczcie jeśli to głupie pytanie...
One się różnią po prostu w dotyku. Te milsze w dotyku (bambus, muślun) często służą jako otulacze dla dziecka. A tak to zastosowania są różne. Do odbijania, przecierania dziecku buźki, niektórzy myją dziecko w wannie takimi pieluchami, podkładają np przy przebieraniu , jako przytulanka do spania itd
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:45   #3186
register9
Raczkowanie
 
Avatar register9
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 411
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Ja się zderzyłam z rzeczywistością jak na początku ciąży chciałam skorzystać z przywileju pierwszeństwa w diagnostyce. Była mega kolejka, a ja chciałam zdążyć do pracy. Weszłam bez kolejki, ale zachowanie pań koło 50 odebrało mi wiarę w ludzi... Od tamtej pory nigdzie nie mam odwagi korzystać z takich przywilejów. I to prawda, że facet prędzej zrozumie, kobiety zapomniały jak same były w ciąży i że ich córki, synowe itd. też mogą kiedyś potrzebować z tego skorzystać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
register9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:46   #3187
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Dziewczyny jak kogoś jeszcze nie dodałam do grupy mimo wiadomości pw to proszę o jeszcze jedną wiadomość. Trochę się już pogubiłam


Co do muślinowych pieluszek to one pełnią rolę otulaczy chyba?

A co do ustępowania miejsca to ja rzadko korzystam.. Ostatnio w Lidlu w kolejce mi się zrobiło bardzo słabo, ludzie udawali, że nie widzą ani brzucha ani mojej bladej twarzy. Sama się upominam tylko w laboratorium, ale tam ustawowo przysługuje pierwszeństwo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12

Edytowane przez say-hello
Czas edycji: 2017-11-23 o 08:49
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-23, 08:47   #3188
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Cytat:
Napisane przez Freya663 Pokaż wiadomość
Zmiany w piersiach są jak najbardziej normalne. Zwróćcie jednak uwagę dziewczyny czy nie macie wklęsłych/płaskich sutków!

Jeśli wasz sutek nie wystaje tak z centymetr to możecie też to mieć.
Moje dumnie sterczą więc chyba nie mam się czym martwić W sumie bez ciąży też sterczały bo nie lubię usztywnianych staników
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:50   #3189
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
One się różnią po prostu w dotyku. Te milsze w dotyku (bambus, muślun) często służą jako otulacze dla dziecka. A tak to zastosowania są różne. Do odbijania, przecierania dziecku buźki, niektórzy myją dziecko w wannie takimi pieluchami, podkładają np przy przebieraniu , jako przytulanka do spania itd


La Millou ma sliczne bambusowe otulacze i teraz na pewno przy drugim dziecku nie odpuszcze zakupu
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:52   #3190
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
Moje dumnie sterczą więc chyba nie mam się czym martwić W sumie bez ciąży też sterczały bo nie lubię usztywnianych staników


moje tez, i faktycznie z karmieniem piersia nie mialam od samego poczatku zadnych problemow - ja to sie smieje, ze stercza jak pokretla od radia
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:52   #3191
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość

Czekam na fotki [COLOR="Silver"]
Wrzucam - ostatnie zakupy.

Dwa rożki jeden z usztywniaczem, drugi bez.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20171123_094750.jpg (113,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20171123_094755.jpg (124,4 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20171123_094801.jpg (122,9 KB, 34 załadowań)
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-23, 08:53   #3192
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Cytat:
Napisane przez SandyDaisy Pokaż wiadomość

A jak u Was z ustępowaniem miejsca np. w autobusie, kolejkach w sklepie? Zamierzacie korzystać z przywilejów pierwszeństwa dla ciężarnych?
Autobusami nie jeżdżę, w kolejkach w sklepie mi się jeszcze nie zdarzyło ale to raczej dlatego, że zazwyczaj mam kurtkę, płaszcz i w ogóle nie widać Raz skorzystałam w kolejce do endokrynologa ale tam to był istny cyrk w tej kolejce i nawet lekarz przechodzący korytarzem, powiedział, że kobiety w ciąży mają pierwszeństwo No i babce się chyba głupio zrobiło i mnie przepuściła
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:54   #3193
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Ja na początku ciąży bardzo źle się czułam i kilka razy zrobiło mi się bardzo słabo. Tak że myślałam, że padnę i nie wstanę a byłam np. z dzieckiem w miejscu publicznym. I nikt się nie zainteresował, nie zapytał nawet jak ledwo człapałam do ławki w metrze bo już na oczy nie widziałam tak mi było źle.

po tych incydentach i poprzedniej ciąży nie mam absolutnie żadnych oporów żeby się upominać o przepuszczenie mnie w kolejce, szczególnie w laboratorium
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:54   #3194
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak kogoś jeszcze nie dodałam do grupy mimo wiadomości pw to proszę o jeszcze jedną wiadomość. Trochę się już pogubiłam
to i ja poprosze - co prawda postow mam na watku 48, ale do 50 to juz jak rzut beretem
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:56   #3195
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Wrzucam - ostatnie zakupy.

Dwa rożki jeden z usztywniaczem, drugi bez.
To miętowe body z króliczkiem

Też się muszę zaopatrzyć w jakieś body z krótkim rękawem bo nie mam chyba żadnych
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 08:59   #3196
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Cytat:
Napisane przez SandyDaisy Pokaż wiadomość
A jak u Was z ustępowaniem miejsca np. w autobusie, kolejkach w sklepie? Zamierzacie korzystać z przywilejów pierwszeństwa dla ciężarnych?
w Niemczech nie ma czegos takiego jak kasy pierwszenstwa - mnie nigdy nikt nawet w zaawansowanej ciazy nie przepuscil w kolejce, ale jestem zdania, ze jak sie zle czuje, to zawsze moge poprosic o przepuszczenie, jezeli jest sie milym to i ludzie najczesciej tez sa mili

Mnie bardziej wkurzalo, jak moj maluch mial 2-3 latka, to jezdzilam z nim juz czesto bez wozka - i tu musialam o zwolnienie miejsca zawsze prosic, tu sa juz zmiany w spoleczenstwie i czesto mlodziez nie widzi tego, co jest oczywiste.
__________________
Moja dziewczynka

Edytowane przez Moderna
Czas edycji: 2017-11-23 o 09:00
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:02   #3197
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
To miętowe body z króliczkiem
[...]
Nie chce kusić ale TESCO za zawrotne 7 zł - 50 %
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:05   #3198
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Nie chce kusić ale TESCO za zawrotne 7 zł - 50 %
Jesteś ZUEM
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:06   #3199
Freya663
Zadomowienie
 
Avatar Freya663
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 058
GG do Freya663
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
Moje dumnie sterczą więc chyba nie mam się czym martwić W sumie bez ciąży też sterczały bo nie lubię usztywnianych staników
No ja zawsze miałam płaskacze, ale jakoś nie wydawało mi się że to coś niezwykłego. Dopiero po porodzie się dowiedziałam .

Z kolejkami mi się ostatnio zdarzyło na badaniach skorzystać, normalnie mi to nie przeszkadza, ale akurat naprawdę źle się czułam a ludzi było nabite pod sam sufit. W sumie po mnie jakoś specjalnie jeszcze nie widać, tz. jeszcze ktoś mógłby uznać że po prostu gruba, a nie w ciąży, ale w poczekalni była ze mną matka z dużym chłopakiem (tak na oko 16 - 18 lat) i widać było że chłopak jest chory, bardzo się denerwował, nie chciał czekać na mamę. Nikt go nie chciał przepuścić . Ja ją wpuściłam przed siebie, ale kurde takie odwracanie oczu i udawanie że problem nie istnieje. Okazało się że chłopak jest autystyczny i po prostu dużo nieznanych ludzi go stresuje. Nie wiem skąd taka znieczulica wśród ludzi, przecież chłopak zajoł gabinet moze na 3 minutki...

Mnie się zdarzyło z córeczką być na badaniach krwi jak miała 3 mc. Tak małe dzieci wchodzą bez kolejki (na drzwiach jest kartka z gigantyczną informacją na ten temat) i spotkałam w poczekalni Panią 60+ myślałam że mi oczy wydłubie jak poprosiłam o przepuszczenie. Jakoś tak wyszło że akurat wyszła położna środowiskowa która nas obsługiwała (może usłyszała babę) i mnie tak ostentacyjnie zaprosiła do gabinetu .
Freya663 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-23, 09:09   #3200
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Cytat:
Napisane przez Freya663 Pokaż wiadomość
Nie wiem skąd taka znieczulica wśród ludzi, przecież chłopak zajoł gabinet moze na 3 minutki...
Bo ludzie po prostu często widzą tylko czubek swojego nosa
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:41   #3201
anius_7
Wtajemniczenie
 
Avatar anius_7
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 365
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Hej Dziewczyny, nie było mnie od poniedziałku, miałam co nadrabiać :P Ja nadal przeziębiona, w sobotę mamy iść na andrzejki,ale jak nadal będę się tak czuła to jakoś tego nie widzę.

Odnośnie zakupów to ja już mam trochę ciuszków, dzisiaj wybieram się do tesco na łowy Po starszej córce mam mnóstwo rzeczy i nie wiem czy wystawić to na olx czy co z tym. Myślicie, że ciuszki dziecięce się sprzedają? Chyba lepiej w zestawach niż na sztuki? Ja mam trochę swoich ciuchów wystawionych, ale słabo idą, najszybciej mi się zawsze książki sprzedają.
__________________

anius_7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:58   #3202
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

A i zapomniałam napisać - wczoraj po 23 udało mi się nagrać dzidka jak się w brzuchu rusza
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 09:59   #3203
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Ciuszki z tego co widzę na grupach idą, ale jak są naprawdę bardzo tanio wystawione typu 1-3 zł sztuka :/ dlatego mnie się nawet bawić w sprzedawanie nie chciało. Chyba że jakieś pojedyncze perełki typu kombinezon zimowy nienoszony to byli chętni. Za to zabawki lepiej się sprzedają
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 10:03   #3204
grewana
Wtajemniczenie
 
Avatar grewana
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 2 400
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Cytat:
Napisane przez muszkaaa8 Pokaż wiadomość
A i zapomniałam napisać - wczoraj po 23 udało mi się nagrać dzidka jak się w brzuchu rusza
A fotki brzucha nadal nie wstawila! ;P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


grewana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 10:19   #3205
muszkaaa8
Zakorzenienie
 
Avatar muszkaaa8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 7 371
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Cytat:
Napisane przez grewana Pokaż wiadomość
A fotki brzucha nadal nie wstawila! ;P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Już jest
__________________


20.05.2017
muszkaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 10:24   #3206
zosiaaa
Zadomowienie
 
Avatar zosiaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 922
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Ja chciałbym żeby czasem przepuścił mnie ktoś w laboratorium, bo tam jest zawsze kolejka, a jak stoję w miejscu to niestety robi mi się słabo, ale tam niestety jest porażka, nie ma żadnej informacji że kobiety ciężarne mają pierwszeństwo, babki laboratoryjne też nie reagują na to

W sklepie mogę sobie postać z takiego wychodzę założenia, że na zakupy mogę iść wtedy kiedy jest mniej ludzi.

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Selfish a który rożek jest usztywniany? Ten w serduszka? Gdzie wyhaczyłaś te bodziaki?
__________________


zosiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 10:44   #3207
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Cytat:
Napisane przez zosiaaa Pokaż wiadomość
Ja chciałbym żeby czasem przepuścił mnie ktoś w laboratorium, bo tam jest zawsze kolejka, a jak stoję w miejscu to niestety robi mi się słabo, ale tam niestety jest porażka, nie ma żadnej informacji że kobiety ciężarne mają pierwszeństwo, babki laboratoryjne też nie reagują na to

W sklepie mogę sobie postać z takiego wychodzę założenia, że na zakupy mogę iść wtedy kiedy jest mniej ludzi.

---------- Dopisano o 11:24 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Selfish a który rożek jest usztywniany? Ten w serduszka? Gdzie wyhaczyłaś te bodziaki?
To musisz poprosić o przepuszczenie W laboratoriach, aptekach itp ciężarne mają ustawowo pierwszeństwo Ja najbardziej lubię chodzić do labu z numerkami, tam mają osobne dla osób uprzywilejowanych i nikt wtedy się nie wtrąca
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 11:00   #3208
SandyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar SandyDaisy
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 155
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Znaczy się ja ogólnie jak jeżdżę autobusem to wsiadam na takich przystankach i jeżdżę takimi godzinami żeby jednak nie było ruchu i było dla mnie miejsce i nikt nie musiał się fatygować.


Raz byłam w Rossmannie i nagle, dzwonek ... przyszła Pani do kasy obok, gościu za mną wystartował a babka do Niego - PANIĄ W CIĄŻY PROSZĘ. Mi co prawda się głupio zrobiło bo kolejka była raptem 2 osoby przede mną z jakimiś pierdołami .. i nie było potrzeby wołania kogoś aż tak nagle bo mi co prawda jeszcze krzywda się nie stanie jak poczekam 5 minut a ja wyznaję zasadę, że jak idę na zakupy to oznacza, że mam czas.
Właśnie w Rossmanie zauważyłam , że tam zwracają uwagę na kobiety w ciąży i często same kasjerki proszą , żeby podejść przed innymi. Chociaż jeszcze w żadnym sklepie mi się nie zdarzyło, bo faktycznie w zimowej grubej kurtce trudno dostrzec ciążowy brzuch
SandyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 11:08   #3209
wioleta20
Zakorzenienie
 
Avatar wioleta20
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5 509
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Hej dziewczyny
Ja jeszcze tez nie korzystałam z pierwszeństwa ale obawiam sie wlasnir jak pojde na ta glukoze czy jak po godz będę chciala wejść na krew to czy nikt sapac nie bedzie, i czy poprostu podejsc do drzwi i potem wejsc czy zapytac osobe ktora akurat bedzie wchodzic czy moge przed nia. Co wy byscie zrobily?

Jak pracowalam jeszcze i zapraszalam kobietki w ciazy jako pierwsze to duzo wlasnie odmawialo i poznien mowilo ze juz tyle sie nasluchaly ze wola poczekac.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
30.08.2010
02.09.2014
20.08.2016
wioleta20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-23, 11:09   #3210
SandyDaisy
Raczkowanie
 
Avatar SandyDaisy
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 155
Dot.: Mamusie kwietniowe 2018

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Wrzucam - ostatnie zakupy.

Dwa rożki jeden z usztywniaczem, drugi bez.
Mam chyba taki sam rożek co ten po lewej, tylko mój jest miętowy w białe groszki

Bardzo fajne bodziaki To z króliczkiem przesłodkie!
SandyDaisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-28 12:42:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.