Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI - Strona 77 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-07-08, 13:35   #2281
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

jak zobaczyłam ile mam do nadrobienia, to jednak najpierw pogratuluję dziewczynom z pierwszej strony
joanna2228
Karolinek_
cinnilla88 -
roksanka88 -
Caramel 85

GRATULACJE dziewczyny
muszę jeszcze doczytać co u Fame, bo skoro już balonik jej wczesniej zalozyli to pewnie dzidzia tez jest ...

Cytat:
Napisane przez dusia_tcv Pokaż wiadomość
hmmmm cierpliwość wole zachować testy owulacyjne nie wskazywały na to abym mogła zajść.... może po naturalnym porodzie szybciej okres jest regularny niż po cc
a moglabys napisac cos o tych testach? drogie to jest? i sprawdza się? i kiedy się robi? jak się spodziewasz że to teraz, czy jakoś przed? ja kiedyś próbowałam szukać info, ale mi nie bardzo wyszło...

nie wiem jak po naturalnych, ale mój lekarz twierdził że po cc może być bardzo dziwnie wszystko (np krótszy lub dłuższy połóg - trzeba skontrolować w obu przypadkach, ale jeśli nic innego się nie dzieje to czasem tak jest)... a ja miałam bardzo nieregularne za każdym razem (ok pół roku od pierwszego się wyrównywały) mimo że dostawałam stosunkowo szybko, mimo karmienia regularnego (po 8tygodniowym połodu dostałam okres raz po 4tygodniach przerwy, drugi raz po 8... a piszą wszędzie że przy regularnym karmieniu na żądanie okres powinien przyjść dopiero po 6miesiącach... ja synka rodziłam 7stycznia a 7 kwietnia to mi się pierwszy okres właśnie skończył )



Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Witam nową koleżankę

Asi należą sie baty za brak odmeldowania

Ja wybrałam sie dziś w końcu do Hebe i kupiłam Tangle Teezer Tak sie cieszę
Z moimi falowanymi włosami do pasa bez tej szczotki jest cieżko

Trzymam kciuki za dzisiejsze rozwiązujące sie dziewczyny
nie wiedziałam że to można kupić w Hebe - ile kosztował? ja też mam do pasa, co prawda falowane tylko trochę, ale jakbym miała jakąś lepszą szczotkę, to bym może czasem rozpuściła dla męża (bo on lubi), a tak tylko spinam wciąż... no i córci chciałam kupić, ale te dziecięce widziałam w necie po 60zł +przesyłka min 15... oczywiście opłacałoby się zamówić sobie i jej na raz ale to już ponad stówka + koszty... zaczekam na jakąś okazję (może nasze urodziny w styczniu i wtedy kupię w necie dwa na raz) albo na raty sobie i jej stacjonarnie skoro mówisz że w Hebe można dostać a są te dziecięce też? choć jeśli nie to trudno, kupiłabym jej zwykłą chętnie też...

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

a no i właśnie... jakbyście chciały mieć info jak trafię na porodówkę, to może któraś, która się nie spodziewa rodzić ze mną dałaby mi numer telefonu na pw? to bym jej napisała jak coś się będzie dziać, bo netu raczej mieć nie będę...

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

na razie co prawda nie planuje rodzic, bo mam jeszcze trochę rzeczy do zrobienia, ale z tą popraną pościelą z szafy już się w większości uporałam, jeszcze mi zostało prasowanie - ale to chyba nie wszystko będę prasować, tylko co będę chciała założyć po powrocie ze szpitala... mam trochę ciuszków jeszcze do przeprasowania i z jedną pralkę pieluszek/ręczniczków i takich innych głupotek do wyprania... potem by się przydało jeszcze wyprać pokrowiec na fotelik i kocyki - część już poprałam, ale musiałabym jakoś podzielić na te które zostawię dzieciakom do zabawy i na te które im zabiorę dla dzidziusia... jak się z tym uporam, to będę gotowa na rodzenia
nie mam oczywiście nadal staników do karmienia i koszulki... bez koszulki się obejdę, bo w sumie to mam te stare ciągle, staniki też mam, ale są zdecydowanie bardziej "zuzyte" mimo ze je krocej uzywałam... bo po 8 miesiacu nosilam zwykly stanik, mimo ze nadal karmilam, ale nadal nosilam koszule do karmienia bo mi w nocy bylo wygodniej tak... a do pracy wygodniej mi bylo w zwyklym staniku jednak
ale już prawie się zdecydowałam, teraz tylko odczepić małża od playstation i przyczepić do kompa żeby kupił bo nie mam konta na all... i chyba mi nie zależy żeby mieć jakbym miała to mogłoby wyjść że nigdy nie kupię, a tak jak on już usiądzie do kompa, to mi się nie da rozmyślić w ostatniej chwili....
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 13:41   #2282
wisienka1000
Wtajemniczenie
 
Avatar wisienka1000
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 047
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
mamy rozpakowane 22/45 mamuś - no chyba że któraś nie poinformowała - jesteśmy na półmetku choć to dopiero początek lipca
wow poszło pędem!!

Caramel, Ramirka gratulacje!!
wisienka1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 13:43   #2283
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

aga_tka, w Hebe są te kompaktowe Tangle Teezer, które są super dla Dziecka moim zdaniem Bo są praktycznie polowe mniejsze od klasycznej TT.
Generalnie w Hebe, w którym byłam została tylko jedna klasyczna TT i kilka tych podróżnych, bo jest straszny szał na nie przez to, ze pojawiły sie w sklepach stacjonarnych.
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 13:44   #2284
TaTekla
Raczkowanie
 
Avatar TaTekla
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 310
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Caramel 85 Pokaż wiadomość
Witek urodzil sie o 12:30, 2,730kg 53cm i 10 apgar

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
gratulacje

Malwiska coraz bardziej Cię podziwiam, że jesteś tu na bieżąco i z taką systematycznością uzupełniasz pierwszą stronkę

Agatka nie wiem czy Dusia robi takie testy owulacyjne, ale ja znam te które wyglądają jak test ciążowy, cena zbliżona do ciążowego oczywiście w zależności od firmy.
Co do staników też jeszcze nie mam. Wylukałam tylko, że w Tesco w razie w można kupić na dziale z art. dziecięcymi ale to te zwykłe chyba z Canpolu i kosztują jakieś 40zł. Tak czy siak ładniejsze staniki planuję kupić dopiero po powrocie ze szpitala.
TaTekla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 13:51   #2285
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez TaTekla Pokaż wiadomość
gratulacje

Malwiska coraz bardziej Cię podziwiam, że jesteś tu na bieżąco i z taką systematycznością uzupełniasz pierwszą stronkę

Agatka nie wiem czy Dusia robi takie testy owulacyjne, ale ja znam te które wyglądają jak test ciążowy, cena zbliżona do ciążowego oczywiście w zależności od firmy.
Co do staników też jeszcze nie mam. Wylukałam tylko, że w Tesco w razie w można kupić na dziale z art. dziecięcymi ale to te zwykłe chyba z Canpolu i kosztują jakieś 40zł. Tak czy siak ładniejsze staniki planuję kupić dopiero po powrocie ze szpitala.
w tel wyskakują mi powiadomienia z wizazu i wtedy wchodzę na komputer - poza tym już przestałam chodzić do pracy a na dworze za gorąco więc jak tylko przyjdzie powiadomienie to komputer pod ręką
wszystko naszykowane, poprane, poprasowane, sprzątnięte i muszę przyznać że już mi się nudzi w domu - nawet zaczełam chodzić z nudów po schodach...
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 13:54   #2286
aga__tka
Zakorzenienie
 
Avatar aga__tka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 9 899
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
aga_tka, w Hebe są te kompaktowe Tangle Teezer, które są super dla Dziecka moim zdaniem Bo są praktycznie polowe mniejsze od klasycznej TT.
Generalnie w Hebe, w którym byłam została tylko jedna klasyczna TT i kilka tych podróżnych, bo jest straszny szał na nie przez to, ze pojawiły sie w sklepach stacjonarnych.
trochę mi się nie chce z dzieciakami do centrum pchać w ten skwar, ale może jutro czy pojutrze bym wcześniej wstała i zdążyła przed południem wrócić? bo jak przed 9 wstajemy to nic już z rana nie zdążamy te podróżne mi się wydawały fajne jak oglądałam, te dziecięce są takie prawie jak kompaktowe, bo właśnie zamykane
ostatnio udało mi się trochę "poprawić" wygląd włosków Oli - bo takie sianko zaraz po myciu miała, ale daję teraz trochę oliwki do twarzy "na nie" i są super, nawet się dają przypiąć spinką

---------- Dopisano o 14:54 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
w tel wyskakują mi powiadomienia z wizazu i wtedy wchodzę na komputer - poza tym już przestałam chodzić do pracy a na dworze za gorąco więc jak tylko przyjdzie powiadomienie to komputer pod ręką
wszystko naszykowane, poprane, poprasowane, sprzątnięte i muszę przyznać że już mi się nudzi w domu - nawet zaczełam chodzić z nudów po schodach...
to ja zapraszam do siebie... polowę bałaganu powstałego na skutek nadmiarowego prania już sprzątnęłam, ale ciągle wisi ten, którym miałam się zająć wtedy co te prania wyskoczyły jako nieplanowana niespodzianka
aga__tka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 14:02   #2287
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

zaraz wyjdzie ze jestem nudna i nie mam swojego życia bo ciągle siedze na wizazu :P wiec uciekam na ogródek troszkę słoneczka chwycić
do pozniej
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-08, 14:11   #2288
TaTekla
Raczkowanie
 
Avatar TaTekla
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 310
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
zaraz wyjdzie ze jestem nudna i nie mam swojego życia bo ciągle siedze na wizazu :P wiec uciekam na ogródek troszkę słoneczka chwycić
do pozniej
nawet tak nie pomyślałam
Raczej, że jesteś dobrze zorganizowana, poza tym mam tendencję do oceniania ludzi przez własny pryzmat i raczej wyobraziłabym sobie, że jak masz kompa włączonego to tu pranie, tu gotowanie tu jakaś książka, odwiedziny koleżanki itp.itd. a w międzyczasie wizaz
TaTekla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 14:12   #2289
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Eh nie ogarniam kuwety. Właśnie prasowanie "odkryłam" Jest tu jakaś fanka tej radosnej czynności?

Aaaaa ja się zastrzelę znowu kupa... A odkryłam swoich faworytów jednorazowych (póki całkowicie na wielo nie przejdziemy). Babydream
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 14:32   #2290
rybka13
Zakorzenienie
 
Avatar rybka13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 353
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

caramel gratulacje
rybka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 14:55   #2291
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Celebrinfea, ja uwielbiam prasować!

aga_tka, Ty jesteś z Warszawy? Kurczę, jakoś nie zarejestrowałam tego wcześniej To juz Ci mowię - mój TŻ patrzył w Hebe na Starych Bielanach TT i tam nie było (nie wiem z której dzielnicy jesteś, wiec tak pisze). W Hebe w Alejach (naprzeciwko dawnego Smyka) była jedna pełnowymiarowa i kilka tych kompaktowych właśnie Ale podobno maja regularnie dostawy A w ogóle to najlepiej zadzwoń do któregoś z Hebe, do którego Ci najbliżej i zapytaj czy mają
A dla Małej polecam Ci odżywkę mleczną do włosów Bosko pachnie (a to dla Dziecka tez jest bardzo wazne), no i stosuje się ją raz w tygodniu, wiec to tez wygoda Ja swoją mam z hurtowni fryzjerskiej, ale w Hebe tez jest od groma ich, tylko innej firmy
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-08, 15:01   #2292
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Celebrinfea Pokaż wiadomość
A odkryłam swoich faworytów jednorazowych (póki całkowicie na wielo nie przejdziemy). Babydream
Które dokładnie? na noc synkowi zakładam BD w takim białym opakowaniu, a że mam w Rossmanie zniżkę 10 % to może bym też na BD dla Małej przeszła

póki co jesteśmy w połowie paczki Pampków Premium care"O" zużyte pół paczki Pampersów "1" i 2 paczki Dady "1" jeszcze nie ruszone zdobyczne

właśnie napisałam wniosek o macierzyński i wychodzi na to, że będzie do 28 czerwca 2015 do tego 2 dni okolicznościowe za urodzenie, urlop za ten i przyszły rok i wracam w I połowie września, akurat jak synek pójdzie do przedszkola.
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 15:04   #2293
i like it
Rozeznanie
 
Avatar i like it
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez mamaya Pokaż wiadomość
Oluch, gratulacje

Ja właśnie wracam od lekarza. Jestem juz zdrowa
super wieści

Cytat:
Napisane przez ramirka Pokaż wiadomość
witam sie chcialam tylko napisac ze 2.07.2014 o godzinie 11:40 przyszedł na swiat moj Syn Franek 3520 g, 57 cm , sn jestem bardzo szczesliwa, odezwe sie jak znajde chwile
klask i: Gratulację!!!!!:roz a:

Cytat:
Napisane przez Nautiz Pokaż wiadomość
Lillian ja uważam, że powinnaś im mówić o tym co Ci przeszkadza - a jeśli nie chcesz odwiedzin to o tym tez powiedz, tylko postaraj się zrobić to delikatnie - "Może mamo nie teraz, od razu po porodzie, bo nie czuję się na siłach by przyjmować gości, ale dwa/ trzy (czy ile tam) tygodnie poźniej zapraszamy was serdecznie". Też jak coś ci sie nie podoba w postepowaniu z Twoim dzieckiem to mów, tylko może nie na fochu, bo to budzi reakcje obronną, tylko staraj sie tłumaczyć - "może mama mogłaby umyć ręce zanim dotknie małego/małej, przecież przed chwilą głaskała mama psa, z sierści moze mama rękami przenieść brud i bakterie, zarazki"
może brakuje babeczce wyobraźni.

_____

Dziewczyny, wróciłam od lekarza, syn waży 4200 g
jestem przerażona - boję się, że nie dam rady go urodzić, albo co gorsza, będzie to bardzo trudny poród z komplikacjami.
boje sie tym bardziej, że w bliskim gronie znajomych mamy taką parę - trudny poród, synek sie przydusił - dziś ma niespełna dwa lata i nauczył sie dopiero siadać.
Rozwarcia brak a termin jutro, a w brzuchu taki kluseczek się uchował.
Jadę dzisiaj już do szpitala, na zalecenie lekarza, sprawdzić czy wody nie odpływają.
Boję się naprawdę.
wow faktycznie dużo, tez bym przy takiej wadze się skłaniała ku cesarce

Cytat:
Napisane przez debesciara Pokaż wiadomość
Ramirka Roksanka Oluch gratulacje wielkie!!!

Karolinek rozmawiałam z pediatra i powiedziała że w takiej sytuacji jsl najbardziej kropelki i ze BioGaia to jeden z najlepszych probiotykow, także my od dziś kropimy

Nautiz pamiętaj ze waga z usg to tylko szacunki u mnie pomylili sie o prawie 0, 5kg a mialam usg robione kilka razy przez kilku lekarzy w końcówce. Będzie wszystko dobrze nir schizuj

Wzięli małego na badania które przesądza czy wychodzimy, trzymają go dlugo w zabiegowym, krzyczy bardzo ehhh jak wróci 3h naswietlan nas czeka i wizyta kardiologa bo jest maly szmer nad serduchem... :/ trzymajcie kciuki za niska biliburyne i żeby z serduchem było ok

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
: kciuki:
Cytat:
Napisane przez Ines3037200 Pokaż wiadomość
Gratulacje!!!

Bambusiek super opowiesci, swietnie, ze po po porodzie szybko doszlas do siebie.

Mamaya Tobie tez gratuluje dojscia do siebie po cc

A ja... czekam na wizyte do lekarza do kontroli z moim brzuchem. Dzis rano lalo sie osocze ciurkiem, ciagle opatrunki przesiakaja. Zobaczymy co pan znachor powie nowego.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
bidulko oby szybko wszystko wróciło do normy

Cytat:
Napisane przez Caramel 85 Pokaż wiadomość
Witek urodzil sie o 12:30, 2,730kg 53cm i 10 apgar

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
klask i: Gratulację!!!!!:roz a:

łooo się dziewczyny rozszalały dziś ja po wizycie koleżanki , poplotkowałysmy trochę , ponadrabiałam zaległości a forum a teraz idę coś zjeść
i like it jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 15:07   #2294
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

No i dzisiaj zrobiłam coś czego nigdy nie lubiłam, a teraz z przyjemnością - wyciągnęłam letnie ubrania i w większość się mieszczę
teraz w te gorączki totalnie nie miałam co założyć, bo ciążówek nawet nie miałam na taki skwar.
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 15:10   #2295
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

RAMIRKA, CARAMEL gratuluję!!!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 15:11   #2296
ecencia
Raczkowanie
 
Avatar ecencia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 292
Bambusiek- To super, ja sie obawiam, ze w zadne spodnie czy spodenki nie wejde po porodzie i bede skazana nadal na ciazowe i na szybka wyprawe na zakupy.
ecencia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 15:15   #2297
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Fame, co Ty tu robisz?
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 15:20   #2298
debesciara
Zadomowienie
 
Avatar debesciara
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Miasto Świętej Wieży
Wiadomości: 1 317
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Caramel 85 Pokaż wiadomość
Witek urodzil sie o 12:30, 2,730kg 53cm i 10 apgar

Wysyłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk 2
Gratulacje!!!


Cytat:
Napisane przez kularek Pokaż wiadomość
debesciara - potwierdzam z obkurczaniem macicy teraz bolało dużoooo bardziej,
trzymam kciuki za bilirubinę i jeszcze mocniej za serduszko
a ile Ignaś śpi ? bo Franuś śpi mniej niż Jaś który tylko spał, jadł, sikał i robił kupy i nie wiem czy tak może być ...


Karolinek - kochana w domu będzie o wiele lepiej ja też polecam BIO GAIA kropelki "koleżankami" z sali wogóle się nie przejmuj bo nie warto a na sobie się przekonałam, że pielęgniarek w szpitalu to nie warto o nic pytać - najgorsze było to, że co zmiana to inna i każda kazała inaczej robić ale u mnie same dzieci rozbierały i z rożków wyciągały bo mówiły, że gorąco


Lillian - teściowa ... widzę dużo podobieństwa do mojej -z tą różnicą, że moja mieszka 15 km dalej tylko i zamiast cokolwiek się nami interesować (mną w ciąży to wogóle) to ma wszystko gdzieś i nawet wnuczka zobaczyć bardzo się nie garneła ale rad to zawsze chce udzielać i tylko nas denerwuje - więc współczuję z całego serca


mamaya - super !!!


Oluch - gratulacje


ramirka - gratulacje ! i u nas też Franuś


Nautiz - nie martw się i nie sugeruj za bardzo tą wagą bo nie zawsze wychodzi dokładnie tyle ile na usg - i napewno będzie dobrze u Ciebie


Ines - trzymam kciuki za wizytę

Caramel - gratulacje !!!
Wiesz co za wcześnie żeby stwierdzić. ..

Zostajemy w szpitalu zoltaczka jest, trza się naswietlac :/
Serducho natomiast raczej w porządku

Fame no właśnie? ! Gdzie Iza?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
debesciara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 15:21   #2299
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez ecencia Pokaż wiadomość
Bambusiek- To super, ja sie obawiam, ze w zadne spodnie czy spodenki nie wejde po porodzie i bede skazana nadal na ciazowe i na szybka wyprawe na zakupy.
Nie no, nie ma tak fajnie w większość spodni się nie mieszczę w pasie, ale mam sporo sukienek i spódnic na gumie

teraz wyznacznikiem mojego ubierania będzie wygoda w karmieniu

tak sobie myślę, kiedy kupić jakiś lepszy stanik do karmienia już mam piersi dość miękkie, póki co laktacja się ustabilizowała...
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-08, 15:21   #2300
Celebrinfea
Wtajemniczenie
 
Avatar Celebrinfea
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 783
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Paczkę newborn już przetestowaliśmy ale my na pępek wcięcia nie potrzebujemy więc tż kupił na próbę 2, 3-6kg i też w miarę oki ponadto jakieś kosmicznie tanie. Jeśli nic nie pokręcił to newborn paczka 30szt 10,00 a 2 17,00 za 42 szt. Już przy nich zostaniemy dopóki tyłek młodej nie przytyje do wielo.
Celebrinfea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 15:25   #2301
Lillian_
Rozeznanie
 
Avatar Lillian_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 670
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Ramirka i caramel gratki !!!
Dziewczyny muszę was o to zapytać.. od kilu dni mam non stop wilgotne majtki, tnz nie ciekną mi wody chyba ani nic tylko taki lekko wilgotne majtki, w nocy tez budzę się i sprawdzam czy to nie wody..nosze bieliznę bawełniana przewiewną, nigdy mi się tam nic nie pociło... ale któraś tez tak ma? nie mam jakiejś konkretnej wydzieliny tylko ta wilgoć w majtkach dziwna. ???
__________________
Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane, Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukaja do mojego serca, Myślę sobie wtedy: może być wspanialej? Nosze w sobie życie które Bog mi daje !
Lillian_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 15:47   #2302
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Skurcze przymilkły koło południa..... W sumie to i tak były nieregularne.
Ordynator u mnie był dopiero i powiedział że jutro urodzę na pewno. Rano spróbujemy jeszcze oxy a jak nie to cc bo jutro już 42tc
Mam taką hustawke nastrojów że głowa mała

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 15:50   #2303
Lillian_
Rozeznanie
 
Avatar Lillian_
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 670
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Skurcze przymilkły koło południa..... W sumie to i tak były nieregularne.
Ordynator u mnie był dopiero i powiedział że jutro urodzę na pewno. Rano spróbujemy jeszcze oxy a jak nie to cc bo jutro już 42tc
Mam taką hustawke nastrojów że głowa mała

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Biedulko.... ale mi cię naprawdę żal... no nic ci nie moge wiecej powiedzieć bo co? tylko czekać .. wyobrażam sobie jak cię to wykańcza...
__________________
Pod moim sercem, inne bije serce, Nieznane, a jakże bliskie i jakże kochane, Pod moim sercem małe rączki dziecka, cichutko pukaja do mojego serca, Myślę sobie wtedy: może być wspanialej? Nosze w sobie życie które Bog mi daje !
Lillian_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 15:50   #2304
mamaya
Zakorzenienie
 
Avatar mamaya
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 3 114
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Fame, Iza jest małym uparciuchem
Ale wiesz, lepsza cc niż ryzykowanie...
mamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 15:55   #2305
malwiska
Zakorzenienie
 
Avatar malwiska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 397
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Skurcze przymilkły koło południa..... W sumie to i tak były nieregularne.
Ordynator u mnie był dopiero i powiedział że jutro urodzę na pewno. Rano spróbujemy jeszcze oxy a jak nie to cc bo jutro już 42tc
Mam taką hustawke nastrojów że głowa mała

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie dziwie sie... wiec jutro to już postanowione??
__________________
ŚLUB
OLIWKA
malwiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 15:58   #2306
Fame
Zakorzenienie
 
Avatar Fame
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 852
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Wiem.. I dlatego nie chcę ryzykować. Jeśli lekarze zadecydują o cc to nie mam nic przeciwko. Trudno, widocznie tak ma być a i ja jestem w takim stanie że już mi wszystko obojętne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez malwiska Pokaż wiadomość
nie dziwie sie... wiec jutro to już postanowione??
No tak, tylko ze po kroplowce będą mnie pewnie chcieli potrzymać do wieczora bo nie musi ona zadziałać od razu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Fame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 16:23   #2307
dusia_tcv
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 785
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez Fame Pokaż wiadomość
Wiem.. I dlatego nie chcę ryzykować. Jeśli lekarze zadecydują o cc to nie mam nic przeciwko. Trudno, widocznie tak ma być a i ja jestem w takim stanie że już mi wszystko obojętne.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------


No tak, tylko ze po kroplowce będą mnie pewnie chcieli potrzymać do wieczora bo nie musi ona zadziałać od razu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie nie będą cię trzymać długo albo dostaniesz regularne skurcze i zaczniesz rodzić albo po tych mniej więcej 3godz zdecydują na cesarkę........... Zobaczysz.....
dusia_tcv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 16:25   #2308
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

dziewczyny, wszystkim gratuluje!

nie jestem na bieżąco bo rozłożyło mnie przeziębienie i upał
nogi mam jak bańki, samopoczucie do d.
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 16:30   #2309
dusia_tcv
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 785
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

To są tak jak ciążowe tylko robisz wieczorem ale u mnie to nie wypaliło a nawet nie chce mi się gadać jak co możesz spytać lekarza.... Ja dziś mam dość
dusia_tcv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-08, 16:40   #2310
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Ciężarówki już na mecie, rozładunek będzie w lecie - mamy lipiec 2014 cz. VI

Cytat:
Napisane przez dusia_tcv Pokaż wiadomość
To są tak jak ciążowe tylko robisz wieczorem ale u mnie to nie wypaliło a nawet nie chce mi się gadać jak co możesz spytać lekarza.... Ja dziś mam dość
dusia bylas u lekarza dzisiaj?
irsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-20 13:13:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.