Miłosniczki zary- bez klótni! - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-12-23, 12:15   #4231
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Piękne buty i torba

Po treści wypowiedzi wnioskuję, że ta osoba wyszła z założenia, że emocje i wykrzykniki Cię wystraszą.

Gdyby rzeczywiście miała podstawy do reklamacji, wysłałaby Ci maila ze zdjęciami marynarki jako dowód zaistniałej wady. Na jej miejscu zrobiłabym to od razu, bez zbędnego wdawania się w niepotrzebną słowną dyskusję.

Nie denerwuj się - sprawę da się wyjaśnić.
Dzięki , też mi się podobają

Obawiam się że dziewczyna będzie nieustępliwa i albo dostanie taki zwrot kasy jaki chce, albo będzie nalegać na zwrot powołując się na swoje prawo i możliwość odstąpienia od umowy

Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Masz na myśli kalosze ?

Ja kupiłam podobne i jestem z nich bardzo zadowolona.

Mam pytanie do Was odnośnie kaloszy czy jest jakaś różnica prócz ceny oczywiście między kaloszami Hunter a innymi np. z Decathlonu ?
Nie wydaje mi się żeby była jakaś wielka różnica między hunterami a innymi kaloszami. Ponoć huntery trwalsze bo robione z jakiejś specjalnej gumy ale w tej kwestii się nie wypowiem bo nie mam hunterów.

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Własnie sie zastanwiam czy te kalosze bym w ogóle założyła na nogę. bo do spodni mógłby być klopot, tym bardziej, że rurki roluję na kostce, nie skracam nigdy.
Te z Decathlonu były na mnie wąziutkie, mimo iż mam szczupłą łydkę. Z wkładaniem na rurki był rzeczywiście problem, chyba że na rurki długą skarpetę a potem kalosze i wtedy nic się nie podwijało

Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
esterr świetne zakupy
__________________
Wymianka

Edytowane przez esterr
Czas edycji: 2011-12-23 o 12:16
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 12:18   #4232
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

A ja trochę z innej beczki
Kiedy będą następne wyprzedaże w zarze?
Coś mi się kojarzy że chyba koło czerwca?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 12:19   #4233
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość

Obawiam się że dziewczyna będzie nieustępliwa i albo dostanie taki zwrot kasy jaki chce, albo będzie nalegać na zwrot powołując się na swoje prawo i możliwość odstąpienia od umowy
Esterr, spokojnie . Jestes osoba prywatna i jako taka sprzedawalas marynarke. Nie obowiazuja tu ustawy dot. sprzedazy konsumenckiej, ale rekojmia za wady z KC.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 12:24   #4234
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Torba fajna ale kaloszki podobają mi się dużo bardziej

Ja mam dwa laptopy w domu, HP i SONY VAIO. HP mamy dwa lata i też płyta głowna była wymieniana, ostatnio popsuło się coś tam od Internetu w nim, VAIO działa na razie bez problemu ale mam go jakies 3-4 miesiące dopiero.

Wcześniej miałam DELL iiii... jeszcze jeden ale już nie pamiętam co to było. Wszystkie po ok 2 latach wysiadały.
Dzięki

A wiesz że u mnie laptopy też średnio po 2 latach padają


A tak z innej beczki...warto kupić emu czy uggi? Kłopotliwe to to w utrzymaniu, czyszczeniu etc? Sól da się z nich wyczyścić? Bo coś ostatnio chodzą mi po głowie
Wszelkie uwagi mile widziane

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31198791]Esterr, spokojnie . Jestes osoba prywatna i jako taka sprzedawalas marynarke. Nie obowiazuja tu ustawy dot. sprzedazy konsumenckiej, ale rekojmia za wady z KC.[/QUOTE]

James że Ty jeszcze masz cierpliwość mnie uspokajać , dzięki Ci kobieto .
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 12:37   #4235
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość

A tak z innej beczki...warto kupić emu czy uggi? Kłopotliwe to to w utrzymaniu, czyszczeniu etc? Sól da się z nich wyczyścić? Bo coś ostatnio chodzą mi po głowie
Jak założyłam i zobaczyłam jak w tym jest ciepło, to reszta przestała być istotna. Na wątku o emu kilka dziewczyn miało zniszczone buty po zmoczeniu, na Ugg nie było takich wpisów, ale też Uggi ma stosunkowo mało osób. Mam jedne uggi i ochotę na następne (też Ugg, ew dziecięce Emu ale tylko z racji ceny - możesz je dostać za 25% ceny dorosłych Uggów).
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 12:46   #4236
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31198543]Dziewczyna, widziala ktoras u siebie ta sukienke?[/QUOTE]


widziałam wczoraj w SCC w Katowicach
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 12:57   #4237
fashionismypassion
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 452
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Kawa lekiem na całe zło te napięcia zbierały się kilka tygodni i dziś rano w końcu bomba wybuchła. No ale jakoś to przecież będzie.. a pomyśleć, że przed ślubem WCALE się nie kłóciliśmy.

Każdy ma czasem zły dzień, pewnie dziś trafiło na mnie
To się zdarza nawet w najlepszych związkach.

Życie nas nie rozpieszcza, raz jest lepiej raz gorzej, i niekiedy sprawy natury życiowej przytłaczają. Teraz jeszcze "gorący" okres przygotowań świątecznych. Spokojnie, będzie dobrze.

jak to mówią no stres ino dres i kubek z kawą w dłoń !

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dzięki , też mi się podobają

Obawiam się że dziewczyna będzie nieustępliwa i albo dostanie taki zwrot kasy jaki chce, albo będzie nalegać na zwrot powołując się na swoje prawo i możliwość odstąpienia od umowy

Nie wydaje mi się żeby była jakaś wielka różnica między hunterami a innymi kaloszami. Ponoć huntery trwalsze bo robione z jakiejś specjalnej gumy ale w tej kwestii się nie wypowiem bo nie mam hunterów.

Te z Decathlonu były na mnie wąziutkie, mimo iż mam szczupłą łydkę. Z wkładaniem na rurki był rzeczywiście problem, chyba że na rurki długą skarpetę a potem kalosze i wtedy nic się nie podwijało

Myślę, że trwałość jest zbliżona, kalosze to kalosze.

Myślałam, że może wyściółka w środku sprawia, że są cieplejsze od tradycyjnych kaloszy.

Te z Decathlonu są wąskie i ja do swoich noszę jedynie obcisłe spodnie ( rurki, legginsy ) lub spódnice/sukienki.

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dzięki

A tak z innej beczki...warto kupić emu czy uggi? Kłopotliwe to to w utrzymaniu, czyszczeniu etc? Sól da się z nich wyczyścić? Bo coś ostatnio chodzą mi po głowie
Wszelkie uwagi mile widziane
Ja mam tylko Uggi. Serdecznie polecam.

Kłopotliwe nie są, pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji i użytkowania. Ja swoje noszę jedynie wtedy kiedy jest sucho i mroźno. Stosuję impregnat w sprayu, ale skutecznie unikam pluchy, deszczu.

To najlepsze buty na mroźną zimę jakie miałam do tej pory. Warte swojej cenie, chociaż wiem, że wydatek spory.
fashionismypassion jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 13:08   #4238
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

dziewczyny jak dawno was nie było .

ja na wyprzedaże jade już pierwszego dnia

ester - kaloszki są
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 13:19   #4239
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Jak założyłam i zobaczyłam jak w tym jest ciepło, to reszta przestała być istotna. Na wątku o emu kilka dziewczyn miało zniszczone buty po zmoczeniu, na Ugg nie było takich wpisów, ale też Uggi ma stosunkowo mało osób. Mam jedne uggi i ochotę na następne (też Ugg, ew dziecięce Emu ale tylko z racji ceny - możesz je dostać za 25% ceny dorosłych Uggów).
Mnie interesują stingery albo uggi . Ale zimy jakoś nie widać, niby teraz już mozna w nich śmigać ale po co, skoro w kozakach ciepło...z drugiej strony na 2-3 msc zimy w roku, nie wiem czy warto tyle kasy ładować. I niby chce i nie wiem czy jest sens

Cytat:
Napisane przez nie z tej bajki Pokaż wiadomość
dziewczyny jak dawno was nie było .

ja na wyprzedaże jade już pierwszego dnia

ester - kaloszki są


Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
Ja mam tylko Uggi. Serdecznie polecam.

Kłopotliwe nie są, pod warunkiem odpowiedniej pielęgnacji i użytkowania. Ja swoje noszę jedynie wtedy kiedy jest sucho i mroźno. Stosuję impregnat w sprayu, ale skutecznie unikam pluchy, deszczu.

To najlepsze buty na mroźną zimę jakie miałam do tej pory. Warte swojej cenie, chociaż wiem, że wydatek spory.
No właśnie wydatek duży a zimy w dodatku tej mroźnej mało
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 13:32   #4240
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Mnie interesują stingery albo uggi . Ale zimy jakoś nie widać, niby teraz już mozna w nich śmigać ale po co, skoro w kozakach ciepło...z drugiej strony na 2-3 msc zimy w roku, nie wiem czy warto tyle kasy ładować. I niby chce i nie wiem czy jest sens
ostatnio oglądałam na yt filmik dziewczyny [ nissiax83] która wypowiadała się na temat ugg, wspomniała też o emu . Fajnie wszystko opowiedziała więc mam nadzieje że filmik będzie pomocny
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 13:42   #4241
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez nie z tej bajki Pokaż wiadomość
ostatnio oglądałam na yt filmik dziewczyny [ nissiax83] która wypowiadała się na temat ugg, wspomniała też o emu . Fajnie wszystko opowiedziała więc mam nadzieje że filmik będzie pomocny
O super, zaraz go sobie odszukam .
Czytam też sobie wątek o ugg i szkoda że w PL nie są dostępne w żadnym sklepie internetowym, wszystko to podróby
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 13:50   #4242
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość

James że Ty jeszcze masz cierpliwość mnie uspokajać , dzięki Ci kobieto .
Nie ma za co, naprawde. Sytuacja jest dosc patowa pod wzgledem prawnym. Poradzimy sobie jednak, spokojnie.

Jesli ona bedzie do Ciebie pisala odpisuj jej, ze przykro Ci, ze jest rozczarowana zakupem, ale poki nie ma zdjec to nie mozesz odniesc sie do jej slow. Jesli ona cos odpisze to odpisuj dalej, ze bez zdjec nic nie mozesz zrobic. Albo dziewczyna sie zmeczy, albo wysle w koncu zdjecia.

Widze, ze dosc to sprawe przezywasz, wiec proponuje przez swieta nawet nie otwierac jej maili. W czasie swiat brak kontaktu jest zrozumialy. Nie przejmuj sie wiec jej potencjalnymi zarzutami o brak kontaktu. Mozesz spokojnie odpisac po swietach.

Jak bedziesz miala jakies watpliwosci czy obawy to pisz smialo.

btw: co do Ugg to kupuj smialo. Futrzaki sa super. Ja przy minus kilkunastu stopniach zakladach je na gole stopy i nie marzne.

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
widziałam wczoraj w SCC w Katowicach
Dziekuje. Bede jej w takim razie z wieksza intensywnoscia wypatrywac we Wroclawiu.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2011-12-23 o 13:52
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 14:23   #4243
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
U nas to i tak pewnie nic ciekawego na wyprz nie będzie Ja sama nie weim kiedy iśc, tym bardzije, że juz to co chciałam mam. Potrzebuję jeszcze spodni, może marynarki, spódnicy. Pewnie nowa kolekcja mnie czymś skusi.
powiem Ci że spora część zary w manu była posegregowana już także może i coś ciekawego się znajdzie ja idę ale chyba tylko po spodnie
Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
własnie sobie wróżyłam z fusów wszystko wskazuje na to że zielona będzie przeceniona .
pożycz trochę fusów .. bo ja pije rozpuszczalną kawę
Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
Do ramoneski

Urlopu nie biorę, ale już zobie w kalendarzu wpisałam żeby mi nikt w pracy podstępnie spotkania w tym terminie nie wrzucił
myślicie że baletki Tory Burch są warte tej kasy? planuję już twochę wiosenną szafę i nie wiem czy odkładać na nie kasę; czy rzucą coś fajnego klasycznego ze skóry w Zarce?

dokładnie
też je chcę

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
No właśnie nie odpuszcza, postawiła ultimatum: albo zwrot marynarki, albo zejdę z ceny do 200 .
czyżby skończyła jej się kasa na prezenty że próbuje wydębić teraz od Ciebie ? pffff
Cytat:
Napisane przez fashionismypassion Pokaż wiadomość
O widzę, że ktoś próbuje mojej metody. Powinnam napisać - wszystkie prawa zastrzeżone do odwołania, czytaj do zakończenia się wyprzedaży w Z.





Śmiej się śmiej - fusy to moc tajemna !

A jak to nie pomoże, pozostanie jeszcze

Cytat:
Napisane przez madzialenn Pokaż wiadomość
oh, że my głupie nie załapałyśmy, hihihi! ale z Ciebie żartownisia, hihih!


[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31198326]Zycie...

Wystarczy czytac, co ktos pisze. A jak sie nie zrozumie to nie odpowiadac zlosliwe poniewaz ktos pokusil sie o wytlumaczenie.[/QUOTE]
... to proponuję przeczytać powyższy post Madzialenn jeszcze raz bo był on równie żartobliwy jak Twój a jak się nie rozumie to nie udzielać rad z cyklu "cioci dobrej rady" eot
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 14:39   #4244
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

fajna bluzka szkoda ze wyglada na przeswitujaca
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...2BPAN%2BCOLLAR
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 14:42   #4245
Yo_Landi
Raczkowanie
 
Avatar Yo_Landi
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 141
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Słyszałam, że ktoś tu wróży z fusów Czy może mi zatem wywróżyć, na ile moga przecenić:
- sweter teraz za 199 zł,
- szpilki za 299 zł,
- bluzkę za 169 zł?

Będę szalenie wdzięczna, mogę za to dać zapas kawy do wróżenia
Yo_Landi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 14:44   #4246
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
fajna bluzka szkoda ze wyglada na przeswitujaca
http://www.zara.com/webapp/wcs/store...2BPAN%2BCOLLAR
Też mi wpadła w oko, ale te prześwity
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 14:54   #4247
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;31198543]Dziewczyna, widziala ktoras u siebie ta sukienke?[/QUOTE]
Fajna ta sukienka
Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
powiem Ci że spora część zary w manu była posegregowana już także może i coś ciekawego się znajdzie ja idę ale chyba tylko po spodnie

Ja też o spodniach myślę. Widziałaś może tę spodnicę? Zależy mi na niej, nawet nieprzecenionej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 7936612800_1_1_3.jpg (14,8 KB, 32 załadowań)
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 15:04   #4248
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

ester,
myślę, że wiem o co chodzi tej dziewczynie, która kupiła od Ciebie marynarkę
sama miałam kolejarkę i też miała takiego "bobka"
no ale z takiego materiału była wykonana, nie jest to "wada dokonana" (nie wiem jak to nazwać)
może to będzie argumentem
zerknij na poniższe zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kobalt I.jpg (74,4 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kobalt III.jpg (34,3 KB, 142 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Kobalt IV.jpg (40,4 KB, 113 załadowań)
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 15:09   #4249
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
ester,
myślę, że wiem o co chodzi tej dziewczynie, która kupiła od Ciebie marynarkę
sama miałam kolejarkę i też miała takiego "bobka"
no ale z takiego materiału była wykonana, nie jest to "wada dokonana" (nie wiem jak to nazwać)
może to będzie argumentem
zerknij na poniższe zdjęcia
Tyle że wg niej "bobek" jest na klapie w centralnym miejscu. A ja nie jestem aż tak ślepa że takiej wady bym nie zauważyła...
Z resztą, czekam na zdjęcia i jakoś ich nie ma , korespondowała ze mną płynnie, dopóki nie zaczęłam się domagać zdjęć a na koniec powiedziałam że wrócimy do dyskusji po przesłaniu zdjęcia "bobka"....i coś ucichła
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-23, 15:11   #4250
farfalla
Zakorzenienie
 
Avatar farfalla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 12 521
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Yo_Landi Pokaż wiadomość
Słyszałam, że ktoś tu wróży z fusów Czy może mi zatem wywróżyć, na ile moga przecenić:
- sweter teraz za 199 zł,
- szpilki za 299 zł,
- bluzkę za 169 zł?

Będę szalenie wdzięczna, mogę za to dać zapas kawy do wróżenia
ja obstawiam że bluzka za 169 będzie za 129 w 1 turze, szpilki hmmm za249 albo 199(ale bardziej prawdopodobna jets ta 1 wersja , a sweter pewnie na 149 przecenia) ale to tylko moje fusy zielonej herbaty tak mówią :P
Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Fajna ta sukienka

Ja też o spodniach myślę. Widziałaś może tę spodnicę? Zależy mi na niej, nawet nieprzecenionej.
niestety nie rozglądałam sie szczegółowo byłam tylko reklamacje złożyć i uciekłam
__________________
"For beautiful eyes, look for the good in others
For beautiful lips, speak only words of kindness
And for poise, walk with the knowledge that you are never alone."
/A.H/
farfalla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 15:18   #4251
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

ester,
myślę, że nie przyśle Ci tych zdjęć ....
i dobrze
nie martw się tak tą sytuacją laska chce od Ciebie wyciągnąć kasę i tyle
będzie dobrze
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 15:31   #4252
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez farfalla Pokaż wiadomość
ja obstawiam że bluzka za 169 będzie za 129 w 1 turze, szpilki hmmm za249 albo 199(ale bardziej prawdopodobna jets ta 1 wersja , a sweter pewnie na 149 przecenia) ale to tylko moje fusy zielonej herbaty tak mówią :P

niestety nie rozglądałam sie szczegółowo byłam tylko reklamacje złożyć i uciekłam
Szkoda :-(
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 15:50   #4253
Kate_Mariposa
Zadomowienie
 
Avatar Kate_Mariposa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 070
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez rendsaid Pokaż wiadomość
własnie sobie wróżyłam z fusów wszystko wskazuje na to że zielona będzie przeceniona .
Na bank będzie zielona z rozcięciami i golfowa też
Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Mnie interesują stingery albo uggi . Ale zimy jakoś nie widać, niby teraz już mozna w nich śmigać ale po co, skoro w kozakach ciepło...z drugiej strony na 2-3 msc zimy w roku, nie wiem czy warto tyle kasy ładować. I niby chce i nie wiem czy jest sens
Ja kupiłam Stingery, też wcześniej nie byłam przekonana, najpierw długo stały, bo było za ciepło, ale od tygodnia je noszę i we wtorek kiedy było rano -5 st. w Wwie było mi zimno wszędzie tylko nie w stopy. Poza tym jest mi tak miękko i wygodnie, że się z nimi nie rozstaję ostatnio
Na schaffa jest teraz dużo zniżki, więc wychodzą za tyle co skórzane kozaki - opłaca się!
Kate_Mariposa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 16:25   #4254
Niebieska.Kredka
Zadomowienie
 
Avatar Niebieska.Kredka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 811
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Mnie interesują stingery albo uggi . Ale zimy jakoś nie widać, niby teraz już mozna w nich śmigać ale po co, skoro w kozakach ciepło...z drugiej strony na 2-3 msc zimy w roku, nie wiem czy warto tyle kasy ładować. I niby chce i nie wiem czy jest sens No właśnie wydatek duży a zimy w dodatku tej mroźnej mało
Ale bywaja zimy - jak zeszłoroczna, kiedy zimno jest prawie przez pół roku. Jak nie będziesz dużo w nich chodzić jednego roku, to "zużyjesz" w następnym.

No właśnie te, które przysporzyły dziewczynom z emu'owego wątku problemów to były Stingery. Jeśli nie masz dużej stopy to dziecięce Emu Wallaby są odpowiednikiem Stingerów (nie mają tylko wyjmowanej wkładki, i nie są fabrycznie zaimpregowane, ale jeśli chcesz sie przymierzyć do tego typu butów, to może być dobry wybór).


Uggi w Polscesprzedaje Hego's - również przez net.

Edytowane przez Niebieska.Kredka
Czas edycji: 2011-12-23 o 16:27
Niebieska.Kredka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 16:25   #4255
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
O super, zaraz go sobie odszukam .
Czytam też sobie wątek o ugg i szkoda że w PL nie są dostępne w żadnym sklepie internetowym, wszystko to podróby
.
Jakbyś się zdecydowała na uggi to gdziebyś kupiła ? Bo ja też się zastanawiam nad nimi


Dziewczyny jak to jest, jeśli jutro odłożyliby mi torebke na 27, to jak po nią pójde to będzie przeceniona?
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 17:07   #4256
Pani_Pusia
Wtajemniczenie
 
Avatar Pani_Pusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 016
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

dziewczyny czy ktoras z Was widziala bizuterie w Zarze jesli tak to w ktorej??
__________________
Perełki cruelty - free - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=478181

Wygoogluj sobie "animal testing" - od razu przestawisz się na kupowanie towarów nie testowanych
Pani_Pusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 17:28   #4257
esterr
Zakorzenienie
 
Avatar esterr
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 601
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Kate_Mariposa Pokaż wiadomość
Ja kupiłam Stingery, też wcześniej nie byłam przekonana, najpierw długo stały, bo było za ciepło, ale od tygodnia je noszę i we wtorek kiedy było rano -5 st. w Wwie było mi zimno wszędzie tylko nie w stopy. Poza tym jest mi tak miękko i wygodnie, że się z nimi nie rozstaję ostatnio
Na schaffa jest teraz dużo zniżki, więc wychodzą za tyle co skórzane kozaki - opłaca się!

Cytat:
Napisane przez Niebieska.Kredka Pokaż wiadomość
Ale bywaja zimy - jak zeszłoroczna, kiedy zimno jest prawie przez pół roku. Jak nie będziesz dużo w nich chodzić jednego roku, to "zużyjesz" w następnym.

No właśnie te, które przysporzyły dziewczynom z emu'owego wątku problemów to były Stingery. Jeśli nie masz dużej stopy to dziecięce Emu Wallaby są odpowiednikiem Stingerów (nie mają tylko wyjmowanej wkładki, i nie są fabrycznie zaimpregowane, ale jeśli chcesz sie przymierzyć do tego typu butów, to może być dobry wybór).


Uggi w Polscesprzedaje Hego's - również przez net.
Dzięki za rady .
Najpierw muszę je sobie stacjonarnie przymieżyć bo w życiu nie miałam takich butów na nogach

Cytat:
Napisane przez nie z tej bajki Pokaż wiadomość
.
Jakbyś się zdecydowała na uggi to gdziebyś kupiła ? Bo ja też się zastanawiam nad nimi
Niebieska Kredka pisała wyżej że w PL można przez net kupić w Hego's, więc tam lub stacjonarnie
__________________
Wymianka
esterr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 17:38   #4258
wizjaa
Rozeznanie
 
Avatar wizjaa
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 572
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez Pani_Pusia Pokaż wiadomość
dziewczyny czy ktoras z Was widziala bizuterie w Zarze jesli tak to w ktorej??
ja widzialam, ale tylko w zagranicznych (paryz na 100%). W Polsce nigdy sie nie spotkalam, choc na stronie podane sa ceny w zlotówkach.
wizjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 17:52   #4259
Nika_2000
Wtajemniczenie
 
Avatar Nika_2000
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 035
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Paryżanko gdzieś Ty się podziewała! Dziewczyny już Cie obsypały komplementami co do sukienki i ja się również zgadzam z tymi opiniami.

esterr mam niewielkie doświadczenie ze sprzedażą na allegro ale podpiszę się pod tym co dziewczyny napisały - niech przyśle zdjęcie "bobka" do jutra albo niech zapomni dziewczyna o sprawie. Pewnie się rozmyśliła kiedy marynarka przyszła albo sama ją zaciągnęła i kombinuje co teraz. Niczym się nie martw - ze strony prawnej nic Ci nie grozi. Osobiście nie zgodziłabym się również na obniżenie ceny marynarki - sama zaproponowała cenę, nie prosiła o zdjęcia, nie pytała o nic - na przyszłość będzie miała pewnego rodzaju nauczkę.

A jeśli zawieszą Ci konto to założysz sobie nowe i już.

fashionismypassion musisz chyba opatentować fusy bo wiesz... konkurencja nie śpi

Mam dziś podły dzień. Humor okropny, chce mi się spać, pies znowu chory i w dodatku pokłóciłam się z TŻ. Dzień przed Wigilią Idę do sklepu po mleko do kawy (fusy będą do wróżenia). Może jej zapach i odrobina świeżego powietrza coś pomogą.
spójrz na to z innej strony - szybko się pogodzicie
__________________
Jeśli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o twoich planach na przyszłość. (Woody Allen)
http://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
Nika_2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-12-23, 17:58   #4260
nie z tej bajki
Zadomowienie
 
Avatar nie z tej bajki
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 408
Dot.: Miłosniczki zary- bez klótni!

Cytat:
Napisane przez esterr Pokaż wiadomość
Dzięki za rady .

Niebieska Kredka pisała wyżej że w PL można przez net kupić w Hego's, więc tam lub stacjonarnie
nie z tej bajki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.