Test owulacyjny pozytywny 5 dzien - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-28, 13:17   #1
TiTiJo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6

Test owulacyjny pozytywny 5 dzien


proszę o pomoc doświadczone dziewczyny.staramy sie o dzidzię i to moj pierwszy cykl z testami.Ostatni cykl trwał 28 dni po czym testy robiłam od 9 dnia cyklu, wychodziły cały czas negatywne w 14 dniu wyszedł jak byk pozytywny.testów mam sporo wiec postanowiłam sprawdzac kiedy skonczy mi sie owulacja.Dzisiaj jest 5 dzien gdzie wyszedł mi znowu pozytywny.czy to jest normalne? Prosze o odpowiedz bo zaczynam sie martwic czy wszystko jest w porzadku.
TiTiJo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-28, 16:24   #2
luminalum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 7
Dot.: Test owulacyjny pozytywny 5 dzien

Pozytywny wynik testu powinien korelowac z podwyższonym poziomem LH, który występuje w czasie owulacji. Skoro test wychodzi pozytywnie kilka dni to byc może i poziom LH jest podwyższony przez kilka dni (teoretycznie powinien być podwyższony 1 dzień i w tym dniu powinna wystapić owulacja).

Zaobserwuj inne objawy owulacji (obserwuj śluz- czy wystepuje dzień w którym jest go szczególnie dużo, czy potem robi się gęsty i lepki (inny od tego przed owulacją, mierz temperaturę).
luminalum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-22, 09:22   #3
stardust87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Test owulacyjny pozytywny 5 dzien

Stary wątek, ale może ktoś udzieli mi odpowiedzi... Ja mam ten sam "problem" co w temacie wątku, ale u mnie trwa to już 10 dni! Pierwszy test owu zrobiłam 12.11 i kreski były równego koloru. Kolejne testy (robione codziennie o tej samej porze, z drugiego moczu - nie pierwszego) robiły się coraz ciemniejsze (tzn kreska testowa) aż doszły do koloru wręcz bordowego dnia 17.11. Później przez kilka dni były trochę jaśniejsze (ale nadal pozytywne), wczoraj testu nie robiłam, a dziś z ciekawości znowu sprawdziłam (myśląc, że jak wtedy kreski robiły się jaśniejsze to dziś już będzie test negatywny) a tu znowu kreska testowa BORDOWA! :/ czy to znaczy, że mam 2 owulację w cyklu czy o co chodzi?
Proszę o odpowiedź, bo do pani doktor dopiero w połowie grudnia idę (ciężko się do niej umówić :/).
stardust87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:48.