Kolczyk w wardze - wątek zbiorczy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-21, 09:44   #511
xkarolinax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 161
Cool Dot.: Kolczyk w wardze

Cytat:
Napisane przez malina91 Pokaż wiadomość
Boże nie rozumiem tego całego przezywania. My z dizewczynami nie miałyśmy pojęcia o przekłuwaniu wargi- pomarańczowy wenflon. Przekłułyśmy wargi we trzy jednym wenflonem Kolczyk srebrny . Odrazu jadłyśmy gorące ,zero pielęgnacji. Już drugiego dnia wyjełyśmy na chwile kolczyki . Przebicie wogóle nie bolało. Kolczyk wygląda super nic mi się nie paprze. Pewnie teraz mnie skrzyczycie powiecie że to głupota.To była czysty spontan Jeśli chcecie zrobić kolczyka..Zróbcie go! Im dłużej sie zastanawiałam tym bardziej odbiegałam od podjęcia decyzji na TAK
I jakieś gadanie o niszczeniu się zębów itd jest bezsensu bo nic takiego sie nie dzieje u mnie i u koleżanek..Pozdrawiam wszystkie bojące małolatki Buzka

małolatki? jeśli się na tym nie znasz to zachowaj swoje jakże głupie uwagi dla siebie PS: to że być może u ciebie dziąsła nie osuwają się nie znaczy że u większości jest tak samo, a uwierz już różne przypadki widziałam

pan bóg stworzył tytanowe kolczyki ponieważ są prawie o polowe lżejsze od stali i mogą być koloryzowane co najważniejsze świeże rany po przekłuciu najlepiej goją się przy tytanowych kolczykach bądź wykonanych z PTFE. srebrnych kolczyków nigdy nie używa sie do body piercingu. poza tym gdzie ty takiego srebrnego labreta kupiłaś? na bazarze? alergicy powinni zakładać biżuterię wykonaną tylko z chirurgicznego tytanu G23

po to pan bóg stworzył maści do pielęgnacji świeżo przekłótych miejsc by rany szybciej sie goiły, by nie pozostały nieładne zaczerwienienia, zrosty czy inne badziewia

kolczyki do wargi powinny być wykonane z PTFE albo bioplastu z tytanowymi kulkami ponieważ przy innych materiałach jak np stal chirurgiczna po pewnym czasie możemy zauważyć uszkodzenie szkliwa nazębnego, obniżanie się dziąsła
xkarolinax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 11:15   #512
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kolczyk w wardze

malina wyjdz i nie wracaj, albo przestan szerzyc glupote ok?
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 11:48   #513
wantxme
Wtajemniczenie
 
Avatar wantxme
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: wiklinowy Fotel;]
Wiadomości: 2 499
Dot.: Kolczyk w wardze

a ja mam takie pytanko czy aparat na górnych ząbkach przeszkadza w zrobieniu i noszeniu kolczyka nad górną wargą i pod dolną wargą? czy są jakieś przeciwskazania? czy nie będzie potem jakiś problemów u stomatologa???? proszę o odpowiedź bo to jest dla mnie bardzo ważne
wantxme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 13:05   #514
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kolczyk w wardze

Cytat:
Napisane przez malina91 Pokaż wiadomość
Boże nie rozumiem tego całego przezywania. My z dizewczynami nie miałyśmy pojęcia o przekłuwaniu wargi- pomarańczowy wenflon. Przekłułyśmy wargi we trzy jednym wenflonem Kolczyk srebrny . Odrazu jadłyśmy gorące ,zero pielęgnacji. Już drugiego dnia wyjełyśmy na chwile kolczyki . Przebicie wogóle nie bolało. Kolczyk wygląda super nic mi się nie paprze. Pewnie teraz mnie skrzyczycie powiecie że to głupota.To była czysty spontan Jeśli chcecie zrobić kolczyka..Zróbcie go! Im dłużej sie zastanawiałam tym bardziej odbiegałam od podjęcia decyzji na TAK
I jakieś gadanie o niszczeniu się zębów itd jest bezsensu bo nic takiego sie nie dzieje u mnie i u koleżanek..Pozdrawiam wszystkie bojące małolatki Buzka
gin!

moze jeszcze tych samych tamponow uzywacie w ramach oszczednosci czy tez przyjacielskiego polaczenia ....booz skad sie tacy ludzie biora...
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 16:04   #515
xxxadziaxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxxadziaxxx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18
Dot.: Kolczyk w wardze

byłam w studiu i facet mówił, że alergicy powinni mieć bioplast, a nie tytan g-23
xxxadziaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 16:11   #516
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Kolczyk w wardze

w takim razie piercer jest boleśnie niedoedukowany, bo tytan nie zawiera niklu W OGÓLE i jest idealny dla alergików. Bioplast także.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 16:15   #517
xxxadziaxxx
Przyczajenie
 
Avatar xxxadziaxxx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18
Dot.: Kolczyk w wardze

Nie robiłam sama -zacznę xD Któraś wizażystka poleciła mi kosemtyczkę w Jeleniej Górze... no i poszłam . i żałuje. fakt nie bolało nic. potem tlyko opuchlizna, ale zero bólu. ostatnio ciagle bawiłam sie kolczykiem (Labret)
i odkręciłam niechcący kulke [ żal... ] zgubilam ją i pojechałam do studia w moim mieście, któremu wcześniej nie zaufałam ;/ facte męczył się z założeniem nowego kolczyka z 10 mniut gdyż polecana kosmetyczka ........... krzywo mi przekłuła;/
Niełduygo chcę zrobić z drugije strony i na pewno pójdę do tego faceta
Pójścia do kosmetyczki sobie nie daruje;/
xxxadziaxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 16:43   #518
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kolczyk w wardze

Cytat:
Napisane przez xxxadziaxxx Pokaż wiadomość
byłam w studiu i facet mówił, że alergicy powinni mieć bioplast, a nie tytan g-23
ja jestem alergikiem i tytan nosze.jakis ten facet lewy..
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 17:15   #519
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomości: 3 844
GG do NoLQa Wyślij wiadomość przez MSN do NoLQa
Dot.: Kolczyk w wardze

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
malina wyjdz i nie wracaj, albo przestan szerzyc glupote ok?

podpisuje sie obiema łapkami pod tym co napisałas!
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 20:51   #520
IniaGC
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: łódź:)
Wiadomości: 1
GG do IniaGC
Dot.: Kolczyk w wardze

Mam prośbę do wszystkich dziewczyn , które mają kolczyk w wardze (typu lip ring) żebyście mi pomogły;/
Otóż bardzo mi zależy żeby mieć kolczyk w wardze...Dużo na ten temat czytałam - wiem co,gdzie,jak i którędy:P Tyle że wolałabym zrobić to w salonie piercingu... Jedynym problemem jaki stoi mi na drodze są rodzice;/ Za nic nie chcą się na to zgodzić bo twierdzą że nie mogę być wypiercingowaną lalą tylko "zwykłą dziewczyną" nie rozumiem ich , bo niby czemu mam być taka jak wszyscy, może mi się podoba piercing? Ale nadal staram się ich przekonać..Póki co nie naciskam żeby ich nie zniechęcić;/ Moja prośba do osób które posiadają kolczyk w wardze brzmi następująco:
MOGłYBYśCIE NAPISAć MI PLUSY I MINUSY PRZEBIJANIA ORAZ POSIADANIA KOLCZYKA W WARDZE? Byłabym naprawdę wdzięczna
IniaGC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 22:48   #521
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: Kolczyk w wardze

plusy z posiadania metalowego ciala obcego w swoim ciele hmmm..chyba takowych nie ma kolczyki sie robi bo sie to nam podoba,nie ma szczegolnych plusow procz wizualnych..co prawda nie u wszystkich...ale ani nie wplywaja pozytywnie na zeby ani na zdrowie wiec nie maja innego zastosowania niz juz wspomniane a za to minusow jest sporoooo poczytaj watek to znajdziesz.
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-22, 10:58   #522
malgosinka
Wtajemniczenie
 
Avatar malgosinka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 397
Send a message via Skype™ to malgosinka
Dot.: Kolczyk w wardze

Nie mam pomysłu na plusy... Ja poprostu lubię swoje kolczyki. Niektórzy dziwią się, że nie bałam się przekłuwania, bólu itp. Co do znieczuleń, to miałam znieczulenie tylko przy przekłuwaniu wargi, ale i tak nie zbyt ono na mnie działało, więc co do lekkiego bólu mają rację, ale każdy na ból reaguje inaczej i każdego trochę inaczej boli, (żeby nie było, że przekłucia nie bolą i wyolbrzymiam, bo bywa różnie u różnych osób). Jednak nie mam kolczyków "na pokaz", tylko dla siebie. Niektórym może się to nie podobać, ale w moim przypadku nie wyglądam na jakąś lalę, czy kogoś dziwnego, wulagarnego, czy coś tam... Wręcz przeciwnie. Wydaje mi się, że jestem jeszcze bardzo dziewczęca i moje kolczyki wyglądają dość subtelnie, ale to również zależy od osoby, bo nie u każdego tak jest. Dwa kolczyki zrobiłam sobie bez zgody rodziców, gdy nie byłam jeszcze pełnoletnia i jakoś się z tym pogodzili, a nawet dostałam kolczyk na prezent. Niedawno robiłam monroe i mimo, że w sumie już nic nikomu do tego, to jednak były obiekcje, które udało mi się przeforsować. Na moje kolczyki głównie uwagę zwracają młode osoby, starsze albo ich nie dostrzegają, albo nie chcą krytykować... Kolczyki nie zmieniły mojego charakteru, więc dla osób, które mnie znają nie mają one znaczenia, to kwestia przyzwyczajenia. A minusy... Ja się z minusami nie spotkałam... Monroe kilka razy już mi się odkręcił, ale go nie zgubiłam. O kolczyk w nosie zaczepiłam kilka razy bluzką, ale to żaden minus... W szkole też nie miałam problemów... Dla mnie kolczyki to normalka, jak kogoś widzę z kolcami, to też nie robię sensacji, bo to nie jest jakaś "inna osoba", poprostu lubi to ma, jak i to, że niektóre dziewczyny noszą super mini, a inne tylko i wyłącznie spodnie. Kwestia upodobania. To nie żadna sensacja.
__________________
Wymiana kosmetyczna
malgosinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 00:52   #523
Miyak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w wardze

Ugh ja mam pytanie/a.
Mam kolczyk w wardze (i aparat ortodontyczny, ale to nie ważne) niedawno był robiony, tydzień ledwo ma. Wszystko ładnie się goi itd. Za to mam parę pytań mianowicie;

Czy grubość pręta mogę sama sobie wybrać? Znaczy długość znam (teraz mam 8mm), ale później mam zmienić na 6mm (znaczy sama sobie zmienię), bo w sumie facet, który mi to robił wspomniał tylko o długości ('teraz masz ósemkę, ale później zamieni się to na szóstkę’). Nic nie mówił o grubości, a ja byłam tak nierozgarnięta(i podekscytowana), że nie zapytałam. Ale tak myślę, że teraz mam1.6 bo na chyba początku jak komuś robią w wardze to dają taką długość?

(No i jak będzie krótszy to już mi cholera nie będzie się zaczepiać o aparat?)

Jeszcze a propos bioplastu (może do osób i z aparatem i kolczykiem i wrażliwymi dziąsłami) no czy jest hymm wygodniejszy, bezpieczniejszy? Ja czuję, kiedy kolczyk sunie mi po dziąsłach(jak się uśmiecham! A robie to baaardzo często), ale ja nadwrażliwiec jestem (przez aparat) i myśl o tym, że mi się osuną zepsuje mi radość z kolca.

Jak już męczę. To, że mi się wżyna to normalka prawda? I będzie mi się wżynał…, ale to przeżyję, bo nie boli i nie czuję dyskomfortu.
(mam swiadomość ze gdzieś na takie pytania była odpowiedż ale ja bym wolała sama zrobic wywiad środowiskowy)
Dzięki
M.
Miyak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 07:03   #524
malgosinka
Wtajemniczenie
 
Avatar malgosinka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 397
Send a message via Skype™ to malgosinka
Dot.: Kolczyk w wardze

Odp. na ostatnie, tak, od wewnątrz na początku może tak być.

Ja miałam od początku grubość 1,2 i mam cały czas. Nie miałam przekłuwane na 1,6 i cieszę się z tego bardzo
__________________
Wymiana kosmetyczna
malgosinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-24, 07:29   #525
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Kolczyk w wardze

Cytat:
Napisane przez Miyak Pokaż wiadomość
Ugh ja mam pytanie/a.
Mam kolczyk w wardze (i aparat ortodontyczny, ale to nie ważne) niedawno był robiony, tydzień ledwo ma. Wszystko ładnie się goi itd. Za to mam parę pytań mianowicie;

Czy grubość pręta mogę sama sobie wybrać? Znaczy długość znam (teraz mam 8mm), ale później mam zmienić na 6mm (znaczy sama sobie zmienię), bo w sumie facet, który mi to robił wspomniał tylko o długości ('teraz masz ósemkę, ale później zamieni się to na szóstkę’). Nic nie mówił o grubości, a ja byłam tak nierozgarnięta(i podekscytowana), że nie zapytałam. Ale tak myślę, że teraz mam1.6 bo na chyba początku jak komuś robią w wardze to dają taką długość?

(No i jak będzie krótszy to już mi cholera nie będzie się zaczepiać o aparat?)

Jeszcze a propos bioplastu (może do osób i z aparatem i kolczykiem i wrażliwymi dziąsłami) no czy jest hymm wygodniejszy, bezpieczniejszy? Ja czuję, kiedy kolczyk sunie mi po dziąsłach(jak się uśmiecham! A robie to baaardzo często), ale ja nadwrażliwiec jestem (przez aparat) i myśl o tym, że mi się osuną zepsuje mi radość z kolca.

Jak już męczę. To, że mi się wżyna to normalka prawda? I będzie mi się wżynał…, ale to przeżyję, bo nie boli i nie czuję dyskomfortu.
(mam swiadomość ze gdzieś na takie pytania była odpowiedż ale ja bym wolała sama zrobic wywiad środowiskowy)
Dzięki
M.
co do preta .. dlugosc zalezy od tego jak gruba masz warge, ja od poczatku nosilam 6mm i nigdy nie mialam potrzeby zmieniania ani na wieksza ani na mniejsza ^^

a c do bioplastu .. na pewno mniej sie wżyna, jest taki lzejszy, delikatniejszy .. zalezy co kto lubi. mnie akurat wlasnie ta jego lekkosc troche przeszkadzala wiec zostalam przy kolcu ze stali kolczym ze stali moze sie wzynac, ale to nie przeszkadza. czasami jedynie moze sie zrobic jakies bolesniejsze odgniecenie lub troche bardziej pordaznic warge, wtedy najlepiej zmienic na dzien lub 2 na kółko i po problemie
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 11:58   #526
Margo007
Raczkowanie
 
Avatar Margo007
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 112
Dot.: Kolczyk w wardze

Mam pytanie o lip ringa takiego z 1 kulką, zrobiłam go jakies 1,5 miesiąca temu i jeszcze nie zdejmowałam. Nie do końca jestem pewna czy dokładnie wiem jak go zdjąć i jak potem poprawnie załozyć. Mogę prosić o kilka wskazówek?
Margo007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 21:17   #527
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Kolczyk w wardze

Cytat:
Napisane przez Miyak Pokaż wiadomość
Ugh ja mam pytanie/a.
Mam kolczyk w wardze (i aparat ortodontyczny, ale to nie ważne) niedawno był robiony, tydzień ledwo ma. Wszystko ładnie się goi itd. Za to mam parę pytań mianowicie;

Czy grubość pręta mogę sama sobie wybrać? Znaczy długość znam (teraz mam 8mm), ale później mam zmienić na 6mm (znaczy sama sobie zmienię), bo w sumie facet, który mi to robił wspomniał tylko o długości ('teraz masz ósemkę, ale później zamieni się to na szóstkę’). Nic nie mówił o grubości, a ja byłam tak nierozgarnięta(i podekscytowana), że nie zapytałam. Ale tak myślę, że teraz mam1.6 bo na chyba początku jak komuś robią w wardze to dają taką długość?

(No i jak będzie krótszy to już mi cholera nie będzie się zaczepiać o aparat?)

Jeszcze a propos bioplastu (może do osób i z aparatem i kolczykiem i wrażliwymi dziąsłami) no czy jest hymm wygodniejszy, bezpieczniejszy? Ja czuję, kiedy kolczyk sunie mi po dziąsłach(jak się uśmiecham! A robie to baaardzo często), ale ja nadwrażliwiec jestem (przez aparat) i myśl o tym, że mi się osuną zepsuje mi radość z kolca.

Jak już męczę. To, że mi się wżyna to normalka prawda? I będzie mi się wżynał…, ale to przeżyję, bo nie boli i nie czuję dyskomfortu.
(mam swiadomość ze gdzieś na takie pytania była odpowiedż ale ja bym wolała sama zrobic wywiad środowiskowy)
Dzięki
M.

ja mam aparat i kolczyk z jakis rok juz bedzie i powiem ci jak tylko sie zagoi zmien na kolko ;] jest duzo wygodniejsze i sie w ogole nie zahacza teraz ze wzgledu na prace musialam zmienic na labret mam z bioplastu niby wszystko spoko, ale musze uwazac jak jem czy sie smieje, bo czesto sie zaczepia i ja mam grubosc 1.2 wg mnie jest optymalna
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 20:10   #528
marzenka_19
Raczkowanie
 
Avatar marzenka_19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 123
GG do marzenka_19
Dot.: Kolczyk w wardze

Czesc.Miss venflon czy slyszalas moze o salonie w Warszawie na ulicy Dereniowej? Wiem ze nie jestes z Wawy ale pytam sie bo moze dasz mi opinie o nim bo jest dosc znany przez wywiady w tv itp nie tylko w stolicy
marzenka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 20:51   #529
xkarolinax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 161
Dot.: Kolczyk w wardze

Cytat:
Napisane przez Margo007 Pokaż wiadomość
Mam pytanie o lip ringa takiego z 1 kulką, zrobiłam go jakies 1,5 miesiąca temu i jeszcze nie zdejmowałam. Nie do końca jestem pewna czy dokładnie wiem jak go zdjąć i jak potem poprawnie załozyć. Mogę prosić o kilka wskazówek?
hehehe nie jest to skomplikowane
to będzie jak instrukcja obsługi
chwyć obiema rekami koncówki kolczyka tuż przy kulce i lekko je "rozciągnij" tzn pociągnij w zewnętrzną stronę kóleczka wypada a ty zdejmujesz kolczyka jesli bedziesz go wkladała zauważ że na kuleczce sa 2 małe wgłebienia traf w 1 takie wgłebienie koncówka "podkowki" i wciśnij druga na drugie wgłębienie mam nadzieje ze nie było to masło maślane i cos z tego zrozumiesz
xkarolinax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-02, 18:13   #530
Morphineee
Raczkowanie
 
Avatar Morphineee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Czaplinek.
Wiadomości: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do Morphineee GG do Morphineee Send a message via Skype™ to Morphineee
Smile Dot.: Kolczyk w wardze

Cytat:
Napisane przez marzenka_19 Pokaż wiadomość
Czesc.Miss venflon czy slyszalas moze o salonie w Warszawie na ulicy Dereniowej? Wiem ze nie jestes z Wawy ale pytam sie bo moze dasz mi opinie o nim bo jest dosc znany przez wywiady w tv itp nie tylko w stolicy
Dereniowa jest jeszcze jako tako.
Ale za żadne skarby nie idź do 3x6 jeśli nie chcesz zostać okaleczona.
__________________
...I want a boy with lips like Morphine...

xO'

Matura 2008... Aaa.!
Morphineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 18:35   #531
miss venflon
Zakorzenienie
 
Avatar miss venflon
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: bielsko
Wiadomości: 3 607
Dot.: Kolczyk w wardze

Dereniowa była fajna ekipą
teraz część przenisoła się razem z Juniorem do jego studia
polecic też mogę Black Star
__________________
MISS VENFLON PORTFOLIO
miss venflon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 18:43   #532
Morphineee
Raczkowanie
 
Avatar Morphineee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Czaplinek.
Wiadomości: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do Morphineee GG do Morphineee Send a message via Skype™ to Morphineee
Dot.: Kolczyk w wardze

BlackStar albo piercerów kłujących 'chałupniczo' można polecić.
__________________
...I want a boy with lips like Morphine...

xO'

Matura 2008... Aaa.!
Morphineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 20:54   #533
agniuszka87
Rozeznanie
 
Avatar agniuszka87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 737
Dot.: Kolczyk w wardze

mnie sie tez strasznie podoba w wardze ale wlasnie na dole z boku osobiscie nie mam ale moge zalaczyc pare fotek:d
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1174163960_f.jpg (17,1 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bmepb310433.jpg (77,1 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bmepb359864.jpg (44,1 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bmepb497304.jpg (104,8 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1823414236.jpg (8,9 KB, 74 załadowań)
__________________
Aguniaaaa....











agniuszka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 15:05   #534
Morphineee
Raczkowanie
 
Avatar Morphineee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Czaplinek.
Wiadomości: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do Morphineee GG do Morphineee Send a message via Skype™ to Morphineee
Dot.: Kolczyk w wardze

Cytat:
Napisane przez agniuszka87 Pokaż wiadomość
mnie sie tez strasznie podoba w wardze ale wlasnie na dole z boku osobiscie nie mam ale moge zalaczyc pare fotek:d
Czyli standard labret. xD Moja warga.!
__________________
...I want a boy with lips like Morphine...

xO'

Matura 2008... Aaa.!
Morphineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 13:06   #535
pinky11
Rozeznanie
 
Avatar pinky11
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 667
Dot.: Kolczyk w wardze

Witam Wszystkich
Od dłuzszego czasu zabieram sie za piercing wargi ale jakos tak panikuje...
Czy znalibyscie kogos dobrego w kluciu w Poznaniu?Niekoniecznie musi to byc osoba klujaca w salonie
pinky11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-05, 17:59   #536
agniuszka87
Rozeznanie
 
Avatar agniuszka87
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 737
Dot.: Kolczyk w wardze

Cytat:
Napisane przez Morphineee Pokaż wiadomość
Czyli standard labret. xD Moja warga.!
tak jest jakos najbardziej mi przypadl do gustu
__________________
Aguniaaaa....











agniuszka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 13:31   #537
Morphineee
Raczkowanie
 
Avatar Morphineee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Czaplinek.
Wiadomości: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do Morphineee GG do Morphineee Send a message via Skype™ to Morphineee
Dot.: Kolczyk w wardze

Cytat:
Napisane przez pinky11 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkich
Od dłuzszego czasu zabieram sie za piercing wargi ale jakos tak panikuje...
Czy znalibyscie kogos dobrego w kluciu w Poznaniu?Niekoniecznie musi to byc osoba klujaca w salonie
Z Poznania nie znam żadnego piercera niestety.
Aleee :
- http://www.arttattoo.pl/tatuaz_poznan.php
- http://www.piercingpoznan.pl/

x)
__________________
...I want a boy with lips like Morphine...

xO'

Matura 2008... Aaa.!
Morphineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 16:37   #538
*Kacha*
Przyczajenie
 
Avatar *Kacha*
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Smile Dot.: Kolczyk w wardze

Cześć
Mam zamiar zrobic sobie kolczyka "monroe" mam pytanie do osób ktore je mają lub znają kogoś kto ma: boli to przekłucie?? miałam kiedys w dolnej wardze i w pepku, ale gorna warga jest bardziej unerwiona i troche sie boje:p czy ten kolczyk będzie obcieral mi dziąsło albo szkliwo itp?? aha i słyszałam że w to miejsce zakłada sie cieńczy 1.2 mm (miałam nadzieje, że przebije tym co mi zostal po dolnej wardze) to prawda??
Pozdrawiam
*Kacha* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 06:31   #539
Morphineee
Raczkowanie
 
Avatar Morphineee
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Czaplinek.
Wiadomości: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do Morphineee GG do Morphineee Send a message via Skype™ to Morphineee
Dot.: Kolczyk w wardze

Nie boli chyba dużo więcej.
A kolczyka jakiego chcesz, ale lepiej wygląda 1.2 x]
Aaa. No i może lekko ocierać.
__________________
...I want a boy with lips like Morphine...

xO'

Matura 2008... Aaa.!
Morphineee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 15:53   #540
Miyak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4
Dot.: Kolczyk w wardze

Dzięki za podpowiedz kasiek87
Mi przestało zahaczać o aparat, więc zostanę na razie przy bioplaście oraz grubości 1,6x6mm. A kółko to moje małe marzenie, które w połowie na razie udało mi się spełnić!
Co do kółka - chodzi mi o wymiar wewnętrzny - czy da się radę jakoś je samemu zmierzyć? Wolałabym jednak żeby to było zrobione profesjonalnie żeby mieć pewność ze dobrze jest. Czy za pomiar piercinger by brał jakąś kasę? Bo z tym to u mnie kruchooo...
A i z tą limfą? Długo ona wam „wyciekała”? Bo trochę to już denerwujące ==" Co prawda to już tak jakby mniej jest.
Dziękuję ślicznie
M.
Miyak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-07-23 08:34:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.