Zabieg laserowy na twarz przed wiosną - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-29, 12:20   #1
Karinusia85
Przyczajenie
 
Avatar Karinusia85
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14

Zabieg laserowy na twarz przed wiosną


Drogie Wiazystki

Mam nadzieje, że nikt mnie nie zabije, że założe całkowicie nowy wątek, ale potrzebuje dobrej rady.
Duzo sie mowi teraz o laserach i uznałam ze zrobie sobie zabieg jeszcze przed nadejściem wiosny. Ilosc sprzetu, nazw i marek jest olbrzymia wiec pytanie do Was, co wypróbowałyscie i co działa?
Potrzebuje troche rozjasnic buzie, usunac drobne zmarszczki i przebarwienia co polecacie?
Karinusia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 12:28   #2
Pankakes
Przyczajenie
 
Avatar Pankakes
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 29
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Cytat:
Napisane przez Karinusia85 Pokaż wiadomość
Drogie Wiazystki

Mam nadzieje, że nikt mnie nie zabije, że założe całkowicie nowy wątek, ale potrzebuje dobrej rady.
Duzo sie mowi teraz o laserach i uznałam ze zrobie sobie zabieg jeszcze przed nadejściem wiosny. Ilosc sprzetu, nazw i marek jest olbrzymia wiec pytanie do Was, co wypróbowałyscie i co działa?
Potrzebuje troche rozjasnic buzie, usunac drobne zmarszczki i przebarwienia co polecacie?
Dużego rozeznania w temacie nie mam więc nie wiem czy uda mi się pomóc. Ja robiłam zabieg alma harmony - chyba nazywa sie pixel, bo lekarka mowiła ze to nawiązanie do tej siateczki na skórze. Zabieg nie był bolesny choć momentami czułam pieczenie (robiłam bez znieczulenia) początkowo jak po poparzeniu ale skóra już po dwóch dniach była ok. Jestem po kilku tygodniach, skora zeszła mi w dużej mierze ale to tak ma być. Generalnie bardzo na plus. Pamietaj ze takie zabiegi warto robic w serii bo jeden moze nie przyniesc oczekiwanych efektow - ja mam pakiet wiec jeszcze dwa zabiegi przede mna
Pankakes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 15:47   #3
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

ja mialam laser frakcyjny co2. Spieczona skóra, ktora po kilku dniach , po zejściu strupa oaczywiscie się zregenerowała. Ale jest to zabieg na parę tygodni. Pozniej nalezałoby powtarzac. On jest dobry , jak ktos spi na pieniadzach i ciągle może sobie coś robić. Natomiast jest efekt i przebieg bardzi podobny wg mnie do pilingu chemicznego , ktory mozna sobie za grosze samemu w domu zrobic, dlatego juz sie wiecej nie wybrałam
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-01, 09:48   #4
IWawrzyn
Przyczajenie
 
Avatar IWawrzyn
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Cytat:
Napisane przez Pankakes Pokaż wiadomość
Ja robiłam zabieg alma harmony - chyba nazywa sie pixel, bo lekarka mowiła ze to nawiązanie do tej siateczki na skórze.
Cześć, aż specjalnie utworzyłam konto żeby Ci odpisać bo mogę podzielić się wiedzą na temat tego zabiegu

Dokładnie zabieg nazywa się ClearLift Pixel i jest laserem nieablacyjnym....czyli nie uszkadza naskórka jak laser CO2
Jeżeli zależy Ci na rozjaśnieniu skóry, wygładzeniu zmarszczek to bardzo dobry zabieg oczywiście najlepsze efekty są w serii, ale spokojnie po zabiegu można funkcjonować nie wyklucza z życia jak CO2 cenową zresztą też przyzwoicie ja zrobiłam 3 zabiegi i mam cudną cerę! Zero przebarwień! To taki laserowy LIFTING TWARZY godny polecenia !

Jak masz jakieś pytania to śmiało pisz! Chętnie odpowiem bo laser pixel jest rewelacyjny i warto o nim mówić pzd

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:41 ----------

Cytat:
Napisane przez hula Pokaż wiadomość
ja mialam laser frakcyjny co2. Spieczona skóra, ktora po kilku dniach , po zejściu strupa oaczywiscie się zregenerowała. Ale jest to zabieg na parę tygodni. Pozniej nalezałoby powtarzac. On jest dobry , jak ktos spi na pieniadzach i ciągle może sobie coś robić. Natomiast jest efekt i przebieg bardzi podobny wg mnie do pilingu chemicznego , ktory mozna sobie za grosze samemu w domu zrobic, dlatego juz sie wiecej nie wybrałam
Wiem, też miałam kiedyś CO2 i lepsze efekty uzyskałam po clearlifcie (problemem były przebarwienia, zmarszczki, jędrność) zaś koleżanka z mega bliznami potrądzikowymi chwali laser frakcjonujący CO2 bo jej bardzo pomógł i teraz jej skóra jest bardziej równa, nie ma już takich wgłębień. Więc zależy jaki jest problem....ale kwasy to moim zdaniem są za słabe, zwłaszcza te za grosze ;/

Edytowane przez IWawrzyn
Czas edycji: 2016-03-01 o 09:43
IWawrzyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-03, 13:11   #5
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Kwasy nie są słabe, tylko słabe (rozcienczone) dziewczyny sobie nakładają. Niech koleżanka położy 80% kwas mlekowy na kwadrans.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 08:11   #6
IWawrzyn
Przyczajenie
 
Avatar IWawrzyn
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Acha, okej ja myślałam o kwasach słabszych typu gikol 40% a tu koleżanka z grubej rury. Owszem zgodzę się że w zależności od stężenia możemy uzyskać inny efekt terapeutyczny, ważne jest też niskie pH A miałaś może clear lifa? Masz jakieś doświadczenia?
IWawrzyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 09:27   #7
wierzbic
Przyczajenie
 
Avatar wierzbic
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Cytat:
Napisane przez Karinusia85 Pokaż wiadomość
Drogie Wiazystki

Mam nadzieje, że nikt mnie nie zabije, że założe całkowicie nowy wątek, ale potrzebuje dobrej rady.
Duzo sie mowi teraz o laserach i uznałam ze zrobie sobie zabieg jeszcze przed nadejściem wiosny. Ilosc sprzetu, nazw i marek jest olbrzymia wiec pytanie do Was, co wypróbowałyscie i co działa?
Potrzebuje troche rozjasnic buzie, usunac drobne zmarszczki i przebarwienia co polecacie?
To prawda że dużo się mówi o laserach ale pomimo tego odnoszę wrażenie że dużo osób nie posiada żadnej wiedzy na ich temat, tzn. wiedzą ogólnie że są lasery które np. usuwają tatuaże, włosy ale tak bardzo ogólnie. Ja trochę siedzę w temacie bo borykałam się z bliznami potrądzikowymi na twarzy i plecach więc trochę już przeszłam różnych zabiegów i jeśli mógłabym Ci coś doradzić to przebarwień pozapalnych i posłonecznych pozbyłam się wspomnianym już tutaj ClearLifcie. Po nim także zwęziły się pory, skóra zrobiła się twardsza, uniosła się i poskutkowało to likwidacją zmarszczek więc do "odświeżenia" wyglądu po zimie zabieg rewelacja

Edytowane przez wierzbic
Czas edycji: 2016-06-14 o 09:12
wierzbic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-03, 09:29   #8
vougee
Przyczajenie
 
Avatar vougee
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Cytat:
Napisane przez Karinusia85 Pokaż wiadomość
Drogie Wiazystki

Mam nadzieje, że nikt mnie nie zabije, że założe całkowicie nowy wątek, ale potrzebuje dobrej rady.
Duzo sie mowi teraz o laserach i uznałam ze zrobie sobie zabieg jeszcze przed nadejściem wiosny. Ilosc sprzetu, nazw i marek jest olbrzymia wiec pytanie do Was, co wypróbowałyscie i co działa?
Potrzebuje troche rozjasnic buzie, usunac drobne zmarszczki i przebarwienia co polecacie?
Oj Kochana czego ja nie wypróbowałam! lepiej od tej strony zacząć.....
a tak serio to ktoś mądry wspomniał tu o clearlifcie i faktycznie mogę potwierdzić skóra się ogromnie zmienia na plus rzecz jasna ja miałam serie 3 zabiegów na twarz i szyje i jestem mega zadowolona!! uzyskałam efekt napiętej i pozbawionej zmarszczek skóry mogę Ci też śmiało polecić IPL też fajnie działa na przebarwienia i rozjaśnienie skóry no ale to nie laser pozdrawiam
vougee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-05, 16:10   #9
Etiari
Przyczajenie
 
Avatar Etiari
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Czy może któraś z was robiła sobie odmładzanie laserem fotona?. Ja zapisałam się na konsultację w Poznaniu i rozważam Endolifting Fotona 4D podobno daje spektakularne efekty, niestety nie znam nikogo kto by już tego próbował będę wdzięczna jeśli któras z was podzieli się doświadczeniem. A może ktoś zna dogłębniej temat to również chętnie poczytam.
Etiari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-07, 15:02   #10
vougee
Przyczajenie
 
Avatar vougee
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 18
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Pierwsze skojarzenie - ENDERMOLIFT ale to całkiem coś innego, nie inwazyjnego wręcz przyjemnego i równie skutecznego do rozświetlenia skóry po zimie natomiast wracając do ENDOLIFTINGU to muszę przyznać że laser przynosi spektakularne efekty. Ja się nigdy niemu nie poddałam za młoda jest ale moja przyjaciółka po czterdziestce miała likwidowane nim bruzdy nosowo-wargowe zabieg był przeprowadzany od strony jamy ustnej, mówiła że diabelsko boli ale warto niestety ona jest z wawy więc tutaj nie pomogę pzd
vougee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-19, 09:40   #11
quid
Raczkowanie
 
Avatar quid
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 55
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Cytat:
Napisane przez Karinusia85 Pokaż wiadomość
Drogie Wiazystki

Mam nadzieje, że nikt mnie nie zabije, że założe całkowicie nowy wątek, ale potrzebuje dobrej rady.
Duzo sie mowi teraz o laserach i uznałam ze zrobie sobie zabieg jeszcze przed nadejściem wiosny. Ilosc sprzetu, nazw i marek jest olbrzymia wiec pytanie do Was, co wypróbowałyscie i co działa?
Potrzebuje troche rozjasnic buzie, usunac drobne zmarszczki i przebarwienia co polecacie?
I co zrobiłaś jakiś zabieg? Bo wiosnę już mamy

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Osobiście na zmarszczki i jędrność polecałabym ZAFFIRO ja jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu, no ale to też nie laser tylko źródło promieniowania podczerwonego IR które odmładza skórę
quid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-26, 08:49   #12
IWawrzyn
Przyczajenie
 
Avatar IWawrzyn
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

W tamtym roku miałam serię zaffiro na twarz, podbródek, szyję i brzuch. Twarz zrobiłam 3 razy a brzuch 5 Widziałam ogromną różnicę w jakości skóry! Przede wszystkim się napięła i uniosła/ skóra na brzuchu się "zbiegła"/ bardzo jestem zadowolona z efektu jaki uzyskałam cały czas stosuję vit.C w postaci serum i myślę o zabiegu przypominającym i wiosną też można go robić tutaj nie ma przeciwwskazań
IWawrzyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-08, 13:26   #13
Karinusia85
Przyczajenie
 
Avatar Karinusia85
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 14
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Cytat:
Napisane przez quid Pokaż wiadomość
I co zrobiłaś jakiś zabieg? Bo wiosnę już mamy

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Osobiście na zmarszczki i jędrność polecałabym ZAFFIRO ja jestem bardzo zadowolona z tego zabiegu, no ale to też nie laser tylko źródło promieniowania podczerwonego IR które odmładza skórę
Długo mnie nie było na forum - sory ze dopiero teraz daje znac - moze przyda sie na zime lub na przyszłą wiosne

Finalnie jak to zwykle zatoczyłam koło i wylądowałam w znanym mi miejscu (tym razem zabieg robiła dr kuschill-dziurda, co fajne kontynuuje u niej leczenie w warszawie, bo kilka tygodni temu otworzyła kolejną placówkę)

Ale do rzeczy.... robiłam to co wprowadzili laserowego do medestetis czyli clearlift przy czym dodatkowo mialam osocze...tzn chyba sie nie myle w nazwie - wiem ze nie bylo dziurek...no jedynie po igle od osocza - tydzien temu mialam trzeci zabieg i juz jest zupelnie wszystko wygojone.

Co do mojej opinii to jest bardzo dobra - przy czym za rok mysle zrobic cos mocniejszego - ten zabieg jest spoko dla kogos kto nie moze na dlugo sie wylaczyc - twarz jest tylko mocno zaczerwieniona, napewno wyrownal sie kolor, a skora jest bardzo mila i gladka w dotyku wiec wszystko na plus, przy czym glebsze blizny (mam troche potrądziku) tylko delikatnie sie splycily...liczylam troche na wiecej ale w gruncie rzeczy wszystko wiedzialam przez pierwszym zabiegiem.
Karinusia85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-14, 08:57   #14
wierzbic
Przyczajenie
 
Avatar wierzbic
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Cytat:
Napisane przez Karinusia85 Pokaż wiadomość
clearlift przy czym dodatkowo mialam osocze...
Będziesz powtarzać zabieg? czy tylko tak jednorazowo sobie go fundłaś?
wierzbic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-16, 11:55   #15
jolawodzynska
Przyczajenie
 
Avatar jolawodzynska
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Czy opalanie jest wyklucza wykonanie zabiegu tym liftem ?

Wiem że to jest wątek zabiegów przed wiosną. Niestety ja się troche opóźniłam a chciałabym wykonać coś przed moim dwutygodniowym urlopem w Hiszpanii.

Mam poszarzałą cere, rozszerzone pory no i widoczne już zmarszczki.
Chciałabym podrasować się troche przed wyjazdem tylko nie zostało już za wiele czasu, jesteście w stanie mi coś polecić ?
jolawodzynska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 09:35   #16
IWawrzyn
Przyczajenie
 
Avatar IWawrzyn
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Clearlift można robić 4 pory roku, nie ma ograniczeń jak mróz, Słońce itd/
IWawrzyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 10:20   #17
KrZySzToFfFa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 6
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Hejka chętnie dołączę się do wątku bo jestem w serii Clearliftem laser AlmaHarmony miałam już 3 zabiegi na twarz, szyje i dekolt jestem zachwycona efektami! Skóra pięknie się napieła i przebarwienia rozjaśniały wygląda młodziej. Sam zabieg nie boli nie ma śladu na skórze, żadnych ran, szybki i skuteczny! polecam
KrZySzToFfFa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 21:14   #18
IWawrzyn
Przyczajenie
 
Avatar IWawrzyn
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

ja też pozbyłam się przebarwień clearlifem i ogólnie stan skóry znacznie mi się poprawił, ładnie się napięła a i zabieg nie boli i nie trzeba się po nim goić a działa
IWawrzyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 12:24   #19
mon_milk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

też bym sobie zrobiła takie zabiegi ale chyba mnie nie stać ehhh....
mon_milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-10, 16:37   #20
IWawrzyn
Przyczajenie
 
Avatar IWawrzyn
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Cytat:
Napisane przez mon_milk Pokaż wiadomość
też bym sobie zrobiła takie zabiegi ale chyba mnie nie stać ehhh....

No coś Ty Kochana! Daj spokój! Mocno przesadzasz!....wszystko jest dostępne tylko trzeba po to sięgnąć i trafić do takiego miejsca żeby nie zdarli z Ciebie kasy za NIC! Ja od lat chodzę do MED teraz do dr Anety Bębenek i w życiu się na niej nie zawiodłam z czystym sumieniem mogę ją polecić, będziesz miała pewność że zabieg zostanie wykonany najlepiej jak się tylko da! powodzenia
IWawrzyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 12:12   #21
mon_milk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 13
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Cytat:
Napisane przez IWawrzyn Pokaż wiadomość
No coś Ty Kochana! Daj spokój! Mocno przesadzasz!....wszystko jest dostępne tylko trzeba po to sięgnąć i trafić do takiego miejsca żeby nie zdarli z Ciebie kasy za NIC! Ja od lat chodzę do MED teraz do dr Anety Bębenek i w życiu się na niej nie zawiodłam z czystym sumieniem mogę ją polecić, będziesz miała pewność że zabieg zostanie wykonany najlepiej jak się tylko da! powodzenia
dzięki za wsparcie, też znam ten gabinet który polecasz, jeśli w końcu odważę się pójść na zabieg to rozważam się tam zapisać może i nawet do tej doktor pozdro
mon_milk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 10:19   #22
IWawrzyn
Przyczajenie
 
Avatar IWawrzyn
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Cytat:
Napisane przez mon_milk Pokaż wiadomość
dzięki za wsparcie, też znam ten gabinet który polecasz, jeśli w końcu odważę się pójść na zabieg to rozważam się tam zapisać może i nawet do tej doktor pozdro
byłaś? jak wrażenia? napisz koniecznie

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Cytat:
Napisane przez IWawrzyn Pokaż wiadomość
W tamtym roku miałam serię zaffiro na twarz, podbródek, szyję i brzuch. Twarz zrobiłam 3 razy a brzuch 5 Widziałam ogromną różnicę w jakości skóry! Przede wszystkim się napięła i uniosła/ skóra na brzuchu się "zbiegła"/ bardzo jestem zadowolona z efektu jaki uzyskałam cały czas stosuję vit.C w postaci serum i myślę o zabiegu przypominającym i wiosną też można go robić tutaj nie ma przeciwwskazań
robię powtórkę z zaffiro w tym roku i tak w środę idę na zaffiro na brzuch + piersi i dekolt brzuch jeden zabieg a piersi i dekolt w serii 3 zabiegów mega cieszę się bo skóra będzie piękna
IWawrzyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 12:01   #23
basiakomar1
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Czesc Dziewczyny.Ja tez dolaczam do watku. Jestem po zabiegu Scarlet Rf. Balam sie zabiegów tego typu ale dzis stwierdzam, ze warto bylo. Potrzebowalam jakiegos liftingu, rozjasnienia przebarwien i w ogole szukalam zabiegu takiego, który mozna wykonac o kazdej porze roku. Bo z tymi laserami to roznie bywa. Zwrocilam uwage tez na to, ze po Scarlet nie ma powiklan i okresu rekonwalscencji. I sam zabieg bezbolesny choc przerazilam sie iloscia igiel ale znieczulenie zadzialalo i przezylam. Efekt juz na drugi dzien, choc watpilam to moja cera byla mega napieta i ma byc z kazdym dzien piekniejsza.Przetestowane na sobie wiec polecam ))

Edytowane przez basiakomar1
Czas edycji: 2017-11-06 o 12:04
basiakomar1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-19, 11:06   #24
IWawrzyn
Przyczajenie
 
Avatar IWawrzyn
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Witaj basiakomar1! widzisz ja walczę z wiotką skórą na brzuchu niestety gwałtowny spadek masy ciała spowodował że skóra straciła sprężystość ehh ale zauważam ogromną różnicę po termoliftingu już miałam trochę zabiegów i moja skóra wyraźnie się poprawiła ten zabieg o którym pisałaś można stosować na ciało? w jaki sposób działa? zaciekawiłaś mnie, można zawsze znaleźć dodatkowy sposób na przywrócenie jędrności i elastyczności skórze choć i tak jest o niebo lepiej pozdrawiam
IWawrzyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 11:06   #25
basiakomar1
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Cytat:
Napisane przez IWawrzyn Pokaż wiadomość
Witaj basiakomar1! widzisz ja walczę z wiotką skórą na brzuchu niestety gwałtowny spadek masy ciała spowodował że skóra straciła sprężystość ehh ale zauważam ogromną różnicę po termoliftingu już miałam trochę zabiegów i moja skóra wyraźnie się poprawiła ten zabieg o którym pisałaś można stosować na ciało? w jaki sposób działa? zaciekawiłaś mnie, można zawsze znaleźć dodatkowy sposób na przywrócenie jędrności i elastyczności skórze choć i tak jest o niebo lepiej pozdrawiam
Scarlet stymuluje powstawanie nowego kolagenu wiec myśle,że jak najbardziej nadaje sie rowniez jako zabieg na cialo. Zreszta z tego co wiem to mozesz zredukowac tez blizny i rozstepy ta metoda i to bardzo skutecznie
basiakomar1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-06, 10:53   #26
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

A miał ktos zabieg laserem erbowo yagowym?
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-15, 13:26   #27
Rudagrazyna85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 1
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Cytat:
Napisane przez Karinusia85 Pokaż wiadomość
Drogie Wiazystki

Mam nadzieje, że nikt mnie nie zabije, że założe całkowicie nowy wątek, ale potrzebuje dobrej rady.
Duzo sie mowi teraz o laserach i uznałam ze zrobie sobie zabieg jeszcze przed nadejściem wiosny. Ilosc sprzetu, nazw i marek jest olbrzymia wiec pytanie do Was, co wypróbowałyscie i co działa?
Potrzebuje troche rozjasnic buzie, usunac drobne zmarszczki i przebarwienia co polecacie?
Osobiście polecam zabiegi laserem frakcyjnym Ipixel, sama wypróbowałam i jestem zachwycona efektami! Moja skóra po serii 3 zabiegów zdecydowanie się poprawiła. Stała się gładsza, napięta, zwężyły się pory i zniknęły drobne zmarszczki. Długo wachalam się gdzie wybrać się na taki zabieg ale koleżanka poleciła mi klinikę Dr Legrand w Krakowie. To był strzał w dziesiątkę! Pani kosmetolog wytłumaczyła mi wszystko przed zabiegiem,omówiła przeciwskazania i zalecenia pozabiegowe. Na pewno jeszcze nie raz skusze się na ten zabieg!
Rudagrazyna85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-28, 10:12   #28
IWawrzyn
Przyczajenie
 
Avatar IWawrzyn
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 26
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Dzięki bardzo za wpisy i podpowiedzi gdzie powinnam się udać na konsultację. Lubię stosować nowe techniki zabiegowe i chętnie korzystam z tego typu dobrodziejstwa, ale przyznam się że od lat chodzę do medestetis i może to głupie, ale zawszę radzę się dr czy mogę coś łączyć z czymś co robiłam u nich. Nie ukrywam, że odwiedzam też inne kliniki dzięki temu nie nabawiłam się żadnych powikłań.
IWawrzyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-09, 12:03   #29
EwE_biN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 30
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

bardzo fajne podejście, podoba mi się najgorsze co można chyba zrobić to kłamać u lekarza że nie miało się jakiegoś zabiegu, a później wychodzą hocki klocki
EwE_biN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-06, 16:42   #30
Agarska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 11
Dot.: Zabieg laserowy na twarz przed wiosną

Cytat:
Napisane przez IWawrzyn Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo za wpisy i podpowiedzi gdzie powinnam się udać na konsultację. Lubię stosować nowe techniki zabiegowe i chętnie korzystam z tego typu dobrodziejstwa, ale przyznam się że od lat chodzę do medestetis i może to głupie, ale zawszę radzę się dr czy mogę coś łączyć z czymś co robiłam u nich. Nie ukrywam, że odwiedzam też inne kliniki dzięki temu nie nabawiłam się żadnych powikłań.
Witam Cie IWawrzyn, nieśmiało zapytam jakie zabiegi u nich robiłaś? Ja dopiero zaczynam przygodę z medycyna estetyczną, a trafiłam tak w ogóle z problemem zmian skórnych u syna, dobrze się nami zajęli. Mam chęć zainwestować w siebie, żeby poczuć się lepiej, młodziej mam wrażenie że siedzisz w temacie i może mi coś doradzisz mam 44 lata na skórze przebarwienia i naczynka czym je najlepiej zlikwidować? jakie ty zabiegi lubisz? pozdrawiam
Agarska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 11:59:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.