Trądzik a podkład - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-12, 18:16   #31
cysiaa1991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 246
Dot.: Trądzik a podkład

Ja na razie używam na zmianę podkładu mineralnego Lily lolo i z Revlona. Ten 2 lepiej ryje bo ma konsystencje płynną choć ten 1 tez sobie radzi z moją trądzikową cerą:/
cysiaa1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 20:51   #32
Martusia7
Zadomowienie
 
Avatar Martusia7
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 793
Dot.: Trądzik a podkład

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Spróbuj tych podkładów:
1. La roche posay unifiance,
2. revlon colorstay (ale nie foto redy , bo to nie sprawdzi się przy cerze problem.)
3. estee lauder double wear (jest o wiele droższy niż 2 powyższe, ale porównywalny do revlona),
4. Vichy dermablend (dla mnie najgorszy z powyższych, ale za to dobrze kryjący),
5. Puder w kompakcie Manhattanu do cery trądzikowej ( nade wszystko doskonały!)
nigdy, przenigdy nie używajcie Dermabledu, zgodzę sie, że cudownie kryje, ale jakie olbrzymie syfy po nim wychodza, zapychacz numer 1
Martusia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-21, 18:42   #33
patriszka
Raczkowanie
 
Avatar patriszka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 46
Dot.: Trądzik a podkład

Ja ze swojej strony chciałabym polecić:

1. Excipial - podobno ma jakieś właściwości lecznicze. Można go kupić jedynie w aptece. Kiedyś miał dwa odcienie: ciemny i jasny. Ciemny był o wiele lepszy, lepiej krył, miał ciekawszy kolor, pozostawiał fajny pudrowy efekt. Jasny nie ma moim zdaniem aż tak dużych właściwości kryjących i jest dość jasny. Jednak polecam spróbować. Cena - 20 zł, do zakupienia głównie w aptekach. Duzo pisze o nim na różnych forach. Można poczytać i zdecydować

2. La roche posay , toleriane teint ( do cery wrażliwej, kryjący) - jestem z niego chyba najbardziej zadowolona. Jest baaaardzo kryjący, pozostawia efekt porcelanowej cery, baaaardzo trwały. Minusem może być to, że ten podkład widać na twarzy, jak dla mnie jest on trochę ciężki i widoczny ( ale przez to nieporównywalnie kryjący). Cena dośc wysoka ( ok.80-90 zł).

3. Manhattan Powder Mat Make-up - polecam ! Efekt podobny do drogiego La Roch-a. Niestety, jak dla mnie daje mniejszy efekt pudrowy, który uwielbiam i mniejsze krycie. Trzeba na pewno użyć korektora, jeśli ktoś ma większe problemy z cerą. Warto jednak spróbować. Cena ok. 25 zł.
patriszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 20:50   #34
Justyna2602
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 167
Dot.: Trądzik a podkład

ja polecam estee lauder DW wart swojej ceny kryje rewelacyjnie, nie ma po nim zadnych niespodzianek. Dwie Panie dermatolog powiedzialy mi ze moge spokojnie uzywac podkldu oczwiscie jakiiegos lepsziego, w dzisiejszyc czasach podklady sa napraw dobre i moznaich spokojie uzywac najac skore tradzikowa
Justyna2602 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-29, 22:22   #35
fochmistrz
Raczkowanie
 
Avatar fochmistrz
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 116
Dot.: Trądzik a podkład

La roche posay, toleriane tent, potwierdzam, najlepszy !

z takich tańszych to panstick max factor. Ale ma tylko 3 odcienie.
fochmistrz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 18:40   #36
shopka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 328
Dot.: Trądzik a podkład

Ja używam pudru Synergen z Rossmanna(jest na regałach z tonikami itd.). O dziwo, kryje bardzo ładnie. W skrajnych przypadkach używam korektora mineralnego z Bell. Ww kosmetyki są antybakteryjne. Cena jest niska.(korektor około 10 zł, a puder niecałe 9 zł).
Zawsze starałam się unikać tanich kosmetyków, ale to błąd. Jeśli kosmetyki nie są z bazaru czy od "chińczyka" to są dobre.
Z kosmetykami jak z ciuchami. Wysoka cena nie zawsze znaczy o wysokiej jakości. Wiem to z doświadczenia.

Edytowane przez shopka_
Czas edycji: 2011-10-03 o 18:43
shopka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-06, 13:48   #37
mango_91
Zakorzenienie
 
Avatar mango_91
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 627
Dot.: Trądzik a podkład

Cytat:
Napisane przez shopka_ Pokaż wiadomość
Ja używam pudru Synergen z Rossmanna(jest na regałach z tonikami itd.). O dziwo, kryje bardzo ładnie. W skrajnych przypadkach używam korektora mineralnego z Bell. Ww kosmetyki są antybakteryjne. Cena jest niska.(korektor około 10 zł, a puder niecałe 9 zł).
Zawsze starałam się unikać tanich kosmetyków, ale to błąd. Jeśli kosmetyki nie są z bazaru czy od "chińczyka" to są dobre.
Z kosmetykami jak z ciuchami. Wysoka cena nie zawsze znaczy o wysokiej jakości. Wiem to z doświadczenia.
A czy ten synergen matuje?
__________________




mango_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 09:27   #38
sylwija
Raczkowanie
 
Avatar sylwija
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Sz-in
Wiadomości: 34
Dot.: Trądzik a podkład

Tak jak kilka moich poprzedniczek polecam toleriane teint z La Roche, podkład dość lekki, nie zapycha, nie wysusza skóry i dość dobrze kryje. Sama używam go od około 2 miesięcy i jestem zadowolona. Myślę, że to jeden z najlepszych podkładów, jakich używałam do swej problemowej facjaty ale niestety jeszcze nie najlepszy. Jego mankamentem może być cena, ja za swój w promocji zapłaciłam coś około 70 zł, ale jest dość wydajny więc w przeliczeniu na te kilka miesięcy nie jest tak źle. Dermablend do kitu! Zastanawiałam się nad jego kupnem, ale pani w SP poleciła mi ten z La Roche i chwała jej za to , bo dostałam kilka próbek od koleżanki i po pierwszym użyciu wyskoczyły mi 3 gigantyczne pryszcze, mimo, że jestem w trakcie leczenia antybiotykiem, więc coś z nim musi być nie tak. Colorstay też kiedyś używałam i uważam, że nie jest najgorszy. Z podkładami do cery problemowej jest niestety kiepsko, bo żeby znaleźć jakiś dobry dla nas trzeba często dojść do tego metodą prób i błędów, bo jak widać nie wszystko się sprawdza u wszystkich. Ja dalej szukam czegoś "specjalnego" dla mnie, żeby ma buzia wyglądała jak u ludzi
sylwija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:19.