Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie.... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-26, 15:02   #61
krolewnafijonka
Raczkowanie
 
Avatar krolewnafijonka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 36
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

przyznam, że wszystkie te negatywne posty wyglądają trochę podejrzanie... ja zrobiłam zamówienie bo co by nie mówić, ciuchy są naprawdę tanie - zamówienie poszło wczoraj, kasa także, zobaczymy
krolewnafijonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 15:50   #62
nadire
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 8
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

podoba mi się ta tunika w kolorze mięty:
/tutaj był link, ale dostałam ostrzeżenie za wstawianie linków, więc usunęłam , nie wiedziałam, że nie wolno/
szukam różnych takich wygodnych sukienek na wyjazd i ta mi się spodobała ...
wyjazd w połowie lipca, więc może dotrze na czas

Edytowane przez nadire
Czas edycji: 2014-06-27 o 06:29
nadire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-26, 19:29   #63
magda_lenkaa
Raczkowanie
 
Avatar magda_lenkaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Ja osobiście polecam ten sklep. Zamówienie dotarło do mnie w ciagu tygodnia od zakupu. Jakość zamówionych ubrań - ok. Zobaczymy po praniu.
magda_lenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-28, 18:05   #64
Dagusia5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Zapisałam się specjalnie na to forum aby Wam opowiedzieć o swoim doświadczeniu z Fasardi. Otóż zobaczyłam reklamę na wp.pl, weszłam i zachwyciłam się niektórymi rzeczami. Postanowiłam zamówić. Zrobiłam to 16.06.2014r. Zapłaciłam z góry-miało to skrócić czas oczekiwania na realizacje zamówienia. Po tygodniu ciszy zaczęłam szukać opinii na temat tego sklepu. Pierwsze na co trafiłam było wizaz.pl. Przeraziłam się!!!
Natychmiast do nich zadzwoniłam. Dowiedziałam się, że nie mają jednej tuniki i czekają na dostawę, ale powinnam dostać paczkę do końca tygodnia(a był poniedziałek). W środę zadzwoniła do mnie panie ze sklepu z iformacją, że w dalszym ciągu nie mają brakującej tuniki . Zaproponowała wysyłkę towaru bez brakującej rzeczy i zwrot pieniędzy na konto. zamówienie dostałam na drugi dzień i jestem pozytywnie zaskoczona!!! Sukienka z porządnego materiału i ładnie uszyta(wszystkie szwy proste) Produkty podobno tureckie-mam dobre doświadczenia z tureckimi ciuchami. Zobaczymy co będzie po praniu. Tak jak wiele osób pisze - trzeba spróbować samemu i się przekonać. Ja póki co jestem zadowolona.
Dagusia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-30, 08:07   #65
krolewnafijonka
Raczkowanie
 
Avatar krolewnafijonka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 36
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

na stronie jest napisane, że oferowane przez nich ciuchy nie pochodzą z Chin, ale właśnie m.in. z Turcji więc może Twoje zamówienie dotarło właśnie stamtąd?
krolewnafijonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 12:59   #66
krolewnafijonka
Raczkowanie
 
Avatar krolewnafijonka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 36
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

dostałam moje zamówienie zamówiłam ten dresowy komplet spódnica plus bluzka -chciałabym załadować zdjęcie, ale nie mogę ;/ jakie mogą być tego powody?
krolewnafijonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-09, 17:10   #67
sherlock74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Witam,
sklep Fasardi to jedno licho co niegdyś Shanell MAriusz B. feeri.pl (https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=575509, https://www.facebook.com/OszukaneFerri) , później Issuy (http://forumprawne.org/prawa-konsume...issuy-com.html) teraz koleje oblicze FASARDI, Fm textil Sp z o.o.
http://www.krs-online.com.pl/fm-text...s-1070177.html
nie dają za wygraną...
sherlock74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-10, 06:11   #68
Lindusia99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Ha ha ha czułam nosem, że stoi za tym Pan Błaszczyk....oj to kiepsko widze Wasze zamówienia. Poszukajcie opinii na temat Feeri nawet tutaj było sporo...
Lindusia99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 15:00   #69
krolewnafijonka
Raczkowanie
 
Avatar krolewnafijonka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 36
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

moje zamówienie do mnie dotarło bez żadnych zastrzeżeń... więc chyba nie ma co demonizować a wątki przez was przytoczone są dość stare...
krolewnafijonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 10:07   #70
martka1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Witam wszystkich,
moja wypowiedź o zakupach w sklepie Fasardi w maju tego roku znajduje się już w tym wątku. Teraz ponownie dokonałam zakupu 5 bluzeczek z myślą, że poczekam na ubrania jakieś 2 tygodnie Jakie było moje zdziwienie, kiedy otrzymałam Siódemką paczuszkę po dwóch dniach!!!! Wszystko kompletne, tym razem bez żadnych problemów.
martka1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-29, 08:01   #71
kociara85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Zdecydowanie nie polecam. Zamówienie nie przychodziło przez 2 tygodnie więc spróbowałam się dowiedzieć czemu. Udało się dodzwonić, pani sprawdziła i okazało się, że 2 rzeczy były odesłane do reklamacji i producent im tego nie zwrócił w terminie. No ok, zdarza się, ale mogli o tym poinformować wcześniej. Poprosiłam o realizację zamówienia bez tych 2 bluzeczek, podałam nr konta, pani podziękowała, pozdrowiła i tyle.... Mijają kolejne 2 tygodnie i pieniędzy nie ma. Na maile oczywiście nie reagują, telefonu nie odbierają.
Ubrania które otrzymałam, są jakości podobnej do tej w sieciówkach, ale rozmiary to czysta loteria. To co na zdjęciu było obcisłym topem okazało się obszerną tuniką, a sukienka w rozm. M ledwo wchodzi na szczupłe S.
Zdecydowanie NIE POLECAM.
kociara85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-30, 13:50   #72
krolewnafijonka
Raczkowanie
 
Avatar krolewnafijonka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 36
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

czy to nie jest trochę dziwne, że wszystkie te opinie negatywne piszą konta z tylko jednym postem?...
krolewnafijonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-30, 20:36   #73
Latiti
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Ja zamówiłam już dwa razy i mam zupełnie odmienne odczucia od Was. Paczka przyszła szybko, a ciuchy też na mnie leżą idealnie. Może spróbujcie jeszcze raz
Latiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-06, 14:08   #74
Oleena
Przyczajenie
 
Avatar Oleena
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Nie, nie i jeszcze raz NIE! Zakupy w tym sklepie to porażka!!! Nie dość, że czekałam na zamówienie prawie 3 tyg. to jeszcze okazało się, że te ciuchy to zwykłe szmaty z Chin, jakie można kupić na targu (pewnie taniej). Zamówiłam sukienkę i komplet dresowy ze spódnicą. Komplet zatrzymałam, choć materiał nie powala. Sukienkę natomiast odesłałam, bo wyglądała naprawdę tandetnie. No i tu zaczęły się kolejne schody, bo niby zwrot rozpatrzony został w miarę szybko, ale już sam zwrot pieniędzy to jawne łamanie przepisów!!! Odstąpiłam od umowy prawie miesiąc temu i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam pieniędzy. W zeszłym tygodniu napisałam do nich i otrzymałam odpowiedź, że mają problem z systemem. Miałam więc nadzieję, że wszystko zakończy się dobrze, ale niestety dziś byłam zmuszona wysłać im wezwanie do dobrowolnego spełnienia świadczenia. Jeśli to nie zadziała to idę z tym do sądu, bo nie zamierzam mieć litości dla takich oszustów i naciągaczy. Aha, i jeszcze jedna ciekawa rzecz- negatywne opinie na temat produktów nie są w ogóle publikowane. Żenada.
Oleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-14, 13:55   #75
justyna_k1
Raczkowanie
 
Avatar justyna_k1
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 50
Unhappy Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Ej, dziewczyny... powiem Wam szczerze, że trochę mnie nastraszyłyście. Lecę na wakacje za parę dni i skusiłam się żeby kupić w fasardi kilka letnich, zwiewnych ciuchów. W sumie to zrobiłam całkiem spore zamówienie, bo przekonały mnie ceny. Czekam właśnie na zamówienie - paczka powinna być jutro. No jak będzie szła 3 tygodnie to nie będę miała w czym pojechać na wakacje. Mam nadzieję, że przyjdzie i z ubraniami będzie wszystko okej.
__________________
szkoda, że koleje losu nie mają biletów powrotnych
justyna_k1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-15, 11:56   #76
justyna_k1
Raczkowanie
 
Avatar justyna_k1
 
Zarejestrowany: 2014-08
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 50
Talking Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Ufff. Paczkę odebralam jeszcze wczoraj. Szła 7 dni, więc terminowo (ale mnie nastraszyłyście :P) Jakość ubrań jest dla mnie okej. Są fajne. Podobają mi się
__________________
szkoda, że koleje losu nie mają biletów powrotnych
justyna_k1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 13:34   #77
krolewnafijonka
Raczkowanie
 
Avatar krolewnafijonka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 36
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

o no to super! a co kupiłaś dokładnie?
krolewnafijonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 13:52   #78
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Ma ktoś może ten zestaw?http://fasardi.com/product-pol-5404-...materialu.html
__________________
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-21, 14:59   #79
bukietkwiatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 40
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

anusiuniaa - ale rewelacyjny...ja przymierzam się do tego: http://fasardi.com/product-pol-8445-Zestaw.html ale zastanawiam się, jak będzie wyglądał na niskiej osobie...
bukietkwiatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-22, 07:05   #80
Oleena
Przyczajenie
 
Avatar Oleena
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

anusiuniaa ja mam ten zestaw. Dla mnie wadą jest materiał, bo wyglądał na miękką, lekko rozciągliwą cienką bawełnę, taką z jakiej szyje się dresy, ale niestety jest sztuczny i w ogóle się nie poddaje. W związku z powyższym jeśli już kupować to lepiej większy rozmiar niż normalnie, ale generalnie ja nie lubię sztucznych materiałów, więc miałam na sobie tylko raz bluzę i teraz cały zestaw leży sobie w szafie. Gdyby interesował Cię rozmiar M to ew. mogę Ci go odsprzedać (oczywiście taniej)
Oleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 07:16   #81
iksinska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 173
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Przejrzałam ich ofertę ostatnio i wiele z tych rzeczy widziałam na bazarze w dużo niższej cenie...

Takich sukienek np jest teraz sporo i kosztuja max 40 zł... http://fasardi.com/product-pol-8692-Tunika.html

Edytowane przez iksinska
Czas edycji: 2014-08-22 o 07:18
iksinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 08:41   #82
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Cytat:
Napisane przez Oleena Pokaż wiadomość
anusiuniaa ja mam ten zestaw. Dla mnie wadą jest materiał, bo wyglądał na miękką, lekko rozciągliwą cienką bawełnę, taką z jakiej szyje się dresy, ale niestety jest sztuczny i w ogóle się nie poddaje. W związku z powyższym jeśli już kupować to lepiej większy rozmiar niż normalnie, ale generalnie ja nie lubię sztucznych materiałów, więc miałam na sobie tylko raz bluzę i teraz cały zestaw leży sobie w szafie. Gdyby interesował Cię rozmiar M to ew. mogę Ci go odsprzedać (oczywiście taniej)

a mogę prosić zdjęcia realne np. na Tobie? + jaka cena? może na priv
__________________
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-22, 16:45   #83
Liwia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

żal !!!

Wysyłają sukienki z wystającymi nitkami, zdjęcie piękne na interesie, a w domu okazuje się , że materiał jest plastikowy. Zamowilam 5 sukienek, zaplacilam niezwolocznie po dokonaniu zakupów, potem czekałam i czekałam i wkoncu napisalam co z moim zaplaconym zamowieniem, pani poinformowala ze maja problemy bo towar nie przyszedł. i czy chce czekac na wieki wiekow czy chce kase z powrotem. Chcialam kase czekalam 14 dni i dalej czekam, porazka ta firma, podpisuje sie pod tymi wpisami negatywnymi i załuje ze cos u nich kupilam.
Smieczny jest fakt , że za towar trzeba placic od razu ale jak juz maja zwrocic kase to klient sobie moze czekac. Sprawa zostala zgloszona do konsumenta....
Nigdy w zyciu nic u nich nie kupie !!! NIGDY !!!!

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Dostalas ta kase juz czy nie bo mi tez napisali , że maja problem z systemem (

Witam,
Ze względu na problemy z systemem zwrot może się trochę opóźnić. Prosiłabym o odrobinę cierpliwości. W momencie zatwierdzenia przelewu otrzyma Pani informacje zwrotną. Za wszelkie utrudnienia bardzo przepraszamy.
Pozdrawiam serdecznie Marlena

......................... ......................
Pozdrawiam Sklep FASARDI.com
tel: 422031000
mail: sklep@fasardi.com


W dniu 20.08.2014 22:22 użytkownik XD) napisał:
Witam

W dniu dzisiejszym minęło 14 dni, zwortu pieniążków jak nie ma tak nie ma ? Mają Państwo b. ciekawą ofertę ale za nie przesłanie rzeczy z Państwa strony, na zwrot należności klient długo czeka, za długo Szkoda, że macie takie procedury.

pozdrawiam


Dnia 14 sierpnia 2014 8:01 "sklep@fasardi.com" <sklep@fasardi.com> napisał(a):

Witam,
Uprzejmie informuję, że czas realizacji zwrotów wynosi 14 dni, od momentu
założenia/ rozpatrzenia zwrotu/ reklamacji przez naszą Firmę.
Pozdrawiam serdecznie Kasia


......................... ......................
Pozdrawiam Sklep FASARDI.com
tel: 422031000
mail: sklep@fasardi.com


W dniu 13.08.2014 17:18 użytkownik XD napisał:
Witam

W jakim terminie zostaną zwrócone pieniążki na moje konto za nie przesłaną sukienkę ? skoro Państwo życzyli sobie natychmiastowej zapłaty za zakupione rzeczy, ja również życzę sobie o natychmiastowy zwrot pieniążków za nie przesłaną sukienkę (minął już ponad tydzień od czasu kiedy ja dokonałam Państwu zapłaty ).







Dnia 6 sierpnia 2014 13:48 "sklep@fasardi.com" <sklep@fasardi.com> napisał(a):

Witam,
Proszę o podanie danych i nr konta, na który mamy dokonać zwrotu za produkt usunięty z Pani zamówienia.
Pozdrawiam Marlena


......................... ......................
Pozdrawiam Sklep FASARDI.com
tel: 422031000
mail: sklep@fasardi.com
Liwia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 09:33   #84
Oleena
Przyczajenie
 
Avatar Oleena
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Liwia82 ja też miałam duże problemy z odzyskaniem pieniędzy za zwrócony towar. Zgodnie z przepisami mają na to 14 dni począwszy od dnia odstąpienia przez Ciebie od umowy kupna-sprzedaży czyli od dnia kiedy wypełniłaś formularz zwrotu. Po tym czasie masz prawo skierować sprawę do sądu i żądać odsetek ustawowych za zwłokę. Ja też najpierw czekałam, potem otrzymałam informację o problemach z systemem, aż w końcu wysłałam im przedsądowe wezwanie do dobrowolnego spełnienia świadczenia, które również pozostało bez echa. W końcu zadzwoniłam do nich i gdy znowu usłyszałam obietnice zwrotu w najbliższych dniach zagroziłam, że skieruję sprawę do sądu jeśli nie dostanę pieniędzy w ciągu najbliższej doby. Zadziałało, bo następnego dnia miałam je na koncie Ale ile sobie nerwów naszarpałam to już tylko ja wiem...
Oleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-23, 20:19   #85
Liwia82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Minęło 14 dni a ja nadal nie mam pieniędzy, napisali że mają problem z systemem. akurat w to wierze !! oszuści.
Jak zlozyc sprawe do sądu , czy najpierw na policje zawiadomienie ?
Liwia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 06:35   #86
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Moja koleżanka zamawia z tego sklepu i jest zadowolona. Jednak dla mnie jeśli o jakość chodzi o kiepsko.
Cytat:
Napisane przez iksinska Pokaż wiadomość
Przejrzałam ich ofertę ostatnio i wiele z tych rzeczy widziałam na bazarze w dużo niższej cenie...

Takich sukienek np jest teraz sporo i kosztuja max 40 zł... http://fasardi.com/product-pol-8692-Tunika.html
Zgadza się. Na rynku u mnie w Łodzi to jeszcze jest jak przymierzyć i taniej nawet te ciuszki, ale nie każdy ma tak dobrze zaopatrzony w ubrania ryneczek.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-24, 17:28   #87
Oleena
Przyczajenie
 
Avatar Oleena
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 9
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Cytat:
Napisane przez Liwia82 Pokaż wiadomość
Minęło 14 dni a ja nadal nie mam pieniędzy, napisali że mają problem z systemem. akurat w to wierze !! oszuści.
Jak zlozyc sprawe do sądu , czy najpierw na policje zawiadomienie ?
Najpierw musisz im wysłać wezwanie do dobrowolnego spełnienia świadczenia. Wzór znajdziesz w necie. Pamiętaj tylko, żeby był w nim termin zwrotu tzn. nie stwierdzenie "niezwłocznie" tylko "w ciągu 7 dni". Jak nie dostaniesz żadnej odpowiedzi to jeszcze do nich zadzwoń i postrasz sądem. W moim przypadku to zadziałało, więc może w Twoim też tak będzie.
Oleena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-28, 13:09   #88
bukietkwiatow
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 40
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Słuchajcie...skusiłam się i zamówiłam jednak. Dziś przyszło rano - tan komplecik. I nie wiem czy ja coś mam, bo jak dla mnie jakość jest bardzo ok, przyszło bezproblemowo itp....
bukietkwiatow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-30, 21:10   #89
Arta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 256
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

dobrze, że nie czytałam wcześniej tego wątku, bo mogłam się przestraszyć...
Zamówiłam trzy bluzki, przyszły bez problemów, wszystko ok. Zazdroszczę Wam tych bazarków, na których możecie mierzyć i negocjować, we Wrocławiu nie wiem gdzie takie rzeczy mogę kupić - na Świebodzki chodzić nienawidzę, a na Zielińskiego moim zdaniem jest drogo (jak w sieciówkach), także mi pozostaje Fasardi, bo jakość jest normalna (bez rewelacji, ale za te ceny nie spodziewałam się kaszmiru).
__________________
Arta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-03, 21:33   #90
aleksandrazet
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 4
Dot.: Sklep internetowy FASARDI - Wasze doświadczenia, opinie....

Hej, zastanawiam się nad zakupem spodni, ale chciałam się Was doradzić o rozmiar. Mam 170 i waże 58-60 kg, mam raczej szerokie biodra. Na stronie napisane jest, że Modelka ma 178 cm wzrotu i nosi rozmiar M. Na niej spodnie leżą fgajnie, ale wychodzi, ze na mnie będą ok 8 cm za długie - a to troche sporo.
Jak trafiłyście z rozmiarówką?
aleksandrazet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-09 12:04:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:59.