MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... budowa i rozmiar - wątek zbiorczy! - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-15, 14:11   #1501
Maxiorrrrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zakład Karny
Wiadomości: 347
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Po pierwsze nie obchodzi mnie norma a mój konkretny facet;p
Po drugie nie wyobrażam sobie pogaduszek z koleżankami na temat "ile cm ma wasz partner" bo one go znają, wiedzą który to i mogą sobie co nieco wyobrazić
Po trzecie kobieta której koleżanki wmówiły by coś takiego jest po prostu głupia, bo każdy ma ( a przynajmniej powinien mieć) swój rozum. (na tekst ""co? twój ma tyle i tyle? Podziwiam cię, kochana, miałam kiedyś faceta z takim i w ogóle się nie sprawdzał" odpowiedź brzmiałaby, że miała pecha bo ja trafiłam na faceta który potrafi się mną zająć w łóżku. a serio 2 cm w tą czy w tą wątpię żeby robiły różnice.)
no i jesteś spoko
Maxiorrrrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 17:57   #1502
aptrp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 542
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Irisfeal - jeśli to prawda, co piszesz, to naprawdę należysz (przynajmniej w stosunku do moich obserwacji) do wyjątkowo marginalnego procenta dziewczyn/kobiet. Niestety ryzyko takich rozmów jednak istnieje, a wcale nie jest powiedziane, że wartościowa i porządna i z własnym rozumem dziewczyna nie porusza takich tematów z koleżankami.
aptrp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 18:08   #1503
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

dziś nic nie zwisaaa,ale za jakiś czas to kto wie he he
nie ma co się przechwalać
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 18:55   #1504
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez aptrp Pokaż wiadomość
Irisfeal - jeśli to prawda, co piszesz, to naprawdę należysz (przynajmniej w stosunku do moich obserwacji) do wyjątkowo marginalnego procenta dziewczyn/kobiet. Niestety ryzyko takich rozmów jednak istnieje, a wcale nie jest powiedziane, że wartościowa i porządna i z własnym rozumem dziewczyna nie porusza takich tematów z koleżankami.
Czy ja wiem. u większości moich znajomych obserwuje to samo.(temat mierzenia się przewijał rozmiarów nie ) i z tego co widzę większość dziewczyn na forum uważa podobnie..
Cytat:
Napisane przez stokrotka1404 Pokaż wiadomość
dziś nic nie zwisaaa,ale za jakiś czas to kto wie he he
nie ma co się przechwalać
Jak nie ma co zwisać to nie będzie zwisać^^
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 19:43   #1505
stokrotka1404
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 140
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Czy ja wiem. u większości moich znajomych obserwuje to samo.(temat mierzenia się przewijał rozmiarów nie ) i z tego co widzę większość dziewczyn na forum uważa podobnie..


Jak nie ma co zwisać to nie będzie zwisać^^
nigdy nie mów nigdy. Starość nie radość. i tak każdego z Nas to spotka hehe
stokrotka1404 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 19:58   #1506
Memie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: EU
Wiadomości: 94
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

ok, rozmiar penisa nie ma wiekszego znaczenia. dlaczego?
Kobieca pochwa w stanie podniecenia ma okolo 1.5cm srednicy i 8cm dlugosci. Naprawde zadko ktory pan ma mniej niz to! Oprocz tego, kobieta w momencie kiedy jet podniecona i gotowa moze przyjac kazdy rozmiar mezczyzny. Wszystko zalezy tylko od stanu jej podniecenia. Takze, jesli facet nie zostal pozbawiony polowy swojego narzadu w dziecinstwie (nie chodzi o obrzezanie) to nie powinien miec problemow z zaspokojeniem swojej kobiety. Jesli zas ma to bedzie to zwiazane z technika a nie rozmiarem.

Takze tym pelnym obaw radze isc po rozum do glowy (i do duzej glowy i mniejszej glowki :P )
Memie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 21:11   #1507
aptrp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 542
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Memie - to co piszesz przewijało się już wiele razy w różnych miejscach. Ale co poradzisz na to, że jednak większość kobiet woli tego przynajmniej przeciętnego penisa? Jeśli fakty nie pasują do teorii tym gorzej dla faktów?
Irisfeal - ok, może to ja mam dziwne koleżanki Ale kurczę temat mierzenia też jest trochę krępujący - na przykład, jeśli jakiejś dziewczynie jako jedynej z "paczki" nie udało się zmierzyć faceta...
A tak poza tym, to słyszałem, że Klub Szalonych Dziewic dość dobrze oddaje tematy poruszane w grupie kobiet i zdaje się tego tematu (rozmiaru, nie mierzenia) bynajmniej nie unikają :P
aptrp jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-15, 21:36   #1508
JellyJumper
Zadomowienie
 
Avatar JellyJumper
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1 372
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Ja sobie nie umiem jakoś wyobrazić jakby to było jakby mój Tż miał małego, zapewne nie byłabym zadowolona, to by jakos tak hm... dziwnie wyglądało pewnie.
Ale może uważam tak dlatego, ze miałam tylko jednego partnera seksualnego
__________________
ODCHUDZAM SIĘ

Waga:67kg--> 63 kg-->60
Udo: 55 cm-->52
Łydka: 34cm
Biodra: 96cm-->94
Talia: 68cm-->66

ZAPUSZCZAM WŁOSY

21.11 Jest: 33 cm

JellyJumper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 21:40   #1509
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Ja też jestem zadowolona z rozmiarów TŻta, ale mimo wszystko ciągle jakoś nie przemawia do mnie argument ciekawości w przypadku mierzenia... Nie robię w życiu wszystkiego tego, czego jestem ciekawa
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-15, 22:24   #1510
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Po pierwsze nie obchodzi mnie norma a mój konkretny facet;p
Po drugie nie wyobrażam sobie pogaduszek z koleżankami na temat "ile cm ma wasz partner" bo one go znają, wiedzą który to i mogą sobie co nieco wyobrazić
Po trzecie kobieta której koleżanki wmówiły by coś takiego jest po prostu głupia, bo każdy ma ( a przynajmniej powinien mieć) swój rozum. (na tekst ""co? twój ma tyle i tyle? Podziwiam cię, kochana, miałam kiedyś faceta z takim i w ogóle się nie sprawdzał" odpowiedź brzmiałaby, że miała pecha bo ja trafiłam na faceta który potrafi się mną zająć w łóżku. a serio 2 cm w tą czy w tą wątpię żeby robiły różnice.)
Podpisuję się "czterema łapami"

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Ja też jestem zadowolona z rozmiarów TŻta, ale mimo wszystko ciągle jakoś nie przemawia do mnie argument ciekawości w przypadku mierzenia... Nie robię w życiu wszystkiego tego, czego jestem ciekawa
Czytam odpowiedzi właśnie w Twoim stylu i zastanawiam się "Boże, ale ludzie sobie nie ufają..". Nie mówię, że Ty akurat, ale przy takich właśnie wypowiedziach, albo gdy w tzw związku powiedzenie prawdy (np. masz rozstępy, masz cellulit, tu masz za dużo, tu masz za mało) kończy się wielkim fochem i końcem związku.
U nas nie ma tabu, mierzymy się jeśli chcemy, mówimy sobie co nam się w nas nie podoba itp.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 08:44   #1511
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
U nas nie ma tabu, mierzymy się jeśli chcemy, mówimy sobie co nam się w nas nie podoba itp.
Mi by było głupio mierzyć faceta. Bo po co mi informacja ile ma centymetrów? Żeby się chwalić koleżankom?
ston3d jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 09:17   #1512
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Podpisuję się "czterema łapami"

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------


Czytam odpowiedzi właśnie w Twoim stylu i zastanawiam się "Boże, ale ludzie sobie nie ufają..". Nie mówię, że Ty akurat, ale przy takich właśnie wypowiedziach, albo gdy w tzw związku powiedzenie prawdy (np. masz rozstępy, masz cellulit, tu masz za dużo, tu masz za mało) kończy się wielkim fochem i końcem związku.
U nas nie ma tabu, mierzymy się jeśli chcemy, mówimy sobie co nam się w nas nie podoba itp.
No wiesz to delikatny temat chociaż zgadzam się, że znowu obchodzenie się z partnerem jak z jajkiem to tez nie najlepszy pomysł.
Ja właśnie przeszłam na dietę, kiedyś chłopak powiedział mi, że mogłabym popracować nad pupą, teraz wygląda o wiele lepiej i mimo że w tamtym momencie zrobiło mi się przykro to teraz wyszło mi to na dobre i cieszę się z tego;p On zaczął chodzić na siłownię, ćwiczyć, po jakiejś tam rozmowie ze mną. Fajnie jest dobrze wyglądać dla partnera. No ale z rozmiarem penisa czy biustu się nic nie zrobi raczej;p
Ty Neciak musisz być pewną siebie osobą

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Mi by było głupio mierzyć faceta. Bo po co mi informacja ile ma centymetrów? Żeby się chwalić koleżankom?
Po to samo po co faceci czasem chcą znać wymiary swojej dziewczyny. Ot tak z ciekawości. I nie oznacza to że od razu będą porównywać ją do 90-60-90 i mówić kolegom ile ma dokładnie cm w biuście..

My w sumie się kiedyś śmialiśmy z facetem z takiego mierzenia, on miał kiedyś jakieś głupie niby kompleksy z tym związane z których go wyleczyłam, i w sumie stwierdził, że czemu nie Dla mnie to oznaka tylko tego, że się przy mnie pewnie i dobrze ze sobą samym czuje W sumie nadal nie nie znam jego dokładnych wymiarów ale on nie miał nic przeciwko żebym je poznała
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 10:19   #1513
Maxiorrrrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zakład Karny
Wiadomości: 347
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Po to samo po co faceci czasem chcą znać wymiary swojej dziewczyny. Ot tak z ciekawości. I nie oznacza to że od razu będą porównywać ją do 90-60-90 i mówić kolegom ile ma dokładnie cm w biuście..
Z ciekawości no wymiary to raczej do np. kupowania ciuchów, to jest uzasadnione, ale rozmiar penisa do kupowania spodni czy bluzy ma sie nijak
Maxiorrrrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 10:30   #1514
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Maxiorrrrr Pokaż wiadomość
Z ciekawości no wymiary to raczej do np. kupowania ciuchów, to jest uzasadnione, ale rozmiar penisa do kupowania spodni czy bluzy ma sie nijak
Do kupowania ciuchów wystarczy spojrzeć na metkę jakiejkolwiek bluzki lub ewentualnie stanika(tak mój rozmiar też zna i tez wątpię żeby pamiętał) Wątpię żeby szedł do sklepu i mówił "Szukam bluzki na dziewczynę która ma w biuście np 95cm pod biustem 80 a w pasie 68 mają panie coś w tym rozmiarze?" Tak samo jak ja wiem jaki nosi rozmiar bluzy i nijak ma się to do mojej znajomości czy nieznajomości obwodu jego klatki piersiowej czy bicepsu-.-
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 11:01   #1515
Maxiorrrrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zakład Karny
Wiadomości: 347
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Do kupowania ciuchów wystarczy spojrzeć na metkę jakiejkolwiek bluzki lub ewentualnie stanika(tak mój rozmiar też zna i tez wątpię żeby pamiętał) Wątpię żeby szedł do sklepu i mówił "Szukam bluzki na dziewczynę która ma w biuście np 95cm pod biustem 80 a w pasie 68 mają panie coś w tym rozmiarze?" Tak samo jak ja wiem jaki nosi rozmiar bluzy i nijak ma się to do mojej znajomości czy nieznajomości obwodu jego klatki piersiowej czy bicepsu-.-
No raczyj nie, bo rozmiary swoją drogą a ich wymiary inną, bywa że przymierzam bluzę i się w niej topie lub odwrotnie, a niby na metce ok
Maxiorrrrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 11:07   #1516
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Maxiorrrrr Pokaż wiadomość
No raczyj nie, bo rozmiary swoją drogą a ich wymiary inną, bywa że przymierzam bluzę i się w niej topie lub odwrotnie, a niby na metce ok
Nie jest to jakaś ogromna trudnośc. Kupowałam ostatnio facetowi sweterek. Normalnie nosi L ale Xl było podejrzanie małe na oko wziełam więc xl i było dobre już widzę jak mówię babce ile mój facet ma w klatce piersiowej i poproszę taką bluze na niego^^
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 11:08   #1517
Maxiorrrrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Zakład Karny
Wiadomości: 347
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Nie jest to jakaś ogromna trudnośc. Kupowałam ostatnio facetowi sweterek. Normalnie nosi L ale Xl było podejrzanie małe na oko wziełam więc xl i było dobre już widzę jak mówię babce ile mój facet ma w klatce piersiowej i poproszę taką bluze na niego^^
Dla facetów jest ale czasami wymiary pomagają sie upewnić co do słuszności wyboru
Maxiorrrrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 11:23   #1518
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Mi by było głupio mierzyć faceta. Bo po co mi informacja ile ma centymetrów? Żeby się chwalić koleżankom?
Gdybyś przeczytała to co piszę wiedziałabyś, że chodzi o mierzenie tylko dla mojej informacji (bo NIGDY rozmiar nie jest odzwierciedleniem tego jaki facet jest w łóżku) i samo mierzenie to zabawa.

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Ty Neciak musisz być pewną siebie osobą
Zdziwiłabyś się

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Dla mnie to oznaka tylko tego, że się przy mnie pewnie i dobrze ze sobą samym czuje
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 13:08   #1519
love to love
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 211
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

A możecie sobie pisac ile chcecie że rozmiar nie ma znaczenia,a i tak fakty są inne,facet przede wszystkim jak ma normalne wymiary...ogólnie uwazane za srednią czuje sie wtedy dobrze i jest jednak pewny siebie jeszcze bardziej,a ten co ma 10 centów,no cóz zawsze gdzies tam bedzie mial obawe....i tak było jest i juz bedzie.
A kobiety są jakie są...osobiscie rozmawiałęm na ten temat z kilkoma kobietami i opinia jest wspólna-rozmiar generalnie nie ma znaczenia ale zawsze w głowie pozostaje pamięć o tym facecie co to miał-delikatnie mówiąc -mało centymetrow...i osobiscie słyszalem opinbie że jednak małe członki są słabo odczuwalne i dziewczyna moze czuć niedosyt ...a takie gadanie że nadrabia sie techniką to ...skoro jest co nadrabiac technika to...
pozdrawiam
love to love jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-16, 15:31   #1520
Pluralis Majestatis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: localhost
Wiadomości: 57
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez love to love Pokaż wiadomość
(...)ogólnie uwazane za srednią(...)
A ile wynosi ta średnia dla ogółu, który tak uważa?
Pluralis Majestatis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 18:37   #1521
ston3d
Zadomowienie
 
Avatar ston3d
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 538
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Gdybyś przeczytała to co piszę wiedziałabyś, że chodzi o mierzenie tylko dla mojej informacji (bo NIGDY rozmiar nie jest odzwierciedleniem tego jaki facet jest w łóżku) i samo mierzenie to zabawa.
Dziwne macie zabawy
ston3d jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 19:53   #1522
pytanko_mam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Pluralis Majestatis Pokaż wiadomość
A ile wynosi ta średnia dla ogółu, który tak uważa?
no właśnie i tu pojawia się pytanie ile wynosi średnia i mamy trzy źródła:
-badania medyczne które być może są obiektywne a być może mają za zadanie podnieś samocenę małych penisów
-badania przedstawiane na stronach gdzie są promowane akcesoria, środki do powiększania penisa które być może są autentyczne a być może mają wpędzić w kompleksy facetów
-opinie na forach i tu czasami mamy tendencję raczej do zawyżania wyników zarówno przez Panie jak i Panów

a takie pytanko na marginesie może Panie popatrzyły by np. na linijkę i określiły ile to dużo a ile to mało? może taki "eksperyment" by coś więcej wyjaśnił?

Edytowane przez pytanko_mam
Czas edycji: 2010-11-16 o 19:54
pytanko_mam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 20:54   #1523
ciotka klotka
Raczkowanie
 
Avatar ciotka klotka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 98
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

miałam do czynienia z za dużym, dużym i hmm średnim?
z za dużym było b. źle. może to też było spowodowane tym, że to był mój pierwszy facet ale zdecydowanie bolesne doświadczenie mimo wielu prób.
z dużym było super, momentami bolało, ale nie tak dużo.
ale muszę powiedzieć że pan średni nadrabia techniką

myślę, że z małym mogłyby być problemy i zdecydowanie byłby to powód do zerwania. sfera łóżkowa jest imo ważną kwestią.

ale swoją drogą to bardzo ważne czy facet w łóżku jest egoistą. nawet ktoś z idealnym rozmiarem może nie potrafić zaspokoić kobiety. w każdym razie rozmiar to na pewno nie wszystko.
__________________
Kobieta w połowie jest małą prawdą, w połowie małym kłamstwem, a w całości wielką niewiadomą.
ciotka klotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 21:10   #1524
pytanko_mam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

ok ale ustosunkujcie się do mojego postu, jeśli możecie
pytanko_mam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-16, 22:09   #1525
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez ston3d Pokaż wiadomość
Dziwne macie zabawy
A ty jak zwykle się mnie czepiasz.

Cytat:
Napisane przez love to love Pokaż wiadomość
A możecie sobie pisac ile chcecie że rozmiar nie ma znaczenia,a i tak fakty są inne,facet przede wszystkim jak ma normalne wymiary...ogólnie uwazane za srednią czuje sie wtedy dobrze i jest jednak pewny siebie jeszcze bardziej,a ten co ma 10 centów,no cóz zawsze gdzies tam bedzie mial obawe....i tak było jest i juz bedzie.
A kobiety są jakie są...osobiscie rozmawiałęm na ten temat z kilkoma kobietami i opinia jest wspólna-rozmiar generalnie nie ma znaczenia ale zawsze w głowie pozostaje pamięć o tym facecie co to miał-delikatnie mówiąc -mało centymetrow...i osobiscie słyszalem opinbie że jednak małe członki są słabo odczuwalne i dziewczyna moze czuć niedosyt ...a takie gadanie że nadrabia sie techniką to ...skoro jest co nadrabiac technika to...
pozdrawiam
G. prawda, bo prócz długości jest jeszcze szerokość. Co mi z tego, że facet będzie miał dajmy na to te średnie 15, jak będzie cienki? Wszystko zależy od faceta. I przestańcie wmawiać, że my nie wiemy o czym mówimy. Jak zwykle wszyscy wiedzą wszystko lepiej o obcych ludziach

Cytat:
Napisane przez pytanko_mam Pokaż wiadomość
ok ale ustosunkujcie się do mojego postu, jeśli możecie
Ja tego nie zrobię, bo moim zdaniem takie patrzenie na linijke jest bez sensu, bo jak już powiedziałam wszystko zależy od faceta, bo prócz długości jest jeszcze szerokość i technika w łóżku.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 09:23   #1526
Pluralis Majestatis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: localhost
Wiadomości: 57
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez pytanko_mam Pokaż wiadomość
a takie pytanko na marginesie może Panie popatrzyły by np. na linijkę i określiły ile to dużo a ile to mało? może taki "eksperyment" by coś więcej wyjaśnił?
Eksperyment to można inny zrobić: niech panie porównają skalę kilku linijek / miar krawieckich i niech zastanowią dlaczego niekiedy 1 cm jest różny od innego 1 cm. Skoro chcą forumowe panie cokolwiek porównywać to niech użyją wzorca metra z Sèvres, choć może pojawić się problem przy zaokrąglaniu podziału metra na jego mniejszą część.

Cytat:
Napisane przez Neciak89 Pokaż wiadomość
Ja tego nie zrobię, bo moim zdaniem takie patrzenie na linijke jest bez sensu, bo jak już powiedziałam wszystko zależy od faceta, bo prócz długości jest jeszcze szerokość i technika w łóżku.
Prędzej obwód.

Edytowane przez Pluralis Majestatis
Czas edycji: 2010-11-17 o 09:24
Pluralis Majestatis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 10:29   #1527
pytanko_mam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 4
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

ok ale odnieście się do tego które źródło "średniej" jest odpowiednie bo 2 posty wyżej jest napisane "średnie 15cm" , więc skąd się ta średnia bierze jak Panie oceniają na oko a w intenecie mamy trochę rozbieżne dane jak podałem już wyżej więc może ustalenie konkretnego punktu odniesienia coś by więcej wyjaśniło w całym wątku
pytanko_mam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 10:57   #1528
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez pytanko_mam Pokaż wiadomość
ok ale odnieście się do tego które źródło "średniej" jest odpowiednie bo 2 posty wyżej jest napisane "średnie 15cm" , więc skąd się ta średnia bierze jak Panie oceniają na oko a w intenecie mamy trochę rozbieżne dane jak podałem już wyżej więc może ustalenie konkretnego punktu odniesienia coś by więcej wyjaśniło w całym wątku
Badania medyczne niczego nie zawyżają ani zaniżają ale jak jeden ma 25 cm, drugi 10 a trzeci 14 to wychodzi że średnio Polak ma 16 cm. Więc takie badania są bardzo ogólne.
(z resztą jakie badanie miało mieć na celu podnieść komś samoocenę albo ją obniżyć-.- nie taki z reguły cel mają badania)

Na stronach nie wiem bo nie wchodzę raczej na strony sprzedające środki do powiększania penisów Ale wątpie żeby zaczynali reklamę od "Statystyczny Polak ma tyle i tyle cm"..

Czemu dziewczyny miały by zawyżać? To forum-wszyscy są anonimowi i ci którzy chcą normalnie podyskutować nie mają po co zawyżać czy zaniżać wymiarów. I z forów można wnioskować, że (z tego tematu np) że średni to dla jednej dziewczyny 12cm dla innej 15cm a dla jeszcze innej np. 16cm.
Dlatego ja pisząc średni mam na myśli moje średni.
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2010-11-17 o 10:58
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 11:13   #1529
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Pluralis Majestatis Pokaż wiadomość
Prędzej obwód.
Czepiasz się słówek, bo i tak na to samo wychodzi.
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 12:43   #1530
aptrp
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 542
Dot.: MAŁY, ŚREDNI, DUŻY PENIS... i moje wątpliwości :(

Cytat:
Napisane przez Irisfeal Pokaż wiadomość
Badania medyczne niczego nie zawyżają ani zaniżają ale jak jeden ma 25 cm, drugi 10 a trzeci 14 to wychodzi że średnio Polak ma 16 cm. Więc takie badania są bardzo ogólne.
(z resztą jakie badanie miało mieć na celu podnieść komś samoocenę albo ją obniżyć-.- nie taki z reguły cel mają badania)
A jeden ma 25, drugi 10, a trzeci 14 i przeciętny 16? Zakładam, że każdy mniej więcej wie, jak się liczy średnią arytmetyczną (choć akurat ona nie jest głównym parametrem badań medycznych), ale nie każdy wie, jaka ona jest. Ja na przykład wiem i się tym wkurzam
Natomiast tutaj jako średnią dziewczyny podawały 14-16 cm chyba głównie, więc nie sądzę, żeby ich patrzenie na linijkę i wyobrażanie sobie nałożonej na nią skóry coś zmieniło...
aptrp jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-18 08:53:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:26.