5 lat, nowy zwi±zek, a w g³owie dalej by³y... - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2019-01-15, 12:09   #1
MessyMiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomo¶ci: 1
Unhappy

5 lat, nowy zwi±zek, a w g³owie dalej by³y...


By³am z nim 5 lat. By³ opiekuñczy, dobry, cierpliwy. Wspiera³, robi³ niespodzianki, szepta³ czu³e s³ówka, ca³owa³, przytula³. Stara³ siê. Czemu wiêc odesz³am ? Byli¶my w takim miejscu, w ¿yciu (ja 28 lat, on 34) , gdzie trzeba by³o postanowiæ, albo w lewo , albo w prawo.... a ja nie wyobra¿a³am sobie wzi±æ z nim ¶lubu. Nie wyobra¿a³am sobie, bo zbyt wiele gniewu siê we mnie nazbiera³o.

Gniew ten wynika³ z ró¿nych sytuacji, które na przestrzeni lat siê miêdzy nami wydarzy³y, np.
- chcê by odwiedzi³ mnie za granic±, gdzie pracowa³am przez kilka miesiêcy, a on na to „¿e nie widzi ¿adnego powodu, by to robiæ” i proponuje mi przerwê w zwi±zku.
- proponujê mu wspólne mieszkanie, on broni siê przed tym jak diabe³ przed ¶wiêcon± wod± (mieszka³ z rodzicami).
- mieszkamy razem, ka¿dy p³aci swoj± dolê czynszu i op³at – on sugeruje, ¿e wy³udzam od niego pieni±dze, cytat : „ciekawy jestem jakie op³aty jeszcze sobie wymy¶lisz?!”,
- obiecuje mi, ¿e po roku od „tej chwili” dostanê pier¶cionek. Gdy przychodzi czas zamiast pier¶cionka, dosta³am o¶wiadczenie „nie chcê mieæ dzieci”.
- z t± chêci± posiadania dzieci zmienia³o mu siê chyba 2 razy,
- zwleka³ z informowaniem swoich rodziców o zarêczynach,
- ma bardzo kosztowne hobby,
- b³aga³am go, ¿eby¶my pojechali gdzie¶ na weekend – nie, bo nie,
- wybrzydza³ z dat± i miejscem ¶lubu,
-nie odbiera³ moich telefonów, akceptowa³ tylko smsy,
- mówi³, ¿e czuje siê przy mnie pantoflarzem,
- mieli¶my inne podej¶cie do spraw finansów, poziomu ¿ycia i rodziny,
- unika³ powa¿nych rozmów, a kiedy nadchodzi³y nie wyjawia³ swoich prawdziwych opinii, bo ba³ siê, ¿e siê pok³ócimy.

Odesz³am w lipcu....ba³am siê tkwiæ w czym¶ , co wtedy wydawa³o siê nie mieæ sensu....odda³am pier¶cionek.... ciê¿ko by³o mi to zrobiæ, du¿o p³aka³am. Nigdy nie zapomnê jego reakcji... chyba nigdy nikogo, a¿ tak nie zrani³am.... to by³o straszne.....

We wrze¶niu pozna³am innego mê¿czyznê. Jest dobry, porz±dny, bardziej podobny do mnie charakterem. Kocha mnie, choæ nie okazuje tego na codzieñ tak jak mój By³y.... Sam proponuje mi wspólne zamieszkanie. Dobrze mi z nim..... Problem w tym, ¿e po tych kilku miesi±cach opad³y emocje, opad³ gniew...i zaczê³am my¶lami wracaæ do By³ego. Têskniê za nim ... i rozmy¶lam... (choæ nie utrzymujê z nim konktaktu). Chcia³abym umieæ zapomnieæ. Czy jest jaka¶ recepta na zapominanie? Czujê siê jakbym by³a w jakim¶ trójk±cie mi³osnym....

Potrzebujê wsparcia...
MessyMiss jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-15, 13:55   #2
NazrecSieWyspacSie
Raczkowanie
 
Avatar NazrecSieWyspacSie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Lokalizacja: trujmiajsto
Wiadomo¶ci: 71
Dot.: 5 lat, nowy zwi±zek, a w g³owie dalej by³y...

To po co od razu szuka³a¶ nowego faceta? Po piêciu latach z jednym dobrze by by³o mieæ jak±¶ przerwê od zwi±zków.
__________________

2018: 92/52
2019: 7/52
NazrecSieWyspacSie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-15, 14:00   #3
Darli
Raczkowanie
 
Avatar Darli
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 168
Dot.: 5 lat, nowy zwi±zek, a w g³owie dalej by³y...

Cytat:
Napisane przez MessyMiss Poka¿ wiadomo¶æ
By³am z nim 5 lat. By³ opiekuñczy, dobry, cierpliwy. Wspiera³, robi³ niespodzianki, szepta³ czu³e s³ówka, ca³owa³, przytula³. Stara³ siê. Czemu wiêc odesz³am ? Byli¶my w takim miejscu, w ¿yciu (ja 28 lat, on 34) , gdzie trzeba by³o postanowiæ, albo w lewo , albo w prawo.... a ja nie wyobra¿a³am sobie wzi±æ z nim ¶lubu. Nie wyobra¿a³am sobie, bo zbyt wiele gniewu siê we mnie nazbiera³o.

Gniew ten wynika³ z ró¿nych sytuacji, które na przestrzeni lat siê miêdzy nami wydarzy³y, np.
- chcê by odwiedzi³ mnie za granic±, gdzie pracowa³am przez kilka miesiêcy, a on na to „¿e nie widzi ¿adnego powodu, by to robiæ” i proponuje mi przerwê w zwi±zku.
- proponujê mu wspólne mieszkanie, on broni siê przed tym jak diabe³ przed ¶wiêcon± wod± (mieszka³ z rodzicami).
- mieszkamy razem, ka¿dy p³aci swoj± dolê czynszu i op³at – on sugeruje, ¿e wy³udzam od niego pieni±dze, cytat : „ciekawy jestem jakie op³aty jeszcze sobie wymy¶lisz?!”,
- obiecuje mi, ¿e po roku od „tej chwili” dostanê pier¶cionek. Gdy przychodzi czas zamiast pier¶cionka, dosta³am o¶wiadczenie „nie chcê mieæ dzieci”.
- z t± chêci± posiadania dzieci zmienia³o mu siê chyba 2 razy,
- zwleka³ z informowaniem swoich rodziców o zarêczynach,
- ma bardzo kosztowne hobby,
- b³aga³am go, ¿eby¶my pojechali gdzie¶ na weekend – nie, bo nie,
- wybrzydza³ z dat± i miejscem ¶lubu,
-nie odbiera³ moich telefonów, akceptowa³ tylko smsy,
- mówi³, ¿e czuje siê przy mnie pantoflarzem,
- mieli¶my inne podej¶cie do spraw finansów, poziomu ¿ycia i rodziny,
- unika³ powa¿nych rozmów, a kiedy nadchodzi³y nie wyjawia³ swoich prawdziwych opinii, bo ba³ siê, ¿e siê pok³ócimy.


idea³.

Ja bym sobie zrobi³a przerwê od mê¿czyzn, a na pewno nie rani³a obecnego ch³opaka, bo my¶lê o by³ym.
Darli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-15, 14:04   #4
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 10 550
Dot.: 5 lat, nowy zwi±zek, a w g³owie dalej by³y...

Najpierw piszesz ¿e by³a¶ 5 lat z idea³em.

Pó¼niej opisujesz jakiego¶ totalnego chama i buraka.

To siê w koñcu zdecyduj, z kim by³a¶ i za kim têsknisz, bo to wygl±da na schizofreniê.
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
i oczywi¶cie ma mieæ ³adnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakie¶ ogóra nabrzmia³ego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-15, 14:05   #5
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 20 853
Dot.: 5 lat, nowy zwi±zek, a w g³owie dalej by³y...

B³agam, b³agam: czemu piszesz "By³y" z du¿ej litery? To nie jest Bóg. A to jest w³a¶nie problem: ¿e chyba Boga siê w nim doszukujesz. Pomimo tego, ¿e Wasz zwi±zek nie rokowa³ i by³ po prostu mêcz±cy dla obu stron.

Za szybko wesz³a¶ w nowy zwi±zek. Nadal w jaki¶ sposób kochasz / pragniesz eks. Nie da³a¶ sobie czasu prze¿yæ wystarczaj±co d³ugiej ¿a³oby po 5 letnim zwi±zku, którego najwidoczniej nie chcia³a¶ tak naprawdê koñczyæ (po cichu mo¿e liczy³a¶ na to, ¿e siê za moment zejdziecie, ¿e on siê opamiêta, jak dostanie zwrot pier¶cionka...).
__________________
¯egnaj Wiza¿ Forum. Tyle lat za nami. Witaj ¯ycie po Wiza¿u (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-15, 14:09   #6
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 20 984
Dot.: 5 lat, nowy zwi±zek, a w g³owie dalej by³y...

Tre¶æ usuniêta
Trzepotka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-15, 14:12   #7
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomo¶ci: 67 022
Dot.: 5 lat, nowy zwi±zek, a w g³owie dalej by³y...

Po pierwsze nie powinno siê wchodziæ w zwi±zek gdy kocha siê jeszcze by³ego.


Po drugie daæ sobie czas by przestaæ kochaæ by³ego. Bo tylko czas jest odpowiedzi± na pytanie "jak?".
__________________
NocnaWiedma jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2019-01-15, 14:32   #8
TuliPanka89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomo¶ci: 107
Dot.: 5 lat, nowy zwi±zek, a w g³owie dalej by³y...

Mniej egzaltacji, wiêcej rozs±dku. Jak my¶lisz o by³ym to po kiego grzyba siê ³adowa³as w nowy zwi±zek? Daj sobie bez facetów wiêcej, ni¿ dwa miesi±ce, pouk³adaj sobie , to wtedy w Twoim ¿yciu bêdziesz bardziej zdecydowana, a w postach bêdziesz stosowaæ mniej wielokropków, czyli wszystkim wyjdzie to na dobre

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
TuliPanka89 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-01-15, 16:38   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec ¶wiata
Wiadomo¶ci: 28 112
Dot.: 5 lat, nowy zwi±zek, a w g³owie dalej by³y...

Cytat:
Napisane przez MessyMiss Poka¿ wiadomo¶æ
By³am z nim 5 lat. By³ opiekuñczy, dobry, cierpliwy. Wspiera³, robi³ niespodzianki, szepta³ czu³e s³ówka, ca³owa³, przytula³. Stara³ siê. Czemu wiêc odesz³am ? Byli¶my w takim miejscu, w ¿yciu (ja 28 lat, on 34) , gdzie trzeba by³o postanowiæ, albo w lewo , albo w prawo.... a ja nie wyobra¿a³am sobie wzi±æ z nim ¶lubu. Nie wyobra¿a³am sobie, bo zbyt wiele gniewu siê we mnie nazbiera³o.

Gniew ten wynika³ z ró¿nych sytuacji, które na przestrzeni lat siê miêdzy nami wydarzy³y, np.
- chcê by odwiedzi³ mnie za granic±, gdzie pracowa³am przez kilka miesiêcy, a on na to „¿e nie widzi ¿adnego powodu, by to robiæ” i proponuje mi przerwê w zwi±zku.
- proponujê mu wspólne mieszkanie, on broni siê przed tym jak diabe³ przed ¶wiêcon± wod± (mieszka³ z rodzicami).
- mieszkamy razem, ka¿dy p³aci swoj± dolê czynszu i op³at – on sugeruje, ¿e wy³udzam od niego pieni±dze, cytat : „ciekawy jestem jakie op³aty jeszcze sobie wymy¶lisz?!”,
- obiecuje mi, ¿e po roku od „tej chwili” dostanê pier¶cionek. Gdy przychodzi czas zamiast pier¶cionka, dosta³am o¶wiadczenie „nie chcê mieæ dzieci”.
- z t± chêci± posiadania dzieci zmienia³o mu siê chyba 2 razy,
- zwleka³ z informowaniem swoich rodziców o zarêczynach,
- ma bardzo kosztowne hobby,
- b³aga³am go, ¿eby¶my pojechali gdzie¶ na weekend – nie, bo nie,
- wybrzydza³ z dat± i miejscem ¶lubu,
-nie odbiera³ moich telefonów, akceptowa³ tylko smsy,
- mówi³, ¿e czuje siê przy mnie pantoflarzem,
- mieli¶my inne podej¶cie do spraw finansów, poziomu ¿ycia i rodziny,
- unika³ powa¿nych rozmów, a kiedy nadchodzi³y nie wyjawia³ swoich prawdziwych opinii, bo ba³ siê, ¿e siê pok³ócimy.

Odesz³am w lipcu....ba³am siê tkwiæ w czym¶ , co wtedy wydawa³o siê nie mieæ sensu....odda³am pier¶cionek.... ciê¿ko by³o mi to zrobiæ, du¿o p³aka³am. Nigdy nie zapomnê jego reakcji... chyba nigdy nikogo, a¿ tak nie zrani³am.... to by³o straszne.....

We wrze¶niu pozna³am innego mê¿czyznê. Jest dobry, porz±dny, bardziej podobny do mnie charakterem. Kocha mnie, choæ nie okazuje tego na codzieñ tak jak mój By³y.... Sam proponuje mi wspólne zamieszkanie. Dobrze mi z nim..... Problem w tym, ¿e po tych kilku miesi±cach opad³y emocje, opad³ gniew...i zaczê³am my¶lami wracaæ do By³ego. Têskniê za nim ... i rozmy¶lam... (choæ nie utrzymujê z nim konktaktu). Chcia³abym umieæ zapomnieæ. Czy jest jaka¶ recepta na zapominanie? Czujê siê jakbym by³a w jakim¶ trójk±cie mi³osnym....

Potrzebujê wsparcia...
po kiego ³adowa³a¶ siê w zwi±zek, skoro ewidentnie nie jeste¶ na to gotowa? eks facet to jaka¶ masakra a nie idea³.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-01-15 17:38:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.