"Ropniaki" wielkosci sliwki. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-26, 19:39   #1
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713

"Ropniaki" wielkosci sliwki.


10 dni temu zauwazylam maly pecherzyk nad kostka. Dzis jest wielkim "ropniakiem" (nie wiem jak go nazwac) i to wielkosci sliwki. Przy tym leci mi z niego plyn, zapewnie ropa. Nie odczuwam tam zadnych guzkow. Wyglada jak strup czerwony, ma tzw.oczko koloru bezowego, wokol niego zbiera sie skora (jakby sie luszczyla). Wyglada jak wulkan, ktory zaraz wybuchnie. Zauwazylam tez identyczne kilka na udzie i na ramieniu. Te ropniaki bardzo mnie bola i piecza. W srode o 12 mam wizyte u dermatologa, ale naprawde sie martwie. Jesli ktos mial cos podobnego, to niech opisze co to bylo.
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-26, 20:27   #2
k-n
Wtajemniczenie
 
Avatar k-n
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 496
Dot.: "Ropniaki" wielkosci sliwki.

Ja miałam coś podobnego na kolanie 2 lata temu we wakacje. Podejrzewam, że coś mnie wówczas ugryzło :/ Paprało mi się to ok. roku, nie byłam u dermatologa więc do tej pory nie wiem co to dokładnie było.
__________________
Życie jest takie, jakie widzisz je we własnej głowie.
k-n jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-08, 16:33   #3
sportsmenka86
Wtajemniczenie
 
Avatar sportsmenka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin-Ireland
Wiadomości: 2 713
Dot.: "Ropniaki" wielkosci sliwki.

Bylam u lekarza... Mam zakazenie bakteryjne skory. A wiecie od czego? Od za czestych kapieli...
__________________

Nie mam żadnych rasowych, kastowych czy religijnych uprzedzeń. Jedyne co mnie obchodzi, to czy dana jednostka jest istotą ludzką i to mi wystarczy. Gorsza już być nie może.




Po co mi suwaczki? Miłość nie jest na pokaz. Do miłości trzeba dwojga, a nie Internetu.



sportsmenka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:26.