Gdybym miała uwieść mężczyznę, to pachniałabym... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-11, 14:27   #31
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Cytat:
Napisane przez allie

To ja chyba nie chcę faceta, któremu się podoba Crystal Noir...
Czemu??
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 14:38   #32
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Jakos sie nad tym nigdy nie zastanawiałam. kady meżczyzna jest inny i pociaga go inny zapach.
Ja swojego TZ upolowałam na Escade Sunny Frutti.
A innych udalo mi sie upolowac na: Coco, Exclamation Niebieski, Esencia de Duende, Le monde est beau.
Ale w sumie jak bym miała podrywac faceta w typie dzinsowym, takiego zwykłego faceta to bym podrywała na Ciel Amuage, SUN J.Sander, Tea for Two, Kyoto.
Zaś takiego eleganckiego na pewno na Esencialy jaguar Jaguar lub Escade Collection lub Klasyczna.
__________________
... I chłodną żmiją świt dżunglowy
Wpełza do jamy,
A w dżunglach wilgoć mszy grobowej,
Dym kadzidlany. ...



czarne kredki
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 14:40   #33
Vallerie
Przyczajenie
 
Avatar Vallerie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Gdybym miała uwieść mężczyznę... Allure Sensuelle tudzież Coco Kocham Chanel, tą klasę... ach. To i mężczyzna musi pasować do tego wzorca, więc taki właśnie zapach powinien go przyciągać, o.
Rush pachnie na mnie jak landrynka i potrafi tak wytrzymać od rana po jutrzenkę dnia następnego. Uroczy, ale nic seksownego w nim nie widzę.
Moim zdaniem zapach seksowny powinien być mocny, intensywny, ale nie nachalny, a przede wszystkim ciepły i intrygujący. Cóż, w praktyce na ten temat niewiele mam do powiedzenia, bo moja młodość seksowności nie dodaje, a pachnieć jak stara-malutka tudzież "gimnazjalistka prywatnie" nie chcę, więc tych zmysłowych perfum nie używam.
__________________
"Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym."
Coco Chanel
Vallerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 14:53   #34
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Cytat:
Napisane przez Vallerie
"gimnazjalistka prywatnie"
ale fajne określenie
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 15:01   #35
Vallerie
Przyczajenie
 
Avatar Vallerie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

ha! proste, że fajne, bo moje
offtopy są kÓl
__________________
"Aby być niezastąpionym zawsze trzeba być odmiennym."
Coco Chanel
Vallerie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 15:27   #36
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Kiedyś zawsze JPG Classique. Jego wymowa to "bierz mnie" . Trochę jak bardzo krótka spódniczka i szalony dekolt. Teraz jednak wolę niedopowiedzenia, tajemniczość, dystans. Nieźle sprawdzają się kadzidlaki, zwłaszcza BC. Poza tym w nich czuję się najbardziej sobą. Gdy natomiast zależy mi na tym, żeby prezentować się bardziej "słodko" i niewinnie, to Dolce Vita i ostatnio Addict Fraiche.
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 15:58   #37
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Cytat:
Napisane przez Eenax
Jakos sie nad tym nigdy nie zastanawiałam. kady meżczyzna jest inny i pociaga go inny zapach.
Ja swojego TZ upolowałam na Escade Sunny Frutti.
A innych udalo mi sie upolowac na: Coco, Exclamation Niebieski, Esencia de Duende, Le monde est beau.
Ale w sumie jak bym miała podrywac faceta w typie dzinsowym, takiego zwykłego faceta to bym podrywała na Ciel Amuage, SUN J.Sander, Tea for Two, Kyoto.
Zaś takiego eleganckiego na pewno na Esencialy jaguar Jaguar lub Escade Collection lub Klasyczna.
Zgadzam się z Eenax w 100%,że EC lub Klasyczna Escada zarezerwowane są dla facetów z klasą. Eenax, zaciekawiło mnie to, że obok Escadek, a nawet przed nimi, umieściłaś Esssentially Jaguar. Jaki to zapach?.Musi być wyjątkowy?

Dziewczyny, tak na marginesie chciałabym zwrócić uwagę na jedną, istotną moim zdaniem rzecz, a mianowicie na to, że absolutnie żadna kobieta nie powinna się „przebierać” w zapach. To dotyczy zresztą nie tylko perfum, ale i ciuszków. Nie używajcie jako wabików perfum, w których nie czujecie się sobą. Najlepiej pachnieć na ważnym spotkaniu z mężczyzną perfumami, z którymi się utożsamiamy, w których my same czujemy się zmysłowe i kobiece. Udawanie kogoś, kim się nie jest w żadnej sferze życia nie wychodzi na dobre, a w sprawach męsko-damskich w szczególności. Mój mężczyzna zawsze lubił zapachy kwiatowo-romantyczne a ja mimo to używam zazwyczaj orientalnych, ciepłych kompozycji i w końcu i on je docenił, zresztą nie miał wyjścia. A on nie przestał słodzić kawy, chociaż moja twarz wykrzywia się na widok kolejnej łyżeczki cukru wsypywanej do filiżanki.

Edytowane przez 2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Czas edycji: 2006-08-11 o 16:49
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-11, 17:13   #38
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

No pewnie, że powinnyśmy perfumować się tym, w czym każda z nas czuje się sobą, ale przecież każda kobieta ma tyle twarzy
rawita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 17:17   #39
Zbójnica
Raczkowanie
 
Avatar Zbójnica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 173
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Ja zdecydowanie Narciso Rodriguez FOR HER. Ten zapach to dla mnie sama zmysłowość. Kusi, wiele obiecuje, powoli rozpala... jest niesamowity. Nosiłam wiele zapachów, ale tylko ten był komplementowany
Narciso to mój mistrz
__________________

Nie przejmuj się tym, na co nie masz wpływu.
(Bocheński, "Podręcznik mądrości tego świata")
Zbójnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 17:59   #40
Chatte96
Zadomowienie
 
Avatar Chatte96
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 345
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Boucheron, Initial - to prawdziwa PEREŁKA
Chatte96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 08:43   #41
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Napisane przez allie

To ja chyba nie chcę faceta, któremu się podoba Crystal Noir...
Cytat:
Napisane przez eiri
Czemu??
Ja się dołączam do allie.
Dlaczego? Hmmm...To mogłoby oznaczać,że facet lubi także likier Malibu, a tego byłoby już dla mnie za wiele.
Wybaczcie mi wielbicielki Crystal Noir.
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-12, 08:55   #42
konfitura
Wtajemniczenie
 
Avatar konfitura
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 2 555
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Gdybym miała ponownie uwieść mojego mężczyznę to użyłabym Mahory (gdyby spotkanie było na luzie) lub Shalimar (na "większe" wyjście). No ale ja już znam jego "smaki"

Gdyby to był ktoś kogo upodobań nie znam zupełnie to może użyłabym czegoś waniliowo-czekoladowego, choćby Amorito Body Shopu To zapach od którego cieknie mi ślinka, a świat wydaje się być cieplejszy
__________________

konfitura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 23:03   #43
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Cytat:
Napisane przez eiri
Czemu??
Bo dla mnie (na mnie?) CN to banał nad banałami. Na początku przegrzane Light Blue, a potem mydło

Ergo: nie chcę faceta, któremu odpowiada banał
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 03:39   #44
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Cytat:
Napisane przez allie
Bo dla mnie (na mnie?) CN to banał nad banałami. Na początku przegrzane Light Blue, a potem mydło

Ergo: nie chcę faceta, któremu odpowiada banał
No chyba na Tobie bo na mnie ten zapach w niczym nie przypomina Light Blue, nawet się odlegle nie kojarzy.

Na początku czysta gardenia z czarną porzeczką w tle, po chwili ujawnia się tuberoza w takiej przejrzystej ciut wytrawnej postaci, łagodna nuta ambry dodaje zapachowi odrobiny ciepła i lekkości.
Zapach stabilizuje się krótko po aplikacji i już sie nie rozwija ( kompozycja jednoliniowa) ale jest piękny i wcale niebanalny.
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 19:54   #45
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Cytat:
Napisane przez kijanka
Napisane przez allie

To ja chyba nie chcę faceta, któremu się podoba Crystal Noir...

Ja się dołączam do allie.
Dlaczego? Hmmm...To mogłoby oznaczać,że facet lubi także likier Malibu, a tego byłoby już dla mnie za wiele.
Wybaczcie mi wielbicielki Crystal Noir.
Hahahahahhaa No proszę. Allie niech lepiej uważa i nie używa Crystal Noir bo o ile dobrze zauważyłam onie jesteśmy z 3miasta

A mój facet uwielbia Crystal Noir, chciałby żebym tylko je nosiła. Jest dojrzałym mężczyzną po trzydziestce i nie znosi Malibu :P Chyba rzeczywiście zapach musi leżeć na danej kobiecie w 100 %. I wtedy może zdziałać cuda!


Zgadzam się z Roz-ter-Ką. Jak Light Blue? Później mydło??!!? O masz! Ani przez chwilkę! Naprawdę jest super sexy, komplementów zebrałam mnóstwo. Jednowymiarowy owszem, ale nie nudny i banalny napewno nie.
__________________
Moje ksmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22432711
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:08   #46
MARTECZKA
Rozeznanie
 
Avatar MARTECZKA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 848
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

...to założyłabym swoje stare trampki Converse ..i kropelkę Libertine
MARTECZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 21:03   #47
eiri
Wtajemniczenie
 
Avatar eiri
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź/Linkoping
Wiadomości: 2 487
GG do eiri
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Cytat:
Napisane przez ladyDIOR
Hahahahahhaa No proszę. Allie niech lepiej uważa i nie używa Crystal Noir bo o ile dobrze zauważyłam onie jesteśmy z 3miasta

A mój facet uwielbia Crystal Noir, chciałby żebym tylko je nosiła. Jest dojrzałym mężczyzną po trzydziestce i nie znosi Malibu :P Chyba rzeczywiście zapach musi leżeć na danej kobiecie w 100 %. I wtedy może zdziałać cuda!


Zgadzam się z Roz-ter-Ką. Jak Light Blue? Później mydło??!!? O masz! Ani przez chwilkę! Naprawdę jest super sexy, komplementów zebrałam mnóstwo. Jednowymiarowy owszem, ale nie nudny i banalny napewno nie.
Zgadzam się z Wami dziewczyny
__________________
eiri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 08:04   #48
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Cytat:
Napisane przez eiri
Zgadzam się z Wami dziewczyny
Dziękujemy eiri
__________________
Moje ksmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post22432711
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 13:02   #49
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Cytat:
Napisane przez ladyDIOR
Hahahahahhaa No proszę. Allie niech lepiej uważa i nie używa Crystal Noir bo o ile dobrze zauważyłam onie jesteśmy z 3miasta

A mój facet uwielbia Crystal Noir, chciałby żebym tylko je nosiła. Jest dojrzałym mężczyzną po trzydziestce i nie znosi Malibu :P Chyba rzeczywiście zapach musi leżeć na danej kobiecie w 100 %. I wtedy może zdziałać cuda!


Zgadzam się z Roz-ter-Ką. Jak Light Blue? Później mydło??!!? O masz! Ani przez chwilkę! Naprawdę jest super sexy, komplementów zebrałam mnóstwo. Jednowymiarowy owszem, ale nie nudny i banalny napewno nie.
LadyDior, o moich ukochanych perfumach Escada Collection niektóre Wizażanki na KWC pisały: „...popis kiczu i tandety w wydaniu Escady” albo „koszmarny ulepek” a najbardziej z tych wszystkich ubawił mnie wielce wymowny początek pewnej recenzji: „ OJEJ!!” I powiem Ci,że wcale nie mam im tego za złe, że nie lubią tego, co ja i z pewnością nie mam zamiaru przekonywać ich do EC. Moim skromnym zdaniem, to byłoby straszne, gdybyśmy wszystkie miały identyczne gusta.
Jest też wiele różnych opinii o Crystal Noir. Wiele kobiet je uwielbia, a inne wręcz przeciwnie nie znoszą..
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=8965
Najbardziej zabawna wydała mi się recenzja jednej Wizażanki, która pisze, że gdy wącha ten zapach cyt.:
„....przed oczami staje mi barankowa trwała z lat 80tych i żakiet pracującej dziewczyny z wypoduszkowanymi ramionami.”
Ja nie mam takich skojarzeń, dla mnie CN to nie tyle banał, co duża dawka kokosu, dla mnie osobiście zbyt duża, stąd moje porównanie do Malibu( a propos, gratuluję,że Twój mężczyzna go nie lubi, chociaż to nie moja sprawa). Ale odbiór perfum to kwestia bardzo indywidualna.
Nie przyszło mi do głowy, że ktoś odbierze moją wypowiedź tak osobiście. Jeszcze raz przepraszam, jeśli kogoś uraziłam.
Jak to dobrze że czasy, kiedy w drogeriach królowały niepodzielnie perfumy „Być może” i „Pani Walewska” minęły bezpowrotnie, i że jest tak duży wybór w perfumeriach. Teraz każda może uwodzić, czym jej się podoba. LadyDior CN a kijanka EC.
Pozdrawiam.
P.S Jest takie przysłowie i ogólnie przyjęta zasada, że „ w sprawach gustów nie ma dyskusji” Może i racja. Ale jakoś trudno mi sobie wyobrazić, czym byłoby to Forum, gdybyśmy wzięły ją sobie do serca . A Ty?
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-14, 13:08   #50
Juicy:*
Raczkowanie
 
Avatar Juicy:*
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 119
GG do Juicy:*
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Jak uwodzenie to tylko moje ukochane zapachy-Amor Amor Chacharela i Euphoria Calvina Klaina. Ostatnio używam tylko ich i mogę potwierdzić rezultaty
__________________
At this point the truth seems absurd, but who we were is gone forever...
Juicy:* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 14:16   #51
ladyDIOR
Zadomowienie
 
Avatar ladyDIOR
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 464
GG do ladyDIOR
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Oczywiście! Zgadzam się z Tobą Nie mam nikomu za złe, że ktoś nie lubi moich ulubionych perfum, wręcz przeciwnie Im mniej tym lepiej.

O gustach się nie dyskutuje i bardzo dobrze. A o jarmarcznej babie z lat 80-tych czytałam a jakże i wiesz co? I baaaaaardzo się uśmiałam.Szczerze!

Pozdrawiam wszystkie wizażanki, nawet te które wielbią Chanel nr 5
ladyDIOR jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 14:43   #52
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Cytat:
Napisane przez ladyDIOR
Oczywiście! Zgadzam się z Tobą Nie mam nikomu za złe, że ktoś nie lubi moich ulubionych perfum, wręcz przeciwnie Im mniej tym lepiej.

O gustach się nie dyskutuje i bardzo dobrze. A o jarmarcznej babie z lat 80-tych czytałam a jakże i wiesz co? I baaaaaardzo się uśmiałam.Szczerze!

Pozdrawiam wszystkie wizażanki, nawet te które wielbią Chanel nr 5
Cieszę się bardzo, że się zgadzamy.
Pozdrawiam serdecznie
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 07:47   #53
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

XS pour Elle Paco Rabanne. Zapach jakby zapomniany, malo sie tutaj o nim pisze, ale jest naprawde piekny, i kobiecy.
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 10:34   #54
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Cytat:
Napisane przez ladyDIOR
Oczywiście! Zgadzam się z Tobą Nie mam nikomu za złe, że ktoś nie lubi moich ulubionych perfum, wręcz przeciwnie Im mniej tym lepiej.

O gustach się nie dyskutuje i bardzo dobrze. A o jarmarcznej babie z lat 80-tych czytałam a jakże i wiesz co? I baaaaaardzo się uśmiałam.Szczerze!

Pozdrawiam wszystkie wizażanki, nawet te które wielbią Chanel nr 5
Pewnie że perfumy sa tak osobniczą sprawą, że czasem mam wrażenie że nawet dyskusja o nutach w nich zawartych nie ma sensu. To co jednemu pachnie kwiatkiem, innemu zaleci smrodkiem

Ja juz słyszałam o palonej gumie w "Simply" Clinique I wcale się nie obrażam.

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
No chyba na Tobie bo na mnie ten zapach w niczym nie przypomina Light Blue, nawet się odlegle nie kojarzy.

Na początku czysta gardenia z czarną porzeczką w tle, po chwili ujawnia się tuberoza w takiej przejrzystej ciut wytrawnej postaci, łagodna nuta ambry dodaje zapachowi odrobiny ciepła i lekkości.
Zapach stabilizuje się krótko po aplikacji i już sie nie rozwija ( kompozycja jednoliniowa) ale jest piękny i wcale niebanalny.
Gdybym nie znała tego zapachu z autopsji, Rozterko, to pod wpływem Twego opisu chyba kupiłabym setkę

Zaintrygowana liczbą wielbicielek CN stestowałam gorliwie całą próbkę, i niestety nie było to interesujące doznanie

Cytat:
Napisane przez Hvid
XS pour Elle Paco Rabanne. Zapach jakby zapomniany, malo sie tutaj o nim pisze, ale jest naprawde piekny, i kobiecy.
Zgadzam się w 100%.
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml

Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2007-02-18 o 02:10 Powód: post pod postem
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 14:42   #55
poissonivy
Zakorzenienie
 
Avatar poissonivy
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 6 658
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Jeśli chcę "coś" od mojego męża (czytaj nowy flakonik wiadomo czego), to jest tylko jeden sposób, aby mi uległ. Miracle Lancoma. Normalnie fioła dostaje jak je tylko poczuje.
poissonivy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 18:21   #56
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Cytat:
Napisane przez kijanka
. Teraz każda może uwodzić, czym jej się podoba. LadyDior CN a kijanka EC.
Pozdrawiam.
EC to uwodzi mnóstwo wizażanek

EC to jeden z bardziej poządanych zapachów przez wizażanki.
Sama nie mogę przebolec, że poczatkiem zeszłago roku sprzedałam pół seteczki , bo mi się znudziła , zamiast schować na "zaś"
Nie przysżło mi do głowy , że będzie nie do odkupienia jak zatęsknię.

Cytat:
Napisane przez allie
Gdybym nie znała tego zapachu z autopsji, Rozterko, to pod wpływem Twego opisu chyba kupiłabym setkę

Zaintrygowana liczbą wielbicielek CN stestowałam gorliwie całą próbkę, i niestety nie było to interesujące doznanie

chi, chi , znam takie zakupy na podstawie opisów

Chociaz czasami się udaje
__________________
WYMIANA Pearl mancera

Edytowane przez rachela
Czas edycji: 2007-02-18 o 02:11 Powód: post pod postem
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 18:53   #57
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 374
GG do allie
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA

Chociaz czasami się udaje
Na szczęście
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 21:58   #58
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

EC to bardzo zmyslowy zapach ale pojaila się konkurencja "L" Lempickiej cudo zmysłowe i powalające.
Jeszcze nie sprawdzilam na moim mężu.
Zaskoczylo mnie to że moglam go uwieść takim zapachem jak Provocative Elizabeth Arden.Ciekawe ze nie tylko jemu się podobaja
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 22:51   #59
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
EC to uwodzi mnóstwo wizażanek

EC to jeden z bardziej poządanych zapachów przez wizażanki.
Sama nie mogę przebolec, że poczatkiem zeszłago roku sprzedałam pół seteczki , bo mi się znudziła , zamiast schować na "zaś"
Nie przysżło mi do głowy , że będzie nie do odkupienia jak zatęsknię.
Rozterko, szczerze Ci współczuję, że pozbyłaś się takiego skarbu. To rzeczywiście nie był najszczęśliwszy pomysł. Nie wyobrażam sobie sytuacji, w której chciałabym sprzedać EC no chyba, że zabrakłoby mi na chleb. Mnie też nie przyszło do głowy,że mogą wycofać tak piękne perfumy i niestety nie zrobiłam zapasów. A zawsze powtarzam sobie regułę „ myśl z wyprzedzeniem”

Bardzo zaintrygowała mnie wypowiedź Eenax, która napisała, że eleganckiego faceta na pewno uwodziłaby Essentially Jaguar marki Jaguar, EC lub Escadą Klasyczną. Zgadzam się z nią całkowicie, jeśli chodzi o EC i Klasyczną, ale tych pierwszych perfum nie znam. Wiesz coś o nich? Znasz je? To, że wymieniła je obok moich faworytów, baaardzo mnie zaciekawiło.
PZDR
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-15, 23:42   #60
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: Gdybym miała uwieść mężczyznę, to założyłabym...

Angel - zdecydowanie moim zdaniem najbardziej uwodzicielskie perfumy Czuję się w nich bogato, pięknie i ponętnie i jakbym miała zaraz zaciągnąć kogoś do łóżka (chociaż tak naprawdę nie mam takiego zamiaru )
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:28.