Dobry Fryzjer - Opole i okolice - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-08, 23:41   #421
agusqa7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 28
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Jako właścicielka grubych i długich włosów, które nie są zbyt łatwe do ścięcia i ułożenia zwiedziłam kilka salonów na terenia Opola, a moje wrażania z niektórych z nich są następujące:

-Berendowicz&Kublin U p. Iwony za pierwszym razem wyszłam w miarę zadowolona, później było już tylko gorzej. Po 4 wizycie zakończyłam przygodę z tym salonem, gdyż skończyłam z dwoma włoskami na krzyż (a zawsze miałam ich mnóstwo). Cenowo też nie było jakoś super przystępnie. Nie polecam. (Chyba że do samej p. Berendowicz, która moją mamę ścięła znakomicie, jednak to było lata temu , nawet nie wiem czy jeszcze można się do niej umówić. Pewnie nie. )

-De Legge 1 wizyta była u osławionego p. Jarka. Moją koleżankę strzgł znakomicie. W zasadzie tylko on potrafił ją ściąć tak, aby była zadowolona. Kiedy Jarka nie ma chodzi ona do p. Moniki, również dobrej fryzjerki jednak po Jarku wygląda dużo lepiej.
Ja z polecenia tejże koleżanki udałam się właśnie do p. Jarka. Wrażenia? Samo wykonanie fryzury bardzo profesjonalne, każdy włosek był na swoim miejscu. Jednak jeśli chodzi o dobranie fryzury do twarzy, było fatalne. Najgorsze było to, że uwydatniało wszytskie wady na mojej twarzy (szczególnie troszke garbaty nosek) i wyostrzało jej rysy.
Następnie trafiłam z przypadku do jakiejś młodej fryzjerki, ponieważ potrzebowałam ścięcia włosów na już. Przyznam, że wyszłam od niej z jedną z lepszych fryzur jakie kiedykolwiek miałam na głowie. Niestety nawet nie wiem jak się nazywa ; (
Mimo wszytko, ceny jak dla mnie były trochę przesadzone,w dodatku wciskanie tych ich kosmetyków, które są okropnie drogie, zaczęło mnie denerwować. Prawdopodobnie gdby nie to, że koleżanka zachęciła mnie do innej fryzjerki, dalej bym chodziła do DeLegge do tej młodej pani nieznanego imienia : D Reasumując: w miarę OK

- Kosmyk Niewielki salon niedalego Sawi na ZWMie. Zachęciła mnie do niego koleżanka, bardzo wymagająca klientka, która byleczego nie pozwoli sobie na głowie zrobić. Zaufałam. Poszłam. Wyszłam bardzo zadowolona. P. Małgosia (sympatyczna i zadbana babka) zrobiła mi dokładnie to co chciałam, fryzura dobrze zgrywała się z twarzą, a ponadto nie mam jakichkolwiek problemów z układaniem włosów w domu (a do tej pory zawsze się na nie wkurzałąm). W dodatku za bardzo dobre pieniądze. Doradziła jakie kosmetyki są do moich włosów najlepsze i wogóle nie zachęcała do kupienia ich w swoim salonie (to mi się bardzo spodobało). Jednym słowem: GORĄCO POLECAM
agusqa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 16:40   #422
201611220859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 211
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Na Sweetdealu jest teraz oferta salonu fryzjerskiego Afrodyta przy mieszczącego się przy ulicy Grota Roweckiego 2c. Bardzo zastanawiam się nad zakupieniem, jednak jak wiadomo salon salonowi nie równy...

Do dziś - północy mam czas na zakupienie tego, do tej pory bardzo liczyłabym na Wasze opinie dotyczące salonu AFRODYTA!
Błagam Was

201611220859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 18:32   #423
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Nie znam niestety, ale wykupiłam już rano :P
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 18:47   #424
201611220859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 211
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Nie znam niestety, ale wykupiłam już rano :P
A ja mam wątpliwości... Może ktoś by jeszcze się odezwał?

Magda2109, jakbyś mogła, to odezwij się i daj opinię salonu jak już tam pójdziesz i wykorzystasz swój kupon
201611220859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-23, 06:37   #425
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez sunflower__ Pokaż wiadomość
A ja mam wątpliwości... Może ktoś by jeszcze się odezwał?

Magda2109, jakbyś mogła, to odezwij się i daj opinię salonu jak już tam pójdziesz i wykorzystasz swój kupon
OK, dam znać, ale kupon można wykorzystać chyba do stycznia, tak więc być może dam znać pod koniec roku, bo aktualnie jestem umówiona jeszcze na wizytę u innego fryzjera
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 09:20   #426
Izane
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 237
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

A może Któraś z Was korzystała z usług Studia Fryzjerskiego MATRIX?
Izane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-28, 08:29   #427
stokrotka170
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 50
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

CZy ktos moze napisac opinie o salonie fryzjerskim KAMELEON? to jest ulica bodajze domanskiego, naprzeciwko jednostki wojskowej.
__________________
http://projekt-matka-polka.blogspot.com/ ---> ZAPRASZAM
stokrotka170 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-29, 20:22   #428
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

A jakie macie wrażenia z salonu AFRODYTA? Znacie?
Kupiłam juz 1 oucher na sweetdeal i zastanawiam sie czy nie wziąć drugiego- bo sa długo ważne, a wiadomo że baleyage ze strzyżeniem i modelowaniem za taka cene to marzenie - o ile fryzjer jest dobry
__________________
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 13:31   #429
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

A czy któras z Was moze mi polecic fryzjera w Opolu ktory ładnie cieniuje włoski??
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-08, 14:57   #430
anusiuniaa
Zakorzenienie
 
Avatar anusiuniaa
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 145
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Na matamorfoze będzie teraz promocja na SweetDeal'u:
http://www.facebook.com/fanpagetrend...weetdeal.Opole
__________________
anusiuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 09:36   #431
wolny_nick
Raczkowanie
 
Avatar wolny_nick
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 74
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

ja mam do zrealizowania voucher z groupona w matrixie (koło katedry), może wiecie do kogo dobrze się umówić tam?
wolny_nick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-01, 17:33   #432
kjust
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

A ja córce wykupiłam na Grouponie strzyżenie w salonie De Legge i ....... istna tragedia. Coraz częściej się słyszy o tym, że klienci z różnych zakupów grupowych są traktowani gorzej, jako klienci drugiej kategorii. Ja często też korzystam z tych okazji, ale jeszcze (na szczęście) nie trafiłam na złą obsługę, a właśnie moja córka tak i to właśnie w tym drogim i ekskluzywnym salonie. Fryzjerka Agnieszka, która ją obcinała, robiła łaskę, że to w ogóle robi, ścinała byle jak, byle szybko, bez słuchania, po swojemu, szarpiąc do tego boleśnie za włosy i parząc suszarką, a na dodatek z mega fochem na twarzy, że musi to robić, za jakiś kupon.... Oczywiście ani kawą, ani wodą córka też nie została poczęstowana, bo jest z Groupona. Po prostu żenada jedna wielka. Pewnie salon ten chciał się wypromować, zyskać nowych klientów, a tu wyszła ANTYPROMOCJA bo żadna z nas tam więcej się nie pojawi i odradzi każdej znajomej. W salonie tym tylko ceny i sufity są wysokie, bo jakość usług, kultura i obycie na bardzo niskim poziomie. Szkoda tylko, że moja córka zamiast nowej udanej fryzury wyszła wyskubana i z ogromnym niesmakiem....
kjust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 07:57   #433
Moni@
Zakorzenienie
 
Avatar Moni@
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: z krainy Królowej Baśni :P
Wiadomości: 3 093
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez kjust Pokaż wiadomość
A ja córce wykupiłam na Grouponie strzyżenie w salonie De Legge i ....... istna tragedia. Coraz częściej się słyszy o tym, że klienci z różnych zakupów grupowych są traktowani gorzej, jako klienci drugiej kategorii. Ja często też korzystam z tych okazji, ale jeszcze (na szczęście) nie trafiłam na złą obsługę, a właśnie moja córka tak i to właśnie w tym drogim i ekskluzywnym salonie. Fryzjerka Agnieszka, która ją obcinała, robiła łaskę, że to w ogóle robi, ścinała byle jak, byle szybko, bez słuchania, po swojemu, szarpiąc do tego boleśnie za włosy i parząc suszarką, a na dodatek z mega fochem na twarzy, że musi to robić, za jakiś kupon.... Oczywiście ani kawą, ani wodą córka też nie została poczęstowana, bo jest z Groupona. Po prostu żenada jedna wielka. Pewnie salon ten chciał się wypromować, zyskać nowych klientów, a tu wyszła ANTYPROMOCJA bo żadna z nas tam więcej się nie pojawi i odradzi każdej znajomej. W salonie tym tylko ceny i sufity są wysokie, bo jakość usług, kultura i obycie na bardzo niskim poziomie. Szkoda tylko, że moja córka zamiast nowej udanej fryzury wyszła wyskubana i z ogromnym niesmakiem....
To przykre naprawde ze tak została potraktowana..Po co sie salon oferuje ze zgadza sie na te promocje robiac klientom łaske? nie rozumiem tego...
Moni@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-07, 08:24   #434
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cześć Czy któraś z Was miała styczność z Hair Studio na Ozimskiej? Jestem ciekawa jakie są opinie o tym salonie.. mają promocję na swetdealu.. i kusi mnie
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-21, 08:34   #435
Annuszka1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Hejka!!!

A czy któraś z Was robiła może balejaż w salonie loreala w Solarisie? Mam tam możliwość zniżki,ale rzut beretem mam również do Metamorfozy na Sienkiewicza. Mam włosy do połowy szyi, trochę podniszczone rozjaśnieniem i myślałam o fryzurze podobnej do tej jaką nosi Ania Dąbrowska- z jakimś subtelnym balejażem blond. Co polecacie?Wątek nieco opuszczony, ale prosze o pomoc.
Pozdrawiam Ana
Annuszka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-22, 10:05   #436
AnjaOpole
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Witam,niestey w Solarisie nie byłam, ale nie słyszałam też nic co mogłoby zrazić, więc to chyba dobrze. A co do tego drugiego salonu to Metamorfoza jest na Ozimskiej, na Sienkiewicza salon to Metamorphosis, oba salony nie mają ze sobą nic współnego oprócz łudząco podobnej nazwy Jeśli to przejęzyczenie to przepraszam, że zwracam uwagę, ale można błędnie zasugerować się opiniami na temat tych salonów na forum Pozdrawiam
AnjaOpole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-24, 09:07   #437
Annuszka1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Masz rację co do nazwy, mój błąd... hm, zrobiłam research i tak- w Metamorphosis (na Sienkiewicza- obcięcie- 50zł, balejaż 140 z jednym kolorem, z drugim 170zł, w lorealu w solarisie- scięcie 60zł, kolor, ewentualnie balejaż na moich włosach do 210zł w zależności co dokładnie bym chciała zrobić (od tego miałabym zniżkę dla pracowników galerii)... No i tu chyba zadecyduje ekonomia... No cóż, tak wygląda cennik, ale ważniejsza byłaby dla mnie jakość... Do tego fryzjera to już się wybieram od czasu dekoloryzacji (czyli od maja). Gwarancji nie ma, poczekam jeszcze troszkę, może pojawią się jakieś sympatyczne porady
Annuszka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 07:23   #438
Annuszka1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Dzięki... Zaryzykowałam, idę dzisiaj do Loreala w Solarisie, śmieję się w duchu, że jak coś pójdzie nie tak, to będę tą fryzjerkę widywać codziennie, bo pracuje niemalże naprzeciwkozobaczymy... ech, stres jest Pozdrawiam
Annuszka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 10:54   #439
Annuszka1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

I w końcu wylądowałam w Metamorphozis na Sienkiewicza u p. Mateusza. Polecam, jestem bardzo zadowolona. Po dekoloryzacji moje włosy miały nierównomierny odcień, zrobiłam pasemka, bardzo gęste i blond farbą bez amoniaku (miałam do wyboru paletę z majirel i innuo, nie wiem jak to się pisze, wybrałam to drugie). Siedziałam ponad 3 godziny, ale warto było. Także dziewczyny- polecam
Annuszka1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-28, 18:50   #440
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Cześć Czy któraś z Was miała styczność z Hair Studio na Ozimskiej? Jestem ciekawa jakie są opinie o tym salonie.. mają promocję na swetdealu.. i kusi mnie
Nikuś, czy wiesz, gdzie jest obecnie dobra fryzjerka dla kręconowłosej w Opolu? Bo polecana przez Ciebie fryzjerka już nie pracuje w Metamorfozie, czy się mylę?

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:44 ----------

Dziewczyny, czy wiecie który fryzjer robi ombre (poza Metamorfozą) i w jakich granicach wahają się ceny? A może któraś z Was robiła i na dodatek jest zadowolona?
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 19:00   #441
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Nie mam pojęcia Sama szukam generalnie do kręconych w Opolu. Niestety nie pomogę Ci
Obecnie mam u siebie w moim miasteczku dość dobrą fryzerunię. Tylko nie podoba mi się, ze używa brzytwy Ale nie powiem, efekt po tym jest super!

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2011-10-28 o 19:05
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 19:26   #442
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia Sama szukam generalnie do kręconych w Opolu. Niestety nie pomogę Ci
Obecnie mam u siebie w moim miasteczku dość dobrą fryzerunię. Tylko nie podoba mi się, ze używa brzytwy Ale nie powiem, efekt po tym jest super!
Do Twojego miasteczka mi nie po drodze Za to w Opolu bywam prawie codziennie. Może kawa kiedyś chociaż dwóch zakręconych, skoro więcej zebrać się nie może?

Jak znajdę jakimś cudem fajnego fryzjera to dam Ci znać
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 19:50   #443
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Daj znać, bedę bardzo wdzięczna Jestem dość często w Opolu np. dzisiaj, jutro i pojutrze
Na kawę jestem zawsze chętna, nawet kilka razy szykowało się spotkanko.... ale jakoś Opolanki niezorganizowane i jak zwykle nie wyszło
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 21:23   #444
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia Sama szukam generalnie do kręconych w Opolu. Niestety nie pomogę Ci
Obecnie mam u siebie w moim miasteczku dość dobrą fryzerunię. Tylko nie podoba mi się, ze używa brzytwy Ale nie powiem, efekt po tym jest super!
coś kojarzę, że do kręconych spoko ścinali koło placu kopernika, w tej długiej kamienicy

aczkolwiek moja mama ma najbardziej problematyczne włosy jakie znam (krótkie, kręcone i do tego ma mocno przerzedzone z przodu, do tego ma twarz już nienajmłodszą, pulchną i prawie każde ścięcie to podkreśla) i jedyna (podkreślam JEDYNA) fryzjerka która nie ścina jej na starą babę albo na frankensteina jest moja fryzjerka Agata z salonu "Beata" na zaodrzu na niemodlinskiej. Powtarzam sie, tak reklamuje, ale sama sobie chwale i tylko ona potrafi ściąć moją mamę (a sama mówi i ja wiem o tym, że ma wybitnie trudne włosy). Minus - dojazd bo jak siedzicie w centrum to musicie specjalnie w okolice dworca zachodniego jechać.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 21:58   #445
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
coś kojarzę, że do kręconych spoko ścinali koło placu kopernika, w tej długiej kamienicy

aczkolwiek moja mama ma najbardziej problematyczne włosy jakie znam (krótkie, kręcone i do tego ma mocno przerzedzone z przodu, do tego ma twarz już nienajmłodszą, pulchną i prawie każde ścięcie to podkreśla) i jedyna (podkreślam JEDYNA) fryzjerka która nie ścina jej na starą babę albo na frankensteina jest moja fryzjerka Agata z salonu "Beata" na zaodrzu na niemodlinskiej. Powtarzam sie, tak reklamuje, ale sama sobie chwale i tylko ona potrafi ściąć moją mamę (a sama mówi i ja wiem o tym, że ma wybitnie trudne włosy). Minus - dojazd bo jak siedzicie w centrum to musicie specjalnie w okolice dworca zachodniego jechać.
Kochana, z nieba mi spadłaś, a pewnie nam, czyli mi i Nice
Co tam dojazd, dla włosów zrobi się nie takie rzeczy

---------- Dopisano o 22:58 ---------- Poprzedni post napisano o 22:56 ----------

Cytat:
Napisane przez nika135 Pokaż wiadomość
Daj znać, bedę bardzo wdzięczna Jestem dość często w Opolu np. dzisiaj, jutro i pojutrze
Na kawę jestem zawsze chętna, nawet kilka razy szykowało się spotkanko.... ale jakoś Opolanki niezorganizowane i jak zwykle nie wyszło
Ja w weekendy jestem u siebie, choć nie wykluczam jakieś wyskoku do Opola w weekend

Sabbatha ma dla nas fryzjerkę
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 23:22   #446
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

mam jak mam, nie daje 100% gwarancji bo kazdy ma inne oczekiwania ale wiem ze Agata kreconych wlosow sie nie boi
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-28, 23:30   #447
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
mam jak mam, nie daje 100% gwarancji bo kazdy ma inne oczekiwania ale wiem ze Agata kreconych wlosow sie nie boi
Rozumiem Cię doskonale, bo nie dość, że inne wymagania, to jeszcze każde włosy są inne, ale chętnie wypróbuję Lepszy to taki fryzjer, niż pierwszy lepszy
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 11:51   #448
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Sabbatha, a czy wiesz może, czy w tej długiej kamiennicy jest tylko jeden fryzjer? Placu Kopernika nie kojarzę za bardzo i nie chciałabym, aby byli np. dwaj fryzjerzy, a ja wejdę do niewłaściwego Bo chcę obadać teren tu i na niemodlińskiej
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 15:32   #449
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

jeju nie pamietam ale to chyba chodzi o ten loreala (po schodach do gory sie wchodzi) - tam byla kiedys kolezanka ale dosc dawno.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-29, 16:06   #450
seduction
Zakorzenienie
 
Avatar seduction
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 15 793
Dot.: Dobry Fryzjer - Opole i okolice

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
jeju nie pamietam ale to chyba chodzi o ten loreala (po schodach do gory sie wchodzi) - tam byla kiedys kolezanka ale dosc dawno.
Dzięki będę chociaż wiedzieć mniej-więcej za czym się rozglądać
__________________


Daj dwójaka i nakarm zwierzaka

Lepiej żyć jeden dzień jak tygrys, niż sto dni jak owca.

seduction jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-02-11 22:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:32.