"Naturalne" powiększanie ust - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-22, 22:01   #1
anka_bunio
Rozeznanie
 
Avatar anka_bunio
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 554

"Naturalne" powiększanie ust


Nie jestem pewna, czy wybrałam właściwy dział, ale wydaje mi się, że tak, więc pokrótce streszczę swój "problem".

Od dziecka mam wąskie wargi. Może nawet nie tyle cienkie wargi, ile małe usta, które zajmują niewielką przestrzeń na twarzy i sprawiają, że "wszystko" wygląda dość nieproporcjonalnie. Na swoje nieszczęście, mam dużą twarz i nie prezentuje się to zbyt estetycznie. Nie mam wielkiego kompleksu na tym punkcie, ale nagle wpadłam na pomysł, żeby troszeczkę podrasować naturę. Z tym, że nie chciałabym wyglądać jak napompowana hollywoodzka lalka, zależy mi na delikatnym efekcie, który ponadto nie będzie bardzo kosztowny. Nie mam pojęcia nt tego, co jest aktualnie stosowane w gabinetach, więc porady byłyby mile widziane.

Aha, to może być ważne: mam 21 lat.
__________________
Jeżeli twierdzisz, że natura zaprojektowała Cię abyś jadł mięso, to najpierw zabij własnoręcznie to co zamierzasz zjeść. Zrób to, uzbrojony jednak tylko w to, w co wyposażyła Cię natura, bez pomocy noża, tasaka czy topora.

Kot przybity do drzwi urzędu. Poszukuję sprawcy
anka_bunio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-22, 22:13   #2
Bawitching
Zadomowienie
 
Avatar Bawitching
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 436
Dot.: "Naturalne" powiększanie ust

Powiem Ci tak, jeszcze nigdy sie nie spotkalam z tym zeby powiekszanie ust wygladalo ladnie, NIGDY. Dlaczego? Poniewaz usta wygladaja jak dwa pontony, napuchniete, napiete. A tak nie jest naturalnie, usta, niewazne czy duze, male, srednie . Usta bez wzgledu na swoj rozmiar sa pomarszczone, maja swoje zalamania, faldy.

Dlatego wlasnie bez problemu rozpoznasz dziewczyne/kobiete z poprawionymi ustami. Zareczam ci ze lepiej bedziesz wygladala ze swoimi mniejszymi, ale naturalnymi ustami, niz dwoma paroweczkami. Dla porownania zobacz w internecie zdjecia naturalnych i powiekszanych ust...
Bawitching jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 01:11   #3
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: "Naturalne" powiększanie ust

Cytat:
Napisane przez Bawitching Pokaż wiadomość
Powiem Ci tak, jeszcze nigdy sie nie spotkalam z tym zeby powiekszanie ust wygladalo ladnie, NIGDY. Dlaczego? Poniewaz usta wygladaja jak dwa pontony, napuchniete, napiete. A tak nie jest naturalnie, usta, niewazne czy duze, male, srednie . Usta bez wzgledu na swoj rozmiar sa pomarszczone, maja swoje zalamania, faldy.

Dlatego wlasnie bez problemu rozpoznasz dziewczyne/kobiete z poprawionymi ustami. Zareczam ci ze lepiej bedziesz wygladala ze swoimi mniejszymi, ale naturalnymi ustami, niz dwoma paroweczkami. Dla porownania zobacz w internecie zdjecia naturalnych i powiekszanych ust...
Autorko, a z problemem, albo wcale nie rozpoznasz jak ma dobrze i naturalnie poprawione.
Bawitching, tak to jest, że w oczy się rzuca jak ktoś przesadzi. A jeśli nie, to nie poznasz.
__________________

25.08.2012

Aparatka
08.04.2013 Damon Clear (góra)
18.11.2013 aparat metalowy mini (dół)

Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 15:00   #4
KinkyGirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 292
Dot.: "Naturalne" powiększanie ust

Kiedyś czytałam, ze olejek cynamonowy działa drażniąco na usta i je powiększa. U mnie się nie sprawdził- strasznie piekło, usta robiły się czerwone i tyle. Ale nie o czerwone usta chodzi, a o efekt powiększenia, którego tutaj nie było.


Jest jeszcze motyw z konturówką, ale za wiele to on też nie daje. Właściwie nic nie daje. No chyba, że wyjedziesz konturówką poza usta, ale z bliska to widać i to wygląda po prostu śmiesznie. Ewentualnie można uzyskać z pewnością nieporządany efekt "druciary" lub clowna

Ze smutkiem stwierdzam, że takowy sposób chyba nie istnieje.
KinkyGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:46.