Atrederm - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-30, 23:26   #4681
MartusiaWu
Zakorzenienie
 
Avatar MartusiaWu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 3 486
Dot.: Atrederm

drugi dzień skóra twarzy schodzi mi płatami na razie siedziałam w domu i jakoś bardzo mi to nie przeszkadzało, ale jutro zamierzam wyjść i teraz co z tym zrobić? jakiś peeling? bo sposób z ręcznikiem raczej nie działa
jak sobie radzicie?
MartusiaWu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 07:52   #4682
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez MartusiaWu Pokaż wiadomość
drugi dzień skóra twarzy schodzi mi płatami na razie siedziałam w domu i jakoś bardzo mi to nie przeszkadzało, ale jutro zamierzam wyjść i teraz co z tym zrobić? jakiś peeling? bo sposób z ręcznikiem raczej nie działa
jak sobie radzicie?
Kurde, ja pierwszy raz zastosowałam na twarz w środę i czwartek, dziś nadal cisza myślałam, ze do wtorku będę jako tako wyglądała, bo muszę wyjść do ludzi a wygląda na to, ze we wtorek będzie awaria na twarzy

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 09:28   #4683
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Ja właśnie zrolowalam większość skórek i wyłoniła się piekna, nowa skóra- delikatna i miękka. .. Szkoda, że tylko na chwilę, bo zaraz kolejne smarowanie mnie czeka i znowu jaszczura... :/
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 10:51   #4684
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Atrederm

wczoraj nałożyłam atre na takie paskudne, cieżkie do wyduszenia pryszcze na ramionach. Dzisiaj się takie bladziutkie zrobiły
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 12:00   #4685
black_mirror
Przyczajenie
 
Avatar black_mirror
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 16
Dot.: Atrederm

Skąd ma osoba po 30 bez pryszczy wziąć atrederm? macie jakieś sposoby?
black_mirror jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 12:37   #4686
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez black_mirror Pokaż wiadomość
Skąd ma osoba po 30 bez pryszczy wziąć atrederm? macie jakieś sposoby?
1) znajomy farmaceuta/ wyprosić w aptece.
2) pójść do lekarza rodzinnego i powiedzieć że się kontynuuje terapię i poprosić o receptę. Teraz przez te skierowania do dermatologów chętniej wypisują
3) Pójść do dermatologa i powiedzieć że się chce w celu anty aging
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 14:42   #4687
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Wczoraj zużyłam atre. Chyba teraz przerzucę się na kwasy, bo są mniej uciążliwe w stosowaniu, a do atre wrócę w następnym sezonie w ramach prewencji przeciwzmarszczkowej
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-31, 15:30   #4688
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez black_mirror Pokaż wiadomość
Skąd ma osoba po 30 bez pryszczy wziąć atrederm? macie jakieś sposoby?
Od rodzinnego ja wczoraj poszłam, dostałam receptę na ...4opakowania dwa 0,025 i dwa 0,05 a do tego jeszcze receptę na antybiotyk (to już tak w razie W)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 18:16   #4689
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez charlizz Pokaż wiadomość
Od rodzinnego ja wczoraj poszłam, dostałam receptę na ...4opakowania dwa 0,025 i dwa 0,05 a do tego jeszcze receptę na antybiotyk (to już tak w razie W)

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
o matko i zdążysz to wszystko zużyć zanim minie data przydatności?
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-31, 18:43   #4690
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość
o matko i zdążysz to wszystko zużyć zanim minie data przydatności?
Raczej tak na obecnym mam datę przydatności 11.2016, jak będą nieotwarte to żaden problem zwłaszcza, ze traktuję Atredermem nie tylko twarz.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-01, 07:36   #4691
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez charlizz Pokaż wiadomość
Raczej tak na obecnym mam datę przydatności 11.2016, jak będą nieotwarte to żaden problem zwłaszcza, ze traktuję Atredermem nie tylko twarz.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
na co jeszcze nakładasz atrederm?
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-01, 13:38   #4692
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
na co jeszcze nakładasz atrederm?
Plecy i dekolt, ramiona, tzn. na rękach mam zrogowaciały naskórek i do tej pory nic nie działało, teraz przecieram co jakiś czas i są gładkie jak nie pamiętam kiedy
No i uda i skóra mi się na tych częściach nie łuszczy, ale nareszcie jest gładka i taka... miła w dotyku

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 08:08   #4693
eeMxD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 15
Dot.: Atrederm

Witam
Niestety muszę stwierdzić że osoby z tendencją do zaskórników zamkniętych będą na nie podatne przez cale życie. Po 10 miesięcznej kuracji atrederm 0,05% odstawiłam retinoidy i zostałam przy kwasie glikolowym który stosowałam na przemian z atrederm. Po około pół roku dotykając buźki zaczęłam wyczuwać znowu te przeklęte zaskórnik. Na szczęście nie były one jeszcze tak glęboko osadzone i 5 zastosowań atrederm 0,025% znacznie poprawił sytuację. Do nawilżania wcześniej jak i teraz używałam tylko i wyłącznie oliwki HIPP. Nie łuszcze się po nim prawie w ogóle więc pewnie zostanie ze mną już na zawsze Pozdrawiam i życzę cierpliwości która na pewno zostanie wam wynagrodzona w postaci czystej buźki
eeMxD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-02, 11:32   #4694
bluegirl11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 65
Dot.: Atrederm

Dziewczyny! Macie może jakieś pomysły czym utrzymać efekty kuracji na tak dużym obszarze jak plecy? Zazwyczaj polecany jest Effaclar Duo jednak tubka jest dość mała, cena wysoka a plecy są dość obszerne
bluegirl11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 06:37   #4695
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Blogerko, a czy ten żel hialuronowy z pantenolem pozostawia na twarzy taką... warstwę? Czy się wchłania zupełnie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-03, 21:05   #4696
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez charlizz Pokaż wiadomość
Blogerko, a czy ten żel hialuronowy z pantenolem pozostawia na twarzy taką... warstwę? Czy się wchłania zupełnie?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

to jest najlżejszy specyfik jaki na twarz nakładałam, wręcz śmiało powiem, że podkład nie ma na nim żadnego poślizgu wchłania się w sekundę, nie zosawia na skórze żadnego filmu, chocbyć całą butelkę zużyła.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 08:00   #4697
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
to jest najlżejszy specyfik jaki na twarz nakładałam, wręcz śmiało powiem, że podkład nie ma na nim żadnego poślizgu wchłania się w sekundę, nie zosawia na skórze żadnego filmu, chocbyć całą butelkę zużyła.
Bo ja kupiłam w hebe ampułki z Ava - serum hialuronowe i to jest dopiero rewelacja. Jak muszę wyjść do ludzi i dobrze wyglądać, to wklepuję je w twarz i w ogóle łuszczącej skóry nie widać, na to wklepuję podkład, potem puder i zero widocznych skórek! I efekt utrzymuje się zaskakująco długo.

Gdzie kupiłaś ten żel?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 08:18   #4698
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez charlizz Pokaż wiadomość
Bo ja kupiłam w hebe ampułki z Ava - serum hialuronowe i to jest dopiero rewelacja. Jak muszę wyjść do ludzi i dobrze wyglądać, to wklepuję je w twarz i w ogóle łuszczącej skóry nie widać, na to wklepuję podkład, potem puder i zero widocznych skórek! I efekt utrzymuje się zaskakująco długo.

Gdzie kupiłaś ten żel?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

biochemiaurody.com

a możesz dać linka do tych Twoich ampułek? Jak one się konkretnie nazywają?
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-04, 10:19   #4699
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
biochemiaurody.com

a możesz dać linka do tych Twoich ampułek? Jak one się konkretnie nazywają?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...tamina-pp.html
Tylko to serum zostawia film na twarzy, może gdybym go wmasowała w twarz przez jakieś 5min to by go nie było, ale wklepuję, żeby przyklepać skórki, to daje efekt takiej ...warstwy na twarzy,która jakby te skórki przykleja, żeby nie odstawały, no nie wiem jak to opisać na to tez palcami wklepuję podkład (aktualnie wykańczam revlon) i on w ogóle nie podkreśla tego łuszczenia, no w ogóle nie widać. skóra się po tym świeci niestety, ale trochę pudru i jest ok. Może to nie jest super rozwiązanie na co dzień, bo ja nie lubię tego filmu na twarzy, mam takie uczucie zapchania wtedy. No ale jak czasem muszę wyjść i zależy mi na tym, żeby dobrze wyglądać a wylinka akurat w pełni, to rozwiązanie się sprawdza i zaskakująco długo się utrzymuje (wczoraj przez jakieś 7godzin wyglądałam ok, później zaczęły wychodzić skórki na nosie )

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

A i dodam, ze mi skóra nie schodzi płatami, tak jak niektórym ale to dopiero moje początki, więc może kwestia czasu Może tez dlatego tak łatwo to u mnie zamaskować

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-06, 17:49   #4700
LOVimmortality
Raczkowanie
 
Avatar LOVimmortality
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 110
Dot.: Atrederm

Dziewczyny a ja mam pytanie.. Czy ATRE na pewno nie oslabi dzialania tabletek antykoncepcyjnych?
LOVimmortality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 18:53   #4701
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez LOVimmortality Pokaż wiadomość
Dziewczyny a ja mam pytanie.. Czy ATRE na pewno nie oslabi dzialania tabletek antykoncepcyjnych?
Ja czytałam, ze osłabia więc trzeba uważać

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 19:17   #4702
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez charlizz Pokaż wiadomość
Ja czytałam, ze osłabia więc trzeba uważać

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nie wiem, czy osłabia ale przy atre zaleca się antykoncepcję hormonalną, z wiadomych względów, więc jednak mi się wydaje, że bardzo osłabiać nie może, no bo przecież to byłoby bardzo niebezpieczne
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 21:00   #4703
LOVimmortality
Raczkowanie
 
Avatar LOVimmortality
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 110
Dot.: Atrederm

Dziękuję za odpowiedzi. No właśnie też słyszałam, ze powinno się stosować antykoncepcję, ale nigdzie nie znalazłam konkretnej odpowiedzi czy w jakikolwiek, nawet najmniejszy sposób atre może mieć jakiś wpływ na ten sposób zabezpieczenia.. Chyba spędzę trochę czasu na poszukiwaniach w google Od dziś zaczynam przygodę z Atre, przekopując przez ostatni tydzien caly watek
LOVimmortality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 21:07   #4704
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

W sumie ciekawe pytanie,ale ja nie słyszałam, żeby atre wpływał na antykoncepcję hormonalną, trzeba by ginekologa zapytać. ..

Ja mam kolejny kryzys... Całe czoło mi wysypało i policzki, głównie na dole... Wyglądam i czuję sie fatalnie... Może atre jednak nie jest dla mnie :/
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 21:12   #4705
mycha9393
Zakorzenienie
 
Avatar mycha9393
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: DGL
Wiadomości: 6 228
Dot.: Atrederm

wg mnie mała szansa, że atre stosowany np na twarz tak zadziała na antykoncepcję. prędzej stosowany na duże powierzchnie lub retinoidy doustne
__________________
cosmetologist
make up artist
lash stylist
kociara
kosmetyko&świecoholiczka

insta


Jesteś odpowiedzialny za to co oswoiłeś..
mycha9393 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-06, 21:15   #4706
peach_passion
Zakorzenienie
 
Avatar peach_passion
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 12 318
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

retionoidy maja działanie teratogenne, więc zabezpieczenie (np. hormonalne) jest konieczne. nie spotkałam się z opinią, żeby atre osłabiał działanie tabletek anty

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
prędzej stosowany na duże powierzchnie lub retinoidy doustne
ale to byłoby nielogiczne. przecież przy braniu retioidów doustnych jest wręcz narzucone przez lekarzy, aby zabezpieczać się hormonalnie (bo to jednak jedna z najbardziej skutecznych form antykoncepcji)

Edytowane przez peach_passion
Czas edycji: 2015-02-06 o 21:20
peach_passion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 07:16   #4707
charlizz
Zadomowienie
 
Avatar charlizz
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 865
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Kurde, jestem pewna, ze gdzieś czytałam, że osłabiają działanie Ale to nie musiała być prawda

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
charlizz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-07, 07:21   #4708
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez mycha9393 Pokaż wiadomość
wg mnie mała szansa, że atre stosowany np na twarz tak zadziała na antykoncepcję. prędzej stosowany na duże powierzchnie lub retinoidy doustne
ja również uważam, że tu prędzej chodzi o retinoidy doustne i chyba nawet słyszałam, że wtedy najlepiej stosować podwójną antykoncepcję. Ale żeby atre osłabił działanie, to jakoś mi się nie wydaje.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez luffka Pokaż wiadomość
W sumie ciekawe pytanie,ale ja nie słyszałam, żeby atre wpływał na antykoncepcję hormonalną, trzeba by ginekologa zapytać. ..

Ja mam kolejny kryzys... Całe czoło mi wysypało i policzki, głównie na dole... Wyglądam i czuję sie fatalnie... Może atre jednak nie jest dla mnie :/

Witaj w klubie. U mnie również co jakiś czas kilka pryszczy, a np. rok temu tego nie było wcale! Ale są one takie szybko znikające, po kolejnej aplikacji, więc daję radę.
Tylko zastanawiam się czy po odstawieniu atre całkiem mnie nie wysypie.

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez peach_passion Pokaż wiadomość

ale to byłoby nielogiczne. przecież przy braniu retioidów doustnych jest wręcz narzucone przez lekarzy, aby zabezpieczać się hormonalnie (bo to jednak jedna z najbardziej skutecznych form antykoncepcji)

O, to tak na logikę. Dokładnie tak samo uważam.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 12:59   #4709
JoaaNN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 101
GG do JoaaNN
Dot.: Atrederm

Hej dziewczyny. Niedawno zaczęłam stosować atre 0,025 na twarz, znaczy mam za sobą 3 tygodnie (zaczynałam aplikację od środy do piątku, a sobota i niedziela złuszczanie się). Ostatnio zrobiłam blisko 2 tygodniową przerwę, bo w szkole trzeba było jakoś znośnie na egzaminach wyglądać. Mam pytanie - czy lepiej jest stosować atre tak ciągiem - w sensie nie czekac na całkowite złuszczenie się po kilku aplikacjach, czy lepiej zaczekać aż wszystko zejdzie i wtedy smarować?
Macie większe doświadczenie zapewne więc może coś doradzicie?
BTW. mimo niewielu aplikacji - mam gładszą cerę i nie pojawiają się nowe ropniaki (odpukać w niemalowane :P )
__________________
Tworzę! http://udzoany.blogspot.com

Fejsbookuję facebook.com/UDzoany

Edytowane przez JoaaNN
Czas edycji: 2015-02-08 o 13:01
JoaaNN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-08, 14:45   #4710
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez JoaaNN Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Niedawno zaczęłam stosować atre 0,025 na twarz, znaczy mam za sobą 3 tygodnie (zaczynałam aplikację od środy do piątku, a sobota i niedziela złuszczanie się). Ostatnio zrobiłam blisko 2 tygodniową przerwę, bo w szkole trzeba było jakoś znośnie na egzaminach wyglądać. Mam pytanie - czy lepiej jest stosować atre tak ciągiem - w sensie nie czekac na całkowite złuszczenie się po kilku aplikacjach, czy lepiej zaczekać aż wszystko zejdzie i wtedy smarować?
Macie większe doświadczenie zapewne więc może coś doradzicie?
BTW. mimo niewielu aplikacji - mam gładszą cerę i nie pojawiają się nowe ropniaki (odpukać w niemalowane :P )

nikt Ci na to pytanie nie odpowie, kazdy na atre reaguje inaczej, sama musisz sobie wypracowac taki system ktory bedzie dla Ciebie najlepszy.
U mnie uzywanie kilku dni z rzedu nie mialo sensu. Dla mnie liczy sie to aby jak najwiecej skory zrzucic, jak uzywalam kilka dni z rzedu to tak samo zrzucalam ja raz w tygodniu jak wtedy kiedy nalozylam tylko raz w poniedzalek, a za to podraznienia byly wieksze.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:27.