Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-27, 12:30   #31
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

właściwie to jedynym Twoim argumentem jest zakup stanika, ale 70A to nie jest jakiś unikalny rozmiar, którego nie można nigdzie dostać
myślę, że sama czujesz, że ani nie chcesz, ani nie potrzebujesz tej operacji - akceptujesz siebie, no to po co ingerować w ciało
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 12:37   #32
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Ja też mam rozmiar 70A i tylko czasami myślę o operacji, ale to nie byłaby duża zmiana - max do rozmiaru B albo małe C, więc raczej się nie zdecyduje, może po dziecku mi urosną trochę mały biust nie jest zły, zresztą no sorki, ale cycki to nie wszystko
O, dokładnie - miałam 70A, po dzieciach mam 75C, wiadomo, po ciąży trochę tłuszczyku zostaje. /Ważę 49kg, żeby nie było/.
Nie robiłabym operacji, jeżeli problem z biustem nie przesłania wszystkiego.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 13:08   #33
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Cytat:
Napisane przez _ema_ Pokaż wiadomość
C'nie?
Świcieć gołym dupskiem - ok. Bez stanika -szok, sensacja!
Ja uwielbiała modę lat 90tych, za to właśnie, że takie widoki:


były normalnością i nikt nie glupiał

No właśnie!
Co komu przeszkadzało?
A swoja drogą, jaka ładna.

Kiedyś było normalne, zresztą kiedyś staniki w większości były miękkie z 1 warstwy koronki czy batystu.
Nawet jak był, to pierś wyglądała jak pierś a nie jak obła piłka
To chyba z wejściem tych pancernych gąbkowców i powszechnych operacji powiększania biustów zapanowało takie zgorszenie tym, ze kobieta ma co ma.


Mnie tam dużo bardziej gorszą cycki nastroszone i wypchnięte pod brodę w puszapach i wyeksponowane tak ze mało ludziom same w oczy nie wskakują.
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 14:29   #34
live
Rozeznanie
 
Avatar live
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 941
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Więc moze wypowie się posiadaczka duzego biustu 75 E ale nie znowu takie wielkie to zależy od marki i kraju z ,ktorego pochodzi bielizna ,,,, mam 39 lat i przyznam się ze wolałabym miec mniejszy biust , przede wszystkim chciałabym móc latem założyć koszulkę na ramiączka bez stanika , pomimo tego ze mam duży biust nie wyglada on tak jak we wszystkich czasopismach ,po prostu szybciej traci jędrność , moja koleżanka zrobila sobie z rozmiaru zero na B , wszystko poszło ok ,biust pięknie się zagoił i nic nie widać , tyle tylko ze w dotyku jest cholernie napiety nie wiem czy to takie fajne ,,,,,na twoim miejscu kupowalabym sobie specjalnie fajne miekkie staniki i jakieś koszulki by to eksponować,maly biust tez jest sexy
live jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 15:06   #35
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Akurat Kate ma zrobione cycki

Ja bym nie powiekszała, bałabym się operacji i możliwych skutków ubocznych. A, i nie ma czegoś takiego jak "małe C"
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 15:09   #36
blaskskonca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 400
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Ja bym nie operowała. I mowi to posiadaczka 3-4 cm roznicy w obwodzie, takze praktycznie bez cycków.
Tez o tym myslalam sto razy, ale w koncu stwierdzilam, ze w sumie po co to.
Wiecej zachodu niz pozytku, no i nigdy nie wiadomo czy nie bedzie komplikacji.
Kazdy i tak wie jaki masz biust, juz nikt na to uwagi nie zwraca. A zdanie obcych facetow to chyba nie bardzo Cie obchodzi. Wlasny facet mysle ze bez problemu zaakceptuje, jest jeszcze wiele innych pociagajacych czesci ciała.

Ja wszystko totalnie olalam, potrafie isc na plaze w jakims trojkatnym stroju bez push upu. Co prawda ostatnio mialam sytuacje, ze bylam nad jeziorem i jakas laska skomentowala: patrz jaka plaska. To bylo dziwne, myslalam ze czasy gimbazy mam za soba, a tu dorosla kobieta taki komenarz. Bylo mi przykro tylko przez pol sekundy. Przyglupami nie ma co sie przejmowac, a reszta ludzi ma gdzies twoje cycki. Jesli sie z nimi zle nie czujesz, to daruj sobie.

Edytowane przez blaskskonca
Czas edycji: 2015-02-27 o 15:11
blaskskonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 15:50   #37
puszka_pandory
Rozeznanie
 
Avatar puszka_pandory
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: znikąd
Wiadomości: 889
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Nie, sama mam mały biust, przywykłam i nawet myślę, że lepiej mieć za mały niż za duży.
Choćby dlatego:
Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
NIE MOGŁAM TEGO ZNIEŚĆ!
Przeszkadzał mi, i fizycznie (ciazył, kolebał się) i wizualnie- jestem drobna i mała i wiekszy biust przytłaczał moją sylwetkę, wydawałam się jakas taka przysadzista, i najbardziej mnie wnerwiali faceci.
Ze się agpią, ze komentują, slinią się, że jak z nimi rozmawiam, to patrzą nie na mnie tylko na cycki ciągle im oko ucieka. I to nie tylko ci piekni i młodzi, stare dzaidy, oblechy, paskudy, menele też a nawet zwłaszcza.
Dla mnie to było nie do zniesienia.
dzieki bogu biust wrócił do swojej formy i wielkości wyjściowej.
Podejrzewam, że byłoby mi niewygodnie, a takiego gapienia itp. nie zniosłabym, i to bez względu na wiek delikwenta
__________________
.

"Tych, co upadną, (...) inni rozrywają na strzępy" /V.Woolf/
--------------------------------------------------------------------------------------------------

„Ludzie mówią, że życie to jest to, ale ja wolę sobie poczytać” /M.T.C./
<3 LC
puszka_pandory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-27, 16:12   #38
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Czeresniowysad, skoro nie masz pewności, że chcesz tej operacji, to jej po prostu nie rób
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 19:59   #39
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

zrobilabym.


a nie ma sie co dziwic, ze nikt juz nie chodzi bez stanika, nie mowie nawet o oburzeniu, a kilka razy wyszlam w bialej tunice i bez stanika np po zejsciu z plazy i mialam wrazenie ze kazdy sie gapi. Biust mam maly. Wiec dziekuje...
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-27, 21:10   #40
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Też mam mały biust, czasem nawet miska A jest za duża także wiem, o co chodzi Operacji w ogóle nie biorę pod uwagę (chociaż nie powiem, duże B byłoby super), zatem ja odradzam.
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 02:27   #41
Shannon_16
Zakorzenienie
 
Avatar Shannon_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 171 895
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

ja bym nie powiększała, to jednak ingerencja w ciało. Kiedyś oglądałam Śmierć na tysiąc sposobów i było o kobiecie, której w samolocie wybuchły implanty bo miały jakąś wadę
__________________
I tylko przyjdź.
Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







Ty i ja, trzy metry nad niebem

A&F
Shannon_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 07:50   #42
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

W ogole argument z chodzeniem bez stanika przy kolezance mnie zabil
Myslisz ze ja z moim 65g latam przy kimkolwiek bez stanika? Nie. Wiec nie wiem jak ty to sobie wyobrazasz. Nienawidze mojego biustu. Zabudza mi proporcje sylwetki i ogolnie nie jest to najlepsza rzecz jaka mam. Normalna dziewczyna ubiera podkoszulek h&m basic to nikt nie konentuje ja przez caly dzieb kilka razy musze cos uslyszec. A to zwykla bluzka. H&m basic. Zwkla. Kumasz.

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

I to wcale nie jest fajne bo zaden christian grey ci tego nie mowi tylko oblech w spozywczaku co sapie znas sakiewki z drobnymi. A ty tylko ubralaa najzwyklejsza na swiecie bluzke.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 12:01   #43
czeresniowysad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 51
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
W ogole argument z chodzeniem bez stanika przy kolezance mnie zabil
Myslisz ze ja z moim 65g latam przy kimkolwiek bez stanika? Nie. Wiec nie wiem jak ty to sobie wyobrazasz. Nienawidze mojego biustu. Zabudza mi proporcje sylwetki i ogolnie nie jest to najlepsza rzecz jaka mam. Normalna dziewczyna ubiera podkoszulek h&m basic to nikt nie konentuje ja przez caly dzieb kilka razy musze cos uslyszec. A to zwykla bluzka. H&m basic. Zwkla. Kumasz.

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

I to wcale nie jest fajne bo zaden christian grey ci tego nie mowi tylko oblech w spozywczaku co sapie znas sakiewki z drobnymi. A ty tylko ubralaa najzwyklejsza na swiecie bluzke.
Drabineczka, chodzi mi o na przyklad wypady integracyjne z pracy gdzie jestesmy skazane na wspolne spanie w jedynym pokoju z dziewczynami z ktorymi pracujemy. Po prostu nie umiem na takich wyjazdach byc w pizamie bez stanika ( wstydze sie moich malych piegów), a inne dziewczyny normalnie bez stanika śpią i bez stanika chodzą po pokoju i nie widze u nich zadnego zakłopotania.
czeresniowysad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 12:11   #44
Zuzanna_pl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Pisz
Wiadomości: 25
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Moim zdaniem nie powinno się ingerować we własne ciało. Wiem, że łatwo się mówi bo wiele osób ma kompleksy na tym punkcie. Ale wkurza mnie to, że teraz liczy się tylko uroda. A co z wnętrzem człowiek? Przecież to powinno być najważniejsze.
Zuzanna_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 12:17   #45
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Mały biust też ma swoje zalety, nie chciałabym w sumie by mi się dużo powiększył po ciąży, max do miseczki B, przy mojej figurze zresztą duży biust wyglądałby śmiesznie.

Ale na operację nosa z chęcią bym się zapisała
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 12:25   #46
czeresniowysad
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 51
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Cytat:
Napisane przez malwine55 Pokaż wiadomość
Mały biust też ma swoje zalety, nie chciałabym w sumie by mi się dużo powiększył po ciąży, max do miseczki B, przy mojej figurze zresztą duży biust wyglądałby śmiesznie.

Ale na operację nosa z chęcią bym się zapisała
kolezanka byla na operacji nosa i powiem ci ze wcale jakos lepiej nie wyglada..
czeresniowysad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 12:37   #47
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Cytat:
Napisane przez czeresniowysad Pokaż wiadomość
kolezanka byla na operacji nosa i powiem ci ze wcale jakos lepiej nie wyglada..
Jak ktoś ma brzydkie rysy twarzy albo bardzo asymetryczne to i operacja nosa mu nie pomoże, ale ja wiem, że mi by to dużo dało, bo mój nie dość, że jest duży to jeszcze "haczykowaty", przynajmniej ojciec się mnie nie wyrzeknie
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 12:48   #48
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

A masz w ogóle na to pieniądze? jeśli musialabys na to oszczędzać x miesięcy albo lat to chyba bez sensu skoro nie jest jakiś duży kompleks.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 12:55   #49
201712111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 415
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
A masz w ogóle na to pieniądze? jeśli musialabys na to oszczędzać x miesięcy albo lat to chyba bez sensu skoro nie jest jakiś duży kompleks.
Cyhyba w pierwszym poscie autorka pisala, ze stac ja na to, wiec pewnie ma. Ja bym za te 15 tys jakis wypasiony wyjazd wolala, niz piersi ale to ja.
201712111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-02-28, 13:02   #50
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Faktycznie, przepraszam, umknęło mi. W takim razie ja bym powiększyła. Jeśli masz się dzięki temu poczuć lepiej, pewniej to dlaczego nie.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 13:11   #51
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Cytat:
Napisane przez whip Pokaż wiadomość
Faktycznie, przepraszam, umknęło mi. W takim razie ja bym powiększyła. Jeśli masz się dzięki temu poczuć lepiej, pewniej to dlaczego nie.


Ale wiesz, to jednak poważna ingerencja w organizm, nie zmiana koloru włosów. A autorka jakoś specjalnie przekonana nie jest do tego pomyslu- powinna być go pewna na 200%, zanim się zdecyduje.

Jak dziewczyny piszą, ze "mmmm może bym zrobiła tatuaż, ale nie wiem jaki nie wiem gdzie i nie wiem po co" to zaraz są sprowadzane na ziemię. Tu w grę wchodzi operacja, zwiazana z bólem i możliwymi komplikacjami, więc tym bardziej potrzeba być zdeterminowanym i przekonanym do tego, a nie na zasadzie "taki ładny wtorek, nie mam co robic, walne sobie cycki"
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 13:22   #52
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
W ogole argument z chodzeniem bez stanika przy kolezance mnie zabil
Myslisz ze ja z moim 65g latam przy kimkolwiek bez stanika? Nie. Wiec nie wiem jak ty to sobie wyobrazasz. Nienawidze mojego biustu. Zabudza mi proporcje sylwetki i ogolnie nie jest to najlepsza rzecz jaka mam. Normalna dziewczyna ubiera podkoszulek h&m basic to nikt nie konentuje ja przez caly dzieb kilka razy musze cos uslyszec. A to zwykla bluzka. H&m basic. Zwkla. Kumasz.

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

I to wcale nie jest fajne bo zaden christian grey ci tego nie mowi tylko oblech w spozywczaku co sapie znas sakiewki z drobnymi. A ty tylko ubralaa najzwyklejsza na swiecie bluzke.
True, w lato moje małobiuściaste koleżanki zakładają bluzki na ramiączkach z delikatnym dekoltem i szorty a ja ubrana tak wyglądam jak prostytutka i zwracam na siebie zbyt dużą uwagę podtatusiałych panów na przystankach chociaż wcale tego nie chcę.

A jest piękne, serio.
__________________
karmacoma
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 13:31   #53
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Cytat:
Napisane przez roseblue Pokaż wiadomość
True, w lato moje małobiuściaste koleżanki zakładają bluzki na ramiączkach z delikatnym dekoltem i szorty a ja ubrana tak wyglądam jak prostytutka i zwracam na siebie zbyt dużą uwagę podtatusiałych panów na przystankach chociaż wcale tego nie chcę.

A jest piękne, serio.
Z tym się zgodzę, ale często też jest tak, że jak ktoś ma mały biust chce duży, jak ma duży chce mniejszy, jak ma kręcone włosy to chce proste itp.
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 13:32   #54
whip
psy-chopatka
 
Avatar whip
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 636
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Ale wiesz, to jednak poważna ingerencja w organizm, nie zmiana koloru włosów. A autorka jakoś specjalnie przekonana nie jest do tego pomyslu- powinna być go pewna na 200%, zanim się zdecyduje.

Jak dziewczyny piszą, ze "mmmm może bym zrobiła tatuaż, ale nie wiem jaki nie wiem gdzie i nie wiem po co" to zaraz są sprowadzane na ziemię. Tu w grę wchodzi operacja, zwiazana z bólem i możliwymi komplikacjami, więc tym bardziej potrzeba być zdeterminowanym i przekonanym do tego, a nie na zasadzie "taki ładny wtorek, nie mam co robic, walne sobie cycki"
medycyna estetyczna idzie naprzód i jest po to żeby z niej korzystać. Znam kilka osób które poddało się korekcie i kilka z nich żałuje tylko tego ze tak późno się zdecydowali. Jasne trzeba być świadomym wszelkich następstw i ryzyka, nie namawiam do lekkomyslnosci ale też nie ma co wyolbrzymiac to nie operacja na otwartym sercu a można sporo zyskać na samoocenie.
__________________
"Love it, change it or leave it "
whip jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 13:37   #55
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Ja nie znam nikogo, kto by zalowal. Mysle, ze fajnie mimo wszystko mieć chociaż to B, żeby cokolwiek było, całkiem plaskim byc nie jest raczej fajnie. B to i tak malutki biust, ale przynajmniej sie rysuje, można powiedziec, ze w ogóle jest. Autorka nie mowi tu o jakiejś fanaberii z E do H, tylko chcialaby w ogole coś mieć. Niech sobie robi jak chce. Proponuje zamiast tutaj wejsc na watek o powiększaniu, poczytac z pierwszej reki.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 13:44   #56
201705230905
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 043
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

I wybrać dobrego chirurga, a nie pierwszego lepszego z ogłoszenia, to podstawa.
201705230905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 13:47   #57
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Jeśli nie jesteś na 100% pewna decyzji, a nie jesteś skoro pytasz radę na forum, to nie rób tej operacji. Mały/duży biust to kwestia względna. Poza tym nie kazdej sylwerce pasują duże piersi.

A c do chodzenia bez stanika, to lubię o ile nie muszę biegać, czy skakać ale chodzę tak tylko po domu. Mam bardzo długie brodawki i czuję się mega skrępowana jak przez dwie bluzki wyraźnie je widać i każdy facet na ulicy się gapi.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 14:21   #58
charsi
Zadomowienie
 
Avatar charsi
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 508
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Cytat:
Napisane przez czeresniowysad Pokaż wiadomość
Drabineczka, chodzi mi o na przyklad wypady integracyjne z pracy gdzie jestesmy skazane na wspolne spanie w jedynym pokoju z dziewczynami z ktorymi pracujemy. Po prostu nie umiem na takich wyjazdach byc w pizamie bez stanika ( wstydze sie moich malych piegów), a inne dziewczyny normalnie bez stanika śpią i bez stanika chodzą po pokoju i nie widze u nich zadnego zakłopotania.
mam duży biust i muszę spać w staniku, jest mi bardzo niewygodnie bez

wydawało mi się, że to raczej dziewczyny z małym biustem mają ten komfort chodzenia bez stanika - duży biust trzeba po prostu podtrzymać.
Zresztą nie sądzę, żeby koleżanki zwracały uwagę na to w czym śpisz..
charsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 15:13   #59
blackdrees
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 111
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

to prawda jak się decydować na operację to u dobrego specjalisty, ja się wybieram do dra Osucha. Koleżanka u niego była mówiła, że bardzo miły i świetny chirurg.
blackdrees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-28, 15:19   #60
StraVvberry
Wtajemniczenie
 
Avatar StraVvberry
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 095
Dot.: Czy w takim przypadku zdecydowałybyście się na operacje powiększenia biustu?

Myślę, że warto zrobić operację, jeśli baaardzo jej się chce. W Twoim przypadku chyba nie jest potrzebna
__________________
_________________________ _________
StraVvberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-01 10:28:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:48.