Atrederm - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-12, 14:53   #5041
kas0709
Przyczajenie
 
Avatar kas0709
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 14
Dot.: Atrederm

Hej ; ) ja rok temu stosowałam Atre, a teraz powtarzam znów kurację! Na moim blogu są zdjęcia tydzień po tygodniu. Zapraszam was dziewczyny cathleengrey . blogspot. com / bez spacji. Z tego co pamiętam pierwsze łuszczenie miałam po tygodniu.

---------- Dopisano o 16:53 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

Pierwszą kurację skończyłam w marcu 2015 - trwała ona pół roku. Próbowałam kwasów, ale nic tak nie pomaga mi jak Atre, dlatego od paru tygodni znów zaczęłam półroczną kuracje. W czasie kuracji nie używam peelingów.. choć jak widzę te płaty skóry mam ochotę to zetrzeć
kas0709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 14:58   #5042
kas0709
Przyczajenie
 
Avatar kas0709
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 14
Dot.: Atrederm

W załączniku 2 zdjęcia (chyba najgorsze momenty podczas kuracji)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buska1.jpg (77,9 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg buska2.jpg (73,2 KB, 50 załadowań)
kas0709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 16:38   #5043
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez kas0709 Pokaż wiadomość
Hej ; ) ja rok temu stosowałam Atre, a teraz powtarzam znów kurację! Na moim blogu są zdjęcia tydzień po tygodniu. Zapraszam was dziewczyny cathleengrey . blogspot. com / bez spacji. Z tego co pamiętam pierwsze łuszczenie miałam po tygodniu.

Czemu powtarzasz? Czy znowu masz problem z trądzikiem?
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 16:42   #5044
kas0709
Przyczajenie
 
Avatar kas0709
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 14
Dot.: Atrederm

Trądzik wrócił.. nie taki jak kiedyś, ale są zaskorniki zamkniete i otwarte. Dermatolog powiedziala, ze przy kazdej kuracji tradziku bedzie coraz mniej
kas0709 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-12, 19:11   #5045
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez kas0709 Pokaż wiadomość
Trądzik wrócił.. nie taki jak kiedyś, ale są zaskorniki zamkniete i otwarte. Dermatolog powiedziala, ze przy kazdej kuracji tradziku bedzie coraz mniej
Czytałam Twoje zmagania a Atre i oglądałam zdjęcia. Jestem pełna podziwu, że nie poddałaś się pomimo wysypów
Relacjonuj na bieżąco i zdjęcia zamieszczaj, trzymam kciuki.
Ja w tym sezonie Zorac i jak na razie jestem zadowolona, ale łuszczenie mniejsze... Ciekawe jakie efekty będą.
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 15:21   #5046
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Wracam po roku do atre i potrzebuję Waszej rady

Rok temu pisałam często, że źle znoszę kurację atre. To był mój drugi rok, i skóa tolerowała go dużo gorzej niż poprzednio. Byłam w stanie nakładać raz na 10 dni, przy czym przez tydzień nawet! miałam podrażnienia i to nie byle jakie, bo takie jak poparzenia, lekkie pęcherze, strupy, opuchlizna. Dramat! pomijam kwestie wizualne, bardzo mnie to swędziało, non stop mogłabym się drapać. Myślałam o przejściu na kwasy i dużu, dużo czytałam, a im więcej, tym mniej wiedziałam., jeden wielki mętlik w głowie. Ostatecznie doszłam do wniosków (nie wiemczy słusznych), że żaden kwas nie da takichrezultatów jak retinoidy, więc jednak do nich wrócę.

Pytanie 1.

Może coś innego niż Atrederm ale nadal retinoid?
Czytałam o czymś takim jak Retin A, bo możliwe, że moja skóra lepiej by go tolerowała ale on chyba już nie jest dostępny, prawda?


Pytanie 2
Jeśli atre to myślałam o jednym z proponowanych niżej sposobów, co myślicie, czyktóraś tak właśnie atre stosuje?

"Są osoby które wcale nie mogą uzywać retinoidów, albo używanie ich jest dla tych osób dużą męczarnią,np wtedy gdy podrażnienia wystepują nawet przy uzywaniu retinoidów raz w tygodniu. Wówczas takim osobom poleca się wypróbowanie 3 innych metod, a mianowicie: nakładanie kremu z retinoidem od 30 do 40 minut po umyciu i osuszeniu buzi, po godzinie od nałożenia aplikując krem nawilżający,
albo
po umyciu buzi, nałożyć bazę ochronną (olej, krem, emulsje o prostym składzie), odczekać ok 5 min, a nastepnie nałożyć preparat wyjściowy (czyli dany krem z retinoidem)
albo
po umyciu buzi, odczekać 30 min, nałożyć krem z retinoidem, pozostawić go na skórze na godzinę, a nastepnie umyć skórę i nałożyć krem nawilżający/natłuszczający."


Pytanie 3
Jeśli właśnie będe atrederm nakłądać na jakiś krem / olej to co mi polecacie?
Z tymi aptecznymi, nawet o prostym składzie mam naprawdę ogromny problem, nawet te dzieciece, czy alantan, boskóra mnie szczypie. Myślałam o czyms z biochemi urody, co byście mogły polecić?
__________________
12.01.2013

Edytowane przez blogerka
Czas edycji: 2015-11-15 o 15:22
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 15:37   #5047
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
Wracam po roku do atre i potrzebuję Waszej rady

Rok temu pisałam często, że źle znoszę kurację atre. To był mój drugi rok, i skóa tolerowała go dużo gorzej niż poprzednio. Byłam w stanie nakładać raz na 10 dni, przy czym przez tydzień nawet! miałam podrażnienia i to nie byle jakie, bo takie jak poparzenia, lekkie pęcherze, strupy, opuchlizna. Dramat! pomijam kwestie wizualne, bardzo mnie to swędziało, non stop mogłabym się drapać. Myślałam o przejściu na kwasy i dużu, dużo czytałam, a im więcej, tym mniej wiedziałam., jeden wielki mętlik w głowie. Ostatecznie doszłam do wniosków (nie wiemczy słusznych), że żaden kwas nie da takichrezultatów jak retinoidy, więc jednak do nich wrócę.

Pytanie 1.

Może coś innego niż Atrederm ale nadal retinoid?
Czytałam o czymś takim jak Retin A, bo możliwe, że moja skóra lepiej by go tolerowała ale on chyba już nie jest dostępny, prawda?


Pytanie 2
Jeśli atre to myślałam o jednym z proponowanych niżej sposobów, co myślicie, czyktóraś tak właśnie atre stosuje?

"Są osoby które wcale nie mogą uzywać retinoidów, albo używanie ich jest dla tych osób dużą męczarnią,np wtedy gdy podrażnienia wystepują nawet przy uzywaniu retinoidów raz w tygodniu. Wówczas takim osobom poleca się wypróbowanie 3 innych metod, a mianowicie: nakładanie kremu z retinoidem od 30 do 40 minut po umyciu i osuszeniu buzi, po godzinie od nałożenia aplikując krem nawilżający,
albo
po umyciu buzi, nałożyć bazę ochronną (olej, krem, emulsje o prostym składzie), odczekać ok 5 min, a nastepnie nałożyć preparat wyjściowy (czyli dany krem z retinoidem)
albo
po umyciu buzi, odczekać 30 min, nałożyć krem z retinoidem, pozostawić go na skórze na godzinę, a nastepnie umyć skórę i nałożyć krem nawilżający/natłuszczający."


Pytanie 3
Jeśli właśnie będe atrederm nakłądać na jakiś krem / olej to co mi polecacie?
Z tymi aptecznymi, nawet o prostym składzie mam naprawdę ogromny problem, nawet te dzieciece, czy alantan, boskóra mnie szczypie. Myślałam o czyms z biochemi urody, co byście mogły polecić?
A czy locacid nie jest lekko lagodniejszy?
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-15, 15:47   #5048
luffka
Zakorzenienie
 
Avatar luffka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 814
Dot.: Atrederm

blogerko ja z podobnych względów przeszłam na Zorac i jest stanowczo lepiej! Mogę stosować 2 razy w tyg... Ciężko mi niestety ocenić efekty bo to dopiero miesiąc.. Na pewno wysyp mam mniejszy niż po Atre... Z tym, że Zorac to inny retinoid niż Atre no i kosztuje o wiele więcej :/
__________________
fata viam invenient
luffka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-15, 18:47   #5049
ewelinab1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 6
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

Hej

Od 3 miesięcy używamy Atre, ale aktualnie mam doła... nadal mnie obsypuje, a ja nie mogę się powstrzymać i wyciskamy.. po prostu nie chce chodzić z takimi wypryskami. Nie wiem jak to okiełznać :/ masz może jakiś patent?
ewelinab1997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 09:22   #5050
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: Atrederm

Dziewczyny, mam receptę na Atrederm 0,025 ale w żadnej aptece u mnie go nie ma Co gorsza, w hurtowniach również brak. Panie w aptece nie wiedzą kiedy będzie dostępny Obecnie dostępna jest wersja mocniejsza - 0,05 ale dla mnie na twarz to za duży hardcore. Macie jakieś informacje o dostępności leku? Chyba go nie wycofują, prawda?
__________________
"Uważaj, o co prosisz, bo możesz to dostać"
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-16, 15:00   #5051
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Jacqueline27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam receptę na Atrederm 0,025 ale w żadnej aptece u mnie go nie ma Co gorsza, w hurtowniach również brak. Panie w aptece nie wiedzą kiedy będzie dostępny Obecnie dostępna jest wersja mocniejsza - 0,05 ale dla mnie na twarz to za duży hardcore. Macie jakieś informacje o dostępności leku? Chyba go nie wycofują, prawda?
Nawet nie strasz.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-16, 16:18   #5052
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm-jakie ma działanie?

kosmostolog pisałą, że można jakiś antybiotyk na te pojedyncze gule stosowac.
U mnie wyciskanie się nie sptrawdzało przy atre, bo robiły się strupy ..
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 12:28   #5053
Justink
Raczkowanie
 
Avatar Justink
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 143
Dot.: Atrederm

Dziewczyny, za niedługo będzie 3 miesiące od pierwszego zastosowania... Przez chwilę myślałam, że widzę poprawę, ale ostatnio znów to samo Ciągle nowe zmiany, ostatnio to aż przeszłam sama siebie.. Blizny też widoczne tak samo
Dużo osób piszę że po 3 miesiącach zauważa poprawę.. I tak żyłam nadzieją że jeszcze będzie lepiej.. A tu nie bardzo jest
Aż boję się iść do mojej Pani dermatolog, a powinnam pokazać jej się
Smaruje się dalej, ale z każdym tygodniem ta nadzieja pryska ze atrederm mi pomoże...
Justink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 13:57   #5054
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Justink Pokaż wiadomość
Dziewczyny, za niedługo będzie 3 miesiące od pierwszego zastosowania... Przez chwilę myślałam, że widzę poprawę, ale ostatnio znów to samo Ciągle nowe zmiany, ostatnio to aż przeszłam sama siebie.. Blizny też widoczne tak samo
Dużo osób piszę że po 3 miesiącach zauważa poprawę.. I tak żyłam nadzieją że jeszcze będzie lepiej.. A tu nie bardzo jest
Aż boję się iść do mojej Pani dermatolog, a powinnam pokazać jej się
Smaruje się dalej, ale z każdym tygodniem ta nadzieja pryska ze atrederm mi pomoże...
W przypadku leczenia atredermem 3 miesiące to naprawdę mało. Widocznie masz ostrzejszy trądzik lub bardziej zanieczyszczoną skórę od tych osób, które widziały poprawę po tym czasie.
Leczenie atre może trwać ponad rok. Więc smaruj i nie trać nadziei
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-17, 15:27   #5055
Justink
Raczkowanie
 
Avatar Justink
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 143
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
W przypadku leczenia atredermem 3 miesiące to naprawdę mało. Widocznie masz ostrzejszy trądzik lub bardziej zanieczyszczoną skórę od tych osób, które widziały poprawę po tym czasie.
Leczenie atre może trwać ponad rok. Więc smaruj i nie trać nadziei
Wiesz, właśnie najgorsze jest to że nie mam bardzo silnego trądzika. Porównując do większości osób powiedziałabym że jest umiarkowany.
Dlatego tym bardziej jestem zdziwiona.
Staram się nie tracić nadziei ale jakaś mała poprawa, taka bardzo malutka byłaby taka motywująca Nie oczekuję całkowitego wyleczenia w 3 miesiące, wiadomo
Ale dzięki za słowa wsparcia
Justink jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 17:27   #5056
Puolatar
Rozeznanie
 
Avatar Puolatar
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Fi
Wiadomości: 567
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Jacqueline27 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam receptę na Atrederm 0,025 ale w żadnej aptece u mnie go nie ma Co gorsza, w hurtowniach również brak. Panie w aptece nie wiedzą kiedy będzie dostępny Obecnie dostępna jest wersja mocniejsza - 0,05 ale dla mnie na twarz to za duży hardcore. Macie jakieś informacje o dostępności leku? Chyba go nie wycofują, prawda?
Linia produkcyjna jest zatrzymana i najprawdopodobniej już nie ruszy hurtownie nie mają już zapasów
Puolatar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 17:32   #5057
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Puolatar Pokaż wiadomość
Linia produkcyjna jest zatrzymana i najprawdopodobniej już nie ruszy hurtownie nie mają już zapasów
Ale tylko tego niższego stężenia?
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-18, 17:45   #5058
Jacqueline27
Raczkowanie
 
Avatar Jacqueline27
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 479
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Puolatar Pokaż wiadomość
Linia produkcyjna jest zatrzymana i najprawdopodobniej już nie ruszy hurtownie nie mają już zapasów

O nie
Jutro w takim razie muszę podzwonić do aptek w okolicach. Moze jakimś cudem została gdzieś jedna buteleczka.



Wysłane z mojego iPhone'a przez Tapatalk
__________________
"Uważaj, o co prosisz, bo możesz to dostać"
Jacqueline27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 11:19   #5059
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Jaki retinoid (poza atre) możecie polecić typowo na przebarwienia (różnkolorowe ;|) po trądziku.
Któraś z Was proponowałą zorac (przepraszam bardzo, nie pamiętam loginu). Ale tam nigdzie nie piszą, że on działana przebarwienia, raczej na sam trądzik.
Atre bardzo ciężko znoszę, pierwszy rok dałam jeszcze radę, drugiego roku byłą masakra. Nie wiem czy dam radę w tym.

Czytałam o retin A, ale tu jest problem z dostępnością i dość drogi.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-19, 18:43   #5060
Puolatar
Rozeznanie
 
Avatar Puolatar
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Fi
Wiadomości: 567
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Pokaż wiadomość
Ale tylko tego niższego stężenia?
Nie wiem, ale raczej w ogóle. Wyższe stężenie jeszcze jest w aptekach, bo jest mniej popularne. Ale tego niższego juz raczej nie uświadczysz. Obeszłam i obdzwonilam od cholery aptek, zanim znalazłam dwie butelki w jednej.
Puolatar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 19:15   #5061
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Puolatar Pokaż wiadomość
Linia produkcyjna jest zatrzymana i najprawdopodobniej już nie ruszy hurtownie nie mają już zapasów
czemu nie ruszy?!
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 19:42   #5062
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomości: 3 305
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Puolatar Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale raczej w ogóle. Wyższe stężenie jeszcze jest w aptekach, bo jest mniej popularne. Ale tego niższego juz raczej nie uświadczysz. Obeszłam i obdzwonilam od cholery aptek, zanim znalazłam dwie butelki w jednej.
W takim razie muszę zrobić zapas.
__________________
"...zło nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajną ekspresją ludzkiej wolności."
Skarfejs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-19, 22:28   #5063
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
Jaki retinoid (poza atre) możecie polecić typowo na przebarwienia (różnkolorowe ;|) po trądziku.
Któraś z Was proponowałą zorac (przepraszam bardzo, nie pamiętam loginu). Ale tam nigdzie nie piszą, że on działana przebarwienia, raczej na sam trądzik.
Atre bardzo ciężko znoszę, pierwszy rok dałam jeszcze radę, drugiego roku byłą masakra. Nie wiem czy dam radę w tym.

Czytałam o retin A, ale tu jest problem z dostępnością i dość drogi.
Ja stosowałam zorac i chyba jednak wole go od artredermu bo działanie na przebarwienia ma moim zdaniem takie samo skóra sie złuszcz więc siłą rzeczty przebarwienia powinny blednąć.

Jest dla mnie przyjemniejszy w uzytkowaniu od artre.

Teraz jestem w trakcie kuracji
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 06:39   #5064
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
Jaki retinoid (poza atre) możecie polecić typowo na przebarwienia (różnkolorowe ;|) po trądziku.
Któraś z Was proponowałą zorac (przepraszam bardzo, nie pamiętam loginu). Ale tam nigdzie nie piszą, że on działana przebarwienia, raczej na sam trądzik.
Atre bardzo ciężko znoszę, pierwszy rok dałam jeszcze radę, drugiego roku byłą masakra. Nie wiem czy dam radę w tym.

Czytałam o retin A, ale tu jest problem z dostępnością i dość drogi.

Może Locacid?Ja stosuję obecnie i przyjemnie sie używa dwa,trzy razy w tygodniu. Na temat likwidacji przebarwien niewiele jeszcze powiem bo za krótko uzywam ale moge powiedziec że nie podraznia skóry.
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 06:54   #5065
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

Zamówiłam receptę na Zorac, bo już musze coś zrobić z twarzą, ogarnąć to jakoś. Jeszcze miesiąc temu było ok, a teraz mnie coś wysypało, powstały nowe przebarwienia i musiałam wskoczyć na mocniej kryjący podkład, co znowu mi zapchało twarz i takie błędne koło ... Jesień jak co roku ...

Napiszcie proszę tak na szybko czym nawilżacie twarz? Interesuje mnie coś z Biochemii urody raczej bo przy atre nawet la roche mi za bardzo nie służyły a jakieś alantany czy inne zapychały na potęgę.,

Ps. chciałabym któregoś roku wypracować sobie jakiś idealny schemat ale póki co za każdym razem jest wiele miesięcy prób i błędów.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-20, 08:25   #5066
Iwona75
Zakorzenienie
 
Avatar Iwona75
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 4 386
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
Zamówiłam receptę na Zorac, bo już musze coś zrobić z twarzą, ogarnąć to jakoś. Jeszcze miesiąc temu było ok, a teraz mnie coś wysypało, powstały nowe przebarwienia i musiałam wskoczyć na mocniej kryjący podkład, co znowu mi zapchało twarz i takie błędne koło ... Jesień jak co roku ...

Napiszcie proszę tak na szybko czym nawilżacie twarz? Interesuje mnie coś z Biochemii urody raczej bo przy atre nawet la roche mi za bardzo nie służyły a jakieś alantany czy inne zapychały na potęgę.,

Ps. chciałabym któregoś roku wypracować sobie jakiś idealny schemat ale póki co za każdym razem jest wiele miesięcy prób i błędów.
Ja używam https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...wilzajacy.html
Krem ma lekką konsystencje ale naprawde porządnie nawilża.Jestem z niego bardzo zadowolona .Jest łatwo dostepny i niedrogi.Przy kuracji Locacidem nic a nic mnie nie piecze i nie podraznia co robiły inne kremy,np:Avene Cleance Hydra.

Edytowane przez Iwona75
Czas edycji: 2015-11-20 o 08:27
Iwona75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 22:33   #5067
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez blogerka Pokaż wiadomość
Zamówiłam receptę na Zorac, bo już musze coś zrobić z twarzą, ogarnąć to jakoś. Jeszcze miesiąc temu było ok, a teraz mnie coś wysypało, powstały nowe przebarwienia i musiałam wskoczyć na mocniej kryjący podkład, co znowu mi zapchało twarz i takie błędne koło ... Jesień jak co roku ...

Napiszcie proszę tak na szybko czym nawilżacie twarz? Interesuje mnie coś z Biochemii urody raczej bo przy atre nawet la roche mi za bardzo nie służyły a jakieś alantany czy inne zapychały na potęgę.,

Ps. chciałabym któregoś roku wypracować sobie jakiś idealny schemat ale póki co za każdym razem jest wiele miesięcy prób i błędów.
Dla nisz pryszcz krem na noc, smieszna nazwa ale bardzo polecam, super skład i mega nawilża

I nie zapchał mnie przede wszystkim
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-21, 22:58   #5068
Puolatar
Rozeznanie
 
Avatar Puolatar
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Fi
Wiadomości: 567
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
czemu nie ruszy?!
Taką informację dostałam z hurtowni.
Puolatar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 10:32   #5069
blogerka
Wtajemniczenie
 
Avatar blogerka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: wrocław / kiełczów
Wiadomości: 2 475
Dot.: Atrederm

A ktoś wie jaki jest powód wstrzymania produkcji atredermu? Czy w zamian może wypuszczą oni (lub inna firma) coś o podobnym skłądzie?
Bo gdzieś czytałam na biochemii, że sam atrederm wypuścili po to, by zapełnić niszę po innym wycofanym produkcie.
Swoją drogą naprawdę nie rozumiem wycofywania czegoś, co służy tylu kobietom i jest stosunkowo tanie, ale zapewne jak zawsze chodzi o kasę ... ehhh

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kas0709 Pokaż wiadomość
W załączniku 2 zdjęcia (chyba najgorsze momenty podczas kuracji)

Byłaś w stanie to jakoś ukry ć pod podkładem? Jeśli tak to jaka nazwa?
Czy po prostu musiałaś swoje przecierpieć?
Ja miałam rok temu takie momenty (mocne poparzenie, czerwone strupy), że już wychodziłam z domu bez podkładku jak już wyjśc musiałam, bo ograniczyłam wszystkie wyjścia do minimum w tym czasie Ale i tak czułam na sobie spojrzenia i to było straszne ... Czasem już sama wyprzedzałam i mówiłam że miałam robione kwady na twarz i skóra tak zareagowała jakoś mi to ulgę przynosiło.
__________________
12.01.2013
blogerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-22, 18:39   #5070
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Atrederm

Dziewczyny, jeśli któraś ma na zbyciu nowy/nieużywany Atrederm proszę i info na PW
__________________
21 lat z WIZAŻEM




Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:20.