..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::.. - Strona 184 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-19, 19:47   #5491
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;7284433]A u mnie 1 dzień plażowania i wygladał on tak:

sałatka z 2 jajek, sałaty, ogorka, papryki i kawa z mlekiem odtłuszczonym
50 g warkocz serowy wędzony
wiesniak z aromatem szarlotkowym i cynamonem
sałatka z sałaty, ogórka, pomidora, papryki, kurczaka podsmażonego na oliwie z oliwek i fety light
30 pistacji

dziewczyny czy wszytsko jest zgodnie z fazą 1 SB?[/quote]


Ja do tego serka dodalabym jeszcze warzywa...ogorek pokrojony w paski,swieza papryka,seler naciowy.Im wiecej warzyw tym lepiej.Generalnie powinno sie jadac 2 "cups" czyli szklanki warzyw do kazdego posilku
A wogole to witam Plocczanke
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 20:15   #5492
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez kaszellek Pokaż wiadomość
marzeniatko to chyba normalne, że po wysiłku czerwona buźka
podczas wysiłku dolteniasz krew, organizm chce się ochłodzić, więcej krwi płynie w naczynkach tych bliżej powierzchni skóry.. no i stąd wypieki więc może opłukać twarz chłodną wodą, posmarować lekkim kremem nawilżającym i ewentualnie jakimś transparentnym pudrem
ale na kosmetycznym może poszukaj konkretów
kochana, a co myślisz o tym, żeby spróbować z podkładem?

Cytat:
Napisane przez arizoona Pokaż wiadomość
Gratulacje pięknie Ci spadło

Dzisiaj się ważyłam i spadłam tylko 1kg ale nie poddam się !
nie tylko, ale aż!
ciesz się z każdego kilograma
gratuluję

Cytat:
Napisane przez kaszellek Pokaż wiadomość
koniec Aronsona jak na razie
zjadłam pyszne chilli na obiadek
a teraz...
tak dojrzała we mnie ta myśl

idę pozbyć się pamiątek po McDream... zrobić czystkę z tego co przez ostatnie 5 lat się nazbierało
też dzisiaj miałam taki obiadek
i jak poszły porządki?

Cytat:
Napisane przez KALLISTE Pokaż wiadomość
Witam

Ja dzis wszystko według Sb, ale za to duuuużo co chwile jem fakt ze według zasad, ale za duzo. i jak ja mam schudnąc... nie wiem juz co mam zjesc zeby sie nasycić..
mnie bardzo nasyca, jak zjem sobie gotowane jajko
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 20:16   #5493
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

A dziękuję za opinię
Jestem straszym łasuchem i musiałam coś na pseudo słodko .... ogórek już mi tam nie pasował
A koleżanka z pochodzenia też może Płocczanka?
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 20:31   #5494
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Hey dziewczyny ... ale miałam dzisiaj dzień pełen 'przygód'...

a w ogóle to mam pytanie... nie moge znaleźć żadnych info o tym... ale jestem pewna swojej racji na 90%... może, któraś z was pracowała kiedyś jako hostessa... orientuje się troche w sprawach regulaminu pracy albo studiuje prawo... miałam dzisiaj trochę nieprzyjemną sytuacje w miejscu pracy... i potrzebuję rady...


sorry, że w ogóle zwracam się z taką prosba tutaj... ale chciałabym sie upewnić... i poszukuję w miare obeznanych dziewczyn. a że wy jesteście mądre siostrzyczki... to... pytam
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 20:33   #5495
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Olya pracuje jako hostessa. Chetnie odpowiem na Twoje pytania, pisz smialo na priva, moge tez podac Ci swoje gg
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 21:02   #5496
lisekZG
Rozeznanie
 
Avatar lisekZG
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 561
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

czesc dziewczyny,
od 2 dni jestem na II fazie SB. TZN raczej NIE jestem, bo to byly straszne dni. Tyle zjadlam orzeszkow i slodyczy, ze na 2 tygodnie by starczylo. To byal masakra. I wiadmomo jak napchanie slodyczami sie konczy. Pewnie niektore z was sie domyslaja. Po prostu nie moglam wytzrymac. Nie wiem co robic. Ja tak zawsze mam ze wytzrymuje 2 tygodnie a pozniej jest kryzys i sie wszytsko konczy. Jestem zalamana i nie wiem co dalej robic, czy wszystko skonczyc, czy wrocic na kilka dni na I faze a pozniej kontynuowac II?????

Zastanawiam sie czy nie przejsc na MZ, tylko w razie sukcesu boje sie poznioejszego jo-jo((((((( albo czy nie zaczynac dnia od kawy i jedzenia od poludnia.


masakra, nie wchodze jutro na wage, nie ma mowy.
Jutro chyba znowu sprobuje wszytskiego od nowa
Poradzcie cos!!

Ja sama nie wiem, ja tak bym chciala chociaz zeby spadło te7 kg do wakacji i juz bede szczesliwa.

Zle mi z tym jak wygladam i nie moge sobie z tym poradzić.

Zycze udanej koncowki weekendu, ja na 2 dni jade do domu odpoczac bo mam wszytskiego dosc

Pozdro
lisekZG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 21:19   #5497
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

ma któraś z Was może linka do ebooka Arthur Agatston. Dieta South Beach?
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 21:20   #5498
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Marzenko... poszukaj na chomiku... tam powinnas znaleźć...
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 21:23   #5499
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
Marzenko... poszukaj na chomiku... tam powinnas znaleźć...
jak znajduję, to tylko angielska wersja
a aż tak dobra, to ja z angola nie jestem
no dobra.. szukam dalej
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 21:28   #5500
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

są na róznych stronach ale trezba opłacać pobranie... i rzeczywiscie..przewaznie jest po angielsku.
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 21:43   #5501
Wiolka525
Rozeznanie
 
Avatar Wiolka525
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 753
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość

ja nie używałam żadnych odżywek itp, tylko smarowałam sobie co wieczór kremem do rąk, paznokcie i przy okazji dłonie, od jakiś 2 tygodni tak robię i nie łamią mi się nie rozdwajają i ogolnie połyskują.
a krem, to taki najzwyklejszy. co do konkretnych odżywek, to nie mam pojęcia.
.Ja mogę coś poradzić na zaczerwienioną buźkę. Moja koleżanka borykała sie z podobnym problemem i zakupiła krem iwostin redukujący zaczerwienienia. Ponoć pomógł w znacznym stopniu. Może i u Ciebie sie sprawdzi? Przy okazji gratuluje zgubionych centymetrów

Cytat:
Napisane przez sunapee Pokaż wiadomość

Dla zainteresowanych dziewczyn mam troche przepisow na fajne desery SB na I faze,ale to na PW moge podac jakby co,bo tutaj one gina w gaszczu innych postow....
To ja poproszę te przepisiki. Z góry dziekuję.

Cytat:
Napisane przez blondyneczka513 Pokaż wiadomość
Ah jak fajnie dziewczyny znowu z Wami O niebo lepiej się czuję A Ty Kasieńko to mnie starsznie motywujesz

Nio już poczułam jak to słoneczko dogrzewa Szkoda tylko że za oknem taka brzydka pogoda

Trzymam kciuki Co do poznakci to ja korzystam z "JOKO- odbudowa i wzrost" jest po prostu świetna, ja zawsze miałam takie brzydkie paznokcie, zawsze mi się łamały i zadzierały a teraz są mocne i ładnie wyglądają. Bardzo ciężko jest kupić tą odżywkę, bynajmniej u mnie w mieście dlatego jak już przyjdzie to mi odkładają tak szybko zchodzi

Wracam! a właściwie już wróciłam bo zaraz idę robić śniadanko SB Stęskniłam się za Wami


Ja dzisiaj kochane będę wpadała tylko na troszkę, ponieważ dzisiaj wielka powtórka do egzaminu
Duża buźka za info. W poniedziałek polowanie na odżywkę joko.

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość

I dopiero wstalam, bo mialam sen, że musialam uciekać, bo ścigała nas "Firma" i jakieś Agencje rządowe, więc Beyonce zapakowala nas do osobowego kombajnu i tak jechalismy kilka dni, poki drogi nie zagrodzila nam armia ludzi jak z matrixa, bo nie wyłączyłam komorki i ktoś nas namierzył.

Cytat:
Napisane przez lolly_girl Pokaż wiadomość
dzien dobry
ja dzisiaj miałam isc na zakupki a tu co, deszcz leje

W ogóle dzisiaj sobie wypiłam herbatkę pierwszy raz od początku mojej diety (bo znalazłam czerwoną) dodałam trzy słodziki.... i nawet dobra ale czy Wasza też tak śmierdzi?
Ja piję czerwona cytrynową i moja nie smierdzi, mało tego jest nawet dość przyjemna w smaku.

U mnie dziś zgodnie z zasadami SB, nawet nie skusiłam sie u rodziców na biszkopt przekładany bitą śmietaną i brzoskwiniami z galaretką,hehe.

Dobrej nocy Kobitki
__________________
**********
Wierzę, że tylko trudne ścieżki prowadzą do ciekawych miejsc...
Wiolka525 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 21:47   #5502
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

z czerwonych herbat to polecam własnie albo cytrynową... albo ja uwielbiam morelowe i brzoskwiniowe

za to strasznie nie polecam o jakimś aromacie kwiatowym... (nawet nie wiem z jakich kwaitów dokąłdnie)... jest poprostu paskudna!!!... nie da sie jej pić i jest jeszcze bardziej gorzka niz zwykła...feeee
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 21:49   #5503
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez Marzeniatko Pokaż wiadomość
kochana, a co myślisz o tym, żeby spróbować z podkładem?
też dzisiaj miałam taki obiadek
i jak poszły porządki?
no jak podkład to na czystą buźkę po wf a nie na wf chociaz teraz lato idzie, coraz cieplej jest nie wiem czy jest sens sie podkladem traktowac haha ale ja jakimś guru nie jestem w tej kwestii raczej podkładowym leniem bo mi na ogół się nie chce
a porządki.. pięknie. Jestem o 18 kg lżejsza z wspomnień i różnych papierzysk i pierdół.. i dobrze mi z tym choć dziwnie.. jak darłam kartki od Niego, jakieś liściki, życzenia.. stare pamiętniki.. chociaż dużo mi to dało. Mogłam zerknąć ile to razy coś miało się nie powtórzyć, ile razy miało "od teraz być inaczej" a zawsze koniec tak samo żałosny.. więc chyba dobrze. Wypieprzyć to wszystko raz na zawsze..

Cytat:
Napisane przez lisekZG Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny,
od 2 dni jestem na II fazie SB. TZN raczej N?IE jestem, bo to byly straszne dni. Tyle zjadlam orzeszkow i slodyczy, ze na 2 tygodnie by starczylo. To byal masakra. I wiadmomo jak napchanie slodyczami sie konczy. Pewnie niektore z was sie domyslaja. Po prostu nie moglam wytzrymac. Nie wiem co robic. Ja tak zawsze mam ze wytzrymuje 2 tygodnie a pozniej jest kryzys i sie wszytsko konczy. Jestem zalamana i nie wiem co dalej robic, czy wszystko skonczyc, czy wrocic na kilka dni na I faze a pozniej kontynuowac II????? ja już bym robiła II fazowo, ale konsekwentnie. Dałaś radę na I i było pięknie to zacznij powolutku II ale np tylko dodając otręby+owoc rano. Albo owsiankę+owoc. Ale tak do 13-14. Potem dalej I fazowo i białko na kolację. I regularnie, pilnować pór posiłku. No i jak po słodyczach jest jak jest to może miej zawsze pod ręką jakiś Ifazowy deserek

Zastanawiam sie czy nie przejsc na MZ, tylko w razie sukcesu boje sie poznioejszego jo-jo((((((( albo czy nie zaczynac dnia od kawy i jedzenia od poludnia. nie !! tylko sobie rozregulujesz wszystko!!


masakra, nie wchodze jutro na wage, nie ma mowy.
Jutro chyba znowu sprobuje wszytskiego od nowa
Poradzcie cos!!
no to jak wyżej.. chwile słabości się zdarzają, nawet jak to była więcej niż jedna chwila, cały urok SB polega na tym, że potem wracasz na dietkę i jedziesz dalej.

sunappe mogę też o te przepisy poprosić?
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 21:51   #5504
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
z czerwonych herbat to polecam własnie albo cytrynową... albo ja uwielbiam morelowe i brzoskwiniowe

za to strasznie nie polecam o jakimś aromacie kwiatowym... (nawet nie wiem z jakich kwaitów dokąłdnie)... jest poprostu paskudna!!!... nie da sie jej pić i jest jeszcze bardziej gorzka niz zwykła...feeee
ja piję grejpfrutową
ale cytrynowa jest boska <3


Wiolka525 dziękuję zorientuję się z tym kremem

Cytat:
Napisane przez kaszellek Pokaż wiadomość
no jak podkład to na czystą buźkę po wf a nie na wf chociaz teraz lato idzie, coraz cieplej jest nie wiem czy jest sens sie podkladem traktowac haha ale ja jakimś guru nie jestem w tej kwestii raczej podkładowym leniem bo mi na ogół się nie chce
a porządki.. pięknie. Jestem o 18 kg lżejsza z wspomnień i różnych papierzysk i pierdół.. i dobrze mi z tym choć dziwnie.. jak darłam kartki od Niego, jakieś liściki, życzenia.. stare pamiętniki.. chociaż dużo mi to dało. Mogłam zerknąć ile to razy coś miało się nie powtórzyć, ile razy miało "od teraz być inaczej" a zawsze koniec tak samo żałosny.. więc chyba dobrze. Wypieprzyć to wszystko raz na zawsze..


no to jak wyżej.. chwile słabości się zdarzają, nawet jak to była więcej niż jedna chwila, cały urok SB polega na tym, że potem wracasz na dietkę i jedziesz dalej.

sunappe mogę też o te przepisy poprosić?
napewno takie porządki Ci pomogą z tym podkładem... kurcze, ja naprawdę nie wiem co robić.
ahh..zawsze jakiś problem człowiek ma
sunappe ja też chce te przepisy tzn. mogę?
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 22:06   #5505
Nedda
Zadomowienie
 
Avatar Nedda
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 003
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
Hey dziewczyny ... ale miałam dzisiaj dzień pełen 'przygód'...

a w ogóle to mam pytanie... nie moge znaleźć żadnych info o tym... ale jestem pewna swojej racji na 90%... może, któraś z was pracowała kiedyś jako hostessa... orientuje się troche w sprawach regulaminu pracy albo studiuje prawo... miałam dzisiaj trochę nieprzyjemną sytuacje w miejscu pracy... i potrzebuję rady...


sorry, że w ogóle zwracam się z taką prosba tutaj... ale chciałabym sie upewnić... i poszukuję w miare obeznanych dziewczyn. a że wy jesteście mądre siostrzyczki... to... pytam
Ja pracowalam wiec tez chetnie pomoge...Jakby cos pisz na gg lub priv.
__________________



Nedda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 22:08   #5506
lisekZG
Rozeznanie
 
Avatar lisekZG
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 561
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

DZIęKUJę kaszellek

a wieice jak robi sie ta owsianke??? bo ja mam skladniki: tzn otreby owsiane (zykle, nie blyskawiczne, mam mleko 0% i cynamon,) ale nie wiem jak to gotowac i ile czasu
lisekZG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 22:11   #5507
Nedda
Zadomowienie
 
Avatar Nedda
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 003
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez lisekZG Pokaż wiadomość
DZIęKUJę kaszellek

a wieice jak robi sie ta owsianke??? bo ja mam skladniki: tzn otreby owsiane (zykle, nie blyskawiczne, mam mleko 0% i cynamon,) ale nie wiem jak to gotowac i ile czasu
Ja robie tak...
Jak sie klade spac odmierzam 3 lyzki platkow,zalewam zimnym mlekiem i wstawiam do lodowki.Rano wlewam mleko z platakmi do garnka ,dolewam mleka,dodaje 1 slodzik,cynamon mieszam.Odstawiam na troszke zeby jeszcze ladniej napuchlo,ja jeszcze do tego siemie dodaje.
I jest pycha
__________________



Nedda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 22:15   #5508
lisekZG
Rozeznanie
 
Avatar lisekZG
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 561
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez Nedda Pokaż wiadomość
Ja robie tak...
Jak sie klade spac odmierzam 3 lyzki platkow,zalewam zimnym mlekiem i wstawiam do lodowki.Rano wlewam mleko z platakmi do garnka ,dolewam mleka,dodaje 1 slodzik,cynamon mieszam.Odstawiam na troszke zeby jeszcze ladniej napuchlo,ja jeszcze do tego siemie dodaje.
I jest pycha

dzięki dzięki dzięki
lisekZG jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 22:16   #5509
lisekZG
Rozeznanie
 
Avatar lisekZG
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 561
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez Nedda Pokaż wiadomość
Ja robie tak...
Jak sie klade spac odmierzam 3 lyzki platkow,zalewam zimnym mlekiem i wstawiam do lodowki.Rano wlewam mleko z platakmi do garnka ,dolewam mleka,dodaje 1 slodzik,cynamon mieszam.Odstawiam na troszke zeby jeszcze ladniej napuchlo,ja jeszcze do tego siemie dodaje.
I jest pycha
ale masz piekny wynik po miesiącu! 7kg w dół? dla mnie marzenie
lisekZG jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-19, 22:17   #5510
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

a ja biorę kilka łyżek płatków owsianych, zalewam wrzątkiem w kubeczku tak żeby woda zakryła płatki. Nakrywam talerzykiem i zostawiam na trochę. W tym czasie można np pokroić dodatki- suszone owoce, orzechy itp. Potem przewalam te napęczniałe płatki do miseczki, dodaje dodatki, cynamon, ew. słodzik no i jak ma być z mlekiem to mleko, jak z jogurtem to jogurt. I wcinam
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 22:21   #5511
Nedda
Zadomowienie
 
Avatar Nedda
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 003
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez kaszellek Pokaż wiadomość
a ja biorę kilka łyżek płatków owsianych, zalewam wrzątkiem w kubeczku tak żeby woda zakryła płatki. Nakrywam talerzykiem i zostawiam na trochę. W tym czasie można np pokroić dodatki- suszone owoce, orzechy itp. Potem przewalam te napęczniałe płatki do miseczki, dodaje dodatki, cynamon, ew. słodzik no i jak ma być z mlekiem to mleko, jak z jogurtem to jogurt. I wcinam
Ja robie z 3 lyzek platkow i szkl. mleka 0,5 % bo mam dokladnie wyliczone ze to jest 225 kcal.

Lisek dziękuje ale sporo jeszcze przedemną...
__________________



Nedda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 22:28   #5512
~Olya~
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 866
GG do ~Olya~
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

ja się nigdy nie potrafilam najeść szklanką owsianki... no i po za tym bardzo ją lubię... więc jeszcze trudniej było mi się ograniczyć do takiej ilości


w poniedziałek rano się waże... troche sie boję, że sie rozczaruje... no ale trzeba w końcu.
__________________
...cause your love is my love & my love is your love.






Faza I: 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14
~Olya~ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-19, 23:09   #5513
kaszellek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 034
GG do kaszellek
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

mykam spać
do bezgrzesznego jutra!!

PS. ja też po owsiance dzisiaj byłam głodna więc pewnie tak sporadycznie będzie niestety... a szkodddaa
kaszellek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 06:00   #5514
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

[1=5a3cc703cdea367dc4857f7 c8a4bccc3ed5dc513_63b764c 3f051b;7284923]A koleżanka z pochodzenia też może Płocczanka? [/quote]

uhm jak najbardziej

Kurcze forum cos szwankuje i ze 3 razy juz mi posta zjadlo....

Przepis na ciasto czekoladowe,przyjazne I fazie

BLACK BEAN BROWNIES:

-puszka czarnej fasoli-odcedzona i przeplukana woda
-4 jajka
-szklanka slodzika sypkiego-ja uzywam Splende
-3 lyzki nieslodzonego kakao
-1 lyzeczka proszku do pieczenia
-1/2 lyzeczki sody
-2 lyzki oliwy-ja uzywam z awokado lub pestek winogron,bo ta z oliwek jest dla mnie za ciezka
-1 lyzka aromaty waniliowego
-1/2 szklanki mleka w proszku-beztluszczowego
-1/4 szklanki ricoty-beztluszczowej

opcjonalnie posiekane orzechy.
Fasole przepuszczamy przez maszynke,mielimy w mlynku do kawy albo blenderze takim do rozkruszania lodu.Ja uzywam "food processor" to jest urzadzenie,ktore rozgniata wszystko na papke.Generalnie chodzi o to,aby fasola miala konsystencje kremowa.Mysle,ze maszynka do miesa spisze sie dobrze.Mozna nawet 2 razy przepuscic.Dodajemy wszystkie skladniki,mieszamy porzadnie i wylewamy do formy.Na wierzchu mozna posypac przechami,albo zrobic polewe z kakao,mleka beztrluszczowego i slodzika.ciasto pieczemy 30-40 minut i konsumujemy z kawa.Jest pyszne!!!
Nawet moi znajomi nie kapneli sie,ze to oszukane ciasto
Smacznego kochane.....
Ide spac...pozniej eszcze cos wrzuce,o ile forum bedzie dzialalo
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 07:10   #5515
calioppe**
Raczkowanie
 
Avatar calioppe**
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 267
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez ~Olya~ Pokaż wiadomość
ja się nigdy nie potrafilam najeść szklanką owsianki... no i po za tym bardzo ją lubię... więc jeszcze trudniej było mi się ograniczyć do takiej ilości
oj to prawda ,mam tak samo. Zazwyczaj wyjdzie mi pyszna i lecę po dokładkę, no a kalorii ma sporo

U mnie dzisiaj juz po śniadanku. Zastanawiałam sie czy dajecie sobie jakies limity przy tej diecie ? Mam na myśli np. nie jedzenie po 18-tej albo limit kaloryczny ?
__________________
Zagęszczanie włosów i szybki porost -
czyli o wcierkach i olejkach eterycznych
https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=9517
Odżywianie i nawilżanie- czyli o olejach i masłach
calioppe** jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 08:42   #5516
Oleńka =)
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 703
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Ale cisza w tym wątku

calioppe wydaje mi sie że nie ma limitow kalorycznych. Tzn w tej diecie na pewno nie liczymy kalorii, wazne jest to, co sie je.

Nalezy nie dopuszczac do stanu glodu, czyli jemy co ok 3 godziny. 3 wieksze posilki i 2 przekaski.

A ja dzisiaj sobie zjadlam II fazowe sniadanko w postaci ciemnej buleczki z salata, makrela i pomidorkiem. A na II sniadanie mialam nieduzego banana. Tyle wegli na dzisiaj
Oleńka =) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 08:45   #5517
KALLISTE
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Greek Islands:)
Wiadomości: 676
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Hey

LisekZG nie przejumuj sie bardzo tymi grzechami. Ja bym jednak została na II fazie. Bo skoro po I "rzuciłas" sie na słodycze to moze znaczyc ze II faza lepiej Ci bedzie odpowiadac. Moze poprostu wprowadz rano kromke chleba na początek i w ciągu dnia jakis owoc. A potem cos wiecej. lub jesli chcesz to zrób dwa dni I fazy np. i potem dalej II faze. Musisz sama zdecydowac jak bedzie dla Ciebie najlepiej. I nie przejmuj sie. Kazdy ma zawsze jakis kryzys

Ja juz po sniadaniu. Dzis było:
1 jajko gotowane, wiesniak light ze szczypiorkiem, pomidor, pół ogórka zielonego, dwie łyżki słoneczniku.

Najdałam sie i mam nadzieje ze mi starczy do południa. Mam straszną ochote dzis na rosół, wiec postanowilam ze na obiad zrobie bulion z lanymi kluskami (z mąki orkiszowej). Mam taką ochote ze dzis na pewno to zjem w szafce lezy zupka chińska z Vifonu i tak mnie kusi od paru dni dlatego musze zjesc ten rosół zeby ochota na tą zupe chinską mi przeszła
KALLISTE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 08:55   #5518
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Witam kochane Dzis na dworze u mnia aura lepsza- slonko i kawalki blekitu

Pije zielona herbae i zaraz zjem sniadanko- w lodowce zostal tylko wiesniak... jem go z Wasa- troche malo na sniadanko, ale drugie bedzie wieksze, bo o 11 na zakupy spozywcze jedziemy.

Jutro ważenie... jeju jeju, ze choc 0,5 kg spadlo... Duzo cwiczylamw tym tygodniu z nadzieja na ruch na wadze, wiec moze cos poleci

Dzis dzien odpoczynku od cwiczen. Od poniedzalku znowu codziennie cos
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 09:19   #5519
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1 618
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

U mnie dzisiaj piękny dzień bo waga pokazała 60 kg..HURRRRA
A teraz sniadanko... standardowa kawa z mlekiem odtłuszczonym i omlet z 2 jajaek z pomidorami papryka i żółtym serkiem mnia mniam
Na obiadek będzie kurczak po chińsku ... dużo warzywek.. już sie marynuje w sosie sojowym oleju arachidowym i sezamowym mniam
Strasznie mam ochotę na słodkie... strasznie... więc podwiedczorek musi być.... rocotta z aromatem szrlotkowym i cynamaonem i migdałami
Rany jakie to wszytsko pyszne!!!!! )))
Ale ja dziś mam motywację
5a3cc703cdea367dc4857f7c8a4bccc3ed5dc513_63b764c3f051b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-20, 11:23   #5520
lolly_girl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 3 722
Dot.: ..::Dieta Plaż Południowych - część trzecia ::..

Cytat:
Napisane przez k_asiaczek Pokaż wiadomość
a to nie Twoje zdjęcie jest tam w spódniczce




pozłacany gwizdek



mi 4 cm to w 2 miesiące zeszły



i'm here musiałam się po pracy wyspać



ja zawsze po wf byłam czerwona ale jakoś mi to problemu nie robiło. ostatnio jak zaczęłam chodzić na fitness to byłam czerwona jak burak, sapałam dziko i w ogóle ale po 2 miesiącach mi minęło i teraz po tych samych ćwiczeniach Kasia nie jest buraczkiem-to chyba kwestia kondycji

to jestem ja na tym zdjęciu w spódniczce:P ale wcale nie jestem chuda


Cytat:
Napisane przez calioppe** Pokaż wiadomość
oj to prawda ,mam tak samo. Zazwyczaj wyjdzie mi pyszna i lecę po dokładkę, no a kalorii ma sporo

U mnie dzisiaj juz po śniadanku. Zastanawiałam sie czy dajecie sobie jakies limity przy tej diecie ? Mam na myśli np. nie jedzenie po 18-tej albo limit kaloryczny ?
Nie ma limitów






Tak w ogóle to dzien dobry
mam pytanie.
na śniadanko zjadłam takie oto kanapeczki: dwa plasterki chudej szynki, na to serek trójkącik posmarowany light, na to ser żółty light, na to pomidorek, papryka, sałata... --> może takie coś byc?




byłam wczoraj wybierac swój wzór na tatuaz..
i tego jest tyle ze nie moge sie zdecydowac
lolly_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:09.