PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-10, 17:54   #1
miffy007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 38
Exclamation

PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator


Czy któraś z Was używała i z ręką na sercu mogłaby polecić ten dekoloryzator? od kilku miesięcy jestem w trakcie schodzenia z koloru czarnego. Miałam już dekoloryzację, która prawie nic nie dała oprócz kurczakowo-żółtych odrostów (reszta włosów czarna) ponieważ fryzjerka na moje farbowane kilkakrotnie na hebanową czerń włosy nałożyła dekoloryzator z 6% wodą od kilku tygodni schodzę z czerni metodą pasemek, a za każdą kolejną wizytę i fryzjera płacę 60 zł i po prostu mnie na to nie stać. Na allegro widziałam właśnie ten dekoloryzator, z tego co wiem to cieszy się on dobrą opinią. Chciałabym zakupić ten produkt, ale boję się, że jak nałoże ten dekoloryzator na całą głowę to włosy już rozjaśnione poprostu mi się wykruszą.. A tego chciałabym uniknąć. Nie chcę też skracać włosów ponieważ włosy rosną mi bardzo wolno, a od trzech lat zapuszczałam je aby osiągnąć swoją wymarzoną długość którą mam teraz. Boję się też, że produkt ten ściągnie czerń z moich włosów nierównomiernie i zostanę z tęczą na głowie... Jeśli któraś z Was używała badź miała jakakolwiek styczność z tym produktem niech podzieli się ze mna swoją opinią bedę naprawdę bardzo wdzięczna Pozdrawiam
miffy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 18:01   #2
kasianiuniakotek
Raczkowanie
 
Avatar kasianiuniakotek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 423
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Przeszukaj forum gdzieś tu było o tym dekoloryzatorze. Ja ściągałam nim kolor czarny z włosów siostry. Nie wyjdzie Ci na pewno jednolity odcień. Włosy będą rude, czerwone, żółte, ale kolor czarny będzie schodził. zafarbujesz włosy później farba i powinno być dobrze. Tylko strasznie ten dekoloryzator śmierdzi.
kasianiuniakotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 18:11   #3
miffy007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 38
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cytat:
Napisane przez kasianiuniakotek Pokaż wiadomość
Przeszukaj forum gdzieś tu było o tym dekoloryzatorze. Ja ściągałam nim kolor czarny z włosów siostry. Nie wyjdzie Ci na pewno jednolity odcień. Włosy będą rude, czerwone, żółte, ale kolor czarny będzie schodził. zafarbujesz włosy później farba i powinno być dobrze. Tylko strasznie ten dekoloryzator śmierdzi.
dziekuje, przeszukam a co z kondycją włosów po użyciu tego dekoloryzatora?
miffy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 21:19   #4
kasianiuniakotek
Raczkowanie
 
Avatar kasianiuniakotek
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 423
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Włosy nie zniszczyły się bardzo. Pewnie tyle co i od zwykłej farby. Odżywka, maska i jest dobrze.
kasianiuniakotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 09:30   #5
zyrtec
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 102
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Użyłam go wczoraj no i mogę powiedzieć, że jestem nawet zadowolona. Miałam farbowane włosy od dwóch lat a nawet więcej. Od ciemnych brązów, po średnie brązy, odcienie rudości... Próbowałam dekoloryzatora Renee Blanche i minimalne ruszyło mi kolor. Po użyciu Chantal'a dzisiaj jestem blondynką :P fakt, faktem zapach okrutny, włosy w kondycji normalnej. Na końcach, które miałam najciemniejsze jest to blond z odcieniem rudości, ale pewnie dlatego, że poprzednie moje farby miał odcienie miedziane, góra - blond :P Poszukuje właśnie farby na pokrycie włosów.
zyrtec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 09:38   #6
PinkyDoll
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 819
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cytat:
Napisane przez miffy007 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was używała i z ręką na sercu mogłaby polecić ten dekoloryzator? od kilku miesięcy jestem w trakcie schodzenia z koloru czarnego. Miałam już dekoloryzację, która prawie nic nie dała oprócz kurczakowo-żółtych odrostów (reszta włosów czarna) ponieważ fryzjerka na moje farbowane kilkakrotnie na hebanową czerń włosy nałożyła dekoloryzator z 6% wodą od kilku tygodni schodzę z czerni metodą pasemek, a za każdą kolejną wizytę i fryzjera płacę 60 zł i po prostu mnie na to nie stać. Na allegro widziałam właśnie ten dekoloryzator, z tego co wiem to cieszy się on dobrą opinią. Chciałabym zakupić ten produkt, ale boję się, że jak nałoże ten dekoloryzator na całą głowę to włosy już rozjaśnione poprostu mi się wykruszą.. A tego chciałabym uniknąć. Nie chcę też skracać włosów ponieważ włosy rosną mi bardzo wolno, a od trzech lat zapuszczałam je aby osiągnąć swoją wymarzoną długość którą mam teraz. Boję się też, że produkt ten ściągnie czerń z moich włosów nierównomiernie i zostanę z tęczą na głowie... Jeśli któraś z Was używała badź miała jakakolwiek styczność z tym produktem niech podzieli się ze mna swoją opinią bedę naprawdę bardzo wdzięczna Pozdrawiam

Droga wizazanko- dziwie sie ze fryzjerka ci nie sćiągnęła czarnego koloru? bo ja , jakies 2 tygodnie temu byłam właśnie na ściąganiu czarnej farby i udałao sie bezbłędnie! fryzjerka nakładała mi rozjaśniacz tylko na te partie włosów pokryte farba, pozostawiajac odrosty i udało sie- po tym zabiegu nałozyła mi farbe, na moje odrosty inne stezenie a na rozjaśniane inne i mam teraz kolor taki jak chciałam czyli karmelowy braz- w sumie to troche przebija mi rozjaśnianie ale wyglada to raczej jak balejaz naturalny a nie jak tęcza i wszystkie znajome tak myśla- pozatym dałan za ten zabieg tylko 130 pln ;-) moze poprostu musisz zmienic fryzjerke?
szczerze ja bym sama w domu nie eksperymentowała z rozjaśniaczem bo to jednak gruba altyrelia jest i mozesz poważnie zaszkodzic swoim włosom a później tego juz nie cofniesz i będzie trzeba je obciąć- pozdrawiam
PinkyDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 11:30   #7
miffy007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 38
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

PinkyDoll a ja za zabieg dekoloryzacji zapłaciłam 200 zł czego do dnia dzisiejszego nie potrafię przeboleć :| poprostu trafiłaś na dobrą fryzjerkę, która ten zabieg wykonała Ci w profesjonalny sposób. Moja fryzjerka nie wykazała się zadnymi umiejetnosciami oprócz umiejetności zniszczenia mi włosow i rzadania kosmicznych sum za zrobienie brzydko mówiąc sraki na głowie. Też chciałam taki karmelowy brązik... ale teraz to jedynie pomarzyć sobie mogę. Poza tym ostatnio dałam się namówić na kupienie nowego szamponu lini Palette "color & gloss " zafarbowałam włosy brązem, który wyszedł czarny!! wtedy to już się załamałam kompletnie, tyle czasu probuje schodzic z tego czarnego kosztem poniszczenia sobie włosow mialam juz dosc jasne a tu szampon palette zrobił mi "niespodziankę" na głowie...
ten czarny kolor chyba mnie kocha -.- póki co to sie poddaje :|

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:26 ----------

Cytat:
Napisane przez zyrtec Pokaż wiadomość
Użyłam go wczoraj no i mogę powiedzieć, że jestem nawet zadowolona. Miałam farbowane włosy od dwóch lat a nawet więcej. Od ciemnych brązów, po średnie brązy, odcienie rudości... Próbowałam dekoloryzatora Renee Blanche i minimalne ruszyło mi kolor. Po użyciu Chantal'a dzisiaj jestem blondynką :P fakt, faktem zapach okrutny, włosy w kondycji normalnej. Na końcach, które miałam najciemniejsze jest to blond z odcieniem rudości, ale pewnie dlatego, że poprzednie moje farby miał odcienie miedziane, góra - blond :P Poszukuje właśnie farby na pokrycie włosów.

no to dobrze że u Ciebie ten dekoloryzator się sprawdzil a co do farby to szukaj popielatych blondów, podobno niwelują odcien rudości i żółci
miffy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-16, 12:58   #8
ClassicCreature
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 69
Smile Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Polecam go Pierwsze,moje włosy były malowane (rok temu) Palette Color xxl "Głębia czerni" i potem londą,kolor czarny mi się znudził i siostra nałożyła mi farbę "Matrix" ciemny brąz ,po którym wzięło same odrosty . Potem,po 3 tygodniach ,wizyta u fryzjera i pasemka i znów potem za 3 tyg koleżanka nałożyła mi właśnie "Prosalon colorpeel chantal" i włosy wyszły jasne tyle że końcówki jasno rude . Teraz włosy są jasne rude z blondem,i w następną sobotę idę do fryzjera . Pozdrawiam
ClassicCreature jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 13:31   #9
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

śmiało mogę polecić Colorpeel do zejścia z czerni/ciemnego brązu
wiadomo, że w zależności od użytych farb i ilości koloryzacji efekt bedzie się różnił, aczkolwiek na moich farbowanych przez blisko 4 lata na ciemne brązy i czernie kłaczkach wyszedł równomierny marchewkowy kolor po 3 dekoloryzacjach, potem dół zaczął niestety ciemnieć, ale nie ma już czerni

śmierdzi to to okropnie, ale za to nie zauważyłam, żeby jakoś wpłynął negatywnie na kondycję włosów. nie zawiera rozjasniacza, więc włosów nie spali

na 3-krotną aplikacjęna włosy prawie do ramion zużyłam 2 opakowania, a nawet na 4 aplikację by wystarczyło, gdybym równo podzieliła
cena jest bardzo przystępna, ok. 25-30zł za opakowanie 2x100g na allegro

po deko trzeba pamiętać, żeby użyć farby 1-2 tony jaśniejszej, bo włosy chłoną ciemne pigmenty i mogą wyjśc bardzo ciemne
ja na swoich trzymałam farbę w kolorze srebrny beż dosłownie 5 min, a wyszedł mi taki średnio-ciemny brąz
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 17:43   #10
mala_czarna03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Witam, otóż pewnie nie napiszę nic nowego, ale liczę,że może trafi się jakaś nowa opinia, podpowiedź lub rada, co do mojego pomysłu Od jakiegoś czasu farbuję włosy na czarno, ale zastanawiam się nad zmianą koloru na rudy i bardzo, ale to bardzo chciałabym zrobić to w jak najszybszym czasie, także pasemka i tego typu przejścia mnie nie interesują... Mam konkretną wizję koloru, jaki chciałabym uzyskać, ale oczywiście nieznaczna różnica również będzie zadowalająca. Interesuje mnie czy niewysokim kosztem istnieje REALNA możliwość takiej zmiany, bo opinie bywają różne. Kolor jaki chciałabym uzyskać jest widoczny na załączonym zdjęciu
mala_czarna03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 14:55   #11
miffy007
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 38
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

sama uzywalam tego dekoloryzatora i szczerze moge go polecic. Wlosy farbowalam czernia przez 2 lata, po dekoloryzatorze otrzymalam cos rudy z przeswitami ciemnego brazu. Jednak zeby uzyskac taki kolor wlosow jak ten z Twojego zdjecia radzilabym dwukrotnie nalozyc dekoloryzator i po tym udac sie do fryzjera zeby nalozyl Ci na wlosy farbe w odpowiednim odcieniu. Pamietaj, ze musi byc to farba o kilka tonow jasniejsza od tego koloru jaki chcesz uzyskac. Pozdrawiam

---------- Dopisano o 15:55 ---------- Poprzedni post napisano o 15:48 ----------

PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator - kup na allegro, najlepiej dwa opakowania, tak jak proponowałam. Jedyna wadą dekoloryzatora jest to, że po aplikacji włosy strasznie śmierdzą, ale na szczęście smrodek po kilku/kilkudziesięciu myciach głowy znika, więc nie ma tragedii. Najważniejsze, że nie niszczy włosów. Mogą być jedynie lekko wysuszone, ale to też da się załatwić dobrymi odżywkami ; ) życzę powodzenia w eksperymentowaniu, mam nadzieję, że uzyskać kolorek na jakim Ci zależy
miffy007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-14, 13:13   #12
diana _
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Witam mam nastepujący problem.
Mój naturalny kolor włosków to lekko ciemny blond. W ostatnim czasie zafarbowałam je farbami CASTING CREME GLOSS machoniowym, brązem i ciemnym brązem. Kolory wyszły bardzo ciemne, z brązów zrobiły się czarne. Myslicie, ze ten dekoloryzator poradzi sobie z tą czernią i przywróci dawny kolor moich włosów ?
diana _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-05, 15:35   #13
AgnieszkaZzz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Właśnie rozjaśniłam nim włosy drugi raz (pierwszy 6 dni temu). Smrodek, rzeczywiście, powala. Córka wracała ze szkoły i w progu oznajmiła, że cała klatka śmierdzi "zgniłymi jajami" Od pierwszej dekoloryzacji "zapach" nie ustąpił. Ale ja nie o tym. Miałam po nim nakładać inny kolor (ściągałam czarny - farbowałam je na czarno od ... zawsze), ale po zdjęciu wyszedł jednolity, śliczny ciepły jasny rudy i chciałam przy nim pozostać. Niestety przez te 6 dni wróciłam (choć nie chciałam) do ciemnego. Czy ktoś jest w stanie doradzić co zrobić, żeby ten ciemny kolor nie wrócił? Zastanawiam się jak to w ogóle działa? Myślałam, że zdjęcie koloru to coś jak odbarwienie ciuchów chlorem - wybielone i już Chcę zostać przy tym rudym!
Pozdrawiam.
AgnieszkaZzz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-02, 14:13   #14
mircia
Raczkowanie
 
Avatar mircia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 186
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

podbijam Twoje pytanie!!

co zrobić zeby kolor po zmyciu Color peel'a nie ciemniał?

Myalam wlosy z 7 razy zeby go dokladnie zmyć i mimo wszystko kolor jest ciemniejszy niz po zmyciu ;/
__________________
Nie dam się lenistwu!!


mircia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 09:01   #15
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

jest tam kto ! dziewczyny czytałam, że po dekoloryzacji trzeba włosy zagruntować... ale nic na temat tego gruntowania nie znalazłam,
może ktoś wie jak to się robi ?
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 11:25   #16
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

na pewno chodzi o to, aby nałozyć odpowiednią farbę po użyciu dekoloryzatora.
po nim włosy ciemnieją, a dzieje się tak za sprawą tego ze on kurczy pigmnety koloru które są potem łatwe do wypłukania wodą, jeśli niedokładnie się je wypłucze to one znów się powiększą i włosy stają się ciemne z powrotem, to samo dzieje się z farbą, jeśli niedokładnie wypłuczemy włosy po zabiegu i nałozymy farbe to zrobi sie nam czarny kolor.
radze po dekoloryzacji płukać intensywnie włosy wodą nawet do 10 min jeśli masz siłę i porządnie je umyć, potem nałozyć farbe o 2-3 tony jaśniejszą od zamierzonego efektu z niższym utleniaczem (%) i uwaznie obserwować czy włosy nie ciemnieją po nałozeniu farby, jak ciemnieją to zmywasz.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 13:33   #17
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

dzieki za info, zamówiłam dziś ten dekoloryzator na allegro, toche boje się go użyć bo moje włosy wyglądają tak:
odrost 1 cm ciemny szatyn z siwulcami, później 4 cm o 2 tony ciemnieszy farbowany brąz, reszta długich włosów kilka tonów jaśnieszy rudawy brąz z którego poprostu zmyła się ta ciemna farba,
nie wygląda to bardzo źle ale chciałabym pozbyć się tego ciemnego brązu miedzy odrostem a końcami, nie bede kładła tego na całość włosów,
poźniej ewentuanie farba w odcieniu jasnego brazu na całość
czy ten dekoloryzator rozjaśni mi naturalny odrost ?, czytałam, że nie ale widomo :-( , bede sie starała nakladać centymetr od głowy

Edytowane przez Lusya
Czas edycji: 2011-07-01 o 15:25
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 15:26   #18
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

nie musisz, nie ruszy naturalnego
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-02, 10:57   #19
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

dzięki mam nadzieje, że nie zrobie sobie katastrofy na głowie ;-)
zamówiłam też profesjonalny głęgoko oczyszczający szampon, żeby dobrze wypłukać włosy po zabiegu i żeby nie ciemniały
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-02, 19:46   #20
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

pamiętaj płucz włosy dokłanie łatwo poznać czy środek nadal jest we włosach, po nieprzyjemnym siarkowym zapachu, który towarzyszy po połączeniu składników.
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-03, 10:33   #21
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

dzięki
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 14:07   #22
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

I jak Ci wyszło, Lusya, robiłaś już?
Ja jestem naturalną jasną blondynką. I miałam już wszystkie kolory na głowie, ale najbardziej lubowałam się w fioletach, niebieskich i czerwieniach. Jednak ostatnio postanowiłam wrócić do naturalnego koloru włosów. Nie farbuję ich od jakiegoś czasu, odrosty mam spore. Nie chcę rozjaśniać, ponieważ nie uda mi się pozbyć tego pomarańczowego odcienia z włosów, będą jasne - ale pomarańczowe, nie blond. I mam tutaj pytanie, jak myślicie, czy ten dekoloryzator pomoże mi?
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 16:23   #23
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Nie, nie robiłam, czekam na dekoloryzator, jeszcze nie przysłali :-( ale zamawiałam dopiero w piątek, zamówiłam też szampon głęboko oczyszczający żeby dobrze oczyścić włosy po tym, żeby nie ciemniały. Napisze jak zrobie.

Tak czytałam, najlepsze efekty są na włosach farbowanych środkami półtrwałymi albo trwałymi ale 1 max. do 2 razy, Ja chce zrobić korekte tylko na jakiś 5 cm od nasady (tyko raz farbowane ale wyszły za ciemne), nie kłade na całość, bo dalej kolor mi się podoba. Ty możesz położyć tylko na te farbowane końce, możesz zrobić próbe na włosach gdzieś od spodu ;-) Ja napierw przeprowadze test

Edytowane przez Lusya
Czas edycji: 2011-07-04 o 16:28
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 16:30   #24
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Ale co to znaczy, że na "farbowanych" ? Moje są farbowane, tzn. były trzy miesiące temu, na taką rudą czerwień, a teraz są jasne rude ze świetlistymi refleksami, a chcę wrócić do słonecznego blondu mojego jasnego
To jak dostaniesz, wszystko opisz, czekam na recenzję i relację!
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 17:08   #25
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

jak były farbowane wielokrotnie to ten dekoloryzator może dobrze tych kilku wrstw nie usunąć a jak tylko raz farbowane albo szmponem koloryzującym to prędzej
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 12:06   #26
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Dostałam wczoraj dekoloryzator, zrobiłam dziś próbe tylko (na dość sporym paśmie nad uchem) ponieważ nie dostałam jeszcze zamówionego szamponu oczyszczającego
Próba wyszła zadowalająco, tak jak pisałam wcześniej nie chce kłaść dekoloryzatora na całość, chce usunąć tylko jakieś 5 cm ciemnego brązu przy głowie. Dekoloryzator trzymałam jakieś 25 min. pod czepkiem foliowym.
Na fotkach efekty mojej próby Na ostatnim zdjęciu jest kolor wyjściowy, który chce usunąć

Smrodek do wytrzymania (całkiem jak na basenach termalnych ;-)), efek całkiem niezły, nie ma plam, włosy nie są spalone, napewno jest to alternatywa dla rozjaśniacza
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0058.jpg (147,2 KB, 513 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0043.jpg (168,8 KB, 375 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0046.jpg (158,1 KB, 420 załadowań)

Edytowane przez Lusya
Czas edycji: 2011-07-06 o 13:13
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 14:32   #27
tak
Zakorzenienie
 
Avatar tak
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: znikąd.
Wiadomości: 5 205
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Ja nie widzę efektu pracy dekoloryzatora albo jestem ślepa, kurczę!

Jak zrobisz już tych 5 cm, które chcesz zdekoloryzować, wstaw zdjęcia koniecznie
Ja chyba sobie zamówię ten dekoloryzator, czekam tylko na dopływ pieniędzy na konto
tak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 15:18   #28
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

jak nie widać ?! dwa pierwsze zdjęcia są już po dekoloryzacji a ostatnie to dużo ciemniesze to fragment włosów wyjściowych, na taki kolor kładłam dekoloryzator Ja w każdym razie widze różnice, zrobiłabym całość jutro ale czekam na ten szampon
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 15:54   #29
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 106
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
pamiętaj płucz włosy dokłanie łatwo poznać czy środek nadal jest we włosach, po nieprzyjemnym siarkowym zapachu, który towarzyszy po połączeniu składników.
nie wiem czy to w ogóle jest możliwe, żeby całkowicie wypłukać ten środek (z pigmentem oczywiście), bo pomimo mycia szamponem oczyszczającym (z tej samej firmy nawet) i to kilkunastokrotnym, ten smród wciąż był na włosach nie wiem czy nawet płukanie włosów przez cały dzień by coś pomogło...

za to po użyciu rozjaśniacza ten zapach zniknął i włosy nie ciemnieją


Cytat:
Napisane przez tak Pokaż wiadomość
I jak Ci wyszło, Lusya, robiłaś już?
Ja jestem naturalną jasną blondynką. I miałam już wszystkie kolory na głowie, ale najbardziej lubowałam się w fioletach, niebieskich i czerwieniach. Jednak ostatnio postanowiłam wrócić do naturalnego koloru włosów. Nie farbuję ich od jakiegoś czasu, odrosty mam spore. Nie chcę rozjaśniać, ponieważ nie uda mi się pozbyć tego pomarańczowego odcienia z włosów, będą jasne - ale pomarańczowe, nie blond. I mam tutaj pytanie, jak myślicie, czy ten dekoloryzator pomoże mi?
nie chcę Cię straszyć, ale nie jestem pewna czy przy użyciu dekoloryzatora wrócisz do swojego koloru... ściągnie Ci z pewnością farbę, ale raczej Twój naturalny kolor to to nie będzie... taki rudawy... i mogą zacząć ciemnieć...

ja musiałam rozjaśnić - z tym, że to już łatwo, bo wyjściowy kolor jest jaśniejszy i rozjaśniacz szybko chwyta nawet na 3% słabej wodzie
u mnie wyszły baaaardzo jasne włosy, bo trochę to trzymałam, ale i tak musiałam na to farbę tonującą nałożyć, bo kolor był taki właśnie "rozjaśniaczowy"


po nałożeniu samej farby rozjaśniającej chyba dziewczynom włosy też ciemniały, więc nie wiem czy bez rozjaśniacza w ogóle się da...
jakbym jeszcze raz miała robić to chyba bym go jednak nałożyła, nawet na 10-15min, żeby mieć pewność, że nie ściemnieją włoski
hala83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-06, 16:53   #30
Lusya
Raczkowanie
 
Avatar Lusya
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 53
Dot.: PROSALON CHANTAL Colorpeel Dekoloryzator

Blondynki mogą rozjasniać włosy rozjaśniaczem, niestety przy ciemnych włosach to dość duże ryzko, odrost chwyciłby zapewne na kurczaka a ciemny brąz na rudo
Lusya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-04 19:52:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.