Co ostatnio upolowałyście? :D - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-08-21, 08:34   #1
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20

Co ostatnio upolowałyście? :D


Wiadomo, że wiele zapachów, które kochamy zostało wycofanych z naszego rynku. Przeglądając allegro czy odbywając podróż można trafić naprawdę na perełki

Ja ostatnio upolowałam Pivoine z Yves Rocher, zapach wybitnie kwiatowy w buteleczce 100 ml (jest naprawdę ogromna ) za 21 zł

Na urodziny dostałam zestaw (pewnie po cichu przez rodziców upolowany na allegro ), w którym są miniaturki:

-Safari Ralph L.
-Noa Cacharel
-Lanvn
-Poeme
-Tresor
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 10:17   #2
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Mi się udało upolować kilka dni temu miniaturkę Kenzo Jungle le Tigre.Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu.
A teraz poluję na Belle de Minuit Niny Ricci.Nie spocznę póki nie upoluję.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 12:21   #3
d'ou vient le vent
Zakorzenienie
 
Avatar d'ou vient le vent
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 880
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Phew... próbuję upolować Oliban i Loukhoum Keiko Mecheri niedostępne w PL niestety
No i próbuję się dowiedzieć coś nie coś na temat perfum w Japonii na tamtejszy rynek (dziwnie mało informacji) - jakby ktoś coś wiedział proszę o cynk

PZDR Natalia
__________________

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 12:27   #4
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Wprawdzie moje "zdobycze" nie odpowiadają do końca kryteriom, tzn. są zapachami trudno dostępnymi (tzn. oficjalnie wycofanymi), ale przed zakupem miałam okazję powąchać tylko jeden z nich, na drugi zdecydowałam się zupełnie w ciemno, kierując się wyłącznie entuzjazmem innych Wizażanek Nie myślałam o nich obsesyjnie całymi dniami, ale za to teraz ogarnia mnie paranoja, co to będzie, jak ich nie będzie.

Pierwszy to "Un Amour de Patou" Jean'a Patou, który spodobał mi się ogromnie od pierwszego powąchania z próbki, którą zrobiła mi i przysłała Benita ( ), no i zaraz od niej odkupiłam resztę. Strasznie się martwię, że tak trudno gdzieś ten zapach dostać, a chętnie porobiłabym zapasy.

A drugi to "Un Jardin en Meditarrenae" Hermes'a, który mam z wymiany z EląG ( ). Za każdym razem, kiedy go noszę, odkrywam w nim coś nowego. Ostatnio rozmaryn. Oczywiście potwierdza się zasada, że te najlepsze zapachy są albo sezonowe, albo słabo się sprzedają.

Czyli moje perfmiarskie marzenia spełnione dzięki Wizażankom.

Chętnie kupiłabym gdzieś jeszcze flakon "Le Feu" (choć mam jeden, sprzed jakichś trzech lat, więc zaczynam się niepokoić o stabilność zapachu, chyba wstawię go do lodówki. ), ostatnio naszła mnie też przemożna chęć posiadania "Safari", którego próbeczkę dostałam swego czasu o kochanej Smoczycy ( ) i dopiero niedawno wywlokłam z czeluści jakiejś przegródki w torebce i bardzo mi przypadł do gustu! Co jest o tyle zaskakujące, że kiedyś ten zapach wąchałam, testowałam i zupełnie nie robił na mnie wrażenia.
Safari u nas niet, trzeba będzie się trochę nagimnastykować..

Ach, zapomniałam: koniecznie chciałbym kupić wycofany o nas "Hiris" Hermes'a! Pamiętam, jak bardzo mi się podobał, a teraz nie ma już nawet gdzie odświeżyć wspomnień. Nie kupiłam go wówczas i przegapiłam moment, kiedy zniknął z perfumerii...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 14:39   #5
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Wlaściwie to mam sporo róznych cennych nabytków upolowanych na allegro, w sklepach internetowych bądź przywiezionych przez dobre dusze z zagranicy
Z tych ostatnich - mam Abril Vittorio et Luccino, 24 Faubourg Eau Delicate, Theoremę Fendi (kto lubi niech czym prędzej kupuję bo właśnie znika z perfumerii), Opium Fleur de Shanghai (ten ostatni to żaden rarytas, jest w każdym Douglasie, bo to tegoroczna limitowanka). No i jeszcze posiadam Flowerbomba Jednak perłą mojej kolekcji, długo poszukiwanym marzeniem ktore się spełniło w zesżłym tygodniu jest Ambre Sultan Serge Lutensa:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ambre sultan.jpg (85,0 KB, 96 załadowań)
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 14:43   #6
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Pixie, Hiris jeszcze u nas jest w Sopocie, można powąchać kiedyś myślałam nad zakupem ale doszłam do wniosku że za dużo tego mam...
Co do Safari - parę dni temu przeżyłam niezły wstrząs - wśród masy podróbek na jarmarku - byłam z Gypsy Woman - natrafiłam na stoisko z niezłymi unikatami - Safari damskie i męskie, Cristobal, Magie Noire, panterka Dolce i Gabbana, reszty nei pamiętam bo mnie zatkało, zwłaszcza że dzięki przytomności Gypsy, zagadnęłam człowieka o Le Feu a wsio oryginały co naprawdę mnei zbiło z tropu
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 14:54   #7
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Ja jeszcze nie kupilam, ale moje oczy juz upolowaly:

- Provence firmy Clean (chyba francuzka lub amerykanska) pachnie czysto, swiezo wypranymi ciuchami i posciela
- Violetta di Parma (dziekuje za rade Smoczyco )
- Dior Addict 2

A ostatnio kupilam
- Just Cavalli (jestem baardzo zadowolona)
-Fiorucci Fiorucci (10ml)

Tinker
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-21, 15:03   #8
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Pixie, Hiris jeszcze u nas jest w Sopocie, można powąchać
Rozumiem, że to sugestia?.. Ech, kiedy ja będę w tym Waszym 3city!.. Jak tylko się obronię w październiku, to zrobię sobie prezent w postaci wycieczki.

Cytat:
Co do Safari - parę dni temu przeżyłam niezły wstrząs - wśród masy podróbek na jarmarku - byłam z Gypsy Woman - natrafiłam na stoisko z niezłymi unikatami - Safari damskie i męskie, Cristobal, Magie Noire, panterka Dolce i Gabbana, reszty nei pamiętam bo mnie zatkało, zwłaszcza że dzięki przytomności Gypsy, zagadnęłam człowieka o Le Feu a wsio oryginały co naprawdę mnei zbiło z tropu
Ale kopalnia!! Coś kupiłaś? I co z tym "Le Feu"? W ogóle co za fajny jarmark! Ciekawe, skąd to ludzie czerpią takie perełki, skoro piszesz, że oryginały?..

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Wlaściwie to mam sporo róznych cennych nabytków upolowanych na allegro, w sklepach internetowych bądź przywiezionych przez dobre dusze z zagranicy
Z tych ostatnich - mam Abril Vittorio et Luccino, 24 Faubourg Eau Delicate, Theoremę Fendi (kto lubi niech czym prędzej kupuję bo właśnie znika z perfumerii), Opium Fleur de Shanghai (ten ostatni to żaden rarytas, jest w każdym Douglasie, bo to tegoroczna limitowanka). No i jeszcze posiadam Flowerbomba Jednak perłą mojej kolekcji, długo poszukiwanym marzeniem ktore się spełniło w zesżłym tygodniu jest Ambre Sultan Serge Lutensa:
Zaczynam podejrzewać, ze Ty masz oddzielny pokój na te wszystkie falkony.
Nad Opium Fleur de Shanghai sama się zastanawiam, lubię klasyka, ten mnie jakoś szczególnie nie powala, ale skoro jest limitowany, to pewnie będę później żałowała... Swoją drogą niezły marketingowy chwyt, z tymi sezonówkami, ech.
Theoremę wycofują? To ciekawe, mnie się wydawało, że jest dość popularna. Szkoda, to niezły zapach, na pewno lepszy niż wiele popularnych nowości na naszych półkach...

Napiszesz coś więcej o Ambre Sultan Serge Lutensa? Przyznaję z lekkim zażenowaniem, że pierwszy raz słyszę...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 15:20   #9
Edyta
Zadomowienie
 
Avatar Edyta
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 1 127
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Pixie, używany Hiris jest na Allegro, widziałaś?
Edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 15:31   #10
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Edyta
Pixie, używany Hiris jest na Allegro, widziałaś?
No to już nie ma

Dziękuję ogromnie, Edytko, nie wiem, jak to się stało, że go wcześniej przeoczyłam, bo regularnie czeszę Allegro pod kątem perfumeryjnych ciekawostek i okazji.

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-21, 19:01   #11
viedzma
Raczkowanie
 
Avatar viedzma
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Praga
Wiadomości: 140
Wyślij wiadomość przez ICQ do viedzma GG do viedzma
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Ostatnio szarpnelam sie i zainwestowalam w znikajacy Cerruti Image.
Teraz staram sie "nazachwycac" na zapas
__________________
Urodziłam się na nowo, kiedy odkryłam, że mogę kupić nowy flakonik perfum zanim skończę poprzedni.
viedzma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-21, 22:57   #12
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Pixie, jestes jak najmilej widziana w Tricity... ciągle nie tracę nadziei na mały myting jak przyjedziesz to idziemy na mały rajd
Co do Le Feu = oczywiście nie mieli, bo i jak... ale nawiązałam ciekawy kontakt i nie tracę nadziei ))
Co do moich flakonów - nie mam osobny pokój, ale osoba szafeczka jest choć już si ledwo mieści
Hasło "limitowanka" albo "wycofywany" działa na mnie jak płachta na byka, no ruina finansowa gwarantowana. Nie znoszę klasycznego Opium ale to Fleur de Sh - bossskie (choć pojemność 100ml mnie przytłoczyła). Mój ukochany przyjaciel mówi że Theorema w ogóle nie jest wycofywana - ale pewne jest że z naszego pieknego kraju znika, nie wiem czemu (w ogóle coś dziwnego sie dzieje z marką Fendi).

Pixie, Serge Lutens to jeden z wielkich niszowych kreatorów - trochę wsiąkłam, dzięki forum na gazecie. Trochę powąchałam dzięki innym forumowiczom. Ambre Sultan mnie rzucił na kolana. Tu więcej:

http://www.salons-shiseido.com/anglais/indexa.html
http://serge.lutens.free.fr/
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 07:08   #13
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Sama chciałam założyć taki watek
Ostatnio w związku z mocnym postanowieniem, że z kupowaniem kolorówki basta, przerzuciłam się na perfumy i tak weszłam w posiadanie Celine Oriental Summer (i tak mi się spodobał, że chyba jakiś zapasik poczynię, bo to sezonówka sprzed 2 lat), Chopard Pink Diamond (nowość, nie ma go jeszcze u nas, na początku trochę na niego bluzgałam, że wtórny, ale zaczyna mnie do siebie przekonywać). A i dziś rano się złamałam i wreszcie kupiłam na allegro Mira Bai Choparda. W planach mam jeszcze Flowerbomb (jednak), myślę ciepło o nowej Pradzie i marzy mi się Le Feu - tego ostatniego szukam wszelkimi możliwymi kanałami - a nuż się uda?
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 08:20   #14
bunny-pie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: bEckingham palace
Wiadomości: 3 034
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez hybris
....Chopard Pink Diamond (nowość, nie ma go jeszcze u nas, na początku trochę na niego bluzgałam, że wtórny, ale zaczyna mnie do siebie przekonywać)
Dokladnie tydzien temu prysknelam na papierek Pink Diamond i do teraz pachnie mocno, jak niektóre perfumy po 3 godzinach. Jest strasznie trwaly.


Tinker
__________________
bunny-pie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 10:20   #15
hybris
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 727
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez bunny-pie
Dokladnie tydzien temu prysknelam na papierek Pink Diamond i do teraz pachnie mocno, jak niektóre perfumy po 3 godzinach. Jest strasznie trwaly.


Tinker
Bunny, a może psikałaś się edp? Chociaż z tego, co wiem, on w wersji edt tylko egzystuje. Na mojej skórze trwałość ma przeciętną - jak na edt przystało, niestety
__________________
było, minęło.
hybris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 10:38   #16
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez hybris
Bunny, a może psikałaś się edp? Chociaż z tego, co wiem, on w wersji edt tylko egzystuje. Na mojej skórze trwałość ma przeciętną - jak na edt przystało, niestety
Ten Pink Diamond to zdaje się istnieje tylko jako EDT. I to ponoć jakaś edycja limitowana, takowoż gdzieś ostatnio wyczytałam. Jestem go bardzo ale to bardzo ciekawa - mam słabość do Wisha klasyka, ale ten upiorny początek mnie strasznie zniechęca. Potem pachnie pięknie, zbiera masę zachwytów,
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 10:54   #17
E
Zakorzenienie
 
Avatar E
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 8 227
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

A teraz poluję na Belle de Minuit Niny Ricci.Nie spocznę póki nie upoluję.[/QUOTE]


Kiedyś byłam w nich zakochana ale już od dawna ich nie widziałam
Bardzo podobały mi się też te z serii Les Belle (jeśli nie mylę nazwy ) - te niebieskie z zielonym korkiem
E jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 11:01   #18
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Właściwie wszystkie moje perfumy sa dostępne w perfumeriach lub na Allegro

Ale dzięki dwóm dobrym duszom trafi do mnie zestaw zapachów ciężko dostepnych, bo albo wycofanych z produkcji albo mało popularnych i czekam na ten dzień jak głupia, tylko nie moge się zdecydować do końca co bym chciała, a z czym poczekać do innej okazji ale na pewno będzie to Winter Delice, L'Feu, Vanille Exquise by Annick Goutal, stara Mania i chyba Les Belles de Ricci Spicy Delight

to takie moje najbliższe marzenia i plany, było ich jeszcze kilka, ale mąż mi je skutecznie wybił z głowy

PS. zapomniałabym, że jeszcze zapasik Oriental Summer, mam 50 ml, a dokupię jeszcze setkę, w śmiesznej cenie 70 zł - dlaczego u nas nie ma takich cen
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 11:12   #19
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Madlaine
PS. zapomniałabym, że jeszcze zapasik Oriental Summer, mam 50 ml, a dokupię jeszcze setkę, w śmiesznej cenie 70 zł - dlaczego u nas nie ma takich cen
Madlaine, podzielisz się gdzie to takie ceny?! Może i my by zapuściły swoje macki...
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-22, 11:15   #20
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez pixie7
Madlaine, podzielisz się gdzie to takie ceny?! Może i my by zapuściły swoje macki...
sklep w USA, niestety
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 11:22   #21
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Wink Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Nie no, ja już nie mogę się dowiadywać, że coś jest wycofywane, albo było limitowanką.Mam ten sam syndrom, co Smoczyca- jak słyszę, że wycofują, to zaczynam pałać rządzą posiadania. Oriental Summer nawet nie zdążyłam poznać.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 11:24   #22
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Madlaine
sklep w USA, niestety
Jakiś konkretny? Gdzie mają Le Feu? Tak się dopytuję, bo może i ja bym poprosiła znajomych o przysługę.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 11:27   #23
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez koko
Nie no, ja już nie mogę się dowiadywać, że coś jest wycofywane, albo było limitowanką.Mam ten sam syndrom, co Smoczyca- jak słyszę, że wycofują, to zaczynam pałać rządzą posiadania. Oriental Summer nawet nie zdążyłam poznać.
Yyyyy... no jak to! Toż ja mam Oriental Summer i to ja jestem w znacznej mierze winna popularności tego zapachu, bo go nieźle rozpropagowałam kurczę a milion razy się dopytywałam co byś jeszcze chciała powąchać teraz to już musisz przyjechac do Gdańska, bo mi się tak nie chce ciągle na pocztę latać

Uch musze wyedytować, Le Feu pochłania moje myśli, ciało i duszę oczywiście miałam na myśli Oriental Summer...
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 11:37   #24
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez koko
Nie no, ja już nie mogę się dowiadywać, że coś jest wycofywane, albo było limitowanką.Mam ten sam syndrom, co Smoczyca- jak słyszę, że wycofują, to zaczynam pałać rządzą posiadania. Oriental Summer nawet nie zdążyłam poznać.

koko
masz sie u mnie zjawić z pustą fiolką, to chętnie przepsikam
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 11:39   #25
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

prosze bardzo

http://www.bizrate.com/buy/products_...7Issey%20.html
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 11:40   #26
Usmiechnieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Mad, a skad taka cena za Oriental? ja tez bym chciala tak sobie pokupowac(( buuu
Usmiechnieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 11:40   #27
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

aha jak ktos lubi wersje Light, to sa na Allegro
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 12:12   #28
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

To jest testerek z korkiem za niecałe 20 USD.
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 12:22   #29
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Red face Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Yyyyy... no jak to! Toż ja mam Oriental Summer i to ja jestem w znacznej mierze winna popularności tego zapachu, bo go nieźle rozpropagowałam kurczę a milion razy się dopytywałam co byś jeszcze chciała powąchać teraz to już musisz przyjechac do Gdańska, bo mi się tak nie chce ciągle na pocztę latać

Uch musze wyedytować, Le Feu pochłania moje myśli, ciało i duszę oczywiście miałam na myśli Oriental Summer...
Smokuś, nie bij. Ja już ocząpląsu dostaję od tego wszystkiego, zapomniałam o tym najzwyczajniej, ze Oriental Summer też bym chciała niuchnąć.
Do Gdańska przyjadę, ale już zupełnie bezinteresownie,w celach rozrywkowych , a tymczasem skręcimy tu małe spotkanie z Mad, na którym poznam rzeczony zapach.
koko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-08-22, 12:24   #30
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Co ostatnio upolowałyście? :D

KONIECZNIE !!!

tym bardziej, że może sie juz znamy
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:40.