Br±zowow³ose farbowane Cz.V - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-11-16, 15:16   #4831
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
ja bym pomyslala bo mi poziom 5 czarno wychodzil
Ale mi chodzi³o o to, ¿e Weronisi nie ³apa³o tak ciemno na poziomie 5.

W ka¿dym razie dobrze, ¿e to CT to siê sp³uka
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 15:22   #4832
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
noo ten mixton pokazal juz ze umie mooocno przyciemnic.
No niestety ale ja tak siê ba³am rudo¶ci....
No i da³am tylko jakie¶ 5cm, a nie tak jak w ulotce pisze, wiêc mia³o byc tyci tyci...

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ale mi chodzi³o o to, ¿e Weronisi nie ³apa³o tak ciemno na poziomie 5.

W ka¿dym razie dobrze, ¿e to CT to siê sp³uka
No zgadza siê. Mi poziom 5 wychodzi³ jasno i rudo, st±d ten pomys na odrobinkê mixa. Jak widac nie trafiony

Wklejam fotki.
Pierwsza jest przed farbowaniem. Kolejne s± dzisiejsze w róznych ¶wiat³ach i k±tach nachylenia
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0729.jpg (51,0 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0762.jpg (63,7 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0744.jpg (67,5 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0741.jpg (57,5 KB, 25 za³adowañ)
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 15:23   #4833
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan rzeczywiscie do¶æ rudy ten twój blond, ale wiesz co? ¦licznie ci w nim Ch³odne kolory nie s± dla ciebie.
Dziêki, w³a¶nie takie rzeczy chcê czytaæ Zdjêcie jest trochê przek³amane - odrobinê zbyt ciep³e.

Ej gdzie tam Tobie do czerni bardzo fajny br±z Ci wyszed³, jak dla mnie jest bardzo ch³odny i bez refleksów, taka typowa w³a¶nie pi±tka. Te¿ masz chyba jasn± karnacjê? i jasne brwi ?
Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
We¼ nie narzekaj, jest super A rudo¶æ sobie zgasisz jak±¶ natur± jak ci siê poziom wyrówna i tyle.
A ja nie wiem sama co chcê teraz Farbowa³am 3 tygodnie temu, a zaczynam chyba ju¿ widzieæ ma³y myszaty odro¶cik - co¶ za szybko to idzie. Nadal nie zdecydowa³am, co chcê robiæ z kud³ami. Czy od razu lecieæ z k±piel± rozja¶niaj±c±, czy mo¿e po³o¿yæ resztkê 5/0 na odrost za jaki¶ czas i potem póki siê nowy odrost nie pojawi kombinowaæ z rozja¶nianiem farb±.
Nie wiem i mnie to mêczy A jeszcze chyba mnie jakie¶ przeziêbienie bierze, wiêc jest gorzej ni¿ zazwyczaj...
Nie narzekam bardzo mi siê podoba. Na pewno nic nie bêdê robiæ, ufarbujê jak odrost bêdzie mia³ z 1,5cm, wtedy stonujê kolor. Choæ nie wiadomo jak to bêdzie bo po rozja¶nianiu w³osy lubi± "dochodziæ" wiêc mo¿e siê sam stonowaæ
Dla mnie rozja¶niacz a farba rozj. to jak niebo a ziemia. NIGDY nie zrobiê juz w³osów rozja¶niaczem W tamtym roku to przerabia³am i na g³owie mia³am w¶ciek³± marchewê. A po farbie normalny kolor w którym mo¿na wyj¶æ do ludzi.
Mia³a¶ kiedy¶ blond? W jakim kolorze siê lepiej czujesz?
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan teraz ponoc Revlony nieco zmienily odcienie na minimalnie ciemniejsze niz w starej formule z filtrem 6, teraz jest 15. Moge Ci opisac jedynie roznice ktora widzialam w starej formulue
180 byl cieplejszy i troszke ciemniejszy niz 150. Mi 150 starej formuly wypadal chlodniej i bardziej rozowo niz 180. Ale teraz widze, ze nowa 180 jest nieco ciemniejsza od starej 180. Nie wiem jak to jest z kolorem 150.
Na pewno nowa formula jest bardziej gesta, lepiej kryje moim zdaniem i nie powoduje zadnych niespodzianek po starej formule mialam czasami jakies pryszczola. Teraz nic, a jade na nowym revlonie od ponad 2miesiecy dzien w dzien
O nawet nie wiedzia³am ¿e jest jaka¶ nowa formu³a niedawno kupowa³am swój z miesi±c temu i ma UV6. Czyli 180 cieplejszy, to raczej nie bêdê z nim eksperymentowaæ, chyba ¿e w przysz³e lato.
Ja te¿ smarujê codziennie od paru lat i nie zapycha ani syfki siê nie robi±.

Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
¶wietny jest ten kolor
zdecydowanie lepiej Ci jest w jasniejszych odcieniach
Dziêkujê jednak natura siê nie pomyli³a...
Cytat:
Napisane przez metaxa Poka¿ wiadomo¶æ
[/B]
kolor genialny
co to by³o ?
Podk³ad Revlon Colorstay odcieñ 150.

Edytowane przez MorganLeFay
Czas edycji: 2013-11-16 o 15:28
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 15:26   #4834
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

widze na tych fotkach jakbym mia³a plamy na w³osach. Na ¿ywo ich nie widzê, wiêc w koñcu nie wiem czy je mam czy nie. Masakra. S³oñce zachodzi, a ja siê robiê robiê coraz czarniejsza. Wyæ mi siê chce. Buuuu...
Na³o¿ê olej na noc, a rano bêdê szorowaæ w³osy mo¿e przeciw³upie¿owym, mo¿e zedrze to co¶....

I jeszcze co¶ zauwa¿y³am! Nie ma mahoniu! One wysz³y nie do¶æ , ¿e ciemno, to jeszcze tak buro/szaro. Cud, ¿e nie s± glonowate, bo bym chyba sobie ¿y³y podciê³a. Ale czerwieni nie ma w nich ani odrobinkê. Ten mix po¿ar³ ca³y mahoñ!
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 15:30   #4835
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ³ódzkie
Wiadomo¶ci: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Weronisia ja nie widzê nawet tak du¿ej róznicy miêdzy przed i po, mo¿e to kwetsia monitora, ale u mnie wygl±da tak po prostu pó³ tonu ciemniej. Przecie¿ lubisz ciemno i ch³odno wiêc chyba ok?
MorganLeFay jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 15:47   #4836
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ

Ej gdzie tam Tobie do czerni bardzo fajny br±z Ci wyszed³, jak dla mnie jest bardzo ch³odny i bez refleksów, taka typowa w³a¶nie pi±tka. Te¿ masz chyba jasn± karnacjê? i jasne brwi ?
Tak, mam jasne brwi, tak samo jak w³osy. Naturalne mam blond taki z poziomu 8, brwi tak samo. Normalnie je farbujê, albo malujê ciemnym br±zem, ale podczas farbowania zmy³o siê, wiêc na zdjêciu widac ja¶niejsze.

A cerê mam bardzo jasn±. Sama twarz ma blady ró¿owo-¿ó³ty odcieñ
A od brody w dó³ jestem po prostu bia³a. Nie opalam siê ju¿ od dawna.

---------- Dopisano o 16:47 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Weronisia ja nie widzê nawet tak du¿ej róznicy miêdzy przed i po, mo¿e to kwetsia monitora, ale u mnie wygl±da tak po prostu pó³ tonu ciemniej. Przecie¿ lubisz ciemno i ch³odno wiêc chyba ok?
No w³a¶nie nie OK, bo ja nie chcia³am ch³odno. Mia³ byc mahoniowy br±z. Pisa³am o tym wcze¶niej, ¿e mi siê bardzo spodoba³. W³asnie br±z z tak± czerwonaw± poswiat±.
A róznica jest ogromna. Przed farbowaniem widaæ by³o br±z, teraz br±z siê ukaza³ tylko w bezpo¶rednim s³oñcu. Bez s³oñca jest czarna smo³a, tak jak mia³am przy 4/0.

No ale jutro jak sie z tym prze¶piê, to mo¿e mi sie spodoba?
Bo ogólnie kolor z³y nie jest. Tyle ¿e nie taki, którego oczekiwalam.
Pozostaje mi czekac na sp³ukiwanie siê.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 16:08   #4837
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki, w³a¶nie takie rzeczy chcê czytaæ Zdjêcie jest trochê przek³amane - odrobinê zbyt ciep³e.

Ej gdzie tam Tobie do czerni bardzo fajny br±z Ci wyszed³, jak dla mnie jest bardzo ch³odny i bez refleksów, taka typowa w³a¶nie pi±tka. Te¿ masz chyba jasn± karnacjê? i jasne brwi ?

Nie narzekam bardzo mi siê podoba. Na pewno nic nie bêdê robiæ, ufarbujê jak odrost bêdzie mia³ z 1,5cm, wtedy stonujê kolor. Choæ nie wiadomo jak to bêdzie bo po rozja¶nianiu w³osy lubi± "dochodziæ" wiêc mo¿e siê sam stonowaæ
Dla mnie rozja¶niacz a farba rozj. to jak niebo a ziemia. NIGDY nie zrobiê juz w³osów rozja¶niaczem W tamtym roku to przerabia³am i na g³owie mia³am w¶ciek³± marchewê. A po farbie normalny kolor w którym mo¿na wyj¶æ do ludzi.
Mia³a¶ kiedy¶ blond? W jakim kolorze siê lepiej czujesz?

O nawet nie wiedzia³am ¿e jest jaka¶ nowa formu³a niedawno kupowa³am swój z miesi±c temu i ma UV6. Czyli 180 cieplejszy, to raczej nie bêdê z nim eksperymentowaæ, chyba ¿e w przysz³e lato.
Ja te¿ smarujê codziennie od paru lat i nie zapycha ani syfki siê nie robi±.


Dziêkujê jednak natura siê nie pomyli³a...

Podk³ad Revlon Colorstay odcieñ 150.
mia³am na my¶li w³osy
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 16:11   #4838
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Nie narzekam bardzo mi siê podoba. Na pewno nic nie bêdê robiæ, ufarbujê jak odrost bêdzie mia³ z 1,5cm, wtedy stonujê kolor. Choæ nie wiadomo jak to bêdzie bo po rozja¶nianiu w³osy lubi± "dochodziæ" wiêc mo¿e siê sam stonowaæ
Dla mnie rozja¶niacz a farba rozj. to jak niebo a ziemia. NIGDY nie zrobiê juz w³osów rozja¶niaczem W tamtym roku to przerabia³am i na g³owie mia³am w¶ciek³± marchewê. A po farbie normalny kolor w którym mo¿na wyj¶æ do ludzi.
Mia³a¶ kiedy¶ blond? W jakim kolorze siê lepiej czujesz?
Nie mia³am nigdy blondu. Jedynie mój naturalny myszaty i teraz ten br±zik.
Mój naturalny nie by³ z³y, ale brakowa³o mu charakteru i by³ taki nijaki.
Teraz w tych ciemnych tez siê dobrze czujê, ale zwyczajnie mi siê troszkê znudzi³o po ponad 1,5 roku
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 16:12   #4839
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Mnie tez kusi podciêcie. 2 lata temu mia³am do¶æ krótkiego boba, w którym dalej bym ¶miga³a gdyby nie mój brzydki garb. Ale kusi mnie taki d³u¿szy, ¿eby tylko szyjê zakryæ.
A z drugiej strony juz mi tak fajnie w³osy uros³y, ze tez mi szkoda obcinaæ
A ¿e zima i kurtki, szaliki itp. to w³osy noszê wiêcej zwi±zane ni¿ rozpuszczone i mnie to wkurza, bo nie lubiê zwi±zanych w³osów. Tak wiêc obciêcie kusi mnie mocno. Nie wiem tylko czy bêdê mia³a tyle odwagi. Bo o ile wiem jak wygladam w krótkim blond, o tyle nie mam pojêcia, czy bêdzie mi ³adnie w tak ciemnych krótkich.
Garb... No w³a¶nie ja nie mogê ods³aniaæ szyi z ty³u st±d zawsze lubi³am d³ugie w³osy. Bob by³ fajny ale ods³ania³ za du¿o A co do krótkich w³osów to nie lubi³am ich w zimie w czapce. Ani to dobrze nie wygl±da³o bo takie co¶ spod czapy stercza³o, a i zwi±zaæ siê nie da³o i schowaæ pod czapkê. Wolê d³ugie i czapê.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ
Tak, na pewno masz racjê. Ale dla mnie robienie czê¶æ na 9, czê¶æ na 6 to za du¿o jak na moje umiejêtno¶ci , a nie mam nikogo do pomocy...
Poza tym jakbym wtedy mia³a te w³osy malaksowaæ?
Kachula ale Ty masz te¿ jasn± karnacjê przecie¿ i pisa³a¶ ¿e dobrze siê czu³a¶ w jasnych.
Dlatego ja wali³am 6% po ca³o¶ci Jako¶ wysz³o.
A ja mam oliwkow± karnacjê ale buzia ze staro¶ci wyblak³a i w ró¿ jakby wpada. Rudawe czy zwyk³e ciep³e blondy podkre¶la³y mi te niedoskona³o¶ci. Ja muszê mieæ jasny popielaty albo co¶ nie rudego poziom chyba najlepiej 7. Ogólnie teraz w tym ombre siê sobie podobam i nie wiem czy bêdê w ogóle farbowaæ w³osy do nowego roku
Jak dla mnie Twój kolor Ci bardzo pasuje i ja takiej jasnej cery nie mam jak Twoja.

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Morgan rzeczywiscie do¶æ rudy ten twój blond, ale wiesz co? ¦licznie ci w nim Ch³odne kolory nie s± dla ciebie.


A ja siedzê z Color Touch 5/75 i powiem wam, ¿e zestrachana jestem na maxa
Mieszanka mia³a kolor marchewkowy!!!. Teraz siê troche utleni³a i wyglada jak buraczkowy
Normalnie posraniutka jestem... co to mi dzi¶ wyjdzie. Ide zmywac.
Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No i lipa. Znowu jestem czarna.
Poziom 5 i wszystko jasne, dla mnie przynajmniej.
Nie wysz³o ci czarno ale ¶rednio br±zowo. Jest ciemniej ale to nie czerñ. Kolor jednak przed bardziej mi siê podoba³. Nie wiem tylko czemu teraz cudowa³a¶ po ca³o¶ci a nie odrost? Co by³o nie tak? Miejmy nadziejê, ¿e siê wyp³ucze.

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Nie dobrze.... Kto by pomy¶la³, ¿e poziom 5 ci tak wyjdzie.
Ja bym pomy¶la³a
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 17:07   #4840
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem tylko czemu teraz cudowa³a¶ po ca³o¶ci a nie odrost? Co by³o nie tak?
No pisa³am ju¿, ¿e kolor nie wyszed³ mi równy. Robi³am sam odrost Kolestonem chyba w poniedzia³ek. Ale d³ugo¶æ nie podoba³a mi siê, bo spod spodu przebija³y jasnejsze pasma wpadaj±ce w rudo¶ci, a na wierzchu by³y ciemniejsze mahoniowe. Chcia³am to wszystko wyrównaæ, ¿eby nie by³o takich przebitek. No i sobie wyrówna³am
Mog³am wpa¶æ na to, ¿e 5 nie ³apa³a mi tylko mojego blondu, a przecie¿ teraz nie mia³am mojego blondu, bo by³am ¶wie¿o po robieniu odrostów. Teraz mam nauczkê i ju¿ wiem, zeby nie k³a¶æ 5 na ciemne juz w³osy. I omijac mixton

Poka¿ê wam jeszcze jakiego boba mia³am. Uwa¿am t± fryzurê za bardzo fajn±, gdyby nie ten ods³oniêty kark. O ile jesieni±/zim± zas³ania³am kark apaszkami, szalami, o tyle latem ciê¿ko by³o schowaæ garb pod czymkolwiek. I tylko dlatego znowu zaczê³am zapuszczaæ w³osy.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0090a.jpg (102,5 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0323a.jpg (72,3 KB, 24 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0168a.jpg (92,1 KB, 19 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg jasne.jpg (92,8 KB, 17 za³adowañ)

Edytowane przez Weronisia
Czas edycji: 2013-11-16 o 17:28
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 18:02   #4841
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No pisa³am ju¿, ¿e kolor nie wyszed³ mi równy. Robi³am sam odrost Kolestonem chyba w poniedzia³ek. Ale d³ugo¶æ nie podoba³a mi siê, bo spod spodu przebija³y jasnejsze pasma wpadaj±ce w rudo¶ci, a na wierzchu by³y ciemniejsze mahoniowe. Chcia³am to wszystko wyrównaæ, ¿eby nie by³o takich przebitek. No i sobie wyrówna³am
Mog³am wpa¶æ na to, ¿e 5 nie ³apa³a mi tylko mojego blondu, a przecie¿ teraz nie mia³am mojego blondu, bo by³am ¶wie¿o po robieniu odrostów. Teraz mam nauczkê i ju¿ wiem, zeby nie k³a¶æ 5 na ciemne juz w³osy. I omijac mixton

Poka¿ê wam jeszcze jakiego boba mia³am. Uwa¿am t± fryzurê za bardzo fajn±, gdyby nie ten ods³oniêty kark. O ile jesieni±/zim± zas³ania³am kark apaszkami, szalami, o tyle latem ciê¿ko by³o schowaæ garb pod czymkolwiek. I tylko dlatego znowu zaczê³am zapuszczaæ w³osy.
Ja tam garbu nie widzê U mnie objawia siê on... kolanem na karku, m±¿ tak go nazwa³. Zawsze mo¿na boba ¶ci±æ krótko a z ty³u zostawiæ kucyk ala disco polo A tak na serio to bardzo fajnie Ci w takiej fryzurce Poszukaj d³u¿szej wersji najwy¿ej, bo naprawdê pasowa³o Ci to ¶ciêcie
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-16, 18:20   #4842
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tam garbu nie widzê U mnie objawia siê on... kolanem na karku, m±¿ tak go nazwa³. Zawsze mo¿na boba ¶ci±æ krótko a z ty³u zostawiæ kucyk ala disco polo A tak na serio to bardzo fajnie Ci w takiej fryzurce Poszukaj d³u¿szej wersji najwy¿ej, bo naprawdê pasowa³o Ci to ¶ciêcie
kucyk ala disco polo

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No pisa³am ju¿, ¿e kolor nie wyszed³ mi równy. Robi³am sam odrost Kolestonem chyba w poniedzia³ek. Ale d³ugo¶æ nie podoba³a mi siê, bo spod spodu przebija³y jasnejsze pasma wpadaj±ce w rudo¶ci, a na wierzchu by³y ciemniejsze mahoniowe. Chcia³am to wszystko wyrównaæ, ¿eby nie by³o takich przebitek. No i sobie wyrówna³am
Mog³am wpa¶æ na to, ¿e 5 nie ³apa³a mi tylko mojego blondu, a przecie¿ teraz nie mia³am mojego blondu, bo by³am ¶wie¿o po robieniu odrostów. Teraz mam nauczkê i ju¿ wiem, zeby nie k³a¶æ 5 na ciemne juz w³osy. I omijac mixton

Poka¿ê wam jeszcze jakiego boba mia³am. Uwa¿am t± fryzurê za bardzo fajn±, gdyby nie ten ods³oniêty kark. O ile jesieni±/zim± zas³ania³am kark apaszkami, szalami, o tyle latem ciê¿ko by³o schowaæ garb pod czymkolwiek. I tylko dlatego znowu zaczê³am zapuszczaæ w³osy.
mnie sie osobiscie boby nie podobaja jak juz to takie dluzsze. U mnie im krotsze wlosy tym gorzej sie ukladaja
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 18:33   #4843
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mnie sie osobiscie boby nie podobaja jak juz to takie dluzsze. U mnie im krotsze wlosy tym gorzej sie ukladaja
Ja uwielbiam d³u¿sze boby, ale u mnie to by by³a masakra z uk³adaniem tego. Ja moich d³ugich nie potrafiê ogarn±æ, a co dopiero co¶ co bez stylizacji nie bêdzie dobrze wygl±daæ? Brrr...
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 18:56   #4844
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

ale do boba trzeba miec proste wlosy albo chociaz takie ktore poddaja sie stylizacji, a nie moje nie-wiadomo-co co raz jest proste, potem od minimalnej wilgoci zbija sie w straki
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 20:41   #4845
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Kachula ja mam w³a¶nie takie kolano. Na zdjêciach nie widaæ, bo nie stoje bokiem. Ale to mój najwiêkszy kompleks.
Chodzi³am na masa¿e, fizjoterapie, gimnastykê. . Ale nic nie pomaga.


......................... ........
Wys³ane z Samsung Galaxy S3
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 20:53   #4846
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
kucyk ala disco polo
Ty siê nie ¶miej Wiesz ilu ludzi tak ¶cina teraz ch³opców? Nawet do przedszkola mojego syna tacy chodz±: http://z1.demoty.pl/7c5deb82dece00ff...0cc339bdc0322d
http://www.weszlo.com/fotonews/12255...cz-fryzura.JPG
http://www.vh1.com/celebrity/bwe/ima...MULLET-BOY.jpg


Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Kachula ja mam w³a¶nie takie kolano. Na zdjêciach nie widaæ, bo nie stoje bokiem. Ale to mój najwiêkszy kompleks.
Chodzi³am na masa¿e, fizjoterapie, gimnastykê. . Ale nic nie pomaga.
S³ysza³am o masa¿ach ale widzê, ¿e nie zawsze pomagaj± Mój to kompleks nr 109274378

---------- Dopisano o 21:53 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Ja uwielbiam d³u¿sze boby, ale u mnie to by by³a masakra z uk³adaniem tego. Ja moich d³ugich nie potrafiê ogarn±æ, a co dopiero co¶ co bez stylizacji nie bêdzie dobrze wygl±daæ? Brrr...
Ja nic nie uk³ada³am ale mam w³osy podatne na wywijanie. Wygl±da³am zawsze jakby mnie zawia³o z jednej strony
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 21:13   #4847
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja nic nie uk³ada³am ale mam w³osy podatne na wywijanie. Wygl±da³am zawsze jakby mnie zawia³o z jednej strony
O... Znam ten ból. Jak chcê u³o¿yæ to za nic nie wychodzi, albo jedna strona wyjdzie a druga ¿yje w³asnym ¿yciem. Ale jak nie chcê uk³adaæ to mam tip-top
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-16, 21:43   #4848
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
Ty siê nie ¶miej Wiesz ilu ludzi tak ¶cina teraz ch³opców? Nawet do przedszkola mojego syna tacy chodz±: http://z1.demoty.pl/7c5deb82dece00ff...0cc339bdc0322d
http://www.weszlo.com/fotonews/12255...cz-fryzura.JPG
http://www.vh1.com/celebrity/bwe/ima...MULLET-BOY.jpg




S³ysza³am o masa¿ach ale widzê, ¿e nie zawsze pomagaj± Mój to kompleks nr 109274378[COLOR=Silver]
Masakra z tymi fryzurami

A co do twoich kompleksów, to ja poproszê o dok³adn± ponumerowan± listê skoro masz ich 109274378
Nie ma chyba kobiety na tej planecie, ktora by nie mia³a ca³ej listy kompleksów.
ja tez mam ich sporo, ale ten mój kark jest nr 1 Przez to noszê rozpuszczone w³osy, ¿eby ukryæ to paskudztwo. Nawet jak sporo schud³am, to garb i tak by³. Tak wiec pozostaje mi go ukrywac pod w³osami.
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-17, 09:58   #4849
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 573
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Masakra z tymi fryzurami

A co do twoich kompleksów, to ja poproszê o dok³adn± ponumerowan± listê skoro masz ich 109274378
Nie ma chyba kobiety na tej planecie, ktora by nie mia³a ca³ej listy kompleksów.
ja tez mam ich sporo, ale ten mój kark jest nr 1 Przez to noszê rozpuszczone w³osy, ¿eby ukryæ to paskudztwo. Nawet jak sporo schud³am, to garb i tak by³. Tak wiec pozostaje mi go ukrywac pod w³osami.
No dobra mój nr 1 to zêby króliczka, wiewiórki w zale¿no¶ci co komu przypominam
Nr 2 to... akurat kompleks ju¿ zaakceptowany przez mê¿a, jemu nawet to nie przeszkadza a ja siê wstydzê powiedzieæ o co chodzi bo tu ró¿ni ludzie czytaj±
Kolano na plecach to jedno z wielu jak widzisz. Mogê wymieniaæ ale to chyba jednak nie wa¿ne, skoro nawet z tyloma kto¶ mnie chcia³
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o w³osach, kosmetykach i takich tam


Aby mi siê tak chcia³o jak mi siê nie chce...

Kachula82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-17, 14:23   #4850
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Masakra z tymi fryzurami

A co do twoich kompleksów, to ja poproszê o dok³adn± ponumerowan± listê skoro masz ich 109274378
Nie ma chyba kobiety na tej planecie, ktora by nie mia³a ca³ej listy kompleksów.
ja tez mam ich sporo, ale ten mój kark jest nr 1 Przez to noszê rozpuszczone w³osy, ¿eby ukryæ to paskudztwo. Nawet jak sporo schud³am, to garb i tak by³. Tak wiec pozostaje mi go ukrywac pod w³osami.
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No dobra mój nr 1 to zêby króliczka, wiewiórki w zale¿no¶ci co komu przypominam
Nr 2 to... akurat kompleks ju¿ zaakceptowany przez mê¿a, jemu nawet to nie przeszkadza a ja siê wstydzê powiedzieæ o co chodzi bo tu ró¿ni ludzie czytaj±
Kolano na plecach to jedno z wielu jak widzisz. Mogê wymieniaæ ale to chyba jednak nie wa¿ne, skoro nawet z tyloma kto¶ mnie chcia³
To ja zrobiê inaczej i wymieniê co mi siê we mnie podoba, bo lista krótsza ni¿ przy kompleksach

Oto co mam w miarê ok:
- oczy
- d³onie
- nos
- cycki (patrz±c z punktu widzenia faceta, bo mi samej nieraz przeszkadzaj±)

Ta-da !! Koniec listy Ca³a reszta to wiêksze lub mniejsze kompleksy

A ja siê teraz przerazi³am wchodz±c na wiza¿, bo mi co¶ wyskoczy³o. My¶la³am, ze znowu jakie¶ ostrze¿enie z wymiankowego, a to tylko wiza¿ sk³ada automatycznie ¿yczenia.
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-17, 18:21   #4851
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ
No dobra mój nr 1 to zêby króliczka, wiewiórki w zale¿no¶ci co komu przypominam
Nr 2 to... akurat kompleks ju¿ zaakceptowany przez mê¿a, jemu nawet to nie przeszkadza a ja siê wstydzê powiedzieæ o co chodzi bo tu ró¿ni ludzie czytaj±
Kolano na plecach to jedno z wielu jak widzisz. Mogê wymieniaæ ale to chyba jednak nie wa¿ne, skoro nawet z tyloma kto¶ mnie chcia³
No i to jest dowód na to, ¿e nie jest z tob± tak ¼le. Najwa¿niejsze to nie wyolbrzymiaæ swoich 'mankamentów' i znale¼æ osobê, która wcale nie zwraca na te wady uwagi, bo dla niej wa¿niejsze s± zalety pochodz±ce z wnêtrza
Wiem, wiem.... my kobiety maj±c nawet takiego faceta i tak widzimy te nasze kompleksy

A wracaj±c do w³osów, to po dzisiejszym myciu, kiedy to woda lecia³a brunatna - widaæ br±z bardzo ciemny, ale jest i nawet dopatrzy³am siê mahoniowej nutki A mo¿e to autosugestia?
Jutro rano myjê znowu i mam nadziejê ujrzeæ mniej czerni
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-17, 18:38   #4852
metaxa
Zakorzenienie
 
Avatar metaxa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomo¶ci: 3 907
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
No niestety ale ja tak siê ba³am rudo¶ci....
No i da³am tylko jakie¶ 5cm, a nie tak jak w ulotce pisze, wiêc mia³o byc tyci tyci...


No zgadza siê. Mi poziom 5 wychodzi³ jasno i rudo, st±d ten pomys na odrobinkê mixa. Jak widac nie trafiony

Wklejam fotki.
Pierwsza jest przed farbowaniem. Kolejne s± dzisiejsze w róznych ¶wiat³ach i k±tach nachylenia
Mnie sie ten kolor bardzo podoba
Jest bardzo ciemny ale nie czarny
__________________
¿ycie jest piêkne
metaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-17, 21:47   #4853
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 2 658
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Poka¿ wiadomo¶æ

Na drogeryjn± bym nie liczy³a. Moja mama ma du¿o siwych i nic drogeryjnego jej nie ³apie. Robi za to Cece 8.00 tzw. wzmacnian± naturê i kryje piêknie. Kachula robi swojej mamie Inebrye (dobrze pamiêtam? ) i te¿ ³apie. Szukaj w¶ród profesek.
Cytat:
Napisane przez Kachula82 Poka¿ wiadomo¶æ



Profesjonalne farby a najlepiej co¶ extra kryj±cego jak np Matrix SoColor extra coverage lub dream age. Te farby kryj± siwki. Ale trzeba przy takich uwa¿aæ na reszcie w³osów bo mocniej kryj± st±d mog± mocniej ³apaæ resztê w³osów. Z drogeryjnych specjalnie na siwe to pamiêtam Londê: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ch-wlosow.html
Dziêkujê dziewczynySprawdzê t± Londê,jak nie wyjdzie to wezmê siê za profesjonalne.Wcze¶niej u¿ywa³am tych ciemnych odcieni br±zu z Wellatonu czyli ¶redni br±z br±z i ciemny br±z,one kryj± siwe,ale oba s± baaardzo ciemne.
rickybobby jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-18, 09:46   #4854
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

A co tu taka cisza?
Jak ja mam wolne, to nikt nie pisze, a jak idê do pracy, to piszecie po kilka stron

Uprzejmie donoszê i¿ po kolejnym myciu w³osów dopatrzy³am siê br±zu
Mimo zimna wylaz³am w pi¿amie do ogródka, ¿eby siê przyjrzeæ w³osom w lusterku w ¶wietle dziennym, a pochmurno dzis jak cholera. Mimo to ujrza³am ciemny br±z z mahoniowym po³yskiem
Mam wra¿enie, ¿e przód jest ciemniejszy i dlatego rzuca mi siê w oczy czerñ, ale boki i ty³ s± zdecydowanie nie czarne, a br±zowe .

Mam ju¿ nauczkê, zeby nie przesadzaæ z mixtonem
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-18, 13:33   #4855
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Weronisia, to cieszê siê, ¿e siê sp³ukuje
Ja nie bazgra³am za du¿o, bo mnie co¶ bra³o w weekend, a jeszcze bawi³am siê z robieniem wycinków z dramy to ju¿ ca³kiem nie mia³am co do gadania.

Dzi¶ znowu by³am w Wa-wie, bo kompetencja pañ w PUP-ie mnie dobi³a i musia³am jechaæ "odmieniaæ" za¶wiadczenie i braæ dodatkowe dokumenty odno¶nie podyplomówki. ¯yæ nie umieraæ

A ¿e mia³am pó³ godziny do odjazdu poci±gu na Centralnym posz³am do Rossmanna. Kto zgadnie z czym wysz³am?
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-18, 13:40   #4856
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez mcromance Poka¿ wiadomo¶æ
Kto zgadnie z czym wysz³am?
Z od¿ywk±
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-18, 13:42   #4857
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomo¶ci: 14 974
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

mcromance stawiam, ze z Syossowym fluidem

wiecie coooo... moj Tz pokochal zapach olejku do wlosow YR. i tak jak do tej pory nie moglam olejowac wlosow jak z nim spalam to teraz sie sam upomina "o to cos ladnie pachnacego na wlosach"
goldika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-18, 13:59   #4858
mcromance
Zakorzenienie
 
Avatar mcromance
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: D¿emowe Zag³êbie
Wiadomo¶ci: 4 284
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Weronisia Poka¿ wiadomo¶æ
Z od¿ywk±
Cytat:
Napisane przez goldika Poka¿ wiadomo¶æ
mcromance stawiam, ze z Syossowym fluidem

wiecie coooo... moj Tz pokochal zapach olejku do wlosow YR. i tak jak do tej pory nie moglam olejowac wlosow jak z nim spalam to teraz sie sam upomina "o to cos ladnie pachnacego na wlosach"
Brawo Z Syossem
Jestem ludzk± pora¿k±, a wy tu wodzicie mnie na pokuszenie...

Ja tez lubiê zapach olejku YR, ale szkoda mi go ci±gle u¿ywaæ, bo drogi a ma³o go. Ale jutro sobie go wyciapam na w³oski
__________________
Powa¿ne uzale¿nienie od k-popu i k-dram.
Na szczê¶cie jedyne.


Nie udzielam ¿adnych porad przez PW, proszê nie pisaæ.
mcromance jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-18, 19:50   #4859
Zielona Herbata 1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 447
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Dziewczyny pomó¿cie! Farbowa³am w³osy na kolor rudy i bardzo dobrze w nim wygl±da³am i dobrze siê w nim czu³am ,ale swoje w³osy mam ciemne i odrosty by³y mêcz±ce... nastêpnie po nieudanej wizycie u fryzera mam miedziany blond w którym wygl±dam ok ,ale tak¿e te odrosty... Chcia³bym zafarbowaæ na jaki¶ jasny ciep³y br±z, Polecacie jak±s farbê? ale tak ¿eby mi czerñ nie wysz³a Do fryzjera ju¿ nie pojde ,bo wydalam sporo kasy a zawsze wraca³am z p³aczem
Zielona Herbata 1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-11-18, 20:29   #4860
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda ¦l±ska
Wiadomo¶ci: 648
GG do ineska1986
Dot.: Br±zowow³ose farbowane Cz.V

Cytat:
Napisane przez Zielona Herbata 1 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny pomó¿cie! Farbowa³am w³osy na kolor rudy i bardzo dobrze w nim wygl±da³am i dobrze siê w nim czu³am ,ale swoje w³osy mam ciemne i odrosty by³y mêcz±ce... nastêpnie po nieudanej wizycie u fryzera mam miedziany blond w którym wygl±dam ok ,ale tak¿e te odrosty... Chcia³bym zafarbowaæ na jaki¶ jasny ciep³y br±z, Polecacie jak±s farbê? ale tak ¿eby mi czerñ nie wysz³a Do fryzjera ju¿ nie pojde ,bo wydalam sporo kasy a zawsze wraca³am z p³aczem
Ja polecam farbe ce-ce na poziomie 7 blond, wychodzi jak braz i jest sama w sobie ciep³a wiêc nic po przecinku bym narazie nie dawala a i cena przystepna na allegro.
__________________
ineska1986 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:24.